Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-10-03 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=LKWxuW4hfL8&feature=related Steve Azar - I Never Stopped Lovin' You
Jarroo / 2010-10-03 11:52
Witaj Thaj, witaj Big.

Ja obstawiam Ipopeme.

Pozdrawiam w niedziele :)
Thai / 2010-10-03 12:03 / Bez rangi
Witaj Jarro

Ciesze sie, ze obstawiasz IPE... posiadam w portfelu :)

Wzajemne pozdrowienia serdeczne :)
Dudekius / 2010-10-03 12:55
Witam Gospodarza i forum,
mój typ na następne 2Q to DUD
Dzidzius / 2010-10-03 11:50
Witam
Gospodarza i forumowiczów. Jeśli można przyłaczyć sie do zabawy to obstawiam DROP.
Big Lebowski / 2010-10-03 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dzidzus i witaj Jarroo - okey wasze typy tez sa dobre .. :) Pozdr
Big Lebowski / 2010-10-03 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=_d57UnnW-uI&feature=related Steve Azar "Moo La Moo"
Big Lebowski / 2010-10-03 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=8CkCPyrfkSI&feature=related Sunshine" by Steve Azar - Kaszubstwo
Thai / 2010-10-03 11:11 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Dniem slonecznym pozdrawiam Cie goraco i najserdeczniej :)
Milego wypoczywania niedzielnego zycze :)

Isobel Campbell & Mark Lanegan
http://www.youtube.com/watch?v=F5L3IstqIJI&feature=related
Big Lebowski / 2010-10-03 11:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Muzyczka super :) Niedzielne odpoczywanie rozpoczete..;-) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze i duzo slonca posylam..:)
Thai / 2010-10-03 11:18 / Bez rangi
Duzo slonca... to wspaniale - bo u mnie bezchmurne niebo :)
A jesienia na kazdy slonca nadmiar mam duze zapotrzebowanie... by przetrwac zime :)
Thai / 2010-10-03 11:14 / Bez rangi
Ps. Dolaczam do konkursu – te jedna spolka, ktora typuje bedzie CRM :)
Big Lebowski / 2010-10-03 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Okey Iza..Obstawiasz Cormay.. :)
Big Lebowski / 2010-10-03 10:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z pewnych wzgledow nie wymienialem z nazwy tej spolki ;-) a chodzi o Polimex - moje osobiste zdanie na temat dwoch spolek z wigu 20 tzn. Bioton i Polimex przymierzaja sie do opuszczenia tego indexu robiac miejsce dla innych spolek - obtawiam ze znaczni inwestorzy systematycznie pozbywaja sie tych walorow co widzimy po wykresie i po kursach.. Jedna z moich spolek znacznie przewyzsza kapitalizacja kazda z wyzej wymienionych i kwalifikuje sie do wejscie do tego ekskuzywnego grona - wig 20..
Big Lebowski / 2010-10-03 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-H4ebn0BeSM&feature=fvw Jason Aldean - Big Green Tractor (From "Wide Open Live & More")
Big Lebowski / 2010-10-03 10:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=h5ffXp6pvpU Before The Next Teardrops Falls - Lyrics
Big Lebowski / 2010-10-03 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu inwestorow intensywnie wypatruje mega korekty - gdytz maja odczucie ze na wielu spolkach pociag im odjechal i brak tych zyskow sieje spustoszenie w sercach inwestorskiej braci ;-) - dlatego czekaja na mega korekte gdyz normalna korekta ich nie zadawala ani nie osusza zalzawionych oczu, przytaczane sa przerozne argumenty jednak spolki i rynek robi swoje a mega korekte mielismy w sierpniu , nalezy sie pogodzic ze spadek na spolce -1% jest okazja do kupna i trzymania spolki i ze to jest wlasnie ta korekta i ze to jest wlasnie szansa - a nie krecic nosem , wielokrotnie w mojej karierze inwestorskiej wchodzilem w spolki po ogromnym wzroscie i trend mnie wynagradzal i taki obecnie mamy czas , nasza gielda bedzie obecnie jedna z silniejszych gield i gra na spadek jest ogromnie ryzykowna.. Nadchodzi czas prywatyzacji naszej GPW i tu nastapi nastepna fala naplywu zagranicznego kapitalu co odbije sie pozytywnie na indexach , zlotym i kursach akcji..
Big Lebowski / 2010-10-03 10:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
plumberg / 2010-10-03 04:51 / Bywalec forum
Witam Cie Bigu i reszte ferajny :)

"pare slow odnosnie pomyslu zorganizowania konkursu na najlepsza spolke (najwyzsza stopa
zwrotu) do konca 2011: na potrzeby zabawy gieldowej byloby najlepiej zalozyc oddzielny
portfel np. pod szyldem "Portfel konkusowy (final 31.12.2011) - gdybys trzymal Big nad
wszystkim piecze, wszyscy forumowicze bioracy udzial w tej zabawie byliby zapewne
zadowoleni:)"

hehehehe, to chyba naprawde musi byc juz hossa bo mnie taki pomysl tez juz chodzil po glowie tylko tez czekalem do weekendu :)


ja nie jestem az tak wyrafinowany jak Golem i zgodnie z polityka Biga chcialbym zaproponowac ANTY portfel, tzn portfel spolek skazanyc na praktyczny niebyt i bankrutctwo w nadchodzacym roku :)

Oto lista spolek 15 ze " sciany placzu" :) mozna je zakupic i zapomniec ....( o zainwestowanych pieniadzach) bo wszystkie skoncza marnie :) kolejnosc przypadkowa

1. IDM
2.BEEFSAN
3.EEX
4.CORMAY
5.IPOPEMA
6.ORCO PROPERTY GROUP
7.HAWE
8.BBID NFI
9.RONSON
10.BORYSZEW
11.CITY INTERACTIV
12.CYFROWY POLSAT
13 MIT
14.SANWIL
15.TUP


wiem wiem, lista nudna, nie ma tu Nicolasa ani innych IQP - ale te spolki beda lataly wysoko i zagwarantuja olbrzymi zysk inwestorom dlugoterminowym :) wiec z gory je wykluczam


zapraszam wszystkichdo dyskusji, skromnie prosze Cie Bigu o skrobniecie pare slow "w temacie" :)
Thai / 2010-10-03 11:16 / Bez rangi
Powitania Plumberg :)
Pod „sciana placzu” stoi 5 moich spolek… los ich zasadzony na nadchodzacy rok… ale nie wymieniles np. SNS i ATO :) Czyli jest jakis maly promyk na praktyczny byt i mozliwe, ze nawet sukces… ;)

Pozdrawiam energetycznie z jesiennym sloncem w tle Inwestora Plumberga :)
plumberg / 2010-10-03 19:58 / Bywalec forum
witaj Thai, az 5 mowisz? SNS i ATO to wydmuszki :)
Thai / 2010-10-03 21:30 / Bez rangi
:)))

Az 5 :) z wyrokowanym bankructwem, marnymi perspektywami, z… szkoda slow nawet na nie ;) Tak wiec sposrod ponumerowanych przez Ciebie sa to: 3, 4, 5, 10 i 15 :) Bede sie cwiczyc w wyczekiwaniu pod „sciana placzu” :)
Big Lebowski / 2010-10-03 10:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Plumberg.. Temat ktory zapodales jest b. ciekawy , ja jednak sklaniam sie do tematu zapodania jednej spolki - gdyz przy wyborze kilkuset postawienie na jedna spoke i wygranie jest nielada sztuka i wyzwaniem ;-) - dla kazdego inwestora - traktujmy to jako swietna zabawe i nauke na przyszlosc - dla wielu bedzie to dobry trening w wyszukiwaniu perel i polawianiu ich.. :) . Pozdrawiam..
Kambodza / 2010-10-03 11:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dude niedzielnie:)
Bardzo dobry pomysł, przyłączyłem się niżej:)
Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-10-03 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza.. Pozdrawiam serdecznie
plumberg / 2010-10-03 08:28 / Bywalec forum
a moze jeszcze PEP albo BBZeneris?

"Firmy poważnie myślą o energii z wiatru"

http://www.parkiet.com/artykul/973660_Firmy-powaznie-mysla-o-energii-z-wiatru-.html
Thai / 2010-10-03 11:19 / Bez rangi

a moze jeszcze PEP albo BBZeneris?

"Firmy poważnie myślą o energii z wiatru"

Bez „szczypty” metali przejsciowych oraz ziem rzadkich nie maja co myslec ;)
plumberg / 2010-10-03 05:52 / Bywalec forum
ps. niedawno deklarowalem ze mam S na s&p oraz L na $, oczywiscie juz nie jestem:) wywalilo mnie z rynku, nie ma to jak wlasciwy timing :) ale czekam przyczajony jak tygrys na pierwsze znaki slabosci zeby ugrac pare punkcikow, gwoli wyjasnienia dodam ze moj portfel spolek ma sie dobrze, to byly pozycje na FX oraz e-mini .
a tak poza tym ogladam sobie wykres i wychodzi mi ze w ciagu najblizszych 2 mies bedziemy w okolicach 1207 na s&p ale to w sumie nieistotne bo ja generalnie jestem przeciwny pisaniu scenariuszy, a bardziej za reagowaniem na sygnaly plynace z wykresow,
pozdr
Thai / 2010-10-03 11:21 / Bez rangi

jestem bardziej za reagowaniem na sygnaly plynace z wykresow

:)
Wypisz wymaluj zasada wuwei – dzialanie zgodne z okreslonym czasem… :)
Big Lebowski / 2010-10-03 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I slusznie czynisz gdyz - probowales zagrac przeciw trendowi , jednak zareagowales szybko i to sie chwali..
plumberg / 2010-10-03 19:47 / Bywalec forum
hehehehe, jeszcze tego samego dnia mnie stopy wyrzucily
pietroo / 2010-10-02 22:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Biga i Kącikowiczów :))
Dołączam się do zabawy. Zastanawiam się nad dwoma spólkami Boryszewem i BBZ.
Jako, że mam Boryszew stawiam na BRS. Myślę, że przyły rok będzie jego.

Pozdrawiam serdecznie
Golem 14 / 77.8.222.* / 2010-10-02 21:40
Dobry wieczor,

pare slow odnosnie pomyslu zorganizowania konkursu na najlepsza spolke (najwyzsza stopa zwrotu) do konca 2011: na potrzeby zabawy gieldowej byloby najlepiej zalozyc oddzielny portfel np. pod szyldem "Portfel konkusowy (final 31.12.2011) - gdybys trzymal Big nad wszystkim piecze, wszyscy forumowicze bioracy udzial w tej zabawie byliby zapewne zadowoleni:)

Typy spolek moglibysmy zglaszac od jutrzejszej niedzieli do konca pazdziernika: w portfelu zaksiegowana zostalaby odpowiednia liczba akcji za sume 10 tys. PLN po cenie zamkniecia z ostatniego notowania; wszystkie PP bylyby takze obejmowane i ksiegowane w portfelu (liczy sie ostatecznie stopa zwrotu). W portfelu konkursowym kazda forumowiczka i forumowicz mogliby zrobic wpis z polecana przez siebie spolka, zeby zawsze mozna bylo spojrzec jak przebiegaly typowania:)

Jutro przedstawie mojego faworyta;-)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-10-03 10:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Musimy wiecej luzu wrzucic tzn. nie ograniczac sie terminowo - obstawiamy na caly przyszly rok i czy ktos obstawi teraz czy pod koniec grudnia - roznicy nie robi , traktujmy to jako swietna zabawe i niezly trening , nauke..
Big Lebowski / 2010-10-02 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=IgEBkCJlvzw&feature=related Before The Next Teardrop Falls - Clay Walker - Orginalna kaszubska ballada z dialektem kaszubskim.
Big Lebowski / 2010-10-02 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=TKD66KRamZE Clay Walker - "She Won't Be Lonely Long
Big Lebowski / 2010-10-02 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Big Lebowski / 2010-10-02 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.teleboerse.de/mediathek/mediathek_videos/geldanlage-check/Gregor-Bauer-Dr-Bauer-Consult-article1624516.html Dla znajacych jezyk niemiecki AT z najwyzszej polki..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy