Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2012-05-31 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-05-31 19:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Siema,
Co to za szalony wystrzał na koniec?
Big Lebowski / 2012-05-31 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. Koniec miesiaca i okno trza bylo wystroic :)
mjazzga / 2012-05-31 19:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no to znowu jest z czego spadać hehe
Big Lebowski / 2012-05-31 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Caly czas na indexami wisi miecz , oczekuje sie paniki ktora zalatwila by sprawe , alternatywy dla akcji obecnie nie ma i dlugo nie bedzie , obligacje obecnie ryzykowna sprawa - mysle ze dobre akcje w Europie poludniowej - oliwkowej mozna juz zbierac na longa ..
mjazzga / 2012-05-31 20:09 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kto tej paniki oczekuje i na jakich aktywach? Bo patrząc lokalnie to spółki są w rękach właścicieli, te które są w rekach funduszy to od dawna są na równi pochyłej do piekła i je pominę, no i teraz Ci właściciele (GA) oni mają spanikować i oddać biznes? biznes który śpi na gotówce? i komu? ;] Wiadomo że można j***** indeks jako coś bardziej wirtualnego, albo kontrakty cokolwiek;p Cały czas bardziej obstawiam Marazm z kierunkiem dolnym niż Panikę na GPW.
Big Lebowski / 2012-05-31 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Panike mozna sztucznie wywolac aby pozbyc sie intruzow..
Big Lebowski / 2012-05-30 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie :)
tomtay / 2012-05-30 19:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Malinowo, pozbyłem się na dzień dobry ostatniego kwitu o nazwie Hawełka i chyba dobrze, bo "Rzeziuchna je na pugilaresie" ;)
Big Lebowski / 2012-05-30 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomtay .. To teraz tylko czekaj na odpowiedni moment .. Pozdr
mjazzga / 2012-05-30 19:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak wyczuć ten moment, jak być takim mistrzem ju jitsu;)
pozdrawiam
ketiw / 83.7.28.* / 2012-05-30 20:28
Witaj Bigu .Mjazga ta zasada brzmi"ustąp, aby zwyciężyć".Pozdrawiam.
mjazzga / 2012-05-30 21:39 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
na nikkei juz 25 lat ustępują i nie zwyciężają pomysłodawcy ;)
ketiw / 83.7.28.* / 2012-05-30 21:57
:) to moze to "najlepszą obroną jest atak"
Big Lebowski / 2012-05-30 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. Wszyscy czekaja na panike i obstawiaja ten moment.. Pozdr
mjazzga / 2012-05-30 19:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe, a tu paniki nie będzie dziś np hiszpanią zagrali jakby testując temat i co? powolne wykrwawienie, rynki akcje nie reagują bo nie zdążyli nakarmić nimi dostatecznie, reagują za to surowce i waluty i taka mała panika poszła w ropę
Big Lebowski / 2012-05-30 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rope maja cel zamierzony aby zepchnac ponizej 100 usd i wykosic pozycje dlugie , euro hm. kluczowy punkt to 1.18 usd na to nalezy zwracac uwage..
rzeźnia powraca / 37.8.210.* / 2012-05-30 19:01
Bigu zarżnę was wszystkich:)))
Big Lebowski / 2012-05-30 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Aniu masz na mysli lozko :) i dziki seks ? Pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2012-05-29 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-05-29 19:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
nie wiem czy obserwujesz, ale co oni próbują zrobić ze złotym? już jest mocno wyprzedany a oni dalej to cisną na nowe ekstrema
Big Lebowski / 2012-05-29 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. Zazwyczaj gdy na rynkach jest niespokojnie to rynki wschodzace a GPW jest do nich zaliczana - tzn. na rynkach wschodzacych trwa egzekucja i niewazne kto winien ..Pozdr
mjazzga / 2012-05-29 19:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ok, tylko szkoda że wszystkie korelacje walut z indeksami, oraz indeksów z innymi indeksami się zatracają, ciężko to więc analizować, fajna nauka ta bessa dla mnie, akurat piszę sobie pracę dyplomową o psychologii giełdy, i mam żywy organizm do badań
mjazzga / 2012-05-29 19:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kostolany co 2 stronę występuje;)
Big Lebowski / 2012-05-29 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wysmienity temat :)
mjazzga / 2012-05-29 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
od teorii do jakiejś wartości praktycznej, próbuje zbudować jakiś model sugerujący wejście i wyjście z rynku w oparciu o emocje wyrażone różnymi wskaźnikami;]
Big Lebowski / 2012-05-29 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Proponuje przeczytac lub obejrzec film Hrabia Monte Christo - znajdziesz tam wszystko..:)
mjazzga / 2012-05-29 21:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam, na zmianę z "książę" machiavellego cały świat w pigułce
tomtay / 2012-05-30 19:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kostolany'ego czytałem, Księcia również i tu nawet się pokusiłem swego czasu o napisnie krótkiej rozprawki celem obrony poglądów Niccolò Machiavelli'ego, oraz negacji terminu "makiawelizm" zatem jak już skończysz, chętnie przeczytam Twoją pracę drogi Mjazzga :)
mjazzga / 2012-05-30 22:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
obrona dopiero za rok, także obyśmy wtedy byli w lepszych humorach;)
mjazzga / 2012-05-29 21:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe
krisman77 / 88.110.245.* / 2012-05-29 18:47
Witam Bigu i Kacikowicze pozwol, ze troszke temat nie zwiazany z gielda a z euro 2012, oto jak jestesmy postrzegani na zachodzie. nie wiem czy ten link bedzie dzialal z terenu polski czy tzreba bedzie uzyc serwerow proxy, ale polecam ten dokument, dodam tylko ze zostal wyemitowany wczoraj podczas najwiekszej ogladalnosci, ciekawi mnie odpowiedz polskich wladz, jezeli wogole takowa bedzie, pozdrawiam wszystkich. http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b01jk4vr/Panorama_Euro_2012_Stadiums_of_Hate/
Big Lebowski / 2012-05-29 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krissman .. Pozdr
mjazzga / 2012-05-29 19:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widziałem to już wczoraj i bardzo mnie to zdenerwowało, ostatnio media wywołują u mnie negatywne emocje, np reportarz o grach w tvp1, teraz to, może trzeba by puścić w tym bbc jak się chłopaki z uk zachowują w krakowie? banda idiotów
krisman77 / 88.110.245.* / 2012-05-29 19:15
Dokladnie troszke to przykre
Big Lebowski / 2012-05-28 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-05-28 19:36 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Nie ma USA to super gra, dawno takiego warzywniaka nie było
pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-05-28 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Ano tak bywa .. Pozdrawiam
mjazzga / 2012-05-28 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak oceniasz czy takie spadające obroty to dobry znak, czy też raczej za tym jest taki punkt w którym wszyscy sobie walną pkc? ja myślę, że ok, ale wkoło mówią że nie;)
Big Lebowski / 2012-05-28 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Takie obroty to norma - sezon letni tak sie charakteryzuje ,duzo analitykow wiesci zjazd Daxa np. o 1000 pkt - tak sugerowal by Elliot - jednak nie lubie jednomyslnosci wsrod analitykow..
mjazzga / 2012-05-28 20:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
też bym wieścił a nawet więcej, tak samo jak pisałem o poziomie naszego w20 technicznie sprawy są jakoś bardzo oczywiste, ale jak wszyscy tak obstawiają to lepiej ustawić się inaczej;]
Big Lebowski / 2012-05-28 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wykluczyc niczego nie mozna - akcji nie sprzedaje a gdyby zjechalo obkupie sie w kontrakty na akcje..Taki mam plan..
Ged / 2012-05-28 21:09 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu, bywalcy :)

jadą po niektórych spółkach - np. pge sponiewierali że aż strach, faktycznie kontrakty na coś w tym guście mogą być dobrym pomysłem
Big Lebowski / 2012-05-28 21:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Kazdemu forumowiczowi bede odradzal kontrakty..Pozdr
mjazzga / 2012-05-28 20:33 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Don Romano tak robił przy 40groniach;)
Big Lebowski / 2012-05-28 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Don Romano wiele swoich spolek zeszmacil - Hutmen , Skotan i IPX zrobil glupia martwa spolke - BRS otrzymal awans do pierwszej ligi troche na wyrost i gra do wlasnej bramki moze mu ten awans odebrac - inwestorzy powazni nie lubia spolek groszowych - miejsce tal takich jest penny stocks..
mjazzga / 2012-05-28 20:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe kto ma jeszcze te akcje Ty masz ja mam deko ale że coś się zmieni to nie wydaje mi się, gościu sobie zarabia na krezusie a reszta to tylko wyciąganie kasy
mjazzga / 2012-05-28 20:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a btw Impex to widziałeś że nie wypłacają dywidendy? aż się zdziwiłem że nie zrobią podwójnego wyciągnięcia kasy (skup + dywidenda = combo)
Big Lebowski / 2012-05-28 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Duzo - mialo byc wielu analitykow sorry..
asiamierz / 2012-05-28 19:21
SĄD UTRZYMUJE SIĘ Z PODATKÓW- MA GRUBY PORTFEL. POKAZUJE TO REPORTAŻ (7 MINUT) "Paróweczka pod sąd, czyli z kotem pod płotem" - problem pokazuje Michał Olszański i Andrzej Tomczak, dziennikarz TVP redaktor Magazyny Ekspresu Reporterów. Taka paróweczka karierowicz żaden, a do sądu sprawa trafić może, a podatnik płaci . Paróweczka karierowicz żaden, aby taka sprawa do sądu trafić mogła, obciążyć sprawą tego kto to wnosi, a nie podatników.
obejrzyj od 32 minuty www.youtube.com/watch?v=ayRmuOysJe0 NAUCZ MOŻE KOGO TRZEBA NASZE PIENIĄDZE SZANOWAĆ SKORO UMIESZ INWESTOWAĆ
Kasta87 / 2012-05-28 14:34
Witaj Bigu mam 2 pytania nie dawno zadałem Tobie pytanie o spółkę Ammono pytałem jak kupić akcję spółki, która nie jest notowana na giełdzie odpowiedziałeś mi poprzez kupno akcji pracowniczych może to banalne pytanie ale dopiero zapoznaję się z tym wszystkim więc mam spory mętlik w głowie mianowicie chciałbym byś powiedział mi jak można dokonać zakupu właśnie takich akcji no i jak Ty sam oceniasz te spółkę ?
Big Lebowski / 2012-05-28 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kasta - spolki nie znam to i na jej temat sie nie wypowiem ,jak zakupic to juz Ci pisalem wczesniej - poprzez pracownikow tej firmy , jak kontakt znalezc hm. dla chcacego nic trudnegio .. pozdrawiam
Longterm / 2012-05-27 14:24 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, często poruszanym wątkiem tutaj i nie tylko są surowce. Warto zerknąć od czasu do czasu na ich wyceny w naszej walucie. Przykładowo miedź wyceniana w PLN jest wciąż właściwie na swoich szczytach historycznych. Czyli że słabszy PLN rekompensuje całkowicie spadek ceny w USD. Wniosek z tego jest taki że KGHM dodając do tego jeszcze przejętą Quadrę jest bardzo poważnie niedowartościowany przez rynek. Jeśli ceny miedzi w USD są wyznacznikiem załamania popytu w eksporcie jako całości to nasz słabszy Złoty całkowicie to zrekompensować eksporterom.
Big Lebowski / 2012-05-27 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=XCKoJEqG-nY&feature=related - kaszubstwo
Emili / 46.149.148.* / 2012-05-27 13:48
Witam, Bigu moge Cie prosic, napisz cos o euto/zloty oslabi sie to euro czy nie? Teraz zaczynam wnioskowac ze to euro dalej bedzie szlo do gory :-(
Big Lebowski / 2012-05-27 18:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Emili.. Pieniadze drukowane beda sie oslabiac w dluzszej perspektywie do walut o twardym fundamencie a taka jest nasza zlotowka , srebro i zloto , dolar kanadyyjski czy waluty skandynawskie - jezeli rynki sie uspokoja zloty powroci do prawidlowej wyceny.. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-05-27 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim ..
Big Lebowski / 2012-05-27 11:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Polityka obecnie na rynkach rozgrywa swoja gre i rynki ustawiaja sie pod wydarzenia polityczne - inwestorska brac jest w rozterce i zagubiona - czesc dala sobie spokoj i czeka na lepsze i bardziej klarowne czasy ..Wybory w USA graja glowna role uwazam i dlatego podgrzewane sa europejskie problemy a amerykanskie pomijane - pomimo ze Europa przeprowadza reformy , restrukturyzuje dlugi i ogranicza zadluzenie - wezel gordyjski jest mozolnie i powoli rozwiazywany - potrzeba czasu i cierpliwosci , po wyborach w USA polityka fiskalna bedzie bardziej restrykcyjna i bedzie to mialo wplyw na amerykanska walute tzn. ten rok nalezal do usd - obstawialem ze 1,23 w stosunku do euro ale mozliwe ze zejdzie na krotko ponizej 1,20 - jednak przyszly rok bedzie nalezal juz do europejskiej waluty uwazam ..Wiele krajow europejskich jest w recesji lub na krawedzi jednak wiele doskonale sobie radzi np. niemiecka gospodarka , skansdynawskie kraje i nasza gospodarka - oslabienie zlotego zwiekszy wplywy naszych eksporterow - czy jest alternatywa dla akcji obecnie - otoz nie - obligacje i to zabrzmi jak ponury kawal sa ryzykowne i nawet inflacji nie pokrywaja , surowce - drozejacy dolar wywolal przecene - jednak uwazam ze to nalezy wykorzystac do zwiekszenia pozycji , analitycy staja sie obecnie totalnymi pesymistami - mocnych spadkow wykluczyc nie mozzna - jednak wybrane akcje nie maja konkurencji w dluzszej perspektywie i tego sie trzymam , co do surowcow to zdania nie zmieniam nadal ..
mjazzga / 2012-05-27 11:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
co amerykańskiego wyborcę obchodzi jakiś kraj zwany Europą? nic nie obchodzi. W Europie nadchodzi ostateczne oczyszczenie, i oczywiście GPW będzie najsłabszą giełdą tj 1600 punktów i KGHM po 60zł, będzie to osiągnięte nie paniką, bo większość jest bez akcji, tylko brakiem pieniądza i konsekwentnym osuwaniem się. Można budować swoje pozycje ale tylko przy założeniu że na lata i że jesteśmy wstanie przetrwać to co się dzieje z cenami także dla większości lepszą strategią będzie pilnowanie pieniędzy i czekanie na odwrócenie trendu niż dokupywanie na spadkach i tracenie włosów na głowie i kolejnych dni z życia z powodu stresu.
Big Lebowski / 2012-05-27 12:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga .. Amerykanskiego wyborce obchodzi Europa gdyz ma tam ulokowane pieniadze - ktore obecnie wycofuje - jednak one wroca gdyz chec zysku sie pojawi - zadnego poziomu wykluczyc nie mozna to fakt i strategia jest wazna .. Pozdr
mjazzga / 2012-05-27 12:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tu mówimy o pewnym poziomie świadomości zakładam, że inwestorzy to tacy świadomi ludzie (może wyłączając nowych akcjonariuszy fejsbuka) jednak w masie do której trafiają wybory to taka kwestia jest pewnym marginesem, w końcu mają ludzie swoje problemy z pracą z nieruchomościami itd można by wymieniac.
Co do wycofywania pieniędzy to ja zauważam jedną rzecz, że z GPW te pieniądze wyparowały na jesieni w formie lawiny i potem się już nie pojawiły, dlatego takie spłaszczenie wykresu, który wygląda dziwnie w porównaniu z sąsiadem DAX. Co za tym idzie ciężko będzie o kolejną lawinę, a raczej dalsze powolne osuwanie. Warto obserwować waluty jako barometr a jak ktoś myśli o akcjach to wspomniany KGHM i to jak będzie się zachowywał. Takie moje zdanie i wiadomo że może być błędne;)

Oby ci siły nie zabrakło w konsekwencji inwestowania którą podziwiam, i pisz zawsze bo jakaś stałość jest potrzebna, czytelnicy poznikali i piszący a Ty pozostajesz:)
Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2012-05-27 12:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
KGHM - tym walorem jest ustawiany glowny index , GPW hm. uwazam ze nieslusznie w podswiadomosci inwestorow globalnych porownywani jestesmy do Hiszpani i to sie zmieni , jezeli piszacyi czytajacy poznikali to dobry prognostyk na przyszlosc :) Pozdrawiam serdecznie..
gracz79 / 2012-05-27 09:34 / Bywalec forum
Przywital Biga oraz pozostalych w ten niedzielny poranek.Ja widzimy gielda nas nie rozpieszcza,miejmy nadzieje ze wkrotce sie to zmieni.Kiedys Bigu wspomniales ze zmieni sie na plus na rynach ackcji ze wzgledu na wybory w USA.Wg Ciebie wybory = QE3?I JEZELI TAK TO KIEDY...Co do europjskich gield to chyba do polowy czerwca wiele sie nie zmieni
jackmax / 46.113.57.* / 2012-05-25 21:22
boryszewa kupujta bo to super spolka jest wygrata toster
Big Lebowski / 2012-05-25 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
tomtay / 2012-05-25 19:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj, malinowo się mamy,
chociaż chyba troszeczkę mocniej trzeba stanąć z boku, bo na ten moment co sypnę mąki, to chleba z tego nie ma :)
mjazzga / 2012-05-25 19:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ta, a mały chlebek taki zjadliwy kosztuje 7zł;/ (dziś mi zdrożał o 50gr) zielona wyspa jego mać
pozdrawiam
tomtay / 2012-05-25 20:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupuj zwykłe kajzerki, byle nie w markecie i na to osełka z Mlekowity (to chyba jedyna osełka, która zawiera śmietankę w ilości maksymalnej, a nie tłuszcz roślinny), plus plaster pomidora i jesteś w domu :)
mjazzga / 2012-05-25 20:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie lubię smarować pieczywka chyba że smalczyk jak sobie zrobię;)
Big Lebowski / 2012-05-25 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie - chlebek itp. produkty beda drozec.. Pozdr
gracz79 / 2012-05-24 19:26 / Bywalec forum
Dlaczego Bigu nie zbanuja na amen tego IP-62.87.218.* ?Raz a dobrze i bylby spokoj.To forum sluzy do wymieniania pogladow a nie ciaglego obrazania innych
CIERPLIWY GRACZ / 2012-05-24 19:59 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc pozdrawiam wszystkich
Big Lebowski / 2012-05-24 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy.. Pozdr
Big Lebowski / 2012-05-24 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Graczu - redakcja dala sobie kiedys z jednym forumowiczem rade tzn. postraszyli odpowiednimi organami i ucichlo - tu w tym przypadku powinni postapic podobnie i ta asocjalna menda by ucichla i skupila by sie na zakrywaniu brudnych paznokci lakierem , typowy lumpen proletariat z Napierstkowa..Pozdr
Big Lebowski / 2012-05-24 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie :)
mjazzga / 2012-05-24 19:26 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
GPW znowu najgorsza w europie, można by pomyśleć że to Polska winna kryzysom;) jak ktoś potrafi na tym rynku zarobić to wielki szacunek
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-05-24 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga ..Zagraniczni inwestorzy sa nieufni obecnie - w kolejce Hiszpania stoi na tapete , jednak drogie euro czy dolar sluzy eksporterom naszym i to bedzie zauwazone i docenione.. Pozdr
mjazzga / 2012-05-24 19:42 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
może będzie w 2013;) jak na razie napisano: ""Podtrzymując naszą opinię, że wyniki operacyjne spółki (z wyłączeniem zdarzeń jednorazowych) ulegną pogorszeniu w tym roku, a potencjalne zyski z segmentu motoryzacyjnego przyjdą później i mniejsze niż się powszechnie oczekuje, podnosimy rekomendację do Trzymaj ze Sprzedaj, wyłącznie w oparciu o zachowanie się kursu akcji."
Komedia trwa dalej tylko k.. nikt się już nie uśmiecha:) (w ok 40 groszy znowu będzie można zrobić rundkę a dla longowca zgrzytanie zębów)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy