Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
5424 / 2010-12-31 13:32 / Fan Linuxa Ubu
wszystkiego najlepszego na 2011 życzy wszystkim cyfra zdrowia i trafnych decyzji inwestycyjnych
Big Lebowski / 2010-12-31 13:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Wszystkiego dobrego Ci zycze w 2011r oraz dobrej zabawy.. Pozdr
Jarg / 2010-12-31 13:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra, ode mnie również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku...
Big Lebowski / 2010-12-31 13:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
ad... / 62.21.32.* / 2010-12-31 13:55
Hej dude, juz tam nizej pisalem ale jeszcze raz zycze wszystkiego dobrego w 2011.
Konkurs - bardzo fajna inicjatywa, prawdopodobnie przez caly rok da sporo emocji, szczegolnie tym ktorzy dobrze typowali:)
Big Lebowski / 2010-12-31 13:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Wszystkiego najlepszego i szczesliwego Nowego Roku zycze Ci..
Big Lebowski / 2010-12-31 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki podane przez forumowiczow w konkursie tosterowym wystartowaly , dorzuce ze nie ma zmian w regulaminie i tylko jedna podana spolka bierze udzial w konkursie - w przypadku gdyby spolke wygrana podala kilka osob wowczas kazdy otrzyma nagrode , lista juz jest zamknieta.. Traktujmy to jako zabawe i forme rywalizacji..
Thai / 2010-12-31 13:39 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Tobie Byku Lebowski oraz Bywalcom Kacika Bigowego Wszystkim :)
Prymarnego powodzenia osobistego, zawodowego oraz inwestycyjnego w Nowym 2tysiace 11 Roku zycze!
Sylwestrowe pozdrowienia gorace zasylam… Wszystkiego Dobrego!

**************************************************************************
O co?
Po co?
Na co?
To noca
Tyle halasu
To sa tylko Imieniny
Kolegi
Czasu
:)))
/A. Poniedzielski/

Wszystkiego Naj zyczy Thai :)))
Jarg / 2010-12-31 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Izabelo... Krajanko Miła...
Hucznej zabawy sylwestrowej, a następnie spełnienia wszystkich życzeń w Nowym Roku 2011 życzy krajan z południowych stron naszego pięknego miasta... :-)
Thai / 2010-12-31 13:51 / Bez rangi
Krajanie Mily Jarku...
wzajemnie zyczenia posylam - udanej zabawy, marzen do spelnienia na caly Nowy 2tysiace11 Rok!
Powodzenia zycze... Wszystkiego Naj od... Thai :-)
Jarg / 2010-12-31 13:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PS. Tak mię coś naszło, że chyba powinienm sie tytułować krajaninem a nie krajanem... :-))

Do Siego Roku...
Big Lebowski / 2010-12-31 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) .. Slicznie tak napisalas - ja tak nie potrafie :) Zycze Ci wszystkiego Naj w roku 2011 .. Sylwestrowe pozdrowka gorace i najserdeczniejsze sle..:) Wszyskiego Dobrego..
Thai / 2010-12-31 13:47 / Bez rangi
Dude :))) Zyczenia sa zyczeniami, cenne szczere - slicznie dziekuje :) Najserdeczniej Cie pozdrawiam w Starym Roku... Przyjde Cie powitac rownie najserdeczniej w Nowym Roku :) Goraco pozdrawiam...
Wszystkiego Dobrego raz jeszcze! :)
Big Lebowski / 2010-12-31 13:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystkiego Dobrego Iza..:)
Jarg / 2010-12-31 13:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Rzadko ostatnio mamy okazję spotkać się w kąciku online...
Chociaż złożyłem Ci już życzenia w poście poniżej, ale serdeczności nigdy zbyt wiele...

A więc pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych sukcesów w dziedzinach wszelakich w Nowym Roku... :-)
Big Lebowski / 2010-12-31 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. To fakt ostatnio sie rozmijamy ..:) Ja takze Cie pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow we wszystkim oraz Do Siego Roku ..:)
TrentX / 2010-12-31 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie :) pozdrawiam wszystkich uczestnikow zycia Bigowego kacika , jak i samego Gospodarza , zyczac pomyslnosci na Nowy Rok oraz trafnych decyzji parkietowych , a w Sylwestra szampanskiej zabawy :)
u2mart / 2010-12-31 12:06 / Tysiącznik na forum
No to dużo zdrówka i optymizmu w Nowym Roku, oraz udanych inwestycji wszystkim tu zaglądającym życzy u2mart :-)
A co za tym idzie klip obowiązkowy U2- New Years Day live
http://www.youtube.com/watch?v=b7Gbb2bTWAc
jacquesmayol / 2010-12-31 11:57 / portfel / "How deep can you go?"
ja rowniez chcialem wszystkim zyczyc wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Niech ten 2011r. bedzie rekordowym rokiem, pelnym szczescia i radosci, aby zdrowko dopisywalo swietna muzyka wciaz goscila w tym kaciku :)

Pozdrawiam i do poklikania za rok :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 11:33 / portfel / Tysiącznik na forum
HMSG SA przekroczenie progu 5% liczby głosów na WZA


31.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 28/2010
Temat: Raport bieżący 28/2010
Postawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść: Zarząd HMSG S.A.(Emitent) z siedzibą w Ciechanowie informuje, iż w dniu 30.12.2010 r. otrzymał Zawiadomienie od pana Janusza Lasockiego na podstawie art. 69 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych ("Ustawa") (Dz. U. z dnia 23 września 2005 roku, Nr 184, poz. 1539). Pan Janusz Lasocki informuje, że w wyniku zawarcia Umowy Objecia Akcji w dniu 18.10.2010r., przekroczył 5% w ogólnej liczby akcji i taki sam udział w głosach na Walnym Zgromadzeniu HMSG S.A. Po rozliczeniu opisanych w niniejszym zawiadomieniu transakcji, pan Janusz Lasocki posiada bezpośrednio 1.400.000 akcji HMSG S.A., stanowiących 9,86% udziału w ogólnej liczbie akcji i taki sam udział w głosach na Walnym Zgromadzeniu HMSG S.A.

cos sie ciągle dzieje w akcjonariacie....
wiem ze sporo ludzi siorbało......nie lękajcie się...:) jeszcze spółka nie bankrutuje....
dodge / 2010-12-31 12:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A on przypadkiem ostatnio nie komunikował, że sprzedał wszystko? Kurna jak w kalejdoskopie :)

Pozdr. Cierpliwy i najlepszego w 2011 r.
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 12:57 / portfel / Tysiącznik na forum
możliwe
ciagle coś mieszają a ten komunikat to z opóźnieniem dali...chyba...na prawie sie nie znam ale jak przekroczył 5% w pażdzierniku.....a daja komunikat dzisiaj........
ale Lasocki chyba nie sprzedawał...ale cięzko sie w tym odnaleźć...
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 13:00 / portfel / Tysiącznik na forum
tym bardziej w sylwestra jak sie człowiek do nowego roku pozytywnie nastaiwa.. ;)
a tu takie skomplikowane infa podają.....niestety trzeba pilnować dziadów bo w skarpetach puszczą.....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-12-31 11:27 / portfel / Tysiącznik na forum
gorąca Prośba Thai kup veno do portfela puki po 2 gr chodzi kto wie jak sie zamkinie a tak bede miał50% zapasu.......wiem że regulamin mówi inaczej ale regulamin nie jest obiektywny.....
mik0110 / 2010-12-31 11:21 / portfel / Tysiącznik na forum
witam,
wieczorkiem mnie nie bedzie, więc Wszystkim Wszystkiego co najlepsze w 2011...:))
mari40 / 2010-12-31 10:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Szczęśliwego Nowego Roku i samych dobrych decyzji życzę Gospodarzowi i Wszystkim piszącym w kąciku i tylko zaglądającym tak jak ja :))) Miłej zabawy bez porannego bólu głowy :)
pietroo / 2010-12-31 10:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzowi i wszystkim Kącikowiczom zyczę wspaniałego Sylwestra i samych sukcesów w Nowym Roku.
Jarg / 2010-12-31 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jaka nauka wypływa z wczorajszych ustaleń rządu w sprawie OFE?...
Że w sprawie naszych emerytur nie można w ogóle polegać na państwie...
Tylko indywidualne inwestowanie prywatnych środków... czyli różne formy "ciułania" mogą zagwarantować w miarę wygodne życie w okresie emerytalnym... I tyle...
pietroo / 2010-12-31 10:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
od zawsze tak było i będzie, jak sobie samemu nie zarobimy nikt nam nie da
smooth / 2010-12-31 10:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam

Nie ma sprawy, ja na to idę jak w dym. Mam tylko jedno ale..... dawać moją kase z ZUS i OFE i sam sobie będę oszczędzał....może być nawet pod przymusem... ale sam i w co chce.
Jarg / 2010-12-31 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Smooth...

Zgoda, przynajmniej byłyby mniejsze "koszty ogólnego zarządu"... :-)
smooth / 2010-12-31 10:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć Jarg.... niestety ja wiesz to tylko mrzonki....ZUSu nie da sie zreformować bo nie da sie w żaden inny sposób naprawić piramidy finansowej bez szkody dla tych którzy w niej z przymusu jeszcze tkwią czyli po prostu przestac płacic świadczenia.
A najgorsze jest to ze każda piramida kiedyś upada... heh, optymistyczne.. nie?
Jarg / 2010-12-31 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiście, bo przecież my nie odkładamy z pensji na naszą emeryturę w ZUSie, tylko płacimy na utrzymanie emerytur naszych rodziców i dziadków - proste i smutne...
(a także na emerytury 35-letnich byłych policjantów, byłych agentów CBA, CBŚ i podobnych, 35-letnich kucharzy wojskowych, członków wojskowych orkiestr itp, itp. itp...)
mik0110 / 2010-12-31 11:18 / portfel / Tysiącznik na forum
witajcie,
nie zapominajcie o sędziach, prokuratorach, rolnikach i wszystkich z "prawami nabytymi" tzn nauczyciele, górnicy, naukowcy, itd itp
TrentX / 2010-12-31 12:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie,
nie rolnik winien temu ze taki dla niego system stworzono , poza tym placi malo ale na starosc za swoja kilkudziesiecioletnia prace tez dostaje malo emerytury .
Np mojemu ojcu po ok 50 latach pracy najpierw u swojego ojca jako mlodzieniec a potem na swoim gospodarstwie nawet niemalym wyliczono ciut ponad 700 zlotych na miesiac.
Nie ma wiec czego zazdroscic.
Tyle ze jak teraz miastowy patrzy na rolnika to widzi go przez perspektywe doplat do produkcji, a co za tym idzi mysli ze to darmowa kasa na luksusowe zycie...
Przynajmniej tak to przedstawiaja media.

Na temat "mundurowki" sie nei wypowiadam bo sam jestem zolnierzem , pragne tylko dodac ze TV przedstawia malowiarygodne informacje.
Jedna z nich to taka ze zolnierze uciekaja po 15 latach na emerytury . Malo kto pisze jednak ze jest to emerytura czastkowa a nie pelna i wynosi 40% ostatniego uposazenia (pelna zas to 75%). Nikt tez nie napisal ze zwiekszone odejscia na emeryture nie maja zwiazku z niechecia do dluzszej sluzby tylko z tym ze w ciagu ostatnich 10 lat armia zmalala o polowe z 200 tys do 100 , a co za tym idzie zolnierze zmuszeni byli odchodzic na emeryture z braku etatow w jednostkach czesto wlasnie zaledwie po 15 latach.
No ale jak widzicie w sprawie OFE tez rzad pisal i naczej a robi co innego , czyli zwyczajnie KLAMIE i zabiera wypracowane pieniadze przyszlym emerytom.
Jarg / 2010-12-31 09:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

No i dobrnęliśmy do końca roku 2010...
Roku tragicznych wydarzeń w skali całego naszego narodu... Roku wyjątkowego...

Natomiast giełdowo - roku względnie spokojnego i pozytywnego...

Wszystkim kącikowym znajomym, a zwłaszcza Tobie, Gospodarzu i Przyjacielu składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku...

i... hucznej sylwestrowej zabawy... :-)

Piątek - zabawy początek...
ad... / 62.21.32.* / 2010-12-31 08:58
Bigowiczom i samemu Dude wszystkiego dobrego w 2011 :)
dodge / 2010-12-31 08:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i dnia życzę udanego.

A przy okazji życzę Bigowi i Gościom Jego zdrowia i pomyślności w nadchodzącym 2011 roku. Jednemu z Was szczęście na pewno dopisze w 2011 r. Bez względu na wynik i kto wygra i tak już wiem, że toster trafi w dobre ręce. Tu krzyżują się drogi tylko dobrych ludzi ..., bez względu na to, czy Big bedzie uparcie twierdził, że jest bad :)

Pozdrawiam i najlepszego!
zosia19 / 2010-12-31 08:03 / Bywalec forum
Aby od sylwestra cały rok był ekstra,
by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszenie Wam wypchały,
a uczucia nie znikały i z serca wypływały.
Szampańskiej zabawy!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy