Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
cierpliwyy / 83.25.67.* / 2012-11-23 21:48
Zgodnie z uchwałą Nr 1058/2012 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 22 października 2012 r. w sprawie obniżenia stawek opłat giełdowych na Głównym Rynku GPW od 1 stycznia 2013 r. będzie obowiązywał nowy system opłat giełdowych w operacjach na rynku instrumentów finansowych na GPW w Warszawie. Planowane zmiany zakładają m.in. obniżkę opłaty stałej od zleceń na rynku akcji, praw do akcji i tytułów uczestnictwa funduszy typu ETF w transakcjach sesyjnych i pakietowych na obu rynkach akcji z poziomu 1 zł do poziomu 0,20 zł oraz obniżenie analogicznej opłaty od zleceń realizowanych w ramach wykonywania zadań animatora rynku do poziomu 0,05 zł.
Baranek Shaun / 2012-12-03 17:52
Wszystko fajnie i gucio tylko państwo mogłoby nie podp********ać 20% zysku do którego prawa nie miało i nie ma..., a nie mydlić ludziom oczy gó.wnianymi oszczędnościami na prowizjach...
cierpliwyy / 83.25.67.* / 2012-11-23 21:49
p.s to nie jest nowa wiadomość ale może komuś umknęła pzdr.
antyryży / 178.235.184.* / 2012-11-23 14:03
Macie tu filmik o GMO i zacznijmy myśleć i działać w końcu!!!


http://www.youtube.com/watch?v=2HzV06dBGC0&feature=related
antyryży / 178.235.184.* / 2012-11-23 14:11
http://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0&feature=related
dodge / 2012-11-22 19:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie

Byłoby wielkim niedopatrzeniem gdyby dzisiaj nie podano w tym kąciku istotnej informacji dot. Biga:

22.11.2012 r., Ale Kino+, godz. 22.30 - "Big Lebowski"

Polecam! :)
anty_ryży / 93.105.145.* / 2012-11-21 18:37
Wiwat GMO będę miał w końcu dobre jedzonko za zarobione pieniądze z giełdy
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-21 22:03
tak i pełno alergii i innych p****** będziesz łapał od tego ścierwa
Big Lebowski / 2012-11-20 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
cierpliwyy / 83.25.77.* / 2012-11-20 20:22
czesc Big
hossa już...?
czy teraz w drugą strone, nudny ten boczny trend ...człowiek sie tylko starzeje zamiast bogacić :)
Big Lebowski / 2012-11-19 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2012-11-19 20:04 / Fan Linuxa Ubu
witam Big coś u ciebie
Big Lebowski / 2012-11-19 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Jak zdrowie napisz ? Pozdr
5424 / 2012-11-19 20:19 / Fan Linuxa Ubu
zdrówko raz lepiej raz gorzej interesujeje co się dzieje na synntosie
Big Lebowski / 2012-11-19 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na Syntosie korekta - co sie ma dziac..
jaskół / 2012-11-20 10:48 / portfel
Witajcie
Czy w przyszłym roku przychody Synthos maja szanse na wzrost ?
5424 / 2012-11-19 21:34 / Fan Linuxa Ubu
myślałem że moczniejszy ruch. Jak na razie mało bywam ale siło miło mysłe przybywa pozwaniam
Big Lebowski / 2012-11-18 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2012-11-18 21:40
czesc pozdro
P.s mniejszy zysk mniejszy podatek a przychody synthos miał ok..
Big Lebowski / 2012-11-18 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gieldy obecnie po sporych tegorocznych wzrostach koryguja sie oraz oczekuja na jakies impulsy - taki impuls moze dostarczyc Hiszpania gdy zwroci sie do UNI o wzeiecie tego kraju pod parasol ochronny - do tej pory hiszpanie odmawiali tego uparcie , jednak sytuacja uwazam ich zmusi do rewizji stanowiska i wowczas Hiszpania z mapy krajow zagrozonych zostala by wymazana - ogromny ciezar zostal by zdjety z umartwionych glow inwestorskiej braci :)..Nasza GPW w tegorocznych wzrostach specjalnego udzialu nie brala stad i o korekte trudno - jednak suma sumarum na koniec roku wiekszosc gield bedzie nieco wyzej jak obecnie - tak uwazam..Obecne wahania stwarzaja okazje do uzepelnienia portfolia i nalezy ten czas wykorzystac..Takze w USA sa obecnie przepychanki miedzy obu partiami - jednak jezeli chodzi o dobro USA te partie zawsze sie dogaduja i tak bedzie obecnie .. USA nie jest krajem papierowym - mam na mysli ich drukowanie usd , wiedza doskonale co czynia i najwiekszych producentow ropy zdetronizuja to pewne a obecny ciezar dlugow rozkladaja na barki calego swiata i to skutecznie - USA wzrost gospodarczy ma a Europa ociera sie o recesje - niemiecka gospodarka uniknie recesji a jezeli oni unikna to takze Polska uniknie recesji , zloty bedzie sie umacnial takze nasze akcje zademonstruja sile - powod jest prosty naplynol i naplywa stabilny ispory kapital z rynkow sasiednich - gdzie obligacje panstwowe przynosza straty ..
pietroo / 2012-11-18 12:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu,

Czytam Twój post i widzę, że jesteś optymistą na przyszłość. Jeśli będzie płynął wnaszą stronę obcy kapitał to i nasze akcje będą rosły. A jeśli duże instytucje chcą się obkupić, to i nie będą chciały dopuścic do strat.

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-11-19 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pietro .. Pozdrawiam
TOSTER z LEBIEGOWA / 78.8.121.* / 2012-11-17 12:14
SYnthos kierunek 3 zeta
pietroo / 2012-11-18 12:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chciałbym , ale to tylko pobożne życzenia.
Big Lebowski / 2012-11-17 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
takra / 31.63.99.* / 2012-11-17 12:21
Witaj Bigu.
Prośba o słów kilka na temat Trakcji,z uwzględnieniem zapowiedzi emisji obligacji zamiennych na akcje.Mam spory pakiecik z myślą o dłuższym czasie radowania się walorem,ale mam też potrzebę upewnienia się w wyborze słusznej drogi.:) Wiem że to budowlanka.
Uszanowanie przesyłam.
Big Lebowski / 2012-11-18 10:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Takra.. Trakcja byla zawsze wielka nadzieja inwestorow a jak do tej pory tylko rozczarowanie przynosila - jednak czasem jest tak ze duzego bledu nie mozna juz uczynic kupujac dany walor - calkiem mozliwe ze tu masz taka sytuacje..Nie obserwuje juz od dawna tego waloru i niewiele moge powiedziec na ten temat .. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-11-16 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-11-17 08:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
wyprzedanie jest, a więc mikołajki będą też:) a ja znowu dokupiłem największego śmiecia po 50gr:D
Big Lebowski / 2012-11-17 10:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Uwazam ze bedzie :) Pozdr
Franz / 46.149.148.* / 2012-11-16 20:39
Witaj Bigu. Jak długo może jeszcze ta korekta trwać, chodzi mi oczywiście o DAX i to co dzieje sie z Commerzbank? Trochę za wcześnie w niego wszedlem chyba? Mam też zamiar jeszcze troche dokupić ale nie wiem czy zrobić to na początku tygodnia czy jeszcze troche poczekac?
Big Lebowski / 2012-11-16 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Franz .. Dax silne wsparcie 6900 pkt. jednak istnieje mozliwosc ze 6100 pkt przywita - GPW pojdzie swoja drogo tzn. w gore.. Commerzbank nie bedzie inaczej sie zachowywal jak Dax tzn. spada Dax spada mocniej Commerzbank a gdy rosnie Dax mocniej rosnie Commerzbank - generalnie jestem optymista .. Pozdr
Ged / 2012-11-15 21:30 / Tysiącznik na forum
Bigu, umorzenie 1,3 mln akcji przez rurociągi to Twoim zdaniem dobra informacja?
przyjemności życzę!
monika74370 / 46.115.48.* / 2012-11-16 20:35
Bigu kochany co zakcjami NTT system? maż mnie zabije jak sie dowie jaka mam stratę...
Big Lebowski / 2012-11-17 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Monika.. Teraz dojrzalem Twoj wpis i postaram sie Ci udzielic odpowiedzi- nie jestem zwolennikiem tego segmentu ktory kupilas i mam uraz do takich akc ji - na naszym rynku akcje tego typu nigdy kariery nie zrobily i czy kiedys zrobia hm.. nadzieja umiera ostatnia , podobna sytuacja jest na calym swiecie - przyjzyj sie gdzie nokia byla w 2000 r a gdzie jest obecnie i podobnie jest 99% tego rodzaju spolek, wchodzac w ten segment z pieniazkami nalezy liczyc sie ze pieniadze moga byc spalone na stosie.. Trudno o pocieszenie i takiego udzielic Ci nie moge.. Pozdrawiam serdecznie..
Big Lebowski / 2012-11-16 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Mniejsza ilosc akcji zmienia wskazniki na lepsze - nazywajac rzecz po imieniu - mniej gembulek do wykarmienia :) , jednak uwazam ze proceder skupowania akcji jaki mamy obecnie na GPW jest naduzyciem, inwestorzy z dluzszym stazem zetkneli sie ze slowem czy terminem Spoldzielnia - otoz zbieralo sie kiedys grono osob z grubym portfelem - wybierali spolke o malej kapitalizacji i gdy sie obkupili podnosili kurs akcji kupujac od siebie nawzajem aby na gorce nakarmic chetnych na dalsze wzrosty , obecnie uwazam ze wybrane osoby w zarzadzie wiedzac kiedy beda skupowane i sprzedawane walory - zajmuja odpowiednia pozycje tak dla siebie jak i na osoby podstawione - stad mamy proceder skupow akcji - o zarobek trudno na takim rynku a majac insider info zarabiaja co nieco .. Spolki powinny sie zajmowac tym do czego zostaly powolane a nie skupem czy sprzedaza akcji uwazam , KNF powinna sie przyjzec temu procederowi blizej a nie szczycic sie ukaraniem inwestora drobnego ktory sprzedawal jedna akcje itp.. Pozdr
tomtay / 2012-11-16 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety KNF nie bardzo to interesuje, że np. dwie spółki podniosły sobie kapitał do 100mln. każda, wymieniając się wzajemnie akcjami mimo, iż obie warte nie są nawet złamanego szeląga, no chociaż podobno ostatnio się "przyglądają", ale z tego przyglądania niewiele wynika, bo poprzyglądać się jak szpak w psiochę to i ja mogę :)
Big Lebowski / 2012-11-15 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
gracz79 / 2012-11-15 02:03 / Bywalec forum
Witaj Dude ,jakis czas tu nie zagladalem ale widze ze te szumowiny dalej sie kreca za Toba.Pewnie wszystko przez zazdrosc.Kazdy chcialby miec twoja srednia na SNS :) Fundamenty sa ok ,zysk raz mniejszy raz wiekszy jak to w kazdym biznesie.Po ostatnim raporcie to widac.Mam chec na SNS ...jedno male ale C/WK.Twoje zdanie...czekac az sie jeszcze skorekci czy brac i zapomniec?
Big Lebowski / 2012-11-15 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Graczu .. Na to pytanie nikt Ci nie udzieli odpowiedzi - sam musisz sobie dac odpoweiedz .. Pozdr
Big Lebowski / 2012-11-14 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-11-14 21:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć Dude,
wiem, że zupełnie nie Twoja bajka nci + branża, ale rzuć okiem 11bit bajeczka;)
mjazzga / 2012-11-14 21:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w sensie, zazdroszczę im marży i chciałbym mieć taką w swoim biznesie eh;f
Big Lebowski / 2012-11-15 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. O jaka spolke tu chodzi ?
jelon86 / 2012-11-14 20:09 / portfel
Dobry wieczór

Jak Bigu wrażenia po raporcie Ideona? Chyba nie najgorzej. Na minusie ale w porównaniu z poprzednim rokiem trochę mniej. Siedzę trochę w zamówieniach publicznych i w ostatnim okresie (wiadomo koniec roku) jest istny wysyp zamówień na dostawców energi, dużo więcej niż w roku uniegłym, także szykuje się dobry okres dla tej spóki, jeżeli oczywiście wykorzysta ten czas.

Pozdrawiam...
Big Lebowski / 2012-11-14 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Stawiam od dawna na ta spolke a przeszlosc czy prezes mnie nie interesuje .. Tak jak pisalem szukam nowych tematow i wyzwan i ta spolka spelnia moje oczekiwania :) Pozdr
Big Lebowski / 2012-11-13 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
takra / 31.63.68.* / 2012-11-13 20:26
Witaj Bigu.
W moich stronach mówi się w takich okolicznościach - nie ruszaj,bo śmierdzi.
Napij się naleweczki odrobinę...jak Ci zabrakło to podeślemy.
Uszanowanie przesyłam.
Big Lebowski / 2012-11-14 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Takra .. Jestes juz troche czasu na Money i troche juz wiesz - ten kocmoluch wlasnie na to liczy ze ustapia i to jego metoda .. Musze przyznac ze po wielu latach zrobila postepy - wpierw bylo meldowanie co piec minut ceny miedzi w Londynie - wiec zapodalem suce GDR - tez z Londynu i obkuppila sie po pachy razem z ciocia :), kocmoluch ktory nigdy akcji nie mial ani kontraktu - mydlic to moze oczy naiwniakom coby siebie dowartosciowac - jak Slicznooka odeszla z mojego kacika do Funduszu to : jepnieta na forum pytala czy uznawana jest za zawodowca :) - odpowiem zawodowa tak !!! a o gieldzie zero pojecia:), pozniej nadszel czas ze meldowala : gruby to , gruby tamto - przebojem bylo jej powiedzenie ze nie chce aby gruby wiedzial co ona mysli hehe o czym moze taki lump myslec ? : o butelce taniego wina i nowych rajstopach bo ma znoszone i palce wychodza , redakcja atakuje Kena zapominajac ze Ken to instytucja na forum i jest potrzebny i jego wklejki nie zalewaja forum - tylko nie ma innych foerumowiczow , wszystkich wykosila ta bladz i nawet jak sie pojawi dawny zasluzony forumowicz to ona czeka aby go blotem obrzucic i zniechecic - tak jest w przypadku Warrena i bylo w przypadku Strokusia , na money juz troli nie ma od dawna tylko ona troluje ..Wiekszosc milczy i toleruje jej postepowanie - takze redakcja a to wielki blad - to bylo kiedys najlepsze forum w kraju ijedna bladz robi caly czas destrukcje na oczach redakcji - ktora ma potezna orez w reku ale jest zaslepiona..Sorry Takra troche musialem naswietlic sprawe.. Pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy