Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
tauron-ups boryszew / 82.139.60.* / 2010-07-25 11:45
Na bankierze przewidują rozrost balona z Boryszewa ups z Sochaczewa na 16 PLN za akcje.Hahahahaha
Big Lebowski / 2010-07-25 11:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Zapominaja ze RK lubi dac drobnicy dac po pysku i to obecnie uczyni - gdyz walor niesamowicie przegrzany a leszczyna odpowiednio juz przyodziana.. Pozdr
tauron / 82.139.60.* / 2010-07-25 11:57
Witaj
Jednym z argumentów jaki podają za mocnymi wzrostami są transakcje pakietowe z piątku i wypowiedzi prezesa że Borek jest wart 5 PLN :-))).Emocje przysłaniają rozum,tak było jest i będzie ale opanować emocje to chyba najtrudniejsza sprawa na giełdzie.Może i jest tyle wart ale do tego czasu zdążą z 10 razy wskoczyć i wyskoczyć z waloru.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-07-25 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie walor niesamowicie jest juz przewartosciowany oraz calkowicie oderwany od fundamentow - wszystkie dobre infa byl ju w cenie okolo 1,80 zl zawarte - obecnie mozna smialo powiedziec ze to juz wydmuszka..
tauron / 82.139.60.* / 2010-07-25 12:07
...a technicznie tuż pod ważnym oporem.Opór wyznacza ponadto górna linia kanału wzrostowego,oba czynniki bardzo istotne więc jeśli z marszu by kurs przebił 2,8 w długiej perspektywie z jednym przetestowaniem tego poziomu od góry to byłbym prawie w szoku :-)
Osobiście siedzę w tym średnio od 1.95 i jest to obecnie mój najlepszy zarobek.Próbowałem ciut DT ale to nie dla mnie.
Big Lebowski / 2010-07-25 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=I7ryIC0j2Xk&feature=related Wild Streak - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2010-07-25 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2010-07-24 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Thai / 2010-07-25 11:15 / Bez rangi
Witaj Dude :) Powitania Wszystkim…

Pora okolo poludniowa milej niedzieli zycze :)) Emocjonujacego wyscigu F1…
Najserdeczniej pozdrawiam goraco… z zachmurzonej Mierzei Wislanej :)))

PS. Polskie morze jest cudowne... urokliwe wielce :)))
Big Lebowski / 2010-07-25 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Duzo slonca zycze na wybrzezu i owocnego wypoczynku ..:) Pozdrowka najserdeczniejsze i gorace posylam..:)
Thai / 2010-07-25 11:37 / Bez rangi
Dude :) Dziekuje slicznie :) Zyczenia slonca bardzo sie przydadza :)))
Uwielbiam morze... najskuteczniej tu wypoczywam i regeneruje akumulatorki na caly rok :)
Thai / 2010-07-25 11:46 / Bez rangi
:)

Trasa na Szczecin - z Wrocka - jest duzo bardziej laskawsza :)))
Ged / 2010-07-25 11:38 / Tysiącznik na forum
cześć Iza, jak tam podróż w strugach deszczu? polskie drogi były łaskawe?
Thai / 2010-07-25 11:42 / Bez rangi
Czesc Ged :)

Hm... podroz ciezka - o polskich drogach i ich laskawosci powiem tylko tyle, ze... polskie drogi... hm, sa jedyne w swoim rodzaju, sa... polskie ;-)

To nie byl tam zwykly deszcz, to byla ulewa za ulewa ;-) Jedynie w okolicach Bydgoszczy :) zobaczylam kolor nieba i slonca - ciezka droga... Pozdrawiam :)
Ged / 2010-07-25 11:52 / Tysiącznik na forum
no to dobrze, że już na miejscu- zasłużenie :)
Thai / 2010-07-25 11:55 / Bez rangi
Na miejscu :)
Czy slonce czy deszcz... przede wszystkim jest morze, to i najwiecej jest obecnie u mnie usmiechu :)))
Ged / 2010-07-25 12:08 / Tysiącznik na forum
coś w tym jest..
odsłaniając sekrety tubylców nadmorskich opowiem, że jeśli pogoda na plaży jest mocno średnia, a woda ma ok 10 stopni, to okazywało się, że nieliczni kąpiący się zazwyczaj ze śląska pochodzili :)

z drugiej strony, jak jadąc autem widzę na horyzoncie pagórki lub góry - to już na pewno - to buzia mi się sama zaczyna uśmiechać a i żaden deszcz niestraszny.
więc równowaga w przyrodzie istnieje :)
Thai / 2010-07-25 12:17 / Bez rangi
Zmysl rownowagi lubi sie o siebie upomniec :)))
Thai / 2010-07-25 11:25 / Bez rangi
Alicia Keys - Like The Sea

http://www.youtube.com/watch?v=kPGNPCloFIM
Big Lebowski / 2010-07-24 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=F1hijzkOrnk&feature=related Jeff Beck - Beck's Bolero
Big Lebowski / 2010-07-24 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=c9PwWkV4HQ4&feature=related Alan Jackson - Where Were You (Live Video)
Big Lebowski / 2010-07-24 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2010-07-24 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obawy inwestorow o deflacje nalezy odlozyc na polke - gdyz drozejaca miedz zapowiada raczej inflacje , inwestorzy beda szukac mozliwosci lokowania pieniedzy i ochrony przed skutkami inflaci i obecnie nie ma alternatywy dla akcji , zloto bylo juz grane od kilkunastu lat , surowce tu teren mocno rozgrzany i zostaja tylko akcje i lokaty , na naszym rynku sa doskonale spolki ktore wykazuja sie dobrymi wynikami a mysle ze co najlepsze jeszcze przed nimi , trwa ekspansja naszych spolek - takze na rynki swiatowe , kiedys pisalem i nadal uwazam ze dwie spolki z mojego portfela awansuja w przyszlosci do glownego indexu , na rynkach swiatowych mozna znalezc takze solidne perly w ktore warto zainwestowac i spac spokojnie - wielokrotnie polecalem firme BYD ktora wyrasta na swiatowego giganta samochodowego - warto troche pieniedzy zainwestowac w ta spolke , wielu inwestorow czycha obecnie na solidna korekte - mysle ze ona nastapi ale wzrosty jeszcze umecza wyczekujaca brac..
Big Lebowski / 2010-07-24 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kilka dni temu na łamach Dziennika Gazety Prawnej ukazał się ciekawy artykuł o olbrzymiej ilości gotówki leżącej na rachunkach bankowych polskich firm. Autorzy tekstu powołując się na bliżej nieokreślonych ekspertów stawiają tezę, że rekordowa ilość gotówki (ok. 168 mld PLN) zostanie wkrótce przeznaczona na inwestycje i pozwoli utworzyć w ciągu dwóch lat 300 tys. miejsc pracy. To dość optymistyczne przypuszczenia reprezentujące tylko jeden punkt widzenia. Warto bardziej kompleksowo przyjrzeć się temu zjawisku, ponieważ podobną sytuację obserwujemy również w amerykańskich firmach i globalnych korporacjach, a sam fakt gromadzenia gotówki przez firmy może służyć jako argument za ożywieniem gospodarczym, jak i za przeciwnym stanowiskiem.

Wkleilem urywek artykulu z GW.
pawciomerc / 2010-07-24 11:53 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
A witam
Bigu a co myslisz o moim kopexsie?
moim zdaniem to dośc dobra spółka z perspektywami, ale może się myle
adammoj / 2010-07-25 17:29 / Bywalec forum
pracowałem w kopexie 5 lat . moim zdaniem to dobra spolka , ja ja gralem 5 razy nigdy nie stracilem ,moze dlatego ze nie mialem jej w czsie bessy . ale teraz ja mam od niskiego poziomu bede trzymal do 50 zl . taki sentyment . znam ludzi którzy tam pracują i polityke ktora prowadza i jako pracownik nie mialem tam nigdy problemow . tylko co z tego jak firma swoje ludzie swoje a ....GPW swoje . ja trzymam jak ty zrobisz to twoja sprawa
Big Lebowski / 2010-07-24 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pawciomerc.. Kopex - specjalnie tej spolki nie obserwuje ale wyglada mi ze zakonczyla konsolidacje i obecnie chce sie wybic , pamietam ze jakis czas temu szef tej firmy popelnil samobojstwo a obecnie chyba jego brat prowadzi - splka nie jest w kregu mojego zainteresowania dlatego niewiele moge o niej napisac.. Pozdr
pawciomerc / 2010-07-23 22:45 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
A witam
pograć na BRE to ja uwielbiam:)
dziś siedząc pod lasem na łące miałem fajna przygode przyszła mała sarenka tak na 5 m, i patrzyła na mnie zaciekawiona przez jakies 10 min, :)
TOMOK / 2010-07-23 22:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
eee no nie przesadzaj...chyba 10 sekund chyba :-)
Pozdrawiam
pawciomerc / 2010-07-23 22:54 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
Pozdrawiam
nie przesadzam, siedziałem bardzo cicho i byłem ubrany w "moro", z racji, że czekałem na dziki:)
tomtay / 2010-07-23 23:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja to bym Was myśliwych przegonił po piwnicach w wielkich miastach, żebyście tam trochę szczury przetrzebili śrucinami, przynajmniej pożytek jakiś byłby z tego :))
pawciomerc / 2010-07-23 23:23 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
Tomtay za czasów studenckich jakies 3 lata temu byłem dorobić w Holandii, a pracowałem w świniarni, gdzie były ogromne ilości paszy a co za tym idzie i owych gryzonii, szef miał 3 dość dobre wiatrówki z lunetkami) oj po godzinach to robiliśmy zawody kto wiecej ustrzel, :)
zabawa przednia
tomtay / 2010-07-23 23:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nooo i to ma sens, myśliwy powinien regulować liczebność wszystkich zwierząt w przyrodzie, a dzików to akurat jest mało, a jak będzie przesyt to lasów więcej posadzić niech sobie chrumkają :))
sam chętnie bym posadził 10 hektarów lasu, ale gmina nie ma planu zagospodarowania, więc nie wiem dlaczego mi utrudniają, ale może chcą ode mnie pieniędzy!
TOMOK / 2010-07-23 23:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aaa...chyba, że tak
ale dziki spoko?
Pozdrawiam :-)
Oj żartuję...jak piszesz, że tak było to tak było...toż to nie zakup akcji
tomtay / 2010-07-23 22:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
10 minut jak podeszła robiła BREeee Breee, a Ty tak Tomala od razu negujesz :))
TOMOK / 2010-07-23 23:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
eee nie neguję....takie tam sobie bełkoty piszę :-)
Pozdrawiam
P.S. Mam urlop...se siedzę...popijam
pawciomerc / 2010-07-23 23:09 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
i gitara:)

ja też mam urlop se seidze ale większości na ambonach:)
p.s trzeba kupić aparat jakiś dobry, bo nie zawsze sztucer sie nadaje do danej chwili:)

pozdwowionka
TOMOK / 2010-07-23 21:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka :-)
I Iza dzięki za chęć pomocy
Pozdrawiam ciepło
Thai / 2010-07-23 21:52 / Bez rangi
Czesc Tomasz :-)

:-) Takze Cie pozdrawiam cieplo
Big Lebowski / 2010-07-23 20:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=3xJWxPE8G2c Woodstock: Joe Cocker - With A Little Help From My Friends - Misheard Lyrics
Thai / 2010-07-23 20:51 / Bez rangi
Udanego wypoczywania i relaksowania :)))

Piosenka na wieczor mily: Joe Cocker - Noubliez Jamais
http://www.youtube.com/watch?v=_Xa_1KxR-8M
Ged / 2010-07-23 21:11 / Tysiącznik na forum
mi ostatnio wieczorami dotrzymuje towarzystwa chilli zet
dobrze się słucha, choćby teraz..

pozdrowienia! :)
Thai / 2010-07-23 21:20 / Bez rangi
:) Erykah Badu & Stephen Marley - bylo grane wlasnie
http://www.chillizet.pl/

Dodalam do zakladek... Pozdrowienia wzajemne Ged :)
Ged / 2010-07-23 21:25 / Tysiącznik na forum
masz dobry gust muzyczny :)

jak tam pakowanie nadmorskie? o ile dobrze pamiętam to z wrocka piszesz, więc pewnie pojedziecie przez niemcy.. bardzo komfortowe podróżowanie, przynajmniej do szczecina :)
Thai / 2010-07-23 21:36 / Bez rangi

masz dobry gust muzyczny :)

:)

jak tam pakowanie nadmorskie? o ile dobrze pamiętam to z wrocka piszesz, więc pewnie pojedziecie przez
niemcy.. bardzo komfortowe podróżowanie, przynajmniej do szczecina :)

Pakowanie w trakcie, blizej konca niz poczatku :) Jeszcze z Wrocka, jutro Mierzeja Wislana - tak wiec trasa w odmiennym kierunku polskiego morza :)
Ged / 2010-07-23 21:40 / Tysiącznik na forum

Pakowanie w trakcie, blizej konca niz poczatku :) Jeszcze z Wrocka, jutro
Mierzeja Wislana - tak wiec trasa w odmiennym kierunku polskiego morza :)

aż musiałem pana google zapytać gdzie to, belfer od geografii zgromiłby mnie za to wzrokiem :)
ale tak to jest, jak się mieszkało nad morzem i nie jeździło nad Bałtyk :)

podróż jak na polskie drogi niezła, oby spokojnie i bezpiecznie minęła
Thai / 2010-07-23 21:51 / Bez rangi

tak to jest, jak się mieszkało nad morzem i nie jeździło nad Bałtyk :)

:))) Zazdroszcze i... nic na to nie poradze :)

podróż jak na polskie drogi niezła, oby spokojnie i bezpiecznie minęła

:) Dziekuje... Raz juz podobny kierunek odbywalam, udajac sie na Litwe... wiem co mnie czeka, i czego sie moge ewentualnie spodziewac... Margines na "nieprzewidziane okolicznosci" rowniez uwzgledniam :) Bedzie oki...
Ged / 2010-07-23 21:57 / Tysiącznik na forum

tak to jest, jak się mieszkało nad morzem i nie jeździło nad
Bałtyk :)

w sumie było minęło.. obecnie mógłbym na suchej desce w środku lasu spędzać urlop, o ile gwarantowałaby oderwanie się od codziennych obowiązków i pracy :)
Thai / 2010-07-23 22:03 / Bez rangi
W takim razie zycze udanego i gwarantowanego stanu: "oderwanie się od codziennych obowiązków i pracy " :)))

W koncu "dla Niebieskiego Dyrektora to tylko kwestia zamiany liter… z slowa 'nawal' moze uczynic 'zawal' " - jak mawia J. Poniedzielski, wazny czas odpoczywania! :)
Ged / 2010-07-23 22:06 / Tysiącznik na forum
potwierdzam, bez ostrzenia piły ani rusz :)
Ged / 2010-07-23 21:59 / Tysiącznik na forum
źle mi cytat zaznaczyło. miałem na myśli, że zazdrościć nie ma czego :)
Big Lebowski / 2010-07-23 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Po meczacym tygodniu nalezalo by uczcic inwestycje napojem alkoholowym - mam butelke rosyjskiej wodeczki Mirnaya z kloskiem pszenicy i musze przyznac ze pychota.. ;-)
Big Lebowski / 2010-07-23 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj mielismy kontynuacje wzrostow na GPW oraz takze na innych rynkach - wzrosty nadal przed nami na przekor sceptykom i tak az do umeczenia i znudzenia , mysle ze wakacje moga byc dobrym czasem dla inwestycji - jednak w rzeczywistosci skorzystaja z tego dobrodziejstwa tylko nieliczni..Tak jak juz pisalem wielokrotnie Dax obiera kierunek 6340 pkt i obstawiam ze przebije a nasza GPW tym bardziej bedzie przebijac opory..
Big Lebowski / 2010-07-23 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2010-07-23 19:13 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Przy wakacyjnym weekendzie na mile powitanie serdecznosci sle :)
Pozdrowienia rowniez gorace :)))
Thai / 2010-07-23 18:30 / Bez rangi
PAP: "PKO BP przeszedł pozytywnie europejskie stress testy"
18:20 | 23-07-2010
23.07. Warszawa (PAP) - PKO BP przeszedł pozytywnie europejskie stress testy - poinformował bank w komunikacie.

"PKO Bank Polski jako jedyny z Polski bezpośrednio uczestniczył w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych w lipcu 2010 r. na próbie 91 banków z 20 krajów Unii Europejskiej. Wyniki uzyskane przez PKO Bank Polski znacząco przekraczają wskaźniki adekwatności kapitałowej, przyjęte na potrzeby testów jako minimalne"- napisano w komunikacie.

Bank podał, że wyniki testów warunków skrajnych wskazują nadwyżkę funduszy podstawowych na poziomie 2 825 mln euro w PKO BP w stosunku do wymaganego na poziomie 6 proc. wskaźnika adekwatności kapitałowej dla funduszy podstawowych Tier 1, przyjętego jedynie dla potrzeb testów.(PAP)
Big Lebowski / 2010-07-23 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze weekendowo posylam.. :)
karola88 / 2010-07-23 12:45
Serdeczne powitania dla kącika

Zaglądam do Was w wolnych chwilach. Zamykam do słoików zapachy lata. U mnie teraz czas konfitur i nalewek. A giełda też cieszy.
Wszystkim wybierającym się na urlop dobrego wypoczynku i uśmiechów wakacyjnych życzę.
Dużo wody i zieleni .
.Dzisiaj morelkowe pozdrowienia posyłam.
Thai / 2010-07-23 18:33 / Bez rangi
Witaj Karola

Zamykam do słoików zapachy lata. U mnie teraz czas konfitur i nalewek

Przyjemne zapachy... smakowicie bedzie jesienia i zima :-)

Wszystkim wybierającym się na urlop dobrego wypoczynku i uśmiechów wakacyjnych życzę. Dużo wody i zieleni .

Podziekowania… u mnie u progu wakacje, czas pakowania… 464 km do przejechania nad Baltyk :-)
Serdeczne pozdrowienia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy