Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-06-13 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o nasz wig 20 to po wejsciu takich spolek ja PGE czy PZU i gdyby wszedl jeszcze Tauron - to wahania indexu zostaly by bardzo ograniczone - interpretowal bym to jako defensywna sila tego indexu , jeden z mocniejszych indexow na swiecie onbecnie jest Dax - ktory posiada takie walory defensywne jak Bayer , Eon , RWE, FMC , Allianz , Merc itp. uwazam ze zmierzamy w podobna strone - jednego nie moge zrozumiec - co w tym ekskluzywnym gronie szuka spolka smieciowa typu - Bioton , porownal bym taka sytuacje gdzie do ekskluzywnego sklepu gdzie sa towary z najwyzszej polki typu : Cartier , Gucci itp. wchodzi klient z zasobnym portfelem i potyka sie o stoisko z odzieza uzywana - second hand ( lumpex ) i chcac nie chcac musi sie pobrudzic..
Big Lebowski / 2010-06-13 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=FE3PJZvxFBw&feature=related Alan Jackson, Hank williams JR
Big Lebowski / 2010-06-13 10:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=BYnJz4DlJWM&feature=related Jason Meadows - 100% Cowboy
Big Lebowski / 2010-06-13 09:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2010-06-13 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu analitykow uwaza ze mamy koniec hossy i glosy takie slychac coraz czesciej , ja osobiscie obstawiam ze jeszcze wzrosty przed nami jednak takze uwazam ze obecna hossa bedzie znacznie krotsza ,waluty nas inwestorow nie rozpieszczaja i wzmacniajacy sie usd nie pozwala rynkom poszalec ( wzrosty na gieldach ), jednak szczerze mowiac to obecnie nie ma alternatywy dla dolara a euro zbliza sie do wlasciwej wyceny - nadal jest przewartosciowane jednak ,uwazam ze wielu uczestnikow rynku obstawia wahania i chce czynnie brac udzial w tej grze a natomiast trend w srednim terminie ma mniejsze znaczenie obecnie , Obama obiecal podwojenie eksportu w USA i mysle ze jego ekipie zbyt mocny usd nie za specjalnie smakuje tzn. tak mysle , mysle ze nasz zloty bedzie mocna waluta a takze nasze akcje pokaza sie jeszcze z mocnej strony - moje poprzednie prognozy byly optymistyczne i obstawialem Dax 7100 pkt na koniec roku - obecnie uwazam ze nie bedzie 7 tys pkt w tym roku ale beda wzrosty , takze wig 20 uwazam ze jednak nie przekroczy 3 tys pkt ale ten rok bedzie rokiem byka na gieldzie , przyzwyczailismy sie i wyczekujemy zlych informacji z rynku europejskiego - mysle ze jezeli naplyna to z miejsca gdzie najmniej sie spodziewamy tzn. azja - Chiny , Japonia itp . to moze miec wplyw na rynki , inwestorzy powinni trzymac sie strategi i nie ulegac emocjom - dobre spolki ktore serwuja dobre wyniki i sa w dobrych rekach - beda zawsze na topie..
autor_nielogo / 92.22.166.* / 2010-06-13 01:08
witam, od siebie powiem, obstawiam od teraz juz tylko same wzrosty, koniec korekty... A na poparcie mojej opinii przytocze fakt najprawdziwszy, a jest on taki, ze mianowicie swedzi mnie reka lewa co nie miara juz od tygodnia ;)
Big Lebowski / 2010-06-13 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Autorze Nielogo .. W przypadku swedzenia reki - przyczyny moga byc rozne tzn. komar - a wlasciwie komarzyca gdyz komary plci meskiej sa niewinne stworzonka ..;-) Cie ukasila , lub rodzaj egzemy i tu polecal bym wizyte u lekarza..:) Pozdr
amigo2 / 2010-06-12 22:20
ale ujnia z tymi mistrzostwami!!!!!!! tvp2 ino jakies flagencje mozna poogladac SIOK
a.migo2 nielogowaty jakis-;) / 188.146.0.* / 2010-06-12 21:20
przywitał
jakis Lepkus przesłał mnie na krzynke takie cosik-;)

Witaj, mam Twój adres z forum i tak Jak Ty inwestuję na giełdzie, mam fajny sposób na zorganizowanie gotówki na inwestycje. Powstał nowy portal który łączy w sobie kilka serwisów z aukcjami pożyczek społecznościowych. Można pożyczyć na mały procent i zainwestować gdzieindziej, alebo inwestować w serwisie jak jest okazja. Zachęcam do zaglądnięcia na stronę. Poniżej baner, nie ukrywam, że jak się zarejestrujesz zdobędę mały bonus niemniej jednak to nie on jest powodem mojego listu, ale chęć podzielnia się nową możliwością zysku. W końcu coś mamy coś wspólnego Pozdrawiem

i co ja mam odpisac hmm całuj mnie w..... a moze dziekuje pozdrawiam-;)
adrianoo / 2010-06-12 22:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
to nie on jest powodem mojego listu, ale chęć podzielnia się nową możliwością zysku
w tym narodzie to jednak plomyk nadziei sie tli ;)
nic nie pisz, szkoda czasu:)
amigo2 / 2010-06-12 22:33
nie no kultura zobowiazuje-;) jednak napisze całuj mnie w... przez bibulke-;)
ps.juz dawno poszło do kosza ja za stary jestem na takie p*****-;)
master / 2010-06-12 21:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a może cegłą go potraktować...
Big Lebowski / 2010-06-12 18:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Wszystkich..
Big Lebowski / 2010-06-12 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
F1 kwalifikacje - obstawiam dobre miejsce Roberta a jutro mysle ze zaliczy podium..
Thai / 2010-06-12 20:14 / Bez rangi
Witaj Dude :) Powitania Wszystkim

Mogly sie kwalifikacje zakonczyc w Q2 :))) Jest 4 linia, trzymamy kciuki za jutro…

Pozdrawiam najserdeczniej, milego wieczoru sobotniego zycze :)
Longterm / 2010-06-12 14:35 / Mostek Zwyciężymy!
Miękkie lądowanie wig20...teraz tankowanie przed odpałem:

http://longterm.bblog.pl/
master / 2010-06-12 12:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W piątek zgromadzenie wierzycieli Maflow Polska rozpatrzyło dwie oferty na zakup zorganizowanej części tego upadłego przedsiębiorstwa (zakłady produkcyjne bez należności, gotówki oraz długów), jakie wpłynęły na ręce syndyka.
Zwyciężyła oferta giełdowego Boryszewa kontrolowanego przez Romana Karkosika...
Thai / 2010-06-11 22:46 / Bez rangi
Lokua Kanza - Moninga

http://www.youtube.com/watch?v=bzKyyMBdS94&feature=related
tomtay / 2010-06-11 21:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dudek Jerzy jaki ma garnitur, żona ma sugeruje, że może chapnął jakiś etat w Julinku bo ma jeszcze wiele do pokaznia i stąd ten strój :))
dodge / 2010-06-11 22:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jurek ma fioła na punkcie golfa. Ostatnio jak na NSporcie pokazywali powtórki przed finałem LM, Jurek nieźle się prezentował w gatkach w kratkę na polu golfowym hehehe
amigo2 / 2010-06-11 22:18
garniak na bank z BYTOMIA!!!-;)
pozdrawiam i przywitał wszystkich
tomtay / 2010-06-11 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bytom nigdy nie miał takiego modelu i nigdy nie będzie miał, bo to szanująca się firma, a chłopina wystartował do telewizji w garniturze a'la kuglarz tudzież inny szarpidrut :)
amigo2 / 2010-06-11 22:51
no to nie wiedziałem ze on w badziew z chin ubrany-;)
dodge / 2010-06-11 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oj w Madrycie taki szyk ... Kraj na skraju bankructwa, to szyją z czego popadnie. Teraz Juruś jest w Polsce, to narobi zakupów. Pewnie kumple z Realu dali mu całą listę zamówienia na garniaki z Bytomia.
Big Lebowski / 2010-06-11 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=BWfLjOxjls4 Wiadomo ze obecnie pilka nozna kroluje - ja jednak zapodalem urywek z zycia koszykarskiej braci ..;-)
Big Lebowski / 2010-06-11 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2010-06-11 19:03 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Co za emocjonujacy weekend – oprocz mistrzowskich emocji, będzie takze F1 :)

Udanego i emocjonujacego czasu weekendowego zycze :) Pozdrawiam najserdeczniej :)
Big Lebowski / 2010-06-11 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) To fakt emocji bedzie dostatek - Robert obstawiam ze bedzie na podium .. Pozdrowka serdeczne..:)
Thai / 2010-06-11 19:12 / Bez rangi
:) Byl tam juz na podium - za powtorke takze bede kciuki trzymac, najmocniej...

Serdecznosci Dude :)
dodge / 2010-06-11 18:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Piłka nożna zdominuje chyba najbliższy miesiąc :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru.
5424 / 2010-06-11 19:54 / Fan Linuxa Ubu
MŚ nareszcie jest co pooglądać stawiam na Argentynę pod wodzą największego geniusz futbolu Diego Maradony życzę mu aby odniósł sukces jako trener i zdobył puchar
Big Lebowski / 2010-06-11 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge - dla mnie nie ma innego kandydata na mistrza jak Brazylia .. Pozdrawiam serdecznie i milego wieczoru zycze..
tomtay / 2010-06-11 19:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a dla mnie jest, np.Argentyna, Hiszpania, Niemcy i tu pewnie będę odosobniony w ocenie, ale powiem Anglia :) Witajcie
master / 2010-06-11 19:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dorzucę Holandie.. ale oni zawsze tylko parę meczy grają rewelacyjnie.. więc z finałem pewnie będą mieć problem..
Big Lebowski / 2010-06-11 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomtay .. Jest wiele dobrych druzyn - jednak Brazylia gra u siebie..;-) Pozdr
tomtay / 2010-06-11 21:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Francuzi to są dopiero u siebie, Bigu ;))
amigo2 / 2010-06-11 22:21
ja słyszłem ze w POLONIA

mowia ze BYTOM-;)
tomtay / 2010-06-11 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Sawala w Polonia Bytom spisuje się? :)
Thai / 2010-06-11 19:06 / Bez rangi

i tu pewnie będę odosobniony w ocenie, ale powiem Anglia :)

;))) Jakis miesiac temu "ktos" w tym akuratnie typowaniu Cie uprzedzil - nie bylam to ja...
tomtay / 2010-06-11 21:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Thai coś wytypowała? :)
p.s. zapytam drobnym druczkiem, nie znasz jakiejś miłej osoby, która by mi ułożyła puzzle 1000sztuk? :)
Thai / 2010-06-11 22:06 / Bez rangi
Nie moge sie zdecydowac... na pilce sie nie znam :) Hm… typuje Hiszpanie:)
PS. Drobnym druczkiem odpowiadam: znam – mój siostrzeniec, mieszka w Cambridge :)
tomtay / 2010-06-11 22:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w Cambridge, to świetnie się składa, kupiłem kiedyś puzzle w Harrodsie składają się z mnóstwa pomniejszonych zdjęć obrazów, szkiców, cały przegląd malarstwa i sztuki, które w całości tworzą Mona Lizę z Luwru, ale skoro Wyspiarze to wymyślili to niech to teraz ułożą :))
Thai / 2010-06-11 22:16 / Bez rangi
:)))))) He he he

Ma 6 lat, przejawia rozne talenty - najpewniej by sobie poradzil :)
tomtay / 2010-06-11 22:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jeżeli nie naliczy mnie więcej niż 30-40 fuli, pasuje mi Thai :))
Thai / 2010-06-11 22:22 / Bez rangi
Przekaze wiadomosc priorytetem :)))
Thai / 2010-06-11 22:11 / Bez rangi

2010-06-11 19:01:53 | | tomtay [ Bez rangi ]
pewnie będę odosobniony w ocenie, ale powiem Anglia :)

:)))

Analiza giełdowa wskazała faworyta Mistrzostwa Świata w RPA w futbolu

Piłkarskim mistrzem świata zostanie Anglia - wynika z analizy, której dokonali finansiści londyńskiego City.
W finale Anglia ma wygrać z Hiszpanią, a trzecie miejsce ma zająć Holandia - potencjalne rozstrzygnięcia turnieju opracowali analitycy wpływowego holdingu finansowego JP Morgan.

W badaniach wzięli pod uwagę ranking FIFA, historyczne wyniki i autorski program Team Strenght Indicator (Wskaźnik Siły Zespołu). Dzięki temu opracowali matematyczny model pozwalający ustalić wyniki spotkań. Zaznaczyli jednak, że na ich wyliczenia należy patrzeć "z przymrużeniem oka".
Podobnych systemów analitycy używają do wyliczeń potencjalnej wartości giełdowej spółek.
Anglia do tej pory tylko raz triumfowała w MŚ - w 1966 roku, gdy była gospodarzem imprezy. Na jej niekorzyść działa fakt, że jeszcze nigdy mundialu nie wygrała reprezentacja prowadzona przez obcokrajowca, a trenerem Wayne'a Rooneya i spółki jest Włoch Fabio Capello.

http://urlik.pl/13366/
tomtay / 2010-06-11 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak analizę robili finansiści z City to musi być England :))
Thai / 2010-06-11 22:36 / Bez rangi
Hmm... Wlasnie przeczytalam kolejna analize :)))))) No jak nic mam wygrac z Twoja England :)
Thai / 2010-06-11 22:39 / Bez rangi
Analitycy banku UniCredit wiedzą już, kto wygra piłkarskie Mistrzostwa Świata w RPA.

Według nich, zwycięzcą mundialu powinna być Hiszpania, ponieważ jej zawodnicy są najwięcej warci na rynku transferowym.
Zgodnie z wyliczeniami UniCredit wartość powołanych do reprezentacji na mistrzostwa hiszpańskich piłkarzy wynosi w sumie 650 mln euro. Gdyby kierować się wyliczeniami analityków, to w finale Hiszpania pokonałaby Anglię, a w półfinale odpadłyby Francja i Brazylia.
"Siła drużyny jest najlepiej odzwierciedlana przez wartość wchodzących w jej skład zawodników na rynku transferowym" - mówi Andreas Rees, ekonomista monachijskiego oddziału UniCredit. "Im większa cena piłkarza, tym wyższe powinien on mieć umiejętności".

http://urlik.pl/13369/
tomtay / 2010-06-11 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to co postawimy u buka po stówce? ;)
tomtay / 2010-06-11 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kłaniam się nisko oraz całuję rączki Szanownej Pani i życzę sobie a jakże :))
Thai / 2010-06-12 17:17 / Bez rangi
Uszanowania Panu... na sobotnie powitanie :)))
Thai / 2010-06-11 13:03 / Bez rangi
O „europejskim balaganie”:
Victor Perez Diaz: o tym, czy Unia się rozpadnie, zdecyduje 5 najbliższych lat

Kiedy umawiasz się z kimś na trzecią i pojawiasz się o czwartej, możesz być pewien, że będziesz jeszcze musiał poczekać. W takim układzie nie można zabrać się do pracy na poważnie - mówi o kryzysie w krajach Europy Południowej Victor Perez Diaz, profesor uniwersytetu Harvard.

http://urlik.pl/13344/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy