Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2007-07-31 08:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkich.
pietroo / 2007-07-31 09:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
lanie dzisiaj czy coś zarobimy?
kazelot / 2007-07-31 10:01 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj można trochę powychodzić z papirusów.
pietroo / 2007-07-31 10:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak dzisiaj Twoje papiery? sprzedałeś coś już dzisiaj?
kazelot / 2007-07-31 11:19 / Tysiącznik na forum
PEP-38,50
IDM-21,55
BBIcap-8,50
Poszły częściowo w dobre ręce.
pietroo / 2007-07-31 11:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba mają teraz niezłe ceny do zakupu?
kazelot / 2007-07-31 11:29 / Tysiącznik na forum
Nie kupuj dzisiaj raczej sprzedawaj.
Marcin2907 / 2007-07-31 11:39 / portfel
ja tez nie wiem czy JC to dobry pomysł ale czulem to w moczu i postanowilem kupic, moze dla tego wlasnie ze duzo spadlo a cena i tak sie wyrówna do IC po przejeciu.
Sprzedawac? ale co, moze KPX tylko skad pewnosc ze taniej odkupie, jakos sie stracham, chyba JC wywale, jakos latwo sie korekci, PEP 8ego wyniki, moze troche ucieknac, spodziewasz sie jeszcze zwalki na dniach Kazelot?
kazelot / 2007-07-31 13:14 / Tysiącznik na forum
PEP jest stabilnym papierem,ale przy takim rynku to może się jeszcze osunąć.
pietroo / 2007-07-31 11:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sprzedaję
kazelot / 2007-07-31 11:37 / Tysiącznik na forum
Musisz zminimalizować straty w swoim portfelu i poczekać na zakupy.Nie ma sensu się katować przez wakacje.
pietroo / 2007-07-31 11:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiedz mi co kupować po wakacjach? Masz coś na myśli?
kazelot / 2007-07-31 11:44 / Tysiącznik na forum
Poczekaj do października,wtedy będziemy się zastanawiać w kąciku,teraz za wcześnie no i zaraz wyjazd na wakacje.pozdrawiam
pietroo / 2007-07-31 11:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A gdzie wyjeźdzasz na wakacje?
kazelot / 2007-07-31 12:02 / Tysiącznik na forum
Na razie do Łeby,a potem tam gdzie cieplej :-)
pietroo / 2007-07-31 12:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Obyś w Polsce miał pogodę. A zagranicą nie miał problemów z powrotem.
Marcin2907 / 2007-07-31 11:03 / portfel
Hej pietroo, nie myslaleś zeby usrednic gf premium przed 6 sierpniem?
moze sie oplacic, sam mysle wskoczyc pod wyniki?
pietroo / 2007-07-31 11:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak myślę zrobić. Ale delikatnie. Najpierw muszę się pozbyć innych spółek, aby mieć cash
Marcin2907 / 2007-07-31 11:15 / portfel
Musze jakos podreperować bo tak namotalem ze chej!
drozda wziolem po 12, na razie jest ok, jakby sie powiodlo na GF
to dziura troche polatana, pozniej chciałbym dobrac Jc auto i dac czas portfelowi do stycznia, pozdrawiam kacikowiczow!
pietroo / 2007-07-31 11:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z GF to ja poczekam tylko do chwili, aby wyjść na swoje i uciekam z niego... przynajmniej tak myślę, nie mam przekonania do tego papieru
a może Ty masz jakieś informacje na temat tej spółki?
Marcin2907 / 2007-07-31 11:26 / portfel
Wskazniki niby wysokie ale prasa jest jej bardzo przychylna, przez ostatni miesiac prawie 30 znaczacych umow podpisanych no i prezes ze swoich wypowiedzi chyba wie czego chce, mam male doswiadczenie na gieldzie i nie znam dobrze branzy ale mysle ze moze byc dobrze, ja wybralem inne spolki, mam nadzieje ze mnie nie zawiada, pozdr.
pietroo / 2007-07-31 11:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JC nie wiem czy to jest dobry pomysł. Zostali przejęci przez Intercars. Ostatnio mocno spadli.
pietroo / 2007-07-31 10:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też tak myślę :-)
kazelot / 2007-07-31 00:13 / Tysiącznik na forum
No to dobranoc.
Big Lebowski / 2007-07-30 19:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze raz zwracam uwage inwestorow ze inwestujac w banki - obecnie wzrostow moga dlugo nie obejrzec - w europie jest obecnie zla atmosfera wokol bankow - z rynku niemieckiego przytaczalem przyklad Deutsche Banku ktory kurs spada od wielu dni dzisiaj bank o nazwie IKB - spadl o - 20% co jak na bank jest spadkiem pokaznym , w naszych bankach sa usadowione inne swiatowe instytucje finansowe ktore takze sa uwiklane w zle kredyty nieruchomosci w USA.. nie oznacza to automatycznie spadkow ale istnieje mozliwosc ze o wzrosty bedzie w najblizszym czasie trudno..
Small77 / 2007-07-31 17:41 / "Nowy i zielony"
Witam. UFF całe szczęście że i Ty Dude czasem się mylisz. Mam na myśli PKO z mojego portfela. Chociaż w dłuższej perspektywie to o czym mówisz może się spełnić. Pozdrawiam.
Tato / 2007-07-30 23:02 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam,
Podzielam, u nas symptomatyczna byla reakcja na swietne wyniki Mille, co zreszta sklonilo mnie do sprzedazy tego papieru po wynikach.
Jesli cos ma pociagnac duzy indeks, to stawialbym na surowce (w horyzonic najlblizszych mies) Chociaz powiem szczerze, ze z WIG20 wycofalem sie calkowiecie i poza KGH nie iwdze tam spolki z duzym potencjalem wzrostu.
Ale jednak zakladam, ze korekta trwa dalej tyle, ze rozlozy sie w czasie, czyli dolek mamy dopiero przed soba (3550-3600?)
Pozdrawiam
romano1861 / 2007-07-30 22:16 / portfel
witaj Wielki mam prośbę skomentuj mój portfel
witaj Wielki mam prośbę skomentuj mój portfel
Big Lebowski / 2007-07-30 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Romano.. ja jestem tylko dude, zagladalem do Twojego portfela - widze ze radzisz sobie doskonale gratki.. Pozdr..
Indy / 2007-07-30 18:45 / Bywalec forum
hmm ja dziś na plus i to spory ... ale trochę wyprzedałem ...
mam wrażenie ,że spadki jeszcze będą i to spore z lektury O'Neila wynika mi ,że mamy za sobą 2 dni dystrybucji...
dziś małe odreagowanie ale obroty żadne... wygląda to na takie małe uspokojenie sytuacji... przed jazdą w dół...
jak sądzisz Big ?

więc 66% gotówka i czekam na okazje :))

choć dziś kupiłem trochę GTC po 39,6 niestety później spadło :(
Big Lebowski / 2007-07-30 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro beda wzrosty i to spore..
Indy / 2007-07-30 21:25 / Bywalec forum
hmm masz rację wzrosty powinny być trzeba bazę podnieść ;)
ale do spadków mamy niedaleko ... tzn dalej niby trend boczny a spółki małe i średnie tracą poważnie ... ja nie dam rady pilnować cały czas więc żeby spać spokojnie będę przez jakiś czas grał pod info i ewentualnie na dużych (np. Kghm i GTC)

dobrze mówiłeś o długiej bolesnej korekcie ... nadrabiam zaległości w lekturze :) wygląda to podobnie jak w 1990
pozdrawiam
TOMOK / 2007-07-30 19:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wiesz Big
Zostanę z tym portfelem co mam...poczekam jeszcze a jak polepszy się być może...
sprzedaw wszystko chyba...
mam już inną strategię na giełdę...
ale o tym kiedy indziej
Pozdrawiam ciepło
jaro67 / 2007-07-30 19:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
może tak może nie
ale byłaby okazja żeby spieniężyć
od 23 VII czerwono w portfelu
Big Lebowski / 2007-07-30 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz dude - idzie pograc w kregle.. hehe.. bawcie sie dobrze..
kazelot / 2007-07-30 17:32 / Tysiącznik na forum
Słowo developer działa na mnie już tak źle,że dzisiaj jak spotkałem tego,który sprzedawał mi chatę.Miałem ochotę dać mu w dziąsło :-)
Big Lebowski / 2007-07-30 16:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja lekko na plusie - w sumie nie ma sie z czego cieszyc - jutro przewiduje wieksze wzrosty - pesymizm i niewiara kroluje na parkietach tak ze uwazam ze wzrosty powinny nastapic..Inwestorzy inwestujacy obecnie w banki powinni sie liczyc z tym ze na wzrosty przyjdzie im poczekac- gdyz wskutek kryzysu nieruchomosci w USA - wiele instytucji finansowych ponioslo straty - sa instytucje europejskie takze pokrzywdzone - nie przwiduje zeby jakies polskie banki zamieszane w zle kredyty w USA - ale obecnie jest zla atmosfera wokol instytucji finansowych . np. DB.kurs obnizyl sie znacznie lotem koszacym- to tak dla przykladu..Nieznaczny wzrost STX- cieszy - kiedys bedzie lepiej..
Big Lebowski / 2007-07-30 16:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przecena developorow trwa nadal - w sumie konca nie widac..
kazelot / 2007-07-30 16:58 / Tysiącznik na forum
Niżej zera nie zjadą.Kolejna sesja na zero,czas skracać pozycję przed urlopem.Dzisiaj oddałem część PEPa za 37,39,więc na samej górce-nie kłamię
Marcin2907 / 2007-07-30 12:31 / portfel
Witam wszystkich!
Jak do tej pory to mizerne obroty na CSG, czy to cisz przed burzą?
kazelot / 2007-07-30 12:18 / Tysiącznik na forum
No cóż,kolejny dzień katowania nas przez rynek.Ale jak mawiali starożytni:nie chwal dnia przed zachodem słońca....
pietroo / 2007-07-30 12:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kiedy to się może skończyć? Rano jest jeszcze jako tako, południe i popołudnie rzeź. :-)
kazelot / 2007-07-30 12:37 / Tysiącznik na forum
Też chciałbym wiedzieć.Kiszkowate obroty to będą pewnie do końca sierpnia.
pietroo / 2007-07-30 12:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I co teraz robić? Na papierach w plecy, sprzedawać ze stratą czy przeczekać tą rzeź.
Renumious / 2007-07-30 14:17 / portfel / "GPW Kmiot"
duze straty tnij, zredukuj zaangazowanie w papiery, próbuj DT, codziennie jest sporo okazji do szybkiego zarobku.
kazelot / 2007-07-30 14:06 / Tysiącznik na forum
Jeśli masz mocne papiery,a strata jest duża to przeczekaj.Jak masz małą stratę to pomyśl,czy jej nie zrealizować i odpocząć od giełdy na dwa miesiace.
pietroo / 2007-07-30 14:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spójrz w mój portfel. Może coś doradzisz. Zastanawiam się czy nie poczekać do wyników kwartalnych.
kazelot / 2007-07-30 14:26 / Tysiącznik na forum
Portfel masz jak na mój gust za mocno zdywersyfikowany.Ciężko to upilnować.Tam gdzie straty duże trochę za późno na cięcie.Popróbuj grać na dt ,papierami,które masz.Znasz je przecież i wiesz jak potrafią się zachowywać w czasie sesji.Prawda jest taka,ze musisz mieć własną strategię,widzisz sam,ze ilu radzących tyle rad.
TOMOK / 2007-07-30 10:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
witam Bigu
u mnie dziś zieleni się w portfelu ale to pewnie marna pociecha?
Pozdrawiam
żle napisałem...mniej się czerwieni....o tak tak jest lepiej
Big Lebowski / 2007-07-30 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy spekuluja ze Fed pod koniec roku obnizy stopy o 25pkt.. gdyby BB to uczynil - to bylo by to nic innego jak uderzenie w inne waluty dolarem - ktory jest tani - i zrobienie go jeszcze tanszym..Dlatego uwazam podniesienie stop procentowych przez Japonie - nie wchodzi w rachube..
pietroo / 2007-07-30 08:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam gospodarza i wszystkich tu zaglądających. :-)
Big Lebowski / 2007-07-30 07:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim...udanych transakcji zycze..
mendes / 2007-07-30 09:00 / Bywalec forum
Dzień dobry Bigu,witaj Kazelocie,cześć bigomaniacy.Jak zwykle oglądne początek i zaglądne na koniec.No cóż.Dziękuje Bigu za życzenia udanych transakcji.Za godzinę wybieram się do USC i ustalę datę "transakcji".Ja wiem ,że to trasakcja mojego życia.Jakże udana:)))
Pozdr...
kazelot / 2007-07-30 09:43 / Tysiącznik na forum
Mendes,życzę Ci jednego.Obyś za 20 lat powiedział to samo,jesli tak będzie to nic więcej nie potrzeba.
mendes / 2007-07-30 09:50 / Bywalec forum
Dzięki kazelociku. No to wychodze.Do boju....:)
Pomimo,że pamiętam kto to Lauda,to będzie mój pierwszy raz.Ech życie....
Na miłośc ni
mendes / 2007-07-30 09:54 / Bywalec forum
Widać jak mi się ręce trzęsą:) Miało być:Na miłość nigdy nie jest za późno.
Ale lecę,bo ja się mogę spóźnić.
samira / 2007-07-30 10:30 / portfel / Małomówny spekulant
Kocha, to poczeka :), ale lepiej się pospiesz.
Więc mówisz, że zajmujesz pozycję na long-longa. No to powodzenia i fajnej "dywidendy".
Jak wam się urodzi dywidenda, to dopiero zrozumiesz po co zajmowałeś pozycję.
Cieplutko pozdrawiam.
pietroo / 2007-07-30 09:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratulacje.
Big Lebowski / 2007-07-30 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mendes.. Powodzenia zycze..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-07-30 08:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki azjatyckie nie przejely sie spadkiem na Dow Jones.. W Japoni zakonczyly sie wybory - obojetne kto wygral to uwazam na jenie nastapi uspokojenie , takze rynki sie uspokoja - twierdze nawet ze nastapi odbicie - zeby potem indexy mogly sobie w trendzie bocznym sie przemieszczac , P. Daniel pisze ze wazne beda wyniki hm.. wedlug mojej oceny rynek bedzie krotkotrwale reagowal na wyniki - powiedzial bym ze raczej bedzie ignorowal wyniki , rynki przechodza z fazy wykupienia do fazy wyprzedania i to troche potrwa , chociaz sa sektory na GPW ktore mojim zdaniem faze wyprzedania juz osiagnely - mysle ze malymi partiami mozna uzupelniac portfolio..takim sektorem jest developorka i budownictwo..
ABOR / 2007-07-30 08:50 / Tysiącznik na forum
Co do japonii się nie znam totalnie. Zgadzam się z drugą częścią wypowiedzi (drugi oddech budowlanki powinien nastąpić niebawem - o ile nie odbiorą nam Euro2012 to byłby bardzo zły impuls). Jeżeli będzie info o nowych wyborach moim zdaniem rynek potraktuje to jako pozytyw
kazelot / 2007-07-29 23:58 / Tysiącznik na forum
No to dobrej nocy,przed jutrzejszym startem.
krepek / 2007-07-29 21:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Big'u,
pragne zadać pytanko na koniec weekendu, które nurtuje mnie od jakiegoś czasu
i tak radze sie kogo mogę....zastanwiam sie nad 3 spółkami mci, drozapol i toorą...niekiedy wybór pada na mci i drozapol, kolenjego drozapol toora, lub drozapol, mci....nie wiem czy dobrze kombinuje, ale czy mci interesują sie również fundusze...?
chociaż z drugiej strony patrząc po wykresach, według mnie powinno jeszcze opaść....
czy móglbyś coś niecoś powiedzieć o nich...no i komentarz do portfela...byłbym wdzięczny...
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-07-29 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krepek.. Zalecal bym raczej przynajmniej czesciowa realizacje zyskow i strat - i dwu miesieczna przerwe.. dla nabrania sil i dystansu.. Pozdr..
krepek / 2007-07-29 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
jest aż tak źle?
ale / 2007-07-29 20:13 / portfel
Witaj Dude-mam kłopot-rozmyślam,co zrobic z tym fantem....
Chcialabym poznac Twoje zdanie na ten temat.
20 lat temu ,razem z mezem zalożyliśmy polisy posagowe dla córki,które mialy zapewnic dobry start w dorosłe życie...Myk-cyk i te latka upłynęły.PZU zaproponowało od polisy 672 zł.Napisałam odwolanie-wzroslo do 1400 zł.Podałam do sadu-dolożyli przed rozprawą do 5000 zl.Odbyła się rozprawa i sąd przyznał 7000 od polisy.
I teraz dylemat-odwoływac się ,czy wziąc i wlożyc w akcje-zapomniec o tym na 1 rok czy 2 lata i moze to bedzie z tego jakas sumka na start.
Dlatego sie zastanawiam nad tym odwolaniem,bo to może trwac i trwac,a akcje mogą jesienią odfrunąc....Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-07-29 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ale.. to jest kwestia ile sie spodziewasz jeszcze - bo jezeli masz szanse 1000zl wiecej otrzymac to szkoda zdrowia a jezeli spodziewasz sie jeszcze dodatkowo 7 tys to mozna probowac - tylko nalezy sie liczyc ze przy odwolaniu moze byc takze mniej .. Wedlug mnie powinnas usiasc z mezem i przedyskutowac - wszystko za i przeciw.. Pozdr..
ale / 2007-07-29 20:32 / portfel
Dzięki za odpowiedż- rozważamy całą rodzinką-bo tymi pieniędzmi to córka ma się podzielic z mlodszym bratem(jemu już nie zakladaliśmy polisy).Ona miala 2 polisy to teraz akurat na pół.
Jeszcze raz pozdrawiam i dużo zdrówka życzę-pa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy