Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
kazumi / 2011-01-09 21:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór
.. Beefsan oraz Synthos to juz bardzoe mocno zgrane karty ktorych
czas juz sie skonczyl - fundamenty nadwyrezone maksymalnie i pociechy oraz
radosci tu juz raczej na tych walorach nikt nie znajdzie ..

Piotrek to standardowa odpowiedź Biga na temat spółek które ma w portfelu...wszyscy którzy się o nie zapytają dostaną mniej więcej taką odpowiedź - tak Tu kiedyś wyczytałem i tak jest... także na przyszłość pytać się Gospodarza o inne walory niż te które ma w portfelu ;-) a jeśli się chcecie zasugerować to skoro Big trzyma w portfelu to uważa, że potencjał się nie wyczerpał...
2011-01-09 11:03:15 | Big Lebowski [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Spolki z wigu 20 polecam Ci..

a po co WIG 20 skoro dużo większy potencjał jest:
..Mysle ze wielu prywatnych inwestorow a takze instytucjonalni szukaja swojej szansy na mniejszych spolkach i tu upatruja wieksze mozliwosci zarobku - uwazam ze slusznie
;-)
pozdrawiam serdecznie
TrentX / 2011-01-09 23:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Calkiem dobre :) ,
mysle ze i Big sie pod wasem usmiecha o ile jest jego posiadaczem :P
Golem 14 / 2011-01-09 20:51 / Bywalec forum
Witaj Big,

odnosnie Twojego wpisu ponizej musze zapodac ta melodie:
Swietliki i Linda - "Ziemnioki"
http://ewa0212.wrzuta.pl/audio/8sBTbUArZPy/swietliki_i_linda_-_ziemnioki

Tanio, okazja, skarpety polecam ;-)

Ciekawe analizy ostatnio przedstawiasz - gratki, gratulacje:) Brakuje mi tylko jednego elementu w Twoich analizach: rok 2011 bedzie rokiem "hiszpanskich obligacji", ale o tym najlepiej nic nie pisac;-)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-01-09 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-01-09 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-kUN5FKBqIA&feature=related George Thorogood - Born To Be Bad - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-01-09 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapraszam forumowiczow do pisania a nawet naganiania w obie strony na spolkach - moje ulubione spolki do komentowania to : Bioton oraz Petroinvest - wiadomo nie od dzisiaj , nie mam satysfakcji zadnej w zwroceniu jakiemus inwestorowi uwagi ze zle czyni - lub jest w bledzie tzn. zle interpretuje sytuacje na rynku . jednak analitokom wytknac ze pisze bzdury lub bladzi - to owszem , owszem , analitykiem ktorem z satysfakcja czesto wytykam bledne interpretacje o sytuacji rynkowej : jest pan Bialek i bede to czynil nadal w przypadku jego blednych interpretacji sytuacji na rynku..
5424 / 2011-01-09 20:35 / Fan Linuxa Ubu
wyczuwam że szykujesz forum do hossy............ pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-01-09 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Od dwoch lat Cyfra - dwa lata czynie to wlasnie..
5424 / 2011-01-09 20:45 / Fan Linuxa Ubu
to jakaś p********,ka na nie hossa dwa kroki do przodu jeden w tył czekam na takie coś o czym pisał kiedyś wareno np trzy miesiące ruchu w górę i 3% zarobku dziennie i powoli tracę nadzieje
AMR79 / 2011-01-09 21:04
witaj, 2 zasady powinny przyswiecać kazdemu - nie byc chciwym i byc cierpliwym-łatwo powiedzieć.pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy patrzec na to co jest i bedzie a nie co bylo - Warren sie wypalil i juz sie nie pozbiera , a Ty powodow do narzekania nie masz - tak wiec wiecej obiektywizmu , jestesmy caigle w pierwszej fazie hossy .. Wiele typow ktore Ci podalem nie wykorzystales i nie mysl o 3% dziennie - ciesz sie tym co jest i ze zarabiasz..
5424 / 2011-01-09 20:52 / Fan Linuxa Ubu
fakt coś niecoś zgubiłem po drodze ale ogólnie jest nieżle
5424 / 2011-01-09 20:09 / Fan Linuxa Ubu
Witajcie po co trzymać takich analityków jak oni p******* przepowiadają i płacić im jeszcze ciężkie pieniądze
Big Lebowski / 2011-01-09 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce jeszcze ze jezeli chodzi o spolki z rynku NC - mozna naganiac tylko wlasnymi slowami lub wlasna analiza - wklejki z tego rynku nie sa mile widziane..
Big Lebowski / 2011-01-09 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=fOxm1IOiZY8&feature=related George Thorogood and The Destroyers - Im just your good thing - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-01-09 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=8LJxN-fH8A4 George Thorogood Highway 49
AMR79 / 2011-01-09 19:01
Witam Pana oraz pozostałych forumowiczów. Mam nadzieję, że można przyłączyć sie do Państwa dyskusji na tym forum.Staż na giełdzie mam niezbyt duży, ale swoje zdanie zawsze chętnie wyrażę. Z tego co widzę to wiele z osób tutaj jest mocno zarobionych, tylko pogratulować.Ja mam na koncie kilka sukcesów (PKO, Krezus, Azoty, cormay), ale tez kilka wpadek (Żurawie, KCI). Mam nadzieje, że dostane od WAS rady oraz ze będę mógł czasami cos komus "podpowiedzieć". Pozdrawiam, wielu sukcesów życze w 2011 roku, bedzie wymagał mocnych nerwów.
Big Lebowski / 2011-01-09 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj AMR79 . Ja nie jestem panem - tylko dude , mozna do mnie sie zwracac : dude , bad lebowski , lebowski , duderino , big itd.. szumowiny tylko powinny sie zwracac do mnie " Wasza Dudosc " hehe A teraz na powaznie - witamy na forum i zapraszamy do pisania .. Pozdrawiam serdecznie
AMR79 / 2011-01-09 19:45
hehehe, dobre uśmiałem się,akurat w piątek ogladałem nijakiego Bridgesa w Lebowskim-co macie wspólnego??:-) DUDE????;-)
Dzieki za powitanie. Mysle ze moge czasami świeże i wiarygodne info o kghm skrobnąć ( zawsze ktos moze byc zainteresowany)
A jak juz zostałem powitany, to jakie masz zdanie o pko bp-ja przy tej cenie dobieram mocno, chyba ze masz przemyslenia i stawiasz na dalsza przecenę?. Duże paczki pod koniec sesji lecą. z jednej strony OFE, ale czy ktos jeszcze za tym nie stoi?
Big Lebowski / 2011-01-09 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PKO BP - tu rozgrywaja gierke wielcy - ktorzy maja siedzibe poza granicami naszego kraju , jednak uwazam ze to walor bardzo atrakcyjny i awangardowy na naszym rynku - powiem nawet ze the best , korektore nalezy wykorzystywac do uzupelnienia portfeli gdyz rok 2011 bedzie rokiem bankow na gieldach - tak uwazam..
amigo2 / 2011-01-09 20:00
PKO BP to juz dosc zgrana społka o mocno chwiejnych fundamentach,nalez jak najszybciej pozbyc sie-;))))))))))))))))))
AMR79 / 2011-01-09 23:15
no to wywalam natychmiast, po ile sugerujesz??;-)
TrentX / 2011-01-09 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapodaj portfello na wglad to zapodamy po ile masz puscic PKO BP :P
amr / 62.87.254.* / 2011-01-10 09:43
jak tylko znajde dłuższą chwilę to zapodam oczywiście co mam w portfelu tak będzie uczciwie, teraz mam sajgon-w robocie zajechany, w domu nieśpiące niemowle w nocy od pół roku ( ile mogą wychodzić zęby do cholerki?;-))) i budowa domu na bieżąco- płakac się chce... co do PKO średnią mam ok 41,5. Zapodawaj co uważasz...najlepiej w ogóle było nie brać tego gniota, ani zysku z akcji, ani dywidendy porzadnej nie da -co za śmieć
TrentX / 2011-01-10 09:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Tu jest wielu lepszych fachowcow od rynku na czele z Gospodarzem , wiec oni bardziej sa uprawnieni do wypowiedzi w tym kierunku , choc nikt Ci nie poda na tacy co po ile masz kupic a co wywalic . Ty musisz sam zdecydowac bo to Twoja inwestycja, za to mozesz oczekiwac ciekawych dyskusji czasem ogolnych wskazowek i dobrych rad ,choc nie dotyczacych konkretnego papiera
amr / 62.87.254.* / 2011-01-10 10:18
sorki, może nie użyłem odpowiednich znaków na klawiaturze i stąd nieporozumienie-ja wiem co mam robić z papierkiem-to był żart-moje ostatnie zdanie. Na giełdzie nie ma niczego na tacy, wszystko jest wypadkową emocji. Ja ucze sie tego , aby trzymać nerwy na wodzy i ciesze sie, że nie jestem odosobniony, przynajmniej jak czytam forum.
TrentX / 2011-01-10 10:44 / portfel / Tysiącznik na forum
to akurat dobrze trafiles :) mysle ze jeszcze pare innych portfeli jest godnych czytania i uczestniczenia w ich zyciu :)
Big Lebowski / 2011-01-09 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. hehe Pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazde zdanie o spolkach mile widziane - gdyz wlasnie w spolkach tkwia mozliwosci oraz sukces..Takze w KGHM..
Big Lebowski / 2011-01-09 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Jednym okiem / 89.73.132.* / 2011-01-09 14:30
Witam wszystkich.
Pierwszy tydzień Nowego Roku zagościł na wykresach malowanych jednym okiem.

http://pokazywarka.pl/jc81i2-2/

Dla tych co jeszcze pamiętają jak również dla zainteresowanych.
pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2011-01-09 17:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Forumowiczu.. Euro / usd uwazam ze zejdzie ponizej 1,25 .. Tak jak zawsze pisze tzn. uwazam ze zrobiles kawal dobrej roboty - spogladajac na rynek " Jednym okiem ".. Pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=lyNdDkspQQo&feature=related Eric Church- Carolina
Big Lebowski / 2011-01-09 10:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dax ktory podlega korekcie technicznej moze zejsc do poziomu 6600 pkt. jednak przy poziomie 6700 pkt nalezy agresywnie kupowac - gdyz wlasciwa wycena obecnie dla tego indexu biorac pod uwage srednia wieloletnia jest 9500 pkt , na GPW mamy obecnie nieco zamieszania pod wplywem OFE i tu rzadza emocje ale mysle ze sytuacja sie wyklaruje i mozliwosci wzrostu zostana wykorzystane..
Big Lebowski / 2011-01-09 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=v1LH9xfw2kw&feature=related Good Morning Beautiful
Big Lebowski / 2011-01-09 10:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=2-TXBniRz1g&feature=related Tim McGraw: Don't take the girl - music video- Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-01-09 09:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
TrentX / 2011-01-09 10:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam kacik i Gospodarza :)

widze ze "Slowo na niedziele " ponizej juz sie ukazalo :)
Big Lebowski / 2011-01-09 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj TrentX.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie znajduja sie w konsolidacji gdyz po intensywnych wzrostach z ostatnich miesiecy - techniczna korekta przysluguje z urzedu , wielu inwestorow jeszcze nie odnalazla sie po swietach i mysle ze tak naprawde od przyszlego tygodnia rynki zaczna pracowac na pelnych obrotach.. Trwa intensywna przebudowa portfeli - zwlaszcza na GPW , po wypowiedziach wczesniejszych rzadowych oficieli w sprawach OFE inwestorzy intensywniej reaguja jak na innych rynkach co widzimy po zachowaniu glownych indexow ..Mysle ze wielu prywatnych inwestorow a takze instytucjonalni szukaja swojej szansy na mniejszych spolkach i tu upatruja wieksze mozliwosci zarobku - uwazam ze slusznie ..Mysle ze rynki buduja scenariusz inflacyjny tzn. rzad amerykanski preferuje inflacje a polityke zaciskania pasa odrzuca - dlatego rynki dyskontuja taki scenariusz wzrostami i rok 2011 bedzie rokiem byka na gieldach.. Wiadomo ze problemy kilku krajow europejskich beda nam towarzyszyc - jednak rzady mysle ze przystapia do dzialania nawet piec minut po dwunastej i Europa nie zginie - wahania jednak beda wystepowac na rynkach ..Wielu inwestorow nie moze sie odnalezc po ostatnim krachu i ciagle sa w rozterce - uwazam ze mamy najlepszy czas na inwestowanie tzn. pesymizm jest powszechny , wzrost gospodarki swiatowej byl okolo 4% i w przyszlym roku bedzie podobnie , firmy zarabiaja oraz przejmuja inne firmy - rozrastajac sie jednoczesnie ,dywidendy czesto sa wieksze od oprocentowania obligacji - dlatego bedzie trwalo przemieszczanie kapitalu na rynki akcji , akcje nadal sa niedowartosciowane a jak wiadomo do bessy potrzebne jest skrajne przewartosciowanie akcji - do tego daleka jeszcze droga a ci co domagaja sie bessy powinni byc swiadomi ze wowczas zarabiac nie beda - teraz jest czas zarabiania i kto go wykorzysta ten pomnozy majatek - natomiast malkontenci beda mieli psychike zrujnowana..
pietroo / 2011-01-09 10:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Miło się czyta Twoje mysli na temat giełdy :) Również uważam, że akcje są jeszcze tanie, oczywiście tak jak pisałeś będą rosły wybiórczo, ale jeszcze jest dużo które nie widzą sufitu nad sobą.
Powiedz co myślisz o Beefsanie? Spadł troszkę po wcześniejszych ostrych wzrostach... Kusi mnie tak samo Syntek, czaiłem się na niego, że spadnie poniżej 3 zł, a tu proszę już 3.40.

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2011-01-09 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek .. Beefsan oraz Synthos to juz bardzoe mocno zgrane karty ktorych czas juz sie skonczyl - fundamenty nadwyrezone maksymalnie i pociechy oraz radosci tu juz raczej na tych walorach nikt nie znajdzie .. Pozdrawiam serdecznie
tauron / 82.139.35.* / 2011-01-09 10:54
Odniosę się do postów poniżej...
Spółka Synthos jest od początku hossy w trendzie wzrostowym,jako jedna z niewielu przebiła szczyty z poprzedniej hossy,należy więc do grona dobrych wybranych trybików tego wielkiego silnika jakim jest polski rynek finansowy.Tu nie chodzi o to by się chwalić ceną zakupu,pieniądz z zysku jest tak samo warty co pieniądz bazowy którym kupowaliśmy akcje,mniejsze tylko emocje towarzyszą gdy tracimy zysk niż gdybyśmy tracili pieniądz bazowy ale to pozory są.Moim zdaniem dopóki rynek będzie rósł będzie rósł też Synthos a jeśli rynek zacznie spadać,nie będzie litości dla Synthosa,ale do tego jeszcze trochę czasu pozostało.
pietroo / 2011-01-09 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
więc co bys polecił? co jeszcze nie jest zgrane?
Big Lebowski / 2011-01-09 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki z wigu 20 polecam Ci..
pietroo / 2011-01-09 11:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PGE mi się podoba, chociaż wielu powie, że to muł okropny, ale jakoś tak myślę, że jeśli wyjąsni się sprawa z Kulczykiem może ładnie pociągnąć
KGHM też mi się podoba, ale boję się, że podrósł dużo
krzysiek29 / 2011-01-09 10:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Zawsze mam dwa scenariusze pozytywny i negatywny. Aktualnie tez obligacje daja z reguly pierwszy sygnal przed czyms powazniejszym z opoznieniem do akcji 6-8mc. Na surowcach zloto mozna powiedziec pozamiatane. Nasze glowne banki nie wygladaja ok mozna powiedziec lamia linie trendu PKO, PEKAO. Jak miedz zlamie trend to i KGHM poleci. Te polrocze naprawde moze byc nieciekawe. Druga wersja bardziej optymistyczna ktora zaklada wzrosty do konca marca S&P 1400.I jest szansa ze teraz wlasnie polecimy fala 3 trendu wzrostowego. Ale mimo wszystko bardzo ciekawie zrobilo sie na indeksach surowcach i obligacjach. I nie wyglada to na krotki termin przynajmniej sredni. Co do podejmowania decyzji w kierunku inwestycji to jest to wlasna incjatywa i czy ktos zarabia czy ma gorszy okres czy zle podejmuje decyzje to jest sprawa kazdego inwestora i przykre jest kogos ganienie choc moze byc budujace. pozdr
tauron / 82.139.35.* / 2011-01-09 10:59
Witaj Krzysiek
AT jest istotnym elementem strategii i sam z niej korzystam.Ostatnio mam wrażenie wiele standardowych sygnałów sprzedaj z AT zostało zanegowanych wprowadzając w błąd wielu początkujących inwestorów którzy nabyli wiedzę z książek.Obecnie na każdym niemal wykresie tygodniowym można zaobserwować dywergencję niedźwiedzia powiedzmy z RSI a to poważny sygnał sprzedaży,jednak uważam że korekta może być płaska a wzrosty przed nami jeszcze jakiś czas będą.
tauron / 82.139.35.* / 2011-01-09 11:03
Od dawna pisałem że będzie hossa inflacyjna ja zwykły laik mówiłem maklerowi z biura że dolary zaleją rynki.Nie ustosunkował się do tego,podobnie jak na forum.Okazało się że było to potwierdzenie reguły "pieniądz lubi ciszę" ... bo takową właśnie mamy
krzysiek29 / 2011-01-09 11:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie o to mi chodzilo zeby pokazac ze mimo hossy moga wystapic bardzo ostre korekty. i na weekly mamy pozycje niedzwiedzia ma wielu oscylatorach.
Rynki faktycznie moga wytrzymac jeszcze jakis czas ale daje im do 20 marca czas pasowaloby to Dnia trzech wiedz i Mega trudnych Pozycji Astralnych na Niebie.pozdr
Big Lebowski / 2011-01-09 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof.. Surowce uwazam ze tylko wybrane beda generowaxc wzrosty - banki i ich obecne zachowanie ma zwiazek z przebudowa portfeli , ja obstawiam ze rok 2011 bedzie rokiem bankow wlasnie oraz energetyki , jezeli ktos uwaza sie za fachowca od AT to gdzie mial do tej pory oczy - gdyz na wielu spolkach sygnal kupna byl generowany setki razy a czytam fachowcow od AT ktorzy kupuja spolki gdzie permanentnie jest generowany sygnal sprzedazy a spolki leca w otchlan - na gieldzie kazdy sam obiera droge i musi z tym zyc - ja nikogo nie ganie a wypowiadam tylko swoje zdanie - malkontenci takze moga swoje zdanie wypowiadac i to jest zrozumiale .. Pozdr
krzysiek29 / 2011-01-09 10:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Mam nadzieje ze nie urazilem-:) Nie mialo to takiego celu jesli tak to przepraszam w naturze czlowieka jest tak ze kazdy ma jakies zdanie i chce sie nim pochwalic. Kazdy ma swoja wizje i strategie jesli sie myli to tylko on i jego strategia-:)
Ciekawie wyglada gielda w Islandii wykres 5 letni jakby zasneli-:)
Nie przecze ze to hossa bo mozliwe ze jest i byc moze DI- osiagnie 30000 punktow a S$P- 2500-3000. A le rowniez nie przecze ze moze byc drugi scenariusz z opcja 777-666 i kierunke 555. Gratuluje aktualnych inwestycji.
Big Lebowski / 2011-01-09 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie uraziles mnie Krzysztof - skrytykowalem tylko technikow i uwazam ze slusznie..Dziekuje..
krzysiek29 / 2011-01-09 11:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja lubie krytyke do mnie tez to sie tyczylo bo tez sporo bledow popelnilem posluguje sie AT AF Astro roznymi cyklami. pozdr milego dnia
Big Lebowski / 2011-01-09 11:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie i milego dnia.. Pozdr
Kambodza / 2011-01-09 10:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dude:)
Twoje weekendowe komenty są naprawde extra.
Ostatnio jak sie pytałem czy przyglądałeś się EEX odpowiedziałeś że nie. Czy coś się zmieniło? Mała spółeczka któa weszła na GPW a Nc i myśle, że powinna być jedną z tych mniejszych które dadzą zarobić zgodnie z tym co napisałeś powyżej.
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2011-01-09 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kabmodza.. Spolka Ekoexport nie interesowalem sie tym walorem i niewiele moge powiedziec na jej temat .. Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2011-01-09 11:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
spoko, dziękować.
Pozdrówka serdeczna
5424 / 2011-01-08 22:13 / Fan Linuxa Ubu
Dochodzę do przekonania że więcej ludzi którzy mają jakieś tam pojęcie o giełdzie próbuje zarabiać pisząc róznego rodzaju blogi lub inna beletrystykę niż inwestując..............pozdrawiam
amigo2 / 2011-01-08 22:33
cyferka jak tos ma jakies tam pojecie o giełdzie to spi spokojnie i od czasu do czasu zerknie sobie w notowania -;)a nie traci czasu na pisanie bzdetow na blogach i podobnych -;)
Big Lebowski / 2011-01-08 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=or7N2JPUSk0&feature=related Marty Falle - "Ohio"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy