Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Jarg / 2010-09-27 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzę, że moderatorzy portalu ciężko pracują... :-)
Thai / 2010-09-27 10:19 / Bez rangi
Roger Waters - Every Strangers Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=akRwoBdjCT0&feature=related
Thai / 2010-09-27 10:01 / Bez rangi
"BIEC: Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury na niezmienionym poziomie"

"Z punktu widzenia dalszych perspektyw rozwojowych gospodarki istotne jest, że żadna ze składowych nie wykazuje wyraźnych tendencji do załamania. Niektóre z nich uległy jedynie w ostatnich miesiącach stagnacji i raczej odzwierciedlają zmienność i niepewność nastrojów płynącą z otoczenia polskiej gospodarki.
Spośród ośmiu komponentów wskaźnika w tym miesiącu cztery przyczyniły się do jego wzrostu i cztery oddziaływały w kierunku jego spadku.
Do wzrostu wskaźnika przyczyniała się także poprawa nastrojów na warszawskiej giełdzie. O lepszej kondycji finansowej przedsiębiorstw informują również badania koniunktury. "Sytuacja finansowa firm w ocenie menedżerów poprawia się od początku ubiegłego roku. Największą poprawę odczuwają eksporterzy oraz firmy produkujące na rzecz budownictwa. Wśród firm o najtrudniejszej sytuacji finansowej dominują wytwórcy odzieży, mebli i wyrobów skórzanych" - napisano w komentarzu.

http://www.tinyurl.pl/?VqNr1kGG
Jarg / 2010-09-27 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No skoro sam Krzysztof Roman Karkosik mówi, że będzie cool... to zapewne będzie... :-)
Thai / 2010-09-27 10:11 / Bez rangi
:-) A nawet jak dojdzie w najblizszym czasie do spadkow to sie ich bal nie bedzie - bedzie ja wykorzystywal do tanich zakupow.. Czyli... cool :-)
Jarg / 2010-09-27 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest taka mikrospółeczka z NC, która ma ciekawe perspektywy rozwoju (jeżeli je wykorzysta)... Zwie się Geoinvent, a założył ją zespół koleżanek i kolegów z mojej dawnej pracy... :-) Warto dodać ją do obserwowanych....
smooth / 2010-09-27 10:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej... a grać na własnych akcjach też w tym PPWK też sie nauczyli?
Jarg / 2010-09-27 10:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hej... A tego nie wiem... :-)

Ale oni nie byli związani z BTW ani z cwaniakiem Zientarą, a w PPWK byli w sumie krótko...

PS. Niewiele brakowało, a zabrałbym się z nimi na kontrakt do Libii i do Kuwejtu... Zrobiłem nawet szczepienia ochronne przeciw chorobom tropikalnym... lecz nagle pojawiła się atrakcyjna propozycja pracy we Wrocku... :-)
griffin / 2010-09-27 09:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Tyle, że tam jakaś emisja się kroi, czy była. Trza by poczytać.
Jarg / 2010-09-27 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chyba prywatna... czyli, że znaleźli inwestora finansowego...
griffin / 2010-09-27 10:03 / portfel / Tysiącznik na forum
http://tnij.org/geoinwent
Masz rację, prywatna po 0,27
griffin / 2010-09-27 09:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam szanownych cyklinarzy :o)
Jarg'u, jeżeli MIT się teraz nie wybije to już chyba nigdy ;o)
Kupiłem pierwszą partię i bacznie obserwuję.
Patrząc na wykres to spółka uczy cierpliwości ale na LSI też się w końcu doczekałem :o)
Jarg / 2010-09-27 09:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Griffinie...

Z MITem nigdy nic nie wiadomo... :-)
Przede wszystkim musi pokonać "mityczny" opór na 1,67-1,70, żeby otworzyć wrota do raju wzrostów... :-)

Pozdrawiam...

PS. Dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzień, więc mogę poświęcić więcej czasu forumowej pisaninie....
griffin / 2010-09-27 09:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Też czekam na pokonanie 1,69 z właściwymi zakupami. Nie ma co mrozić kapitału na długi termin ;oP Byle to nie było fałszywe wybicie ;o)
EFH - doczekam się korekty czy nie? Jak przejdą 1,1 to z korekty raczej nici.
Pozostaje przyglądać się i być czujnym ;o)
Thai / 2010-09-27 09:29 / Bez rangi
"Karkosik: korekta da szanse na tanie zakupy na giełdzie"
Boryszew mocno wchodzi w segment motoryzacyjny – kosztem 100 mln zł kupuje od syndyka majątek globalnej grupy Maflow z centralą we Włoszech, produkującej przewody klimatyzacyjne. W najbliższym czasie zapadnie decyzja o budowie zakładu produkcyjnego w Indiach za 5–10 mln euro (20–40 mln zł).
Spółka jest też zainteresowana zakupem od włoskiego syndyka grupy Cablelettra, producenta komponentów elektrycznych i elektronicznych do aut.

– Z tego, co wiem, trwa badanie due diligence i na początku października składane będą oferty. Do badania przystąpiły cztery podmioty, ale jako realnego konkurenta oceniam koncern Yazaki – mówi Karkosik.
Japończycy już raz próbowali przejąć Cablelettrę, ale nie zgodzili się na to ówcześni właściciele koncernu. Jeśli Boryszewowi uda się druga akwizycja, Maflow i Cablelettra mogą zostać połączone. W 2009 roku podmioty te miały łącznie około 1,4 mld zł przychodów (grupa Boryszewa 2,3 mld zł).

Jak będzie się kształtowała koniunktura na GPW? – Wyniki przedsiębiorstw są lepsze, akcje powinny więc drożeć. W najbliższym czasie dojdzie pewnie do spadków, ale ja bym się ich nie bał, to będzie tylko korekta. Będzie można ją wykorzystać do tanich zakupów – mówi Roman Karkosik.

http://www.tinyurl.pl/?eJ0GfA7m
Jarg / 2010-09-27 09:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A co z Impexmetalem Panie Krzysztofie...
Jakie ma Pan plany dla najlepszej finansowo grupy ze swojej stajni...
Thai / 2010-09-27 09:49 / Bez rangi
;-) W artykule napomknal jeszcze o tym, ze Alchemia na razie nie kupi Walcowni Rur Andrzej, za to do konca roku przejmie wydzielony z Huty Czestochowa zaklad produkcji rur... o IPX - tylko na razie- "niente"...
Jarg / 2010-09-27 09:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pocieszam się spekulacją, że skoro nic nie mówi to znaczy, że coś szykuje...
Thai / 2010-09-27 10:05 / Bez rangi
Jak uszykuje - to powie w stosownym momencie... :-)

Jakie są plany spółki wobec Impexmetalu? Czy zamierzacie wychodzić z tej inwestycji w celu np. zdobycia finansowania na kolejne akwizycje?
Grupa Impexmetal dzięki doskonałemu przygotowaniu do perturbacji na światowych rynkach wyszła z kryzysu wzmocniona. 100% wzrost zysku operacyjnego, 32 mln zł netto zysku po I półroczu 2010 r. – to liczby, które świadczą o doskonałej kondycji naszej spółki. Impexmetal będzie inwestował i w dalszym ciągu wzmacniał swoją pozycję rynkową. Nie wykluczamy, że Huta Aluminium Konin będzie mogła produkować w przyszłości część elementów dla spółek Grupy Maflow.
http://www.tinyurl.pl/?VPUjOXzE
Jarg / 2010-09-27 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Impexmetal ma ciekawa pozycję w stajni Karkosika...
Jest większościowym udziałowcem Hutmenu, który ma rozległe tereny w centrum Wrocławia o znacznej wartości...
W poprzedniej hossie Impexmetal finansował grupę Boryszewa, a sam Karkosik wystawił (o dziwo!) na sprzedaż Impex, tylko cena była nieco zaporowa... o ile pamiętam 20 PLN za papier...
plumberg / 2010-09-27 09:34 / Bywalec forum
no jak mi ktos jeszcze powie ze Big to nie Karkosik to ja nie wiem... :)
Thai / 2010-09-27 09:41 / Bez rangi
:)))) Ja takze nie wiem... ale najprawdopodobniej Big wie :)
plumberg / 2010-09-27 06:47 / Bywalec forum
witam wszystkich serdecznie i zycze pieknych wzrostow :)

co by za slodko sie nie zrobilo bardzo ciekawy temat ( j. ang . wymagany), Chiny rosna na potege gosp i militarna i beda z tego duuuuze problemy. wystarczy pomyslec ze np Japonia praktycznie nie ma armii. czasami milo spojrzec znad wykresow i spojrzec szerzej na swiat i przyszlosc :)
Thai / 2010-09-27 09:19 / Bez rangi
:) Do powitan oraz zyczen dolaczam

Na pogode nie ma co liczyc - pogody ducha zycze oraz dobrego dnia...
Powodzenia w sesji... :) Z deszczowego, jesiennego Wroclawia serdecznie pozdrawiam

PS. Plumberg :) Linki do bardzo ciekawego tematu brak...
plumberg / 2010-09-27 09:30 / Bywalec forum
http://www.cnbc.com/id/39374427
plumberg / 2010-09-27 09:31 / Bywalec forum
blad naprawiony, zglodnialym wiedzy chleb dany :)
Jarg / 2010-09-27 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I ja również.... :-)

I wszystkich, a zwłaszcza Miłą Krajankę, serdecznie pozdrawiam z deszczowego Borka... :-)
Thai / 2010-09-27 09:32 / Bez rangi
:-)

W okolice deszczowego Borka cieple pozdrowienia Krajanowi Milemu posylam :-)
Golem 14 / 77.8.219.* / 2010-09-26 20:42
Witaj Big,

w sobote trafila mi przez przypadek w rece ksiazka jednego kolesia z Niemiec, ktory opisuje swoj desaster gieldowy w czasie banki internetowej (szukalem pozycji o zupelnie innym temacie:) Czekal cala hosse w latach t 90-tych i w koncu w lutym 2000 zdecydowal sie na inwestycje w akcje z indeksu Nemaxu - jak wiadomo w marcu 2000 rozpoczela bessa na dobre i nastal Armagedon na wszystkich rynkach...
Koles opisuje, ze nagonka na inwestycje w branze internetowa byla tak wielka w tamtym czasie, ze ostatecznie po latach wyczekiwania zdecydowal sie na zakup akcji: liczyl, ze wskoczyl w korekte na gieldach i nastapia dalsze zwyzki... Jak wiadomo bylo inaczej i stracil mnostwo pieniedzy...zaczal grac na kasynie i troche podupadl:)

Ksiazka nosi prawie filozoficzny tytul Über die Gier" ´- straszny gniot literacki i merytoryczny: autor kaja sie na 200 stronach, jak to zawladnela nim chciwosc:)

Mysle, ze w przyszlosci wszyscy stana przed dylematem: poczatek bessy, czy kolejna korekta przed dalszymi wzrostami... Obstawiam jednak, ze taki dylemat zostanie postawiony przed nami prawdopodobnie dopiero za kilka lat:)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-09-26 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Ciułacz / 2010-09-26 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu !
Ostatnio zawirowało na CITYINTER , najpierw ktoś z zarządu pościł 44k akcji a następnie jak się już uspokoiło to sam prezio 750K akcji.
Pamiętam że już dawno temu poleciłeś dziewczynom i chyba źle na tym nie wyszły.
Pozdrawiam
tomtay / 2010-09-26 20:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodziło hasło Cityinter tu i ówdzie, ale Big tego nigdy nie polecał, jak zdążyłeś zauważyć Drogi Ciułaczu, Big nigdy nie poleca spółek stricte spekulacyjnych do potrzymania
"15 minut" :))
Big Lebowski / 2010-09-26 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Musiales mnie z kims pomylic - nie polecalem City Center.. Pozdr
Ciułacz / 2010-09-26 20:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigo to zapewnię masz rację, bo pisząc powyżej to trochę byłem w konsternacji ,bo pamiętam że nie masz upodobań to tego sektora.
Przynajmniej mi się wyjaśniło.
A inna sprawa że spółka Cityintr to długo mi się kojarzyło ze spółką kolejnictwa, jakieś połączenia pomiędzy większymi miastami . ale to tak jak się śledzi GPW z za oceanu.
Pozdrawiam
Golem 14 / 77.8.219.* / 2010-09-26 20:53
Witaj Ciulaczu,

uwazam, ze City Inter to jedna z najciekawszych spolek na GPW - gry komputerowe tej firmy odniosly swiatowy sukces i zapewne w przyslosci jeszcze nie raz uslyszymy o ich produktach. Wczoraj odwiedzilem dom handlowy Saturn (w DE): gra City Inter "Sniper. Ghost Warrior" zajmuje 3 miejsce na liscie najlepiej sprzedawanych gier komputerowych, w zeszlym miesiac byla na 2 miejscu.
Fundamentalnie spolka prezentuje sie znakomicie...

W zwiazku ze sprzedaza akcji przez prezesa zostalo jednak nadwyrezone mocno zaufanie do spolki i kurs akcji musi teraz poniesc kare (ale tylko najwyzej srednioterminowo, jesli nie krotkoterminowo:) utrata zaufania potrafi zdlawic nawet najwieksza fantazje na perlach gieldowych..

Pozdrawiam
jelon86 / 2010-09-26 19:53 / portfel
Dobry wieczór wszystkim i witam Gospodarza. Mam pytanie. Przeanalizowałem wykres mil oraz pko i biorąc wykresy od początku roku ruchy tych spółek są bardzo podobne, a od czerwca niemalże identyczne. Czy to może świadczyć o tym, że na tych spółkach siedzą ci sami akcjonariusze lub też działają ci sami spekulanci? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-09-26 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. To zwykly przypadek ze wykresy sa identyczne i nic ich nie laczy - calkiem mozliwe ze cos ich polaczy.. Pozdr
Ciułacz / 2010-09-26 20:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu dajesz coś do myślenia
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2010-09-26 21:20
Big a czy słyszałeś może ostatnio cos o Banco Comercial Portugues SA...?
Cierpliwyy / 83.25.82.* / 2010-09-26 17:05
Dobry panstwu
Long ok rozumiem, ale dalej mnie nie przekonałeś, zrób chociaż w 1/3 taki portfel jak Big a bedą Cie ludzie szanować i liczyc sie z Twoim zdaniem a młodzi gracze z niecierpliwoscią bedą czekali na Twój cotygodniowy komentarz, ja mam ciągle wrażenie że ty cos krecisz, powiedz jak chcesz coś osiągnąć zdobyć zaufanie skoro nie masz żadnych sukcesów którymi mógłbys sie pochwalic (nie mowie że ja mam), podchodzisz mi bardziej pod typ cwaniaka który własne pieniądze trzyma w skarpecie a jak ktos do niego przychodzi i go pyta o rade to udaje wielkiego inwestora i obiecuje złote góry w zamian za drobną prowizje. ja takim cichociemnym skrytobujcom mówie stanowcze NIE! i obiecuje że już wiecej Cie nie skomentuje chyba że udowodnisz że jesteś coś wart,( a przecież zależy Ci na tym zeby ludzie czytali Twoj Blog)
pozdrawiam i zycze sukcesów
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2010-09-26 21:03
lubie ubarwiać zeby zwrócic ludziom na coś uwagę
sami ocencie czesc
Longterm / 2010-09-26 20:59 / Mostek Zwyciężymy!
witam, zupełnie nie rozumiem twojego wpisu:) ja nie mam żadnego zamiaru aby ktoś kierował się moimi opiniami. Przypominam że moje wpisy na blogu są jedynie wyrazem moich osobistych opnii i nie mogą być odbierane jako rekomendacje rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego wpisu.
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2010-09-26 21:16
typowe
zarzucic człowieka przepisami i prawniczą gadaniną żeby jeszcze bardziej zgłupiał (a znasz chwyt z zieloną książeczką? :) )jeżeli nie chcesz być pomocny to po co piszesz bloga? i sie reklamujesz u Biga? jak cie nie ineresuje sława i bogactwo to pisz to szuflady..
nie mam zamiaru Cie obrażać mówie tylko że niewiele daje ta Twoja gadanina a tu czas ucieka i sie bogacic trzeba bo wiecznie młodzi nie bedziemy
trzymajcie sie ciepło w zimowe wieczory i sukcesów życze
nie dajmy sie niemcom
smooth / 2010-09-27 00:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Qrwa koleś o co ci chodzi? Przyssałeś sie do Longą tylko dlatego że ma coś chłopak do powiedzenia? Kto Ci każe go czytać!!!!!? Zal Ci cztery litery ściska ze sam nie potrafisz sklecić czterech rozsądnych zdań o rynku? Proszę qrwa, czekam i słucham, jaka jest Twoja wizja rynku? Twoja bezczelność przechodzi wszelkie granice! Co Ty myślisz, że każdy tylko czeka by Ci gotowce podać?
Bogactwo?... Nie no, ja pier..... ręce opadają

I jeszcze jedno ale już nie do Ciebie, a do innych; zaczyna sie hossa, są pierwsze oznaki a może być jeszcze gorzej.
Sorry za wyrażenia, ale już nie mogłem czytać tego bełkotu.
Ciułacz / 2010-09-27 01:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth witaj !
Powiadasz : przebrała się miarka ?
Ja też tydzień czy dwa temu delikatnie chciałem bronić Longa, ale widocznie za miękki jestem i przeszło bez echa.
Może chłopaki się znają z prywatnego życia ? a Long nawet sobie nie zdaje sprawy , że na jakiejś imprezie zerwał mu dziewczynę spod nosa.
Znam to z autopsji, niby kolega ze szkolnej ławy jak kiedyś wypił to do mojego szwagra się żalił że mu kiedyś upatrzoną dziewczynę sprzątnąłem spod nosa . Najlepsze to to że nic o tym nie pamiętam, bo kiedyś lubiłem się zabawić .
A teraz to jestem domatorem.Pozdrawiam
Cierpliwyy / 83.25.82.* / 2010-09-26 17:09
ja np. z niecierpliwoscią czekam na każdy wpis Biga bo mam ogromny szacunek dla jego inteligencji i doswiadczenia, Big dzieki Ci za to że swą wiedzą i przemysleniami dzielisz sie z ludzmi a nie zachowujesz jej tylko dla siebie, wszystkiego dobrego. czesc.
Stary czytelnik / 24.203.5.* / 2010-09-26 19:36
Witajcie !
Wpadam tu do Biga aby go poczytać i innych co piszą o inwestycjach, przyznam że lobie ten kącik, jest co poczytać.
Ale... no właśnie ale czasem ktoś wpada i ni z gruszki ni pietruszki zaczyna krytykować kogoś co ma bloga a tu nie pisuje.To jak my czytelnicy tego forum mamy się odnieść do tego ataku personalnego jak nie wiemy co na tym blogu jest wypisywane.Krytykę bloga to pisać pod blogiem, bo tam czytelnicy będą wiedzieć o co chodzi.
Z tego co powyżej napisano o Longtermie by wynikało że to cwaniaczek co poluje na inwestorów aby im udzielać porady za drobną prowizję ?

jak ktos do niego przychodzi i
go pyta o rade to udaje wielkiego inwestora i obiecuje złote góry w zamian za drobną
prowizje.

Dalej czytam :
ja takim cichociemnym skrytobujcom mówie stanowcze NIE!

Jak tak jest jak piszesz to wielkie dzięki za ostrzeżenia , ale może więcej konkretów jego skrytobójczej działalności, bo inaczej to wyjdzie że to tylko zwykła zazdrość, tylko o co ? o kobietę czy o bloga ?
A może po prostu chcesz go psychologicznie zmusić do otwarcia portfela?
Jak tak to to
chwyty to poniżej pasa.
Thai / 2010-09-26 10:16 / Bez rangi
Black Keys - All You Ever Wanted

http://www.youtube.com/watch?v=pzKUemGEHtA
Big Lebowski / 2010-09-26 09:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=NfUP2kF3LQs&feature=related Brayton Mountain" country music video featuring James Cain
Big Lebowski / 2010-09-26 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2010-09-26 09:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gieldy i indexy stoja przed waznymi rozstrzygnieciami tzn. wyrwanie sie kanalu trendu bocznego - pytanie tylko w gore czy w dol lub dalsze wedrowka w trendzie bocznym - obstawiam ze w gore i przemawiaja za tym obroty piatkowe na wszystkich gieldach- zazwyczaj obroty na zakonczenie byly sporo mniejsze - jednak w ten piatek byly ogromne 4 mld obrotow na GPW mowi to ze inwestorzy znaczni przystapili do akcji gdyz uznali ze nie ma czasu na pjerdoly..Pieniadze ida na jakosc i motorem wzrostow bedzie nie kto inny tylko PKO BP i nie widze innej spolki ktora pociagnie indexy ..Wiele mowi sie o zlocie i o profitach jakie dalo lub daje - jednak obecnie akcje dobre jakosciowo nie maja alternatywy i mamy najlepszy czas na inwestowanie agresywne - zlota mozna jako niewielka czesc portfela uzupelnic..
5424 / 2010-09-26 09:55 / Fan Linuxa Ubu
A jak widzisz ruchy giełdy do końca roku witaj
Big Lebowski / 2010-09-26 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Widze wzrosty przerywane korektami..Trend wzrostowy i mocny.. Pozdr
5424 / 2010-09-26 10:02 / Fan Linuxa Ubu
Bigu ja też tak widzę ale więcej szczegółów wizionerskich mógłbyś zapodać
Big Lebowski / 2010-09-26 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra wizja jest taka - nalezy mocne i plynne spolki nabywac gdyz - nadchodi czas akcji , zadne fundy czy obligacje - akcje , akcje i jeszcze raz akcje ..Nabyles Milenium ?
5424 / 2010-09-26 10:36 / Fan Linuxa Ubu
tak nabyłem i po dobrej cenie......................... pemug się ruszył i się nad nim zastanawiam
Big Lebowski / 2010-09-26 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No to gratki i trzymaj nie wypuszczaj z reki.. wzsytkie spolki co nabyles ostanio na longa trzymaj i w miare zapasow gotowki sytematycznie dokupuj ..
5424 / 2010-09-26 10:47 / Fan Linuxa Ubu
Zal tego co uciekło od dna bessy ale następna hossa będzie moja
Big Lebowski / 2010-09-26 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hossa stoji przed Toba - patrzy sie do przodu a nie do tylu , wykorzystaj przyszel 2-3 lata..
5424 / 2010-09-26 10:56 / Fan Linuxa Ubu
historia jest matką nauk żałuję że nieposłuchałem ciebie jak borek chodził po 1,6 że nie wszedłem w niego wtedy............ ale najważniejsze że odrobiłem w tym roku straty z bessy i to z nawiązką pozdrawiam
Thai / 2010-09-25 17:03 / Bez rangi
Ze strony Trystero z porcji linkow do poczytania:
„Financial Times o polskim rynku akcyjnym. Zdaniem analityka BofA Merrill Lynch, Michaela Harrisa, wycena polskiego rynku wygląda atrakcyjnie na tle regionu i wyników polskiej gospodarki.”

http://www.ft.com/cms/s/0/e85f3008-c650-11df-9cda-00144feab49a.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy