Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
TOMOK / 2007-08-29 19:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam
rzadko Tu piszę
często czytam
kiedyś mi ktoś w portfelu napisał, że ma skojarzenia :TOMOK - TŁUMOK
obruszyłem się...
a dziś myślę ten ktoś miał troszkę racji.../ chodzi mi wyłącznie o tłumok-giełdowy /
To tak trochę poza tematem ale chciałem zaznaczyć swoją obecność
Pozdrawiam ciepło
Marcin2907 / 2007-08-29 19:36 / portfel

nie po to odszedlem z forum zeby jakies miernoty mnie nachodzily

zeby za chwile...

coz kultura dzisiaj towar deficytowy

what is your point - dude?
chyba wypiles juz cale zakupiione dzisiaj piwko bo troche cie ponosi
wroc do analiz, co do miernot to pewnie wiekszosc sie teraz zatanawia czy oby nie jest miernota i moze cos napisac,
co do riposty brydzi, w odpowiedzi na przedmiotowe i pogardliwe teksty ze strony kilku osob jest bardzo na miejscu. :)
Big Lebowski / 2007-08-29 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Temat Brydzia zostal przerobiony po odwiedzinach niejakiego marlowa - nie zapraszalem tu ani marlowa ani brydzi i nie zapraszam - jest forum ogolne i tam moga sie wykazywac do woli - nie po to odszedlem z forum zeby jakies miernoty mnie nachodzily..
Big Lebowski / 2007-08-29 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i jeszcze jedno dorzuce - kto zbytnio zajmuje sie cudzym portfelem - zaniedbuje wlasny, o moje finanse nie nalezy sie martwic - gdyz nie ma powodu..Jest to portfel publiczny - wiec czytac nikomu zabronic nie moge - natomiast co do dyskusji - moge pewne osoby wykluczyc - kultura wymaga tego ze jezeli ktos nie jest mile widziany - nie powinien wchodzic - coz kultura dzisiaj towar deficytowy..
Abus / 2007-08-29 19:31 / Uznany Gracz Giełdowy
wlasnie...Bigu jesli przeszkadza Ci moje pisanie na Twoim portfelu to poprostu napisz, zebym zaprzestal zaraz pod tym wpisem
Big Lebowski / 2007-08-29 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
alez Abus napisalem to do tych osob - z powodu ktorych odszedlem z forum- Ty do nich sie nie zaliczasz i napewno nie Warren.. Pozdrawiam..
anonim_03 / 2007-08-29 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moge czasem coś tu napisać ? ;-)
kazelot / 2007-08-29 19:26 / Tysiącznik na forum
Kiedyś ktoś mądry powiedział:Nie rusz gó.wna bo śmierdzi.Spóśćmy na niektóre rzeczy wodę.Bo w kąciku pojawiać się będą wpisy różnych ciot,które będą się wyzywac od pał itp.Nie tykajmy się gó.wna
up-and-up / 2007-08-29 20:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zastanow sie nad tym co napisales,dobrze sia zastanow !!!!!!!
Jaki jest Twoj wklad w to forum,bo ja widze ZERO
Big Lebowski / 2007-08-29 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Anonim - musisz gdyz lubie dyskusje z Toba.. :-)))
anonim_03 / 2007-08-29 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki, ja z tobą też.
up-and-up / 2007-08-29 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
/
5424 / 2007-08-29 18:06 / Fan Linuxa Ubu
przestańcie się kłócić tylko powiedzcie dlaczego rośnie jak miało spadać
Abus / 2007-08-29 19:48 / Uznany Gracz Giełdowy
hm...jesli wierzyc w teorie spiskowa ;-) jechania kontraktow USA za para usd/jen to para owa odbila dzis pieknie od linii szyji w formacji RGR i rozpoczela tworzenie prawego ramienia. Wzrost rzeczonej pary ciagnal za soba caly dzien futy, a w slad za futami podazaly gieldy europy.

Ponadto cyt: ""Kluczowa jest teraz oczekiwana obniżka stóp w USA" - ocenia Nowak. Według niego, rynek realizuje teraz scenariusz, według którego amerykański Fed obniży we wrześniu główną stopę funduszy federalnych. Jeśli tego nie zrobi, to można się spodziewać kolejnej fali przecen."

Pisalem o tym jakis czas temu i nadal obstaje za tym, ze do czasu posiedzenia FED we wrzesniu i decyzji beda byc moze nieznaczne wachania, ale jakiegos zdecydowanego ruchu nie bedzie natomiast decyzja FED wyznaczy kierunek
ślicznooka / 2007-08-29 18:12 / Uznany gracz giełdowy
dobre pytanie... oddawaj moje spadki, Lebowski!:-)))
a na serio, pewnie niedługo nie będziemy mogli się doczekać ich końca... póki co, zarabiajmy.
up-and-up / 2007-08-29 18:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a kto Ci powiedzial,ze mialo spadac ????
up-and-up / 2007-08-29 17:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to do xxl,riskiego ktory udaje wariata,kazelota a nawet slicznookiej,co pisze z przykroscia;

wszyscy nie dorastacie Brydzi do piet.Nauczcie sie najpierw wynajdywac info jak ona i je interpretowac.A nie skupiajcie sie na sprawach nieistotnych,jak to ze wraca czy odchodzi.
jak widac,niewiele sie w Polsce zmienilo i kazdy kto jest inny od masy zawsze jest obiektem ataku.
troche refleksji i umiaru dobrze by wam zrobilo.
Abus / 2007-08-29 17:59 / Uznany Gracz Giełdowy
doradzila Ci, zarobiles to ja chwalisz, ale sa tez tacy, ktorzy gdyby jej sluchali to od poczatku roku siedzieliby na kasie i mieliby lokate w banku. Trzeba miec zawsze umiar, a ona troszke go zatracila, nie mozna byc wylacznie niedzwiedziem lub wylacznie bykiem...
up-and-up / 2007-08-29 18:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mnie nikt nie doradza i nikogo nie slucham.Pisalem to rowniez,zeby myslec samodzielnie.Zwlaszcza na tym forum.jak czytam do upojenia toora,toora,stx, to robi mi sie niedobrze.Nie tedy droga.
jesli komus uwierzyles,to sam sobie jestes winien.
Ja tylko nie cierpie jak sie po kims jezdzi.Mozna przeciez dyskutowac,a jesli sprawa zajdzie zbyt daleko,zignorowac.
:))
ślicznooka / 2007-08-29 18:03 / Uznany gracz giełdowy
jak zaczynałam na giełdzie to "dzięki" niej nie kupiłam kghm jak był po 80 zł.
dobrze, że nie wpakowałam się w jutrzenkę na szczycie....
rotux / 2007-08-29 18:40 / Uznany Gracz Giełdowy
przepraszam Bigu, że bez pytania i powitania wtrącam się w dyskusję - mimo to mam nadzieję nie będziesz miał mi za złe..

"2007-02-15 23:05:18 | *.*.*.* | brydzia
Re: WIG20 nie ma ochoty wzrosnąć
jutrzenka , dobra firma , świetne wyniki , 20% wzrost i nikt nie
pisze , a 200 wpisów o jakimś 2 nfi , gdzie większość inwestorów nawet nie wie co oni
robią , cóź ci inwestorzy pewnie też nie wiedzą co robi jutrzenka [...]"

"2007-04-26 11:54:57 | *.*.*.* | brydzia
Re: Szczęśliwa trzynastka
Sław i inni , tą spółką jest jutrzenka , analizy nie podaję
i spółki też miałam nie podawać ale złamę tą zasade"

cena z 15 lutego: 112,60 zł
cena z 26 kwietnia: 162 zł
cena aktualna: 206 zł

aha - nie jestem Brydzia, zresztą i mnie czasem na odcisk nadepnie, ale trzeba jej oddać, że Jutrzenka to typ był dobry...
ślicznooka / 2007-08-29 18:43 / Uznany gracz giełdowy
dobrze, że zwróciłeś uwagę, ja czytałam jej rekomendacje jak cena oscylowała wokół 200 zł, a potem zjechała..
rotux / 2007-08-29 18:53 / Uznany Gracz Giełdowy
..to było dnia 7 maja /cena: 190zł/;
okazało się to lokalnym szczytem, w cztery dni cena zjechała do 163 /korekta szerokiego rynku/, by po miesiącu kosztować 240 zł..

Reasumując - "dobrze, że nie wpakowałam się w jutrzenkę na szczycie...." to wiesz co to jest, a ja przez grzeczność nie napiszę...
Tak czy owak - pozdrawiam.
krzyniek / 2007-08-29 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobrze piszesz
ślicznooka / 2007-08-29 19:10 / Uznany gracz giełdowy
czyli ze 192 zł na 206 to nie była by zbyt udana inwestycja, podtrzymuję więc swoje słowa....
ślicznooka / 2007-08-29 18:58 / Uznany gracz giełdowy
Rotuxie, coś dane jest nam ścierać się w różnych miejscach i przez grzeczność nie pisać pewnych rzeczy, co się również tyczy Twoich inwestycji i rekomendacji.... natomiast gdybym wcześniej zauważyła w jakim stylu Brydzia "odgryzła" się nam tutaj, nie podejmowała bym rozmowy na jej temat...
rotux / 2007-08-29 19:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Właśnie przeczytałem Jej ostrą "rispostę" - ale fakty są nieubłagane:
Centrostal zjechał bardzo mocno, Jutrzenka urosła bardzo mocno.
Kto co rekomendował - łatwo sprawdzić w archiwum. Dlatego też rozsądniej było nie podejmować dyskusji o Jutrzence - istniało ryzyko, że ktoś zechce sprawdzić.. i sprawdziłem.
To tyle ode mnie.

..aha, co do moich reko - była ich w historii ilość bliska zeru - ostatnio rekomendowałem sprzedaż centrostalu w okolicach 21zł /lokalny wyskok końcem maja... z tego, co pamiętam/
ślicznooka / 2007-08-29 19:12 / Uznany gracz giełdowy
Rotux, centostal nigdy nie był dla mnie dobrą inwestycją, ale przynajmniej jego wahania pozwalają na odrobienie strat poprzez grę. Ale ogólnie do bani - nigdy nie twierdziłam inaczej. Każdy musi jednak zaliczyć podobną wpadkę, by się nauczyć.
I uważam, że jako doświadczony inwestor nie powinieneś mnie za to krytykować.
rotux / 2007-08-29 19:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Absotutnie nie krytykuję Cię /za centka./
Czepiam się tylko nieuprawnionej /co wykazałem/ Twojej krytyki Brydzi "typu" pod nazwą Jutrzenka. To wszystko.
Aha - do doświadczonego inwestora to mi bardzo, ale to bardzo daleko...
Pozdrawiam i znikam, bo zdaje się, że nie jestem tu gościem mile widzianym..
ślicznooka / 2007-08-29 17:48 / Uznany gracz giełdowy
up-and-up, jak by to powiedzieć... Twój post odnosi się też do nas.
Ale nie siejmy animozji... Brydzia to Brydzia, jaka jest, każdy wie. Ale też trochę racji było w tym, że ona jest zawsze mądra po fakcie...
niemniej dzięki za cenne sugestie,
pozdrowienia.
up-and-up / 2007-08-29 17:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale skad wiecie,ze po fakcie ??
Mnie zaskakuja jej posty,pojawiaja sie wprawdzie rzadko ale cytowania w nich podane swiadcza,ze posiada bardzo duza wiedze i swobodnie porusza sie w oceanie internetu.A to cecha bardzo tutaj rzadka,sadzac po wciaz zadawanych pytaniach niektorych forumowiczow.
Byc moze to wlasnie ich denerwuje.
Nie wiem ,czy ona gra i jakie ma wyniki,ale wlasnie ta ostra i precyzyjna reakcja co jakis czas swiadczy,ze z pewnoscia zasluzyla na swoj dopisek.
pozdrawiam z usmiechem
ślicznooka / 2007-08-29 18:06 / Uznany gracz giełdowy
nie chcę burzyć Twojego obrazu rzeczywistości, ale Brydzia swoje genialne oceny rynku serwuje bez zaznaczenia, że to cytat..... i jeszcze NIGDY nie widziałam jej w sytuacji, kiedy mówi - kupcie dziś toorę bo od jutra odpał. Zwróć na to uwagę...
oduśmiechowuję.
up-and-up / 2007-08-29 18:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sliczne-oczko-nie-wiem-w-jakim-kolorze :

nie mozna kazdego lubic,tak bywa.Wiec pomijajcie ja /i innych/ ale nie dokuczajcie.
Big Lebowski / 2007-08-29 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do innej sprawy - kiedys Osesek- napisal ze nie pisze na forum - gdyz musi caly czas uwazac zeby nie natknac sie na psie odchody hm.. z tych samych powodow ja odszedlem - po natknieciu sie , czasem tak jest ze takie wynalazki wedruja i przemieszczaja sie - czy chcemy czy nie..
jarekon / 2007-08-29 17:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widze ze takze zlikwidowales portfel, zreszta tak jak warren.......
prawda jest taka ze zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda miec pretensje........
im bardziej ktos znany tym wiecej takich ludzi...........
wiecej bo wiecej patrzy Ci na "rece", ale tak samo statystycznie....... przynajmniej mam nadzieje
nie przejmuj sie. rob swoje......
ludzie są tylko ludzmi, ułomni a swoimi ulomnosciami dzielą sie z innymi:))
pozdro i witam w kąciku
Big Lebowski / 2007-08-29 17:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Portfela nie zlikwidowalem - tylko ustawam sie do rynku z gotowka..-uruchomie gotowke w odpowiednim czasie..co do ludzi hm.. na money jest tye mozliwosci tworczych - i jezeli ktos odczuwa potrzebe tworcza - ma gdzie sie wkazac , ja jestem osoba ktora - nie nachodzi nikogo czy to w blogach czy w portfelach - odwiedzam tylko ludzi ktorych lubie i szanuje .. tu jest kamerana atmosfera i chcial bym by nikt tego nie zepsul.. Pozdr..
jarekon / 2007-08-29 18:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
spoko:) pozdrawiam i cenie twoje uwagi:)))
ja jestem funduszowcem bo akcji sie boje wiec i tak patrzylem tylko z ciekawosci:))
nie martw sie, nie bede was nawiedzal:) o społkach nic nie wiem i w sumie to nie chce wiedziec....... interesuje mnie ogólna tendencja i kierunek bo zarabiam na fundach........
chcialem tylko napisac ze popieram to co robisz i zgadzam sie co do wizji kierunku indeksow w najblizszym czasie.... tak jak z harymportierem z gazety.pl:))
ochrzanic nie mozna, ale pochalic tez........... ech
juz mnie nie ma
Big Lebowski / 2007-08-29 18:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
alez nie mam nic do Twojego odwiedzania - wrecz zapraszam .. tu chodzi zupelnie o inne osoby - zle odebrales..
Big Lebowski / 2007-08-29 17:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesje okreslil bym - narod domaga sie igrzysk i chleba - narod otrzyma - kazdemu wedlug jego potrzeb..optymizm ktory zapanowal a prawie euforia - utwierdza wielu o sile rynku i wlasnie o to chodzi, po zejsciu indexow ponizej pewnego poziomu - sytuacja sie zmieni - jest wiara ze Dow nie zejdzie ponizej 13 tys pkt - w momencie zejscia machina zostanie uruchomiona- na wszystkich rynkach ...
anonim_03 / 2007-08-29 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja bym to określił -- zabawy w lemingi ciąg dalszy.

Wczoraj panika, dzisiaj euforia. Ten tłum staje się niebezpieczny ...
Nie chce sprzedawać swoich spółek ... bo to nie o spółki chodzi ...
kupiłem sobie mały kontrakcik spadkowy (5x) na DAXa, dla amortyzacji fluktuacji portfela.

pozdr.
lisekchgo / 68.77.23.* / 2007-08-29 16:35
na koniec tylko dodam ,ze bylem pod domem Michaela Jordana ....brama wjazdowa jak 3 stodoly w poprzek...narka
gabrik / 2007-08-29 18:01 / portfel / Wierny Forumowicz
powaznie jesteś w USA??
Big Lebowski / 2007-08-29 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gabrik on jest w USA.. Pozdr..
lisekchgo / 68.77.23.* / 2007-08-29 16:29
al capone byl dokladnie z miasteczka"cicero" jest to poludniowe przedmieszcie chicago odemnie jakias godzinke jazdy sam...wiem w ktorej okolicy mieszkal ,bujalem sie tam jak pracowalem na'localu'zanim poszedlem na dystans...
no nic ja rowzniez zachowal czesc akcji z dzisiejszych "zdobyczy?" jak przedmowca powiedzial ,najwyzej bedzie z czego oddawac...czas isc w kime siedze przed kompem od 2.45 am .starczy tych przyjemnosi ...pozdro dla wszyskich
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:32 / Ostatni Optymista
Ja też zmykam....czas zobaczyć jak domek rośnie...do wieczornego...piwka...choć w tych okolicznościach...kto wie...kto wie może znów będę uciekał przed "kobietą"....
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:23 / Ostatni Optymista
Bigu mam prośbę...o komentarz...nie DJ...bo z nim wiadomo jak jest (tzn nie wiadomo) Interesuje mnie końcówka na GPW....co o Tym sądzisz...
brydzia / 2007-08-29 16:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ponieważ , ktoś mnie prosił żebym się odgryzła to Wam napisze

a gdzie są łyse pały co kupowały Centrostal Gdańsk jak Brydzia pisała że was wyrolują

pozdrawiam , zjechaliście chyba na 8 zł z 24 , buhahahaha ,

liżcie sobie dalej wazeline ,


Trzeba było brać Toore jak Brydzia radziła 3 dni temu zawistne dzieciaczki , ech wy inwestory od siedmiu boleści ,


Pozdrawiam założyciela , nawet nie wiedziałam że tak po mnie tutaj jeżdżą
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:25 / Ostatni Optymista
Teraz już wiem co to jest Brydzia...niestety...:(
Renumious / 2007-08-29 16:27 / portfel / "GPW Kmiot"
mi zaimponowała mówieniem o sobie w trzeciej osobie...oznacza to nic innego jak to że ma duzy dystans do samej siebie ;)
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:29 / Ostatni Optymista
Powiem tak...a miał być dla mnie taki dobry dzień...
pietroo / 2007-08-29 16:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jakie jest Wasze zdanie, jutro zaczniemy na plusie czy na minusie?
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:14 / Ostatni Optymista
Witaj Bigu, zakupy się udały...:)
Big Lebowski / 2007-08-29 16:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky.. kupilem piwko - tzn. zakupy udane..
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:19 / Ostatni Optymista
Mi jeszcze zostało z Czech...więc dziś wypije...bo zasłużyłem....a jak się Jankesy nie zwalą...to klina do podusi...:) Tak czy inaczej...dziś 4,5% na portfelu...jeszcze z 15....i będzie na zero hahaha
brydzia / 2007-08-29 16:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
To Ty taki wielki inwestor jesteś i do Czech po piwo jeździsz , hehehehe dobre i pewnie śpisz u mamy , a do kina chodzisz z siostrą
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:45 / Ostatni Optymista
Nie ma to jak sfrustrowana kobieta....nie będę Cię...wyprowadzał z błędu...jak to mówią niech umrze w nieświadomości....
risky-rainmaker / 2007-08-29 16:21 / Ostatni Optymista
Nie podniecam się....ale cieszę...że w razie czego będzie co oddawać...:))
lisekchgo / 68.77.23.* / 2007-08-29 16:07
ale juz niedlugo mam nadzieje :-)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy