Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Kasta87 / 2012-08-20 20:28
Witam Gospodarza i całą resztę :) mam do Ciebie pytanie dotyczące analizy fundamentalnej wiem, że właśnie na niej opierasz swoje ruchy na giełdzie czy mógłbyś wskazać mi jako początkującej osobie uczącej się giełdy w jaki sposób zabrać się za dokonywanie takiej analizy od czego powinienem zacząć naukę ? Pozdrawiam
nieznan1 / 31.175.64.* / 2012-08-22 16:33
podpisuje się pod pytaniem.
cierpliwyy / 83.25.69.* / 2012-08-23 20:45
wszystko juz zostało opisane...ksiazek nie brakuje... szukajta a znajdzieta
pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-08-19 10:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=MSMxNMbvFoc- Kaszubstwo..
Big Lebowski / 2012-08-19 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2012-08-19 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wypowiedz waznego finskiego polityka - ktory powiedzial : ze rozpad strefy euro to kwestia czasu powinna byc potraktowana przez inwestorow jako powazne ostrzezenie , osobiscie zakladam powrot najwiekszej gospodarki europejskiej ( Niemcy ) do wlasnej waluty , obecna sytuacja jest caly czas korzystna dla gospodarki niemiec - gdyz euro dla niemieckich produktow jest okolo 20% niedowartosciowane a dla poludniowej europy jest kilkadziesiat procent przewartosciowane i dlatego greckie , portugalskie czy hiszpanskie oliwki nie sa w stanie przyjac tak mocnej waluty na klate :), istneje teoria ze Niemcy , Holandia , Austria i finlandia utworza wlasna walute tzw. polnocne euro - jestem jednak sceptyczny gdyz nadal profity odnosili by niemcy a holenderskie pomidory , finska nokia czy austryjackie produkty nie zdzierzyly by konkurencji z globalnymi , markowymi produktami niemieckimi.. Polecalem i nadal polecam akcje niemieckie - na dlugi termin gdyz one zabezpieczaja przed turbulencjami i w niepewnych czasach sa zabezpieczeniem dla naszych pieniedzy .. Sredni index akcji niemieckich tzw. M - Dax bije rekordy i spolki ktore od dluzszego czasu polecam np. Gerry Weber bije kolejne rekordy nie zwazajac na swiatowy kryzys , srednie spolki maja o 50% wyzsza wycene od indexu z Dax i glowny index powinien byc na poziomie okolo 10000 pkt i tam wlasnie zmierza , powinno byc to przykladem dla naszych inwestorow instytucjonalnych - wiecej odwagi i wiecej obiektywnej oceny spolek mniejszych - gdyz tu sa perly ukryte- gdyz nasi przedsiebiorcy daja sobie rade na trudnym rynku i beda sobie dawac , nasz zloty nadal mocno niedowartosciowany i takze nasze akcje - zwlaszcza srednie i male spolki ..
benc / 78.8.101.* / 2012-08-26 15:41
Jestem pierwszy raz na tym forum ale tak bzdurnego tekstu dawno nie czytałem. Niemcom przede wszystkim zależy na utrzymaniu niestabilności w Eurozonie. Nikt tak na tym nie zarabia jak oni - to jest dla nich raj. Problemy w euro tak długo nie są załatwiane tylko dlatego że przede wszystkim Niemcy robią wszystko aby te problemy nie zostały załatwione. Człowieku zanim coś napiszesz zastanów się trochę.
sjdidbdhd / 31.175.168.* / 2012-09-09 23:59
zapomniales jeszcze naublizac autorowi. bezedura to troche za malo na moc internetu
amigo2nl / 77.254.138.* / 2012-08-17 21:00
przywitał wieczorkiem-;)))
5424 / 2012-08-17 21:19 / Fan Linuxa Ubu
przywitał jak złoto
tomtay / 2012-08-17 21:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Amigo jak sezon? Chyba dobrze, widać iż klientela ma finans mimo, iż kilo ryby nad morzem chodzi po 175zł. :)

A Cyfrus jak tam na kwitach i innych pochodnych?
amigo2nl / 77.254.138.* / 2012-08-17 22:00
sezon słabszy od ubiegłych-;))
lato Panie nad Bałtykiem nie rozpieszczało-;))
ale ogolnie worek sie zapełnił-;))))
Franz / 46.149.148.* / 2012-08-17 17:11
Witam. Bigu dwa pytania. Synthos odpuscil sobie ostatnio Pulawy, czy to znak ze zacznie isc swoja droga. Drugie pytanie, czaje sie na spolke Ideon. wskoczyc w nia teraz czy poczekac moze jeszcze do konca wrzesnia? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-08-19 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Franz.. SNS jest w doskonalej kondycji finansowej , jest koncernem na miare europejska tzn. jest liderem w Europie i spolke dobra chemiczna moze sobie nabyc w calej Europie .. Co do drugiego pytania to odpowiedzi nie udzielam.. Pozdr
Pogromca Mitów / 178.167.254.* / 2012-08-17 00:20
Witam gospodarza oraz ekipen...
Kiedys tu bylo naprawde tloczno a teraz autobany pobudowane i wszyscy sie rozjechali a szkoda ...
Pozdrawiam
brak polskich znakow sorki
cierpliwyy / 83.25.84.* / 2012-08-16 20:26
pisza o wyłamaniu z trendu bocznego....czyli korekta ostatnich wzrostów sie szykuje...chyba...

pozdro dla gospodarza i gości
mjazzga / 2012-08-16 21:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
korekta we wrześniu, teraz eSki wycisną do kości;] to jeśli chodzi o rynek cywilizowany tj DE30, u nas to są jakieś biotoborki i inne wynalazki więc ciężko grać na logikę;)
gracz79 / 2012-08-15 20:28 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam.Natknąłem się dzisaj na fajny wpis.Trochę żartobliwy ale wiele w tym prawdy jest
,,Dzień z życia polaka! Rano Polaka budzi tajwański budzik, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu jedzenia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Z fińskiej komórki dzwoni do znajomych z Holandii. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Siada na włoskiej kanapie i marzy o egipskich wakacjach. Na koniec dnia szuka pracy w niemieckiej gazecie. I znowu zastanawia się, dlaczego w Polsce jest takie dziadostwo! ,,

A WSZYSTKO TO -BY ŻYŁO SIE LEPIEJ
Big Lebowski / 2012-08-14 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2012-08-14 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Jak zdrowie ? Pozdr
Big Lebowski / 2012-08-14 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To dobrze jezeli sie poprawia :)
Big Lebowski / 2012-08-13 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
/ 62.87.219.* / 2012-08-13 22:11
Big Lebowski / 2012-08-12 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

+
-
0
usuń

Witaj Apri.. Moja cena zakupu jest znacznie nizsza - obecna jest dlatego ze te taniej kupione sprzedalem tzn. zrealizowalem zysk i pozniej nizej odkupywalem - portfel pokazuje u mnie strate na BRS - ja jednak mam zysk nadal - trudno powiedziec obecnie jaki bedzie kurs - tak jak pisalem wielokrotnie nastapila impexmetalizacja spolki .. Pozdr
Abi2 / 2012-08-13 14:25
cześć Bigu,
masz jakieś przemyślenia odnośnie PEP, w kontekście ogłoszonego wezwania? Sprzedać, czekać, miałam już palec na enterze,ale pomyślałam że może warto popytać bardziej doświadczonych:)
Big Lebowski / 2012-08-13 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Abi.. Mysle ze nalezy skorzystac z oferty i sprzedac .. Pozdr
Abi2 / 2012-08-16 10:04
Słyszałam opinie,że spółka warta nawet 37.
Niektórzy liczą na re-wezwanie, stąd ta cena na wtorkowym zamknięciu. Zlecenie ustawione.
pozdro
gracz79 / 2012-08-12 14:41 / Bywalec forum
Witam Biga i bywalców Ja juz po wakacjach i od jutra do pracy :( Ale lato w Polsce-bezcenne a i pogoda dopisała/Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-08-12 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-suuzz4g2R0&feature=related - Kaszubstwo..
Big Lebowski / 2012-08-12 11:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Wszystkich..
Big Lebowski / 2012-08-12 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miesiac sierpien ku zaskoczeniu wielu inwestorow w prezencie przyniosl dynamiczne wzrosty na rynkach - faktem jest ze nastroje byly juz tak kiepskie ze odreagowanie wczesniejszych spadkow - na akcjach , walutach czy surowcach wisialo w powietrzu i nastapilo.. Obecnie nalezy zwracac uwage na stan wykupienia na rynkach ktory juz puka do drzwi i takze nalezy pamietac ze miesiac wrzesien tradycyjnie jest miesiacem turbulencji..Jezeli chodzi o waluty to obstawiam ze jescze raz amerykanska waluta wzmocni sie znacznie co pociagnie rynki w korekte aby pozniej usd obral droge na poludnie juz i na koniec roku obstawiam ze za euro trzeba bedzie placic 1,3 usd..Obstawiam takze ze we wrzesniu FED uruchomi nowy pragram motywacyjny dla gospodarki USA i obojetnie pod jaka nazwa :) to da impuls do wzrostow..Obstawiam ze Dax jeszcze w tym roku dolozy jakies 10% do indexu a natomiast GPW hm. mamy dynamiczny naplyw globalnego kapitalu tzn. zloty zostal doceniony a takze docenione beda akcje i kolo fortuny sie kreci : tradycyjnie wpierw wchodzi zagranica , nastepnie nasi instytucjonalni a na koncu wiemy kto :)- obstawialem wczesniej z Wig w tym roku nie przejdzie 2400 pkt ale obecnie pewien nie jestem gdyz zloty nadal znacznie niedowartosciowany jest i bedzie dalej kupowany - eksporterzy powinni sie z tym liczyc..
Andre77 / 2012-08-12 12:47
Witam,
Czy w przypadku Cofnięcia Eur/USD pogłębia ostatnie dołki czy tez nie ma już czasu? :)
Big Lebowski / 2012-08-12 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andre.. Tu moze nastapic poglebienie dolkow na euro ale wowczas nalezy usd short obstawiac juz.. Pozdr
ketiw / 83.2.52.* / 2012-08-12 12:37
Witaj Big.Taki komentarz to "miód na serce"miejmy nadzieje ,ze sie spełni .Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2012-08-12 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ketiw.. Pozdrawiam serdecznie..
Big Lebowski / 2012-08-09 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zarzad BRS powinien pomyslec o scaleniu akcji - gdyz innej drogi nie ma na obecna chwile..
Api143 / 37.30.113.* / 2012-08-12 12:04
Witam i pozdrawiam sam jestem właścicielem Borka niestety podobna cena zakupu 0'90 i trochę się spinam bo za 2 miechy muszę wyjąć sporo kasy a minus znaczny co myślisz czy uda się jakieś wybicie bo w sumie cena dziś 0'51 to naprawdę b niska niestety
Api143 / 37.30.21.* / 2012-08-12 12:08
Wróć cena moja średnia 0,7 jezu przy 0'9 bym już nie pisał bo bym odleciał :))
Big Lebowski / 2012-08-12 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Apri.. Moja cena zakupu jest znacznie nizsza - obecna jest dlatego ze te taniej kupione sprzedalem tzn. zrealizowalem zysk i pozniej nizej odkupywalem - portfel pokazuje u mnie strate na BRS - ja jednak mam zysk nadal - trudno powiedziec obecnie jaki bedzie kurs - tak jak pisalem wielokrotnie nastapila impexmetalizacja spolki .. Pozdr
tauron-logout / 82.139.34.* / 2012-08-10 18:21
Gawiedz żywi się nadziejami o jakimś skoku na chiny z VW w parze,prezes bredzi na CNBC ze te akcje są mocno niedowartościowane a tymczasem kurs powoli sobie spada brs sryszew jest najgorszą spółką w wigu 20 i chyba jedną z najgorszych na calej gieldzie w ostatnim roku.Na tej spółce już nie będzie wzrostów,mjazga wywalaj ten badziew póki możesz za 50 gr,jeśli jeszcze się uda w poniedziałek.Pozdro
mjazzga / 2012-08-11 09:20 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć dzięki za troskę ale ja ze stratą nie sprzedaje, a co radziłbyś kupić w zamian? może to http://stooq.pl/q/?s=enr&c=10d&t=l&a=ln&b=0 ;]

rozumiem, że dla spółek z budowlanki, oraz idm, bomi itd to już skali odniesienia Ci zabraknie?:D
mjazzga / 2012-08-09 21:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak oni chcą dodrukować jeszcze 450 milionów, bez PP pewnie im mało płynności
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy