Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
uczen / 70.208.67.* / 2007-08-24 13:22
witaj dude
czy ktos robi dzis zakupy z kacikowiczow?
....ciekaw co bedzie po 14.30 jak podadza z domami co szanowny kacik obstawia ,mam przeczucie,ze nie bedzie az tak zle i rynek ruszy do gory...bigu jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Big Lebowski / 2007-08-24 14:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem czy ktos robi zakupy - ja zadnych nie robie i to przez kilka tygodni - byl czas w ktorym wiekszosc mowila zeby sprzedawac akcje a a mowilem zeby kupowac - obecnie wiekszosc mowi zeby kupowac a ja mowie zeby sie wstrzymac - jak bedzie pokaze rynek..
ślicznooka / 2007-08-24 12:41 / Uznany gracz giełdowy
Risky, dałam dziś lcc drugą szansę i proszę:-))
risky bez logowania / 83.27.170.* / 2007-08-24 13:28
No proszę...warto...bo będzie radość w dłuższej perspektywie...swego czasu irytował mnie Getin...ale dał zarobić...noże nie tyle co TUP, FON...czy inny wynalazek...ale..
pietroo / 2007-08-24 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Ślicznooka,

Ależ masz dobrą rękę do LCC. :-))) Ja sprzedałem ze lekką stratą. Poczekam aż stanieje i wtedy kupię.
Big Lebowski / 2007-08-24 12:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jakby malo bylo klopotow na rynku amerykanskim - dolacza ostanio Rosja - ostrzega sie przed zalamaniem finansowym - gdyz bankom grozi zator finansowy .. rynki juz przerabialy kryzys rosyjski - i pamiec jest jeszcze swieza , zeby tylko z tego wszystkiego - kryzys nie wynikl..
mirek@ / 70.208.67.* / 2007-08-24 11:47
dziekuje za odp.jeszcze jedno pytanie jezeli mozna...db mial prawie 10%akcji idm byly duze obroty jak schodzil z 25 zeta na 20 wtedy db zszedl ponizej 5% czy uwazasz ,ze to on jest przyczyna braku wzrostu na tym walorze db pozbywa sie akcji?,raport na pewno znasz .do tego ma powstac bank podobno maja odawac we wrzesniu wiecej info,czlonek RN kupil 20k po sredniej 17.14 a kurs stoi czyzby ktos blokowal kurs poniewaz nie zdarzyli sie obkupic czy to wlasnie sprawka DB dzieki za odp...
Big Lebowski / 2007-08-24 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz jest taki czas ze instytucjonalni na calym swiecie robia zakupy - instytucjonalni nigdy nie robia zakupow na wzrosta tylko na spadkach - dlatego aktualne czesto jest powiedzenie sprzedaj w maju i odejdz - wraca sie pod koniec wrzesnia poczatek pazdziernika - to sa cykle , jest wiele innych dobrych firm ktore zachowuja sie podobnie do idm- ma to zwiazek z cyklem niczym wiecej..
mirek@ / 70.208.67.* / 2007-08-24 11:29
witaj dude..
mozesz cos powiedziec o biopaliwach,podobno zatwierdzili lub maja dzis atwierdzic 19%ulge na bio.dzieki za odp
Big Lebowski / 2007-08-24 11:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Z biopaliwami to jeden wielki bajer , ogladalem ostanio wypowiedz na Bloombergu specjalisty ktory stwierdzil ze na wyprodukowanie 1litra biopaliwa nalezy zuzyc 0,5 litra normalnego paliwa - na zachodzie firmy zajmujace sie produkcja biopaliwa furrory nie robia , ale u nas w kraju spekulacja moze zaistniec .. za inwestowanie w ta branze podchodzil bym ostroznie..Pozdr..
pietroo / 2007-08-24 11:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co się dzieje z Karenem? Bardzo staniały jego akcje.
Big Lebowski / 2007-08-24 09:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sytuacja jaka sie wytworzyla jest dla wielu inwestorow niezrozumiala - dlaczego kryzys na amerykanskim rynku nieruchomosci ma uderzac w inne zakatki swiata - z prostej przyczyny gdyz inne zakatki swiata inwestowaly w pochodne na rynku nieruchomosci w USA, wniemczech wolne srodki inwestowaly nawet gminy i miasta - celem pomnozenia kapitalu , wiele instytucji chandluje nie tylko obligacjami i akcjami - masowo sprzedawane sa takze certyfikaty- tak wiec jest to diabelski krag - ktory zostal odsloniety tylko w niewielkiej czesci..
h16v / 2007-08-24 09:42 / Bywalec forum
Bardzo ciekawy teskt ale przyznaję, że ze swoią wiedzą
kilku rzeczy moge nie zrozumieć. Przede wszystkim co to
są certyfikaty??
Czy uważasz, że kryzys na rynku nieruchomości w USA
szczególnie ze względu na zbliżające się tam wybory
może zostać czasowo lub też całkowice zażegnany?
Bądź co bądź rządząca w USA kasta Żydów wie chyba
co robi.
kazelot / 2007-08-24 08:54 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.Od rana w radio polityczne pajacyki trąbią o tym,że sejm może się rozwiązać już dzisiaj.Gdyby tak sie stało to też nie pomoże kursom.
J / 2007-08-24 09:21 / Tysiącznik na forum
dobrze to określiłeś. piltyczne pajacyki. Nie ma się co podniecać czystą teorią ;).

Dzień Dobry
Renumious / 2007-08-24 08:56 / portfel / "GPW Kmiot"
albo nie będzie miało wpływu...i lepiej żeby kursom nic nie pomogała niespadać ;)
Big Lebowski / 2007-08-24 08:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W dzisiejszej Rzeczpospolitej jest artykul o developorach - i ze czesc firm z tej branzy zniknie - pisalem o tym przed miesiacami - twierdzilem i nadal twierdze ze wchodza firmy zagraniczne z porzadnym kapitalem i to wlasnie oni beda rozdawac karty - takie stwierdzenia wysunolem przed miesiacami i dalej podtrzymuje taka opinie..
Renumious / 2007-08-24 08:55 / portfel / "GPW Kmiot"
Wydaje mi się ze tą branże czeka Wielka Konsolidacja. Duzi połkną mmniejszych, a szczególnie tych którzy posiadają atrakcyjne grunty a w drugiej kolejności tych którzy posiadają jakiekolwiek grunty, sytuacja finansowa połykanych nie będzie miała znaczenia. W Warszawie np działa w tej chwili około setka aktywnych deweloperów...
Natomiast środki jakimi dysponują np Hiszpanie są bezdenne, vide zajezdnia Inflancka w Wawie...
Renumious / 2007-08-24 08:55 / portfel / "GPW Kmiot"
Wydaje mi się ze tą branże czeka Wielka Konsolidacja. Duzi połkną mmniejszych, a szczególnie tych którzy posiadają atrakcyjne grunty a w drugiej kolejności tych którzy posiadają jakiekolwiek grunty, sytuacja finansowa połykanych nie będzie miała znaczenia. W Warszawie np działa w tej chwili około setka aktywnych deweloperów...
Natomiast środki jakimi dysponują np Hiszpanie są bezdenne, vide zajezdnia Inflancka w Wawie...
pietroo / 2007-08-24 08:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślisz, że znikną nawet niektóre deweloperskie spółki giełdowe?
pietroo / 2007-08-24 08:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam gospodarza i wszystkich tu zaglądających. :-))
Big Lebowski / 2007-08-24 07:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
pietroo / 2007-08-24 08:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak myślisz Bigu dzisiejsza sesja będzie na plusie?
Big Lebowski / 2007-08-24 08:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja bedzie na minusie..
Big Chlebowski / 2007-08-24 12:58
Ot, Wielki i rzeczowy... Szacunek dla Pana...
mała parówa / 2007-08-24 14:01
Ale na ksywkę to chyba Cię stać inną.
malymeksykanin / 2007-08-24 13:16 / Trend Killer
krótko zwięźle i na temat
Big Lebowski / 2007-08-24 08:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mamy koniec tygodnia dla wielu inwestorow odzyla nadzieja na generowanie zyskow , wielu wygenerowalo ostatnio zyski lub przynajmniej odrabialo straty - tak wiec nie jest zle..Mnie osobiscie cieszy w tym tygodniu F -1 - start Kubicy i innych , akcji nia mam zadnych tak wiec nie mam stresu ,koncentruje sie na formule ..
kiniu11 / 2007-08-23 23:59 / portfel / Przegrany
witam wszystkich a szczegolnie wlasciciela,mozecie napisac jakich programow uzywacie do notowan ciaglych,gdzie najlepiej najpewniej,moze najstabilniej bede wdzieczny jezeli ktos znajdzie czas na opisanie dzieki
risky bez logowania / 85.128.105.* / 2007-08-23 22:15
W USA po decyzji Bank of America, który kupił obligacje zamienne na akcje Countrywide Financial zapowiadała się bardzo „bycza” sesja, ale kilka informacji.. tak piszą Analitycy...
marboru / 2007-08-23 21:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Bigu
trudne czasy nastały i dużo pracy miałem niestety z wiadomego powodu.)
dokupiłem IDM............
we wrześniu może jednak Mille?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-08-23 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru - MIL - koniecznie we wrzesniu..Pozdr..
klipusz / 2007-08-23 20:01
Witam Bigu,
mam pytanko, co myslisz o NewConnect?
zamierzasz tam inwestowac?
pzdr
Big Lebowski / 2007-08-23 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - nie w iem co to jest NewConnect..
risky bezlogowania / 85.128.105.* / 2007-08-23 20:34
http://www.newconnect.pl/index3.php?id=1
kazelot / 2007-08-23 20:26 / Tysiącznik na forum
NewConnect ma się charakteryzować podwyższonym ryzykiem inwestycyjnym chociażby dlatego, że debiutować mają tam spółki małe lub/i młode.
art.pi / 2007-08-24 00:18
Początkowo będą spółki wyselekcjonowane, by zachęcić inwestorów.Będą też ponadprzeciętne zysk.i Być może powtórzy sukces angielskiego AIM. Ja tylko się boje, że to będzie kolejne CeTO. Czas pokaże jak bedzie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy