Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-09-03 18:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
plumberg / 2010-09-03 19:15 / Bywalec forum
Witaj Bigu, bujalo dzis troche na rynku :)
Big Lebowski / 2010-09-03 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Plumberg.. Bujanie to normalna rzecz i wazne jest dla tych co graja na indexach - jezeli inwestujesz w akcje to tu juz ma mniejsze znaczenie zachowanie indexow.. Pozdr
plumberg / 2010-09-03 19:32 / Bywalec forum
Wydaje sie ze b. waznym czynnikiem sa zblizajace sie wybory w USA, Demokratom i Obamie grozi katastrofa wiec mysle ze beda sie starali zeby z gieldy nie poplynely katastroficzne sygnaly, tak samo z gospodarki...
Big Lebowski / 2010-09-03 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak to wlasnie odgrywa wielka role obecnie - Obama obiecal podwojenie eksportu i musi sie starac..
5424 / 2010-09-03 19:27 / Fan Linuxa Ubu
Ładny tydzień miałem dzisiaj znowu jestem w bezpiecznych walorach czuję że przyszły tydzień na S@P to klepanie szczytu i wahania
Big Lebowski / 2010-09-03 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Gratuluje zyskow .. wazne ze jestes aktywny i stapasz po ziemi - starasz sie zarabiac , jak wiadomo brak zyskow jest strata :) pozdr
5424 / 2010-09-03 19:33 / Fan Linuxa Ubu
staram się iść pod prąd Borka żałuję że nie posłuchałem mądrzejszych ale cóż takie życie
Big Lebowski / 2010-09-03 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gielda nie jest zamykana i z nowym dniem - nowy pieniadz Cyfra..
5424 / 2010-09-03 19:43 / Fan Linuxa Ubu
od jakiegoś czasu wiem jak zachowają się indeksy........... z przewidywaniem ruchu spółek jest krucho dzisiaj dostał bym baty bo już chciałem realizować zysk na spółce na 2.1 ale powiedziałem że waloru nie ruszam i dobrze na tym wyszedłem jak na razie
Big Lebowski / 2010-09-03 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walor przebil ostatni szczyt i szykuje sie do dalszej wedrowki..
5424 / 2010-09-03 19:54 / Fan Linuxa Ubu
nie wierzyłem że wyjdzie górą myślałem że agresywna podaż go cofnie ale jest dobrze pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-09-03 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.teleboerse.de/mediathek/mediathek_videos/geldanlage-check/Achim-Matzke-Commerzbank-article1414936.html Dla znajacych niemiecki AT z najwyzszej polki..
CzesiaWiśniewska / 188.33.180.* / 2010-09-03 11:57
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na akcje?

http://kredyt-na-akcje.blogspot.com
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-03 12:09 / portfel / Tysiącznik na forum
lepiej nie brac kredytu, jak ktos jest nowy, bo mozna sie pogrążyć, to podwójny stress,
a i tak najwiecej zarobi bank i biuro maklerskie, lepiej odkładać systematycznie i w tym czasie sie edukować, znam taki przykład moj koleszka wziął 10 000 kredytu dał do funduszu a po miesiącu miał tylko 8 000 i raty do spłaty, uciekł z podwiniętym ogonem odechciało mu się inwestowania raz na zawsze.....smutne ale prawdziwe jak mówił poeta
plumberg / 2010-09-03 10:17 / Bywalec forum
jeden wykres wystarczy za tysiac slow, w oczekiwaniu na raport o liczbie bezrobotnych napiecie jak u Hitchcocka, dzis zdecyduje sie kierunek na kilka najblizszych dni, najlepiej jesli przy kiepskich danych splyneloby to po rynku jak woda po kaczce

http://www.bespokeinvest.com/thinkbig/2010/9/2/will-it-close-above-the-50-day.html
plumberg / 2010-09-03 10:10 / Bywalec forum
No tak, Thai wyjechala to na forum wieje pustka, wszyscy zaspali czy co? wakacje sie juz skonczyly ! :) Dzien dobry wszystkim.
kadka51 / 2010-09-03 10:52
witaj, witam wszystkich cieplutko z zimnego Śląska, dla poprawienia nastroje http://www.youtube.com/watch?v=5NDuj-MyVyA
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-02 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
dziekuje
znowu dzieki wam jestem troszke mądrzejszy
thai bardzo ładny link pomocny :)
Thai / 2010-09-02 21:25 / Bez rangi
Dan Auerbach - When The Night Comes

http://www.youtube.com/watch?v=AYeUhHVt5I8
plumberg / 2010-09-02 21:03 / Bywalec forum
Witam Gospodarza i wszystkich odwiedzajacych, dawno sie nie odzywalem ale wciaz czynnie inwestuje, rynek, hmm, jestem bardziej technikiem wiec chociaz zapakowany po uszy w akcje palec caly czas na spuscie . ostatnia aktywnosc w M&A oraz podnoszenie stop tu i owdzie (Australia i Szwecja ostatnio) wskazuje ze jdopiero na poczatku wzrostow jestesmy ( w dlugim terminie) co nie znaczy ze zjazdy juz nie wystapia
Thai / 2010-09-02 21:21 / Bez rangi
Powitania Plumberg,

dawno sie nie odzywalem

Nawet bardzo dawno... Milo Cie widziec :) Serdeczne pozdrowienia
plumberg / 2010-09-02 21:35 / Bywalec forum
dziekuje za cieple powitanie :) patrzac po Twojej aktywnosci na tym forum to sie osmiele powiedziec ze Big przeszedl na funkcje Przewodniczacego Rady Nadzorczej a Ty tu za CEO robisz :) goraco pozdrawiam i gratuluje TUPa,
Thai / 2010-09-02 21:55 / Bez rangi
Plumberg ja Cie bardzo prosze... :) Aktywnosc moja bedzie czasowo zawieszona – wybywam na tydzien w gory gdzie dostep do netu najprawdobniej bedzie utrudniony… a i po powrocie to juz bedzie dla mnie koniec wakacji i poczatek stacjonarnych zajec, jak to w pracy :) Czasu na pisanie mniej bedzie… Za gratulacje dziekuje :)

Pozegnam sie slowami A. Poniedzielskiego:

„Chyba juz mozna isc spac
dzis pewnie nic sie nie zdarzy
chyba juz mozna sie polozyc
Marzen na jutro trzeba namarzyc”

Dobrej Nocy zycze :)
piotrekdro / 2010-09-02 20:17 / portfel
Witajcie.

Thai, skąd wiedziałaś, że TUP aż tak wystrzeli?

Nie wierzę, że kierowało Tobą tylko przeczucie:-) Co w szczególności zwróciło twoją uwagę? Czyżby miała nastąpić reaktywacja sektora dewelop.?


Ah, gratki dla Ciebie.

Ja dopiero zaczynam stawiać swoje pierwsze kroki na giełdzie i bardzo byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam
5424 / 2010-09-02 20:39 / Fan Linuxa Ubu
TUP dwa dni temu dostał od nas rekomendacje i wystrzelił i cała prawda
Thai / 2010-09-02 20:45 / Bez rangi
Cyfra, ja tam zadnych rekomendacji nie wydawalam :-) Napisalam, ze nabylam w ostatni piatek - nic wiecej :-)
5424 / 2010-09-02 20:51 / Fan Linuxa Ubu
i wystarczy Thai że kupiłaś to najlepsza rekomendacja ............ja jeszcze nie kupiłem szkoda następna stracona okazja po Borki i Beefsanie ale życie toczy się dalej jeszcze nie raz się zarobi i straci pozdrawiam liczę na moją jedyną spółkę ale we wrześniu zrobię zakupy większe troszkę gotówki wolniej może będzie
Thai / 2010-09-02 20:57 / Bez rangi
Takze robie "cambio di stagione", tzw. zmiany sezonowe w portfelu - wpuszczam wiecej swiatla jesienia :-)
Thai / 2010-09-02 20:38 / Bez rangi
Witaj Piotrek,

Nie wiedziałam :)

TUPa obserwuje od kilku miesiecy, odkad Dude wspomnial o nim w Kaciku :) Nie kupowalam, z powodu malych obrotow na spolce, ostatnio mialam takze sporo wyjazdow i bylam poza dostepem do neta, jednak po powrocie w szczegolnosci zworcily moja uwage zwiekszajace sie obroty i stabilne sachowanie kursu… i to zdecydowalo decyzji kupna…

Dziekuje za gratki :)

Wskazowki… hm, mysle, ze sa tu osoby z duzo większym doswiadczeniem niz moje i wiele moga Ci podpowiedziec :) Od siebie moge dodac, ze warto koncetrowac sie na takich obserwacjach, ktore pomoga Ci podejmowac samodzielne decyzje…

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-09-02 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Akcjonariatowi TUPa gratuluje wzrostow..
5424 / 2010-09-02 20:37 / Fan Linuxa Ubu
krótkie pytanko dlaczego nasza giełda jest taka cienka ............ wzrostowo
Big Lebowski / 2010-09-02 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Mysle ze wiedzmy u nas wczesniej zaczely i wczesniej skoncza - mysle ze gdy inni sie cofna to calkiem mozliwe ze my wzrosniemy.. Pozdr
Thai / 2010-09-02 19:44 / Bez rangi
Witaj Dude :) Pozdrawiam Cie goraco i najserdeczniej :)))

Przesylam na mily wieczor piosenke: Into The Mystic - Van Morrison
http://www.youtube.com/watch?v=gVAnlke_xUY
Big Lebowski / 2010-09-02 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Muzyczka super..:) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze.. :)
Thai / 2010-09-02 20:01 / Bez rangi
Dziekuje serdecznie za gratulacje Dude :)))

I wzajemnie "Moje gratki i uklon wedruja w strone Dude :))) "
Dotyczy roz :)))
Big Lebowski / 2010-09-02 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie...)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-02 16:39 / portfel / Tysiącznik na forum
dzien dobry
mam pytanie panie Big zauważyłem że na dzisiejszej sesji liczba spółek ktore rosna powyzej 10% jest bardzo duza(wieksza niz przecietnie) co to moze znaczyc czy da sie z tego wyciągnąc jakies wnioski, czy spotkałes sie juz kiedys z takimi nastrojami notowaniami(sadze ze tak), czy to tylko przypadek bez znaczenia ?
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-02 17:19 / portfel / Tysiącznik na forum
i jeszcze jedna sprawa czy wskaznik cena/war ksiegowa na poziomie 0,56 w dużej spółce takiej jak kopex jest atrakcyjny, czy widziałeś (widzieliscie) ten wskaznik w duzej w miare dobrej spółce na poziomach 0,2; 0,3 jakie jest prawdopodobienstwo(>
Big Lebowski / 2010-09-02 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu.. Jezeli wiekszosc inwestorow jest po zlej stronie rynku to wowczas niewielki popyt winduje ceny i to jest normalne , kazdy wskaznik ponizej 1 jest atrakcyjny, czy byly nizesze - oczywiscie Boryszew byl w okolicach 0.30 i takze moj Unikredit mial podobne wskazniki.. Pozdr
Thai / 2010-09-02 19:55 / Bez rangi
Cierpliwy Graczu,

przesylam linke z wskaznikami rynkowymi, m.in. C/WK mozesz sobie porownac wartosci w danym sektorze:

http://gpw.pl/zrodla/gpw/spws/spws1/wskznapl.html
CIERPLIWY GRACZ / 2010-09-02 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
ucieło chyba nie widze reszty.........>
Thai / 2010-09-02 16:02 / Bez rangi
Do poczytania: “Jak powstaje szum rynkowy”

„(…) w okresie ostatnich 8 lat, liczba istotnych wskaźników ekonomicznych publikowanych w jednym miesiącu podwoiła się wzrastając z około 50 do ponad 100 a w okresie ostatnich 15 lat wzrosła niemal pięciokrotnie, z poziomu 20 miesięcznie w połowie lat 90’. W dziennym horyzoncie czasowym, liczba istotnych wskaźników ekonomicznych publikowanych w czasie jednej sesji giełdowej wzrosła z 1 w połowie lat 90’ do 2-3 na początku XXI wieku i około 5 obecnie.

(…) rynek kapitałowy stał się globalny a do ‘pierwszej ligi’ państw dołączyły państwa wschodzące, przede wszystkim Chiny. Po drugie, bardziej wydajna technologia informatyczna zwiększa możliwości zbierania i przetwarzania dużej ilości danych statystycznych. Po trzecie, wzrosła konkurencja na rynku co skłania inwestorów do szukanie przewagi nad pozostałymi uczestnikami i tworzy popyt na nowe, ‘lepsze’ wskaźniki ekonomiczne.”

http://www.tinyurl.pl/?R6puUqyb
pietroo / 2010-09-02 13:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2010-09-02 11:56:12 | Thai [ Bez rangi ]
Witaj Piotr :) Powitania Wszystkim…

Do zyczen udanego dnia sie dolaczam…
Zielonych mysli na parkiecie w popołudniowej odslonie sesji zycze, powodzenia :)

Serdecznie pozdrawiam…



Witaj Iza :)))

Właśnie pomyślałem o Tobie i chciałem pogratulować Ci Borka :))
Niech Ci rośnie jak najwięcej :))

Na razie mam dobry dzień, a i słońce w Wawie wyszło....

Pozdrawiam serdecznie
Thai / 2010-09-02 14:30 / Bez rangi
Gratki wzajemne… :)


2010-09-02 10:06:52 | | a migo2 [ _ ]
no no no ponad 600% robi wrazenie

I na mnie rowniez :) Moje gratki i uklon wedruja w strone Dude :)))

U mnie ponownie dzien przygotowan do wyjazdu – znowu gory mnie wzywaja ;-) Pogoda naprzemienna o poranku byla, obecne trwaja proby przedostania sie slonca, co mnie cieszy bo nie wiadomo jak dlugo to potrwa… Moze na przyszly tydzien zawita slonca wiecej… :-) Tymczasem pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2010-09-02 15:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
podobno ma być już cieplej i słoneczniej
Thai / 2010-09-02 12:20 / Bez rangi
Van Morrison - Tupelo Honey

http://www.youtube.com/watch?v=wxVFgFDage0&feature=related
golden boy / 2010-09-02 12:22 / Bywalec forum
Witam
Tupelo Honey

wczoraj patrzyłem na forum i kupiłem TUP-elo.Dzięki
Thai / 2010-09-02 12:25 / Bez rangi
Witaj Golden :)

TUPelo... uwielbiam te nute :))) Pozdrawiam melodyjnie :)
pietroo / 2010-09-02 13:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to gratki :))

dzisiaj ładnie wyskoczył :))
pietroo / 2010-09-02 10:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was serdecznie :)) I życzę udanego dnia :))

Allianz chce uciekać z Polski:

http://biznes.onet.pl/allianz-bank-chce-sprzedac-polskie-oddzialy,18543,3577520,1,prasa-detal
Thai / 2010-09-02 11:56 / Bez rangi
Witaj Piotr :) Powitania Wszystkim…

Do zyczen udanego dnia sie dolaczam…
Zielonych mysli na parkiecie w popołudniowej odslonie sesji zycze, powodzenia :)

Serdecznie pozdrawiam…
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy