Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
piotr824 / 2011-08-07 13:38 / Tysiącznik na forum
Witajcie dobrzy ludzie i Ty miły gospodarzu . Boję się poniedziałkowego otwarcia . Gdzie ta druga fala hossy ???????
5424 / 2011-08-07 14:00 / Fan Linuxa Ubu
to dobrze jak się boisz......... ludzie mają się bać wtedy nastąpią wzrosty
mjazzga / 2011-08-07 14:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj cyfra
od początku roku nie ma innego uczucia niż strach, a jednak nie wystarczył on do większych rajdów
5424 / 2011-08-07 14:24 / Fan Linuxa Ubu
jest takie czarnowidztwo .... a to daje nadzieje
dodge / 2011-08-07 15:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No ale już przynajmniej wiemy Cyfra pod co ta bessa może być :) - tak nawiązuje do piątkowej rozmowy naszej :)

----

Witaj serdecznie. Pozdrawiam ze słonecznego Białegostoku.
mjazzga / 2011-08-07 12:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zawieszono w niedzielę transakcje na izraelskiej giełdzie w Tel Awiwie po spadku o 6 proc. indeksu TA-100, obejmującego sto najsilniejszych spółek - poinformowała agencja AFP. :/

.
Pogromca Mitów / 178.167.128.* / 2011-08-07 11:35
Witaj Bigu
Nigdy Ci nie podziekowalem ze podpowiedz wiec "dziekuje" tu i teraz . Co do lokalizacji trafiles w kraj jak tra lalala.

Chcialbym nadmienic słówko; podoba mi sie twoj tok rozumowania i "zimna krew" ktorej Ci nie brak gdy ludziska trzesą sie widząc to co sie stalo w minionym tyg.
Psychologia tłumu niestety zadziałała jak domino, a AT poteguje tylko ich strach. Osobiscie uwarzam ze nie mozemy ogladac sie na minione " bessy i hossy" szukac w nich odzorowania w dzisiejszych czasch. Ale masz racje ze indeksy mogą sie jeszcze obsunąc po to by mocne rence mogły zagarnąc akcje dobrych spólek....
Pozdrawiam
Golem 14 / 2011-08-06 20:38 / Bywalec forum
Witaj Big,

ponizej wkleilem artykul Ralfa Goerke z ciekawymi kreskami z DAX-u - co sadzisz o takim technicznym spojrzeniu na ostatnie wydarzenia? Osobiscie nie jestem specjalnym zwolennikiem AT, ale pewnie wynika to z mojej ignoracji w tym zakresie ("damnant quod non intellegunt", czyli "lekcewaza to czego nie znaja" dla nieznajacych laciny;-)

W sumie od strony technicznej aktualna sytuacja wyglada calkiem ciekawie, zwlaszcza jak porowna sie "optycznie" szczyt z 2008 z dzisiejszym wykresem. Co do Twojej tezy, ze bessa w zadnym wypadku nam nie grozi, to poki co w zadnym wypadku nie mozna tego jeszcze chyba powiedziec. Z pewnoscia bedziemy mieli w najblizszych miesiacach (przyszlym miesiacu?) duze odbicie na indeksach (tak +- z 10%) po tym jak skoncza sie spadki.

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-08-06 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj golem .. Technicy maja przewage nad fundamelistami taka ze sa bardziej zdyscyplinowani , operujac daxem to obecna wycena KGVe:
9 , firmy z Daxu maja w kasach okolo 120 mld euro i podobnie jest na Nyse - firmy siedza na gotowce - to nie jest rok 2008 ze byl glod pieniadza w firmach - firmy wyciagnely wnioski , panika jest zawsze fundamentem wzrostow i taki obecnie sie ksztaltuje - emocje moga zapedzic indexy na nizsze poziomy ale wowczas odbicie bedzie jeszcze wieksze .. Pozdrawiam
5424 / 2011-08-06 21:30 / Fan Linuxa Ubu
a nie może być tak że duzi wychodzą z franka i chcą się zapakować tanio w akcje w poniedziałek emocje opadną i pewnie dojdzie do swiadomości wielu że dobre odczyty płyną z rynku i pewnie wahadło bujnie się w drugą strone. W bessie noie było dobrych danych tylko złe i mega złe piątkowe odczyty w USA były super ale zostały zignorowane przez DAX te spadki są robione sztucznie fakt że brakowało paliwa do wzrostów i rynek popadł w apatie nie mogę wysądaować poziomu strachu ale myśle że co po niektórzy mają pełne spodnie od poniedziałku przyjdzie otrzeźwienie to były mocne szybkie spadki na wykukanie wielu pozdrawaiam
Big Lebowski / 2011-08-06 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-08-06 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sorry Golem mialo byc..
Golem 14 / 2011-08-06 21:02 / Bywalec forum
Tak sobie mysle, ze aktualnie na rynkach karty rozdaja technicy i faktycznie dzialaja z pelna dyscyplina wedlug rysujacych sie wykresow (troche takie samospelniajace sie proroctwo, ale tego lekcawazyc nigdy tez nie mozna)- o fundamentach w panice nikt specjalnie teraz nie mysli i wszyscy patrza na kreski (a krzyz smierci zawsze robi wrazenie:) - gdzies czytalem, ze moze to byc podobna "zmylka" jak na WIG-u w maju 2006.

USA bankruta z pewnoscia nie zaliczy tzn. raczej nie za naszego zycia;-), a w UE trupy pochowano znowu pod dywan, wiec zanim zaczna znowu smierdziec minie troche czasu.

Ogolnie obstawiam jeszcze na ten rok pozytywny obrot wydarzen, ale czasami lubie spojrzec rowniez w czarna dziure, do ktorej kiedys wszyscy pojdziemy.

A z innej beczki: znasz moze jakis portal niemiecki, gdzie mozna sprawdzic kursy akcji z poszczegolnych branz z DAX-u?
Big Lebowski / 2011-08-06 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
https://www.cortalconsors.de/Home sprawdz czy ten Ci odpowiada..
Golem 14 / 2011-08-06 21:26 / Bywalec forum
Ciekawa strona, dziekuje. A sa moze na jakims innym portalu wymienione takze wszystkie spolki wchodzace w sklad poszczegolnych indeksow branzowych - i oczywiscie mozliwosc porownania poszczegolnych indeksow miedzy soba bylaby calkiem ciekawa. Jesli masz jeszcze jakiegos linka z tymi dwoma opcjami dla indexow, bylbym wdzieczny.
Big Lebowski / 2011-08-06 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.dab-bank.de/ sproboj tu
Big Lebowski / 2011-08-06 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.comdirect.de/ to takze przejzyj..
Golem 14 / 2011-08-06 21:58 / Bywalec forum
Dziekuje, troche sie teraz doinformuje z DAX-u:)

Milego weekendu i do uslyszenia
Big Lebowski / 2011-08-06 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce jeszcze od siebie ze obecnie slabe i trzesace sie rece to nikt inny jak inwestorzy instytucjonalni - stad duze obroty na rynkach..
Big Lebowski / 2011-08-06 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
mjazzga / 2011-08-06 19:37 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
komentarz Buffeta (tego prawdziwego) na temat AA+

“I don’t get it,” Buffett told FBN late Friday night. In fact, Buffett reaffirmed his belief in the quality of the United States’ credit telling FBN, “In Omaha, the U.S. is still triple A. In fact, if there were a quadruple-A rating, I’d give the U.S. that.”
…”We just filed our 10Q and we have $47 billion in cash and cash equivalents. Well over $40 billion of it is in short end T-bills. (Tonight’s S&P downgrade) doesn’t tempt me to sell. We’ll stay right there.”

…”Think about it. The U.S., to my knowledge owes no money in currency other than the U.S. dollar, which it can print at will. Now if you’re talking about inflation, that’s a different question.”
g1962 / 2011-08-07 08:39 / Tysiącznik na forum
Buffett: w Omaha USA nadal ma rating AAA
MD
Puls Biznesu, pb.pl,06.08.2011 15:14
Czytaj komentarze (0)
- Nie rozumiem tego. W Omaha USA wciąż ma rating AAA. Gdyby był rating "poczwórne A" dałbym go właśnie Stanom – skomentował obniżenie ratingu USA Warren Buffett, jeden z najbardziej znanych na świecie inwestorów, określany mianem "Wyroczni z Omaha".

Berkshire Hathaway, wehikuł inwestycyjny Buffetta, ma dużą ekspozycję na dług USA, ale legendarny inwestor zapewnia, że nie zamierza sprzedawać obligacji swojego kraju. Buffett nie ma dużych obaw co do skutków obniżki ratingu USA. Do tego stopnia, że twierdzi, iż nie będzie to miało znacznego wpływu na rynki w poniedziałek.

- Jeśli nic innego się nie stanie, to znaczy, jeśli inne czynniki nie ulegną zmianie, np. nie wypłyną nowe problemy w Europie, nie będzie to miało większego znaczenia – powiedział Buffett w telewizji Fox. – Pomyślcie. USA według mojej wiedzy nie mają długów w innej walucie niż dolar amerykański, którego mogą drukować do woli. Jeśli mówimy jednak o inflacji, to inna kwestia – dodał.

Berkshire także stracił rating AAA podczas ostatniego kryzysu finansowego. Obecnie tylko cztery amerykańskie spółki mają najwyższą ocenę wiarygodności kredytowej: Microsoft, Exxon, Johnson & Johnson i Automatic Data Processing.

MD, businessinsider
mjazzga / 2011-08-06 19:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no zapomniałem, miłego weekendu i pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-08-06 19:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
tydzień mnie nie było ... nie będzie mnie jeszcze 2 tygodnie sesyjne, poczułem się nieźle zaskoczony i zdezorientowany, ze 2 tygodnie temu nie dalej pisaliśmy że wszyscy chcą tych spadków, czyli że zostali wynagrodzeni;) a teraz widzę anale raczej piszą "nic się nie stało", wiem że mam dobre spółki ale przeczucia mówią że będzie taniej
Big Lebowski / 2011-08-06 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Nie bede ukrywal ze moze byc taniej - jednak wiele walorow jest systematycznie zbierana co wczesniej czy pozniej przelozy sie na wzrost.. Pozdrawiam i milego weekendu zycze..
mjazzga / 2011-08-06 19:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poniedziałek się pewnikiem pootwiera lukami, więc już dla mnie za późno na sprzedaż i obrót, gdybym miał jednak większą gotówkę dokupowałbym co mam
Big Lebowski / 2011-08-06 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie sa w fazie paniki to nie ulega watpliwosci, przyczyny to niepewnosc i polityczne przepychanki doprowadzily do tego stanu - jest to przesadzona korekta i tylko korekta - w zadnym wypadku to nie bedzie bessa , nie mozna powiedziec ze to jeszcze nie obsunie sie raczej tak ale wytrawni inwestorzy powinni systematycznie dobierac atrakcyjne walory - wiele zalezy od charakteru inwestora - bardziej ostrozni moga nadal sie wstrzymywac z inwestycjami - jak kto woli ..Obecne spadki to wielka szansa dla wielu na uzupelnienie portfeli lub przebudowe portfeli - mysle ze jak zwykle wielu nie skorzysta z tego dobrodziejstwa gdyz emocje nie pozwola .. Nalezy zachowac zimna krew i dzialac w zadnym wypadku nie poddac sie apati..To jest korekta ktora nalezy wykorzystac.. Obecnie wygrywaja niedzwiedzie tylko czy ta wygrana przeloza na gotowke to inne pytanie - byki spadek powinni wykorzystac i w srednim terminie przelozyc to na zyski - czytaj gotowke.. I to by bylo na tyle - komentarz napisalem dzisiaj gdyz jutro rano bede w terenie :)
Ged / 2011-08-06 19:37 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

przyznaję, że skala korekty zaskoczyła mnie również. okazało się prawdą, że spadek przychodzi niespodziewanie i tak właśnie było.

jak oceniasz zamknięcie serii wrześniowej - będziemy dalej lecieć w dół, czy zamkniemy około aktualnych poziomów?

życzę udanej niedzieli, wreszcie mamy piękną pogodę nic tylko korzystać :)
Big Lebowski / 2011-08-06 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ged.. Obecnie ogromne emocje sa na rynkach a to oznacza w pewnym stopniu nieprzewidywalnosc , jednak ogromne wyprzedanie wymusi odreagowanie..Pozdr
amigo2 / 2011-08-06 11:29
jeśli idzie II fala kryzysu to dołki z poprzednich spadków powinny być połamane jak zapałki


łorren w natarciu-;)))
ps.przywitał
Golem 14 / 2011-08-06 13:14 / Bywalec forum
Czolem Amigo:)

popatrz sobie na kreski z DAX-u, ktore wymalowal Charttechniker Ralf Goerke w artykule o jakze wdziecznym tytule "Willkommen in der Baisse!" ;-)
http://www.teleboerse.de/empfehlungen/Willkommen-in-der-Baisse-article3986906.html

Wszystko jedno czy sie lubi AT czy nie - wazne jest jednak, ze wielu graczy na rynku jest zwolennikami AT i wg AT wykonuje swoje ruchy na parkiecie...

Pozdrawiam
5424 / 2011-08-06 13:42 / Fan Linuxa Ubu
witam według moich kresek docelowy zjazd SP to 1120
dodge / 2011-08-06 13:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie

Obniżenie rankingu USA zapewne nie będzie też służyć bykom. Tym czasem życzę miłego weekendu i pozdrawiam. O ile jeszcze wczoraj przewidywałem możliwość odreagowania w przyszłym tygodniu ostatnich spadków to dzisiaj stawiam znak zapytania nad tym co się wydarzy w poniedziałek. Jestem pewien obecnie tylko tego, że za kilkadziesiąt minut spadam na stadion hehe.

Bywajcie
mjazzga / 2011-08-06 11:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hej gringo, co to wklejasz warrena?
ja jako leszczu jestem totalnie zdezorientowany, i nie mam koncepcji o co jest gra obecnie;/
amigo2 / 2011-08-06 11:51
jak to o co
o odebranie po taniosci kwitow dobrych społeczek przed mega hossanna-;))
amigo2 / 2011-08-06 11:32
a obligacje ? jak sie rząd wypnie to co sobie zrobisz z obligami ? wytapetujesz piwnice. tak już było.
-;)
no mnie sie wydaje że pół świata inwestuje w obligacje. ale domino sie zaczyna przewracać. dziwie sie ze chińczyk to jeszcze kupuje...
-;)

strach sie bac-;)
dodge / 2011-08-05 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

ale znam tu na forum jedną osobę, która wskazała na zbliżającą się wówczas wiosnę 2009 ...


o...

http://wykresygieldowe.bblog.pl/
Golem 14 / 2011-08-05 20:40 / Bywalec forum
Witaj Big, powitania dla Kacika,

jak na razie tegoroczne lato w nastroju bluesowym, wiec zapodam na przywitanie cos w tym stylu;-)
Alice In Chains - "Black Gives Way To Blue"
http://www.youtube.com/watch?v=Ll1lwzMfUfM

Zastanawiam sie, gdzie lezy cienka granica miedzy KOREKTA a bessa - mysle, ze DAX bedzie testowal wkrotce granice 6000 pkt., a potem nastapi stagnacja, podczas ktorej zostanie ustalony kierunek na najblizsze miesiace. Ta korekte/besse zapoczatkowal DAX tj. tu przyszly pierwsze spadki, ktore pociagnely lawine na innych gieldach i ten indeks nalezy teraz obserwowac w perspektywie makro.
Na niemieckich portalach pojawilo sie w ostatnich dniach wiele komentarzy na temat sytuacji w USA odnosnie powrotu recesji, niektorzy daja nawet 50% prawdopodobienstwa na taki scenariusz i przytaczaja calkiem rozsadne argumenty. Co sadzicie o takiej wersji wydarzen?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-08-05 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem .. Obstawiam ze Dax zejdzie ponizej 6 tys w ciagu 4 tygoni a pozniej wroci powyzej.. Pocieszajace jest to ze usd nie drozeje - gdyz gdyby amerykanska waluta drozala hm. wowczas zwijanie carry trade i zamykanie pozycji ..Pozdrawiam
Golem 14 / 2011-08-05 20:56 / Bywalec forum
Witaj Big,

jesli zejdzie ponizej 6 tys. to chyba wyhamuje przy 5800?;-) - tez sadze, ze spadkow jeszcze nie koniec i aktualnie wieksze zakupy akcji raczej tylko na day trading, oczywiscie jesli ktos ma niski poziom adrenaliny w swoim organizmie i chcialby sobie go nieco podwyzszyc.

Ciekawa uwaga z $ - zapamietam sobie na przyszlosc:)

Myslisz, ze po burzy beda przede wszystkim grane te walory, ktore do tej pory cieszyly sie najwiekszym zainteresowaniem, czy przyjdzie czas takze na jakies nowe konie?
- obstawiam, ze teraz tylko beda sie liczyc fundamenty i fundamenty, oczywiscie przy korzystnej AT:)

Obserwuje aktualnie kilka "starych" spolek i kurs jest juz calkiem atrakcyjny, ale jeszcze nie na tyle, zeby cos w wiekszej ilosci kupowac.

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-08-05 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tylko te spolki ktore beda mialy sie czym pochwalic - dobre storry itd.. , wyniki , przejecia ..
Golem 14 / 2011-08-05 21:02 / Bywalec forum
A jak z deweloperka? Niektore spolki zaliczyly prawie juz dno z poprzedniej bessy - rozgladasz sie tez w tym kierunku?
Big Lebowski / 2011-08-05 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze jeszcze dlugo sie nie pozbieraja - spolki produkcyjne sa i beda na topie..
Golem 14 / 2011-08-05 21:07 / Bywalec forum
Z deweloperki podoba mi sie jedna spolka, o ktorej jakis czas temu robiles wspominki historyczne - tylko aktualnie jeszcze nie jest tak nisko, zeby nie mogla byc nizej... ale robi sie coraz ciekawsza.

Produkcyjne, czyli dalej metal?
Golem 14 / 2011-08-05 21:14 / Bywalec forum
Ciekawe miesiace przed nami na parkiecie...

Trzymaj sie i milego wieczoru
Big Lebowski / 2011-08-05 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie i milego wieczoru..
amigo2 / 2011-08-05 20:31
„Lubię zapach napalmu o poranku – pachnie jak zwycięstwo!” Witamy na polach Armageddonu! »


ps.przywitał wieczorkiem nad Bałtykiem burza-;)
prawie jak na bananie-;)
griffin / 2011-08-05 20:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć :o)
Na oilu od paniki do euforii ;o)
Jak typujesz sierpień - wrzesień na bananie?
amigo2 / 2011-08-05 20:45
obstawiam wrzesien stabilizacja pazdziernik zaczynamy rajd-;)albo i nie
sam mam metlik w głowce, wiedziałem ze bedzie korekta ale nie az taka-;)
Big Lebowski / 2011-08-05 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. Ostanio brzowo sie zrobolo..:) Pozdr
amigo2 / 2011-08-05 20:41
ano takie czasy-;))
dzisiaj było miło
dodge / 2011-08-05 20:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Odnośnie tego o czym wspominał Krzysztof
=========================

Nie mozna tez wykluczuc opcji ze ta hossa od 2009 to byla tylko korekta
wielkiej Bessy a to co bylo od 2009 to zwykle ABC.Jezeli ta wersja wejdzie w
zycie i czeka nas C to indeksy zatrzymaja sie bardzo nisko.


====================

podrzucam linke do wiadomości i poczytania - nowe wpisy z 2 i 5.08.b.r. Nie chce mi się bawić w szukanie, ale autor bloga już w 2009 albo na początku 2010 prognozował C od mniej więcej poziomów wokół których się bujaliśmy ostatnio. Przypomniałem sobie o tym blogu po lekturze wpisów Krzyśka.

Pozdr.
5424 / 2011-08-05 20:41 / Fan Linuxa Ubu
ale pod co miała by być ta bessa do nasycenia rynku (recesji) jeszcze daleko zaden krach na horyzoncie się nie rysuje to nie rozumiem jakie merytoryczne uzasadnienie przyczyny krachu
dodge / 2011-08-05 20:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Cyfra


ale pod co miała by być ta bessa


A gdybym ja to wiedział ... Zazwyczaj mądrzy jesteśmy po fakcie, ale znam tu na forum jedną osobę, która wskazała na zbliżającą się wówczas wiosnę 2009 na giełdach i z tego co u Igły czytałem ostatnio również obecną lawinę na maluchach :)
5424 / 2011-08-05 21:02 / Fan Linuxa Ubu
wydaje mi się że to jeszcze nie czas na bessy ale pachnie mi tutaj falą B według teorii Eliota a to może być prawie jak bessa
dodge / 2011-08-05 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe - no i linki nie podałem :)

Proszę :)

http://spekulant.blox.pl/html
Big Lebowski / 2011-08-05 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
griffin / 2011-08-05 20:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu :o)
Sporo mniejszych spółek po dupsku dostało ;o)
Mają wycenę jak z lutego 2009 lub nawet niżej.
Czy rynek nadal będzie je omijał (bankruty pomijam)?
Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2011-08-05 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gryfin.. Spolki z substancja tzn. ktore maja co zaoferowac beda mily popyt..mysle ze ta korekta to szansa dla tych co wiedza czego chca.. Pozdr
griffin / 2011-08-05 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Thx. Czyli co grane nie było do tej pory to raczej grane nie będzie. Chyba, że nowa spółka jakaś.
Powiedz proszę jeszcze kiedy wykup pp na cpe?
ps.
Jak petrol zbankrutuje w końcu to jakoś tak mniej kolorowo na grajdołku będzie ;oP
5424 / 2011-08-05 21:36 / Fan Linuxa Ubu
tak mnie dzisaj poinformowali w biurze maklerskim
dodge / 2011-08-05 20:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-08-05 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. Pozdrawiam
Longterm / 2011-08-05 20:13 / Mostek Zwyciężymy!
Big Lebowski / 2011-07-29 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
+-0usuń
Na rynku dominuja obecnie mocne rece i nie reaguja nerwowo , od kilku sesji na GPW 
demonstracja sily na tle innyc gield , oznacza to ze rynek jest silny , wiel spolek
malych osiga juz powoli stan totalnego wyprzedania - oznacza to ze wielu bedzie gonic
swego pawia..
griffin / 2011-08-05 20:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Longu to teraz up czy down?
Miałeś portfel uzupełnić. Pamiętasz?
tomtay / 2011-08-05 20:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Longinus Terminowski niech nie kręci przy portfelu,
bo to portfel jaki sporządzili wspólnie forumowicze wiele dni temu,
i ładnym jest odniesieniem stosunku czasu do zysku,
oraz widać gdzie jest rynek :))
dodge / 2011-08-05 20:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Long Griffinie zaraz zapoda link do swoich prognoz. Cierliwości ...
Big Lebowski / 2011-08-05 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Longu wyjasnilismy sobie juz wielokrotnie siec jest duza i masz miejsce na pisanie - tu nie ,pamietaj o tym .. nie chce wiecej przypominac..
5424 / 2011-08-05 20:08 / Fan Linuxa Ubu
nowe doświadczenie na giełdzie mnie spotkało nawet sobie sprawy z zagrożenia nie zdawałem.......... ile razy widziałeś coś takiego
Big Lebowski / 2011-08-05 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mnostwo razy Cyfra i aza tak tragicznie nie bylo..
5424 / 2011-08-05 20:16 / Fan Linuxa Ubu
jak się raz na jakiś czas w tylek od rynku dotanie to się lekcje zapamięta pozdraaim
Big Lebowski / 2011-08-05 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Twardym trza byc Cyfra ..
5424 / 2011-08-05 20:19 / Fan Linuxa Ubu
spoko trochę zysku zjadło........ ale za na naukę trzeba zapłacić taką mam zasadę
5424 / 2011-08-05 19:57 / Fan Linuxa Ubu
Witaj Bigu przejrzyj poczte
Big Lebowski / 2011-08-05 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr
tomtay / 2011-08-05 11:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"..W Bytomiu walą się domy, teren pod nimi się zapada a miasto ewakuuje mieszkańców. W sumie zagrożonych jest 28 budynków. Prezydent miasta mówi o klęsce żywiołowej. Za wszystko odpowiedzialna jest kopalnia Bobrek-Centrum.." -Amigo nie będzie zadowolony, bo jak oni tam teraz będą fedrowali nowe garnitury w sztolni? :)
amigo2 / 2011-08-05 20:28
garniturki szyja w tarnowskich gorach-;)
ale fakt Bytom idzie pod ziemie-;)))))
wiadomo kto / 89.74.144.* / 2011-08-05 11:56
może jakiś fajny krój dla górnioli zaprojektują :)
rzeźnia / 195.205.151.* / 2011-08-05 11:19
Sommer rally jawohl DAX ist kaputt! Ich mochte mit Fuhrer Lebowski zu sprechen:)
Big Lebowski / 2011-08-05 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Rzeziuchna .. Ty nie mowic po polsky Aniu ?
tomtay / 2011-08-05 19:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no mówić, a to powyżej to wujek google jej przetłumaczył, albo ciocia wikipedia :))
wykresyGieldowe / 2011-08-05 19:48 / Tysiącznik na forum
po czasownikach modalnych nie ma "zu"
Fuhrerq / 46.113.36.* / 2011-08-05 11:22
Pycha to pierwszy krok do upadku...
jelon86 / 2011-08-04 21:15 / portfel
Dobrry
Mogę się mylić ale póki co wig20 oddał około 30% wzrostów od dołka 2009 także niedźwiedziowo ma jeszcze miejsce do popisu.
Przypomniały mi się Big Twoje niedawne słowa co do Impexu. Wiadomo, spada jak inni ale obserwując transakcje zaczynam żałowac że nie pozbyłem się go na ostatniej górce.
Pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy