Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
marbo / 2007-08-21 23:48 / Tysiącznik na forum
Cześć.
Bigu aby nie zaśmiecać twego portfela .....
Przeczytaj na forum moje spostrzeżenia.
Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-08-22 08:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. mysle zebys inwestowal przy pomocy " mamusi " i oczywiscie za jej rada - w razie korekt mozesz sie jej w rekaw wyplakac a co najwazniejsze mamusia zawsze cie przytuli..Mojich komentarzy - nie ma potrzeby zebys czytal a co najwazniejsze nie zagladaj do cudzego portfela - gdyz wowczas zaniedbujesz wlasny, to jest typowa polska przywara - umiemy policzyc i ocenic innych portfel a z wlasnym mamy problemy.. Pozdr..
warren buffet / 2007-08-22 09:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie przejmuj sie, wielu tu przychodzi i odchodzi... kto mu każe patrzec w Twoj portfel ?? powiem Ci szczerze ze ja nie wiem nawet jakie masz teraz spolki :)) no chyba ze jak dobrze pamietam to sama gotowka :))

pozdro ! i sie nie przejmuj....
Big Lebowski / 2007-08-22 09:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warrem - nie przejmuje sie - to takie zjawisko i tak nalezy cieszyc sie ze z wiezowcow nikt nie skacze.. Pozdrawiam..
zońka19 / 2007-08-22 07:56 / Tysiącznik na forum
Witam i zielonego zyczę . Wszyscy spią.?
Nie mogę się zdecydowac pozbyc się akcji czy nie , ogolnie jestem na sporym minusie pierwszy raz od wielu lat i pierwszy raz nie wiem co zrobic
Renumious / 2007-08-22 08:08 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam,
osobiscie podczas tego okresu niepewności i hustawki nastrojów proponuje już od jakiegoś czasu wyjście z akcji i gre DT...budowę portfela na long proponuje rozpocząć za półtora miesiąca (mniej więcej)...
To trudny okres i dla wielu (dla mnie też) to okazja do nabrania nowych doświadczeń i dla zachowania równowagi psychicznej warto chyba tak na to spojrzeć...
Pzdr
slaw / 2007-08-21 21:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj stary ...... zniedzwiedziles sie też ......
Big Lebowski / 2007-08-21 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw ... zawsze bylem i jestem realista.. Pozdr..
wuerka / 2007-08-21 21:32 / Tysiącznik na forum
a Misie wpuszczają na kręgielnię? :-)))
Big Lebowski / 2007-08-21 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tylko z specjalna przepustka..:-))
wuerka / 2007-08-21 21:44 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy,
pozdrawiam, hej :-)
Big Lebowski / 2007-08-21 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc.. Pozdr..
kazelot / 2007-08-21 23:28 / Tysiącznik na forum
Dobranoc,idę się położyć w swojej gawrze.
Myszacz / 2007-08-21 19:41 / Bywalec forum
Cześć Big.
Mam pytanie: możesz mi powiedzieć nt, akcji PEP. I co powiesz nt wprowadzenia dodatkowych akcji.
Big Lebowski / 2007-08-21 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. PEP - bardzo dobre akcje - kiedys dadza dobrze zarobic , obecnie czy wprowadzenie nowych akcji czy nie to i tak nic nie zmienia - gdyz taki jest rynek.. Pozdr..
TOMOK / 2007-08-21 18:54 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witam Big
co sądzisz o BBD...mimo teko wszystkiego ciągle w górę...chyba już 3 dni...
Pytam...zostałem...jestm z nim
Pozdrawiam skomentuj
Big Lebowski / 2007-08-21 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. BBID po takich spadkach musi odreagowac - i wlasnie to robi..Pozdr..
TOMOK / 2007-08-21 19:06 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ale inne walory tego nie robią....
a też spadały i też powinny odreagować...ale nie za bardzo to robą
chyba, że jest coś szczególnego w tej spółce...czego ja zapewne nie wiem
P.S.
zacząłem ciąć straty...choć JPR zarobił sam na prowizję
Pozdrawiam ciepło
lukka / 2007-08-21 17:12
krótko, zwięźle i na temat....


dlaczego wszyscy uważają że my mamy spadać bo tak robi USA?


nasza gospodarka będzie sie rozwijać przez następne lata o 3-5% PKB!!!!!!!!!


ludzie opanujcie sie!!!1


GŁOS ROZSĄDKU...
mari / 2007-08-21 18:12 / Achi
Bo rynki są powiązane.Żeby rosło trzeba kupować.a jeżeli zarówno akcje Coca-coli jak i Pepsicoli tanieją to czy uważasz że akcje Polokokty i Hopkoli powinny rosnąć?Przecież po zachwianiu równowagi lepiej kupić Cocacolę niż Polokoktę(bo jest tańsza relatywnie).
No tak ale Cocacolę wyprzedają więc spada kurs-to co nadal myślisz że akcje polokokty powinny drożeć?

to tak w skrócie-kiedyś mi to Strokuś wytłumaczył jak też zadałem takie pytanie
ps.
Też uważam nadal że to głęboka korekta i niektórzy fajnie na niej zarabiają.:-)
Big Lebowski / 2007-08-21 17:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Glosie rozsadku - tak bedzie jak zechce - Dow Jones.. krotko i na temat..
Big Lebowski / 2007-08-21 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja dla kazdego inwestora dzisiaj na czerwono- wig media i wig teleko tylko na plusie,minister finansow USA - stwierdzil ze obecny kryzys tak szybko nie bedzie zazegnany . Rynki chca spadac i to wlasnie realizuja - jezeli USA okolo 21godz zechca wyciagac indexy na plus - to moge powiedziec - stary numer z cygarniczka , przerabialismy juz to i wiemy ze niewielkim kosztem podciaganie indexow celem dystrybucji akcji na wyzszych poziomach..
Tato / 2007-08-21 19:37 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam,
A jak podciagaja jeszcze przed 20 to co, lepiej . .? ;-)
A jesli aktualnie akcje przechodza ze slabych w mocniejsze rece?
Wszyscy czekaja teraz na druga mocniejsza fale spadkowa, najlepiej taka jak 20 lat temu no coz . . .w lipcu wszyscy czekali na summer rally . .
Mysle, ze rynek (amerykanski) nas zaskoczy
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-08-21 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Rynek amerykanski lubi zaskakiwac i z pewnoscia to zrobi - kiedys..Pozdr..
warren buffet / 2007-08-21 17:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dalej uwazasz ze to korekta ?
Big Lebowski / 2007-08-21 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dalej uwazam ze to korekta..
warren buffet / 2007-08-21 17:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki
Big Lebowski / 2007-08-21 14:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W dzisiejszej Rzeczpospolitej - w komentarzu gieldowym przeczytalem wypowiedz mlodego - analityka czy komentatora gieldy - ze rynek jest wyprzedany , wiekszej bzdury nie mozna napisac , po ciaglych wzrostach do lipca i obecne kilka tygodni spadkow przy wakacyjnych obrotach - obwieszczanie publiczne ze rynek jest wyprzedany ... hehe Pisza to ludzie ktorzy powinni raczej milczec - zeby sie nie blaznic..To czy rynek jest wyprzedany pokaze nam wszystkim Dow Jones - i w tamta strone nalezy spogladac - czy nam sie podoba czy nie - a ja twierdze ze gielda w USA - w zadnym wypadku nie moze byc w fazie wyprzedania- jeszcze daleka droga do tego stanu..
TaS / 2007-08-21 17:58 / Tysiącznik na forum
pismaki lubią opinie skrajne... takie ktore wzbudzaja skrajne emocje... czyli albo mamy krach, albo super rekordy :)

niepotrzebnie ludziom na emocjach graja... ale taka ich rola... ludzie to lubia :/
decathlonpionki / 2007-08-21 15:51 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
ja czytałem w warszawskim "metrze" że powodem spadków na GPW jest krach na giełdzie w USA
no to ja zielony w temacie mam prawo pisać takie bzdury, a nie jakiś znawca w gazecie!!!
hehe normalna kompromitacja!!
decathlonpionki / 2007-08-21 16:03 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
i jeszcze jedno, niektórzy mówią że giełda jest tylko dla wybranych...
Ja uważam i mówię to teraz z coraz większym przekonaniem że to nie giełda jest trudna do zrozumienia, tylko ludzie są coraz głupsi i nie pojmują...
decathlonpionki / 2007-08-21 12:54 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
Witam
Mam pytanie do właściciela portfela:
otóż chciałem sie zapytać czy masz moze wersje elektroniczną jedynej ksiązki o giełdzie, którą przeczytałeś?? albo moze wiesz skąd można ściągnąć bo nie mogłem znależć nigdzie.
Wielkie dzieki za odp
Jarg / 2007-08-21 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Andre Kostolany "Psychologia giełdy"
decathlonpionki / 2007-08-21 15:49 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
dokładnie
ma ktoś na ni.ą namiary??
serhio / 2007-08-21 17:06 / Bywalec forum
Od dłuższego czasu szukam tej pozycji żeby kupić i nigdzie nie mogę znaleźć. Podobnież nakład jest wyczerpany, ale może ktoś ma jakąś wersję elektroniczną, ksero, cokolwiek?
Renumious / 2007-08-22 08:15 / portfel / "GPW Kmiot"
hmmm...po wpisaniu tego tytułu wyświetla sie link :
http://www.inbook.pl/a/produkt/id/4918/lkst/24488/rdir/y/index.html
sprawdzaliście to?
serhio / 2007-08-22 11:30 / Bywalec forum
Tak, produkt niedostępny...
człowiek znikąd / 2007-08-21 12:35 / portfel / "Trillium"
Jupiterek ładnie się anty-korekci, a niech to....
Jarg / 2007-08-21 12:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Magia Moski jeszcze ciągle działa...
kazelot / 2007-08-21 12:09 / Tysiącznik na forum
Dołączyłem do klubu bezakcyjniaków.Zostały tylko grzybki,herbatka i renta.
człowiek znikąd / 2007-08-21 11:10 / portfel / "Trillium"
Witam,
Jarg ty miałeś chyba kiedyś ładne buty, nie wiem jak teraz:
Realizacja formacji RGR na rynku LZP przebiegała w błyskawicznym tempie. Po tym jak 10.08 akcjogram
przełamał linię szyi, dwa dni później miał juŜ miejsce dynamiczny ruch powrotny, a po tygodniu zasięg spadku
plasujący się na poziomie 8 zł. niemal w całości został zrealizowany. Dlatego teŜ z uwagą warto się
przyglądać bieŜącemu podejściu w rejon linii szyi. Jeśli kupujący są silni i zdeterminowani to korekta,
która zniosła 50 % tegorocznej hossy przejdzie do historii. RGR jest jednak formacją zmiany trendu i
potencjalne zasięgi spadku bywają w związku z tym przekraczane. Dopóki więc obowiązuje miesięczny trend
spadkowy naleŜy liczyć się z czarnym scenariuszem zakładającym dalsze pogorszenie się sytuacji rynkowej i
spadkami znoszącymi cały tegoroczny wzrost.
Pozdrawiam
Jarg / 2007-08-21 11:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Aktualnie nie mam już żadnych akcji. Bawię się tylko na DT (m.in. na LZPS). Buciora cały czas obserwuję, ale moim zdaniem czeka go jeszcze głębsza korekta... tak, jak i cały rynek...

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-08-21 06:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..udanych transakcji zycze..
zońka19 / 2007-08-21 08:31 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich i powodzenie zyczę,
Czytam Was juz długo więc jak bym znała , tyle ze rzadko zabieram głos.
Jarg / 2007-08-21 08:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gospodarzu

Ranny ptaszek z Ciebie... :-))

Pozdrawiam serdecznie
AB / 2007-08-21 06:38 / Bywalec forum
Dzień dobry Big'u,
Prawdziwie dobry dzień to mają mieszkańcy Filipin: PSE +9,82 !!!
kazelot / 2007-08-21 08:12 / Tysiącznik na forum
No to po filipińsku:Urlikohjkdmkloiut
ABOR / 2007-08-21 08:40 / Tysiącznik na forum
ot poliglota
kazelot / 2007-08-21 08:49 / Tysiącznik na forum
Jezeli pochodzisz z Filipin i uraziłem Cię złą pisownią-Przepraszam :-)
Big Lebowski / 2007-08-21 06:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Akcji obecnie nie posiadam - dlatego nieladnie by bylo gdybym - niedzwiedzie komentarze pisal, akcje sprzedalem gdyz sezon podawania wynikow dobiega konca - szczerze mowiac na GPW- wyniki nikogo nie obchodza , gieldy obecnie beda wypatrywac innych impulsow - jak wyniki ,jezeli otrzymaja pozytywne impulsy wowczas istnieje mozliwosc zarobku jezeli inne impulsy wystapia - to wiadomo.. Posiadaczom akcji zalecam ostroznosc - nabywajacym akcje takze..18 wrzesnia posiedzenie FED - inwestorzy obecnie pod wlasnie to posiedzenie beda zajmowac pozycje oraz co powie BB..na sesji mnie nie bedzie - zlecen nie ustawiam..
mari / 2007-08-21 08:03 / Achi
Cześć Bigu
Czy to oznacza że teraz jesteś jak kastrat?????:-)))))))))))))))))
mówisz że będą wymuszać decyzję na FED?
Znaczy -może szarpać u nas
ja sobie myślę że pieniążki trzeba szanować, ale zarówno te co zostały jak i te co niezaksięgowane jako strata(o ile są podstawy i przekonanie że w danym przypadku to chwilowe i wynik paniki a nie wartości firmy)
hmm zobaczymy.Napewno "trend is your friend" i okazje do zarobku będą jeszcze a do strat są ciągle.Zbyt małe doświadczenie mam by prognozować co się teraz będzie działo
wiele przemawia za tym że to odbicie i zaraz walnie drugi raz ale...No właśnie...
Spodziewamy się tego bardziej niż wzrostów chyba wszyscy tutaj.
Cokolwiek by to oznaczało warto myśleć liczbami i faktami a na opinie patrzeć z wielką ostrożnością.
Big co mówią liczby i fakty?(sorry że tak pytam ale nie podejmuję się interpretować z kilku względów-przede wszystkim zbyt mało doświadczenia)
po prostu sytuację widzę strasznie niejednoznaczną .
mari / 2007-08-21 08:23 / Achi
a propo FED słyszałem że na nich nie trzeba niczego wymuszać.Zrobią co należy w najlepszym interesie amerykańskiego podatnika.Potrafią działać szybko jak potrzeba to nawet pomiędzy posiedzeniami.-tak mówili w TOK FM wczoraj.Ale to tylko opinia:-))
Big Lebowski / 2007-08-21 15:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marii - osobiscie twierdze ze kryzys w instytucjach finansowych - rynki tak naprawde jeszcze nie przerobily - wszystko to przed nami , to ze FED obnizy to jestem pewien i to obstawiam 50pkt. z tym ze tak jak pisalem rynki musza przerobic to co do przerobienia - gdyz rynki caly czas byly uspakajane i oszukiwane - taka jest prawda , najgorsza jest niepewnosc - jak wielkie sa wyrzadzone szkody w sytemie finansowym i codziennie dowiadujemy ze szkody sa coraz wieksze - tak wiec rynki tego nie daruja i po kosciach sie nie rozejdzie..osobiscie czuje sie jak mnich - wstrzemiezliwosc wskazana .. nie jak kastrat.. Pozdr..
mari / 2007-08-21 18:19 / Achi
też myślę że obniżą żeby ratować system kredytowy.Pytanie czy to wystarczy i na jak długo.W każdym razie da to trochę czasu .Oby umieli go wykorzyatać.
kazelot / 2007-08-20 23:45 / Tysiącznik na forum
Bigu Toora już niedaleko Twojej prognozy 3,50.Jak osiągnie ten poziom to wystąpię o nadanie Ci tytułu-"Uznany Gracz Kręglowy"
Dobranoc
kazelot / 2007-08-20 23:38 / Tysiącznik na forum
Cicho już tutaj,to ja w kwestii grzybów.Kanie to mogę wypatrywać przez okno,później schodzę na dół tnę i smażę w panierce-extra.Osobiście to piszę się na havana gila z kaniami.Można doznać oświecenia po takim pomieszaniu gatunków.Uciekłem dzisiaj ze sporej porcji papirusów.Jutro ciąg dalszy ewakuacji.Pozdrawiam
risky bez logowania / 85.128.105.* / 2007-08-20 21:22
Doba spadam...Jankesy koło zera...bedzie dobrze...na niepewności najlepiej się zarabia...:))) Dobrej Nocy..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy