Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Dzidzius / 2010-10-12 11:05
Witam Wszystkich
Mój typ Drop rośnie, może jednak mam szansę na ten toster.

Pozdrawiam i zieleni życzę.
pietroo / 2010-10-12 10:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie

gratki dla posiadaczy króla Midasa :))
plumberg / 2010-10-12 10:28 / Bywalec forum
Witaj hiszpanski przyjacielu, oraz inni spekulanci :) ale Midasek jak na razie wungla nie przebil :) cos czuje ze na nim pojezdzimy jak na kolejce gorskiej ale wytrwali i o zelaznych nerwach zostana nagrodzeni :)

czy ktos sie wgryzl w KOV? szarpnalem zdziebko , moze troche za wczesnie, ale wyglada jak by mial ochote polatac troche
Thai / 2010-10-12 11:41 / Bez rangi
Gratulacje midasowe oraz weglowe przesylam :)

Plumberg zima czy tez raczej oziebienie znaczne zapowiadane jest na juz na listopad :)
Gratuluje inwestycji w GPH :)
Jarg / 2010-10-12 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Królu Spekuły... :-) Powitania wszystkim...

Widzę, że stare zwyczaje hossy powróciły na dobre... i każdy dodruk papieru na spółkach Karkosika powoduje szaleństwo wzrostów... :-)
amigo2 / 2010-10-12 17:33
ano przywitał
Roman drukuje coby na szczycie hossanny zgłodniałego leszcza nakarmic-;)
Thai / 2010-10-12 11:46 / Bez rangi
Pozdrowienia serdeczne dla Krajana :-)

Widzę, że stare zwyczaje hossy powróciły na dobre... i każdy dodruk papieru na spółkach Karkosika powoduje szaleństwo
wzrostów... :-)
Fantazja Romana jest po prostu niezrownana
:-)
griffin / 2010-10-12 10:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie wszyscy :o)
Jargu, coś się ten mit-kit zaprzyjaźnił z 1,55 :o(
Mnie wycena wróciła do zakupowej.
pietroo / 2010-10-11 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich wieczorem :))
cześć Big :))

widze, że dzisiaj jest spokojniej.... czasem trzeba trzeźwo i na luzie podejść do tematu...

pozdrawiam
barabaszek / 2010-10-11 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i kącikowców.
Bardzo dobrze powiedziane Pietroo trzeźwo i na luzie....obstawiam ,że na koniec jutrzejszego dnia wielu moze miec...kaca.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
smooth / 2010-10-11 23:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Oj barabara.. Ty jak zwykle polujesz w szczyty.....nie wiem co w tym jest że tak wielu koniecznie chce trafić.
barabaszek / 2010-10-12 11:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.A tam od razu ;-) tak sobie plotę trzy po trzy :-). Pozdrowienia dla Gospodarza i Ekipy.
5424 / 2010-10-11 21:57 / Fan Linuxa Ubu
jeśli się sprawdzą moje kreski to gold właśnie dobija do szczytu
5424 / 2010-10-11 20:28 / Fan Linuxa Ubu
przypatuję się rajdowi złota i mam skojarzenia z rynkiem ropy dwa lata temu jak gold tąpnie to wszyscy z butów wyskoczą
u2mart / 2010-10-11 21:10 / Tysiącznik na forum
Witam
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby złotko miało powtórzyć los ropy.
Co by się musiało stać ? Dolar musiałby chyba umocnić się w stosunku do euro 1 do 1 , a to na razie nam nie grozi. A jeszcze FED ma drukować niebawem więcej zielonych, więc scenariusz lawiny na złocie niemożliwy.
Raczej złoto jeszcze urośnie
pozdrówka
5424 / 2010-10-11 21:43 / Fan Linuxa Ubu
wiele rzeczy na świecie było niemożliwe a się ziściło zobacz wykres złota jak wygeneruje sygnał sprzedaży to się pozabijają aby szybko z niego wyjść
Big Lebowski / 2010-10-11 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie...)
jelon86 / 2010-10-11 20:33 / portfel
Dobry wieczór. Niedługo połowa października i muszę przyznać że sam należałem do grona osób które na początku tego miesiąca oczekiwały niezłego zjazdu. Dzisiaj uzupełniełm sobie jeden walor i mam nadzieję, że ten wpis nie będzie wywołaniem wilka z lasu. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-10-11 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Pozdr
5424 / 2010-10-11 20:19 / Fan Linuxa Ubu
witaj wszyscy inwestorzy generalnie czekają na wielką przecenę i promo na każdym walorze już luczą ile kupią i po ile
Big Lebowski / 2010-10-11 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Jedni czekaja inni nie czekaja i nie czekali - jak to w zyciu , kolo fortuny sie kreci.. Pozdr
Thai / 2010-10-11 21:00 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Wieczorowa pora najserdeczniej i goraco Cie pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2010-10-11 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Pozdrowka wieczorne , gorace i najserdeczniejsze ..:)
5424 / 2010-10-11 20:21 / Fan Linuxa Ubu
kupiłem tego midka za symboliczny kapitał i nie wiem wywalić go czy trzymać
amigo2 / 2010-10-11 20:23
nizej masz info -;)sam decyduj
ja mam i spokojnie czekam na +++++++++
5424 / 2010-10-11 20:25 / Fan Linuxa Ubu
Ty masz nosa A migo do spólek poczekam i ja
Big Lebowski / 2010-10-11 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. NC King.. Pozdr
amigo2 / 2010-10-11 17:59
przywitał
bedziem miec pp na Midasku-;)eh sie Roman rozbrykał zdziebeczko-;)
amigo2 / 2010-10-11 19:14
WZA NFI Midas zdecyduje o emisji do 177,56 mln akcji serii C
11.10. Warszawa (PAP) - Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy NFI Midas zdecyduje o emisji nie więcej niż 177.560.010 akcji serii C - poinformowała spółka w projektach uchwał na WZA.
Wskutek emisji kapitał zakładowy spółki wzrosnąć ma z 5.918.667 do maksymalnie 23.674.668 zł.
Akcje serii C zostaną zaoferowane w drodze subskrypcji zamkniętej z zachowaniem prawa poboru. Za każdą dotychczasową akcję spółki serii A lub B, przysługiwać będzie jedno prawo poboru, uprawniające do objęcia trzech akcji serii C.
WZA spółki zwołano na 29 października. Z żądaniem uzupełnienia obrad o punkt dotyczący emisji akcji wystąpiła spółka Nova Capital.
"Proponowana zmiana porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Funduszu (...) zdaniem Nova Capital jest podyktowana potrzebą pozyskania przez Fundusz finansowania przeznaczonych na przyszłą działalność Funduszu w zakresie inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania działalności podmiotu zależnego Funduszu - CenterNet S.A" - napisano w uzasadnieniu projektów uchwał. (PAP)
seb/ asa/
Dzidzius / 2010-10-11 17:30
Witam Wszystkich popołudniowo
Bigu czy możesz napisać co sadzisz o prywatyzacji GPW.
Do A.migo pytałeś się o analizę techniczną Calatravie Capital tutaj znalazłem pare słów na ten temat :
http://www.tinyurl.pl?9sqo8PYp

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-10-11 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Prywatyzacja GPW - przyciagnie powazny kapital na nasza gielde i mysle ze inwestorzy indywidualni - dlugoterminowi powinni sobie pakiecik takze zakupic i jako dobra inwestycje traktowac.. Pozdr
amigo2 / 2010-10-11 20:14
dzieki ale ja po blogasach nie hasam-;)
tam same oreły pisuja-;)
Thai / 2010-10-11 17:07 / Bez rangi
"Fundusz ETF: Dużo chętnych na kupno WIG20"
Pierwszy fundusz indeksowy cieszy się sporym zainteresowaniem. Średnie dzienne obroty pierwszym funduszem typu ETF notowanym na GPW wynoszą 3,5 mln zł. To ok. 40 proc. dziennej wartości transakcji krótkiej sprzedaży. Ale krótka sprzedaż jest dostępna od początku lipca, a ETF od nieco ponad dwóch tygodni.

http://www.tinyurl.pl/?Sz9N0dvR
Rajen / 2010-10-11 12:58
Witam Wszystkich, a w szczególności posiadaczy Borka,

Na rachunkach można dostrzec już "Boryszew-PP" - będziecie skupować dodatkowe prawa poboru, czy zakupicie akcje tylko za te PP, które zostały Wam przyznane?
Pewnie jak zwykle wszystko zależy od ceny po jakiej będą notowane PP ;)

PS Coś stosunkowo mały mieliśmy wzrost po odcięciu praw poboru. Przy poprzedniej emisji kurs wzrósł o bodaj 50% :)

Pozdrawiam
arecki97 / 2010-10-11 16:40 / portfel / "Skurczy.byczek"
No to mała niespodzianka :

http://gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=235355&_DocID=443896&_Site=ESPI&_CheckSum=130442716
arecki97 / 2010-10-11 15:46 / portfel / "Skurczy.byczek"
Posiadacz Borka zamierza dokupic PP i teraz jeszcze dopakowac poniżej 2pln chociaż ogólnie wiadomo że nie warto bo to straszne badziewie ;)
Pozdr
Thai / 2010-10-11 16:41 / Bez rangi
U mnie PP na rachunku od czasu po sesji piatkowej :) Posiadaczom BRS obecnym i przyszlym:

PPIM ma 5 proc. Boryszewa
PAP - Biznes
11 Paź 2010, 16:26
11.10. Warszawa (PAP) - Pioneer Pekao Investment Management zwiększył zaangażowanie w Boryszewie do 5 proc. akcji i głosów na WZA - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.
Wcześniej PPIM miał 4,75 proc. głosów na WZA Boryszewa. (PAP)

http://stooq.pl/n/?f=370841
Rajen / 2010-10-11 18:19
Thai gdzie posiadasz rachunek inwestycyjny?

Ja mam w mBanku i dopiero dzisiaj się pojawiły - nawet jestem zadowolony z rachunku, gdyby jeszcze tylko obniżyli prowizję z 0, 39% na 0,25% to byłbym happy ;)
Thai / 2010-10-11 21:03 / Bez rangi
Rachunek mam w BZWBK - od piatkowego wieczora po sesji, PP na rachunku :)
Thai / 2010-10-11 16:46 / Bez rangi
Serdeczne powitania i pozdrowienia Wszystkim pora popoludniowa :)
arecki97 / 2010-10-11 16:49 / portfel / "Skurczy.byczek"
Witam serdecznie Thai, ech ten Borek to już się męczące robi heheh
Thai / 2010-10-11 16:55 / Bez rangi
Powitania Arecki :) Taka to meczaca niedola Borkowa :)))
Twoja mala niespodzianka oraz info, ktore umiescilam - to te same informacje :) Sprawdzilam
arecki97 / 2010-10-11 16:58 / portfel / "Skurczy.byczek"
tak troszke się zdublowało ale nie było Cie dzisiaj to postanowiłem wkleic...ale dobrych wiadomości nigdy nie za dużo :)
Thai / 2010-10-11 17:03 / Bez rangi
Spoznilam sie... o cala minutke i cale 25 sekund :)
Bylam gdzies indziej... dlatego nie bylo mnie w Kaciku :) 14 stopni, slonce - cieply dzien jesienny we Wrocku :)))
pietroo / 2010-10-11 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
chyba tak mocno wtedy kurs nie urósł, myślę, że jeszcze ma czas i podrośnie porządnie
Rajen / 2010-10-11 13:59
sprawdziłem i wtedy kurs po odcięciu PP wzrósł o 55 %.
Rajen / 2010-10-11 14:01
u nas na otwarcie po odcięciu wzrósł z 1,70 do 2,20 zł, więc niecałe 30%.
pietroo / 2010-10-11 14:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę, że jeszcze da nam zarobić, na razie za dużo osób się wysypuje z akcji poczekajmy....
za rok znowu powinno być 4-5 zł :))
Rajen / 2010-10-11 16:37
zarobić musi dać, chociaż po drodze pewnie będą "turbulencje".

Dojdzie do 4-5 zł, a potem znowu emisja nowych akcji hehe :)
pietroo / 2010-10-11 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Wszystkich serdecznie

Jesień idzie, zimno, ale chyba gorących dyskusji nie zabraknie... Ja lubię je czytać, bo mimo wszystko można się czaegoś ciekawego z nich dowiedzieć...

Pozdrawiam i zyczę udanego dnia.
griffin / 2010-10-11 11:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Hi Pietroo :o)
Nie wiesz czy szczupaczki jeszcze skubią.
Korci mnie strasznie!
pietroo / 2010-10-11 11:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

wiesz w tym roku to ja nawet jednego razu nie byłem na rybach... wcale czasu nie mam wolnego...
znajomy był na Siemianówce pod Hajnówką to wyciągnął kilka 2-3 kilowych i jednego 5 kg
na Zegrzu pod Wawą też ładne wyciagają... ale trzeba mieć czas i łódkę, aby wypłynąć w dobre miejsca
a Ty wyjeżdzałeś gdzieś?
griffin / 2010-10-11 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Byłem miesiąc temu nad Wisłą (wysokość Tarnowa).
Ładnie brały (3 na koncie)
Może się wybiorę nad Liswartę na okonie w tym tygodniu.
Puki pogoda jeszcze słoneczna.
pietroo / 2010-10-11 11:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uwielbiam okonie, nie tylko łapać, bo dają dużo frajdy wędkarzowi, ale też jeść. Nie ma chyba lepszej ryby nad okonia.
zosia nie logo / 83.2.213.* / 2010-10-11 09:22
Witam Wszystkich

Widzę ,że wczoraj trwała zagorzała dyskusja....
Miłego i owocnego na giełdzie tygodnia

Pozdrawiam
griffin / 2010-10-11 08:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :o)
Nowy tydzień, nowy pieniądz - jak to mówią ;o)
Widzę, że wywiązała się gorętsza dyskusja o VIVie i Atonie.
O ATO się nie wypowiadam ale mam nadzieję, że co do VIVa to wszyscy wiedzą (wiedzieli), że to spekuła czystej wody, co zresztą podkreślałem w wielu wpisach.

Zieloności życzę :o)
Golem 14 / 77.8.221.* / 2010-10-10 21:17
Skoro Big tak juz dzisiaj robimy rachunek sumienia: kiedy pisalem na forum polprawdy i przekrecalem fakty odnosnie spolek, ktore mialem w swoim portfelu? (np. Aton albo VIV)

Jezeli nie chcesz nie bede wiecej pisal u Ciebie - zawsze moge pisac i wklejac informacje pod wlasnym szyldem, jesli bede mial na to ochote...

Mowiles kiedys, ze optymizm musi mieszac sie z pesymizmem - potwierdzonych faktow nie mozna ignorowac, przynajmniej mi nie pozwala na to podstawowa logika...

Chcesz, zebym pisal, ze np. w Atonie nic sie niepokojacego w ostatnim czasie nie wydarzylo? Mam wkrecac teraz ludzi, zeby sie poczuc lepiej? - pewnie tak powinienem robic, ale tak nie umiem, resztki sumienia nie pozwalaja mi na takie gry na forum...
Big Lebowski / 2010-10-10 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie mieszaj tu sumienia i itp. Ja nie mam nic przeciwko abys pisal - troche jest nieladnie po wyjsciu z ze spolki rozpisywac sie na jej temat pomijajac spolke ktora ma sie w portfelu - Ämigo zwany NC King pisze na przyklad zeby siorbac cos tam z NC ale gdy sprzeda pisze ze czeka cos niecos nizej lub cos w tym stylu - jednak zdaje sobie sprawe ze to rynek w ktorym roznie moze byc i dlatego wlasnie jest NC King , tak jak napisalem powinienes troche wiecej poswiecac czasu wlasnej inwestycji Vision i drazyc temat - gdyz temat jest tak samo wazny i takze nalezy sie troszczyc o obecnych przyszlych inwestorow ktorzy inwestuja ciezko zarobione pieniadze w ten walor..
Golem 14 / 77.8.221.* / 2010-10-10 21:35
Ponawiam zatem pytanie: co przemilczalem o VIV? - ktore z podanych przeze mnie informacji o VIV byly nieprawdziwe? - odpowiedz jak potrafísz...

Co napisalem nieprawdziwego o Atonie? - chcesz zebym wkrecal ludzi w obliczu negatywnych faktow? - Jezeli beda dobre lub zle informacje odnosnie spolek, ktore mam w portfelu, nie zamierzam chowac glowy w piasek, chociaz tak wiekszosc robi dla wlasnych interesow...
Big Lebowski / 2010-10-10 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy pisac w trosce o dobro akcjonariuszy tak o atonie i jak o visionie i w takiej samej ilosci posty umiszczac wowczas nikt Ci niczego nie zarzuci.. takze o innych spolkach - mozna o IQP , Quercus - ja nawet sie uciesze z krytycznych wpisow na temat tych spolek ..Po to jest forum i nalezy walkowac temat - dzisiaj odwalilismy kawal dobrej roboty ..
Golem 14 / 77.8.221.* / 2010-10-10 21:50
Hej Big,

po co mam pisac o IQP czy Quercusie? - czy myslisz, ze jestem czlowiekiem o az tak nedznej naturze;-) Bede zawsze pisal - o ile wogole bede - o spolkach, ktore mam w portfelu i z tym sie kazdy musi liczyc, kto nadaje pisaninie na forum jakies wieksze znaczenie... wszystko i tak na koncu reguluje zawsze rynek...

Odpowiedz jeszcze zanim udamy sie na cisze nocna: co przekrecilem o VIV albo Aton?
Co nieprawdziwego w tych tematach wymyslila moja niecna natura? - podaj fakty, ja tez podam fakty: zawsze moge podac konkretne argumenty, a jak nie bede mial racji, potrafie sie przyznac takze do pomylki... Nikt nie jest nieomylny Big, nawet Ty i o tym wszyscy powinni pamietac...
Big Lebowski / 2010-10-10 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem omylny , jestem tylko forumowiczem dude i nikim wiecej - zarzucam Ci wybiorczosc gdyz nie traktujesz jednakowo obu spolek - nalezy pisac i wklejac infa o sprzedazy glownego inwestora w spolkach jednakowo - zadales mi pytanie na temat sprzedazy przez glownego inwestora w Atonie a nie zapytales mnie o opinie na temat rzucania pakietow na rynek prze glownego inwestora w Visionie a chcialem udzielic jednoczesnie obu odpowiedzi..
Golem 14 / 77.8.221.* / 2010-10-11 00:49
Jak masz ochote mozesz sam wklejac infa o sprzedazy akcji przez glownych akcjonariuszy z VIVa i wszystkie inne negatywne informacje, prosze bardzo;-)

A na czym polega moja wybiorczosc? - podaj konkretne argumenty, moje dawne wpisy... zawsze jestem otwarty na wszelka dyskusje opierajaca sie na faktach, ktore moze potwierdzic wiecej niz jedna osoba...

Roznica miedzy VIV, a Atonem polega na tym, ze glowny akcjonariusz VIVa podal informacje o sprzedazy akcji nawet w oficjalnym serwisie NC (informacja powszechnie dostepna, dyskusja na ten temat byla nawet zreszta w Twoim Kaciku: mogles skomentowac ta informacje...), a prezes Barczyk po cichaczu tylko na zaktualizowanej dopiero w czwartek wieczorem stronie Atona - wnioski niech kazdy sam wyciagnie...

O VIV pytalem juz Ciebie kilka razy, nawet jak cena byla po 7gr - zawsze nie byles zainteresowany ta spolka...

Dobrej nocy zycze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy