Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Abus / 2007-08-30 09:52 / Uznany Gracz Giełdowy
http://stooq.pl/q/?s=usdjpy&c=1d&t=c&a=lg&b=0
czy widzicie to co ja, ze na intrach jest rysowane odwrocene rgr?
ślicznooka / 2007-08-30 08:57 / Uznany gracz giełdowy
dzień dobry,
może na początek przedstawię swój interes: czy ktoś korzysta z banku bph? mam problem jak uruchomić notowania on-line 3 (new connect).
risky-rainmaker / 2007-08-30 09:11 / Ostatni Optymista
nowego nola zainstaluj....
ślicznooka / 2007-08-30 09:22 / Uznany gracz giełdowy
dzięki Risky:-) następnym razem weź poprawkę na to, że mówisz do instalacyjnej kaleki:-))
Renumious / 2007-08-30 09:02 / portfel / "GPW Kmiot"
cóż...nie pomogę ale dołączam się pytania a propos WBK, na liście spółek z NC przy składaniu zleceń brakuje nazw walorów...może ktoś coś wie?
ślicznooka / 2007-08-30 09:04 / Uznany gracz giełdowy
cóż... nie pomogę... ale zapytam zatem inaczej, gdzie znaleźć notowania NC, bo na stronie gpw nie widzę?
Renumious / 2007-08-30 09:12 / portfel / "GPW Kmiot"
TKO na Vision, jednej ze spółek NC wynosi +400%...oj będzie szaleństwo
party123 / 2007-08-30 09:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już +650% :)
Fawelas / 2007-08-30 09:47 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
to jakis obled, bedzie placz i krzyk jak to wszystko sie rozwali....
Renumious / 2007-08-30 09:08 / portfel / "GPW Kmiot"
na parkiet.com np, opóźnione o 15 min :
http://www.parkiet.com/notowania/new_connect_rkc.jsp
ślicznooka / 2007-08-30 09:06 / Uznany gracz giełdowy
rety, oczywiście, że na stronie New Connect, ślepa jestem:-)))))))))))
pietroo / 2007-08-30 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie są drogie te spółki z NC. I wybór nie za szeroki.
Renumious / 2007-08-30 09:17 / portfel / "GPW Kmiot"
to żart oczywiście, bo jeśli nie to chłopie masz głęboką kieszeń ;)
pietroo / 2007-08-30 09:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
żart, a Ty wchodzisz w nie?
pietroo / 2007-08-30 09:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a na dt z niczym nie startujesz?
Renumious / 2007-08-30 09:46 / portfel / "GPW Kmiot"
startuje...ale na razie za wysokie progi dla mnie :)
Renumious / 2007-08-30 09:09 / portfel / "GPW Kmiot"
hehe, nawet nie przyszło mi do głowy tam zajrzeć...
ślicznooka / 2007-08-30 09:12 / Uznany gracz giełdowy
najprostsze rozwiązania znajdują się tuż przed naszym nosem:-) na NC są w czasie rzeczywistym... na razie TKO jest powalające...
Renumious / 2007-08-30 09:13 / portfel / "GPW Kmiot"
napisałem wyzej o vision...już nie 400% a 425%...hehe
pietroo / 2007-08-30 08:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam wszystkich.
tafcik-real / 2007-08-30 08:45 / portfel / Gracz Giełdowy
Bigu, zapomniałem podziękować, że zaraziłeś mnie msx, jak na razie to tylko zarabiam (jedna z 2 spółek)
pozdrawiam
risky-rainmaker / 2007-08-30 08:39 / Ostatni Optymista
Dzień Dobry...w ten słoneczny dzień :)) Udanych tranzakcji !
Renumious / 2007-08-30 08:53 / portfel / "GPW Kmiot"
Słoneczny ale chłodny, oby i na parkiecie panował chłód i rozświetlonych umysłów rozsądek ;)
Abus / 2007-08-30 07:19 / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Big, witam forumowiczow...
Ostrzegalbym dzis raczej przed pochopnymi decyzjami, para usd/jpy zdecydowanie sie oslabila po doniesieniu:
Yen Strengthens Against Euro, Dollar on Hedge Fund Bankruptcy

By David McIntyre

Aug. 30 (Bloomberg) -- The yen strengthened against the dollar and the euro as investors sold riskier assets after Australian firm Basis Capital Fund Management Ltd. said one of its hedge funds had filed for bankruptcy protection.

Jak widzimy tych trupow w szafie moze jeszcze troche byc.
Na chwile obecna para wyglada tak:

http://stooq.pl/q/?s=usdjpy

Zakladam raczej dosc wysokie otwarcia, a pozniej powolne osuwanie indexow...jesli sytuacja na parze sie nie poprawi to USA otworzy sie na sporym minusie.
ślicznooka / 2007-08-30 09:01 / Uznany gracz giełdowy
witaj, na MCI może się dziś dziać... zamierzasz redukować?
Abus / 2007-08-30 09:20 / Uznany Gracz Giełdowy
zamierzam, ale nie dzis...generalnie minimalne wyjscie ponad 33
Big Lebowski / 2007-08-30 06:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim... udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2007-08-30 06:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczorajsze burzliwe dysputy - przyznam szczerze zostalem do nich sprowokowany - jest to niepotrzebne , jest czas zarabiania - forumowicze powinni to wykorzystac, ja nie chce nikogo obrazac ,nie rozpisuje sie o nikim z forum ogolnego - nie wymieniam takze z imienia nikogo z forum ogolnego- i oczekuje wzajemnosci .. Nie wchodze nikomu w droge i nie chce zeby ktokolwiek mi wchodzil w droge..chcialbym zeby osoby piszace w kaciku - czuly sie dobrze w kameralnej atmosferze i do tego bede zmierzal.. Andrzej jezeli masz czas to pisz w kaciku - nie zwracaj uwagi - chyba ze chcesz sie skoncentrowac na wyjezdzie - to co innego.. Wszystkim zycze milej zabawy .. bede pod koniec sesji..
Renumious / 2007-08-30 08:23 / portfel / "GPW Kmiot"
najlepszy sposób na szybkie przywrócenie równowagi tego rzeczywiście kameralnego forum to konsekwentne niereagowanie na posty zaczepne wymierzane bezpośrednio w osoby. Z doświadczenia wiem że taka metoda jest najskuteczniejsza...
Gekko-n nielogo / 66.94.9.* / 2007-08-30 01:20
Pozdrawiam zza wielkiej wody. Jezeli moge cos dolozyc do tematu 'kopania' dup, to:
- jak ktos nie chce isc za czyjas rada, niech nie idzie i nie czyta
- co ma do rzeczy to czy ktos naganial czy nie ilestamtygodni o fakcie
- czy nie mozna skupic sie na przyszlosci i analizie tego co ma byc?
- ktolubi czy nie lubi biga, brydzi,etc niech nie idzie za ich wskazowkami. Nikt z nas nie jest wrozka i nie wie co bedzie jutro, natomiast wartosc forum tkwi w tym ze pewne osoby interesuja sie gielda i maja o niej wiedze i analityczny umysl i podsuwaja prawdopodobne scenariusze rozwoju sytuacji (nie mylic z PEWNIKAMI).

no i jeszcze jedno - chcecie popatrzec na klotnie, to wlaczcie wiadomosci albo obrady sejmu.

Pozdro dla starej gwardii i gosci od ktorych czerpie wiedze i dzieki niej zarabiam.

sorry za niezalogowanie tym razem.
mari / 2007-08-30 08:24 / Achi
Masz całkowitą rację .
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-08-30 06:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Czlowieku zza wielkiej wody.. Pozdrawiam..
mari / 2007-08-29 23:38 / Achi
na każdym forum występują :
fajni forumowicze,cwani forumowicze,sprytni forumowicze,myślący forumowicze,myślący że myślą forumowicze,myślący że są cwanymi forumowicze,itd itp...tutaj również...niestety.
Niektórzy nawet myślą że są fajni lub że inni o nich myślą że są fajni.niektórzy inni nawet czasem tak myślą-dopóki się nie przekonają że jest inaczej.Ot po prostu forum jest jak pigułka z życia.Nie zawsze umiemy odróżnić tych dobrych od tych lepszych ,tych co nam dobrze życzą od tych co starają się nas omamić i wykorzystać.Ech długo mógłbym pisać ale poco? też wiem coś tam o paru osobach ale jakie to ma znaczenie?
Dlatego ja nauczony doświadczeniem nie inwestuję za podszeptem niczyim,robię to na własne ryzyko i wg własnego widzimisię a nawet jeżeli robię błąd to przynajmniej się czegoś nauczę.Chętnie jednak czytam komentarze niektórych osób w celach edukacyjno poznawczych....
Bigu miałeś skomentować sesję -nie mogę znaleźć.:-)
ślicznooka / 2007-08-29 23:57 / Uznany gracz giełdowy
jeśli dobrze myślę (aczkolwiek może mi się tylko wydawać) to Ty myślisz, że mnie tu nikt nie lubi... okrutne:(((((((
P.S. sesja była skomentowana, ale dziś tu ogólny bajzel...
mari / 2007-08-30 00:03 / Achi
??? -nie ja myślę że Ciebie tu wszyscy lubią
pzdr.:-)))
mari / 2007-08-30 00:12 / Achi
wiesz jestem już trochę(a raczej byłem jakiś czas temu) na forum i pamięć mnie nie zawodzi(oczywiście wszystkiego nie pamiętam i wszystkiego nie czytam bo to od pewnego czasu raczej niemożliwe i bez sensu by było) więc mając obraz postów niektórych forumowiczów na przestrzeni pewnego czasu mam pewien obraz ich postawy.
Zalecam ostrożność.(taką ogólną) :-)) -szczególną też :-)))))))))))
ślicznooka / 2007-08-30 00:20 / Uznany gracz giełdowy
cieszę się, że też pamiętasz.... ja mam problem co to za nicki dyskutowały, bo wtedy nie zwracałam na to uwagi, a dziś nie chcę wracać do tych żenujących wywodów.
dzięki za ostrzeżenie:-))
pozdrowienia i dobranoc:*
mari / 2007-08-30 00:42 / Achi
Tak tylko że mnie kompletnie nie interesują docinki wyzwiska obrażanie się itd.-jest to mało przyjemne ale jest to tylko dziecinada,niestety zaśmieca to forum i ogranicza jego czytelność-być może ma na celu wprowadzić niepokój i wyprowadzić z równowagi parę osób.
Mnie raczej chodzi o celowe-podkreślam celowe i z premedytacją- wprowadzanie w błąd
w tematach giełdowych w celu zwiększenia własnych korzyści.Niestety miewało to tutaj miejsce.(na forum ogólnym -tutaj u Biga niestety nie wiem bo czas mi nie pozwala ostatnio bywać częściej ale uważaj!)
ps.Big jest O.K.(żeby nie było nieporozumień) nawet jeżeli czasem się myli(wszyscy czasem się mylimy)
pzdr
samuraj jack / 2007-08-29 23:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam serdecznie

powiem tyle, że byłem pewien II fali spadków
teraz to zostało zachwiane, tym:
http://dmbzwbk.bankier.pl/wiadomosci/ogolne/artykul.html?id=1631907

pozdrawiam
warren buffet / 2007-08-30 08:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak ostatnie niedzwiedzie przechodzą do obozu byków......

hy hy
Big Lebowski / 2007-08-30 06:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Samuraj.. ja mysle ze na rynkach trwa wyczekiwanie i jezeli przyjdzie druga fala powtarzam jezeli przyjdzie to w najmniej oczekiwanej chwili.. Pozdrawiam..
doji / 2007-08-29 23:36 / portfel / Bywalec forum
Hmm...tylko dziwnie, że zaczynają przewalutowanie w momencie kiedy jest szansa na wzrost jena...

pozdrawiam
kazelot / 2007-08-29 22:59 / Tysiącznik na forum
Tu zawsze było miło i spokojnie.Nikt o nikim nie wypisywał głupot.Przepraszam gospodarza za niepotrzebne zagęszczenie atmosfery-to nie służy niczemu.Chociaż nie ja zacząłem złośliwości to jednak przepraszam wszystkich,którzy poczuli sie dotknięci moimi słowami.Opuszczam kącik na jakiś czas,może atmosfera się oczyści.Zdania o sprawach,które były poruszane nie zmieniam.Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-08-29 23:10 / Uznany gracz giełdowy
hej Kazelot, a Andrzejki?! rozumiem że wybywasz na wakacje?
kazelot / 2007-08-29 23:15 / Tysiącznik na forum
Tak i nie.Jestem ogólnie mówiąc zniesmaczony.Może i przeholowałem,ale ...........zresztą milczenie jest złotem.
ślicznooka / 2007-08-29 23:59 / Uznany gracz giełdowy
Kazelot, a z czym niby miałeś przeholować? nie przejmuj się tym, IM właśnie o to chodzi, by popsuć nam nastroje. Nie dajmy im tej satysfakcji:-)
kazelot / 2007-08-30 00:20 / Tysiącznik na forum
Może masz rację..IM....to tak trochę spiskowo brzmi.Mi mojego nie popsują bo po mnie takie brednie to spływają jak po kaczce.
alan87 / 83.12.249.* / 2007-08-29 22:41
A może by tak tyle nie gadać??? Zapraszam jutro na parkiet , otwarcie 9:30 . Zazieleni się jak na wiosnę . Serdecznie zapraszam. Pamiętajcie 9:30 heheh

Pozdro
jacquesmayol / 2007-08-29 22:29 / portfel / "How deep can you go?"
co sadzicie o dzisiejszej sesji w USA?
warren buffet / 2007-08-29 21:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
No no, atmosferka sie tutaj popsuła, ale mam nadzieje że szybko wszystko wróci do normy.... rynek rozchwiany to i emocje spore...

pozdrawiam
waldi42 / 2007-08-29 22:03
Witaj Big! Znalazłem wykres S&P z roku 1998,mówisz i masz jest na stronie BZWBK domu maklerskiego pt.,,Perspektywy polskiego rynku miesięcznik 23.08 jest umieszczony na pierwszej stronie nie mam mozliwosci technicznych zeby go tu wkleić Pozdrawiam serdecznie
risky-rainmaker / 2007-08-29 21:59 / Ostatni Optymista
:) Pozdrowionka...a Ty na GG...to bywasz...?
warren buffet / 2007-08-29 22:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bywam, ale rzadko he he
lisekchgo / 68.77.23.* / 2007-08-29 21:48
dude...ostatnio mi podawales tylul ksiazki"psychologia gieldy",mozesz mi przypomniec lub ktos z kacikowiczow autora ....kostolani?oj cienko z pamiecia,cienko....
ale / 2007-08-29 22:07 / portfel
Psychologia giełdy-Andre Kostolany.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy