Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-07-02 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Jarg / 2010-07-02 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu... :-)

Serdecznie pozdrawiam z upalnego grodu nad Odrą... :-)
Big Lebowski / 2010-07-02 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu..:) Serdeczne pozdrowienia z upalnego Szczecina..;-)
Jarg / 2010-07-02 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie chciałbym być w skórze tego brasileiro, który najpierw strzelił samobója, a potem wyleciał z boiska za brutalny faul i czerwoną kartkę...
Do kraju już nie wróci... :-)
5424 / 2010-07-02 19:50 / Fan Linuxa Ubu
w mundialu hiszpańskim 1982 bramkarz brazylijski w meczu z ZSRR wpuścił szmatę i pół godzimy po tym zdetonowali bombę pod jego domem fakt autentyczny
Big Lebowski / 2010-07-02 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wnioskuje ze Dunga musi odejsc ..;-)
Jarg / 2010-07-02 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyjawię, że zwykle kibicowałem Brazylii, ale nie na tych mistrzostwach, bo grali kiepsko...
Bardzo ucieszyła mnie wygrana pomarańczowych...
Liczę na rewanż finału Argentyna - Holandia z 1978 roku, który oglądałem kibicując Holendrom...
Big Lebowski / 2010-07-02 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1978 roku uwazam ze mielismy najsilniejsza reprezentacje w histori - poklocili sie o glupie 2 tys usd hm. Gdyby wowczas Dejna strzelil tego karnego to chyba rozniesli bysmy Argentyne..
Jarg / 2010-07-02 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadzam się Przyjacielu... srebrni medaliści z 1974 byli ciągle młodzi i w formie, a doszedł jeszcze Boniek... Plotka głosi, że mecz z Argentyną sprzedał Deyna z Gorgoniem, a Gmoch dowiedział się, że są jakieś konszachty piłkarzy z Argentyńczykami i nie wystawił Gorgonia w meczu. Jednak i to nie pomogło...
5424 / 2010-07-02 19:57 / Fan Linuxa Ubu
po wpadce Brazylii teraz czas na odjazd Argentyny za pewnie sie poczuli
Jarg / 2010-07-02 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pomimo Maradony na stołku selekcjonera, Argentyna wygląda na tych mistrzostwach na bardzo mocną i - w odróżnieniu od Canarinhos - jej gwiazdy są w formie... Stawiam, że przejdą Niemców...
5424 / 2010-07-02 20:11 / Fan Linuxa Ubu
Diego jest na ławce a Bilardo na trybunie i krótkofalówką podpowiada Diego co ma zrobić i kogo zmienić na boisku ........chiałbym żeby wygrała Ghana lub Holandia może do zakutych łbów naszych oficjeli piłkarskich doszło by że trzeba inwestować mądrze w młodzież żeby mieć sukcesy w seniorskiej piłce te dwa kraje są najlepszym przykładem
5424 / 2010-07-02 19:44 / Fan Linuxa Ubu
cześć Jargu pozdrawiam jak inwestycje twoje
Jarg / 2010-07-02 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Cyfro...

A dziękuję... dziękuję.... :-)
5424 / 2010-07-02 17:51 / Fan Linuxa Ubu
Brazylia za burtą.........
Big Lebowski / 2010-07-02 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Brazylia to cieniasy i banda nierobow itd.. Byly sluchy ze niby ja kibicowalem Brazyli - to zwykle pomowienie i niczym nie potwierdzone plotki.. ;-) Pozdr
5424 / 2010-07-02 19:27 / Fan Linuxa Ubu
aj Bigu nie zachowuj się jak polityk............ kręgosłup trzeba mieć i umieć przyjąć porażkę na klatę........... nie chce być w skórze piłkarzy Brazylijskich rozerwią ich na strzępy żeby mi bomby nie podłożyli w domach tam fanatyzm futbolowy sięga szczytu pewnie przez trzy gospodarka stanie ...........kiedyś czytałem że wydajność pracy w Brazylii zależy od buta Romario
Big Lebowski / 2010-07-02 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra badz cool.. ;-)
5424 / 2010-07-02 19:51 / Fan Linuxa Ubu
jestem ja kibicuję argentynie i ghanie
Golem14 / 2010-07-02 12:40 / Tysiącznik na forum
Witam Kacik,

wakacje juz sie rozpoczely, ale przed nami jeszcze w niedziele wybory prezydenckie! Zachecam wszystkich goraco do udzialu w glosowaniu i oddaniu swego glosu oczywiscie na Bronislawa Komorowskiego... Moim wymarzonym kandydatem bylby racjonalnie myslacy polityk lewicowy, ale na takiego przyjdzie nam poczekac zapewne jeszcze z dziesiec lat:)

W sytuacji, kiedy do wyboru mamy dwoch politykow konserwatywnych, trzeba wybierac miedzy dwoma wcieleniami konserwatyzmu:
1) siermieznym, zasciankowym, naszpikowanym roznymi fobiami wobec swiata i ludzi, stawiajacym interesy tzw. narodu czy panstwa nad interes jednostki, czerpiacym wartosci i wyobrazenia o swiecie z XIX wieku, a
2) konserwatyzmem umiarkowanym, mimo silnego odwolywania sie do tradycji, ktora nie zawsze ma racje bytu w XXI wieku, to jednak otwartym na nowoczesne myslenie w wielu dziedzinach, zdolnym do podjecia rozsadnej dyskusji z lewica i wszelkimi mniejszosciami w spoleczenstwie...

Kaczynski jest politykiem, ktory prezentuje de facto nowa wersje narodowego socjalizmu, czy tez panstwowego socjalizmu i nie ma zupelnie pojecia o wspolczesnym swiecie... - IV RP chyba wszyscy jeszcze pamietaja, ci co zapomnieli, niech sobie przypomna w niedziele...

Komorowski jest politykiem umiarkowanym, konserwatysta racjonalnie myslacym, ktory zagwarantuje Polsce przez 5 lat spokoj potrzebny do dalszego rozwoju gospodarczego - jest to jedyny sposob, zeby Polske wyrwac stopniowo z biedy i zwiazanego z tym ciemnogrodu intelektualnego...

Pozdrawiam
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 13:21
Witaj
Ciemnogród intelektualny?On jest i będzie i to właśnie liberalizm przyczynia się do tego bo mamy wiele prywatnych uczelni z których tytuły naukowe są dziś tyle samo warte co 20 lat temu matura albo jeszcze mniej.Osobiście spotkałem się z przypadkiem w którym facet około 50 - tki z tytułem inżyniera po wyższej szkole ochrony środowiska powiedział że on nigdy nie zrozumie jak się wysyła pliki do gusu(chodziło o spis powszechny).Taki gówniarz w kapturze on nie musi się uczyć bo tatuś wyśle do szkoły prywatnej a zamiast nauki on woli skorzystać z dopalacza ... to jest właśnie ciemnogród intelektualny,by ludziom móc wciskać kit bez większego wysiłku :-)
Pozdrawiam
Golem14 / 2010-07-02 13:46 / Tysiącznik na forum
Witaj,

sa rozne oblicza ciemnogrodu:) Rowniez nie jestem zwolennikiem liberalizmu w modelu anglosaskim, opowiadam sie raczej za wolnym rynkiem z pewnym zmiekczeniem socjalnym w wydaniu niemiecko-francuskim, czy nawet skandynawskim...

Komorowski i PO ze skrajnym liberalizmem nie maja nic wspolnego... - w Polsce opowiada sie za tym Korwin-Mikke, ktory jednoczesnie lubi w pewnych kwestiach wziasc ludzi ostro za morde, np. jego dziwny stosunek do kobiet:)

Pozdrawiam
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 13:51
Nie znam się aż tak bardzo na polityce,wyciągam wnioski z tego co widzę w swoim otoczeniu.Wszystko idzie w dobrym myślę kierunku i jeśli Świat się nie wysypie u nas też będzie lepiej.Uważam jednak że niedobrze będzie jeśli cała władza będzie w "jednych rękach" ale i tak myślę że wygra Komorowski.
Jarg / 2010-07-02 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widać, żeś młody i nie miałeś do czynienia z absolwentami WUMLu... :-)

Pozdrawiam...
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 13:42
To pewnie była jedna z bardzo wielu patologii tamtych czasów.Pierwsze słyszę.
Ale jak można używać tytułu inżyniera,wogóle wejść w jego posiadanie jak się nie wie co to jest całka.Dlatego argument że dzisiejsze społeczeństwo jest wykształcone bo mamy powiedzmy 30% ludzi z wyższym wykształceniem a 50 lat temu powiedzmy było ich 1% do mnie nie dociera.
Pozdrawiam
Jarg / 2010-07-02 13:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golemie...

Sama idea IV RP nie była wcale zła, ale już próby wprowadzenia jej w życie OKROPNE...

W wypadku Jarka... nie wiem, czy można w ogóle mówić o jakiejś forrmule jego przekonań, poza przekonaniem o potrzebie zdobycia władzy za wszelką cenę...
Skład jego rządu był tego wymownym przykładem - zbieranina skrajnych populistów (Samoobrona), narodowców (LPR), a nawet liberałów (Gilowska i Religa, który jako pierwszy skłaniał się ku prywatyzacji szpitali)...

A więc, niech już będzie Komorowski, skoro nikogo lepszego wybierać nie można... :-)

Serdecznie pozdrawiam...
Golem14 / 2010-07-02 13:15 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane, jak mawial onegdaj jakis swiety starzec:)
Tak bylo, jest i bedzie z projektem IV RP, ktora jest spersonifikowana w osobie Kaczynskiego.

Mysle, ze PIS ma jednak konkretne poglady i jest to niestety kwintesencja wszelkiego rodzaju wstecznictwa i zamordyzmu...

W sytuacji, kiedy jest wybor taki, jaki jest tj. dwi twarze konserwatyzmu, trzeba sie na ktorac zdecydowac, poniewaz innej opcji aktualnie nie ma i nie bedzie ...

Komorowski z wasem niekoniecznie jest moim "marzeniem" o nowoczesnym prezydencie Polski... Jednak jest on konserwatysta sklonnym do szerokiego dialogu i racjonalnie myslacym: juz te dwie cechy sa wystarczajace, zeby oddac na niego glos w niedziele:)

Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2010-07-02 13:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No niestety, Bronek "errror" Komorowski jest daleki od mojego "ideału" prezydenta, ale lepiej już pójść na wybory (do czego wszystkich namawiam) i wybrać "mniejsze zło" niż nie wybierać nikogo i ułatwić wybór antagonistom...
Golem14 / 2010-07-02 13:39 / Tysiącznik na forum
Pozostaje nam jedynie trzymac sie tego, co jest realnie mozliwe i z tego wybierac...
Bronek jest troche "error":), ale jest uczciwym i przyzwoitym czlowiekiem: w polityce to rzadkie cechy...
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 13:43
Ja zagłosuję inaczej ;-)
Pozdrawiam
smooth / 2010-07-02 14:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale za którą wizją Państwa prezentowanego przez Jarka zagłosujesz? Tą z przed czy po tragedii?
Pozdrawiam
Jarg / 2010-07-02 14:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tauron, zagłosujesz na człowieka, który głosował w sejmie za poprawką wprowadzającą karę 3 lat więzienia za stosowanie metody zapłodnienia "in vitro"...
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 15:59
Światopogląd Kaczora nie jest mi zbyt bliski delikatnie mówiąc,mój głos będzie przeciw a nie za.Przeciw obietnicom PO których było wiele i w przeciągu 1000 dni ich rządzenia wiele rzeczy miało się wykonać.Teraz obiecują kolejną "dobrą robotę" na 500 kolejnych.Nie wierzę im i zbyt duża zawziętość przez nich przemawia.Nie lubię takich reakcji patrząc z punktu widzenia psychologii.Coś jest nie tak ...
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 14:21
Zagłosuję przeciw monopolowi władzy.A Ty za którymi poglądami Bronka zagłosujesz tymi z głosowań które przedstawił Jarek w drugiej debacie czy tymi co teraz prezentuje?:-)
Pozdrawiam
smooth / 2010-07-02 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Wczoraj Nitras zaprezentował w przeciw czemu głosował Jarek. Widziałeś to? Wymienił chyba ze 20 podobnych spraw. Z tym ze takie wytykanie to było zagranie poniżej pasa bo na tym polega polityka ze czasem trzeba coś poświecić by coś zyskać.
Mam nadzieje, że Jarek sam sobie strzeli w pietę tym że się odciął od swojego antykomunistycznego elektoratu a ten był zawsze zdyscyplinowany. Z resztą zawsze miałem wrażenie ze ten jego antykomunizm był taki udawany. Przecież tak na prawdę jemu w komunie żyło się bardzo dobrze o jakiekolwiek represje były mu obce.
Kuroń opowiadał ze Jarek był raz aresztowany ale przez pomyłkę bo myśleli że to jego brat. Potem jeszcze raz, ale dostał wezwanie na komendę i sie sam zgłosił na przesłuchanie na którym wszystko wyśpiewał a to było zaraz po ogłoszeniu stanu wojennego. Wszyscy byli internowani a jego puścili do domku.
Ja mam dość tego przebierania i hipokryzji, ja głosuje na Bronka.!
eks-tauron / 82.139.60.* / 2010-07-02 16:02
Smooth tamte czasy już nie wrócą.Ci co siedzieli w mamrach jednym żyje się lepiej drugim gorzej,jak to w życiu bywa.Mnie interesuje co się dzieje wokół mnie i z tego punktu widzenia podjąłem decyzję.Głosujesz na Bronka?Ok więc nasze głosy się wyzerują hehe ;-)
smooth / 2010-07-02 16:38 / portfel / Tysiącznik na forum
To prawda.. tylko że najwiecej o tym krzyczą Ci powinni mieć najmniej o tym do powiedzenia.
Po co głosy maja się zerować ( równie możemy zostać w domu:-)) jak możesz tez zagłosować na Bronka :-)

pozdrawiam
Jarg / 2010-07-02 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wakacyjne kawałki...

Wczesny przebój Maanamu - "Blues Kory"...
http://w819.wrzuta.pl/audio/4Nnv9qAKOFa/manaam_-_blues_kory

Zagadka: kto tak pięknie gra na saksie w tym utworze? :-)

I jeszcze inna jego wersja (moim zdaniem gorsza) ...
http://www.youtube.com/watch?v=uKxDg1t4bq4
Jarg / 2010-07-02 09:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Gorąco w mieście...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia...

Piątek - weekendu początek...
pietroo / 2010-07-02 11:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj Jarku
witam Kącikowiczów....

ostatnio coraz mniej wpisów... czyżby wakacje?
gorąco to mało powiedziane.... super-gorąco jak na polskie warunki
udnaego dnia życzę
Jarg / 2010-07-02 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Piotrze...

Tak... wakacje...
5424 / 2010-07-01 20:40 / Fan Linuxa Ubu
czyżby sommer reali dla euro wystrzeliło nieżle............ na S@P jak na razie Ładny młotek się narysował może będzie dobrze i wskażniki dla naszej gospodarki miodzo......... może nas docenią i będą kupować
dodge / 2010-07-01 21:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj

Aby młotek młotkiem został poczekajmy do końca :), ale faktycznie wyglądało to obiecująco - szczególnie w okolicy godz. 20.00 był młot nad młotem :). RSI schłodzone, IMI również na wyprzedaniu, FastK podrzuca sygnał kupna.
5424 / 2010-07-01 21:05 / Fan Linuxa Ubu
jak narazie klasyka książkowa IT
Big Lebowski / 2010-07-01 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.teleboerse.de/mediathek/mediathek_videos/n-tv_mediathek_videos_wirtschaf/Polen-hat-Potential-article966416.html
dodge / 2010-07-01 21:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Serdeczne pozdrowienia ślę i miłego wieczoru
Big Lebowski / 2010-07-01 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
master / 2010-07-01 20:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Gospodarzu
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-07-01 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Master.. Pozdrawiam
max303 / 2010-07-01 18:44 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Witaj Gospodarzu,pozdrówka ze słonecznego i rześkiego Poznania po małej burzy
max303 / 2010-07-01 18:39 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Przywitał sie (:-)

Coraz wiecej rynków w besie
Big Lebowski / 2010-07-01 18:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Max .. Dax i Wig 20 nie sa w bessie i mysle ze bessowych poziomow nie lizna - przynajmnie latem , jezeli jesienia zejda nizej to tylko zeby zatankowac gdyz hossa jeszcze nie zakonczona i na powaznie brak alternatywy dla akcji - surowce przegrzane , zloto takze przegrzane a lokaty to mozna sobie wsadzic.. Pozdr
max303 / 2010-07-01 18:46 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
te "nasze" jeszcze trzymają fason,Australia juz w bessie
Big Lebowski / 2010-07-01 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Australia surowcem stoi a wiadomo ze surowce polecialy i sa takze nadal przegrzane..
człowiek znikąd / 2010-07-01 18:17 / portfel / "Trillium"
czy nie za duzo śmietanki?
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,69369,1,,322,fotonews.html
Big Lebowski / 2010-07-01 18:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj dobry Czlowieku..Pozdr
vincent1987 / 2010-07-01 17:37 / portfel
Witam Big-u!!!
Coś się giełda posypała w niedługim czasie, i mój wirtualny zysk został znacznie uszczuplony. Zastanawiam się jaką obrać taktykę co do gry czy pozostać na long czy zacząć więcej obracać akcjami bo jak sobie pomyślę ile razy mogłem sprzedać i odkupić to mnie krew zalewa, ale to giełda i nie ma lekko. Jestem świerzakiem, także nie posiadam dużego doświadczenia.
Pozdro !!!
Big Lebowski / 2010-07-01 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Vincent.. Przytocze slowa pewnego goscia ktorego cenie A.Kostolany -ktory mowi : kto ma duzo pieniedzy moze spekulowac , kto ma malo pieniedzy nie powinien spekulowac - a kto nie ma pieniedzy - ten musi spekulowac.. i mysle ze to ostatnie zdanie - dotyczylo Ciebie..;-) Pozdr
pietroo / 2010-07-01 14:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jarku po Twojej rekomendacji :)) Petrol ruszył z kopyta :)

gratki za wyczucie
pietroo / 2010-07-01 12:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niezły gość

http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,8087114,Pijany_makler_znow_bedzie_handlowal_ropa__Co_na_to.html

Sam tyle narozrabiał.
człowiek znikąd / 2010-07-01 11:02 / portfel / "Trillium"
CZYZBY ZACZYNALY SIE JAZDY NA sANWILU?
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. informuje, że na podstawie par. 3 ust. 2 Rozdziału VII Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego, począwszy od sesji giełdowej w dniu 6 lipca 2010 roku, akcje Spółki SANWIL HOLDING S.A., które przestały być kwalifikowane do segmentu Lista Alertów notowane będą w systemie notowań ciągłych.
człowiek znikąd / 2010-07-01 11:27 / portfel / "Trillium"
na PGE ukryte kupno stoi na 20.90 zeta
sorki za capsa wyzej
pozdrawiam
kwiatek... / 2010-07-01 07:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich ale mamy piękną pogode za oknem:)
pietroo / 2010-07-01 09:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie

potwierdzam :) słonecznie i gorąco :)

udanego dnia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy