Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2012-06-17 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2012-06-17 12:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki mialy tance i zmiana seri nastapila , zakonczenie polrocza sie zbliza - jednak obecnie najwiekszy wplyw na gieldy ma polityka i tak jeszcze dlugo bedzie..Obecne wybory w Grecji w przypadku wygrania parti pro europejskiej dodadza skrzydel gieldom ale tylko na chwile - mysle ze dolki z 2011r beda jeszcze testowane .. Jest teoria ze wzrosty od 2009 r byly rajdem niedzwiedzi i jezeli by to mialo racje to kazda bessa konczy sie wysokimi obrotami i objawami paniki .. Ja jednak jestem realista i uwazam ze teraz takze jest dobry czas na dobieranie substancji - gdyz alternatywy dla akcji nie ma .. Nalezy sie liczyc ze wspolna waluta euro upadnie - wykluczyc nie mozna i dobra trwale zawsze przetrwaja - ci co maja np. system emerytalny i ubezpieczenia w euro licza sie juz ze strata i beda restrukteryzowac wlasny kapital odlozony na zabezpieczenie emerytalne - dobierajac dobra trwale tzn. metale szlachetne i dobre akcje .. Trwa ucieczka ze wielu krajow europejskich poludniowych kapitalu i Szwajcaria planuje wprowadzenie nowej waluty tzn. zlotych frankow.. Nasze akcje dobre akcje - zwlaszcza te ktore sa bez zagranicznego kapitalu sa i beda uwazam dobrem poszukiwanym - te z kapitalem zagranicznym hm. kapital zagraniczny dla wysmienitych naszych spolek stal sie kula u nogi - jak widzimy i kto by pomyslal przed laty - dlatego uwazam ze nasze firmy sa zdrowe i zwlaszcza naszych oligarchow ktorzy nie pozbyli sie zwyklego chlopskiego rozumowania..
mik0110 / 2012-06-15 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
wiedźmy, wiedźmy... i po wiedźmach... :)

pozdrówka dla Biga i Wszystkich tu zaglądających
F.Lipski / 109.76.30.* / 2012-06-14 20:29
witam wszystkich,mam pytanie kupilem nowego laptopa 64-bit zamontowałem jave 32b potem 64b(tak rekomendują na głównej stronie) a mam eksplorera9 i co zapiszę sobie w ustawieniach to po ponownym wejściu w notowania wszystkie tabelki są poprzestawiane, na mozzili to samo a na starym dzialało mi wszystko ok..jak ktoś może pomóc to z gury dziękuje
gracz79 / 2012-06-16 10:28 / Bywalec forum
Sprobuj na innej przegladarce a jak juz wpiszesz swoje ustawienia to przed zamknieciem aplikacji powinno pasc pytanie czy zapisac ustawienia i zaznacz ze,,tak,,Moze to pomoze....pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-06-14 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2012-06-13 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
paweł77 / 2012-06-13 20:53 / Bywalec forum
Witam. Bigu sądzisz, że SNS cofnie się jeszcze znacząco, czy będzie "trzymał" się w okolicy 6? Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Big Lebowski / 2012-06-13 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pawel.. Pomimo perturbacji w Europie inwestorzy szukaja substancji na rynkach i SNS ma substancje - czy znacznie sie obnizy nie wiem jezeli to bede dokupowal.. Pozdr
Ged / 2012-06-13 21:56 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu, kącikowicze :)

sns póki co nie dokupiłem ale bardzo ładnie się zachowuje - widać fundamenty. wszystko od w20 będzie zależeć.
dla porównania- borek po zakończeniu animacji potrzebnej do wejścia do w20 stracił i obroty i werwę.
Big Lebowski / 2012-06-13 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Na Boryszewie nastapila impexmetalizacja spolki - glupie programy stosowane na Impexmetalu wprowadzono na BRS i rynek osiusial ta spolke - glupie programy mam na mysli skupy akcji , spolka powinna sie zajmowac tym do czego jest powolana a nie spekulacja na rynku.. Pozdr
Ged / 2012-06-13 22:12 / Tysiącznik na forum
na dłuższą metę taki sposób inwestowania zapewnia spokojny sen, uczę się tego :)
spółki bez wynalazków zachowują się sensowniej, choć te inne :) miewają bardzo spektakularne wyskoki..

zmieniając temat, zastanawiam się kiedy ulica wróci do giełdy. widać, że drobni inwestorzy są bez papierów i trudno o szerokie wzrosty.. w tym roku mamy grexit i inne cuda, później wybory w usa, które pewnie w 2013 zacznie zaciskać pasa. chyba prawdziwa hossa każe na siebie poczekać, jak myślicie?
albo sen albo pieniądze / 31.175.132.* / 2012-06-14 08:19
-bez inwestowania Twój sen będzie najspokojniejszy..
-ulica nie wróci, bo jest bez przerwy stratna, a nie o to chodzi, żeby ciągle dokładać do interesu
Big Lebowski / 2012-06-13 22:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ulica przez jakies dwa lata jeszcze jest zbedna na gieldzie..
Big Lebowski / 2012-06-13 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widze ze dyskusja o surowcach ponizej sie trafila- otoz nadal podtrzymuje ze ropa bedzie droga i bedzie sie poruszac w trendzie bocznym 100- 120 usd i o cenie ropy beda decydowaly Chiny i Indie tzn. popyt z tych krajow , USA beda zmierzac do samowystaeczalnosci , europa nie jest przygotowana do wysokich cen i to bedzie mialo dla wielu europejskich gospodarek bardzo negatywny wplyw...Zloto wyglada na to ze konczy konsolidacje i powroci do wzrostow - w Indiach miesiace wrzesien i pazdziernik sa miesiacami slubow i popyt sie ozywi..Dolar uwazam ze obecnie odreagowuje nieznacznie wzrosty i koryguje - jednak aprecjacja amerykanskiej waluty jeszcze nie zakonczona ale od przyszlego roku usd bedzie sie juz oslabial w stosunku do innych walut..Sa to moje prywatne przemyslenia i tak nalezy je odbierac..
Longterm / 2012-06-13 21:18 / Mostek Zwyciężymy!
Bardzo bym się zdziwił Bigu bardzo...
Dzidzius / 2012-06-13 23:00
Witaj Bigu
Oj Longterm odrób lekcje rynek boi się czwartkowego spotkania OPEC i dlatego ropa tanieje.
Big Lebowski / 2012-06-13 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longterm.. Czas pokaze wszystko i trzeba czekac :) Pozdr
Longterm / 2012-06-13 00:08 / Mostek Zwyciężymy!
widzicie - USA rośnie +1,17% a ropa dalej w dół!
CIERPLIWY GRACZ / 2012-06-12 20:27 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
pozdrawiam wszystkich
Big Lebowski / 2012-06-12 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
ert24 / 2012-06-11 20:45 / portfel
Dobry wszystkim czas zjazdu indeksow jeszcze nie nastapil panika jeszcze powroci i to pewno dosc szybko 17 wybory w grecji wiec wszystko przed nami. Jesli chodzi o wybory i np wzrostowy rok to juz taki optymistyczny nie jestem Benn nie moze zrobic Q3 agencja Moodys zagrozila ze jesli USA do stycznia 2013 nie przedstawi spojnej konsolidacji finansow obniz rejting AAA wiec ostatnie wystapienie Bena mialo byc piekne i dac wsparcie rynka ale takim nie bylo co widac bylo na kursie zlota ktore zanurkowalo dwie sekundy po 16 jesli ktos obserwuje ten kontrakt lub gra.
Longterm / 2012-06-11 21:03 / Mostek Zwyciężymy!
według mnie nie będzie qe3 przynajmniej do czasu wyjaśnienia sprawy Iranu oraz Syrii - Rosja zaczęła coraz śmielej wymachiwać szabelką i plan jest taki aby leżała i kwiczała a nie wtrącała się na arenie międzynarodowej. Nie muszę chyba mówić o zdołowanie cen jakiego surowca chodzi...są sprawy ważniejsze niż to czy bezrobocie jest akurat 7 czy 8 i czy preziem pozostanie Barrack czy Mitt. Nawet jakby nie było konfliktów z Iranem i wojny domowej w Syrii to i tak nie ma przecież co liczyć na qe3 do konferencji w Jackson Hole w sierpniu i wprowadzenie od października (jak co roku z resztą). Jestem pod tym względem realistą i pragmatykiem i jeśli rynek sobie sam nie poradzi to znaczy że jest słaby i tyle.
Big Lebowski / 2012-06-11 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-06-11 19:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
siły starczyło na dzień, szkoda ale to będzie ciekawy tydzień wiedźmy grecja
Big Lebowski / 2012-06-11 19:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. GPW po kilku dniach wzrostow - narzekac nie ma na co - do zakonczenia polrocza wzrosty moga potrwac jeszcze.. Pozdr
Ciułacz / 2012-06-11 01:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu witaj !
Srebro coś się zbiera i zbiera do odbicia ale w końcu chyba zrobi ząbek do 35 ?
Coś Cyfra ostatnio nie zagląda ? mam nadzieje że mu zdrówko dopisuje, a jak gdzieś czyta bez możliwości odpowiedzi to pozdrawiam.
Big Lebowski / 2012-06-10 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
mj_nl / 83.242.91.* / 2012-06-10 11:02
Witaj Dude,
amunicja się kończy
http://www.parkiet.com/artykul/1253432-Hiszpania-czwarta-po-pomoc.html
Big Lebowski / 2012-06-10 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie beda tanczyc w takt muzyki ktore wiedzmy beda zapodawac - takze zakonczenie polrocza bedzie gralo role - czy to juz koniec spadkow mozna zadac sobie pytane ?. brakuje wedlug mnie tzw. sell off na wysokich obrotach z objawami paniki ..Polityka obecnie odgrywa ogromna role i spadki w Europie wskazuja ze pieniadze byly wycofywane z tego regionu - wskazuje na to para euro - jen..Jednak sa kraje ktore sobie doskonale radza w tym kryzysie np.Polska i Niemcy - prognoza dla gospodarki niemieckiej zostala podniesiona z 0.6% na 1% takze u nas i mysle ze kapital globalny to doceni ..Dolar amerykanski obecnie obstawiam ze odreagowuje ostatnie mocne wzrosty i powroci do wzostow aby przebic 1,20 do euro.. wiekszosc obstawia we wrzesniu czy w pazdzierniku powrot do inwestycji - ja jednak mysle ze juz w sierpniu nalezy byc obkupionym - gdyz ten rok jest rokiem wyborow w USA a to nieco zmienia sytuacje..
Big Lebowski / 2012-06-10 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kasta.. Pozdr
dianthus80 / 83.142.6.* / 2012-06-10 00:37
Hejka.
Jaki sposob jest najbardziej optymalny zeby zainwestowac w akcje na rynku niemieckim?
Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?
kriss2 / 2012-06-10 09:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam ,zapytaj u siebie w DM , ja posiadam w bzwbk, i jest to bardzo proste, jedyny mankament to brak notowań w czasie rzeczywistym.Pzdr.
Big Lebowski / 2012-06-10 09:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. sa banki np. WBK w ktorych po zlozeniu podpisu mozesz nabywac akcje na rynku niemieckim.. Pozdr
dianthus80 / 83.142.6.* / 2012-06-12 01:24
Dziekuje serdecznie za informacje.
mannypl / 31.174.85.* / 2012-06-09 13:07
Cześć, jak oceniasz szanse zapłaty przez rząd za dodatkowe prace na Stadionie Narodowym spółkom PBG i HydrobudowaPL?
Big Lebowski / 2012-06-08 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
gracz79 / 2012-06-09 11:52 / Bywalec forum
Sie masz Bigu.Miejmy nadzieje ze powoli zaczyna sie zmiana trendu i ze Grecy ,,nie popsuja,,humorow za tydzien w wyborach.Milego weekendu dla wszystkich
mjazzga / 2012-06-08 20:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
ale pompa, ktoś się pojawił i brał wszystko jak leci z w20 na ile mu pozwolili;]
reprezentacja fatalnie;/ podobno duszno im było..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy