Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-12-20 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-20 20:36
Witam.
Jak myślicie, w tym roku Sołowow znów wywinie jakiś numer na SNS i za cały zysk nakupi np akcji Barlinka i to po cenie wyższej niż rynkowa?. Ciekawe, czy to odstwił rok temu było wyjątkiem czy stanie się tradycją. Taki ruch moze wywołać lawiną realizacji zysków i mocny spadek kursu SNS. Jak obstawiacie?

pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-12-20 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Wszystko jest mozliwe i jezeli to zrobi wowczas kurs Synthosa zostanie przeczolgany.. Pozdr
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-20 20:49
Wiem, że się naśmiwasz z "własnych spoółek":), ale taka akcja naprawdę mogłaby być źle odebrana, wszyscy wiedzą że przyszłe zyskie będą doskonałe (i oby były), ale co komu po tych zyskach jak "opiekun" wtopi wszystko w podupadającego Barlinka?
A za kolejny rok sprzede SNS soje stare samochody np. po 20mln za sztukę, a zarząd syntka ogłosi że inwestuje długoterminowo.....w antyki:)
Big Lebowski / 2010-12-20 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napisalem powazny post i nie widze zadnych przesmiewek, kurs akcji zostanie sprowadzony do parteru w przypadku nieczystej zagrywki glownego akcjonariusza - tak to widze..
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-20 20:57
Rok temu tak zadziałał i po pierwszych spadkach kurs szybko odrobił straty, myslisz ze teraz rynek byłby mniej wyrozumiały?
Big Lebowski / 2010-12-20 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze rynek nie bedzie juz tak szczodry i wyrozumialy..
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-20 21:03
Mam podobne obawy:)
Zobaczymy, dzieki za opinię i pozdrawiam
dodge / 2010-12-20 19:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2010-12-20 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. Pozdrawiam serdecznie..
Thai / 2010-12-20 19:36 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Na mile powitanie moc serdecznosci goracych posylam :)
Big Lebowski / 2010-12-20 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Mile powitanko zawsze mile widziane..:) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze posylam..:)
Thai / 2010-12-20 19:46 / Bez rangi
:)))

Wszedzie juz slysze tylko swiateczne piosenki... ale w ucho wpadla mi ta :)

Annie Lennox - "Universal Child"
http://www.youtube.com/watch?v=0nInCpOvDC8
Thai / 2010-12-20 14:51 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Mocy parkietowej po wlasciwej stronie zycze :) Pozdrawiam serdecznie...
Przedostatni poniedzialek roku… Tydzien w odslonie juz nieco swiatecznej :)

Tymczasem dobrego popoludnia…
dodge / 2010-12-20 18:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Izunia

Serdecznie pozdrawiam z zaśnieżonego, bialutkiego grodu nad Białką :)

Miłego wieczoru życzę. Jak tam plany wylotowe Iza? Słyszałem, że na Zachodzie mają problemy z ogarnięciem tej zimy. Dziwni jacyś ... Zima jak zima - póki co wydaje się być normalną :)

Pozdr.
Thai / 2010-12-20 18:59 / Bez rangi
Witaj Macku

Snieg co we Wrocku jakis czas temu spadl - lezy... wiatr dzis nieco go mocniej poprzestawial :) Ciebie bardzo szczesliwego, ze grod bialutki nad Bialka wzajemnie serdecznie pozdrawiam :) Rowniez zycze milego wieczoru

Plany wylotowe... cuz - pod znakiem zapytania, jak sniegu nie dopada to jakos to bedzie... Oni tam nie bardzo sobie radza - sniegu tyle nie bywalo co jest tym razem :) Moja siostra na cale Cambridge ma chyba jedyna w aucie opony zimowe hehe :)))
dodge / 2010-12-20 19:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Moja siostra na cale Cambridge ma chyba jedyna w aucie opony zimowe hehe


hehehe Znajomego córa w swojej miejscowości w Anglii również ma jako jedyna opony zimowe :)
Thai / 2010-12-20 19:17 / Bez rangi
:))))))

No to jestes widze na biezaco Macku :)
Thai / 2010-12-20 16:55 / Bez rangi
CRM… „Kurs spółki znajduje się w ważnym miejscu, a najblizsze sesje winny przynieść rozstrzygnięcia, które winny rzutować na kierunek ruchu cen w kolejnych tygodniach czy miesiącach.
Papier znajduje się w rejonie oporów w zakresie 6,45-6,50, gdzie znajdują się wcześniejsze lokalne maksima jak i górne ograniczenie bazowego kanału wzrostowego, które stanowi istotny opór dla spółki. Przebicie tego przedziału odczytam pozytywnie i będę oczekiwał na wzrost powyżej 6,76. Kolejne opory widziałbym na 7,66 i na 8,18, natomiast w bardziej optymistycznych założeniach liczyłbym na test 8,97. Najbliższe wsparcie to 5,92, a w razie jego przebicia kupno winno pojawić się na 5,55. Ewentualne przełamanie tego ostatniego poziomu będzie zapowiadało test 5,03 lub też 4,62.
Interpretacja wykresu: POZYTYWNA”

/Opracowanie: Tomasz Jerzyk/
http://www.makmedia.pl/dm-bz-wbk-pozytywnie-o-kursie-cormaya/
piotrekdro / 2010-12-20 16:02 / portfel
Witaj Thai:)

Wiesz może skąd taka przecena na papierze pod nazwą Beefsan?

Zastanawiam się czy by nie podebrać parę sztuk po przecenie.

Zwracam się do Ciebie gdyż ty zawsze masz takie informacje pierwsza i agencja wywiadowcza jeszcze nigdy nas nie zawiodła.

Pozdrawiam
dodge / 2010-12-20 18:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć


Wiesz może skąd taka przecena na papierze pod nazwą Beefsan?


Wg mnie technika wzięła górę: RGR - złamana linii szyi i się posypała przecena

Pozdrawiam
Thai / 2010-12-20 16:14 / Bez rangi
Powitania Piotrekdro :)

BEF... oprocz tego, ze 17 grudnia byla informacja o "ujawnieniu stanu posiadania – przekroczenie progu 5% w ogolnej liczbie glosow na WZA Beef-San przez Bank Spoldzielczy w Brodnicy' nic innego nie czytalam...
http://www.parkiet.com/artykul/997812.html

Pozdrawiam
pietroo / 2010-12-20 09:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie i zyczę udanego poniedziałku
paweł77 / 2010-12-20 14:54 / Bywalec forum
nieciekawie dzieje się na HSMG
pietroo / 2010-12-20 09:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

HSMG leci na razie w dół :(
gratki za nicosia
Cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 09:56
bywa i tak...nie zawsze musi rosnąc o 30%...
czekamy...
Cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 09:58
moze to byc dobry moment na wejscie...ale ryzyko ogromne...
Cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 09:32
duża podaż i za późno spojrzałem...pass...
ale kolega widać w dobrej formie już od poniedziałku...:)
Big Lebowski / 2010-12-19 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=9GwqOvE0kfw&feature=related Big & Rich - Save A Horse (Ride A Cowboy) (LIVE)
Big Lebowski / 2010-12-19 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://gielda.onet.pl/czy-inwestor-jest-niewolnikiem-wlasnych-emocji,18727,4084070,1,prasa-detal Ciekawy artykul przeznaczony dla kazdego inwestora...
Big Lebowski / 2010-12-19 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Big Lebowski / 2010-12-19 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=G_qt9oqYBwo&feature=related Big & Rich - Big Time {USO Tour} - Kaszubstwo
5424 / 2010-12-19 14:55 / Fan Linuxa Ubu
fundy obligacji w rozliczeniu 3 miesięcznym zaliczyły minusa nie pamiętam czegoś takiego
5424 / 2010-12-19 14:50 / Fan Linuxa Ubu
fundy obligacje po 3 miesiącach zaliczył minusa nie pamiętam czegoś takiego
Big Lebowski / 2010-12-19 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=rBsF1qMioU0&feature=related Blake Shelton - All About Tonight - CMA Awards 2010 - Takze Kaszubstwo..
Ged / 2010-12-19 13:16 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,
przymierzam się w akcie desperacji do zakupu brs i zastanawiam się, który moment będzie dobry - teraz, styczeń, przed czy po debiucie pda? ciekaw jestem Twojej opinii. pozdrowienia!
Big Lebowski / 2010-12-19 13:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Boryszew to juz mocno zgrana i zdarta karta - tak jak juz pisalem RK z dobrego gestego bigosu zrobil wodnisty kapusniak - niestety , fundamentalnie spolka obecnie wyglada kiepsko a o perspektywach po takim przewartosciowaniu lepiej nie wspominac , wydmuszka i nic wiecej.. Pozdr
kazumi / 2010-12-19 14:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu...
Boryszew to juz mocno zgrana i zdarta karta - tak jak juz pisalem RK z
dobrego gestego bigosu zrobil wodnisty kapusniak - niestety , fundamentalnie spolka
obecnie wyglada kiepsko a o perspektywach po takim przewartosciowaniu lepiej nie
wspominac , wydmuszka i nic wiecej..

To wszystko co napisałeś to oczywiście cała prawda o tej spółce. Przewartościowany balon, który ratuje się drukowaniem nowych akcji. Dodatkowo jeszcze pchają się w branżę motoryzacyjną przed, którą nie ma żadnych perspektyw a dodatkowo jest bardzo podatna na kryzysy.
Jak do obecnych wskaźników doliczymy te setki milionów nowych akcji to wyjdzie to co piszesz, czyli
wydmuszka i nic wiecej.
Już nie wspomnę spółka jest po gigantycznych wzrostach (nie widać tego po cenie i na wykresie bo cwany właściciel drukuje nowe akcje i poprzez odcięcia dołuje cenowo kurs), gdzie mnóstwo inwestorów jest niesamowicie zarobionych, w tym główny akcjonariusz i jak zaczną nawalać tymi nadrukowanymi akcjami w rynek to będzie pogrom.
Wnioski nasuwają się same :-)))
pozdr
Ged / 2010-12-19 14:37 / Tysiącznik na forum
no to, że to makulatura, to podejrzewałem..
decyzja o zakupie w sumie już jest, zastanawiałem się tylko kiedy będzie na to dobry moment
kazumi / 2010-12-19 14:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
zastanawiałem się tylko kiedy będzie na to dobry moment
ja kupowałem pp...jeszcze chce dokupić, ale z zakupem czekam na PDA....jak notowane będą stare akcje i PDA to popyt niejako będzie musiał się rozdwoić co spowoduje że osłabnie a podaż może być spora, bo wiadomo część inwestorów będzie się obawiać że rynek nie wciągnie tych nowych milionów akcji itp....to może spowodować nerwowość kursu i przecenę...
ale nie zakładam jakiś wielkich spadków, bo borek to jest taka spółka gdzie mnóstwo zarobionych kiedyś inwestorów chętnie wraca na korektach bo odbiera akcje z powrotem, tj. sprzedaję ale ustawiam się niżej :-)
podczas notowań PDA prawdopodobnie kurs będzie poruszał się w pewnym szerszym przedziale cenowym a większy wyskok dopiero kiedy nastąpi asymilacja i na rynek napłynie jakieś pozytywne info ze spółki....trochę to potrwa...
pozdr
Ged / 2010-12-19 15:06 / Tysiącznik na forum
cześć, dzięki za kilka słów komentarza. tego właśnie elementu układanki nie mogę rozgryźć - tzn kupować teraz czy czekać, a jeśli tak , to na co..
kazumi / 2010-12-19 15:25 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
tego właśnie elementu układanki nie mogę rozgryźć - tzn kupować teraz czy czekać, a jeśli tak , to na co..
Tzn. jeśli czekać to tylko z przekonaniem, że będzie taniej. Można tylko ocenić prawdopodobieństwo jak może zachować się kurs za ,,x" czasu. Jeśli zakup jest na długi termin to najlepiej zakupy rozłożyć na raty. Wstrzelenie się w sam dołek to raczej kwestia szczęścia niż czegoś innego...
Ryzyko czekania wiąże się z ryzykiem, że np. RK puści jakieś info i kurs wystrzeli...a inwestor będzie musiał zostać na peronie albo wskakiwać po wyższej cenie...
krótko mówiąc: przemyśl to sobie jeszcze raz i postępuj wg własnej taktyki...
Big Lebowski / 2010-12-19 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=bW_CNZLhtGo Brad Paisley - This Is Country Music - CMA Awards 2010 - Kaszubstwo
Thai / 2010-12-19 12:32 / Bez rangi
Jun Miyake - Lilies in the Valley

http://www.youtube.com/watch?v=SZAaNlv6zZs
cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 12:17
Big rzuc okiem prosze co tam niżej nabazgrałem...
Big Lebowski / 2010-12-19 12:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki odtanczyly ( trzy wiedzmy ) co bylo do odtanczenia i obecnie jedna noga stoja juz w roku 2011 , jednak obstawiam ze na wybranych walorach strojenie okien nadal bedzie trwalo oraz powoli bedzie juz popyt na wybranych spolkach efekt stycznia rozpoczety - spolka ktora rozpoczela efekty stycznia jest wlasnie PGE i czy to sie komus podoba czy nie - proces ten bedzie trwal , przyszly rok bedzie dobrym rokiem dla inwestorow - jednak wybiorczosc bedzie nadal dominowac i tylko dobre walory skorzystaja z hossy , wielu inwestorow instytucjonalnych jest powaznie niedoinwestowana : fundusze , firmy ubezpieczeniowe , banki - obligacje beda porazka w przyszlym roku i kapital bedzie przemieszczany na rynek akcji Obstawialem i nadal obstawiam ze GPW wzrosnie okolo 30 % w przyszlym roku i dlatego drogi Inwestorze strong buyy..
Big Lebowski / 2010-12-19 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki odtanczyly ( trzy wiedzmy ) co bylo do odtanczenia i obecnie jedna noga stoja juz w roku 2011 , jednak obstawiam ze na wybranych walorach strojenie okien nadal bedzie trwalo oraz powoli bedzie juz popyt na wybranych spolkach efekt stycznia rozpoczety - spolka ktora rozpoczela efekty stycznia jest wlasnie PGE i czy to sie komus podoba czy nie - proces ten bedzie trwal , przyszly rok bedzie dobrym rokiem dla inwestorow - jednak wybiorczosc bedzie nadal dominowac i tylko dobre walory skorzystaja z hossy , wielu inwestorow instytucjonalnych jest powaznie niedoinwestowana : fundusze , firmy ubezpieczeniowe , banki - obligacje beda porazka w przyszlym roku i kapital bedzie przemieszczany na rynek akcji Obstawialem i nadal obstawiam ze GPW wzrosnie okolo 30 % w przyszlym roku i dlatego drogi Inwestorze strong buyy..
Big Lebowski / 2010-12-19 12:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie chodzil mi Money i sie zdublowalo - sorry.
Thai / 2010-12-19 12:19 / Bez rangi
Witaj Dude :)

U nas od 1 stycznia sesja o godzinke przedluzona a w Szanghaju chca do konca dekady handlowac przez 24 godziny na dobe :)))

„Handel na parkiecie w Szanghaju będzie trwał całą dobę”
Chiński rząd zamierza przekształcić giełdę w Szanghaju w jedno z najważniejszych centrów finansowych świata. Do 2013 roku Szanghajska Giełda Papierów Wartościowych (SSE) ma stać się największym parkietem w całej Azji, a do końca dekady handel na niej ma trwać przez 24 godziny na dobę

http://www.tinyurl.pl/?9EWScVJ0

Moc goracych i najserdeczniejszych pozdrowien posylam :)
Big Lebowski / 2010-12-19 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Przedluzenie o godzinke handlu na GPW to krok w odpowiednim kierunku i nalezy miec nadzieje ze to na tym nie zakoncza , handel na gieldzie przez 24 godz na dobe - to je ono ..;-) .. Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze niedzielnie posylam..:)
Thai / 2010-12-19 14:56 / Bez rangi

handel na gieldzie przez 24 godz na dobe - to je ono ..;-)

Dude :))) "Nigdy niekończące się transakcje są marzeniem każdej giełdy na świecie" - czyli..."The NeverEnding Story" w wydaniu szanghajskim :)

PS. Nie moglam sie tu dostac - jakies moneyowe swiateczne porzadki chyba byly ;)))
Big Lebowski / 2010-12-19 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 11:27
czesc Big zrobie troche bałaganu ....
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 11:28
BIOTON
Temat
Zawarcie umów pomiędzy BIOTON S.A. i GlaxoSmithKline Trading Services Ltd w sprawie sprzedaży insulin BIOTON S.A. w Federacji Rosyjskiej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 17.12.2010 r. Spółka zawarła ze spółką GlaxoSmithKline Trading Services Limited, spółką prawa irlandzkiego z siedzibą w Cork ("GSK"), wchodzącą w skład grupy kapitałowej GlaxoSmithKline, umowy dotyczące marketingu, dystrybucji i sprzedaży insulin Spółki ("Gensulin") oraz wstrzykiwacza do podawania insuliny ("GensuPen") na terenie Federacji Rosyjskiej pod markami należącymi do Grupy Kapitałowej BIOTON S.A., tj. umowę dostawy insuliny oraz powiązaną z nią umowę licencyjną dotyczącą udzielenia przez Spółkę na rzecz GSK licencji umożliwiających komercjalizację Gensulin oraz GensuPen-a na terenie Federacji Rosyjskiej (łącznie "Umowa Dostawy").

Umowa Dostawy ma charakter wyłączny w zakresie terytorium Federacji Rosyjskiej dla obu stron Umowy Dostawy i została zawarta na okres 15 lat, z możliwością jej przedłużenia o kolejne 5 lat.

Z tytułu udzielenia wyłączności GSK zobowiązał się do zapłaty na rzecz Spółki jednorazowego wynagrodzenia w wysokości 7 mln USD. Wynagrodzenie to będzie płatne w ratach związanych z wystąpieniem określonych w Umowie Dostawy zdarzeń, związanych m.in. z zakończeniem realizacji części inwestycji w zdolności produkcyjne Spółki (w ramach już realizowanego przez Spółkę programu inwestycyjnego) oraz zarejestrowania insuliny Spółki na terenie całej Unii Europejskiej przez Europejską Agencję ds. Leków (European Medicines Agency). Pierwsza płatność, w wysokości 2,5 mln USD, związana jest z pierwszą dostawą Gensulin na rzecz GSK.

Umowa Dostawy zawarta została pod warunkami zawieszającymi związanymi z zawarciem technicznych umów towarzyszących, związanych z Umową Dostawy, zakończeniem procesu rejestracji GensuPen-a w Rosji oraz dostosowaniem procesu produkcyjnego do potrzeb realizacji kontraktu.

Umowa Dostawy spełnia wymogi uznania jej za umowę znaczącą ze względu na jej potencjalną wartość - wynikającą z prognoz sprzedaży Gensulin i GensuPen-a określonych przez GSK - przekraczającą 10 % wartości kapitałów własnych Spółki.
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 11:31
pytanie bardziej do Ami go, wiem Big że nie jesteś zwolennikiem dt...wiem że spółka dno bez fundamentów duże ryzyko itd...ale odrobinka adrenaliny dobrze mi służy...
A migo jeżeli czytasz siorbać...???
amigo2 / 2010-12-19 21:22
przywitał
w tym roczku juz nie siorbam zadnych wynalazkow-;)
ostatnio dosiorbałem HMSG po 22 i tu licze na mega krocie-;)
no i Midasa trza pilnowac
Cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 08:16
osdzieki Am igos
przemyslalem sprawe i tez nie siorbie za bardzo petrol przypomina i zaleszczenie jest wysokie poważni inwestorzy nie tykają tego badziewia...niech sobie rośnie ale bez mnie za trudno wyczuc...
Big Lebowski / 2010-12-19 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu..Niewielka kwota mozesz zawsze sie bawic na wielu nawet najsmieszniejszych walorach - jednak nie ma to niczego wspolnego z inwestowaniem , o Biotonie pisze od dawna i ostrzegalem gdyz widziano na nim okazje gdy byl ponizej jednego zlotego a 0,50 zl zawsze byla super okazja i dla wielu forumowiczow Bioton to wstydliwa sprawa obecnie nawet Solorz na tym walorze zostal brutalnie wyptaszony .. Pozdr
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 11:57
dziekuje Big...juz mniej wiecej czuje te ryzyka zagrożenia ...nie wrzuce 5% kapitału w taka spółkę nawet jakby mi sam Ryszard Krauze info zapodał...bez obaw za bardzo mi się Bomi w pamięć wbiło....40% w 3dni...w dółł...
mam pytanko z innej beczki...
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 12:02
przetrzymałes kiedys besse ze spółkami...??? jakie sa skutki takich zagrywaek...
poczytałem Buffeta już jakis czas temu pozatym sa przykłady...że jakiś człowiek trzymał przez 40lat akcje i jest milionerem od czasu do czasu sie cos takiego w prasie pojawia jak Ty to widzisz...??? oczywiście to jest Polska nie Ameryka tu bessy są chyba gwałtowniejsze...
Big Lebowski / 2010-12-19 12:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bylem wielokrotnie ze spolkami podczas bessy - zaluje ze np. Bayer nie trzymalem nawet podczas bessy a mialem b. tanio zakupiony , jezeli dobra spolka zostanie potraktowana brutalnie jak upadly aniol - wowczas nalezy zakupic i takze podczas bessy trzymac - na GPW nie ma jeszcze tego dobrego obyczaju ale mysle ze przyjdzie - brak spolek farmaceutycznych na GPW a one sa najlepsze na besse..
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 12:21
załóżmy mam kilka dobrych spółek (nie wazne jaki sektor) trend wzrostowy przez większość hossy dobre wyniki...trzymac czy jednak większość spółek w czasie bessy oddaje wszystko co zarobiły...? czy jak zwykle nie ma jasnych zasad i wszystko zależy...od okoliczności...i z wyczuciem trzeba postępowac i ostrożnie...?
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 12:24
chodzi mi głównie o spółki bez historii NC...
Cierpliwyy / 83.25.71.* / 2010-12-19 12:48
dzieki za każdą sugestie...
wiadomo nikt nie jest wróżką...
sprawdzi sie w praniu jak dam rade
pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-12-19 12:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o NC hm. - mysle ze cala hosse nie mozesz zostac na wielu spolkach a co dopiero o bessie mowic..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy