Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
ślicznooka / 2007-09-09 20:04 / Uznany gracz giełdowy
Panowie, Panie (?), uciekam, bo jeśli ktoś jeszcze nie wie, to zaczęła się właśnie V edcja Tańca z Gwiazdami:-))))

W zasadzie to chciałam powiedzieć dziś jedno (po przeczytaniu wpisów poniżej): nie bagatelizujcie sytuacji, nie łudźcie się, że pójdziemy w przeciwnym kierunku niż Ameryka czy giełdy europejskie i nie czarujcie się, że kryzys rozejdzie się po kościach, czy że został już przerobiony.
A receptę na jego przetrwanie każdy wystawia sobie sam...

i tą niezwykłą "mądrością" kończę wywody.... na najbliższe 2 godz:-)))
Abus / 2007-09-09 17:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Big ponawiam pytanie, skad sie wzielo 11200 w Twoich szacunkach odnosnie zjazdu DJ
Big Lebowski / 2007-09-09 17:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przewiduje 20% zjazd od szczytu..
anonim_03 / 2007-09-09 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witak Bigu, przegładam światową prasę, i scenariusz który opisujesz przejawią się w kilku miejscach ... widzę wiec 4 możliwe scenariusze:

1. Rynek nas zaskoczy i zgodnie z przewidywaniami spadnie jeszcze 15%
2. Rynek nas wykiwa i nie spadnie
3. Rynek łupnie tak, że nam skarpetki pospadają
4. Rynek spadnie, ale nie tam gdzie myślimy, tam gdzie spadków nie może być

Mnie najbardziej intryguje scenariusz nr. 4.
Big Lebowski / 2007-09-09 18:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. - nad poziomami mozna sie sprzeczac - jedno jest pewne tzn. to ze spadnie - rynki byly caly czas oszukiwane i to po kosciach sie nie rozejdzie - zakladam dwa scenariusze jeden optymistyczny tzn. Dow spadnie okolo 20 % w kilka miesiecy przemagluje ,przerobi ten kryzys i nastepnie wroci do wzrostow.. Drugi scenariusz Dow bedzie dlugo i meczaco to wszystko przerabial i wowczas pani B.. zawita - zastanawiajace jest ze wszyscy analitycy sa przekonani ze to korekta .. hm..po czterech latach hossy - ma prawo odwiedzic rynki pani B..
anonim_03 / 2007-09-09 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ostatnio była seria artykułów po świecie, że rynki USA są przewartościowane, bo P/E należy obliczać biorać średnie zyski za ostatnie 5-7 lat, a nie za ostatnie 4 kwartały. Czy tak się Panią Basię do tańca prosi ?

Myślę że Pani Basia ożywia się na hasła "tym razem będzie inaczej", "liczą się przyszłe zyski", "ropa będzie już tylko drożeć".

Oczywiście niektóre sektory już z Panią Basią tańcują, np. Developerka od Eufori-2012.
ślicznooka / 2007-09-09 19:33 / Uznany gracz giełdowy
witajcie, widzę, że scenariusze stają się coraz bardziej czarne... nie jestem pewna, czy wszyscy analitycy są przekonani, że to korekta, już przy pierwszej fali spadków okrzyknęli bessę. Poza tym jest XXI wiek, mamy inne metody przeciwdziałania kryzysom niż w ubiegłym stuleciu, widzieliśmy, że banki centralne są w pełnej gotowości, poza tym bądź co bądź w Stanach jest rok przedwyborczy, a on rządzi się swoimi prawami... słowem: nie znamy jeszcze skali obecnego kryzysu, jednak obecnie inwestorzy są ostrożni i nie jest prawdą, że siedzą po uszy w akcjach - skłonna bym była nawet twierdzić, że przeciwnie... wydębiłam to od swojego maklera - w bph wielu od początku wakacji sukcesywnie zamykało pozycje.
anonim_03 / 2007-09-09 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
myślę że bessa może być tylko w tych sektorach, gdzie poprzednio była euforia, a powiedzmy sobie sczerze euforia była tylko w kilku sektorach ... żeby nie było że jestem niedzwiedziem -- myślę że nastąpi zmiana granych sektorów, myśle też że nastąpi to w bólach -- dlatego scenarisz Biga uważam za bardziej niż realistyczny ...
ślicznooka / 2007-09-09 20:00 / Uznany gracz giełdowy
Anonim, a gdzie jest teraz developerka i budowlanka? euforia, jak ją nazwałeś, potrwała 4 dni, a ceny akcji są zbliżone do tych sprzed euforii. również wskaźniki nie przekraczają tych typowych dla tego sektora... no nie wiem, czy jednak nie wybiegamy krok naprzód...
anonim_03 / 2007-09-09 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
według mnie to developerka nie jest przed bessą a w trakcie ... straciła dobre 35% od szczytu. Index Dev-F wzrósł w ciągu 2 lat 10-cio krotnie wiec to chyba była radykalna hossa, zakończona krótką euforią Euro-2012 ...
Big Lebowski / 2007-09-09 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu - rok przedwyborczy byl do tej pory - obecnie nie da sie dluzej ukrywac zlej sytuacji w USA - nawet gdy banki sa w gotowosci to rynki musza przerobic obecna sytuacje- A. Grenspan juz na poczatku roku wspominal ze USA zagraza recesja - obecnie to juz fakt i teraz bedziemy babardowani - slowem recesja na kazdym kroku - nasze akcje w porownaniu z innymi rynkami maja c/z o wiele wieksza - takze maja z czego spadac..- rosnie cena zlota - to pierwszy sygnal porzucania akcji , jen - pozycje sa zamykane- oznacza spadki - z bessa jest tak ze przychodzi gdy nie chce sie wierzyc ze to mozliwe - ja nie twierdze ze bessa nadchodzi - ale nie mozna jej wykluczyc..
ślicznooka / 2007-09-09 19:52 / Uznany gracz giełdowy
Big, jesteśmy na takim etapie, że każdy ze scenariuszy wytypowanych przez Anonima jest prawdopodobny.
Coś mi tu jednak nie gra... może gdyby Stany zgrały się z Chinami w przyszłym roku, ale teraz... to jest zbyt naciągane, tym bardziej, że nie znamy jeszcze konkretnych liczb, a wszyscy spodziewają się, że będzie bardzo źle..... więc albo będzie gorzej niżbyśmy się tego spodziewali, albo się okaże, że reagowaliśmy zbyt mocno.
La Isla Bonita / 80.36.247.* / 2007-09-09 17:13
Buenos Dias.Zdrowko takie,ze wszystkim zycze.Zagladam tylko na te strone.Vaja con dios-Big blue wzywa.
Big Lebowski / 2007-09-09 17:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Baw sie dobrze Andrzej.. Pozdrowka..
La Isla Bonita / 80.36.247.* / 2007-09-09 17:22
Dzieki.Bywaj.Ide nurkowac 30 stopni w cieniu.
Big Lebowski / 2007-09-09 17:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich... znowu Kubice zalatwili w boxie mechanicy..
5424 / 2007-09-09 12:25 / Fan Linuxa Ubu
witam dzisiaj wszystkich z ciężką głową.....................
tomciar / 2007-09-09 11:17 / portfel
Witam wszystkich odwiedzających portfel Big-a. Czytam Wasze komentarze już od paru miesięcy ale pisze pierwszy raz i chciałbym się przywitać. Jestem pod wrażeniem kultury tu panującej oraz poziomu dyskusji - na tą chwilę nie znam drugiego takie miejsca gdzie można poczytać tak ciekawe przemyślenia. Ja natomiast chciałbym zadać pytanie Bigowi - co skłoniło Cię do tak długiego trzymania BBID? Wszędzie czytam że straty należy ucinać - po mojej przygodzie z Elektrim-em (zakup po 17, uśrednianie po 12, i w końcu sprzedaż po 6,6) mam nauczkę. Interesuję się teraz BBID i przeglądając Twoją historię transakcji na BBID widać że strasznie mocno trzymałeś się tej spółki.
Pozdrawiam wszystkich.
Big Lebowski / 2007-09-09 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. BBID trzymalem i probowalem dt - wiedzialem ze jak bedzie odbicie to bedzie mocne - w koncu zrezygnowalem - niech zarabiaja inni..
(日本語版) / 2007-09-09 12:14 / ___
BBID mialo dlugi zjazd z ostrym dolkiem w polowie sierpnia.Teraz sytuacja jakby sie chciala powtorzyc,zaczal sie nastepny "zab pily".
Moim zdaniem to nie jest spolka godna uwagi
Abus / 2007-09-09 10:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Bigu, napisales wczesniej, ze przewidujesz zjazd DJ do 11200...nie pomylilo Ci sie przypadkiem z 12200? Jesli to 11200 bylo zamierzone to jakie uzasadnienie ma akurat ta cyfra?
(日本語版) / 2007-09-09 10:32 / ___
a jakie uzasadnienie ma 12200 ?
Trzeba pamietac,ze juz spadli ze szczytu 14021,95 do 13113,38 a wiec sa - 6,48 % pod szczytem.Spadek do 12000 oznacza nastepne -14,60 a wiec bylibysmy lacznie - 21 % pod szczytem.
W 1987 indeks spadl praktycznie bardzo szybko od razu o ok. 30 % .Na powrot potrzebowal 22 -ch miesiecy.
Mimo wszelkich podobienstw sytuacja jest diametralnie inna,USA stoja samotnie ze swoim problemem na tle dobrej sytuacji w UNII i wspanialej w Azjii.
Abus / 2007-09-09 13:35 / Uznany Gracz Giełdowy
12200 wynika z technicznego obrazu formacji RGR, byloby to zejscie do linii szyji i wybicie z tamtego poziomu rozpoczeloby formowanie sie prawego ramienia
antropolog / 82.139.42.* / 2007-09-09 12:01
No wlasnie nie rozumiem czemu mamy spadac razem z nimi?U nas gospodarka może nie rozwija sie tak jak inne wschodzące gospodarki ale do krachu tez nie ma podstaw.Wiele spolek dopiero teraz pokazuje swoje "rogi" dopiero teraz zaczyna sie tak naprawde rozwijać.Pokazała to chociażby ostatnia dynamika wzrostów a w perspektywie mamy euro.Wiadomo to napedza gospodarke.A oni(tzn USA) mają prawo do spadków u nich już wszystko jest wysrubowane.No i media już mówią o bessie a ich zadaniem jest zawsze wprowadzanie drobnych w błąd.Korekta bedzie ale z biegiem czasu korelacja naszej giełdy z amerykanską zacznie zanikać.To moje zdanie
anonim_03 / 2007-09-09 12:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czy uważasz, że źe społeczeństwo Polskie jest w stanie wpłacać 5 mld zl co miesiąc do funduszy by nakarmić hossę ?

Warto policzyć (szacunkowo):
liczba osób pracujących: 15M
średnia pensja: 2500 zł
całkowity dochód: 15 * 2500 = 37 mld zł

czyli do funduszy wpłynęło ok 13% wszystkich zarobionych pieniędzy ...

Witam wszystkich,
Biga, Andrzejów i Romana ;-)
Fawelas / 2007-09-09 19:16 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Zapomniałeś o jednym drobiazgu to co przeciętny Kowalski włożył na giełde to może jakieś 20% OSZCZĘDNOŚCI Polaków. Jest jeszcze duży potencjał drzemiący w lokatach i skarpetach. Nie zapominaj także o strumieniu funtów i euro płynących od emigracji zarobkowej. Potencjał do pompowania jest ogromny. Pytanie tylko czy w Stanach rozejdzie się po kościach.....
nowicjusz1982 / 2007-09-09 12:53 / Dzieciak *€* forum
hmm mzapominasz o masie polakow przebywajacych poza granicami a oni lokuja euraki i funty w polsce i sa to sporo wieksze sumy niz mozna bylo by sie spodziewac :))
(日本語版) / 2007-09-09 12:39 / ___
zapomniales o obowiazkowych skladkach /ZUS,OFE/ ,staly,przymusowy doplyw kasy
+ dobrowolne do wszelkiej masci TFIO I FIZ
anonim_03 / 2007-09-09 13:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podałem tylko dowone składki do TFI.
oczywiście do OFE płynie strumień pieniędzy mocą ustawy ... ale teź, dodajmy, zależny od koniunktury.

Warto dodać: roczne zyski wszystkich spółek giełdowych to ok. 25 mld zł ... zyski banków oraz zyski wynikające z przeszacowania aktywów, należało by wyjąć z tej liczby ... to troche mało w porównaiu z kapitałem który goni te zyski ...
antropolog / 82.139.42.* / 2007-09-09 12:29
No wlasnie i tu tkwi sedno.Jesli w stanach sie bedzie waliło to gdzie ruszą inwestorzy?Tam gdzie gospodarka sie rozwija.To są naczynia połączone,coś idzie do góry kosztem czegoś.To bedzie nieeleganckie co powiem ale chyba nam nawet na reke bedzie jak stany bedą upadać.Popatrz na rynki wschodzące jakie piekne PKB,przykład estonia.

Chyba ze wszystko wpakują w mniej rentowne obligi i złoto
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-09-09 12:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to może zróbmy taki eksperyment myślowy:
1. Załóźmy że cena miedzi spadła do średniej światowej ceny produkcji plus 20%, w tych warunkach KGHM jest nierentowny.
2. Ludzie pzestali biec do banków po kredyty mieszkaniowe na 45 lat

Ile wtedy zarabiają w sumie wszystkie Polskie spółki giełdowe a ile wynosi ich kapitalizacja ?
antropolog / 82.139.42.* / 2007-09-09 12:51
To teraz zakładamy że gospodarka i u nas bedzie siadać.Pytanie czemu tak miałoby byc?Nierentowne KGHM może spowodowac spadek PKB?My mamy kogo gonić,stany niebardzo.A gdyby stery przejeła japonia?Stany nie muszą być "wiecznym sternikiem" a jest wielu co chcieliby zarabiać cały czas.Zadajmy sobie lepiej pytanie co spowodowało ostatnią bessę w Polsce?Chyba jestesmy teraz w nieco odmiennej sytuacji
anonim_03 / 2007-09-09 13:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
cena miedzi nie jest w naszych rękach .. z zysk KGHMu (4 mld zł w 2006r.) to ze 20% zysku całej giełdy i istotna pozycja w budżecie.

isitone są dwa elementy:
1. zyzski KGHMu i Orlen-Lotos zależą od sytuacji na świecie a nie od nas
2. Zjawiska w sektorze finansowym i ich dynamika (kredyty hipoteczne i fundusze) nie są do utrzymania w dłuższej perspektywie. Jak USA złapie chrypkę to nagle koś może się zorientować że 400 000 zł za 2 pkojowe mieszkanie to troche za dogo ...
antropolog / 82.139.42.* / 2007-09-09 13:36
Od dawna uważam że kredyty hipoteczne w polsce są mocno wysrubowane.45 lat to 2/3 sredniego życia pomijając dziecinstwo przychodzi do splacania przez całe życie.Wiecej sie nie da.Ok załóżmy że ceny mieszkan spadają,maleje popyt na kredyty,banki mają mniejsze zyski.Deweloperzy też.Czy rzeczywiscie to miałoby odstraszyć potencjalnych zachodnich inwestorów?Całkowity spadek zysku giełdy na skutek spadku ceny miedzi też może miec wplyw na decyzje inwestorów?Mamy wiele innych mocno rozwijających sie sektórów.
Raz już pokazalismy że -2% na dow nas nie straszy,jutro zobaczymy czy na dłuższy czas
anonim_03 / 2007-09-09 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
policz sobie: zyski giełdy bez KGHMu i Banków.
naprawdę policz.
antropolog / 82.139.42.* / 2007-09-09 17:30
Nie trzeba liczyc wystarczy rzut okiem na zyski i wszystko jasne.W takim razie jesli ma byc duży spadek,czemu prezesi firm po ostatnich spadkach skupowali akcje swoich firm?Artykuł co prawda z onetu ale może jest w tym ziarno prawdy?Przykład fam kopex enap.

Co do banków one nie tylko utrzymują sie z kredytów,zejdzie era hipoteki przyjdzie era czegoś innego,ale poki co nic nie słychać żeby w polsce miało byc podobnie.Nic tez nie słyszałem żeby któryś z naszych banków był uwikłany w ich kredyty hipoteczne.Ludzie są uziemieni na 30 lat i bedą spłacać kredyty,ceny nieruchomosci narazie doznają stagnacji,nie słyszałem jeszcze o spadkach.Popyt na mieszkania wciąż jest duży,jest jeszcze wiele do wybudowania.A zejscie z ceny nikomu jeszcze nie zagroziło,nie sądze żeby stosunek ceny mieszkania do sredniej płacy był wiekszy w któryms kraju cywilizowanej europy niż w Polsce.Jak napisałem mamy kogo gonić

A jak bedzie pokaże rynek,tego nikt nie wie
kkrzysziek / 82.210.131.* / 2007-09-09 18:18
Jezeli mowimy o tym:
( stosunek ceny mieszkania do sredniej płacy) to polska jest w kosmosie!!!
W stolicach państw ościennyvh: BERLIN, PRAGA, BUDAPESZT ceny mieszkań są o połowę mniejsze niż w Warszawie. Nie bede wspominał o zarobkach w niemczech.

Zjazd z ceny miszkań moim zdaniem bedzie duzo wiekszy niz 20% chociaż rozłozy sie w czasie....... pozdrawiam
anonim_03 / 2007-09-09 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
porównywanie Warszawy do Brelina jest troche nieporozumieniem ... lepszym porównaniem wydaje się Frankfurt. Mediana cen dwupokojowego mieszkania we Frankfurcie wynosi ok. 120k Euro, podczas gdy w Warszawie 400k złotych ... mówie o cenach z ofert i można mówić o dokładności pomiaru powiedzmy 15%.
kkrzysziek / 82.210.131.* / 2007-09-09 18:45
OK, a jaki jest stosunek zarobków w Polsce i Niemczech?:)
Ceny jakie ostatnio oglądałem w Pradze i Budapeszcie są o 50% a zarobki tylko troszkę wyzsze. Nie znając całego rynku europejskiego dokładnie, ale wliczając Londyn to Wraszawa w stosunku do zarobków jest zdecydowanie najdroższa w całej europie.
A przy okazji mówi się o olbrzymim przewartościowaniu nieruchomości w Londynie:)

Jakby nie wypaliło impreza w 2012 to mysle ze zjazd cenowy moze siegnąć 40% do tego czasu
anonim_03 / 2007-09-09 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak naprawdę to pytanie jest kiedy ...
doji / 2007-09-09 03:40 / portfel / Bywalec forum
Witam. Skończyłem właśnie oglądać film ( Interstate 60 )...ciekawy zreszta, ale istotą jest zdanie z samego początku "Moja część historii, zaczyna się we wtorek 18 Września" -:) Każdy usmiechnął się zapewne pod nosem-;) Napisalem to sobie tak ot jakby ktoś sie doszukiwał głębszych podtekstów -:)

pozdr.
wuerka / 2007-09-09 00:34 / Tysiącznik na forum
Kobietom po północy, to widzę, że wiatr wieje w twarz
a z twarzą- to znaczy z wiatrem nie walczę- do jutra :-)))
pozdro
wuerka / 2007-09-09 02:07 / Tysiącznik na forum
no szkoda słów - po prostu...
dobranoc i dzień dobry :-)
Gajor / 2007-09-09 02:44 / portfel / Bywalec forum
Bigu....równiez pełne uznanie z wyniku meczu.
z fusów wróżysz czy co....:)
wuerka / 2007-09-09 00:10 / Tysiącznik na forum
zbieram koce i damską bieliznę dla naszych piłkarzy
albo im będzie ciepło albo przyjemnie...
millon / 2007-09-09 00:15 / portfel
Jeśli widziała(e)ś, to stringi im raczej niespecjalnie do biegania pasują. Owinięci w koce też niewielkie szanse mają na ciekawy wynik. Oni chyba bardziej % preferuja, bo i ciepło, i przyjemno:)))
wuerka / 2007-09-09 00:18 / Tysiącznik na forum
zaczepnie pytałam - i tak nie masz szans :-))
millon / 2007-09-09 00:21 / portfel
Znam swoje miejsce w szyku...
Ja swojej garderoby nie mam zamiaru przekazywać, bo chyba rozmiar pasujący tylko nielicznym:)
TOMOK / 2007-09-09 00:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
chopaszki..idę spać
wuerka / 2007-09-09 00:30 / Tysiącznik na forum
stringi zostaw i idź w kimę
stringi bez praw autorskich rzecz jasna... :-)))
no chyba, że teges, to już z prawami...
TOMOK / 2007-09-08 23:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2007-09-08 19:16:11 | *.*.*.* | Big Lebowski [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Witaj Tomok - 2:2 ... Pozdr..
hihihihihiiihihiihihihihihhiihi
ech Ty Big
TOMOK / 2007-09-08 23:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big
szacunek
jest cos na czym nie znasz się?
hihihihihihihiihihihihiiihihihihihihihihiihhihihihihiihhihihiihihih
ślicznooka / 2007-09-08 22:47 / Uznany gracz giełdowy
no to mamy gola:-)
tomtay / 2007-09-08 22:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i zegarek ;))
ślicznooka / 2007-09-08 22:51 / Uznany gracz giełdowy
jeszcze druga połowa, to może coś dla swojej pani kupisz?:-))
wuerka / 2007-09-08 22:58 / Tysiącznik na forum
Ty to jesteś gigantka, ja to bym nie dała rady chłopakom jeszcze nawtykać
moc jest moc... i nie ma się co wstydzić...:-)))
tomtay / 2007-09-08 22:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tez zegara, musi sobie tylko wybrac :))
ślicznooka / 2007-09-08 22:57 / Uznany gracz giełdowy
wiesz... jest jeszcze kilka problemów: portugalczycy atakują skrzydłami, a nasz lewy i prawy obrońca mają żółte kartki... kurcze, nawet nasz bramkarz ma żółtą kartkę:-)))
wuerka / 2007-09-08 22:59 / Tysiącznik na forum
a na którym kanale ransmisja...
tomtay / 2007-09-08 23:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nic sie nie boj Slicznooka, zeby tylko grali swoje i krotko kryli,
to jestesmy w domu :))
ślicznooka / 2007-09-08 23:10 / Uznany gracz giełdowy
remis też w zasadzie nas urządza.... niemniej trzymam kciuki za wygraną.
wuerka / 2007-09-08 23:28 / Tysiącznik na forum
ale to nam nic złego nie grozi?
ślicznooka / 2007-09-08 23:29 / Uznany gracz giełdowy
jeśli przegramy to niestety lipa, remis by nas jeszcze urządzał, bo z Portugalią już raz u siebie wygraliśmy.
wuerka / 2007-09-08 23:43 / Tysiącznik na forum
no to się nie przejmujmy, bo piłki są cztery o bramek siedem...:-)))
tomtay / 2007-09-08 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie Moi Mili..
ja wygramy to jeszcze dzis sobie kupie zegarek Tissot :))
La Isla Bonita / 88.22.149.* / 2007-09-08 21:36
Wiem,ze zyje,a jak tam u Was
Vaja con dios.Vatos Locos
Big Lebowski / 2007-09-08 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej.. zdrowko dopisuje ?
wuerka / 2007-09-08 22:03 / Tysiącznik na forum
pudło Bigu, pudło...
ale Blavod i tak nabędę, tylko póki co nie ma w internecie, bo jakoś krucho podobno z korą akacji z Birmy
pozdro:-)))
Big Lebowski / 2007-09-08 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wuerka - nie Ty jeden masz na imie Andrzej.. Pozdr..
wuerka / 2007-09-08 22:16 / Tysiącznik na forum
Bardzo kulturalnie się usuwam i zmieniam imię na Wojciech :-)))
Big Lebowski / 2007-09-08 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tez ladne imie ;-)))
wuerka / 2007-09-08 22:21 / Tysiącznik na forum
chyba z osiem minut główkowałem, co to na Ciebie może podziałać oprócz Ślicznooka...
i wyszło mi Wojciech...no trudno :-))))
anonim_03 / 2007-09-08 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ślicznooką żeśmy tu już rozpracowali ;-)
ślicznooka / 2007-09-08 22:31 / Uznany gracz giełdowy
tyle się znamy... mów mi "Roman" :-))
wuerka / 2007-09-08 22:39 / Tysiącznik na forum
Kochani- byle nie Jacek i Placek- bo tu odrobinkę musiłabym sie zastanowić, ale Roma i Ano na faję idą, to i ja idę...
no nie będę wybrzydzał :-)))
ślicznooka / 2007-09-08 22:44 / Uznany gracz giełdowy
hehe, a ja długo myślałam, że Ty jesteś rodzaj żeński:-))
wuerka / 2007-09-08 22:51 / Tysiącznik na forum
męski- żeński- to nie jest aż takie ważne
ważne, żeby się dobrze bawić- przegięłam,ale ważne, żeby się dobrze bawić...
monika z Ustrzyk(a teraz znajdź mnię) pozdrawia :-)))
wuerka / 2007-09-08 22:30 / Tysiącznik na forum
Anonim, ja Cię bardzo lubię, ale Ślicznooka to musi mieć fajną....
no i Ty już nic nie mów :-))))
pozdro, wojciech
ślicznooka / 2007-09-08 22:02 / Uznany gracz giełdowy
pobaw się i za nas, pozdrowienia.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy