Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2011-12-30 17:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)Mam pytanko jutro gpw do której pracuje?
5424 / 2011-12-30 17:45 / Fan Linuxa Ubu
Kwiatku w tym roku giełdy już nie pracują jutro sobota pozdrawiam
tomtay / 2011-12-30 17:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak jak we wszystkie soboty od 6.15 do 6.30,
widzę, że masz niezłe "akcje" Kwiatkosiu :)
kwiatek... / 2011-12-30 18:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tomtay to to tylko dużo gadasz...zaden z Ciebie inwestor...
tomtay / 2011-12-30 19:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się w całej rozciągłości i nigdy bym o sobie nie inaczej ;)
masz u mnie plus
Dzidzius / 2011-12-29 22:23
Witam Gospodarza
Najlepsza analiza na przyszły rok jaką czytałem :
"Tak jak obiecałem, tak też zrobiłem oto moje prognozy, mogą być szokujące, ludzie o słabych nerwach niech lepiej naparzą melisy.

Jak jest melisa, zapraszam do lektury, najpierw prognoza dla giełd:

„Giełdy będą ulegać fluktuacji” John Pierpont Morgan

Tak teraz już wiecie, co czeka giełdy, ta prognoza w 100% się sprawdzi, jestem tego absolutnie pewien, teraz także wiecie co będzie co będzie na giełdach.

Pozostaje jeszcze określić ryzyko, tak tak, na giełdzie jest też ryzyko, powiem zatem jakie miesiące będą ryzykowne, tak, powiem i jestem również tego pewny.

” Październik jest szczególnie niebezpiecznym miesiącem do spekulowania na giełdzie.
Innymi takimi miesiącami są lipiec, styczeń, wrzesień, kwiecień, listopad, maj, marzec, czerwiec, grudzień, sierpień i luty”. Mark Twain
Czyż to nie wspaniała nowina, niesamowite, wiemy co będzie się działo na giełdzie i wiemy także, które miesiące są niebezpieczne do spekulacji, coś wspaniałego, mamy potężną, olbrzymią wiedzę, teraz trzeba z niej skorzystać i basta!"

Pozdrawiam
Szampańskiej zabawy i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
Big Lebowski / 2011-12-28 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystkim Uczestnikom forum - piszacym jak i czytajacym skladam zyczenia: Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku..
pacco / 2011-12-29 12:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Thx!!!
Golem 14 / 2011-12-28 21:39 / Bywalec forum
Happy new Year, czyli szczesliwego 2012 - oby bogowie gieldy okazali sie dla nas laskawsi w nowym roku;-)

Na sylwestra polecam nowy singiel WhoMadeWho "Inside World"
http://www.youtube.com/watch?v=9ihtj_diREU

i oczywiscie dobry alkohol albo dobra kokaine, w zaleznosci od osobistych preferencji tego dnia:)

Pozdrowienia dla Gospodarza i Kacika
Thai / 2011-12-30 17:37 / Bez rangi

http://www.youtube.com/watch?v=9ihtj_diREU

Bardzo fajny utworek! :)

Pozdrowienia z Zyczeniami Noworocznymi posylam Golem! :)
Golem 14 / 2011-12-31 14:46 / Bywalec forum
Przesylam gorace pozdrowienia zwrotne - noworoczne:-)

My Heart (WhoMadeWho remix of Wildbirds And Peacedrums)
http://soundcloud.com/whomadewho/my-heart-whomadewho-remix

PS. Szkoda, ze sie rozjechaly nasze drogi;-)
5424 / 2011-12-28 19:14 / Fan Linuxa Ubu
Bigu to odpoczywaj należy ci się a podsumowując rok to uważam że był extra pitu rozliczneniowego się w tym roku nie powstydzę przed organem domowo rozliczeniowym oby 2012 był równie dobry pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w 2012 życzę tobie i wszystkim sreberko w korekcie jak mówiłeś
Thai / 2011-12-28 19:52 / Bez rangi
Powitania w Starym Roku Dude! Witaj Cyfra

Prymarnego powodzenia parkietowego i kazdego innego zycze!
Sukcesow i Pomyslnosci, Zdrowia i Szczescia na kazdy zwykly dzien...

Serdecznie i goraco pozdrawiam! Dobrego Dwa Tysiace Dwunastego!!!
5424 / 2011-12-29 19:06 / Fan Linuxa Ubu
Thai dziekuje za życzenia tobie też życzę wszystkiego naj ..naj ... w 2012 szkoda że przestałaś pisać newsy pozdrawiam
Thai / 2011-12-30 17:34 / Bez rangi
Dziekuje Cyfra :) Bedzie wiecej czasu, czesciej bede odwiedzac Kacik - takie zyczenia mam na 2012 :-)
amigo2nl / 87.205.30.* / 2011-12-28 20:49
ano Witam i tez składam najlepszego w 2012r dla wszystkich -;)))))
Thai / 2011-12-30 17:35 / Bez rangi
Amigo :) Najlepszego Wszystkiego na Dwa Tysiace Dwunasty! :))))))
Big Lebowski / 2011-12-28 18:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie...)
Big Lebowski / 2011-12-28 18:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest to moj ostatni wpis w tym roku - wybywam na kilka dni - tak wiec nieco wiecej przemyslen bedzie..:) Zostaly jeszcze chyba dwie sesje i niewiele sie juz zmieni w indexach mysle , konczymy rok i wchodzimy w nowy - oby lepszy :), rynki beda jeszcze przechodzily ciezkie chwile tak uwazam i jest to moja subiektywna ocena - jednak zakladam ze przyszly rok bedzie rynkiem akcji i wybranych surowcow , zakladam ze zloto i srebro powroca do systemow monetarnych i wiele walut bedzie oparte na tych metalach - gdyz np. monety wykonane np. ze zlota nigdy w histori wielu tysiecy lat nie stracily na wartosci - moim faworytem jest jednak srebro - moze zejsc ponizej 25 usd nawet ale to dobry moment na zakupy i zakupy nalezy robic partiami - takze akcje nalezy partiami systematycznie na slabym rynku dobierac odwaznie i oczywiscie wybrane.. Nigdy nie pisze o swoich spolkach - dzisiaj uczynie wyjatek i o dwoch spolkach - kandydatach do wig20 napisze.. Boryszew - tu jak zapowaiadalem nastepuje impexmetalizacja spolki i co to oznacza hm. IPX sprzedalem przed kilku laty gdyz mialem dosyc gierek przeroznych po cenie chyba 2,70 zl i kupilem natychmiast Synthos w cenie 0.86 zl chyba i uwazam ze dobrze uczynilem.. Obie spolki kandyduja do glownego indexu i wyzej szanse obstawiam Synthosu .. Z walut uwazam ze obecnie najlepiej beda sie przedstawiac waluty skandynawskie i tu obstawiam korone szwedzka - liczy sie plynnosc ..Jest powiedzenie ze pierwsze sesje stycznia pokazuja jaki bedzie rok -tak wiec liczymy na efekt stycznia :) i cieszmy sie tym co rynek daje :).. Co do zlotowki to gdy nastapi uspokojenie na rynkach wowczas bedziemy mieli do czynienia z slina aprecjacja naszej waluty - jednak na uspokojenie rynkow poczekamy troche.. Co do konkursu Tosterowego - powstrzymam sie z gratulacjami do przyszlego roku - kilka dni :)..
mjazzga / 2011-12-28 18:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
jeśli chodzi o w20 to Synthos nie ma szans wiadomo dlaczego, oczywiście mógłby się znaleźć w indeksie najlepszych spółek ale takiego nie ma;]] nie widzę innego kandydata z racji płynności niż Boryszew ale to badziew straszny i tak jak pisałeś zrówna się ceną z innym kandydatem do wigu OIL przy cenie 40gr... Ja z końcem roku podejmę decyzję czy po ponad roku umęczenia jest sens dalej to trzymać, jeśli znajdę spółkę z większymi perspektywami to przestanę się zastanawiać...
Big Lebowski / 2011-12-27 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
bygu lebowski / 31.11.149.* / 2011-12-28 09:00
Bygu nic się nie martw jedziemy na nowe dołki:)))
Big Lebowski / 2011-12-27 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
mjazzga / 2011-12-27 19:26 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj poświątecznie:)
nie ma komu okien stroić, będzie kamień :/
pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-12-27 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Jezeli nie ma spadkow to wlasnie strojenie okien mamy.. Pozdr
mjazzga / 2011-12-27 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak nie ma spadków jak są;] co z tego że marne 0.2 do przodu kiedy 55% spółek minus a największa -2?;]
Big Lebowski / 2011-12-27 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zawsze moze byc gorzej :)
mjazzga / 2011-12-27 19:39 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chyba się zgadzamy, że będzie gorzej, jak wyżej obstawiam kamień w wode już w przyszłym tygodniu ;/ a swoją drogą to niektóre spółki są już tak tanie, że głowa boli a mimo to strach w to włazić bo perpektyw na dobre czasy nie widać
Big Lebowski / 2011-12-27 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawsze rodzynki mozna dobierac partiamii trzeba byc konsekwentnym.. Zakze obecnie mozna brac..
mjazzga / 2011-12-27 19:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pisałeś niedawno, że w długim terminie jesteś optymistą;] tzn w jakim 1, 2 , 3 lat?;]
a kwity jakie mam i dobieram pisałem niedawno, myślę, że jestem w mniejszości i że większość uznaje to teraz za nierozsądne głupie itd
Big Lebowski / 2011-12-27 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3 lata to dlugi termin i tu jestem mega optymista..
Pogromca Mitów / 178.167.178.* / 2011-12-26 23:49
Bigu
Zycze kontynuacji kącika przemyslanych decyzji oraz nagrod w Różanych Konkursach. Pozdrawiam wszystkich Zalogowanych i tych nie...
Big Lebowski / 2011-12-26 15:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Swiatecznie Wszystkich..
Big Lebowski / 2011-12-26 15:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje Wszystkim za zlozone zyczenia..
Big Lebowski / 2011-12-26 16:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Swieta dobiegaja konca i czeka nas jeszcze dokonczenie czy dopelnienie roku - byl to rok bessy i obecnie mamy do czynienia ze strojeniem okien - ktore jeszcze troche potrwa mysle .. W nastepny rok wejdziemy z nowymi nadziejami i postanowieniami - jak co roku :), wahania nadal beda nam towarzyszyc gdyz problemy nie znikly i tak szybko nie znikna - dolki i jest to moje osobiste odczucie sa przed nami a nie za nami jak bysmy chcieli, agencje ratingowe znowu wlacza sie do dzialania i pod obstrzalem obecnie bedzie Holandia - ja jednak czekam na Francje, sytuacje w krajach europejskich ratuja jak do tej pory kraje rozwijajace sie np. Chiny czy Indie gdzie nie ma mocnego spowolnienia i popyt na maszyny czy luksusowe produkty np. auta wspiera gospodarke europejska i lagodzi kryzys - jednak takie Chiny potrzebuja maszyn a nie oliwek czy produktow oliwkowych i stad dysproporcje w Europie beda narastac ..Tak jak juz pisalem do wzrostow potrzeba taniego dolara , drozejacych surowcow - czytaj miedz i powrotu zaufania inwestorow do rynkow i na to trzeba czasu.. W bardzo krotkim terminie jestem optymista , w srednim terminie jestem pesymista a w dlugim terminie jestem mega optymista - czasu nam trzeba i strategi uwazam ..
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-27 13:02 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc......mam nadzieje że sie Bigu nie pogniewasz ze sobie skopiuje do portfela ....
CIERPLIWY GRACZ / 2011-12-26 13:58 / portfel / Tysiącznik na forum
a ja dodam od siebie
nie pijcie ruskiego spirytu ....wódka jeszcze ujdzie...z pozdrowieniami świątecznymi dla forumowiczów...
i starych znajomych z Braniewa.......
Sancho Panches / 2011-12-25 23:08 / Bywalec forum
Natchnęło mnie świątecznie:)
lubię tu zaglądać. nie mam akcji od lipca 2011 i pewnie nie kupię przez najbliższy rok ale zaglądam tu regularnie.....
lubię to:)
pozdrawiam BIGU.
bebe-nielogo / 213.238.118.* / 2011-12-25 01:28
witaj Big Lebowski...
bardzo się cieszę..- z uwagi czytania Twych komentów, czyń , a życie pokaże "swoje"...- ;-)))
lubię zaglądać w Twój kącik...- już zaczyna brakować "poczytnych mone-jów"...- i z tegoż właśnie powodu..- życzę kontynuacji , by...- nabierać spojrzenia...;-)
aaaaa...
z okazji..nie bagatelnej...- bynajmniej dla mnie...- życzę dla Ciebie i Twych bliskich, jak również dla kącika

Wszystkiego co najlepsze z okazji ŚWIĄT BOŻEGO-NARODZENIA...

------------
i również dla Twych Gości...;-)
ukłon...
---------------
aleeee...
pozwolę sobie u Ciebie Bigu...- wnieść , niejako podkreślić z TAKIEJ okazji życzenia dla naszej Thajki...- której mi.. . i chyba wielu Tu zaczyna brakować...;-(
Thajka....tęsknię...- ot tak po prostu monejowo...iiii...może i fluidowo...- czar na pewno masz...;-))))
więc rozsiewaj...- bo wszak wraca..;-))))
buziaki...
Thai / 2011-12-28 16:23 / Bez rangi
Podziekowania Bebe...
:-) Dziekuje za pamiec i mile slowa...
...wzajemne serdecznosci, na Nowy Rok tym razem, dla Ciebie :-) Buziaki wzajemne!
drument / 2011-12-24 17:20 / portfel
co wy wiecie o inwestowaniu? Jak musicie sie naradzać
sodokia1 nielogo / 109.76.7.* / 2011-12-24 22:00
W Bożego Narodzenia dni urocze, niechaj szczęściem serce gra.
Niech zdrowie dobre was otoczy i na dni przyszłości trwa.
Niech te święta przyniosą wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, a Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca. Serdeczne Życzenia dla Gospodarza i Gości
drument / 2011-12-24 17:20 / portfel
co wy wiecie o inwestowaniu? Ja musicie sie naradzać
Sancho Panches / 2011-12-25 23:09 / Bywalec forum
nie musimy.. ale to lubimy:)
clo / 89.68.150.* / 2011-12-24 14:27
Szanownemu Gospodarzowi, Thai jesli mozna :-) oraz wszystkim udzielajacym sie Forumowiczom zyczen moc oraz jak najwiecej dobrych dni i Pogodnych Swiat
Thai / 2011-12-28 16:20 / Bez rangi
Pieknie dziekuje Clo :-)
Ciułacz / 2011-12-24 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu i Gościom twoim: wszystkiego najlepszego na te Święta, Bożego Narodzenia od Ciułacza ! ! !
barabaszek / 2011-12-24 12:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozytywnie zakończonych transakcji w nowym roku oraz spokojnych,rodzinnych i
zdrowych Świąt Bożonarodzeniowych życzy Barabaszek.
aqua vitae / 2011-12-24 11:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gospodarzowi,Gościom
wszystkiego dobrego i spokojnych świąt
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy