Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
master / 2011-08-01 18:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ups DAX dziś mocno zjechał..
nieciekawie to wygląda
5424 / 2011-07-31 22:30 / Fan Linuxa Ubu
co to jest trzecia fala spadków w cyklu z taki terminem spotkałem się kilika razy na tym
forum, może ktoś by mi wytłumaczył, bo z ekonomią miałem docznienia dawno temu zarówno z
kapitalistyczną i socjalistyczną, czy to fala zawsze przychodzi, czy nie.
Mój pierwszy wpis z dnia 23.07.2007 do portfela Biga Lebowskiego czyż nie był uroczy
ad... / 95.108.113.* / 2011-07-31 22:49
Nie ma co wspominac dobre czasy tylko tworzyc grupe osob, ktore dzieki swojwmu doswiadczeniu i wiedzy razem beda stanowily zrodlo wiedzy zarowno dla tych ktorzy zaczynaja jak i dla tych ktorzy sa juz na gieldzie. Jesli tego nie bedzie to dobrzy gracze odejda (co juz w wiekszosci sie stalo).
Big Lebowski / 2011-07-31 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=pUDeOpn0tKE- Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-07-31 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=cKuOrucLV1w- Kaszubstwo
kazumi / 2011-07-31 20:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu, witacie
Info jak info - inwestycja za 24 mln az tak powazna nie jest i nie powala z nog , wszyscy wiedza ze Boryszew jest mocno pürzewartosciowanym walorem..

nie ulega żadnej wątpliwości że BRS jest przewartościowany..pomijając wszystkie aspekty tej inwestycji a skupiając się na tym co jest w notowaniach..wracamy na 1 zetola w tym tygodniu czy nie ?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-07-31 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazumi .. Wiele zalezy jak bedzie na rynkach a one nerwowe sa - moge od siebie powiedziec ze cena 1 zl mnie osobiscie nie zadawala .. Pozdrawiam
kazumi / 2011-07-31 21:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Wiele zalezy jak bedzie na rynkach a one nerwowe sa
ano są..niemniej dobrze byłoby gdyby Boryszew pokazał siłę..dość łatwo i dynamicznie zepchnęli kurs poniżej złotówki, choć obroty były, to raczej było to przewalanie z wora do wora tych samych inwestorów/spekulantów..gdyby teraz poszło tak łatwo w drugą stronę to byłby wyraźny sygnał, że papier nie jest zgrany jeszcze wcześniejszymi wzrostami..
lada moment całe zamieszanie z emisją powinno się skończyć i chyba jeden czynnik gry giełdowej zniknie z oczu głównym rozgrywającym..infa ze spółki napływają dobre, spółka spełnia niejako dane wcześniej słowo o dalszej ekspansji w branży automotive - pomijam fakt, że na zyski z przejętych spółek trzeba będzie poczekać bo to oczywista sprawa..toteż akcjonariat liczy na przełożenie się tego na kurs..chyba że decydujący o kursie mają inny plan, bo leszcze to tu do powiedzenia za dużo nie mają, żeby powiedzieć że nic w tej chwili..

moge od siebie powiedziec ze cena 1 zl mnie osobiscie nie zadawala

mnie również, bo mam średnią cenę 1,04 zł..tym niemniej nawet jak wróci do mojej ceny zakupu to nigdzie mi się nie śpieszy..choć oczywiście skrócenia pozycji nie wykluczam, to będzie zależało od paru czynników..
pozdr
Big Lebowski / 2011-07-31 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy nabywac spolki ktorych nikt nie chce - ja tak nabywalem BRS i jego poczatkowe emisje - pozniej nastapila sytuacja ze wszyscy chcieli i oczekiwali powtorki z rozrywki - dlatego trzeba bylo im odebrac akcje i pozbawic zludzen - obecnie nastapi normalizacja w akcjonariacie ..
mjazzga / 2011-07-31 21:16 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dokładnie na pierwszą emisję zapisało się 5500 chętnych na drugą 8 na tą 12, to nie mogło się skończyć inaczej, tzn mogło by bardziej brutalnie być pociągnięte i tak widzę tu dobrą wolę Romka;]
Big Lebowski / 2011-07-31 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlatego ta nadwyzke nalezalo zagospodarowac odpowiednio.:)
Big Lebowski / 2011-07-31 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=SW5iKuP6G20
st_lech / 2011-07-31 19:20 / Bywalec forum
Nawiązując do wspomnień, mnie bardzo brakuje komentarzy Pani Kasi Siwek, bardzo ją ceniłem.
Big Lebowski / 2011-07-31 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To fakt ciekawie pisala ..
st_lech / 2011-07-31 19:11 / Bywalec forum
Witam

Moim skromnym zdaniem to dobry prognostyk, że narazie fora giełdowe nie są tak oblegane
Big Lebowski / 2011-07-31 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj St_Lech.. Tak to jeden ze wskaznikow - jednak poziom merytoryczny ulegl drastycznej obnizce .. Pozdr
ad... / 95.108.113.* / 2011-07-31 20:27
poziom merytoryczny ulegl drastycznej obnizce
to prawda,
czesc z osob przeniosla sie na inne fora, reszta doskonale radzi sobie sama
pozdr.
Big Lebowski / 2011-07-31 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-07-31 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Jk1nw4Uoxig&feature=related - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-07-31 18:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=sZ2AZ9wRqo8&feature=related - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-07-31 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Troche wspomnien : w 2006 r natknolem sie na portal Money i we wrzesniu zadebiutowalem na forum , wpierw myslalem ze to forum Lubawy gdyz wszyscy o niej pisali - nazywajac ja pieszczotliwie Luba , Sliczotka itp .. pelnej nazwy firmy nikt nie przytoczyl i mysle ze nazwa nie byla ciekawa : Fabryka sznurow i powrozow hehe, forum wowczas mialo opiniotworcza sile na rynku a takze dyskusje byly na poziomie - bywaly przerozne barwne postacie ktore reprezentowaly przerozne zawody - nie utozsamiali sie z ulica , raczej uwazali ze reprezentuja wiekszy stopien wtajemniczenia inwestora gieldowego - rynek jednak udowodnil ze byli ulica.. Trafiali sie lekarze ( Tato ) , urzednicy skarbowi ( Risky ) , adwokaci (Slaw ) takze prywatna incjatywa itd.. Wprowadzony byl zwyczaj meldowania stanu portfela na weekend - ja obalilem ten dobry obyczaj gdyz uwazalem ze byl wykorzystywany przez sprytniejszych forumowiczow do zajecia pozycji odpowiedniej w poniedzialek - wielu tego nie widzialo , ja jednak tak to interpretowalem .. Rynek zweryfikowal wielu forumowiczow i ci ktorych uwazalem ze sa statecznymi i rozsadnymi inwestorami po bessie zostali nawiedzeni i ze zdarta psychika , byla tam pewna damesa ktora nigdy nie miala akcji ani pozycji na terminowym rynku i do dzisiaj nie ma - do powiedzenia miala jednak najwiecej - tak jak to bywa laicy wszystko wiedza lepiej :), rynek byl juz wowczas odpowiednio nagrzany - wieczorem wszyscy czekali co beda mowic w RDO hehe kto sie tam dodzwoni i zapoda ciekawa spolke - dziwnym trafem dodzwanial sie do RDO niejaki mondrala - literowka uzyta specjalnie :) i proponowal firme Gant - farciarz gdyz tysiace ludzi probowalo sie dodzwonic aby polecic wlasna spole a tylko mondrala miala farta i tak dzien w dzien , wyzwalem ich publicznie od manipulantow i przekretow oraz nazwalem szumowinami - gdyz spolke z mojego portfela ruszyli - czlowiek uklada portfel swiadomie , formacje ksztaltuja sie powolutku a gdy manipulanci narusza to wszystko dla paru procent to krew zalewa - gdyz w RDO nie ucza prawdziwego inwestowania - kiedys Modliszka dodzwonila sie do nich i proponowala KGHM i pytala sie dlaczego nie kupuja tej spolki wowczas pan Jelen stwierdzil ze duzo wzrosla hehe KGHM mial cene wowczas 30 zl bylo to na poczatku hossy w 2009r hehe , po tym jak ich wyzwalem publicznie i wskazalem ich zagrywki zmieniono zasady w tym programie , pan Daniel gratulowal mi osobiscie ( pan Daniel byl redaktorem- analitykiem z Money ktory opiekowal sie forum.. Jednego mozna sie nauczyc na gieldzie tzn. dobieraj znajomych i przyjaciol podczas bessy - gdyz tu objawia sie prawdziwe oblicza - taka dobra rada, z forum glownego odszedlem juz gdy nastapila bessa napiasalem i pokazalem ze sprzedalem walory - uznano mnie wowczas za leszcza , Stalexport sprzedalem po 6,30 MSZ po 12zl itd. Byli forumowicze ktorzy jezdzili na walne spolek - uwazalem ze to pozbawione sensu i nic nie daje - nic nie dalo ..Forum Money utracilo swoj blask i raczej nie odzyska - bylo wielu ciekawych forumowiczow analitykow np. Topol ktory juz nie pisze a szkoda.. cdn..
g1962 / 2011-08-01 20:22 / Tysiącznik na forum
pozdrawiam szanowne grono -super strzał miał wtedy W.B. kupując NFI KWIATKOWSKI :): został guru na Moneyu był też jak się nie mylę Orzeł sprzedał wszystkie akcje jeszcze przed bessą
Big Lebowski / 2011-08-01 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj G1962 - No zo Warrena zepsulo jako inwestora mysle i w obecnej hossie nie umial sie odnalezc.. Pozdr
kriss2 / 2011-07-31 22:41 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam rzadko pisuję na forum ,ale często czytam pamiętam te czasy bo mniej więcej też w tym czasie natrafiłem na forum money, też posiadałem te wspaniałe rodzynki tj.stx , msz posprzedawałem je w maju 2007 w cenach podobnych do twoich, ale jako młokos za szybko zaczołem je odkupywać , i cena leciała w przepaśc ja dokupywałem , wiadomo jak to się skończyło.Szczęście dla mnie że póżniej natrafiłem na twoje forum i dzięki tobie udało mi się z tego wykaraskać .Na głównym lubiłem jeszcze komentarze orła i stokrusia.Pozdrawiam
5424 / 2011-07-31 22:08 / Fan Linuxa Ubu
to troszkę luda się przewinęło przez twoje forum ja przyszedłem w końcówce hossy zupełnie przez przypadek trafiłem tutaj i to był mój wielki fart bo popłynął bym jak wielu w tej zawierusze a tak przetrwałem z małą stratą dzięki Tobie i piszących tutaj
5424 / 2011-07-31 22:11 / Fan Linuxa Ubu
Jak tutaj zacząłem pisać to wydawało mi się że giełda to zgaduj...... zgadula nie miałem pojęcia o niej zupełnie .......byłem zielony jak trawnik wiosną
doktórka / 31.63.226.* / 2011-07-31 19:58
Gratuluje kącika i tylu merytorycznych wpisów oraz wspaniałych wyników
Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy dla nas wszystkich.
Ja też jestem na gieldzie od 2006r.Twój kacik znalazlam w 2009 r.Czytam Was często i staram się dokladnie wsłuchywac co chcesz powiedziec.Na nic więcej nie mam czasu (częste wyjazdy) Dzięki temu odrobilam bessę i nawet mam pokaźna górke.Dziękuję za odpowiedzi, podpowiedzi.Na głownym nie widze Oseska(pewnie zajął się swoja betoniarką),samuraja jacka,A2, Anny. Szkoda
Big Lebowski / 2011-07-31 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Doktorka.. Z Oseskiem zle sie dzialo podczas bessy - chociaz pisal ze jest na gotowce , Samuraj hm.. przepowiadal po bessie totalna zaglade a nawet wojne , A2 uzerala sie z damesa z glownego i odeszla - mysle ze nadal inwestuje gdyz to byla dobra inwestorka ,Anne czytujaesz tylko o tym nie wiesz - nazywam ja Rzeziuchna - troche ja bessa skrzywila i nie moze sie pozbierac - mysle ze wielu czekalo na drugie dno i pisza pod innymi nickami jak niezalogowani.. Pozdrawiam serdecznie
doktórka / 31.63.226.* / 2011-07-31 20:25
A ja okreslałam Rzeziucha jako taki typowo twardy, męski charakter. Jeszcze raz dziekuję
Big Lebowski / 2011-07-31 13:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=ysyix6BpF1M&feature=related - Kaszubstwo
pomoc zwierzakom / 31.63.186.* / 2011-07-31 12:08
http://bisi.pl/pomoczwierza
Big Lebowski / 2011-07-31 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=4W-J8ThnDxw&feature=related - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-07-31 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-07-31 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie sa w stanie wyczekiwania i zakonczenia szopki budzetowej w USA - gospodarki nr1 na swiecie , ogromna masa analitykow obecnie jest nastawiona pesymistycznie do rynkow i zachowania gield na najblizsza przyszlosc , osobiscie obstawiam ze kapital bedzie sie przemieszczal w bezpieczne rynki i gieldy ktore maja wlasna walute a to sa . rynki skandynawskie , nasza GPW i turecka gielda - kapital ten mysle ze bierze przyklad z franka szwajacrskiego i unikajac ryzyka szuka bezpiecznych przystani - kilka bilionow usd ktory krazy po swiecie nie moze jednoczesnie zagrac na spadki tzn. tak mysle i obstawiam - bedzie parcie na jakosc i spolki dobre jakosciowo beda poszukiwane i nabywane .. USA czy Japonia - nigdy nie zbankrutuja - gdyz jezeli im braknie pieniazkow to sobie wyprodukuja takowe a kiedys zrobia reforme walutowa - tak jak wczesniej to czynila Rosja , Niemcy cz takze Polska , nasz kraj tak dlugo jak naplywaja fundusze unijne klopotow nie bedzie mial i bedzie wiodl prym w Europie , kiedys nastapi jaks banka u nas i peknie ale jeszcze duzo wody musi uplynac w Wisle i skoncza sie pieniadze unijne a do tej pory czeka nasza gospodarke swietlana przyszlosc , grane beda spolki ktore maja co zaoferowac i mysle ze ich przecena specjalnie nie ruszy , a jak juz indexy nabiora rozpedu to pojawi sie kapital nie tylko z naszej ulicy ale takze z ulic Kijowa , Moskwy czy balkanow.. Rzeklem..:)
mjazzga / 2011-07-31 11:21 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzień dobry,
Deszcz od rana gdzie to lato
Big Lebowski / 2011-07-31 11:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazga.. Deszczowo - butelkowa pogoda :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy