Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
CIERPLIWY GRACZ / 2012-07-28 10:58 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
pozdrowienia dla gospodarza i gości
Big Lebowski / 2012-07-26 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie :)
Franz / 46.149.148.* / 2012-07-26 21:39
Witam. Big co ta S dzisiaj wywinęła, lekki strach mnie oblecial. Do ilu jeszcze może spasć na twoje oko? Na innych rynkach ładne wzrosty a u nas... Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-07-26 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Franz.. Synthos obecnie zachowuje sie inaczej - gdyz inwestorzy czekaja na wyniki wezwania na Pulawy , takze analitycy wstrzymuja sie z wycena spolki.. Pozdr
paweł77 / 2012-07-26 17:04 / Bywalec forum
witam, dzisiaj Synthos to jakaś padaka. I Borek oczywiście tyż. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
Antylebiega / 78.8.70.* / 2012-07-26 17:23
SYNTHOS to dopiero początek ,zobacz sobie wykres KAUCZUKU jaki tam wybity RGR
tauron-logout / 82.139.54.* / 2012-07-26 18:29
Sraj matole na boryszew a nie na synthos
needle / 2012-07-26 14:48 / Bez rangi
Inwestor ===> Tomtay wkleił u mnie w portfelu coś nuiebywałego (jak to tylko On potrafi). To raport pewnej spółki
Napiszę tylko, że jest to raport wyjątkowy, jakiego dotąd nie było ;-))
Zachęcam do lektury wszystkich BIGowych bywalców i do komentarzy, jeśli ktoś potrafi się zalogować

pozdro
IGła
Big Lebowski / 2012-07-25 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Ged / 2012-07-25 20:14 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu i bywalcy :)

mamy trudny okres na giełdzie i staram się unikać spekulacji, przymierzam do inwestycji.
perełki łatwo wymienić ale i one zależą od ogólnej sytuacji.

ciekaw jestem Twojej opinii na temat tego, jakie czynniki spowodują głebszą przecenę albo będą zwiastowały jej koniec. Twoje refleksje mogą okazać się tutaj pomocne :)

w tym roku czekają nas wybory w USA - jeśli Obama je przegra i dojdzie do zmian w FED, co wtedy?
czytałem też gdzieś, że strefa euro nie rozpadnie się przez co najmniej dwa lata, bo przed nami są wybory w Holandii i w Niemczech i koalicja, która dopuści do takiego rozłamu nie wygra kolejnych wyborów- czy to oznacza 2 lata nerwowego szarpania, a później jazdę w dół?
Big Lebowski / 2012-07-26 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged .. Pisalem juz wielokrotnie ze dolki beda jeszcze testowane i wowczas nalezy sie obkupic na dluzszy termin - alternatywy dla akcji nie ma i perly nalezy wybrac a ryzyko rozkladac - takze niemieckie akcje - gdyz mozliwy jest powrot do niemieckiej marki - w niespokojnych czasach nalezy budowac portfolio .. Pozdr..
Ged / 2012-07-26 20:54 / Tysiącznik na forum
czołem!

pytałem raczej o symptomy, których należy wyglądać przed dołkami i jak szukać ich końca ale chyba to wyjdzie w praniu :)

pozdrowienia i udanego wieczora życzę!
Big Lebowski / 2012-07-26 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdyby pojawily sie objawy paniki i poparte duzymi obrotami - to wowczas masz dolek..
oll1_nielogo / 195.41.216.* / 2012-07-25 13:54
Witaj Bigu i Ekipo!
Bigu, pisalesz o Commerzbanku od jakiegos czasu, a co myslisz o Deutsche Banku? Wydaje sie, ze niedlugo nadejdzie moment, kiedy bedzie naprawde tani - ryzyko w dlugim terminie wydaje sie byc niewielkie. Co myslisz? Czy Commerz nadal lepszy?
Big Lebowski / 2012-07-25 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Oll..Ja tylko staram sie wskazac kierunek - piszac Commerzbank , takze DB moze byc dobrym typem i niewielka czesc portfela mozna zaopatrzyc.. Pozdr
Antylebiega TOSTER / 78.8.78.* / 2012-07-24 10:32
LEBIEGA do Boryszewa i Sreberka zaraz dołączy Synthos , każdy niech sobie wykres Kauczuku obejrzy to będzie widział jaki tam wodospad
Big Lebowski / 2012-07-25 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bladziuchna - normalnie bym ci darowal ale znowu po forach zle piszesz o Heidi Klum a to przeciez modelka, aktorka, biznes woman i Matka Niemka !!!.. Moje inwestycje niech cie nie martwia gdyz to nie na twoja prostacza glowe , ptasi mozg - zima idzie i powinnas obojniaczku o weglu pomyslec ( ekogroszek ), nie ciurlac sie z mama z koszyczkam - gdyz to starsza kobieta hm. ty takze juz w sile wieku jestes - pomysl jak tu zajepac cala furmanke wegla - a co niech Napierstkow patrzy i zadrosci ci obrotnosci.. Synthos King i mozesz go w pompke cmoknac :)
gracz79 / 2012-07-24 22:53 / Bywalec forum
lazisz w parze z ,,synonimem,,i siejesz zamet przeciez kazdy ma swoj rozum i wie co robic.Nie wiem czemu ale gdzie by na forum nie zerknal zawsze znajdzie sie jak dziwak.za mna tez taka jedna menda sie wloczy i nie umie sie odczepic.skad sie biora tacy odszczepiency to nie mam pojecia.Nie chce Ci w ten sposob ublizyc ale spojrz nie na wyres a na sytuacje SNS.Solidne fundamenety trwale portfolio i brak zagrozen powaznej konkurencji na krajowym rynku.A to ze wykres kauczuku leci to kazdy widzi ale nikt nie obiecywal ze zawsze bedzie wysoko i SNS ciagle bedzie mial mega przychody.Wlasnie w czasie ,,bessy,, buduje sie portfele a w hossie sprzedaje.Pozdrawiam gospodarza i reszte forumowiczow
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - st_lech.]
gracz79 / 2012-07-27 22:46 / Bywalec forum
jak widzisz za cienki jestes :)
tauron-logout / 82.139.54.* / 2012-07-24 16:02
Faktycznie boryszew to badziewie jakich mało,poleci z wigu20 na 100% przy najbliższej rewizji i to jedno wielkie nieporozumienie ta spółka na giełdzie ale ma też inne spółki m.in sns.

Pozdrawiam i życzę mniej zajadłości wobec Gospodarza
Pogromca Mitów / 178.167.254.* / 2012-07-23 23:31
Moglbys rzec jak dlogo juz jestes na rynku ??
I jak zdobyles wiedze...jak mozesz oczywiscie
Pogromca Mitów / 178.167.254.* / 2012-07-23 23:29
Dobre zagranie ..gdy krew sie leje....dzieki
Niestety ja nie moge sobie na to pozwolic a czas odpowiedni ...
Pogromca Mitów / 178.167.254.* / 2012-07-23 21:35
Witaj Bigu oraz Ekipen...

Wiem ze nie od wczoraj jestes na gieldzie i mam zwiazku z tym pytanko - czy masz takie dni ze masz juz tego dosyc ? ot taie sobie pytanko:)
Sorrki za znaki ale dopiero co zainstalowalem ubuntu...
Big Lebowski / 2012-07-23 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pogromco.. Takich mysli nie miewam - jednak jezeli jestem w kiepskim nastroju - to wiem ze powinienekm kupowac - dzisiaj kupowalem :), staeam sie patrzec nieco dalej i tego sie trzymam.. Pozdr
Big Lebowski / 2012-07-23 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
gracz79 / 2012-07-23 19:22 / Bywalec forum
Przywital wieczorkiem.Chcialoby sie rzec ,,ale urwal ale to bylo dobre,,Der Spiegel rzucil haslo inni pociagneli temat a za 2 dni wszystko odszczekaja.jak to w biznesie.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-07-23 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Graczu.. Pozdr
von_gula / 83.11.1.* / 2012-07-22 20:59
analizując portfel niedawno kopiłeś Duon...nagły spadek o 50% czym spowodowany....i czy to tylko chwilowe.....czy to też granie na longa...;) i czy warto w to wchodzić bo taniość akcji kusi...;d
Big Lebowski / 2012-07-22 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Duon - wczesniej Cp Energia zmienili nazwe i musialem aktualizowac - kupione mam dawno temu .. Czy warto - nie polecam swoich akcji..
von_gula / 83.11.1.* / 2012-07-22 19:46
dzięki, Bigu ... mam go na uwadze...;)
a co z WIG 20 JAK OCENIASZ NA KONIEC ROKU...??
i jak oceniasz Synthos czy ma szanse dobić do 10 zl..;D
Big Lebowski / 2012-07-22 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wig 20 uwazam ze nie przejdzie 2400 pkt w tym roku - Synthos widze znacznie wyzej w nastepnych latach..
von_gula / 83.20.156.* / 2012-07-22 15:26
i mam jeszcze jedno zapytanie Wielki Big odnośnie.... Wysokich straty Commerzbanku na greckich obligacjach.....i spadku wyceny 2 Banku co do wielkości w Niemczech do krytycznie niskiej ceny 1.2 Euro...
szły zakłady czy zejdzie poniżej 1 Euro ...dziwnie Pewnie władze Commerzbanku chciały się z każdym zakładać o to ..( to znaczy ze czują się mocni....;)
przy takich stratach jakie poniósł i dalej jeszcze jest w grze to pewnie kwestia czasu kiedy wyskoczy jak z torpedy w górę tylko pytanie teraz czy na początku roku... po podliczeni zysków i strat...;) czy to długa perspektywa kiedy zacznie iść w górę..;)
Big Lebowski / 2012-07-22 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Von Gula - jestem tylko dude i zaden wielki - Comerzzbank - zrobil wiele bledow - jednak obecnie stara sie wszystko prostowac , malo kto wie ze wchlonol dosyc spory bank Drezden Bank i restrukturyzacja jest w toku - wielu zaklada zejscie ponizej euro - jednak uwazam ze inwestorzy dlugoterminowi powinni mala czesc portfela uzupelnic w ten bank.. Pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy