Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
plumberg / 2010-12-26 21:57 / Bywalec forum
przepraszam za te wielokrotne wpisy, trzezwy jestem, slowo daje :)
plumberg / 2010-12-26 21:56 / Bywalec forum
pozdrawiam Cie dude, ja to taki byk w niedzwiedziej skorze jestem, lubie troche posiac troche niedzwiedziej propagandy co by sie za byczo nie zrobilo bo wtedy to wiadomo co sie dzieje :)

dla znajacych ang., bardzo ciekawe

http://www.ritholtz.com/blog/2010/12/10-reasons-to-be-cautious-for-the-2011-market-outlook/

ps. dzieki za "slowo na niedzi ele" :)
plumberg / 2010-12-26 21:55 / Bywalec forum
pozdrawiam Cie dude, ja to taki byk w niedzwiedziej skorze jestem, lubie troche posiac troche niedzwiedziej propagandy co by sie za byczo nie zrobilo bo wtedy to wiadomo co sie dzieje :)

dla znajacych ang., bardzo ciekawe

http://www.ritholtz.com/blog/2010/12/10-reasons-to-be-cautious-for-the-2011-market-outlook/

ps. dzieki za "slowo na niedziele" :)
plumberg / 2010-12-26 21:52 / Bywalec forum
pozdrawiam Cie dude, ja to taki troche byk w niedzwiedziej skorze jestem :) lubie siac niedzwiedzia propagande co by sie za byczo nie zrobilo bo wtedy wiadomo co sie dzieje

dla znajacych ang. bardzo ciekawe spojrzenie

http://www.ritholtz.com/blog/2010/12/10-reasons-to-be-cautious-for-the-2011-market-outlook/
Ciułacz / 2010-12-26 23:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Plumberg witaj !
Czytałem to i jest sporo faktów wyjętych z historii tak aby pasowało autorowi, może mieć trafne uwagi ale imoże pisać aby pisać.Jeżeli autor ma trafne analizy co do wzrostów jak i do spadków to można dalej śledzić jego analizy.
plumberg / 2010-12-27 06:04 / Bywalec forum
witaj Ciulaczu, powiem w ten sposob- jesli ktos szanuje swoje ciezko zarobione pieniadze to albo teraz albo za pare dni jesli juz nie sprzeda posiadanych akcji to przynajmniej nakupi mase opcji OW20O1xxx. pozdr
mik0110 / 2010-12-26 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Bigu i Goście,
być może naraże Ci sie, ale mam troche do Ciebie pretensje, ze wdajesz sie w dyskusje z trolami typu rafcio...
odpowiadając na zaczeczepki w jakis sposób legitymizujesz takie typy i zmuszasz nas do usuwania ich komentarzy a przy okazji prowokujesz te indywidua do coraz to smielszych wynaturzen ... niech sobie te rafcia i inne gady piszą sobie co im slina na język(klawiaturę) przyniesie aTy zajmij się wyłącznie merytorycznymi komentarzami....
to taka moja swiateczna prosba...
pozdr
mik0
rafcio55 / 2010-12-26 21:41 / Tysiącznik na forum
no prosze juz nawet kundle lebowskiego zaczynaja gryzc reke swojego wlasciciela, hehe do czego to dochodzi, no lebowski jeden z twoich wiernych psow ma prosbe :)
5424 / 2010-12-26 21:44 / Fan Linuxa Ubu
ale nie przeginaj smieciu bo rozpoczniemy krucjate
rafcio55 / 2010-12-26 21:49 / Tysiącznik na forum
no ty to jestes wierna i dobrze tresowana psina,brzecha na kazde zawolanie swojego pana nie to co ten kundel :)
5424 / 2010-12-26 21:54 / Fan Linuxa Ubu
ale nieżle gryść też potrafie
rafcio55 / 2010-12-26 22:03 / Tysiącznik na forum
no juz dobrze :)
5424 / 2010-12-26 21:43 / Fan Linuxa Ubu
gorzej jak się sfora na ciebie rzuci to rozniesie ci tego bloga na strzępy pewnie kapsel ładniew cię tam niszczy mnie się nie chciało bo mam cię w pu,,pie
Big Lebowski / 2010-12-26 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
5424 / 2010-12-26 20:48 / Fan Linuxa Ubu
to co przed nami windows dresing...........
kwiatek... / 2010-12-26 20:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Gospodarza:)Troszke ostatnio przyjacielu dokupiłem wielkiego ptaka:)
Cierpliwyy / 83.25.73.* / 2010-12-26 18:22
witam
Big co się bedzie dziac z surowcami?
troche mi nie pasuje pod koncept dwóch lat hossy jeszcze?
gdyby surowce miały rosnąc jeszcze przez dwa- 3 lata to bój się Boga...posiadaczu czterech kółek i nie tylko...
czy też surowce sie ustabilizuja w jakims punkcie a bańka zacznie rosnąć na akcjach?
tak czy inaczej za wcześnie jeszcze...
chyba że zdrowa korekta w przyszłym roku...na wszystkim...tylko że frank juz jest wysoko jen to samo...obligacje już wszyscy mają...gdzie mogą pójśc te pieniądze? może w dolara jak sie stany podniosą...?
czy też kosmos na surowcach obstawiasz z drobnymi korektami?
Big Lebowski / 2010-12-26 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu.. Surowce hm. Ropa uwazam ze bedzie w stagnacji , zloto ulegnie korekcie a srebro znaczniejszej korekcie , platyna i pallad hm. nowy trend na samochody elektryczne bedzie zmniejszal znaczenie tych dwoch metali , miedz i stal - tu mysle ze zapotrzebowanie bedzie roslo - takie sa moje przewidywania a jak bedzie okaze sie w praniu.. Pozdr
Ciułacz / 2010-12-26 15:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu ! Witajcie goście !
Święta ,święta i już prawie po świętach.
Rafałowi się nudzi, ale już powoli wyrasta z chłopaczka i pisze ( atakuje ) pod swoim nikiem.Jeszcze nie jednemu wejdzie za skórę ale i on z tego wyrośnie i będzie swoistym Guru. Puki co każdy powinien znać swoje miejsce na tym forum.
Dla zmiany tematu i powiem że mam zagwostkę, bo rok się kończy i jeszcze w tym roku chcę parę tysiaków zainwestować w ramach kanadyjskiego OFE.
Mam już w portfelu spółkę co płaci sporą dywidendę, w ubiegłym roku 43% a teraz ma być 29%.
https://wwwx3.royalbank.com/rbc/investing/quotes/stocksOverview.asp?symbol=MKZ.UN&country=CA
...............
Płynność słaba, po odcięciu dywidendy słabo rośnie, notowana jest w Toronto pod symbolem MKZ.UN.
Drugą spółkę co chcę kupić (i też ja mam) to Caterpillar Inc ( CAT).
Do tego portfela to robię zakupy na co najmniej 10-15 lat z tym że przewiduję że jak by sie rynek zaczął przegrzewać w 2013-2014 to wyjdę na 2 lata.
/ 84.234.45.* / 2010-12-26 15:54
na pewno warto... ja z kolei zastanawiam się nad założeniem IKE.. tylko że mój dom maklerski tego nie oferuje.. inny bank w którym posiadam konto to ma ale ... i tak się zastanawiam, chyba jednak zaloze, a może nie, w sumie rachunku przenosic mi sie nie chce a dwa, a IKE przydalo by sie bom mlody (29) :)
Ciułacz / 2010-12-26 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiadasz :
bom mlody (29) :)

to fakt że stary nie jesteś ale już masz droche doświadczenia życiowego.
IKE to każdy powinien posiadać, no chyba że to jest grubszy grubas ;-)
rafcio55 / 2010-12-26 15:38 / Tysiącznik na forum
witaj ciulaczu, doszedlem do wniosku ze to nie wina psa ze glosno szczeka a jego wlasciciela ktory nim tak szczuje dlatego przyszedlem pogadac z wlascicielem czworonoga i tyle w temacie :)
Ciułacz / 2010-12-26 16:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Od czasu do czasu poszarpać się to męska rzecz, ale jak opadną emocje to warto się okopać w własnej warowni i patrzeć z czego się żyje .
Ja się nie dziwie że na parkiecie są narowiste konie bo w końcu tu maślaków nie przyciągnie.
amelian / 2010-12-26 16:38 / portfel / Tysiączniczka na forum
Rafale współczuję Ci serdecznie bo już od dłuższego czasu obserwuję, że podupadasz na zdrowiu psychicznym...wcześniej jak zaglądnęłam na forum i zobaczyłam Twój nick u Biga pomyślałam że z okazji świąt pewnie przepraszasz i chcesz się pogodzić....oj ale naiwnam....:(

Odpuść temat i daj nam wszystkim spokój, proszę...od roku nic nie zmężniałeś tylko staczasz się po równi pochyłej i radzę Ci dobrze szukaj dobrego specjalisty i kliniki....
rafcio55 / 2010-12-26 18:44 / Tysiącznik na forum
reszte z tego pitolenia ci wybacze ze wzgledu na twoja latwowiernosc i niski iloraz inteligencji
rafcio55 / 2010-12-26 18:37 / Tysiącznik na forum
daj na tace w kosciele :) wpadlem tutaj sie tylko przywitac :) nie pisze do ciebie wiec po kiego sie odzywasz, chcesz zablysnac to idz do mam talent, co mnie obchodzi twoje zdanie....
Big Lebowski / 2010-12-26 12:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=wbGs8kdf1hw&feature=related The Gambler - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2010-12-26 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przepraszam wszystkich czytajacych kacik , problemem jest z trolami to ze ja nigdy nie uzylem i nie uzywam slow niecenzuralnych , kraza w sieci podrobione maile co zo niby sa ode mnie , ale to wszystko pomowienie i dzialanie sil reakcyjnych ..
5424 / 2010-12-26 12:01 / Fan Linuxa Ubu
najważniejsze Bigu to luz i dystans pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-12-26 12:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Jestem wyluzowany i cool..:) Pozdrawiam.
TrentX / 2010-12-26 12:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj :) Najwazniejsze sie nimi nie przejmowac .... troll zawsze bedzie trollem .
Big Lebowski / 2010-12-26 12:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj TrentX.. Starozytni rzymianie to byli bardzo swiatlymi ludzmi - potrafili wynalezc trucizne niewykrywalna : polegalo to na tym ze wieszali za nogi zywego wieprza i bili go tak dlugo az sie wsciekl i wowczas pobierali ta wsciekla sline do dalszego uzytku.. Z trolami jest podobnie nalezy ich tak dlugo bic az sie wsciekna - nie ma innego cywilizowanego sposobu.. Trzoda chlewna byla takze uzywana do rozpedzenia dywizji pancernych Hanibala - mianowicie smarowano trzode latwopalna mazia i podpalano - nierogacizna wydawala takie dzwieki ze slonie Hanibala wpadly w poploch i wowczas pokonano Habnibala .. Tak wiec nierogacizna czasem sie przydaje .. Pozdr
TrentX / 2010-12-26 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Najgorszy gatunek trolla , to wsciekle ujadajacy i odreagowujacy niepowowdzenia sfrustrowany slabeusz dodatkowo sprowadzany do parteru obserwacja tego ze innym sie udalo :)
Jakiez to polskie ... nie zyczyc innym powodzenia nie cieszyc sie ze komus powiodlo sie lepiej, przede wszystkim troll musi sie postarac o to zeby wiodlo sie gorzej...
rafcio55 / 2010-12-26 12:53 / Tysiącznik na forum
gdyby nie to ze jestes mongolskim pedalem to nabilibysmy ciebie gnido na pal ale tego nie zrobimy bo dla takich dupodajek jak ty to bylaby przyjemnosc parchu
Big Lebowski / 2010-12-26 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
paradeuszku wracaj do mamy - niewdziecznico :)
rafcio55 / 2010-12-26 13:01 / Tysiącznik na forum
dobra mongolku baw sie dobrze i trzymaj swoje psy na smyczy :)
5424 / 2010-12-26 12:05 / Fan Linuxa Ubu
i to jest najważniejsze ja mam luzik do końca roku i bardzo się ciesze
rafcio55 / 2010-12-26 10:20 / Tysiącznik na forum
ty lebowski i ten twoj pies kapsel to dwie najwieksze kurvvy na tym forum :)
5424 / 2010-12-26 11:28 / Fan Linuxa Ubu
Widzę że wymieniacie się uprzejmościami w drugi dzień swiąt. Wiem na czym polega twój problem rafciu i nie tylko twój rynek cię dmucha we wszystkie otwory a zachowuje się tak jak Lebowski przewiduje biedaku nie możesz robić za guru na swoim blogu wszyscy cię olewają i cierpisz ......... kaski z wpisów nie ma, jak byś głabie był inteligentny to pisał byś swoimi słowami to co Bigu zapodaje i byłbyś gośc, a tak tylko wszyscy śmieją się z ciebie i gonią po forach.
rafcio55 / 2010-12-26 11:32 / Tysiącznik na forum
no i przylazl pierwszy z psow lebowskiego z tysiakiem na koncie, daj dobry ubaw dzieciaku
5424 / 2010-12-26 11:37 / Fan Linuxa Ubu
nie chce mi się z tobą kłocić bo wyrosłem z tego......... ale jak chcesz to zrobimy to co kiedyś kapsel proponował zmówimy się i wpadniemy na tego twojego bloga zrobimy taki ci kipisz żę się nie pozbierasz a jest tu sporo osób i część pewnie się przyłaczy ty jesteś jeden i i tak większej szkody nam nie zrobisz
rafcio55 / 2010-12-26 11:40 / Tysiącznik na forum
juz sie boje...
5424 / 2010-12-26 11:47 / Fan Linuxa Ubu
jak że cztery miesiące zdrowo ci podokuczamy to będziesz inaczej śpiewał
tauron / 82.139.35.* / 2010-12-26 10:36
Rafciu trochę więcej pokory i szacunku a i Ty poczujesz się szczęśliwszy
Big Lebowski / 2010-12-26 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dam ci dobry spossob na zarabianie : powinienes mniej paradowac i przestac krecic sie w poblizu szaletow miejskich pedale .. Mniej parady a wiecej pracy paradeuszku.. Takze powinienes porzucic damske fatalaszki..
rafcio55 / 2010-12-26 10:40 / Tysiącznik na forum
zamiast tyle pisac powinienes wiecej pracowac aparatem gebowym to przeciez on daje ci zarabiac, moze podniesc ceny z nowym rokiem i bierz z 10zl od klienta za pelny polyk ty pedalska sciero....
Big Lebowski / 2010-12-26 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzodo chlewna - ja rozumiem ze pochodzisz z biednej rodziny , mama twoja aby nakrmic twoja glodna morde lapala nawet muchy i co z ciebie wyroslo - pedal , zlodziej ktory obrabia sytematycznie sklepy Second Hand a to po to aby ladnie sie prezentowac na paradzie , paradeuszku opamietaj sie niewdziecznico i zawroc z tej zlej drogi , porzuc szalety miejskie i wracaj do mamy ..
rafcio55 / 2010-12-26 11:03 / Tysiącznik na forum
sluchaj krowia kupo govvna, twoj smrod jest nie do wytrzymania, takiego parcha jak ty to swiat nie widzial,dajesz dupy za talerz zupy,

pamietaj jak cie nie pjerdola to nie wierzgaj nogami

do nastepnego chlopino
Big Lebowski / 2010-12-26 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wracaj do mamy nierogacizno - mama cie przyjmie z otwartymi rekami nawet gdy bedziesz w sukience, paradeuszku porzuc szalety miejskie i parady, wiecej pracy a mniej paradowania a moze jeszcze cos z ciebie bedzie.. Znajde post w ktorym przyznajesz sie ze jestes moim mongolem i wkleje go - takze na forum glownym hehe.
rafcio55 / 2010-12-26 11:16 / Tysiącznik na forum
a mozesz i nawet dzieciaku swoje zdjecia w stringusiach wkleic, leje na to tak jak na twoja mordeczke cieplym moczem :)
Big Lebowski / 2010-12-26 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak mongole - tobie tylko zdjecia po glowie chodza , paradowanie i sukienki , tytul miss parady 2009 r zdobyles i w 2010 takze - obstawiam ze w nastepnym roku nie ma bata na ciebie.. hehe i zdobedziesz to trofeum..
rafcio55 / 2010-12-26 11:28 / Tysiącznik na forum
nudzisz mnie juz parchu, tylko sukienki ci w glowie, widac ta ciezka praca twojej gembusi wybila ci reszte komorek mozgowych

milego taplania w szambie mongole :)
Big Lebowski / 2010-12-26 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Idz zakabluj do redakcji donosicielu , pokaz taze wlasnorecznie spreparowane maile ktore sa niby od Lebowskiego ubeku ..
tauron / 82.139.35.* / 2010-12-26 10:34
hehe dobre :-)
tauron / 82.139.35.* / 2010-12-26 09:57
Wesołych Świąt życzę Bigowi i Wszystkim Użytkownikom tego forum... nieco spóźnione ale szczere.
Big Lebowski / 2010-12-26 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tauron.. Ja takze Ci zycze wesolych Swiat.. Pozdr
tauron / 82.139.35.* / 2010-12-26 10:07
Witaj Big.Dziękuje
Big Lebowski / 2010-12-26 09:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=1pG0KOwbBpY Keith Whitley - A Christmas Letter
Big Lebowski / 2010-12-26 09:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam swiatecznie Wszystkich..
Big Lebowski / 2010-12-26 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wracajac do przemyslen gieldowych : wielu inwestorow zdezorientowanych i niepewnych co do losow koniunktury na rynkach zapomina o podstawowych zasadach a jedna z nich jest - trend jest twoim przyjacielem i najwazniejsze obecnie uwazam - nie graj przeciw FEDowi , o osiagnieciach firm nie bede wpominal , juz kilka lat temu zapowiadalem trwala ekspansje naszych przedsiebiorcow na rynkach zagranicznych , przejecia firm na rynkach rozwinietych i ten proces mamy a bedzie sie jeszcze bardziej nasilal - skonczyl sie czas gdy utozsamiano nas z produkcja misiow wypchanych sloma , nasze firmy zdobywaja rynki oraz przejmuja konkurencje na rynkach rozwinietych gdyz my Polacy jestesmy pracowici i ambitni..
Big Lebowski / 2010-12-26 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Od 3 stycznia GPW bedzie pracowac do godz 17:30 - uwazam ze to krok w dobrym kierunku jednak to za malo , powinnismy brac przyklad z rynku niemieckiego i gielda powinna pracowac do godz 19:00..
Big Lebowski / 2010-12-26 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce jeszcze ze oplaty za transakcje sa zbyt niskie i dlatego wielu inwestorow popelnia bledy maglujac walorami czyni wiatr - wiem ze to sie wielu nie spodoba ale takie jest moje zdanie..
Chyllus / 2010-12-26 16:25

nasze
firmy zdobywaja rynki oraz przejmuja konkurencje na rynkach rozwinietych gdyz my
Polacy jestesmy pracowici i ambitni..


a osiągalibyśmy jeszcze więcej gdyby właśnie Ci sami Polacy nie kopali dołków pod innymi polakami..ale wyjątkowo wytrwałe jednostki osiągają sukces..
Czego Wam i sobie serdecznie życzę.

Ps. Witaj Bigu i goście...nie zaglądałem jakiś czas a tu takie rzeczy się dzieją...świąteczna atmosfera to to nie jest..:(
TOMOK / 2010-12-25 23:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Koleś i ekipka
Pozdrawiam najcieplej
TOMOK / 2010-12-25 23:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
i piosenka
http://tnij.org/jm4j
Spokojnej nocy mili
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy