Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Thai / 2010-06-17 09:44 / Bez rangi
Przejęcie BZ WBK: Skarb państwa chce zrezygnować z wypłaty dywidendy z PKO BP za 2009 r.
Gra o przejęcie BZ WBK nabiera rumieńców.

Skarb państwa jest niezwykle zdeterminowany, aby Bank Zachodni WBK trafił w polskie ręce. Jest jednak jeden problem – pieniądze. Przejęcie BZ WBK (BZWBK) jest dla polskich graczy bardzo kosztowne. Według giełdowej wyceny, irlandzki bank wart jest 16 mld zł. Dla dużego zagranicznego banku, jego zakup byłby o wiele prostszy niż dla PKO BP (PKO BP). Dlatego polski bank już teraz zaczyna liczyć fundusze.

Mimo że nikt nie chce komentować kwestii zamiaru przejęcia irlandzkiego banku, Maciej Wewiór, rzecznik MSP, przyznaje, że nie bez znaczenia dla Polski jest to, kto przejmie BZ WBK.
Przejęcie BZ WBK to gra warta świeczki. Nowy gigant bankowy może mieć prawie 10 mln klientów. Mógłby się tym samym równać z największymi instytucjami w Europie. Byłby większy niż węgierski OTP i tylko nieco mniejszy niż austriacki Raiffeisen, który ma 15 mln klientów i działa aż w 17 krajach. - podkreśla „Dziennik Gazeta Prawna”.

http://urlik.pl/13486/
Ged / 2010-06-17 10:57 / Tysiącznik na forum
cześć Thai,

polecono mi dopytać Cię jako specjalistę od CRM :)
trochę obsunęli się poniżej 6 pln, jak sądzisz, czy to dobry moment na zakup, z perspektywą na max. 6 mcy?

pozdrowienia!
Thai / 2010-06-17 12:00 / Bez rangi
Czesc Ged,

Jaka tam specjalistka od CRM – ja Cie prosze :) Prognoza dla Cormay z okolic polowy maja w srednim terminie zakladala trend boczny… w dlugim terminie – trend wzrostowy…
http://www.makmedia.pl/wp-content/uploads/2010/05/cormay-analiza.pdf

Obecnie negocjuja z dwiema firmami kwestie przejecia /akwizycja producenta odczynnikow do bialek specyficznych – największy rynek na swiecie - USA/… Na III i IV kwartal maja realizowac kolejne zmatowienia z Chin – a ten rynek jest strategiczny dla firmy… W planie takze wprowadzenie do sprzedazy aparatu M22 Autoloader, ktory ma byc hitem… procentuje przejecie marz dystrybucyjnych – dzieki akwizycji Orphee, ktora jest rozpoznawalna marka szwajcarska /dystrybucja w 80 krajach/…
To przelozy sie na wyniki, a te maja byc skorygowane z poczatkiem jesieni – zapowiadal prezes podniesienie prognozy /podwojenie wynikow z tego roku/
Zwykle konsolidacja, czy tez trend boczy zabieral CRM 2-2,5 miesiace… Okolice 5,60 wydaja sie atrakcyjne - w otoczeniu niekorzystnym rynkowym CRM potrafi rosnac :)

Pozdrawiam rowniez
Ged / 2010-06-17 13:02 / Tysiącznik na forum
to brzmi zupełnie jak porada osoby będącej zupełnie w temacie :)
dziękuję, chyba skuszę się na pakiecik..
Thai / 2010-06-17 13:09 / Bez rangi
:)
Osobiscie z decyzja o zakupie poczekalabym do ostatniego tygodnia czerwca...
Przy spadkach znacznie spadaja obroty - warto obserwowac :)
Jarg / 2010-06-17 07:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Piękny poranek...
Udanego dnia życzę i serdecznie pozdrawiam...
Czwartek - mały piątek...
dodge / 2010-06-17 08:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jarku

W Białym również słońce za oknem, a więc poranek ładny.

Pozdrawiam życząc miłego dnia.
Thai / 2010-06-17 08:25 / Bez rangi
Witaj Macku… Powitania Wszystkim :)

Niebo bezchmurne :) Dzionek zapowiada sie w pogodnie...

Powodzenia w sesji oraz dobrego dnia zycze... z usmiechem :)))))) Serdeczne pozdrowienia
dodge / 2010-06-17 08:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Izo

Dziękuję i życze tegoż samego śląc uśmiechy Tobie - uśmiechów o jeden więcej winno być :))))))). Niech będą dobrym znakiem na resztę dnia.

Pozdrawiam serdecznie
Thai / 2010-06-17 08:42 / Bez rangi
:) Dziekuje

Usmiechy sa super i dzionek pod ich oslona nie moze byc inny niz bardzo dobry :)
pietroo / 2010-06-17 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powitania dla Wszystkich :))

stolica zlana słońcem, cieplutko, jak to wiosną :))
jeszcze zieleni na giełdzie tylko brakuje

udanego dnia życzę
Thai / 2010-06-17 09:14 / Bez rangi
Powitania Piotr :)

Dla Ciebie rowniez udanego dnia ze sloncem i wiosna :))) Pozdrowienia
pietroo / 2010-06-17 09:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękuję i wzajemnie :))

mam nadzieję, że tak będzie do końca dnia
tylko wypatruję tej zieleni na parkiecie
amigo2 / 2010-06-16 21:52
foczki poszły spac albo na balety-;)
dodge / 2010-06-16 21:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

(...)na przełomie 2010/2011 na NC ma wejść Novian Polska
S.A. (fundusz typu private equity). W tej chwili skierowali ofertę Pre-IPO. (...)


A zapomniałem wspomnieć Golem, że spółkę wprowadza oczywiście WDM :)
Golem14 / 2010-06-16 21:49 / Tysiącznik na forum
WDM jeszcze bedzie mialo swoje 5 minut:)
Golem14 / 2010-06-16 22:03 / Tysiącznik na forum
Witaj Ämigo,

najpierw troche jeszcze poprzeciagaja po dnie, zeby wszystkich wymeczyc:)

Jakie masz typy Krolu NC na parkiecie NC?;-)

Pozdrawiam
amigo2 / 2010-06-16 22:10
tera nie gram brak czasu i o zdrowko dbam-;)
pozbierałem ino potaniosci co by było na potem-;)
a z głownego to co miałem to mam-;)
i ojro leci na 5 zetola a PEREŁKA BYTOM 30 x 2 zetola prezesura dała nowe prognozy-;)
Golem14 / 2010-06-16 22:19 / Tysiącznik na forum
Nie samymi grami gieldowymi czlowiek zyje i slusznie:)
Bytom to wiadomo nie od dzis, ze leci na 30 zeta razy dwa, a Euro to chyba raczej 4 PLN;)

Aktualnie tez tylko obserwuje, co sie dzieje na rynku NC - mam juz ewentualnie jednego typa na jesien, ale bede musial najpierw dowiedziec sie od gorali, jakie sa prognozy pogody na zime: pewnie bedziesz wiedzial, o jaka czarna perle mi chodzi;)

Milego pobytu nad Baltykiem:)
smooth / 2010-06-16 21:56 / portfel / Tysiącznik na forum
to dobrze, bo już tracę cierpliwość...
Big Lebowski / 2010-06-16 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Urugwaj piekna bramke strzelil..
amigo2 / 2010-06-16 20:54
przywitał wieczorkiem

słońce plaza i foczki-;)
Big Lebowski / 2010-06-16 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. I tupot bialych mew..;-) Pozdr
amigo2 / 2010-06-16 21:08
witaj
ano zapomniało mnie sie o ptaszyskach-;)
Big Lebowski / 2010-06-16 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=hVeCCyOOZNU&feature=related Brooks and Dunn feat. Reba McEntire-"Put A Girl In It!"
Thai / 2010-06-16 20:20 / Bez rangi
U2 – Magnificent

http://www.youtube.com/watch?v=EHt4LaBFENo
Golem14 / 2010-06-16 20:32 / Tysiącznik na forum
Nie ma to jak zatanczyc ostatnie tango...

Last Tango in Paris
http://www.youtube.com/watch?v=qX_4A6d_Q-U
Thai / 2010-06-16 20:55 / Bez rangi
W wersji Gotan - muzyki jest nieco wiecej :)

Gotan Project - Last Tango In Paris
http://www.youtube.com/watch?v=sljXkZfMZ5c&feature=related
Golem14 / 2010-06-16 20:57 / Tysiącznik na forum
Wersje "Gotanowa" tez lubie:) - tu jednak chodzilo mi przede wszystkim o krok taneczny...
Thai / 2010-06-16 21:01 / Bez rangi
Tez lubie ten film :) To rzeczywiscie byl krok w rytmie tango... Tzn. Last - w tym slowie duzy nacisk byl...
Golem14 / 2010-06-16 21:06 / Tysiącznik na forum
Ostatnie kroki sa zawsze najladniejsze:) Kiedys wszystko musi byc "last" i warto codziennie o tym pamietac, ale oczywsicie bez przesady;-)
Golem14 / 2010-06-16 20:13 / Tysiącznik na forum
Pytanie natury "statystycznej": kto jeszcze oprocz mnie, Thai, Biga i Flugo aktualnie trzyma akcje Atona? ;-)
Golem14 / 2010-06-16 19:44 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

zastanawialem sie ostatnio nad ostatnimi wzrostami Quercusa:), tj. gdzie jest ukryty haczyk: aktualnie C/WK wynosi 22.85. Pytaniem jest, czy mamy do czynienia z balonem baloniastym, czy taka wycena jest moze jak najbardziej uzasadniona....

Fundusz Inwestycyjny Quercus dysponuje aktualnie kapitalem inwestorow w wysokosci okolo 800 mln PLN - spolka jednak poki co nie wykazuje zyskow, ale byc moze wynika to ze specyfiki tej branzy jako sa fundusze inwestycyjne: zyski spolka odnotuje dopiero wtedy, gdy beda zamykane pozycje inwestycyjne, czyli jak inwestorzy beda sprzedawac jednostki funduszu i fundusz bedzie musial sprzedawac akcje i najrozmaitsze instrumenty finansowe, w ktore zainwestowany zostal kapital.

Wowczas od kazdej operacji fundusz otrzymuje jakis procent od zainwestowanej sumy (1, 2, 3% - nie wiem, jak to jest dokladnie uregulowane...). Wtedy np. przy jednym procencie od 800mln PLN fundusz mialby 8 mln zysku brutto...
Aktualna wartość księgowa wynosi 8.67 mln - o to chodzi w tym biznesie?

Napisz Big pare slow, czy pojechalem tutaj we wlasciwym kierunku:)

Pozdrawiam serdecznie
Thai / 2010-06-16 20:00 / Bez rangi
Witaj Golem,

prognozy Quercusa maja sie calkiem dobrze, hm… odjezdza takze calkiem calkiem ;-)

Quercus TFI liczy na kilka milionów zysku w 2010 r.
ISB - Biznes
10 Cze 2010, 15:40

Quercus TFI, które wypracowało 75 tys. zł zysku w I kw. br., spodziewa się, że cały rok zakończy kilkumilionowym zyskiem netto, poinformował prezes Sebastian Buczek w środę. Zarząd podtrzymał plan przeniesienia do końca roku na rynek główny GPW z rynku NewConnect.
Wartość aktywów netto pod zarządzaniem Quercus TFI wyniosła 780 mln zł na koniec maja. "Aktywa rosną stabilnie z każdym miesiącem. Maj był dla nas dobry i czerwiec też zapowiada się dobrze. Dzienny napływ netto w tym miesiącu to kilka milionów złotych" - powiedział Buczek.

Tutaj wiecej:
http://stooq.pl/n/?f=335175&search=quercus

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-06-16 20:27 / Tysiącznik na forum
Witaj Thai,

ciekawe informacje: czyli beda zyski:) Ciagle mnie jednak ciekawi, jak w praktyce fundusz inwestycyjny zarabia pieniadze, tj. ile ma procent od zarzadzanego przez siebie kapitalu...
Wtedy moznaby to i owo policzyc:)

Pozdrawiam serdecznie

PS. Odpisuje z kilkuminutowym opoznieniem, poniewaz licytowalem wlasnie na ebay-u i nawet fajnie wylicytowalem:)
Thai / 2010-06-16 20:44 / Bez rangi
Zyski zapowiadaja sowite :) Jak tak bedzie rosl, to do konca tygodnia po 3 zl bedzie :)
I na nic to liczenie sie zda...

PS. No to gratki jak poszlo zgodnie z oczekwianiami :)
Golem14 / 2010-06-16 20:50 / Tysiącznik na forum
Mysle, ze zawsze warto policzyc to, co jest policzalne i trzeba zostawiac jak najmniej miejsca metafizyce gieldowej:) Wskaznik C/WK w wysokosci ponad 22 mimo wszystko jest dla mnie troche przerazajacy...

PS. Uzupelniam garderobe przed wakacjami:)
Thai / 2010-06-16 20:53 / Bez rangi
No widzisz... od tego co policzalne to ja mam obecnie mentalne wakacje :)

PS. Hmm... A przymiezalnia na ebay-u jest czy tez nei ma :)))
Golem14 / 2010-06-16 21:03 / Tysiącznik na forum
Potrzebuje zawsze rozmiar L i jest very ok.:)

Poza tym staram sie trzymac zasady z piosenki;)

Pudelsi - "Noś dobre ciuchy"
http://www.youtube.com/watch?v=6RRqMUrL-PE
Thai / 2010-06-16 21:09 / Bez rangi

Buty od krawca, spodnie od szewca, garnitur z ceraty
Portfel po tacie, zegarek po bracie, szarawary w kwiaty
Ortalion w łaty, kaszkiet kraciaty i kurtka na wacie
Skóra ze szczura, mokra fryzura, łańcuszek na klacie

:))))))

Hahaha :) Very OK - w tych ciuchach jest to "cos"
Golem14 / 2010-06-16 21:11 / Tysiącznik na forum
Cos w tym stylu;-)
dodge / 2010-06-16 20:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Izo

Zdrowia życzę i pozdrawiam serdecznie śląc uśmiechów troszkę ze wschodu :))))))))))))))

Pozdr.
Thai / 2010-06-16 20:11 / Bez rangi
Witaj Macku

:))))))))))))))) Usmiechy przesylam wzajemne, jeden wiecej :) Rowniez zdrowia zycze

Pozdr.
dodge / 2010-06-16 20:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Doleciały za co dziękuję.
dodge / 2010-06-16 19:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam

Trochę zaczepiając o temat ... - na przełomie 2010/2011 na NC ma wejść Novian Polska S.A. (fundusz typu private equity). W tej chwili skierowali ofertę Pre-IPO. Minimalny zapis przekracza póki co moje możliwości finansowe :). Ale cena w Pre-IPO wydaje się być atrakcyjną przy cenie jednej akcji w ofercie private placement. Dostałem ofertę od osoby pośredniczącej w zapisach. Cena w Pre IPO: 0,50 zł, w private placement za akcje 1 zł. Minimalny zapis jednak jest dla mnie nie do przeskoczenia hehehe

Pozdr.
Golem14 / 2010-06-16 20:20 / Tysiącznik na forum
Witaj Dodge,

zapewne moznaby zarobic na Pre IPO akcji spolek z NC - i to wielu spolek:)
Wiaze sie to jednak, tak jak piszesz z wiekszym wolnym kapitalem i oczywiscie ciaglym trzymaniem reki na pulsie...

Na razie mam ustalony plan gieldowy do jesieni - potem pomysle co dalej, ale poki co raczej nie o Pre-IPO...

Pozdrawiam serdecznie
dodge / 2010-06-16 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W tym przypadku w grę wchodzi pół bańki. Z rynku chcą ściągnąć 15 mln zł.

Pozdr.
Golem14 / 2010-06-16 20:35 / Tysiącznik na forum
Lepiej wiec nakupic dobrych akcji na parkiecie, poki mamy hosse:)
Big Lebowski / 2010-06-16 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem .. Dobrymi wskaznikami jest czesto pieklo wybrukowane i dla przykladu zapodam Ci przyklad z rynku niemieckiego np. Allianz - ma KGVe 7 , wskaznik dywidendy 5,53 kosztuje obecnie 85 euro a byl czas ze kosztowal 440 euro i kiedy wroci do tej ceny - odpowiedz brzmi nigdy i podobnie jest z Deutsche Telekom i wielu innymi spolkami , na naszym rynku w poprzedniej hossie wysmiewany byl Budimex gdyz wskazniki mial fatalne splka w bessie sobie wysmienicie radzila i obecnie radzi , patrzac na wskazniki swego czasu nalezalo by omijac Wedel - blad , spolka ma potencjal i inwestorzy obdarzaja taka zaufaniem i widza perspektywy - wowczas spolka odwdziecza sie wzrostem kursu , jak pamietasz w prywatnej korespondencji pisalem Ci o Quercusie - jednak mi uciekl wowczas a byla to cena 1,25 zl i jezeli pomysle mna ciepie na strony.;-).. Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-06-16 20:08 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

nasza historie z Quercusem dobrze pamietam:) - wychodzi teraz na to, ze mozna bylo zrobic na odwrot, ale co tam, gramy dalej ;-)

Mimo wszystko zastanawiam sie nad tym, jak fundusz inwestycyjny zarabia dla siebie pieniadze: jezeli nie jest tak (albo podobnie), tj. konkretny procent dla funduszu z kazdej zamykanej operacji finansowej, to w przyszlym roku wygola niemilosiernie akcjonariuszy tej spolki...

Zastanawiam sie nad tym tylko tak na przyszlosc, teraz jest juz Alles vorbei:)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-06-16 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2010-06-16 19:50 / Bez rangi
Witaj Dude :) Pozdrawiam Cie najserdeczniej :)

U2 - Mysterious Ways
http://www.youtube.com/watch?v=TxcDTUMLQJI&feature=related
Big Lebowski / 2010-06-16 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Nie bede ukrywal ze tesknilem..:) Pozdrowka najserdeczniejsze..:)
Thai / 2010-06-16 20:02 / Bez rangi
Dude, Dude :) Ale to tesknota mila jest :) Serdecznosci wzajemne :)
Thai / 2010-06-16 20:16 / Bez rangi
Ach... zapomnialam :) Jak zwykle... pocalunki posylam :)
Big Lebowski / 2010-06-16 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pocalunki ciesza mnie ogromnie..:)
dodge / 2010-06-16 19:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Pozdrawiam serdecznie. Nabyłem jeszcze więcej szacunku do drużyny brazylijskiej po wczorajszym meczu. Piszę poważnie - bo moim zdaniem, zagrali jak zagrali celowo. Dzisiaj mistrz Kim z Phenianu może w światowej prasie czytać pochlebne doniesienia o drużynie z Korei Płn. Mecz z WKS zweryfikuje moje zdanie.

Miłego wieczoru życzę Bigu.
Big Lebowski / 2010-06-16 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge .. Slyszalem wypowiedzi brazylijczykow i skarzyli sie na niska temp. okolo 0 stopni i to ma byc Afryka hehe.. Pozdrawiam i milego wieczoru zycze..
dodge / 2010-06-16 19:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytałem o prognozach pogody ... zapowiadają śniegi w RPA - doskonały pomysł na organizowanie mistrzostw zimą :)
Big Lebowski / 2010-06-16 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2010-06-16 00:05:37 | 87.105.160.* | emr.
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [1]
Witaj Big
Chce zapytać o opinię na temat krótkiej sprzedaży
Ciekawe jakie bedzie zainteresowanie
Moim zdaniem pirwsze tygodnie beda ciekawe?
Big Lebowski / 2010-06-16 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj EMR.. Krotka sprzedaz ma tylko sens gdy firma podaje komunikat wieszczacy klopoty itp. przykladem niech bedzie obecnie firma BP - wowczas pozyczasz z banku akcje i rzucasz na rynek - jednak przed koncem tygodnia powinienes zamknac pozycje z mysle - nowy tydzien nowy pieniadz itd . tak robi sie na swiecie - w piatek wieczorem np. BP wzrosnie i tu masz przyklad najlepszy - nalezy ostroznie stapac po tym terenie gdyz mozna sie powaznie sparzyc - przykladem i przestroga niech bedzie historia przedsiebiorcy Adolfa Merckle wlasciciela Ratiopharm , ktory w wielkim stylu obstawial spadek akcji Volkswagena i rynek go wyptasil , po tej przygodzie rzucil sie pod pociag nie widzac sensu zycia gdyz stracil miliard euro a zostaly mu tylko cztery miliardy hehe .. Pozdr
Thai / 2010-06-16 11:06 / Bez rangi
ATO…
Inofrmacja prasowa: „Technologia ATON-HT pomocna w walce z katastrofą ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej”

Amerykanie są zainteresowani wykorzystaniem urządzeń i technologii ATON-HT SA do walki z zanieczyszczeniami spowodowanymi wyciekiem ogromnej plamy ropy naftowej w USA. Przedstawiciele strony amerykańskiej, zainteresowani stworzeniem planu usuwania skutków katastrofy w Zatoce Meksykańskiej gościli przez ostatnie dni w Polsce, gdzie szczegółowo zapoznali się z technologiami oferowanymi przez ATON-HT SA.
- Jesteśmy po wstępnych rozmowach ze stroną amerykańską, która wykazała duże zainteresowanie naszymi technologiami do walki z zanieczyszczeniami ropopochodnymi. Cieszymy się, że po raz kolejny Amerykanie interesują się naszymi rozwiązaniami. To dowód na to, że technologie ATON-HT SA okazują się pomocne nawet w tak ekstremalnych sytuacjach, jak wyciek ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej - powiedział - Robert Barczyk, prezes ATON-HT S.A.

http://urlik.pl/13477/
ubrany leszcz / 77.255.103.* / 2010-06-16 12:52
kupiłem 29-04-2010 po nagonce po 7zł,ciekaw jestem kiedy zysk...???
Thai / 2010-06-16 15:22 / Bez rangi
Witaj,

nie wiem czy bedzie i kiedy bedzie zysk gdy kupowales po 7zl.
Nie mam w przypadku inwestycji nastawienia zyczeniowego – po prostu obstawiam pewien scenariusz dla tej spolki, jak to na gieldzie :) Aton to nie tylko azbest – dobrze jest ten temat zglebic… :) Pozdrawiam
TOMOK / 2010-06-16 15:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć ludki
Thai dzięki za pomoc :-)
Pozdrawiam ciepło
Thai / 2010-06-16 15:30 / Bez rangi
Czesc Tomaszu,

rowniez cieplo pozdrawiam Ciebie :-)
pietroo / 2010-06-16 15:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cierpliwości, cierpliwości....
Thai / 2010-06-16 15:23 / Bez rangi
:)

Pozdrowienia Piotr :)
Golem14 - no logo:) / 82.113.121.* / 2010-06-16 11:49
Witaj Thai,

wszystko zatem wg planu... Czekamy teraz do konca lipca na kolejny ruch...

Pozdrawiam serdecznie
Thai / 2010-06-16 11:55 / Bez rangi
Witaj Golem,

grunt to miec dobry plan i konsekwentnie go realizowac :) Czekamy zatem czasu wakacji...

Pozdrawiam rowniez serdecznie :)
pietroo / 2010-06-16 09:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam ze zmiennej stolicy,
raz niebo zachmurzone, raz świeci słońce

udnaego dnia życzę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy