Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2012-12-22 08:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrowych i wesolych Swiat wszystkim Bywalcom kacika sklada dude :)
adammoj / 2012-12-23 08:56 / Bywalec forum
Mnóstwo ciepła i radości,

Niechże w Waszym domku zagości,

Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,

I picia wybornego.

Niech pieniądz wam szeleści,

A miłość niech was w życiu pieści.


Pozdrawiam wszystkich
Jarroo / 2012-12-22 23:30
Witaj Big.

Zdrowych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt życzę Tobie i Twojej Rodzinie .

Pozdrowienia dla Thaj , bo wiem że masz z nią kontakt.
Obserwuje i zająłem pozycje na Fluid , ona zwróciła mi kiedyś na tą spółkę uwagę, ma do takich pereł czucie ( Cormay i Ekoexport). Zwróć uwagę.
Wróciłem też wczoraj po pół roku do SNS , powinna kończyć się już ta konsolidacja?

Gratuluje wytrwałości w prowadzeniu portfela , masz świętą cierpliwość do tych troli , podziwiam bo ja za nerwowy na to jestem.Rzeziuchna na początku śmieszna była , ale potem to złamałbym kręgosłup.

Pozdrawiam.
marek m / 2012-12-22 16:30 / portfel / Bywalec forum
Zdrowych i wesołych Świąt oraz bogatego 2013
życzy wszystkim Marek
5424 / 2012-12-22 15:01 / Fan Linuxa Ubu
Bigu tobie owszem wszystkim piszącym wszyskiego najlepszego
Big Lebowski / 2012-12-22 08:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim ..
Big Lebowski / 2012-12-22 08:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiedzmy odtanczone i dla wiekszosci inwestorskiej Braci rok zakonczony - czas myslec o nastepnym roku , mysle ze tak spektakularny nie bedzie jesnak bedzie to dobry rok dla akcji - Dax juz nie wzrosnie 30% ale 10% tez bedzie dobrze , najwiekszy potencjal wzrostu widze w Europie poludniowej - Hiszpania , Wlochy itp..GPW takze pokaze sie z dobrej strony uwazam .. Bacznie nalezy Dax obserwowac gdyz na poziomie 8150 pkt zbiega sie wiele lini waznych i jezeli przebije ten poziom to droga do dalszych wzrostow otwarta , 8000pkt obstawiam juz w pierwszym kwartale jednak z marszu tych wszystkich oporow nie przejdzie i beda powroty - dlaczego tyle pisze o Daxie - gdyz reprezentuje on wiodaca gospodarke w Europie i GPW bedzie go nasladowac po czesci ,ostatnie wzrosty byly wywolane przez inwestorow instytucjonalnych ktorzy wczesniej nie byli obecni na rynku i chcieli sie pokazac z lepszej strony na koniec roku - taka sytuacja moze potrwac az do konca lutego - do uzupelnienia portfeli przez instytucjonalnych by nastepnie nastapila glebsza korekta - tak obstawiam .. Wielu instytucjonalnych inwestorow jest obkupiona w obligacje i bedzie zmuszona przebudowac portfele ( kupic akcje ) na dluzsza mete generowanie strat jest niemozliwe - obligacje przynosza straty i sa instrumentem ryzykownym bedzie popyt na akcje dywidendowe i sektory ktore nie braly udzialow we wzrostach uwazam - sektory energetyczne i bankowe bedas grane uwazam a gotowki na rynkach nie zabraknie ..Rok 2013 bedzie rokiem akcji i obecnie nalezy inwestowac a nie spekulowac ..I to by bylo na tyle :) Tekst ten stanowi prywatna opinie i tak nalezy go interpretowac ..
Big Lebowski / 2012-12-16 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
jaskół / 2012-12-20 13:40 / portfel
Witaj Big !
Czuć coraz bardziej świąteczny nastrój,
natomiast w USA nie chcą dogadać się w sprawie klifu
Mieczyslaw / 2012-12-20 22:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma go, pewnie na Hawajkach murzynki po tyłkach klepie :))))
Big Lebowski / 2012-12-16 11:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z mysla o nowym roku i nowych wzwaniach zajmujemy odpowiednia pozycje dostosowana do wlasnej strategi tzn. niedzwiedzie zapowiadaja koniec swiata , totalny kryzys a USA to wiadomo bankrut , byki natomiast widza swiatlo w tunelu i przyszlosc w akcjach - ja osobiscie uwazam ze rok 2013 bedzie rokiem akcji - gdyz nie ma innej alternatywy np. obligacje przynosza ujemna stope zwrotu z inewstycji i obligacje to obecnie ryzykowne przedsiewziecie , firmy placa dywidendy i np srednia dywidendy dla Dax wynosi 3,7% ,gospodarka swiatowa w przyszlym roku zanotuje wzrost gospodarczy powyzej 3,5% , USA powyzej 2% i to jak na bankruta calkiem , calkiem :) a nasz sasiad Niemcy takze odnotuja wzrost gospodarczy a to dla naszej gospodarki najwazniejsze.. Im wiecej niedzwiedzi i ich glosow tym lepiej dla posiadaczy akcji i dlatego Kenobi robi kawal dobrej roboty :), nie nalezy sugerowac sie obrotami - gdyz wzrosty na malych obrotach to dobry prognostyk dla dalszych wzrostow a nie jak mylnie sie interpretuje ze to podpucha , wiekszosc sprzedala akcje i teraz podczas hossy systematycznie beda odkupowac i b. duze obroty beda swiadczyly o przesileniu i beda wstepem do glebszej korekty.. Kryzys europejski sytematycznie bedzie rozwiazywany i sentyment do akcji sie zmieni - powroca nie tylko instytucjonalni inwestrzy - obecnie sa takze nieobecni ale takze indywidualna Brac , euro - dolar w przyszlym roku obstawiam 1,40 kierunek a moze lepiej dlatego usd pozycja short powinna byc zajeta , zloty nadal mocno niedowartosciowany oraz nasze akcje .. W przyszlym roku obstawiam wzrost cen akcji oraz surowcow - takze rope , srebro i platyne nadal polecam..
Miecyslav / 2012-12-19 22:29
Nie słuchajcie tego szarlatana :) Nagania na same gnioty, Nim się KNF powinno zająć :)
Ale przyjdzie kryska na matyska :)

Wesołych Świąt
mik0110 / 2012-12-16 13:21 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Byku Lebowski :)
srebro dość dynamiczną korektę zalicza, wiec już troszkę palec świerzbi co by pozycję zająć...
syntek w kilka dni z 5 na prawie 6 doszedł, tak że nie dziwota, że ci co weszli po 5 z groszem realizują zyski, i wygląda mi, że masz rację...
H...a!
ale o tym szszszaaa.... :)
pozdr
ert24 / 2012-12-12 23:17 / portfel
http://www.youtube.com/watch?v=Y3AUtfQ7DNo
adammoj / 2012-12-10 20:51 / Bywalec forum
ho ho ho w pb.pl wieszcza hossanne juz .trzeba sie bac.
Big Lebowski / 2012-12-10 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adamoj.. Ani PB ani forum nie maja wplywu na koniunkture na rynkach , PB jest nisko cenionym czasopismem , tak jak wielu analitykow chocby ci z IDMu - ze tez oni maja czelnosc wydawania rekomendacji - tam gdzie przylozyli reke do spolki to zawsze poszla z torbami np. Ponar czy Bomi , swoje trzeba robic Adamoj i czasem wylaczyc media tak te ogladane , sluchane czy czytane.. Pozdr
mik0110 / 2012-12-11 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum
miraculum tez.... nie mówiąc o samym ideemie... :)
pozdrówka dla Wszystkich
adammoj / 2012-12-11 06:19 / Bywalec forum
No wlasnie mi o to chodzilo Bigu ,jak taki pudelek cos pisze to .....lo matko . najserdeczniejsze pozdrowienia
Big Lebowski / 2012-12-10 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Baranek Shaun / 2012-12-10 20:09
Witaj Bigu, miło Cie widzieć. No i dzięki za trud jaki wkładasz w pisanie komentarza. Zawsze lubię je czytać, pozdrawiam.
mik0110 / 2012-12-11 21:20 / portfel / Tysiącznik na forum
dołączam się do słów Baranka
Big Lebowski / 2012-12-10 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Baranku.. Komentarze pisze dla stalych Bywalcoe - Braci :) i sprawiam mi to spora przyjemnosc - tak wiec pisal bede nadal :) Pozdrawiam
Baranek Shaun / 2012-12-10 21:26
Cieszę się, że trollowisku jednak nie udało się zniszczyć kolejnego wartościowego miejsca:)
Big Lebowski / 2012-12-09 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2012-12-09 14:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zbliza sie koniec roku i takze poczatek nowego roku - przydalo by sie podsumowanie oraz spojrzenie na przyszly rok : odchodzacy rok dla wielu gield byl wysmienitym rokiem np. USA czy niemiecka gielda , takze u nas nie bylo najgorzej uwazam , czy bedziemy mieli rajd sw. Mikolaja ? uwazam ze jestesmy wlasnie w trakcie , czy bedziemy mieli efekt stycznia ? , takze uwazam ze jestesmy w trakcie obecnie .. W przyszlym roku gielda w USA nieznacznie tylko wzrosnie - natomiast gieldy ktore maja wiele do nadrobienia np. GPW czy gieldy Europy poludniowej pokaza sie z duzo lepszej strony uwazam - przemawia za tym znaczne niedowartosciowanie zlotego oraz znaczne wyprzedanie w Europie poludniowej - takze Dax w pierwszym kwartale przyszlego roku wyjdzie ponad poziom 8000pkt. obstawiam, inflacji zbyt duzej nie bedzie tak w USA jak i w innych krajach - USA ma asa w rekawie w postaci niskich cen energi - chociaz ropa nie bedzie tansza - uwazam ze jeszcze wzrosnie kilkanascie procent . przyczyna jest prosta : arabska Wiosna Ludow wymusila na wielu dyktaturach uleglosc i swiadcvzenia socjalne sa podnoszone - wiadomo ze srodki na to sa z wplywow z ropy i dlatego ceny nadal beda rosly tego surowca uwazam..Nadal polecam srebro oraz platyne jako uzupelnienie portfolia , inwestorzy obecnie powinni inwestowac a nie spekulowac .. Kryzys europejski nadal bedzie trabiony jednak systematycznie bedzie rozwiazywany , takze kryzys w USA jest zbytnio naglosniony a swiadcza o tym wyniki sprzedazy aut niemieckich ekspporterow - gdzie obecna sprzedaz pobila rekordy wieloletnie i to widac po kursach akcji :VW,BMW czy Mercedes.. Dlatego swoje zdanie trzeba miec - analitykow tylko ostra selekcja - ja mam swoja analityczke ktore mnie jeszcze nigdy nie zawiodla - ja natomiast ja zawiodlem przyznaje..Przyszly rok obstawiam wzrosty ale takze wahania - dlatego substancje nalezy wybierac , takze umiedzynarodowienie portfeli powinna inwestorska Brac uczynic..
jaskół / 2012-12-10 08:27 / portfel
Witaj Big-u
Fajnie, że napisałeś kilka ciekawych słów.
W większości zgadzam się z Tobą, szczególnie odnośnie niedowartościowania złotego oraz działaniach przeciwko kryzysowi w Europie co zapewni dopływ funduszy na giełdy.
Oczywiście nie można liczyć na wzrosty jak w ostatnich miesiącach, gdyż sytuacja w Afryce i krajach arabskich może wpływać jeszcze nieraz na wyniki na giełdach
mik0110 / 2012-12-09 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Bigu,
fajnie że jednak piszesz...
co sądzisz o bifsanie? podniesie się?
pozdr
Big Lebowski / 2012-12-09 14:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mik0 .. Wiekszosc spolek czogana jest po ziemi i tak na gieldzie jest : od totalnego niedowartosciowania do totalnego przewartosciowania : nalezy tylko przy niedowartosciowaniu nabyc i na gorce sprzedac - mankamentem wielu inwestorow to brak odwagi w dolku a na gorce kochaja swoje akcyjki - zdrowy rozsadek potrzebny i umiar , jednak najwazniejsze to cierpliwosc !!! Pozdr
Miecyslav / 2012-12-19 23:03
:))) wiesz czasami jest tak że zanim spółka zmieni swoją wartość od totalnego niedowartosciowania do totalnego przewartosciowania potrafi zniknąc z giełdy z wyceną 1 gr :)
mik0110 / 2012-12-09 15:18 / portfel / Tysiącznik na forum
dzięki Bigu,
cierpliwości to mi akurat nie brakuje...:)
ert24 / 2012-12-03 22:15 / portfel
dobry wszystkim kiedys mialem kleic ale zapomnialem

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,12266227,Polski_wyscig_po_grafen.html
Big Lebowski / 2012-12-03 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
marek m / 2012-12-04 12:43 / portfel / Bywalec forum
Sie masz Bigu.
Tak pomyślałem, czy nie potrzebujesz traktorka ;)do Twoich różyczek. Wiem, że aby napić się piwa nie trzeba kupować całego browaru,ale może warto mieć choćby część w dobrej cenie?
Big Lebowski / 2012-12-03 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ponizej przeczytalem dyskusje o BRS i zapodam kawal czy anegdote ktora ma odniesienie do tego rodzaju spolek : Nauczycielka z klasa w gorach spotyka bace i pyta sie czy wy baco znacie jakas ciekawa i wesola historie ? baca odpowiada : jusci ze tak znom i opowiem co by dzieci wysluchaly : roz nam sie lowiecka zagubila i wszyscy z saiadamy sukalismy jej - znalezlismy ja - wydymalismy ja wsyscy i bylo wesolo :), innym rozem zagubil mi sie juhasik wsyscy sukulismy go . znalezlismy i wsyscy wydymalismy go - bylo wesolo :) , nagle twarz bacy posmutniala i nauczycielka pyta : baco dlaczego macie taka smutna twarz ? , baca odpowiada - bo roz zem sie zagubil i wsyscy mnie sukali i znalezli mnie ..... :)i to przeslanie kieruje do zarzadow spolek ze wsyscy was znajda i rozlicza - wiele spolek zostlo znalezionych i rozliczonych takich jak : Prochnik, Jago ; Petrolek , Bioton i wiele , wiele innych i to grozi zarzadowi Boryszewa - niech nie mysle ze beda oglaszac przyglupiasty skup akcji , manipulowac kursem akcji i pozniej puszcza oczko do gawiedzi - gdyz gawiedz was dopadnie i podobnie z innymi spolkami.. :)
mjazzga / 2012-12-03 22:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
prawda jest taka że nikt tego badziewa nie dotyka i nie dotknie, strata czasu i wielki zawód
Ged / 2012-12-03 21:00 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

faktycznie szkoda, że BRS się rozmienia - tym bardziej, że zostałeś z papierem.
ja jakoś nie miałem do niego szczęścia, więc mnie aktualne zawirowania omijają.

pozdrowienia!
Big Lebowski / 2012-12-03 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Z czescia zostalem ale nie czuje sie z nim zwiazany i trzeba to rzuce badziew na rynek.. Pozdrawiam
mik0110 / 2012-12-03 21:15 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Bigu i Goście,
co tam boryszek-opryszek... tylko spółeczka na "s" się liczy! w kilka dni odrobiła blisko 20% i leci na rekord! :)
Big Lebowski / 2012-12-03 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mik0.. To moja zelazna spolka i ta spolka kiedys glowny index bedzie ciagniety w gore - tak obstawiam .. Pozdr
Big Lebowski / 2012-11-29 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolke ktora czesto komentuje to Petroinvest - przy cenie gdy kosztowala kilkanascie zloty napisalem Amigo ze cena zrowna sie z Boryszewem - co wowczas brzmialo to jak fantazja a obecnie slowo staje sie cialem :), jednak pozwole sobie jeszcze skomentowac spolke TPSA - gdy spadla na 13 zl napisalem ze to nadal ogromna gora dla tej spolki , pojawila sie pozniej rekomendaxcje cenowe 12 zl analitykow , dzisiaj przeczytalem rekomendacje sprzedaj i cena 10,50 zl hm. nadal przy tej cenie uwazam ze to bedzie ogromna gora dla tej spolki - przy cenie 7 zl inwestorzy powinni nabywac tylko dla dywidendy gdyz kierunek polnocny nie jest dla tej spolki niestety..
amigo2 / 2012-11-30 19:48
petrolek to przyszłosc-;)))))))
borek zemrze smiercia naturalna-;)
tomtay / 2012-11-30 21:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Noo, generalnie jak kupować to pewniej teraz, a nie jak był w cenie emisyjnej po 280zł. czy 140 po 50-cio procentowej korekcie ;))
amigo2 / 2012-11-30 21:47
no trza było barc po zetola-;)))))))
o*********** po 2,2 -2 i miec wszystko w d......
teraz odkupowac pomalenku na nastepny odpał+200%-;)
mjazzga / 2012-11-30 17:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
szkoda tylko że boryszew bardzo chce się spotkać ale koło 40 groszy, w ogóle na obecny czas dobre porównanie biotoborek vs oil warci siebie:D
needle / 2012-11-30 00:34 / Bez rangi
Może się całkiem rozwiążą...?
I wszyscy będą szczęśliwi ;-)

IGła
CIERPLIWY GRACZ / 2012-11-29 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc Big
widze że nastroje słabe
dzieki za wszystkie komentarze, wiele sie nauczyłem od Ciebie
daj znac jak zmienisz forum albo całkiem zrezygnujesz
wszystkiego dobrego
Big Lebowski / 2012-11-29 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=WYty0JXvf6M - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2012-11-29 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
needle / 2012-11-29 10:26 / Bez rangi

2012-10-30 19:22:28
Big Lebowski

Witaj Igla.. Wielka strata dla tego portalu jest Twoje zwiniecie majdanu- wielka szkoda sie stala.. Pozdr


Witaj
Nie moja to wina, sam wiesz; zgadzam się z Twoją diagnozą, że redakcja MONEYa monitowana wielokrotnie nie chciała ingerować zgodnie z duchem normalności.
I zgadzam się, że było to najlepsze ekonomiczne forum internetowe w Polsce.
Dziś co z tego zostało każdy widzi...:/

Ale tak to jest, że słabsi zostają wypchnięci z rynku. A jeśli nie słabsi to mniej zaradni. Nieważne, ja nie o tym
Teraz pisuję na GOLDENLINE.pl. Nie namawiam Cię, bo nie sądzę, abyś był zainteresowany tak jak kilku naszych miłych kolegów stąd. Za to jeśli z ciekawości wejdziesz to moje wpisy rozpoznasz bezbłędnie ;-)
Jest też taka Grupa o nazwie Giełda. Zapisało sie do nie ponad 14600 osób [ciekawe czy tu tyle było od początku?), ale niestety pisze tam nie więcej niż 100 (sic!) , z tego niemała część to inwestorzy z krótkim doświadczeniem.
Dlatego przegrupowaliśmy się zaś Anonim założył ===> Bar Pod IGłą i tam piszemy, zaś poza tym każdy odwiedza te wątki, które go interesują; jest tego masa.
Koncepcja tamtego portalu jest inna niż tu. Plusem jest to, że ludzie wklejają swoje fotki i podają personalia co praktycznie wyeliminowało chamstwo, którego tu doświadczaliśmy przez lata, a teraz Ty doświadczasz. Naprawdę współczuję!
Minusem jest zaś to, że ludzie z otwartą przyłbicą bardziej się boją wygłupić i wiolą niczego nie napisać niż się skompromitować... Może to i byłoby fajne, ale przecież nie ma gwarancji, że już jak ktos napisze to jest to sama mądrość; obaj to wiemy.
A na GOLDENLINIE niby 15-tysięczna armia, a jak by coo do czego to nikt nie podpowie; to już prędzej w naszym ===> Barze czegoś sie dowiem, choc zebraliśmy dotąd jedynie 34 osoby, w tym przynajmniej 7 MONEYowców :-)
Ale dopiero ruszył ostrożny nabór. Nie jest tak, że włazi kto chce...

A co u mnie...?
Wyszedłem z CIECHA oraz ERGISU a za dokupiłem ROPCZYC i wszedłem w coś, czego nie miałem dotąd nigdy. MCI
Ciekaw jestem co byś mógł napisać o tej inwestycji i spółce, bo przyznam, że nie śledziłem jej wcześniej i nie do końca dobrze jestem w stanie te raporty wyczuć. Analiza AT mnie skłoniła, myślę, że nie stracę, a i perspektywy wydają się niezłe; zać ROPCZYCE to mogę mieć "na zawsze" , tak jak F* ;-))
Chętnie poczytałbym Twoja opinię o tym papierze, a dodatkowo mógłbyś napisać jak Ci sie widzi branża HT, która od boomu na przełomie wieków nie może dojśc do siebie...

Możesz odpisać tu, możesz zajrzeć do nas; gdzie Ci będzie wygodniej.
Zajrzę z pewnością za dzień czy 3 i przeczytam.
No, chyba, że byłbyś już u nas , w Barze. Czysto schludnie, kameralnie i 2 kobiałki ;-)

pozdro
IGła
Big Lebowski / 2012-11-29 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Igla.. Redakcja dala ciala i portal utracil dobra marke - czy odzyska kiedys hm. watpie..Jezeli chodzi o trole to ja zawsze sobie poradze z takim.. Jezeli chodzi o pisanie to od dawna jestem zalogowany na parkiecie i tu - jednak obecnie malo pisze , sporadycznie..Pisalem juz wielokrotnie ze inwestorzy powinni dobierac sie parami tzn. optymista z pesymista i wowczas poglady sie scieraja - tak jedni jak i drudzy maja szerzej oczy otwarte - w przeciwnym wypadku beda sie nawzajem nakrecac - na optymizm przesadny jak i pesymizm itd..Co do branzy HT zawsze bylem i nadal jestem sceptyczny i jezeli juz to liderow swiatowych nalezy nabywac - np. Intel czy HP.. rynek ten jest w dolku ale nie jest martwy i zarobic bedzie mozna - jednak kokosow nie bedzie , podobnie jest na naszym rynku wszystkie tego typu firmy albo polegly albo walcza o przetrwanie - zwroc uwage na caly sektor Solar Energy w niemczech - byli swiatowymi liderami i potentatami na skale swiatowa - taki SolarWorld chcial przejac Opla , firmy ktorych akcje byly po kilkaset euro sa w penny stock obecnie - przyczyna jest taka ze niewielu moze potykac sie z chinczykami i mam na mysli takze sektor HT..Jezeli chodzi o Twoje wyjscie z Ciechu - to mysle ze blad zrobiles a co do MCI hm. w 2006r nabylem chyba po 4 zl te akcje i po 7zl sprzedalem i to przed ogromnymi wzrostami - jest teoria ze to co bylo mocno grane odchodzi do lamusa - czy bedzie podobnie z MCI trudno powiedziec..Gdyby mi wena wrocila na pisanie to bede pisal tu u siebie i czasem wpadnij na wymiane pogladow - zapraszam :) Pozdrawiam
mik0110 nl / 89.67.146.* / 2012-11-25 13:58
Gospodarzu a dlaczego tradycyjnego "słowa na niedzielę" nie było?
obiad zaraz... :)
amigo2nl / 83.7.153.* / 2012-11-27 20:56
przywitał
zna ktos Get Real USA, Inc

mowia coby siorbac w promo-;)))
bedzie po 0,10 do 0,15
jest 0,02
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy