Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Jarg / 2010-10-25 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Jesień mało złota za oknem...
Życzę udanego poniedziałku i pozdrawiam serdecznie...
griffin / 2010-10-25 11:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu :o)
Wybije się to wreszcie ? ;o)
Nie ma co - do mit-kita to trza mieć cierpliwość jak do moich dzieciaków ;o)
pietroo / 2010-10-25 12:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Chłopaki

Jak patrzę zza moje okno, to widzę złote liście :))
pozdrawiam
griffin / 2010-10-25 12:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem :o)
Złote powiadasz..... :o)
pietroo / 2010-10-25 12:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mogę foto podesłać :))
griffin / 2010-10-25 12:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Eeeee, nie trzeba ;o)
Też mam okno i drzewa za nim ;oP
ps.
Byłem w zeszłym tygodniu na okoniach i sum mi się złapał na starorzeczu wisły :o)
Okoniówka cw 3-18 g. zrobiła pełne kółeczko ale wytrzymała tak samo jak plecionka 0,10.
Cuś niesamowitego.
Wrócił do wody, żeby podrósł trochę (cuś koło 4-5 kilo miał)
pietroo / 2010-10-25 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
4-5 kg to duży sum był, nie wziąłeś?
wielkie gratki połówów

ja w piatek przechodziłem koło rybnego i widziałem właśnie okonie do sprzedania... muszę kupić na święta
griffin / 2010-10-25 12:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Z rybek to jadam śledzie w śmietanie, sardynki z puszki i halibuta z patelni ;o)
U mnie większość rybek do wody wraca.
pietroo / 2010-10-25 13:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja najbardziej uwielbiam okonia, spróbuj go, a nie pożałujesz... problemem może być tylko oskrobanie go, bo można to zrobić tylko sposobem....
griffin / 2010-10-25 13:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Znam sposób na kapsle i deseczkę :o)
W jedzeniu ryb przeszkadzają mi ości. Miałem 2 niemiłe sytuacje. Ale okoń faktycznie jest pycha. Z ogniska zdarzyło mi się je wcinać kiedy zapomniałem torby z prowiantem na całodzienny wyjazd ;oP
Ciułacz / 2010-10-25 13:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Powiadasz
sum mi się złapał

Jak sum to ja mym się tez załapał.
Jak byłem na północy Kanady 1400km od Montrealu to po zachodzie słońca na błysk za każdym zarzuceniem można było wyciągać.Az mi się przyjadło.
Ktoś tu pisał o ORKO czy macie jakieś wiadomości ?Ostatnio mieli dobre wyniki , czy to możne być początek trendu ?
griffin / 2010-10-25 13:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,
Ja pisałem o orco. Wszystko się rozbija teraz o sąd i dalszą ochronę. Infa dobre ale nastroje francuzów nie najlepsze. Inwestycja na złotej ruszyła, pekao dało kredyt. Mały pakiecik mam. Na razie mamy korektę wzrostów z 20 na 36 zł.
pietroo / 2010-10-25 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przed chwilą byłem w rybnym 1 kg oskrobanego okonia kosztuje 27 zł, a świeża dorada 33 zł

jadł ktoś z Was doradę? dobra to ryba? ma dużo ości?
pietroo / 2010-10-25 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przed chwilą byłem w rybnym 1 kg oskrobanego okonia kosztuje 27 zł, a świeża dorada 33 zł

jadł ktoś z Was doradę? dobra to ryba? ma dużo ości?
griffin / 2010-10-25 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :o)
Śledząc dzisiejsze "merytoryczne" wpisy to wzrosty idą :o)
Za wikipedią:

Troll – zwykle wielkie, tępe, powolne, brutalne stworzenie fantastyczne unikające słońca (często zmienia się pod jego działaniem w kamień). Zazwyczaj jego atrybutem jest wielka maczuga.

Nie karmić trolli, bez jedzenia zmieniają miejsce pobytu ;oP
rzeź ostateczna / 195.205.151.* / 2010-10-25 09:36
nie zastanowialiście się dlaczego nigdy nie ma go podczas sesji? czy przez tyle lat nie można było znaleźć chwili żeby coś napisać podczas dnia? dla mnie to oczywiste że to naganiacz z funduszu albo z jakiejś spółdzielni. mieli kasę na DT i kontraktach a tutaj opowiada bajki o inwestowaniu długoterminowym
pietroo / 2010-10-25 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kiedyś pisał przez cały dzień, a teraz nie ma czasu, bo więcej pracuje

ot całe wytłumaczenie
rzeź ostateczna / 195.205.151.* / 2010-10-25 09:55
granie na DT i kontraktach to ciężka praca to ja wiem:)
rzeź ostateczna / 195.205.151.* / 2010-10-25 09:56
czasy trzymania akcji się skończyły w 2007 i on o tym wie teraz ik dłużej trzymasz tym więcej tracisz
mik0110 / 2010-10-25 09:43 / portfel / Tysiącznik na forum
przecież Ciebie nikt nie zmusza do czytania... nie chcesz nie czytaj...
rzeź ostateczna / 195.205.151.* / 2010-10-25 09:34
Bigu tąpnął
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Thai.]
pietroo / 2010-10-25 08:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie

udanego dnia życzę :))
fan_longterma / 89.108.232.* / 2010-10-24 21:34
Przed nami faza paniki

http://longterm.bblog.pl/

nowy wpis na blogu
smooth / 2010-10-24 20:48 / portfel / Tysiącznik na forum
ohohoho.... po nie których wpisach doskonale widać, że mamy hosse w pełni...równie doskonale widać, że nie wszyscy frustraci sie załapali.... ;-)

pozdro dla gospodarza i jego gości..
Big Lebowski / 2010-10-24 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=j4cPQ9mHYVo&feature=related dwight yoakam-ain't that lonely yet
fan_longa / 188.33.21.* / 2010-10-24 19:18
Witam

Zapraszam na najnowszy wpis Longterma na jego blogu

http://longterm.bblog.pl/
obserwator działalności longa / 78.8.217.* / 2010-10-24 19:57
2010-10-21 10:46:45 | 178.42.153.* | fan Longa
Re: W końcu ta korekta [2]
miałeś Longu głowę... domagałeś się odblokowania na moneyu brydzi i kena dzięki temu
oni pisza teraz tam, czasem jarosław do nich dołącza, a nie robią ci tutaj syfu.
Big Lebowski / 2010-10-24 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=N41CTsj2iN0&feature=related Dwight Yoakam - The Back Of Your Hand
5424 / 2010-10-24 17:36 / Fan Linuxa Ubu
Bigu miałeś kiedyś uczucie wypaleia się na giełdzie tzn. że np analiza wykreów przyprawia o mdłości itp.
Big Lebowski / 2010-10-24 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Nie ma co spogladac zbyt czesto na wykresy i kursy - kupujac dobre akcje a takie kupiles - czekasz cierpliwie na odpowiednia stope zwrotu a ona nastapi - spogladajac zbyt czesto - tracisz odpowiedni dystans i paluszki swierzbia do wykonania glupich poczynan - dlatego pij herbatke i oderwij sie od gieldy na jakis czas - wiecej luzu polecam.. ;-) .. Pozdr
5424 / 2010-10-24 19:58 / Fan Linuxa Ubu
herbatka jest dobra pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-10-24 13:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Ciułacz / 2010-10-24 14:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj !
Coś ostatnio coraz bardziej śpiewają o całkowita prywatyzacji PKO BP, czy tym nie zasypią nas tym papierem ?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-10-24 14:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. O calkowitej prywatyzacji i ze takowa nastapi pisalem juz chyba dwa lata temu - dlatego obstawialem ze ten walor bedzie nr. 1 na wig 20 - chodzi o stope zwrotu , uwazam ze calkowita prywatyzacja tej spolki pozwala obstawiac nadal - ze przyniesie akcjonariuszom najwieksza stope zwrotu w nastepnych latach - dlatego strong buyy Ciulacz.. Pozdr
Kambodza / 2010-10-24 17:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dude, witaj Ciułaczu:)
To będzie można się faktycznie troche załadować w PKO skoro tak uważasz. Miedziak już fruwa wysoko.
Pozdrawiam serdecznie
Ciułacz / 2010-10-24 17:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kambodża witaj !
Ale pamiętajmy zanim się załadujemy to zwroty nie będą od razu tylko
najwieksza stope zwrotu w nastepnych latach

Ale jak to ma być na emeryturę to nic tylko
strong buyy
Kabo kiedyś pytałeś jak tam w Kanadzie , ale już byłem na walizkach i nie odpisywałem.
Recesja nas prawie nie dot-kła widać to np po turystyce ten rok jest najlepszym rokiem od 10 lat , hotele pobiły rekordy wynajmu.Na rynku nieruchomości wszystko wysprzedane.Mojego znajomego popędzałem do kupna domu, od 2 lat wybrzydzał i teraz dopiero kupił to przepłacił $50tys i specjalnego wyboru brak.
U mnie na 31 mieszkań, to w ciągu roku się zdarza jeden pustostan na kilka miesięcy.
Kiedyś to były recesje i można było się obkupić ale co sie odwlecze to nie uciecze, nie szkodzi poczekam 5-6 lat to może coś tąpnie i się po taniemu nachapiemy .
Pozdrawiam

Kambodza / 2010-10-24 18:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ciułaczu:)
Wiem, wiem, że nie od razu i potraktować to bym chciał jako bezpieczną częśc inwestycyjną portfela.
Czyli Kanada twardo stoi na nogach - ładnie. 50tys$ zapłącić więcej niż można było to sporo kasy.
Musze Ci Ciułaczu przyznać, że ostatniko jak się spotkaliśmy z niektórymi ludźmi z moneya to chwileczke o Tobie porozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że godny szacunku z Ciebie Facet. Pozdrówka serdeczna
Ciułacz / 2010-10-24 22:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
He .. He.. Było nie było każdy lubi komplementy, dzięki.
Pozdrawiam.
amelian / 2010-10-24 22:58 / portfel / Tysiączniczka na forum

godny szacunku z Ciebie Facet

i szlachetny :))))))))))))))))))))))))))))))))))) Pozdrowionka Ciułaczu :)))
mari40 / 2010-10-25 08:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i koleżeński - chętny do pomocy ;))))))))Pozdrawiam serdecznie Ciułaczu :))))
Longterm / 2010-10-24 12:03 / Mostek Zwyciężymy!
witam Bigu, myślę że należą Ci się słowa wyjaśnienia w związku z wczorajszą awanturą związaną z moją osobą. Jeśli prześledzisz wpisy to możesz przekonać się że to nie ja byłem inicjatorem i że zwyczajnie chciałem zaprosić bywalców kącika do zapoznania się z moim punktem widzenia jaki prezentuję na moim blogu. Proszę Cię abyś wypowiedział się co o tym sądzisz bo jeśli masz coś przeciwko to oczywiście uszanuje prywatność tego miejsca i już więcej się nie zareklamuje. Pozdrawiam
pawciomerc / 2010-10-24 18:54 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
A witam
Longu mam kilka Twoich i WB,Orła postów z roku 2006-2008 zapisanych na kompie(byliście moimi liderami-idolami,Orła i WB nie widze juz na forum, a szkoda),ale dziś się zawiodłem na Tobie ....


p.s to były czasy , ja raczkowałem a oni byli kimś:)
Orzeł nawet nagrał mi płytke z książkami i wysłał pocztą do domu, tak czytam je do dziś...
Big Lebowski / 2010-10-24 14:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longu.. Juz dawno temu - mozesz znalezc w moich wpisach , napisalem ze w trosce o swoje zdrowie powinienes zrobic sobie dluzsza przerwe i odpoczac od gieldy , mowiac krotko wysiadla Ci psyche , zawsze probowalaem Cie jakos bronic i zrozumiec ale to co ostatnio wypisujesz to widac jak na dloni ze cos z Toba nietak , jako forumowicz wieloletnim stazem potrafiles napiasac wiele postow ktore byly obrazliwe dla innych forumowiczyw - takze dla tych ktorzy byli dla Ciebie zyczliwi , zeby redakcja usuwala Twoje wpisy ktore byly nawet w tym kaciku hm. musisz powaznie sie nad soba i swoim postepowaniem sie zastanowic.. A terz krotko na temat - nie chce juz tu twojej obecnosci w zadnej formie.. Pozdrawiam
Longterm / 2010-10-24 16:49 / Mostek Zwyciężymy!
witaj Bigu, nie będziesz miał już mojej obecności w żadnej formie:) pozdrawiam
5424 / 2010-10-24 16:58 / Fan Linuxa Ubu
Longu ja cię rozumiem ja też za mocno wsiąkłem w karuzele i robie sobie odpoczynek witam wszystkich
amigo2 / 2010-10-24 15:53
tu twojej obecnosci w zadnej formie..

daj mu szanse moze wyleczy sie z dołka psychicznego -;)
Ciułacz / 2010-10-24 16:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miarka się przebrała i ktoś musi trzymać rygor , ale Longterm z czasem wyrośnie z tych butów, i jak dalej będzie na parkiecie to może jeszcze nie jeden raz go poczytamy w jego kąciku.Ale tutaj jak chodzę to faktycznie jestem najbardziej nastawiony na poczytanie opinii Biga a nie paskówki nic nie wnoszących.
Pozdrawiam
cyfra / 217.116.110.* / 2010-10-24 13:45
longu jaka awantura napisalimy sobie kilka slow ale ja do ciebie urazy nie mam jak chcesz pogadac o rynku to tylko tutaj pozdrawiam '
amigo2 / 2010-10-24 12:18
Jeśli prześledzisz wpisy to możesz przekonać się że to nie ja
byłem inicjatorem

prosze Pani a Jasio nasikał mi do tornistra-;)))

pozdrawiam
ps.Longus na bankiera promowac tam duzo młodego narybka naciagniesz-;)
tu same stare wyjadacze są-;)
Longterm / 2010-10-24 12:35 / Mostek Zwyciężymy!
próbowałem promować na bankierze ale tam mnie szybko wycinają - w końcu to konkurencja dla money
Ciułacz / 2010-10-23 20:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj !
Widzę że jak niema kota to myszy rajcują !
Brak wyraźnego trendu wpływa deprymująco na inwestorów.
Tak czy tak to jesteśmy w trendzie wzrostowym z małymi korektami i tego się trzymajmy.
Wiem że na spekulacji można wiele zarobić i są tacy co oczekują wyraźnego sygnału aby się ustawić i sądzą że gospodarz czy inny guru powie jutro kup spółkę X i sprzedaj ją za 10 dni , ale wiemy że tak się nie stanie, ale oczekiwania są.Cieszmy się że Big często zabiera głos i podaje ogólne przemyślenia bo to nam pomaga w własnej wizji trendu. Czym więcej czytamy ustabilizowanych inwestorów tym dla nas lepiej.Jeszcze jak możemy widzieć widzieć ich portfel to tym lepiej, bo szczekaczy co często zmieniają skórę to nawet nie warto czytać.
Big Lebowski / 2010-10-24 14:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Trend jest b. wyrazny i dlatego nalezy obecnie miec dobre akcje w portfelu - beda podawane wyniki a takze strojenie okien nastapi a to wszystko bedzie nam sprawiac radosc wymierna.. Pozdr
Ciułacz / 2010-10-24 14:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu witaj !
Masz racje pisząc
Trend jest b. wyrazny

Mój post był nie precyzyjny.
Bo ja też uważam że jesteśmy w czasie trendu wzrostowego, ale pisząc powyżej
Brak wyraźnego trendu wpływa deprymująco na inwestorów.

miałem na myśli wykres z Piątku co mogło dać niepewność tym co obstawiają kontrakty na krótki termin.
Dobrze że znalazłeś chwilę czasu na poczytanie i wyrażenie opinii.
Bywaj
Jednym okiem / 83.26.42.* / 2010-10-23 09:41
Na niektórych wykresach korekta jest spełniona. Czy będzie kontynuacja czy tez jest już po …. i teraz tylko w górę…hmm.
Kilka wykresów malowanych jednym okiem:)

http://pokazywarka.pl/z7werb/

pozdrawiam :))
Big Lebowski / 2010-10-22 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=kfx2urWhhKU Country Music Video "Moving Day" - Marty Falle
tomtay / 2010-10-22 21:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Midas mnie wykończy apartament z Zakopanem? :)
Big Lebowski / 2010-10-22 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo .. Midas hm. ma wielu zwolemnnikow - ja jednak nie jestem , wielkie nadzieje sie w nim poklada.. Pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy