Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
ert24 / 2012-03-05 20:36 / portfel
witam :) rozpoczela sie wlasnie korekta czy to dopiero przygrywka do niej ? widze ogromna slabosc naszego parkietu hmm jestem ciekawy czy cos moze to zmienic czy mozemy ostro zapikowac... widze USA i tam nadal bronia wszystko spadek 0,5 % to zaden spadek co bedzie jak faktycznie u nich bedzie korekta hmm
farnick / 2012-03-05 21:13
Witam,
Apple korekci - a to pociąga w dół cały Nasdaq, S&P też nie zachęca do zakupów.
Obstawiam głębszą korektę. Większa cześć kasy z LTRO 2 leży spowrotem na kontach w .... ECB ale jak indeksy zejdą niżej i sytuacja do wejścia będzie bardziej dogodna to ta kasa będzie musiała popłynąć na rynek.

CLI na cyklometrze OECD zawrócił z miejsca w stronę ćwiartki "ekspansion" (dla USA zawrócił z miejsca o 180 st. dla Europy zakręca powoli, ale zakręca).
http://stats.oecd.org/mei/bcc/default.html
Big Lebowski / 2012-03-05 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Farnick..Pieniadze o ktorych piszesz ida na zakup obligacji a akcje sa omijane - banki zadawalaja 2% stopa zwrotu gdyz i tak gotowke maja w prezencie, banki odeszly od funkcji do ktorych zostaly powolane tzn. udzielanie kredytow - nie wrozy to dobrze calemu systemowi , zrady krajow autokratycznych np. ( Chiny ) moga sie smiac z demokratycznej i bogatej Europy czy Ameryki - gdyz to wlasnie ta bogata czesc swiata z tradycja demokratyczna - tarza sie obecnie w kryzysie a biedne spoleczenstwo chinskie przejmuje kontrole powolutku ..Pozdr
GDR z LONDYNU / 78.8.125.* / 2012-03-06 09:02
TY TOSTER JAK TAM ROPA PO 150$ A ZREBRO PO 500


wygrałeś jak zwykle czajnik matole osiole , buhahahahha
Big Lebowski / 2012-03-05 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2012-03-05 19:20 / Fan Linuxa Ubu
witaj jak silwere przebije 105 to może być do brania dopiera na 99 zł to może być silna korekta jak uważasz.... II korekta II fali
Big Lebowski / 2012-03-05 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Gwiazda tegorocznych wzrostow na surowcach bylo wlasnie srebro i ma sie z czego korekcic - stwarza to jednak okazje do zakupow , dobierania - wiedzmy graja juz na wszystkim i trudno cos przepowiadac - jednak podtrzymuje ze srebro , miedz , platyne i rope nalezy miec.. Pozdr
5424 / 2012-03-05 19:35 / Fan Linuxa Ubu
i kakao pięknie chodzi nawet laik giełdowy może spokojnie na nim potrenować
5424 / 2012-03-05 19:32 / Fan Linuxa Ubu
ss nie leci to mnie wcurwia ale spoko poleci
Big Lebowski / 2012-03-05 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie poleci i druga spolka z wig20 takze nie poleci - tak obstawiam..
5424 / 2012-03-05 19:37 / Fan Linuxa Ubu
nie smuć mnie... druga spólka to badziew.. ale s to potęga czuję że trza będzie się na nią zasadzać
Big Lebowski / 2012-03-05 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze wielu sie wlasnie zorientowalo a tu nie ma kto sprzedawac..
5424 / 2012-03-05 19:49 / Fan Linuxa Ubu
polecą indeksy poleci ss w tamtej korekcie długo trzymał fason aż ktoś nie wytrzymał a potem poszło
Big Lebowski / 2012-03-05 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie jest inaczej - instytucjonalni sa zmuszeni do budowania portfela z ta spolka ..Takze dywidenda obecnie to takze nie do pogardzenia..
5424 / 2012-03-05 19:56 / Fan Linuxa Ubu

instytucjonalni sa zmuszeni do budowania portfela z ta spolka

i to mnie wcurwia najbardziej że taniej może nie być
Big Lebowski / 2012-03-05 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra wielka sztuka jest wlasnie przeproszenie sie z walorem na wyzszych poziomie , wiele razy nie uczynilem tego i uciekly mi tysiace procent, tysiace..
5424 / 2012-03-05 20:07 / Fan Linuxa Ubu
dostałeś pit ja czekam i nie dostaje aż mnie korci ile s dał zarobić pewnie moja ślubna oniemieje z podziwu
5424 / 2012-03-05 20:05 / Fan Linuxa Ubu
ja się z s tyle razy przepraszałem na różnych poziomach że wybaczy na pewno od wczoraj myśle
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-03-04 11:42

Inwestorzy jednak od inwestowania nie powinni sie odwracac a wrecz przeciwnie starannie ukladac portfolio i do dobrych akcji surowce polecam : miedz , srebro i rope
Do surowcow dorzuce platyne

Mam prośbę do Was dośwadczonych inwestorów.
Czytam Wase opinie i od jakiegoś czasu kupuję akcje. Nie wiem jednak jak się inwestuje w surowce a często je polecacie. Czy kupuje się je tak jak akce i tak samo sprzedaje. Byłabym wdzięczna za kilka prostych objaśnień.
marika_74 / 195.117.29.* / 2012-03-05 13:09
Witam

Odnośnie do inewstowania w surowce to można zakupić złoto w sztabkach to czy tez mozna zakupić w taki sposób srebro? Czy tylko można inwestować wirtualnie?

Dzieki
5424 / 2012-03-05 19:31 / Fan Linuxa Ubu
wszystko można ale jak będzie spadać to będziesz z tym srebrem po jubilerach czy kantorach biegać i się prosić żeby kupili na certach bez problemu kilka kliknięć myszką i masz problem z głowy
Big Lebowski / 2012-03-05 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marika.. jak to sie mowi : od kiedy fenicjanie wynalezli pieniadze nie ma problemu z zakupem , w sztabkach , monetach czy w certyfikatach - zglos sie do swojego banku i popytaj.. Pozdrawiam
5424 / 2012-03-04 11:58 / Fan Linuxa Ubu
kupujesz ceryfikaty rajfajzena tak jak akcje np na srebro rcsilanopen itp
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-04 15:26
Teraz dobrałem troche srebra ale za nerwowy byłem wziąłem po 110zł (ustawiłem 01 marca przed otwarciem ) ,a pozniej tak się skorekciło.:(.Pozdrawiam wszystkich.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-03-04 15:49
I tak nie bardzo rozumiem.
Mam konto w BM, to mam ustawic kupno....? no właściwie na co ?. Gdzie mogę obserwwac ceny srebra
za nerwowy byłem wziąłem po 110zł

bo to chyba ni są te certyfikaty rajfajzena.
Dzięki za dyskusję, nie wszystko rozumiem ale może powoli...
Rajen / 2012-03-04 23:24
Nie wiem jak to jest w BM, ale w mBanku po wejściu w dział Giełdy, mam do wyboru kilka kategorii instrumentów finansowych:

- akcje
- certyfikat
- kontrakt terminowy
- obligacja
- prawo poboru
- warrant

No i jak to wspomnieli poprzednicy, możesz za pomocą certyfikatu zakupić srebro, albo np ropę (na zwyżkę i zniżkę, czyli można zarabiać też na spadkach cen ropy).
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-04 15:58
Tak jak Cyfra napisal Rcsilanopen .
ketiw / 83.2.52.* / 2012-03-04 16:13
I tak jak pisze Alvarez to jest tylko papierek.
Alvarez / 2012-03-04 12:50
Witaj Ze Slaska, Proste inwestycje w srebro to nie tylko certyfikaty RCSILAOPEN (raiffaisena) – kupujesz papierki. Inna forma to fundusz ETF , ale taki inwestujący w realne srebro. Takie etf mozna kupic (procedura jak przy zakupie akcji) poprzez niektore nasze biura maklerskie na gieldzie zachodniej. Niektore maja b. dobra plynnosc. Niedogodnosc – to zakup w $, Euro, CHF.
Big Lebowski / 2012-03-04 10:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=B8FxrjjQfX0
Big Lebowski / 2012-03-04 09:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2012-03-04 10:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Marzec zazwyczaj jest miesiacem na rynkach w ktorym koniec zabawy nastepuje pt. efekt stycznia , czy opozniony grudniowy rajd itd. czy obecnie tak bedzie - obaczym..Rynki obecne wzrosty zawdzieczaja bankom centralnym a zwlaszcza ECB ale party wiecznie pod ten argument wiecznie trwalo nie bedzie - gdyz bank centralny Japoni od kilkudziesieciu lat to czyni i to z marnym skutkiem , Bank Angli podobnie od wielu lat i FED - tu jednak gra toczy sie pod wybory prezydenckie i obojetnie kto wygra - to polityka fiskalna w USA bedzie bardziej rygorystyczna - to pewne , gdyz w roku wyborczym duzo sie obiecuje i nie ustanawia prawa ale po - ustanawia sie i egzekwuje prawo..Banki centralne przejely obecnie funkcje bankow komercyjnych i to nic dobrego nie wrozy sektorowi bankowemu i jak juz pisalem party wiecznie trwac nie bedzie.. Inwestorzy jednak od inwestowania nie powinni sie odwracac a wrecz przeciwnie starannie ukladac portfolio i do dobrych akcji surowce polecam : miedz , srebro i rope , inwestorzy z zasobniejszym portfelem powinni troche niemieckich akcji zakupic - gdyz calkiem mozliwe ze Niemcy wroca do swojej dawnej waluty i tu turbulencje moga sie oplacac..Sektory ktore obecnie sa i beda na topie - to przemysl samochodowy - gdyz cala Azja jest nienasycona i dlugo nie bedzie oraz paliwa - ktore takze Azja wlasnie bedzie napedzac wzrost cen a Europa nie jest na wysokie ceny paliw przygotowana ..Dobre akcje to takze dobra trwale i beda poszukiwane przez inwestorska brac jako ucieczka przed inflacja oraz brak alternatywy na rynkach , jednak obstawiam ze rynki sa mocno wykupione i turbulencje nastapia..
Big Lebowski / 2012-03-04 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do surowcow dorzuce platyne - ktora takze polecam od dluzszego czasu i jest warta zainteresowania..
Alvarez / 2012-03-04 12:33
Witaj Bigu, Chociaz banki centralne obecnie rzadza, to mysle, ze we wzrostach na rynkach banki glowne tez beda mialy mocny glos. Jednak przez ich kieszen przewalac będzie sie forsa. Wiec na gieldzie beda widoczne tego wyniki. Piszesz ze niemieckie akcje. Wspomniany kiedys przez Ciebie CBK.de dobrze zwyzkuje, ale silnie reaguje na wszelkie turbulencje. Troche cbk mam wiec sledze. Ciekawie wyglada tez Bos.de –regularnie posuwa – branza spolki (ekskluzywna odziez i skora) chyba bardzo udana i malo wrazliwa na zawirowania. Może spolka już za wysoko. Dobra plynnosc tych spolek .Korci. Może to dobre na dodatek do srebra?
Big Lebowski / 2012-03-04 12:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Alvarez..Gerry Weber wart jest uwagi uwazam a takze Boss - obie spolki maja sie wysmienicie i perspektywy dla nich takze sa super , Commerzbank - tu wahania beda spore ale uwazam ze warto zaryzykowac i w dolku dobrac tych akcji..Na krajowym rynku warto wyszukiwac ekspansywne i perspektywiczne spolki - Synthos gdy nabywalem taka spolka byl i takie nalezy wyszukiwac , SNS placi obecnie 0,23zl dywidendy i roznie na to mozna spogladac ale dla mnie to okolo 30% od ceny ktora nabywalem akcje i takie rodzynki nalezy wyszukiwacobecnie..Pozdr
5424 / 2012-03-04 11:56 / Fan Linuxa Ubu
Witaj jak zapatrujesz się na $ zł żeby zakończyć temat zapodaj jakieś poziomy cenowe
Big Lebowski / 2012-03-04 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj cyfra - przy turbulencjach na rynkach powroci usd na swoje szczyty a gdy nastapi uspokojenie bedzie testowal dolki - mowa tu o parze usd/zl.. Pozdr
5424 / 2012-03-04 13:25 / Fan Linuxa Ubu
czyli troszkę $ opłaci sie wziąśc
Big Lebowski / 2012-03-04 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie tak z perspektywa srednioterminowa - w dluzszym terminie zloty bedziie sie umacnial i bedzie mocna waluta..tak obstawiam..
krisman77 / 88.110.240.* / 2012-03-02 22:18
Witam szanowne grono, cos dla wielbicieli spolki na S http://stooq.pl/n/?f=578909
k.E. / 46.149.148.* / 2012-03-03 19:23
Doberek, Bigu mozna poprosic coś o euro-złoty ? Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-03-04 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj K.E.. Euro tak w stosunku do usd jak i zlotego jest sporo przewartosciowane - zalezy wszystko jak bedzie sie dzialo na rynkach - przy turbulencjach usd bedzie sie umacnial a zloty sie oslabial - jednak w dluzszej perspektywie obstawiam znacznie mocniejszego zlotego i zancznie slabsze euro.. Pozdr
Big Lebowski / 2012-03-03 08:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krisman.. 0,23 zl hm.. spolka ta sprawia wielu radosci wiernym akcjonariuszom i nadal bedzie..Pozdr
mjazzga / 2012-03-03 11:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a mnie się taka akcja nie podoba, kasa fajna ale lepiej, żeby mieli lepsze pomysły co robić z gotówką;o
Big Lebowski / 2012-03-03 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga..pomyslow im nie brakuje i realizuja sytematycznie i bez rozglosu - na sama modernizacje wydano przed laty 180 ml euroi obecnie sa efekty - bedzie to koncern na miare europejskiej potegi - tak to widze i szczerze mowiac zawsze widzialem - dywidenda swieta rzecz i tego trzeba sie uczyc i nietylko spekulacja zyc.. Pozdr
krisman77 / 88.104.29.* / 2012-03-03 12:18
Witam jakis czas temu myslalem o pozbyciu sie waloru,ale obecnie chyba pozostawie go jako moj ,,fundusz emerytalny,, Firma rozwija sie caly czas, podpisuje nowe spore kontrakty, branza mysle bardzo przyszlosciowa, no i rozpoczela tradycje wyplacania dywidendy, to takie moje ,,za,, jezeli ktos ma jakies ,,przeciw,, to bede wdzieczny. pozdrawiam i zycze milego wekandu
Big Lebowski / 2012-03-03 12:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krisman.. u mnie pelni to rola juz dawno i bedzie pelnil nadal role funduszu emerytalnego..Pozdr
Big Lebowski / 2012-03-02 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Ged / 2012-03-02 20:03 / Tysiącznik na forum
gratki Bigu za dzisiejsze wzrosty najbardziej ospałych spółek w portfelu :)
Big Lebowski / 2012-03-02 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. dziekuje .. Pozdr
tomtay / 2012-03-02 20:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kłaniam,
tak drobnym druczkiem zapytam Jarg i Śliczooka to coś grają, bo kiedyś bywali było gwarno, a teraz 'cicho jak w kościole'? :)
Big Lebowski / 2012-03-02 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomtay.. graja , graja..
tomtay / 2012-03-02 20:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ano szkoda, że nie zaglądają, szczególnie Jarg i Ślicznooka dużo serdeczności i kurtuzji nadawali Twemu pugilaresowi oraz oczywiście Thaika z tych zaglądających w "bliższych czasach" :)
Bądź Pozdrowiony
ert24 / 2012-03-01 21:08 / portfel
Dobry wszystkim mnie interesuje ta polska slabosc czemu wig tak w plecy jest za pozostalymi gieldami nie chodzi o dzisiaj tylko o ten czas wzrostow hmm zawdzieczamy to ministerstwu i wielkim emisja pzu tauron czy cos innego sie tu kryje np analogia wloski parkiet
Big Lebowski / 2012-03-01 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ert..obecne wzrosty na rynkach zawdzieczamy ECB ktory zarzuca tanim pieniadzem banki i instytucje finansowe a oni nabywaja obligacje i akcje z pierwszoligowe - czytaj DAX czy Dow - na naszym rynku nabywaja zlotego i obligacje - obstawiam jeszcze jedna fale spadkowa gdyz euforia taniego pieniadza sie skonczy i przyjda twarde realia a te nie oszukaja rynkow - obstawiam marny wzrost gospodarczy w UNI , wysokie ceny paliw -na ktore Europa nie jest przygotowana - wcale ale to wcale i smiac mi sie chce gdy czytam rodzimych analitykow ktorzy przewiduja obnizke cen ropy - beda wzrosty cen ropy i wysokie ceny ale czy wystapi inflacje - pewien nie jestem - japonia od 30 lat pompuje i pomuje pieniadze i groch o sciane wychodzi.. Pozdr
ert24 / 2012-03-01 21:39 / portfel
bardziej chodzi mi o to ze wig idze swoja droga jakby nie patrzec przespal caly okres wzrostu na zachodnich gieldach mamy maraz przynajmniej po czesci cos tu niega przy wzroscie pkb okolo 4 % powinno byc wyzej znacznie a tu zabawa +1 a pozniej zjazd -2 i tak stoimy w miejcu i drepczemy czego brakuje hmm funduszy zagranicznego kapitalu nawet wegry poszli wyzej z gielda niz my hmm moze to pytanie klucz
Big Lebowski / 2012-03-01 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wiem o co Ci chodzi - wig tak idzie na ile starcza mu pary i nic wiecej.. ruszono male spolki gdyz latwiej tym cos zrobic niewielkim kapitalem ..
ert24 / 2012-03-01 22:20 / portfel
ja dzisiaj postawilem jednak na duza spolke lubie kolor miedziowy ;) sadze ze najlepiej sie zachowuje na tle wig 20
amigo2nl / 77.254.132.* / 2012-03-01 21:46
jam to pisał-;)siorbac małe dobre społki tak kole sierpnia to było-;)
ps.przywitał wieczorowo
Big Lebowski / 2012-03-01 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. Pozdr
Big Lebowski / 2012-03-01 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Boryszew bada możliwości inwestycyjne w ramach segmentu motoryzacyjnego w Polsce. Spółka nie podaje na razie szczegółów projektu, choć przyznaje, że bardziej interesuje ją budowa nowej fabryki. Boryszew chce zainwestować także na rynku rosyjskim. Obecnie jest na etapie wyboru lokalizacji dla projektu.
Boryszew musi uwazac aby nie przeinwestowc i w zadnym wypadku w USA inwestycje, na amerykanskim rynku przewiozly sie takie firmy np. jak Daimler , Deutsche Telekom , Alstom , Bayer i wiele innych z najwyzszej polki firmy , z naszych krajowych ponar ale tu samo szemrane towarzystwo sobie winne , takze rynek rosyjski jest trudnym rynkiem i tu ostroznosc wskazana..
mjazzga / 2012-03-01 20:01 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude, oni do Rosji idą z VW a VW się jeszcze nie zdecydował na produkcję tam, niemniej jak się zdecyduje to warto bo dzięki temu zwiększą marże. Także RK głupi nie jest i sam się do Rosji nie pcha, jest miło zapraszany przez Niemca;) który to moim zdaniem przejechał się bardzo na Chińczykach i Hindusach, i widzi teraz z kim warto robić biznes i komu tamtejsze spółki pomóc skonsolidować;)

Co dalej, to słyszałeś te wywiady zapewne o 4 nodze spółki tj wydobyciu udokumentowanych złóż i tu są różne ciekawe spekulacje;) Teraz RK sobie kupił Geofizykę zapewne nie dla kaprysu:)

Wszystko to będzie potęga, szkoda, że nie dla akcjonariuszy takich jak my;o( no nie prędko lat kilka )
Big Lebowski / 2012-03-01 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. spolki z wig 20 to moge sobie pozwolic na pisanie prawdy a obsmarowywanie formulka o przewartosciowaniu to na innych walorach sie skupie :) - BRS ma niesamowity majatek w nieruchomosciachi kiedys je spieniezy, ja zdaje sobie sprawe ze on z niemcami do rosji sie wybiera - jednak nadal twierdze ze to trudny rynek , u nas panuje opinia np. ze PGNIG jest firma panstwowa hm. od kiedy np. Gazprom jest prywatny a firma bardzo prywatna Yukos Chodorkowskiego wiemy jak skonczyla..Pozdr
mjazzga / 2012-03-01 20:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a no w tym sensie to wiadomo dziki kraj, może potrzebują polaka żeby tam z procentami wytrzymał;] ale to tylko 1 fabryczka, popatrz gdzie oni nie mają jakiejś fabryki;] wszędzie mają po tych przejętych spółkach hehe;]

kiedyś wykładowca opowiedział mi historię BP, która ponoć tam na wschodzie w najtrudniejszych warunkach podjęła się wydobycia i jak tylko pobudowali wszystkie sprzęty, teren przygotowali to przyszedł rusek i powiedział dość teraz to już my będziemy dalej robić;)
Big Lebowski / 2012-03-01 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BP oskarzyli o zatruwanie srodowiska , mialem kiedys angielska firme ktora dzialala w rosji i rok czasu akcje obrot byl zawieszony i to podczas mega hossy - krew mnie zalewalai znam to..
takra / 178.56.142.* / 2012-03-01 20:29
Witam.Stare powiedzenie: psu nie ufaj z przodu,koniowi z tyłu,rusek niebezpieczny z każdej strony! Uszanowanie przesyłam
Big Lebowski / 2012-03-01 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Takra.. Tak to sluszna opinia..ale rynek amerykanski podobny hehe Pozdr
Big Lebowski / 2012-03-01 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Longterm / 2012-03-01 18:04 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, zachęcam was aby zapisać się na listę subskrybentów i otrzymać specjalny raport z rynku akcji zupełnie gratis. Czy obecne spadki to tylko korekta czy powrót do okrutnej bessy? do ilu może spaść WIG20 i co dalej z KGHM? Na te wszystkie pytania odpowiadam w tym specjalnym, bezpłatnym raporcie przygotowanym specjalnie dla was.

www.longterm.bblog.pl
Baranek Shaun nielogo / 62.21.17.* / 2012-03-02 10:03
Marnujesz sie chłopie w tym internecie...
Big Lebowski / 2012-02-29 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2012-02-29 19:53 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć czołem,
wkurzający ten polski parkiet
Big Lebowski / 2012-02-29 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga..Wszystko w normie.. Pozdr
mjazzga / 2012-02-29 20:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w normie? tu ktoś nakupował esek na polski indeks i nie wie co robić, to nie jest norma, że mamy taki procent opóźnienia
Big Lebowski / 2012-02-29 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki sa wazne i storry a indexy mniej wazne - nic nie stoi na przeszkodzie aby inne rynki odwiedzac - ja i tak obstawiam jeszcze jedna fale wyprzedazy i licze sie z nia ..
mjazzga / 2012-02-29 20:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
stoi stoi, portfel za cienki na tamte parkiety, może kiedyś się dorobi
Big Lebowski / 2012-02-29 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inaczej :wszystko かっこよすぎる...:)
mjazzga / 2012-02-29 20:01 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wyświetlają mi się jakieś chińskie znaczki;) dziwne;) btw myślę że japonia nieźle pociągnie w najbliższej hossie;o
Big Lebowski / 2012-02-29 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napisalem po chinsku cool :)
Z_Montrealu / 2012-03-01 02:19 / portfel / Bywalec forum
Witaj Bigu !
かっこよすぎる

To jest po Japońsku a po Chiński to by było :
太爽了
Big Lebowski / 2012-02-29 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W Japoni mozna zyskac na wzrostach kursow akcji ale stracic na jenie ..
mjazzga / 2012-02-29 14:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Golem 14, już wiesz o co mi chodziło z wódeczką?;]~ niezła zabawa
Golem 14 / 2012-02-29 16:22 / Bywalec forum
Po alkoholu mozna wyladowac na czterech i dzisiaj to mamy;-) Piekna sesja, z ktorej mozna sie wiele nauczyc - ten papier zakupilem srednio-dlugoterminowo i czekam na wlasciwy rozwoj wydarzen, najwazniejsze karty nie zostaly jeszcze odkryte i wcale nie chodzi tutaj o ogloszenie bankructwa:-)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2012-02-28 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
amigo2nl / 77.254.212.* / 2012-02-28 21:32
przywitał
zasiorałes juz nowinke z NC
ps.jutro dzien OILA jest-;)
mjazzga / 2012-02-28 20:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Siema Dude,
Krezus nam dawno uciekł, ale PBS dawny Beef, utrzymany, teraz będzie tu tylko lepiej
Big Lebowski / 2012-02-28 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga uciekl, uciekl - trzeba cos nowego szukac , nowych wyzwan.. :) pozdr
mjazzga / 2012-02-28 21:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polecałem Hawe po 2,9 jak kupowałem;) dobre wyzwanie? imho jest ok
Myślę, że hitem będzie też Bomi, dla ryzykantów trochę i poszukujących emocji
z NC kupiłem wungiel i jestem mega rozczarowany, nie mam ochoty na nc już;o
aha Ekoexport będzie jak Amica:)
Kolejny mocno sponiewierany typ DSS, ostatnio medialna nagonka na ten walor, jeden z najtańszych na rynku, z dużymi problemami ale warto się przyglądać
dalej CEDC, wódka wiecznie żywa, wystarczy, że się dogadają to ile mają do nadrabiania?
Duda - po latach marazmu i zapomnienia wraca do gry
jakbyś miał jakieś typu to napisz:) ale z centkiem to moim zdaniem pojechałeś:D
do miłego
Golem 14 / 2012-02-28 21:52 / Bywalec forum

z NC kupiłem wungiel i jestem mega rozczarowany, nie mam ochoty na nc już;


Dobry wieczor,

wykupuj PP i mysl srednio-dlugoterminowo na tym papierze, mimo ze sytuacja na wykresie nie wyglada na ten moment za ciekawie; walor zostal juz prawie wyczyszczony z drobnych graczy... Na NC mozna probowac "zlotego strzala", ale w wiekszosci wypadkow jest to bardzo niezdrowe;-)

Odnosnie CEDC moge polecic jedynie ten fragment filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=jy71COYKnc0
Odkad homo sapiens nauczyl sie pedzic wodke, to ja pije i pic bedzie, i o tym warto zawsze pamietac;-)

Pozdrowienia dla Kacika
mjazzga / 2012-02-28 21:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oczywiście, ale zawsze znajdą się takie ewenementy co to nawet najprostszy w tym przypadku wódkowy biznes potrafią s*****....;] dlatego trza uważać
Golem 14 / 2012-02-28 22:00 / Bywalec forum
Na gieldzie trzeba uwazac, tak samo jak na przejsciu dla pieszych:-)

Bomi tez jest calkiem ciekawe i pewnie rowniez warte gry.

Duda: prezes tej spolki mial kiedys na forum pseudonim "prosiak" i bylo to wlasciwe dla niego okreslenie;-)
Ged / 2012-02-28 20:11 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu, coś nam frekwencja w kąciku siadła :)
ketiw / 83.2.52.* / 2012-02-28 20:58
Witam .Malo ludzi pisze , ale na pewno bardzo duzo ludzi czyta Twoj kącik Bigu .Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2012-02-28 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ketiw.. ci co srebro zakupili na longa - nie powinni sobie zawracac glowy wahaniami a ci co chca troche pospekulowac probowac moga.. Pozdrawiam serdecznie..
Big Lebowski / 2012-02-28 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Ja od dawna malo pisze i kacik wlasciwie przybral forme bloga tzn. komentuje sytuacje na rynkach tylko w niedziele , w kaciku tylko sie pojawiam wieczorem ale nic nie komentuje.. Pozdr
ketiw / 83.2.52.* / 2012-02-28 21:05
Srebra żal oddawać.Dzięki Bigu
5424 / 2012-02-28 20:26 / Fan Linuxa Ubu
Witaj cała masa luda nie pisze Jarg Lawok itp a swoją drogą co u Jarga słychać dziadkiem w tamtym roku został ale się nie pochwalił
Ged / 2012-02-28 20:25 / Tysiącznik na forum
zaglądam tutaj od dwóch lat z hakiem i kiedyś było bardziej gwarno.. części aluzji jakie rzucasz do trolli nawet nie łapię, ale te też wyginęły :)
Big Lebowski / 2012-02-27 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2012-02-27 20:07 / Fan Linuxa Ubu
częśc po tylu latach spędzomych na giełdzie dochodzę do jednego wniosku że na dobrym walorze wziętym na na długi termin nigdy się nie straci od lat oglądam twój portfel jest on najlepszym przyładem
Big Lebowski / 2012-02-27 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra..Gdy spogladam wstecz to jestem na siebie zly - mialem Bayer po 10euro i wypusclem z marnym zyskiem z reki , alstom mialem za psie pieniadze i podobnie uczynilem - a przeciez na takich akcjach krach niestraszny - obecnie szukam czegos miedzynarodowego z najwyzszej polki i chodza mi po glowie banki - gdyz nikt ich nie chce - obaczym.. Pozdr
5424 / 2012-02-28 20:37 / Fan Linuxa Ubu
unicredito ciśnie się na usta pierwszy mój walor na którym zarobiłem większe pieniązki czekam na korekte
Big Lebowski / 2012-02-28 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. jak inwestycja w srebro ?, ja zaluje ze Krezusa nie zatrzymalem a to byla moja spolka takze.. pozdr
5424 / 2012-02-28 20:59 / Fan Linuxa Ubu
zastanawiam się czy nie realizować zysku bo całkiem ładny już jest
Big Lebowski / 2012-02-28 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
38 usd mozesz probowac realizacji zysku i ustawic sie nizej..
5424 / 2012-02-28 21:03 / Fan Linuxa Ubu
odrobiłem 0,75 strat daxowych pozdrawiam
NIE BĘDĄ SIĘ "ŚMIELI" z CIEBIE / 78.8.117.* / 2012-02-28 10:33
BAYER to ty faktycznie masz GDRku ze Stalexportu ,

TOSTEROWY MILIONERZE , buhahahahah


weź teraz załóż się o czajnik ,
Big Lebowski / 2012-02-28 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestes madame buraczana :), sezon grzewczy sie konczy to i masz wiecej czasu Bura Suko !!! Powinnas sobie ukrasc furmanke - wiecej wegla wchodzi :)
ketiw / 83.7.19.* / 2012-02-28 12:00
'Słownik poprawnej polszczyzny", aprobował obie postacie - śmiali i śmieli, ale tylką tę drugą zasilił przykładami z literatury Śmieli się i musieli się zgodzić" (Adam Mickiewicz)
"Śmieli sie nawet ranni" (Andrzej Strung)
"Śmieli się oboje" (Jarosław Iwaszkiewicz).
5424 / 2012-02-27 20:47 / Fan Linuxa Ubu
a ja dwa miesiące temu miałęm syntka po 3.77 i też wypuściłem ale jak tacy mistrzowie wypuszczają to co dopiero malitcy pozdrawiam czekam na korekte która powinna przyjść szybciej niż nam się wydaje zobaczymy
Ged / 2012-02-27 20:55 / Tysiącznik na forum
pytanie Cyfra, czy to będzie KOREKTA, czy może takie testowanie wsparcia jak teraz

cholernie dużo ludzi spodziewa się/czeka na korektę, a to raczej nie sprzyja większym spadkom
mik0110 / 2012-02-27 20:52 / portfel / Tysiącznik na forum
witam Wszystkich
a mnie się wydaje, że korekta właśnie sie kończy...a jak będzie to się obaczy...
amigo2nl / 77.254.212.* / 2012-02-27 20:20
przywitał wieczorkiem

ps.ale musi byc dobry-;)inaczej sznur
Big Lebowski / 2012-02-27 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. w 2009r podstawa mojego portfela uchadzila za walory spekulacyjne a obecnie glowny index- szukam cos ciekawego - jeden walor z NC mi uciekl i plynnosc slaba ale obserwuje go nadal..Pozdr
amigo2nl / 77.254.212.* / 2012-02-27 20:29
hmmm a co tam na NC wypatrzyłes
daj zaszyfrowana informacje-;)
ps.WITAJ
Big Lebowski / 2012-02-27 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak kupie Amigo -slaba plynnosc hm..
amigo2nl / 77.254.212.* / 2012-02-27 20:50
dawaj cynka płynnosc zaraz sie poprawi-;)
ketiw / 195.205.77.* / 2012-02-27 23:02
Witam . "dawaj cynka płynnosc zaraz sie poprawi". Masz to jak w banku :)Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy