Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Thai / 2010-09-10 12:42 / Bez rangi
"Turecki ISE National 100 Index zyskał od początku stycznia niemal 15 proc."
Zakup tureckich akcji był w tym roku jedną z najlepszych decyzji inwestycyjnych. Tamtejszy ISE National 100 Index zyskał od początku stycznia niemal 15 proc., najwięcej spośród liczących się europejskich giełd.

http://www.tinyurl.pl/?Ovq0lpQR
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 11:04 / portfel / Tysiącznik na forum
rzuciłem okiem na forum petlola obraz nedzy i rozpaczy (a to tylko kilka procent)
zastanawia mnie dlaczego ludzie sądzą ze sa nieomylni? ze tym razem to już NAPEWNO sie uda? przecież niema schematu, zawsze trzeba zakładac że sie straci tym bardziej wchodząc w takie spółki jak petrol i grając pod zyciorys nowego prezesa (nic innego nie dali na pożywke a szkoda), dobrze pamietac o tym ze istnieje prawdopodobieństwo innego zdarzenia niż to które zakładamy

zawsze czuly i kochajacy Cierpliwy Gracz :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 11:06 / portfel / Tysiącznik na forum
P.s. i trzeba pamietac ze za chwile z petrola moze pójsc kolejne info i sytuacja sie odwróci
nigdy niema PEWNOSCI taka gra
pietroo / 2010-09-10 12:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pomyśl, że na takich forach są też różnej maści naganiacze
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
o i skotan sie obudził
może wyskoczyc.....
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 10:19 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki Thai good job
wnioski : od dłuzszego czasu wszyscy czytają Białka i grają pod niego (niewatpliwie jest autorytetem) w szczególności Ci co nie mają żadnej strategii i mówią że trend boczny jak im sie zada trudniejsze pytanie, tylko czy to nas nie zaprowadzi w slepą uliczke, inwestorzy zagraniczni nie czytaja pana Białka i mają swoje poglądy jak im sie zachce to zaczna kupowac i pan Białek ich niepowstrzyma, ja już kupiłem i bede trzymał niezaleznie od wykresu(może dlatego nie dopuszczam do siebie mysli że może zacząc ostro spadać) ale spekulacyjnie to bede grał na wzrosty jednaak, a jak przyjdzie to co mówi pan Białek to pekną stoplossy (na spekulacyjnych) i przeczekam
Bądzcie czujni bo giełda jest nieprzewidywalna

P.s Mi to się hossa marzy najlepiej od dzisiaj :)
Thai / 2010-09-10 10:52 / Bez rangi
Cierpliwy Graczu,
czy wszyscy czytaja i pod to graja - tego nie wiem... Czytam i... robie swoje :) Lubie punk widzenia roznych autorow porownywac:) Ponowne zaleglosci nadrabiam z powodu nieobecnosci...
Ostatnio dokupowalam SNS, nabylam CMX... i czekam na wiedzmowych panien taniec - "cos energetycznego" chce zakupic :)

PS. Marzen zawsze dobrze jest namarzyc :)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 11:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Thai proszę Cię to nie było o Tobie i o reszczcie stałych bywalców tego forum
kto jak kto ale Wy wiecie co robicie i
zawsze z niecierpliwoscią czekam az cos napiszecie
to nie ja was pouczac ale Wy mnie ja tylko rzucam przemyslenia zeby ktos sie odniósł i skomentował bo inaczej NICZEGO by nie było a zeby sie rozwijac to potrzeba ciągle nowych bodzców

pozdrawiam Elitę polskich inwestorów
Thai / 2010-09-10 09:50 / Bez rangi
O nastawieniu optymistycznym i neutralnym - W. Bialek

http://www.tinyurl.pl/?YrQCGFln
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-10 09:12 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry dzien
noi w mysl zasady kupuj plotki sprzedawaj fakty pusciłem petrola w silniejsze rece
Thai / 2010-09-10 09:00 / Bez rangi
Powitania Wszystkim :-)

We Wrocku z chmur dywan nad glowa, barw jesiennych z kazdym dniem przybywa wiecej…

Pogodnego nastroju, powodzenia w sesji zycze:-) Pozdrowienia serdeczne
Thai / 2010-09-10 09:06 / Bez rangi
Robbie Robertson - Fallen Angel

http://www.youtube.com/watch?v=qGw7Bn05feE
Jarroo / 2010-09-10 11:49
Witaj Thai.

Do mnie tez przykleila sie ta plyta , pewnie wiesz, ale Robbie pozapraszal sobie super muzykow do nagrania tej plyty.Poza Bono i chlopakow z U2 i P.Gabriela ktorych slychac graja tam jeszcze sekcja basowo-rytmiczna ze stajni P.Gabriela np.Manu Katche perkusista ktory po wspolpracy z Gabrielem zaja sie jazz-em.Polecam Ci jago plyty , nagral ich trzy ,ostatnia wydana niedawno.
No i w chorkach Ivan Neville (bracia Nevill)i Maria McKee ,BoDeans
Z uwagi na Twoja wrazliwasc muzyczna bardzo polecam plyty M.Katche zwlaszcza ze pierwsza nagral z T.Stanko i Simple Acoustic Trio,

Pozdrawiam i zycze milego dnia.
Thai / 2010-09-10 12:03 / Bez rangi
Witaj Jarroo.

Tak... :) P. Gabriela w 1 i 3 utworku mozna uslyszec na plycie :)
A jak przypominasz Bono... to gramy :) U2 & Robbie Robertson - Sweet Fire Of Love
http://www.youtube.com/watch?v=rn1YwsWc0To

M. Katche - rozejrze sie w Jego autorskich poczynaniach, rzeczywiscie nie znam... Raczej z projektow, do ktorych byl zapraszany...

Rowniez Cie pozdrawiam i posylam zyczenia wzajemne :) Milego dnia :)
plumberg / 2010-09-09 21:56 / Bywalec forum
Wracajac do Immo to wlasnie ta spolka jest blusko tego co Ty nazywasz upadlym aniolem...raport polroczny byl swietny,zobaczymy 3Q,fakt faktem dlugu maja od chole...
amigo2 / 2010-09-09 21:09
przywitał
siorbac midasa 4 punkt G-;)
plumberg / 2010-09-09 21:06 / Bywalec forum
Witaj Golemie, czy ta druga spolka przypadkiem nie zaczyna sie na litere I ?:)
Golem 14 1/2 / 77.8.215.* / 2010-09-09 21:13
Witaj Plumberg,

alfabet ma wiecej liter:) A tak odnosnie Orco: jaka jest tam aktualnie C/WK? - jak przy kazdej zagranicznej spolce panuje na portal finansowy ogolny balagan wskaznikowy...

Pozdrawiam
plumberg / 2010-09-09 20:58 / Bywalec forum
Witaj Bigu, czy interesowales sie kiedykolwiek Orco Group?
Big Lebowski / 2010-09-09 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Plumberg.. Czytalem Twoj wpis poranny i mysle ze drugie IMO z tego nie bedzie.. Z developorki postawilem na Ronsona i zawodzi mnie ale daje mu jeszcze szanse.. :) Pozdr
plumberg / 2010-09-09 21:21 / Bywalec forum
:))) mnie by wystarczylo zeby z tego bylo choc polowa Immo, dzis lekka obsuwa byla ale jestem dobrej mysli

tak na marginesie to sie dzis rano troche rozpisalem bo mi troche brakuje tej goracej atmosfery na Twoim forum sprzed 2-3 lat,czasami i godzina bylo malo zeby przeczytac co taki warren przez jedno popoludnie powypisywal :)
Big Lebowski / 2010-09-09 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zniechencenie i marazm jest na rynku - co raczej powinno byc zapowiedzia wzrostow - fora sie zmienily i ludzie nie maja ochoty do pisania - byl to kacik zycie na goraco a zmienia sie w blooga i raczej juz tak zostanie..
5424 / 2010-09-09 21:42 / Fan Linuxa Ubu
Bujnie się giełda nastroje się poprawią to i wena do pisania wróci pozdrawiam
Golem 14 1/2 / 77.8.215.* / 2010-09-09 20:26
Witaj Big,

przed dwoma tygodniami (+-) wspominalem Tobie o dwoch spolkach z NC- jedna od tej pory zrobila juz 50%, druga z kolei jest calkowicie zapomniana przez inwestorow, mimo tego, ze ostatnio byly zmiany w akcjonariacie (zdecydowane zwiekszenie stanu posiadania przez decydentow) i pojawila sie perspektywa finalizacji kluczowego przedsiewziecia w pazdzierniku 2011 - do tego czasu, mysle, ze kurs bedzie wyzszy o kilkaset procent, a aktualnie nikt nie mowi o tej spolce na forum, prawie nikt nie ma jej akcji, czyli prawie cisza doskonala;-) - think about it!

Kiedys tez pisalem o teorii "tworzenia wielu bytow" przez decydentow IQP - wyglada na to, ze cos jest na rzeczy, a rola Inwestcon w tych rozfrywkach jest raczej marginalna...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-09-09 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Rynek NC euforie ma juz za soba i wykorzystal to Ämigo2 maksymalnie . obecnie cos tam rosnie i cos spada a wiele spolek stoi w miejscu i na lepsze czasy przyjdzie poczekac - mysle .. Obecnie najwazniejszy bedzie rynek glowny.. Pozdrawiam serdecznie..
Golem 14 1/2 / 77.8.215.* / 2010-09-09 20:54
Witaj Big,

euforia byla faktycznie od listopada 2009 do marca 2010 i przeminela jak zawsze z wiatrem - to sie juz faktycznie nie powtorzy, a na pewno nie w takim rozmiarze jak rok temu...- nie ma juz tam za bardzo co rosnac hurtem:)

Ale nie o to mi chodzi: dobre spolki sa zarowno na glownym jak i na malym parkiecie NC (tutaj rzadzi jednak badziew) - na glownym aktualnie jest wiecej spolek niedowartosciowanych tj. C/WK ponizej 1 i te spolki beda zapewne ciagniete teraz w gore.

Perly chodza jednak swoimi drogami i tutaj jest Hund pogrzebany... - wielkosc parkietu nie ma wiekszego znaczenia...

A przygladales sie w ogole tym spolkom, o ktorych Tobie swego czasu wspominalem?

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-09-09 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przygladalem sie ale moj limit przeznaczony na NC - zzostal przekroczony i wiecej inwestycji tam nie czynie , czekam jeszcze na jedno cofniecie indexow - mozliwe ze nie nastapi ale poczekam aby uzupelnic portfel , jedna spolke widze na jesien , zime itd.. tzn. wielosezonowa bedzie..
Golem 14 1/2 / 77.8.215.* / 2010-09-09 21:11
O wielosezonowej spolce pamietam, ale tym razem nie skorzystam - trzymam sie wbrew wszystkiemu swego planu do konca roku, przynajmniej tu musze byc konsekwentny...

Ta druga spolka z NC (bamberki) pomyslana jest na tzw. longa - tak przynajmniej do roku... wejscie malym kapitalem (troche wiekszy niz Twoj przeznaczony na Beefsan) i zadnych operacji przez ten czas... - czekam, zeby mi sie zwolnilo troche pieniedzy....
Spolka zapomniana i sponiewierana przez zycie - aktialnie widac tam ogolne zwatpienie i brak wiary w cokolwiek...
Big Lebowski / 2010-09-09 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=kxw2FS95Pqs Cozy Powell - Dance with the devil - kaszubski taniec ludowy..
5424 / 2010-09-09 19:50 / Fan Linuxa Ubu
Witajcie jak narazi niewesoło dzisiaj USA wygląda..........zobaczymy jak zakończą
Big Lebowski / 2010-09-09 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Dlaczego niewesolo ?
5424 / 2010-09-09 20:00 / Fan Linuxa Ubu
jak cień przychodzi z góry sprzedaj........... dzisiaj chyba zakończą poniżej 1100 pkt czas działa na niekorzyść wzrostów tak myśle
Big Lebowski / 2010-09-09 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestesmy pod wplywem wiedzm juz Cyfra i w czasie sesji bedzie sie zmieniac wielokrotnie - obstawiam jeszcze jeden zjazd ale pewnosci nie mam..
5424 / 2010-09-09 20:10 / Fan Linuxa Ubu
musimy jeszcze zobaczyć występy cyrkowe jak zawsze i na to liczę.......................... kilka razy dawałem się na to złapać teraz wyszedłem wcześniej
Big Lebowski / 2010-09-09 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
kwiatek... / 2010-09-09 19:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Big:)Dzisiaj mamy w łodzi masakryczną pogode:(
Big Lebowski / 2010-09-09 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kwiatek.. To wodke trza pic na umor..;-) Pozdr
kwiatek... / 2010-09-09 19:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Raczej rum:)))Dzisiaj Bigu zakupilem troszke iławki...Masz jakieś zdanie o papierku?
Big Lebowski / 2010-09-09 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kiedys to roslo dobrze o ile pamietam - obecnie nie przygladam sie..
kwiatek... / 2010-09-09 19:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nawet do 5,00pln potrafili to ruszyć:)Jak Moska by wszedl do spółki wtedy napewno by poszli w te okolice:)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-09 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
a z tym petrolem to mam takie przeczucie po ostatnim wywiadzie w ktorym pan prezes powiedział ze interesuje ich przede wszystkim kurs a nie zarabianie widac było ze cos kreci(jak zawsze) i jeszcze czyms jakby zalatywało i zaczeli cos mieszac w strukturze spólki jakies pola naftowe chca kupowac koncesje zmieniac czy sprzedawac teraz zgromadzenie i zmiana prezesa, cos mi sie wydaje ze zaraz zuca jakąs pożywke dla spekulantów (kolejną) zeby poprostu namieszac.... moze chca sie pozbyc akcji np po 20 pln albo odwrotnie nowa emisja??? jak ktos cos mysli na ten temat niech napisze

P.s a obrocik 65 baniek prawie napewno ktos z was sie dołączył sam tego obrotu nie zrobiłem :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy