Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Dzidzius / 2010-11-10 23:05
Witam Wszystkich.
Pozdrowienia dla Gospodarza Kącika i Wszystkich forumowiczów.
Chciałem się dowiedzieć czy dostępna jest gdzieś lista naszych "zakładów" o toster. (trochę czasu nie odwiedzałem forum).
Pozdrowienia z śląska.
Ciułacz / 2010-11-11 01:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzidzius, witaj !
Pytasz :czy dostępna jest gdzieś lista naszych "zakładów" ?
Przypuszczam a nawet jestem pewien że Thai takową na bieżąco posiada.
Pozdrawiam
Thai / 2010-11-12 17:37 / Bez rangi
:)

1. Adrianoo – PLZ
2. Amelian – CIA
3. A migo – MDS
4. Aqua Vitae – EEX
5. Arecki – BRS
6. Axima – CRM
7. Cierpliwy Gracz – VEN
8. Bez Nicka – RLP
9. Big Lebowski –
10. Ciulacz –
11. Cyfra – BRS
12. Danek 113 – WDM
13. Dudekius – DUD
14. Dzidzius – DRP
15. Golden Boy – LBW
16. Golem – VIV
17. Griffin – BGS
18. Jarg –
19. Jarroo – IPE
20. Jelon86 – LEN
21. Kambodza – EEX
22. Longterm – MSZ
23. Master – PAT
24. Mik – BEF
25. Oll –
26. Pietroo – BRS
27. Piotrekdro – RPC
28. Pooh – IDM
29. Smooth – GPF
30. Sztyber – SFS
31. Szymon – KOL
32. Thai – CRM
33. Tomok – SFG
34. Tomtay – KOV
35. Warren – EFH

Pozdrowienia Dziedzius, Ciulaczu...
Thai / 2010-11-12 17:44 / Bez rangi

Dziedzius

Sorki... Dzidzius - mialo byc...
lejbowski STRONG BU.Y / 46.112.55.* / 2010-11-10 22:01
obecnie mamy tzw etap wyleszczania czyli akcje przechodzą ze słabych rąk do silnych, krótkie pozycje surowo zabronione, zalecam STRONG BU.Y i pozycje długie L na tzw. full lewar!
mac78 / 77.253.116.* / 2010-11-11 00:02
Podsr...forum Nie jesteś głupi To po co to robisz ? Masz zal wal otwartymi kartami Znasz zasady na giełdzie : ) MMA to fair play game
kapssel / 2010-11-10 22:59 / portfel / Bywalec forum
zalecam ci się rafał wypałować i już idę na twój z******** blog
Big Lebowski / 2010-11-10 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki ulegly chwilowemu schlodzeniu i jak dlugo to potrwa - niewiadomo , jednak odradzal bym zajmowanie pozycji short - czyli krotkiej pozycji , jezeli ktos ma niedzwiedzie nastawienie do rynku to raczej niech czeka z gotowka - gdyz pozycja short moze rece pourywac lub poparzyc palce - natomiast kto ma bycze nastawienie to obecna korekta nie powinien sie przejmowac ..
lejbowski zakup akcji PKC - 24h/7 / 46.112.55.* / 2010-11-10 21:57
siemacie pelikany

zalecam STRONG BU.Y akcji PKC
Big Lebowski / 2010-11-10 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mik0110 / 2010-11-10 16:24 / portfel / Tysiącznik na forum
witam All,
pochwaliłem wczoraj system bosia że dobrze działał, to dziś sie wywalił i od godziny 16.03 nie mam aktualnych notowań...
Hajduczek / 2010-11-10 19:36 / portfel / Tysiącznik na forum
tak, tak potwierdzam.......... wczoraj byłam dumna, że jestem ich klientką :)
Witam sąsiadów i życzę miłego weekendu
Big Lebowski / 2010-11-10 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i pozdrawiam..
Thai / 2010-11-10 14:33 / Bez rangi
"GPW już w pierwszym indeksie"
Od dziś zmiany kursu akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie mają wpływ na poziom indeksu FTSE/Mondo Visione Exchanges Index, który odzwierciedla notowania operatorów. GPW jest w nim 20 spółką.
W indeksie WIG akcje GPW uwzględniane będą zgodnie z regulacjami giełdy trzy dni po wczorajszym debiucie. O tym, czy giełda wejdzie do WIG20, przesądzi płynność walorów.

http://www.tinyurl.pl/?wCqk9GjD
Thai / 2010-11-10 14:35 / Bez rangi
Dane o indeksie FTSE/Mondo Visione Exchanges Index:
http://www.exchange-handbook.co.uk/index.cfm?section=mvindex
Thai / 2010-11-10 14:22 / Bez rangi
"MSP do końca 2010 r. nie będzie sprzedawało akcji Tauronu i PGE"
10.11. Warszawa (PAP) - Resort skarbu w 2010 r. nie planuje sprzedaży pakietów akcji Tauron i PGE - poinformował dziennikarzy Jan Bury, wiceminister skarbu.

"W tym roku nie mamy planu sprzedaży pakietów akcji Tauronu i PGE" - powiedział dziennikarzom Bury.
"Co do przyszłego roku, to rynek pokaże, notowania akcji pokażą. Mamy taki komfort i to jest sytuacja wygodna dla Ministra Skarbu Państwa, że w obu przypadkach mamy jeszcze możliwość zejść poniżej tego, co w tej chwili Skarb Państwa posiada" - dodał.
Powiedział, że plan przychodów z prywatyzacji na bieżący rok jest już wykonany i nie ma potrzeby, żeby te przychody były jeszcze większe. Polityka Energetyczna zakłada, że Skarb Państwa w PGE zachowa pakiet kontrolny, czyli min. 51 proc., a w Tauronie pakiet korporacyjny, czyli około 33-35 proc.(PAP)

http://www.tinyurl.pl/?gJEWl9fm
golden boy / 2010-11-10 13:58 / Bywalec forum
Witam.
Bigu doczekałeś się.Gniot wypada z W 20
http://gielda.onet.pl/wig20-otwarty-dla-tauronu,18727,3783082,1,prasa-detal
Pozdrawiam.
pietroo / 2010-11-10 12:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiedzcie Kącikowicze co myślicie o Beefsanie?
od jakiegoś czasu się cofa, leci i leci.... kiedy będzie dno?
Ciułacz / 2010-11-10 12:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich serdecznie !
Pietroo pytasz o Beefsan ?
Powiem szczerze że nim sie dalej interesuję ale mając go od 0,33 to go sprzedałem chyba po 1,45-1,50. Doszedłem do wniosku że mu się paliwo do wzrostów wyczerpało.Wzrosty były zainicjowane skupem akcji własnych, przy cenie nieco powyżej 0,50 ogłosili skup po cenie max 1,00, to po takim info to musiało skoczyć pod sufit.Teraz ostatnie info było o zmianie nazwy spółki co trochę poruszało kurs.Czy na tym koniec ? Dobre pytanie , ambicje mają spore , ale teraz wszyscy mogą oczekiwać następnego ruchu ze strony spółki.Tylko czy mają jeszcze coś w rękawie ? Według mnie to jeszcze się będzie działo,tylko kiedy ? Może tu się ktoś pojawi z dobrym info.
Pozdrawiam
pietroo / 2010-11-10 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu

widze, że będziesz do niego wracać, przy jakim poziomie zaczniesz?

pozdrawiam
Ciułacz / 2010-11-10 13:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo pytasz ;
przy jakim poziomie zaczniesz?


Przy spółkach spekulacyjnych to lepiej zapomnieć o poziomach, a tylko czekać na odpowiednie info.
Ostatnio się konsolidował lekko spadając i utworzył klasyczny trójkąt z którego się nie naturalnie wybił ,poprzez ogłoszenie zmiany nazwy spółki.Jak nic się nie będzie działo to możne być dalsza obsuwka, bo spekulatorzy nie będą czekać kilka miesięcy.Po dotychczasowych działaniach spółki można odnieść wrażenie że oni sami są dobrymi spekulatorami co będą chcieli wywindować kurs.
Najbliższe info to wyniki, co mogą pozytywnie zaskoczyć, oby oby.
Pozdrawiam
mik0110 / 2010-11-10 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Ciułaczu,
moim zdaniem obsuwanie świadczy, że wyniki nie będą za dobre...:(
ale po ogłoszeniu(złych) wbrew oczekiwaniom wzrośnie

to moze trochę taka moja wizja życzeniowa - jako posiadacza akcji bifka
pietroo / 2010-11-10 10:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Wawka zimna, ale już nie pada....

udanego dnia życzę
Thai / 2010-11-10 09:12 / Bez rangi
EEX… Raport okresowy za III kwartał 2010 r.

http://www.tinyurl.pl/?9Lhsa1ox
Kambodza / 2010-11-10 11:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Iza:)
Jak Ci się raporcik Ekusia podoba? Bo mnie bardzo:) Szczególnie ten fragment o prognozie na 2011:)
Thai / 2010-11-10 11:50 / Bez rangi
Witaj Darek,
raport i prognoza dla EEX sa super :)

Rok 2011
Stała poprawa rentowności prowadzonej działalności, następująca w wyniku prowadzonej polityki cenowej oraz uruchomienia projektów podnoszących efektywność produkcji, jak również długoterminowe prognozy ekonomiczne co do rozwoju sytuacji gospodarczej w krajach będących rynkami zbytu dla Spółki i formowany już portfel zamówień na rok 2011, pozwala zakładać kilkukrotny wzrost wyniku finansowego na rok 2011 w stosunku do planów na 2010r.

Podoba sie bardzo :)
Czekam na szczegolowa prognoze, ktora ma byc przedstawiona rownoczesnie z publikacja Prospektu Emisyjnego w zwiazku z przeniesieniem na glowny rynek…
Kambodza / 2010-11-10 12:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja również na nią czekam:)
"Kilkukrotny wzrost" - ciekawe - obstawiam ok. 6 milionów:)
pietroo / 2010-11-10 10:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj Iza

powiedz mi czy wiesz do kiedy trzeba wykupić pp BRS?

pozdrawiam :)
Thai / 2010-11-10 10:37 / Bez rangi
Witaj Piotr

„Prospekt emisyjny zostanie opublikowany w dniu 12 listopada 2010 roku" z komunikatu nt zatwierdzenie prospektu emisyjnego Boryszewa...

Pozdrawiam :)
Thai / 2010-11-10 10:39 / Bez rangi
„Boryszew: Lepsze wyniki dzięki Maflow:
Holding Romana Karkosika w III kwartale znacznie poprawił wyniki, dzięki konsolidacji Maflow Polska i wyższej sprzedaży metali kolorowych
Tak znaczna poprawa wyników finansowych to głównie efekt rozpoczęcia konsolidacji grupy Maflow. W III kwartale uwzględnione zostały rezultaty polskich fabryk tego motoryzacyjnego koncernu, przejęte od syndyka za ponad 70 mln zł. Teraz jest to oddział Boryszewa. Od dnia nabycia (10 sierpnia) do końca III kwartału miał on 64,6 mln zł przychodów. W związku z akwizycją Boryszew rozpoznał w rachunku zysków i strat nadwyżkę wartości godziwej nad zakupionym majątkiem Maflow Polska w kwocie 22,6 mln zł.
Ponadto spółki metalurgiczne Boryszewa zwiększyły sprzedaż w porównaniu z III kwartałem 2009 roku o prawie 10 proc., do 73,8 tys. ton. Zarząd podkreślił, że od października ubiegłego roku z miesiąca na miesiąc sprzedaż w ujęciu ilościowym w grupie systematycznie rośnie.

http://www.parkiet.com/artykul/7,985140.html
pietroo / 2010-11-10 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękuję Iza

jesteś nieoceniona :))
Thai / 2010-11-10 11:52 / Bez rangi
:)

Dziekuje za mile slowa Piotr.
Thai / 2010-11-10 09:09 / Bez rangi
„W czasie hossy akcje GPW będą silniejsze niż rynek”
"Choć na przyszłe zachowanie kursu akcji operatora polskiej giełdy wpływać będzie przede wszystkim skala wzrostu zysków, co jest pochodną giełdowej koniunktury, to pozytywne wskazania płynące z analizy innych rynków wschodzących, do których póki co zalicza się nasz rynek, dowodzą, że w okresie hossy, akcje GPW powinny zachowywać się silniej od rynku"

http://www.tinyurl.pl/?H0JdzV8F
Thai / 2010-11-10 09:01 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Sloneczny we Wrocku poranek, dzien zapowiada sie pogodny...
Powodzenia w sesji zycze... Serdeczne pozdrowienia :-)

Dobrego dnia.
Thai / 2010-11-10 09:08 / Bez rangi
Sophie Zelmani - Most Of The Time
http://www.youtube.com/watch?v=Ts6gZFEiMkM&feature=related
pawciomerc / 2010-11-09 22:12 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a witam

poczytalem dzisiejsze posty i widze,że jest tu sporo wzajemnej adoracji, a to może być złe dla wielu z Was przy korekcie, ktora będzie dosyć bolesna.
co do jednostek to nawet wielcy tacy jak sam W.B polecają.
a czy na fundach zarabia sie mało? ja jakoś z Arki jestem zadowolony i byłem w tamtej hossie,stanowi to ponad50% mojego portfela, reszta to troche akcji na long,i troche kasy n zabawe typu kup i za kilka dni sprzedaj.
a na 1 miejscu jest system i jego sygnały, ja mam do fundów, mam do akcji, jesli sie go nie trzymam to na100% trace, jeli sie trzymam to trace max kilka % a zyskuje czasem fajnie tak jak np. na krezusie:), mysle że 98% na forum jest za słaba na dobrą AF, jednak "zrobić" własny system AT nie jest tak trudno, tylko tryeba sie go tryzmac
amigo2 / 2010-11-09 21:56
przywitał

Fortuna w dwa tygodnie: Podróżnik w czasie czy insider-trader?

Agenci federalni aresztowali inwestora, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy odniósł na Wall Street spore sukcesy pomnażając swój majątek z 800 dolarów do 350 mln dolarów. Aresztowany inwestor twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie i przybył z roku 2256, urzędnicy SEC uważają, że ma dostęp do tajnych informacji.
Źródła zbliżone do Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (Security Exchange Comission – SEC) poinformowały, że 28 stycznia aresztowano 44-letniego Andrew Carlssina, który w ciągu zaledwie dwóch tygodni zdołał pomnożyć swój majątek z 800 dolarów do 350 mln dolarów grając na Wall Street. Zatrzymany inwestor twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie i stąd wiedział, w jakie spółki inwestować. Zdaniem przedstawicieli SEC inwestor posiadał dostęp do tajnych informacji. Każda inwestycja Andrew Carlssina przynosiła krociowe zyski, a to nie może być czyste szczęście – twierdzą przedstawiciele SEC. Jedynym logicznym wyjaśnieniem dla SEC jest tzw. insider-trading (wykorzystywanie tajnych informacji), który jest zabroniony.
W ostatnich czasach koniunktura na Wall Street nie jest zbyt sprzyjająca i inwestorzy grający na akcjach nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Tymczasem Andrew Carlssin przeprowadził 126 bardzo ryzykownych transakcji i każda przyniosła mu niesamowite zyski. Co za dużo, to nie zdrowo – tak mówi stara maksyma – cała seria udanych transakcji zwróciła na inwestora uwagę SEC. Zauważyli oni m.in., że jeśli kurs spółki wzrastał z powodu informacji o przejęciu lub jakiegoś technologicznego osiągnięcia, Andrew Carlssion wiedział już o tym wcześniej. Po zatrzymaniu inwestora-szczęściarza jego jedynym wyjaśnieniem serii sukcesów giełdowych była opowieść o podróży w czasie. Według jego informacji doświadczamy teraz jednego z najgorszych dla akcji okresów w historii. Aby zwiększyć swoją wiarygodność Andrew Carlssion zaoferował kilka historycznych faktów w rodzaju miejsca pobytu Osamy bin Ladena lub sposobu leczenia AIDS. W tej chwili jedynym marzeniem aresztowanego inwestora jest powrót do przyszłości.

niezle natrzepał-;)
warren buffet / 2010-11-10 00:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a midasa nie kupil za wczasu :) ?
5424 / 2010-11-09 22:03 / Fan Linuxa Ubu
jak podróżował w czasie to żadna trudmość
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy