Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowa43 / 2009-03-14 20:54 / Idalia
Dobry wieczów Big, dobry wieczór Kącikowcy..
Piękny dzień był dzisiaj w Wawie, zrobiłam otwarcie sezonu ogrodniczego - sielanka..
wszystko na miejscu (okna, rynny, przewody elektryczne i td.) a w zeszłym roku niektórych brakowało po wizytach nieproszonych gości..
okazało się jest ochrona całodobowa z psem..
kwitną przebiśniegi, przylaszczki, ranniki i zaczynają krokusy
a giełdowo styczeń był dla mnie całkiem niezły, luty do bani - na zero, marzec - zobaczymy

Z ogrodniczym pozdrowieniem ..
5424 / 2009-03-14 21:20 / Fan Linuxa Ubu
cześć nowa byłem na mojej hacjendzie w tamtym tygodniu i w niektórych miejscach śniegu było po kolana przeważnie sezon zaczymam w kwietniu.
nowa43 / 2009-03-14 21:31 / Idalia
cześć Cyfra, u mnie już wiosna w pełni, gratuluję wytrwałości w zdobywaniu wiedzy o inwestowaniu i oczywiście życzę sukcesów...
5424 / 2009-03-14 21:37 / Fan Linuxa Ubu
Z sukcesam giełdowymi i w tym roku jak narazie cieniutko ale u mnie przeważnie jest jak że jak coś fatalnie się rozpoczyma to super kończy i na odwót dlatego zawsze nie lubię gdy na początku wszystko super wychodzi pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-03-14 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka.. Pozdrowka..
Big Lebowski / 2009-03-14 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=CqalnKZvBRs&feature=related All For You
Big Lebowski / 2009-03-14 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=pDTkHHGDdHQ&feature=related W życiu piękne są tylko chwile
5424 / 2009-03-14 20:03 / Fan Linuxa Ubu
Bigu inwestujesz od początku założenia giełdy
5424 / 2009-03-14 20:16 / Fan Linuxa Ubu
dawno temu kiedy u nas wszystko ruszało namawiali mnie na zrobienie licencji maklera ale wtedy zupełnie nie byłem wtedy zainteresowany tematem wtedy podobno było lekkko łatwo uzyskać ten papier w odróżnieniu od dzisiejszych kryteriów
Big Lebowski / 2009-03-14 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra co Ci po papierze ?
5424 / 2009-03-14 20:21 / Fan Linuxa Ubu
dawał i daje jakieś możliwości teraz to muzyka przeszłości jakaś niewykorzystana szansa.
Big Lebowski / 2009-03-14 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sa m sie ucz i pracuj nad soba - a wszelkie swiadectwa uzyskane czy to po kursach czy po innych sympozjach hm. najlepiej na miekim papierze celem dalszego uzytku wykonac.. ;-)
5424 / 2009-03-14 20:55 / Fan Linuxa Ubu
ostatnio nic innego nie robię tylko zgłebiam wiedzę z zakresu giełdy z ksiązek podanych przez Jarga i Krzycha brak mi obycia wyczucia i praktyki dlatego kożystam z waszego doświadczenia
Prawdę mówiąc na dzien dziejszy czekam na zmiane formacji na pro wzrostową obstawiam podwójny szczyt odwrócony jesli była by formacja RGR to zejście SP do dna głowy to jakieś 600 pkt. choć ostanio napisałeś że odwrócenie tendu to wyjście SP ponad poziom 860 pkt. i tego nie rozumiem bo w literaturze zniana trendu to określona formacja wykresu a nie wartość.
Big Lebowski / 2009-03-14 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
860pkt na S&P500 jest potwierdzeniem zmiany trendu i jezeli tego poziomu nie przebije obowiazuje nadal trend spadkowy - czyli bessa..
5424 / 2009-03-14 21:15 / Fan Linuxa Ubu
Bessa będzie nadal bo trend długoterniowy jest spadkowy ale formacja graficzna wykresu jest nadrzedna tak piszą w literaturze takiej formacji jak narazie nie ma, poziom 860 jak piszesz to tylko potwierdzenie przesłaniki zmiany trendu i w pełni się z tobą zgadzam uważam że istnieje duże prawdopodobieństwo spadków SP w najbliższyn czasie do poprzedniego dołka i wtedy wzrost spowoduje prawdziwy wystrzał indeksów podzielasz moją teorie........
Big Lebowski / 2009-03-14 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak potwierdzam - indexy i akcje beda dynamicznie uciekac ze strefy zagrozenia - dlatego czesto powtarzam ze najwieksze zarobki dla inwestorow sa w pierwszej fazie hossy i ostatniej - spolki potrafia po 100% wzrosnac w krotkim czasie tak jak obecnie np. Citi lub BoA..
5424 / 2009-03-14 21:23 / Fan Linuxa Ubu
Dzięki Bigu za potwierdzenie teorii dlatego teraz odpuszczam tę górke stałem się ostożny przestałem napalać się na dorażne zarobki chronię kaopitał.
Ciułacz / 2009-03-14 21:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
To się zmienia. Zobaczycie maklerów prowadzących taksówki. Ci najbardziej bystrzy nauczą się prowadzić traktory, bo będą pracować dla farmerów. Zobaczycie 29-letnich rolników w Lamborghini. W tej sytuacji powinniście znaleźć sobie miłego farmera i związać się z nim/nią. Bo to oni będą mieli pieniądze przez kilka następnych dekad – prognozuje Jim Rogers.

To ja może przestanę wynajmować rolnikom moje grunty i sam sie wezmę za farmerkę.
Big Lebowski / 2009-03-14 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz - widzialem wywiad z Rogersem i ta wypowiedz - zalezy farmer z jakiego regionu , farmer w UNI otrzymuje dotacje - farmer z Afryki upada gdyz masowo rynek zarzucany jest produktami z EWG ktore sa dotowane itd. Ameryka i Kanada mysle ze tam nie ma praktyk protekcjonistycznych..
Ciułacz / 2009-03-14 22:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ponownie witaj Bigu !
W Stanach jak i Kanadzie rolnicy mają wysokie dotacje
5424 / 2009-03-14 21:39 / Fan Linuxa Ubu
Ciułacz oderwałeś się w kraju dobrobytu od naszej rzeczywistości myślisz jak hurtownik a nie jak detalista
Ciułacz / 2009-03-14 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
S&P500 może spaść o 25 proc. w najbliższych miesiącach. Kto jednak kupi akcje w dołku, będzie mógł zarobić prawie 50 proc. do końca roku, prognozuje Morgan Stanley.
5424 / 2009-03-14 21:43 / Fan Linuxa Ubu
wiesz co jest najfajniejsze że bankierzy to supermundrole a siedzą w długach po uszy osobiście to pognałbym to towarzycho na cztery wiatry
Ciułacz / 2009-03-14 21:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Inwestorzy nie chcą zostawać z akcjami na noc. Dlatego dobra strategia, to kupować indeks lub naśladujący go fundusz tuż przed zamknięciem sesji i sprzedawać go na otwarciu, twierdzi Peter Berezin z Goldman Sachs.
Od siebie dodam że od dawna tak sie staram robić.
Ciułacz / 2009-03-14 21:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To co wkleiłem powyżej to nie dokońca tak robię, staram sie kupować na otwarciu zabezpieczająć stopem i sprzedaję przed zakończeniem sesji, oczywiście jak stop teko nie wywali.
5424 / 2009-03-14 21:52 / Fan Linuxa Ubu
ja kupiłem akcje za to co zostało na długi termin i mam spokój kiedyś wzrośnie i odrobię przestałem się szarpać i tracić czas na ślęczenie przed kompem ostatnio zgłebiałem teorię cykli ......... szkoda nerwów
Ciułacz / 2009-03-14 22:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra, masz rację, jak to ma Ci nerwy psuć to dać na długi termin .
Ja w zasadzie to dalej sporo kasy mam dalej na lokatach i czekam na zielone światło.Na spekulacje to może przeznaczyłem 10% kasy.
Ciułacz / 2009-03-14 22:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Staram się nie wyjść z wprawy i nabierać większego doświadczenia w inwestowaniu bo kiedyś posprzedaję wszystkie nieruchomości. Nie widzę dobrego następcy aby tym się zajął.Co prawda to mam dwie córki i jedną przysposobioną, ale Starsza jest pielęgniarką a młodsza kończy medycynę, a ta najmłodsza to ma zaledwie 14 lat ale jest zdolna i zapewnie na uniwerek się wybierze.
5424 / 2009-03-14 22:46 / Fan Linuxa Ubu
Ciułacz może któryś z zięciów się zajmie albo musisz liczyć na wnuki
mik0110 / 2009-03-14 18:22 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=8Y5RRk0uZrI

może to troszkę mało Bigowskie ale zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój... :)
miłego łikendziku dla Wszystkich
Big Lebowski / 2009-03-14 14:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=5asOv9Fh5gk
Ciułacz / 2009-03-14 13:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Muszę się zmobilizować aby jak za starych czasów 25% miesięcznych dochodów przeznaczać na oszczędzanie długo terminowo.Na spekulacyjne inwestowanie nie dobierać z innych środków.
Ciułacz / 2009-03-14 13:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tu w Kanadzie inwestorzy nie lubią przejęć lub fuzji. Zazwyczaj to sie kończy stratami i długim okresem przejściowym, co nie daje dywidendy.
Big Lebowski / 2009-03-14 13:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzisz Ciulacz - dywidenda na rynkach rozwinietych to podstawa i w przypadku gdy tylko zarzad jakiejs firmy oglosi ze obetnie czesciowo dywidende np w stosunku do kursu akcji 1% - kurs akcji potrafi zjechac nawet -20%, oznacza to ze inwestorzy w swoich inwestycjach przykladaja wielka wage do dywidendy, Bombardier obecnie placi 4,1% dywidendy KGVe:4,87 - to sa rodzynki obecnie i jest ich mnostwo - to tak dla przykladu..
Ciułacz / 2009-03-14 13:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak , dywidenda płacona od lat to znak że spółka ma się dobrze.
Ciułacz / 2009-03-14 13:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już po wakacjach letnich powinno być bardziej klarownie, kto z torbami a kto powinien z tego wyjść w miarę cało.
Big Lebowski / 2009-03-14 13:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na GPW - firmy kultywuja inna tradycje - przyznaja prawa poboru z nowych emisji.. Mentalnosci nie chca zmienic tylko cala strategia idzie - w przygotowanie nowej emisji..
Ciułacz / 2009-03-14 13:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W PL ludziom się wydaje że w Stanach to wolna-amerykanka, ale tamtejsza giełda jest chyba jedna z najbardziej rygorystycznych na świecie.Jak ktoś chce manipulować w księgowości to dają kary.Kiedyś tak Nortel tostał karę za manipulację.
Big Lebowski / 2009-03-14 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
USA i Rosja to dwa specyficzne panstwa w ktorych obce firmy raczej dostaja po grzbiecie - trudno o zarobek, np. SAP niemiecka firma byla liderem na rynku amerykanskim od wielu lat - jednak Oracle ja przebil a firma zarzut kradziez danych z innych firm i potezne kary , Bayer zmarly chyba dwie osoby od jednego leku - potezne kary i trudno o zarobek - przykladow mozna by mnozyc..
Ciułacz / 2009-03-14 13:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spółki dopuszczone na Amerykański parkiet muszą przedstawiać raporty w ich normach co jest łatwiej oceniać wyniki przedstawione przez spółkę.
Ciułacz / 2009-03-14 14:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Muszę zakończyć poranne pogawedki bo już 9:13.Bywajcie ,wpadnę wieczorem (nocy)
Big Lebowski / 2009-03-14 13:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=yEfSnjL0pd8 U2 - With Or Without You
Jarg / 2009-03-14 12:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Miłej soboty Wam życzę i pozdawiam serdecznie...
We Wrocku dzionek całkiem, całkiem...

PS. Przyjacielu, znalazłem w szufladzie drzewko z listkami wykonanymi z bursztynu...
Pomyślałem od razu o nalewce... Ile trzeba jantaru do nalewki, żeby miała smak? :-)
Big Lebowski / 2009-03-14 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Odrobinke co by kolorek zlapac a procentow nie rozwadniac.. ;-) Pozdrawiam serdecznie..
Jarg / 2009-03-14 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy nadają się do powtórnego wykorzystania?
Pozdrawiam równie serdecznie...
Ciułacz / 2009-03-14 12:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z czasem to widzę że łatwiej jest kupić nawet dobrą spółkę, jak ją sprzedać.Z kupnem to można powoli się ustawić i zbierać w odpowiednim czasie i cenie. Ze sprzedaniem to jak jest większy pakiecik to można mieć problem.
Big Lebowski / 2009-03-14 12:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=LOjwMxccsZc&feature=related Free - All Right Now: Stereo
Ciułacz / 2009-03-14 12:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu, coś mi sie wydaje że na spółce Duda dzieją się dziwne sprawy, czy to nie przypadkiem aby nie ruchy teatralne aby zdusić akcje i sie obkupić?
Big Lebowski / 2009-03-14 12:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wole Dode od Dudy - oczywiscie gdy nie mowi i nie spiewa..;-)
Big Lebowski / 2009-03-14 12:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A tak na powaznie - to juz dawno nie podobalo mi sie zachowanie zarzadu Dudy i moja ocena tej spolki byla prawidlowa - co dalej trudno powiedziec , probuja ratowac sie emisja i uszczesliwiaja tym wlasnie akcjonariat , wielu jest obkupionych w ten walor - moze wzrosnie..
Ciułacz / 2009-03-14 12:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cytuję :Spółka złożyła w sądzie oświadczenie o wszczęciu postępowania naprawczego, którego celem jest restrukturyzacja sytuacji finansowej firmy. Koniec cytatu.
Zazwyczaj w przypadku niewypłacalnośći czyli bankructwa to się robi.
Big Lebowski / 2009-03-14 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To oswiadczenie - to przeznaczone dla gawiedzi i nieczego nie wnosi..
Ciułacz / 2009-03-14 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może w Dudzie już komornik zaczął robić zajęcia mienia i zaczynają się bronić ?
Ciułacz / 2009-03-14 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kilka tygodni temu jak Duda był w dołku to kupiłem 20 000 tego papieru i odsprzedałem po kilku dniach co dało parę groszy.Nic w tym nowego ale po sprzedarzy dalej na moim kącie widnieje zapis 20 000 o wartości 0. Jarg mi wyjaśnił że widocznie załapałem się na tz pipki (pp).Czy to mi coś daje ?Chyba do przyszłej emisji ?
Big Lebowski / 2009-03-14 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestes szczesliwym posiadaczem praw poboru z nowej emisji..
Jarg / 2009-03-14 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciułaczu, jak pipki zostaną dopuszczone do obrotu - będziesz mógł sprzedać je lub objąć nową emisję Dudy (1 : 1) i zostać szczęśliwym posiadaczem papierów po 1,10 PLN :-))
Ciułacz / 2009-03-14 13:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zresztą z tego wynika że mamy jeszcze sporo czasu
Ciułacz / 2009-03-14 13:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu,
Ale co mogę sprzedać czy to może mieć jakąś wartość ?
Jarg / 2009-03-14 13:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko ma wartość Ciułaczu - jeśli tylko znajdzie się nabywca... :-)
Ciułacz / 2009-03-14 12:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak wcześniej nie zbankrutuje.A tak na serio to co mam z tym zrobić?
Ciułacz / 2009-03-14 13:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co się doczytałem , to cytuję.
Cena emisyjna wyniesie 1,10 zł za akcję, a jedno prawo poboru uprawniać będzie do objęcia jednej akcji nowej emisji. Dzień prawa poboru został ustalony na 25 lutego.Koniec cytatu.
Ja już te akcje sprzedałem, niby mam prawo poboru ale praktycznie to jak to może wyglądać jak będę zainteresowany w to się bawić?
Jarg / 2009-03-14 13:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kiedy pipki zostaną dopuszczone do obrotu, wówczas odbywa się nimi wolny handel. Czas obrotu jest ograniczony (zwykle trwa tydzień) - w tym okresie trzeba sprzedać prawa poboru (lub ich część) lub złożyć zapis na nową emisję w terminie wyznaczonym przez KNF. Jeżeli pipki nie zostaną sprzedane i nie zostanie złożony zapis na n.e. - wówczas pipki "przepadają" - stają się bezwartościowe... Tak to mniej więcej wygląda...
Big Lebowski / 2009-03-14 13:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przygotowac 1,10 zl na realizacje jednego prawa poboru co przy 20000 szt potrzebujesz tylko 22000 zl.
Ciułacz / 2009-03-14 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu kwota jest bez znaczenia jak jest to zyskowne i w miarę bezpieczne.
Big Lebowski / 2009-03-14 13:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bezpieczna Kasa Oszczednosci imienia Lesia Grobelnego - niech mu ziemia lekka bedzie..
Ciułacz / 2009-03-14 13:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu z czasem widzę że we wszystkich krajach bają swojego Grobelnego
Ciułacz / 2009-03-14 13:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miało być: mają swojego Grobelnego
Ciułacz / 2009-03-14 13:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No, może hamburgery nie mają swojego Grobelnego bo kiedyś robili czystki
Ciułacz / 2009-03-14 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Jarg u z Bigiem, teraz to mi się wyjaśniło.
Ciułacz / 2009-03-14 11:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co ciekawe w Stanach sporo banków nie chce przyjąć pomocy z planu Obamy, pieniądze leżą na stole a oni to olewają, miedzy innymi Wells Fargo.
Ciułacz / 2009-03-14 11:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Plan Obamy nakładał sporo restrykcji na banki, miendzy innymi maksymalna płaca rocznie$ 500 tys.Nie eksmitować za brak spłaty hipotek. Biorąć pomoc z tego planu , a właściwie to nie jest pomoc tylko pożyczka to musi się bank zgodzić na przyszłe ewentualne restrykcje administracji Prezydenckiej, czyli furtka jest do dalszych zmian.
Big Lebowski / 2009-03-14 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bo w tych pieniadzach tkwi pulapka np. na rynku niemieckim jezeli bank przyjmie pomoc panstwa to szef banku nie moze wiecej zarobic jak 500 tys euro i np. Deutsche Bank odrzucil pomoc - szef J. Ackerman zarabia rocznie okolo 3-4 mln. euro..
Ciułacz / 2009-03-14 11:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja im się nie dziwię
Big Lebowski / 2009-03-14 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szef Apple - pracuje caly rok za symbolicznego dolara ..
Ciułacz / 2009-03-14 12:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Banki jak jeszcze nie padły to wolą przeczekać
Big Lebowski / 2009-03-14 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kraje obiecują koordynować pomoc dla Opla

PAP
Puls Biznesu, pb.pl,14.03.2009 08:19
Czytaj komentarze(6)
Zobacz na forum ({PostCount})

Kraje UE, gdzie swoje fabryki ma Opel należący do znajdującego się na skraju upadku koncernu General Motors, obiecały w piątek w Brukseli koordynowanie ewentualnych środków pomocy - ogłosiła Komisja Europejska
To ciekawe zjawiskoo np. spolka Opel w niemczech nie placila podatku dochodowego - odprowadzany byl w calosci do firmy matki czyli do GM , jezeli podobna sytuacja byla w polsce to z jakiej racji caly narod ma robic sciepe - celem ratowania hm. miejsc pracy , ratowano juz miejsca pracy w FSO , Ursusie , stoczniach i tak mozna bez konca - beczka bez dna..
Ciułacz / 2009-03-14 11:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Odnośnie GM i podatków to podobna sytuacja jest w Kanadzie z Chryslerem.Kanada ich ściga za $ 500 milinów podatku nie zapłaconego w Kanadzie bo przez manipulacje księgowe płacili w Stanach.W Stanach jest mniejsza stopa podatkowa i zapewnie dlatego woleli tam płacić.
Big Lebowski / 2009-03-14 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli dozwolone - to zabronic nie mozna , problem jest taki ze zyski sie prywatyzuje a natomiast straty upanstwawia tzn. wrzuca na barki - naszych obywateli..
Ciułacz nie logo / 24.203.5.* / 2009-03-14 11:16
Witajcie !
Ładnie zakończenie tygodnia , bez wielkiej pąpy ale z małym zyskiem
Ciułacz / 2009-03-14 11:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lokata mi się skończyła i następna na dniach, a i trochę kaski luzem. Coś z tym muszę zrobić.
Big Lebowski / 2009-03-14 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. Juz po wojazach ? Fidela widziales ? - podupadl na zdrowiu gdy dowiedzial sie z Bill wyprawial z Monika Lewinsky przy pomocy markowych cygar Fidela..;-) Pozdr.
Ciułacz / 2009-03-14 11:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu, Kiedyś wspominałeś aby obserwować kiedy otworzą parkiet w Kambodży, będąc na Kubie to tam się wypytywałem o parkiet , nawet z dobrym skutkiem.
Ciułacz / 2009-03-14 11:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nawet jako cucoziemiec byłem mile widziany, bez dodatkowych opłat czy podatków, co zresztą tu kiedyś to opisałem.
Ciułacz / 2009-03-14 11:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polubiłem ten Kubński parkiet bo buło sporo młodych Kubanek i w tańcu lubiły się kleić i obcierać.Tylko moja Luba była trochę zazdrosna
Ciułacz / 2009-03-14 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak na serio to tam jak w PRL w latach 1960.Ale z pewnością kiedyś otworzą giełdę.
Młode pokolenie jest w miarę wykształcone co jest parciem do zmian, tylko jeszcze może z 5 lat.
Big Lebowski / 2009-03-14 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli byly mlode Kubanki to tez na Twoim miejscu lubial bym ten parkiet.. ;-) - , nawet juz go lubie.. :)
Big Lebowski / 2009-03-14 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Ho4vwd5sCAA&feature=related A Winter's Tale - The Moody Blues
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy