Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2012-11-04 12:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
mik0110 / 2012-11-04 14:01 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Bigu i Goście,
trzymam kciuki za Romneya, bo mam wrażenie, że Obama nie ma pomysłu a przede wszystkim ludzi...
Franz / 46.149.148.* / 2012-11-04 14:24
Jeszcze male pytanko o które już od dawna chcialem zapytać. Jak widzisz ten bank w przyszlym roku? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-11-04 14:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak pisalem banki maja bardzo wiele do nadrobienia i jezeli kryzys europejski nie ulegnie pogorszeniu a obstawiam ze nie i ze najgorsze ma za soba to banki moga byc na topie..
Big Lebowski / 2012-11-04 14:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze Obama dobrze sobie radzi i nadal bedzie sobie radzil , nowy kandydat innych - lepszych rozwiazan nie bedzie mial tylko stare , sprawdzone drukowanie :) pozdr
Big Lebowski / 2012-11-04 12:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozstrzygniecie wyborow w USA nastapi na dniach i mysle ze rynki obecnie ustawiaja sie tego faktu - gdy wygra wybory Obama - tak obstawiam to reakcja rynkow bedzie umiarkowana , w drugim przypadku nastapila by krotkotrwala euforia , obojetnie ktory kandydat wygra to polityka pieniezna sie nie zmieni tzn. dalsze zadluzanie i polityka latwego pieniadza bedzie grala glowna role ..Mysle ze USA bedzie jeszcze w tym roku na gieldzie bila rekordy wszech czasow , inne gieldy np. Dax tegoroczne rekordy ustanowi , GPW hm. piatkowa sesje mozna roznie interpretowac - ja mysle ze udana podbitka pozwala latwiej bronic poziomu 2300 pkt.. Nie ludzmy sie po wyborach w USA skonczy sie rozdawanie kielbasy wyborczej i system fiskalny upomni sie o swoje - dlatego w przyszlym roku gielda w USA nie popisze sie juz takim wynikiem jak w roku 2012- jednak nie bedzie to zly rok uwazam .. Alternatywy obecnie dla akcji nie ma jednak ryzyko nalezy rozkladac tzn. portfele powinny byc bardziej miedzynarodowe i surowcow nie powinno zabraknac w portfelach..Dolar obecnie odreagowuje ostanie spadki jednak w przyszlym roku bedzie nadal sie oslabial - takze w stosunku do naszej zlotowki..
Franz / 46.149.148.* / 2012-11-04 13:40
Witaj Bigu. Piszesz że USA i DAX pobiją tegoroczne rekordy, tak naprawdę to dużo im nie brakuje. Jak może wyglądać pierwsza polowa następnego roku i czy dalej widzisz Commerzbank w okolicach 2 euro na koniec roku? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-11-04 14:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Franz..Banki bardzo wiele maja do nadrobienia i Commerzbank zwlaszcza , jezeli nie na koniec roku to w pierwszym kwartale to uczyni - tak mysle..Pozdr
Alvarez / 2012-11-04 13:44
Witaj Bigu,
A dzien przed wyborami surowce, jak jeden zrobily sie czerwone i czerwone. Srebro -4. Czyzby tylko polityka i emocje mialy glos? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-11-04 14:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Avarez - surowce reaguja na umacniajacego sie dolara , jednak dolar wroci do trendu spadkowego .. Pozdr
Z całym szacunkiem Bigu / 193.46.187.* / 2012-11-02 08:50

produkcja wre, załodze przycięli pensje o 1/3


Firma ktora kontroluje koszty i tnie takowe ma wielka przyszlosc przed soba

Z całym szacynkiem Bigu, idąc Twoim tokiem rozumowania moznaby dążyć do przywrócenia niewolnictwa. Wtedy pracownicy pracowali by za " miskę ziemniaków" a prezesi i akcjonariusze bogacili by się korzystając z darmowej pracy..... . No, no.
Osobiście uważam, ze należy przywrócić godną płacę dla pracownika: czy to sprzataczki, czy śmieciarza czy pielęgniarki. Godna płaca za rzetelną pracę.
Ciułacz / 2012-11-03 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pozwolicie że że wtrącę dwa słowa z moich obserwacji i doświadczeń.
Na parkietach międzynarodowych jak jakaś spółka ma słabsze od normalnych wyniki to wiadomo że notowania idą w dół, ale jak tylko ogłoszą że ramach restrukturyzacji wywalają 25% załogi na bruk czy związki podpisały zgodę o obniżkę płac to na parkiecie notowania idą w górę.
Więc stwierdzenie inwestora że

produkcja wre, załodze przycięli pensje o 1/3
Firma ktora kontroluje koszty i tnie takowe ma wielka przyszlosc przed soba

Jest jak najbardziej zgodne z duchem kapitalizmu.
Niemniej stwierdzenie ;


należy przywrócić godną płacę dla pracownika: czy to sprzataczki, czy śmieciarza czy pielęgniarki. Godna płaca za rzetelną pracę.

też ma swoje miejsce ale bym powiedział że na zebraniu związków zawodowych co jest ich rolą w walce z nadmiernym wyzyskiem klasy pracującej i jak tam to nie znajdzie posłuchu to można być poirytowanym.
Jak by autor wpisu
Godna płaca za rzetelną pracę

ujął to cyfrowo ,w konkretach to można by się jakoś inaczej do tego odnieść, bo inaczej to pozostaje sloganem.
Pozdrawiam Biga i resztę.
mjazzga / 2012-11-03 14:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja dodam, że pisałem o konkretnej spółce i konkretnym przypadkach które widziałem naocznie, takie zachowanie uznaje za patologię, niemniej tam było przyzwolenie na patologię i zamiast ukrócić to i zaoszczędzić to przyzwolenie zostało a obcięli wynagrodzenia, a jak wiadomo kiedy obcina się wynagrodzenia szeregowe to jednocześnie przyznaje się premie menedżerskie za dobrze wykonaną robotę;) dodam że to miało miejsce już dobry rok temu więc jest bez żadnego wpływu na kurs,
Big Lebowski / 2012-10-31 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
jaskół / 2012-10-31 12:05 / portfel
Cześć Bigu !

Zawsze myślałem,że spółki energetyczne są dobre na niepewne czasy
tymczasem Tauron i nawet PGE średnio sobie radzą

Pewnie częściowo to wpływ zawirowań politycznych wokół PGE
czy nowych akcji ZE PAK, jednak dziwi mnie ten niski kurs
Co sądzicie ?
Big Lebowski / 2012-10-31 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jaskol.. Zgadza sie ze na niepewne czasy spolki energetyczne jako portfele defensywne sa traktowane - odnosze wrazenie ze obecnie inwestorzy instytucjonalni buduja portfele ofensywne - pisalem juz po tapnieciu TPSA .. TPSA obecne wyceny ksztaltuja sie w cenach 11- 12 zl i nadal uwazam ze jest jecze miejsce na 50% obnizki kursu tego molocha - miejsca jest dostatek , Taka Telefonica ma wiele spolek takze zagranica ( ameryka lacinska ) Deutsche Telekom takze ma wiele dobrych spolek za granica , tv kablowa serwuje , bezposrednie relacje z bundesligi a kurs od kilkunastu lat czolga sie po ziemi i nie wzrosnie - to pewne..Dlatego TPSA ma cene nadal mocno zawyzona .. Energetyczne spolki SP trzyma w szachu inwestorow zapowiedzia sprzedazy pakietow stad o wzrosty trudno - generalnie uwazam ze obecnie portfele ofensywne bardziej nalezalo by tworzyc.. Pozdr
Ged / 2012-10-31 20:24 / Tysiącznik na forum
cześ Bigu i kącikowicze :)

ofensywa, czyli zakładamy wygraną Obamy + obowiązujące QE3 i reformowanie finansów europejskich?
próbuję kreślić scenariusze na najbliższe 5-8 miesięcy i wydaje mi się, że ta czynniki będą miały największy wpływ na rynki. co o tym sądzisz?

udanego weekendu dla tych, którzy świętują całe cztery dni! :)
Big Lebowski / 2012-10-30 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
neeedle / 77.255.39.* / 2012-10-30 11:25
i tyle...

IGła
Big Lebowski / 2012-10-30 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Igla.. Wielka strata dla tego portalu jest Twoje zwiniecie majdanu- wielka szkoda sie stala.. Pozdr
Big Lebowski / 2012-10-29 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie :)
Ged / 2012-10-29 19:42 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

tak się przyglądam ferrum - miałem kiedyś, udało się puścić z zyskiem..
teraz widać, że ruch na papierze zamarł, skupu nie realizują - generalnie nie widać powodów do zmiany kierunku.
jak myślisz, coś tam się dobrego jeszcze zadzieje?

pozdrowionka :)
Big Lebowski / 2012-10-29 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged .. Spolka ta praktycznie nie brala udzialu w ostatniej hossie o ile tak mozna sie wyrazic .. Lubie spolki produkcyjne dlatego to trzymam jeszcze.. Pozdr
neeedle / 77.255.39.* / 2012-10-30 11:30

Lubie spolki produkcyjne


tak jak ja ;-)
przynajmniej wiem na czym stoję...

IGła
Ged / 2012-10-29 19:51 / Tysiącznik na forum
rozumiem.
fakt, produkcja jest "namacalna" jeśli tak można powiedzieć, więc potencjał jest..

staram się coś pokupować przed ew. rajdem na koniec roku, stąd pytanie. dzięki za odpowiedź :)
mjazzga / 2012-10-29 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć, produkcja wre, załodze przycięli pensje o 1/3 na co załoga zareagowała jeszcze większym niż wcześniej wynoszeniem z firmy czego się da;]
a poza tym to drogo jest
Big Lebowski / 2012-10-30 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Firma ktora kontroluje koszty i tnie takowe ma wielka przyszlosc przed soba - natomiast pracownicy wynoszacy - zadnej przyszlosci- zostana wyrzuceni na bruk lub znajda sie przed sadem i wyladuja tam gdzie sa Schwedische Gardinen..
Big Lebowski / 2012-10-30 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o cene to byly juz taniutkie walory - chocby PBG czy DSS , czesto pisalem i tego sie trzymam : dobrymi wskaznikami czesto pieklo jest wybrukowane..
Kasta87 / 2012-10-29 12:04
Witaj Bigu piszę nie co wcześnie ale mam nadzieję, że zauważysz mój post i odpowiesz na niego. Jak sądzisz jaki wpływ na parkiety europejskie może mieć huragan Sandy, przez który dziś zostały zawieszone notowania na amerykańskiej giełdzie przyznam szczerze, że dla mnie to niepokojąca sytuacja stąd to pytanie. Co by się stało gdyby trzeba było zawiesić notowania na dłuższy czas w przypadku szkód np. na Wall Street jak to by się odbiło na innych rynkach ?
Big Lebowski / 2012-10-29 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kasta..Jutro takze notowania beda zawieszone , huragan gdyby znaczne szkody poczynil wowczas moze miec przelozenie na gospodarke - jednak ja mysle ze tu bardzie kampania przedwyborcza gra role - punkty zbiera obecnie Obama , obecnie jest wazne wyprzedanie - wykupienie tak mysle to jest wazne .. Pozdr
Big Lebowski / 2012-10-28 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
mjazzga / 2012-10-28 19:32 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
w Boryszewie pierwsza rozsądna (moim zdaniem) decyzja od wielu miesięcy, uproszczenie struktury dobry ruch jeśli podtrzymają taki trend, no i przydało by się zmniejszyć liczbę akcji
Big Lebowski / 2012-10-28 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Nawet gdyby zmniejszyli ilosc akcji to niczego nie zmieni - w impexmetalu nie ma wielkiej ilosci akcji a zrobiono przyglupiasta spolke - na ktorej nie mozna polegac , wpierw zarzadzajacy mentalnosc powinni zmienic i pamietac o tym ze kazdy kij ma dwa konce , takze powinni pamietac ze gawiedz potrzebna jest w ostatniej fazie hossy a obecnie instytucjonalni sa potrzebni , instytucjonalni omijaja spolki te ktore graja do wlasnej bramki.. Pozdr
mjazzga / 2012-10-28 19:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
instytucje Romana nie lubią, on im zawsze jakieś świństwa zrobi, a to z IDM a to teraz z Polimexem;),
ale konsolidacja spółek przyznasz zła nie jest, raporty będą wydawać rozsądniej, przy obecnej strukturze to właściwie wszystko można księgowo pokazać lub ukryć na życzenie, ogromna ilość spółek na całej planecie, cała masa gruntów i nieruchomości, wiele rodzajów biznesów, no księgowy raj;) jednak całą grupę stać np na drogie produkty zabezpieczające przez ryzykiem itp;o
Big Lebowski / 2012-10-28 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przeszczepy sa potrzebne :)
Big Lebowski / 2012-10-28 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazdy popelnia bledy i to rzecz ludzka np. glowny udzialowiec z Synhosu raz popelnil blad dobierajac sie do kasy - jednak zrozumial i wyciagnol wnioski - mozna w normalny sposob biorac dywidende pielgnowac dobre imie spolki itp..Nie ma tego w BRS i nigdy nie bedzie - ja juz przestalem sie ludzic..
manny / 2012-10-28 21:34 / portfel / Bywalec forum
BRS to chyba inwestycja długoterminowa jest, sam RK przyznaje, że potrzebują minimum 4 lata na restrukturyzację całej grupy. Nie mam i nie będę miał ale przyznam, że liczba podmiotów nabytych z pp i działoalności bierzącej oraz ich zasiąg i lokalizacja są imponujące. Liczba akcji też jest niestety imponująca.
Big Lebowski / 2012-10-28 10:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki sa w fazie konsolidacji - ktora jeszcze troche potrwa mysle do momentu az wrzesniowe mocne wykupienie na rynkach zostanie zniwelowane a nastapi stan wyprzedania ..Czesto polecalem spolki z sasiedniej gieldy z sektora srednich spolek a mianowicie M-Dax - ktory bije rekordy i wzrosty sa generowane na szerokim rynku tzn 30% spolek z tego indexu pobilo rekordy wszech czasow - do czego zmierzam : uwazam ze podobnie u nas nalezy stawiac na srednie i male spolki o solidnych fundamentach - gdyz alternatywy dla akcji nie ma .. Czesto sie wspomina ze mamy problem zadluzenia w Europie - mysle ze to bledne okreslenie stanu rzeczy - powinno sie mowic problem z zadluzeniem ktory maja wierzyciele a nie taka Grecja itp..Europa wyjdzie z kryzysu i przeprowadzane reformy przyniosa pozytywny skutek..Tak jak pisalem wielokrotnie tzn. jeszcze w tym roku na wielu gieldach beda bite rekordy i calkiem mozliwe ze na GPW takze, akcje starannie dobierac takze surowce i troche gotowki w portfolio nie zaszkodzi - omijac nalezy obligacje panstwowe ktore sa ryzykowne obecnie..
Ciułacz / 2012-10-28 13:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu witaj !
Do tego co piszesz :
Czesto polecalem spolki z sasiedniej gieldy z sektora srednich spolek a mianowicie M-Dax

Chciałem dodać aby się wystrzegać partyzantki i nie inwestować poprzez mało znane DM co to niby biorą mniejsze prowizje ale poprzez nasze rodzime instytucje bo w razie niedomogów zdrowotnych to rodzina może się tym zająć a jak nie to będzie tak jak w opowiadaniach co gość w ogrodzie zakopał swoje oszczędności i nikomu nie powiedział gdzie.Ja w ubiegłe lato zainwestowałem trochę w Deutsche Bank bo nie znając rynku bałem sie brać mniejsze spółki, a ten bank to z nazwy będą bronic przed bankructwem ;-))
Pozdrawiam
gracz79 / 2012-10-27 19:34 / Bywalec forum
Witam Biga i pozostałych forumowiczów.Dawno tu nie zaglądałem ale dobrze,że kącik jest aktywny i że piszesz.Ostanio była jakaś pausa :) Z tego co czytałem rozglądasz się za kolejną perełką.Moje pytanie co do Sygnity(nie uważam że to perełka ale kto wie..).Co myslisz o obecnej wycenie C/WK 0.66 i obecnych fundamentach.Wg mnie na minus spore zmiany w zarządzie słabe półrocze.Na plus wygrany nowy przetarg oraz duże szanse ,że e-podatki jednak zostaną przyznane.Możliwe jest też kolejne wezwanie ale wg mnie nie przez Asecco.Pozadrawiam
Big Lebowski / 2012-10-28 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Graczu.. Mojemu znajomemu ktotry mial Sygnity przy cenie 21zl poradzilem wyjscie z waloru i dobrze uczynil sprzedajac , ja osobiscie jestem sceptyczny do tego rodzaju spolek i jak siegam pamiecia np. Prokom , Comarcz - tak sie chyba pisalo to zarobku tam nie bylo , Sygnity ma wielu zwolennikow i calkiem mozliwe ze tu bedzie inaczej - ja fanem nie jestem tej spolki .. Pozdr
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2012-10-27 19:12
uciekajcie !
Big Lebowski / 2012-10-25 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
marek m / 2012-10-26 13:23 / portfel / Bywalec forum
Witaj.
Widzę, że Syntos się budzi,i wybicie w dół to fałszywka.
Big Lebowski / 2012-10-28 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marek.. Syxntos to moja spolka i przy niej zostane - wahan wykluczyc nie moge ale na spadkach dokupie i o przyszlosc spolki wcale sie nie martwie .. Pozdr
pietroo / 2012-10-25 20:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu

Pozdrawiam Cię serdecznie :))
Big Lebowski / 2012-10-25 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pietro.. Pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2012-10-25 20:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widze, że zapakowałeś się w Centrozap pod sam sufit. Ładnie szedł w górę, myslałem, że dzisiaj przeskoczą 20 gr, a tu na koniec spadek na 18. Czyżby powrót na stare poziomy?
Big Lebowski / 2012-10-25 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj obowiazywala zasada na dobre info sprzedaj - ja jednak mam dlugi horyznt inwestycyjny na tej spolce i - krotkie manewry mnie nie interesuja czy powrot - nie wiem..
pietroo / 2012-10-25 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja także liczę na kokosy na nim. W długiej perspektywie i 1 zł może być.
mjazzga / 2012-10-25 21:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć,
był sobie regnon bujał się po 20gr ogłosili układ spadł na 4gr, takie cuda z królem i gem zawsze
Big Lebowski / 2012-10-25 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga - ta spolka nie istniej tylko rok czy dwa ale bardzo dlugo - obecnie bedzie siedziec na kasie - sprzedali spolke w Rosji za powazne pieniadze i dostana odszkodowanie ze SP takze powazna kasa ..
mjazzga / 2012-10-25 21:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem wiem góra kasy, moim zdaniem możliwe 2 cele jej wydania oba się raczej nie spodobają, pierwsza oczywiście trzeba zrekompensować straty akcjonariuszom ówczesnego centrozapu, a to był tylko król z królikami cms;) a reszta na dokapitalizowanie, a druga opcja to restrukturyzacja regnonu, przerzucanie między tymi spółkami juz miało miejsce np komi;) także czemu nie wy... po raz kolejny leszcza;)
tomtay / 2012-10-25 20:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A malinowo Stary Druhu i pozdrów ode mnie Izabelę koniecznie :)
Big Lebowski / 2012-10-25 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj tomtay .. okey przekaze :) Pozdr
Big Lebowski / 2012-10-25 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sorry Tomtay mialo byc ..
Big Lebowski / 2012-10-24 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2012-10-23 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
jaskół / 2012-10-24 13:57 / portfel
Witaj Big !
Od wielu miesiecy śledzę Twoje komentarze,
zastanawiam się, czy nadal jesteś pozytywnie nastawiony do Synthosa
Big Lebowski / 2012-10-24 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jaskol.. Nie widze powodow aby zmieniac zdanie o tej spolce.. Pozdr
jakzwykle / 78.8.57.* / 2012-10-24 12:35
tak jak już pisałem pół roku temu , SYNTHOS i Boryszew po wejściu do WIG 20 będą spadać aż opuszczą ten inddeks na samych dołkach
mjazzga / 2012-10-23 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć Dude,
dziś kiepsko a śmieciuch to brak słów;]
Big Lebowski / 2012-10-23 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. Czesciowo zredukowalem ten walor - kiepsko hm. taki miesiac ale bedzie dobrze :) Pozdr
mjazzga / 2012-10-23 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja go kupuje za każdym razem po 49 i 50, będziesz zmieniał 3 filar portfela?
Big Lebowski / 2012-10-23 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle nad dokupieniem - nie bede zmienial , szukam tez spolek o ciekawym profilu - te ktore nigdy nie byly grane , obecnie mam jedna taka :) a szukam nastepnych ..
amigo2nl / 83.7.159.* / 2012-10-25 19:51
Witam
Skotan siorbaj nie chciałes po 1,2bierz po 4xx
na korekcie-;)
Big Lebowski / 2012-10-25 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo .. Skotan gratuluje zyskow .. niech rosnie do nieba - mam juz spolke z tej stajni i wystarczy.. Pozdr
amigo2nl / 83.7.159.* / 2012-10-25 20:13
oia nie masz-;)
a ida nowe czasy
Big Lebowski / 2012-10-25 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiem ze ida nowe czasy i wiem co bylo ze Skotanem i jak go sie zeszmacilo, jedyne co zaluje to Krezusa - to byla moja spolka jak Synthos , szukam czegos nowego i stawiam na Centrozap i dalej szukam..
mjazzga / 2012-10-23 20:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ideon, jak widzę Króla to mnie skręca, nadal nie wiem ile jest Króla w tym biznesie, ale na śląsku to z nim raczej nikt biznesu nie zrobi,

Jak znajdziesz to podziel się będę zobowiązany:)
mnie się nadal podoba Hawe choć pojawiło się wiele wątpliwości co dalej ze spółką i mocna korekta,
taką spółką która rosła raz w życiu a obecnie jest tania są Ropczyce, biznes jest w zasadzie niezagrożony a rynek wycenia go na 0.34 wk,
spółką w trendzie o fajnym wykresie - Fasing podoba mi się wiele, ale nie znam tak dobrze biznesu;o

dobrze kombinuje?
Big Lebowski / 2012-10-23 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Fasing i kopalnie hm. jestem sceptyczny , Ropczyce byly zawsze wielka nanadzieja ale tego rodzaju spolku upadaja - obecnie mamy czas ze kronika towarzyska nie odgrywa zadnej roli i nalezy ja osiusiac - Slask tez nie jest pepkiem swiata ..Cos nowego , cos nowego by sie zdalo :)
mjazzga / 2012-10-23 20:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co myślisz o branży "wierzytelności"?
Big Lebowski / 2012-10-23 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wierzytelnosci - to temat grany juz na GPW i uwazam ze zgrany ...
mjazzga / 2012-10-23 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli tylko produkcja z zacięciem na szybki rozwój i do tego nie grana?;o kurde nie znam:(
mjazzga / 2012-10-23 20:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chodziło mi tylko, że my tu wiemy co Król wydziwia najlepiej bo mamy go na codzień i nie jest to kronika towarzyska, nie chodzi o klub piłkarski choć i to pokazuje pewien styl;) dla mnie po prostu jest w pewnym worze nazwisk do którego nigdy nie zajrzę, bo wywołuje we mnie reakcje fizyczne;)

ok to szukamy nowości, pewnie od szukania głowa zaboli i znowu przyjdzie wniosek że najlepsze już mamy;/ ale co tam,
Big Lebowski / 2012-10-23 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ja Ci powiem ze sie z nim przeprosisz - najciemniej jest zawsze pod latarnia i ze tak przytocze klasyka Konfucjusza : nie sadzcie abyscie nie byli sadzeni , kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien i to co najbardziej lubie : ostatni beda pierwszymi :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy