Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2007-07-24 15:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj znowu wakacyjna sesja. Czyli spadki, spadki.....
kazelot / 2007-07-24 10:25 / Tysiącznik na forum
Wracając do Bigowego określenia czarna dziura.Wokół kazdej znajduje się horyzont zdarzeń.Jest to miejsce z którego nie może się wydostać żadna informacja,ponieważ nie pozwala na to niewiarygodna grawitacja.Krótko mówiąc nie można tam nijak zajrzeć.Kto znajdzie sposób na to by zerknąć za horyzont zdarzeń giełdy będzie bogatym człowiekiem
kazelot / 2007-07-24 10:29 / Tysiącznik na forum
Przepraszam nie to forum,miałem sie logować na astronomiczne.
Jarg / 2007-07-24 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Gospodarza i Szanowne Grono Kącikowiczów :)

Kilka słów o Toorze... zapaść jej kursu i paniczna ucieczka finansowych nie jest moim zdaniem spowodowana wyłacznie drastycznym obniżeniem prognoż... Zawał jest tak totalny (Toora w dotyczasowej historii nigdy nie kosztowała mniej niż 17), iż podjrzewam, że w spółce dzieje się coś bardzo złego, a co... to zapewne wkrótce wyjdzie na jaw...
Big Lebowski / 2007-07-24 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg ... wydaje mi sie ze swoja gierke rozgrywaja wlosi lub fundusze..
Big Lebowski / 2007-07-24 10:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bratnia gielda w Istanbule po wczorajszym 5% wzroscie - dzisiaj wzrasta tylko 1,2 % ...
kazelot / 2007-07-24 10:03 / Tysiącznik na forum
Bigu zobacz
http://sport.onet.pl/0,1248769,1577033,wiadomosc.html
Big Lebowski / 2007-07-24 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czytalem - wszystko sie zgadza..
Big Lebowski / 2007-07-24 08:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystki... udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2007-07-24 08:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Okres w ktorym sie znajdujemy - okreslil bym czarna dziura wakacyjna , bardzo latwo jest wygenerowac strate bardzo trudno o zarobek , do gry pod wyniki nikt nie zaprasza i mysle ze takowej nie bedzie - z malymi wyjatkami, roznica z poprzednim rokiem jest taka ze w ubieglym roku bylismy po glebokiej korekcie oczyszczajacej - obecnie oczyszczamy sie mozolnym obsuwaniem ktore w pewnym momencie nabierze rozpedu.. przed nami sa miesiace w ktorych jest pewne ze beda spadki - i spekulacja ze byc moze beda wzrostowe nie ma sensu..- beda spadkowe..
kazelot / 2007-07-24 08:53 / Tysiącznik na forum
Czarna dziura,czyli kolaps gwiazdy-zapadanie się pod wpływem siły grawitacyjnej,której nie są w stanie powstrzymać siły "ciśnienia reakcji termonuklearnych zachodzących w jej wnętrzu.Dobre porównanie,tylko,że kolaps następuje zazwyczaj blyskawicznie :-()
kazelot / 2007-07-24 08:38 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry,toś mnie pocieszył z rana
Big Lebowski / 2007-07-24 08:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazelot trzeba umiec spojrzec w karty i powiedziec - pas....
bert / 2007-07-24 09:20 / Bywalec forum
Witaj Bigu,
czy BBD kiedyś się ruszy, nie mogę już na niego patrzeć, szkoda że nie ma opcji ukryj w portfelu to by tak nie drażnił : )
pozdr
Big Lebowski / 2007-07-24 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bert... ruszy gdy fundusze tak zadecyduja..
su_up / 2007-07-24 07:44 / _
nie śpimy, tylko anal.izujemy i wygrywamy pod wieczór:)
kazelot / 2007-07-24 00:05 / Tysiącznik na forum
Wszyscy już śpią,lub...nie,ale przed monitorami sami maniacy.Więc kolorowych snów życzę.
marboru / 2007-07-23 20:51 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Bigu...........
U mnie nadal krew w portfelu. IDM dzisiaj zawiódł. myślę jednak, że pod wyniki, które będzie miał dobre za drugi kwartał obudzi się.
Dwory zaskoczą....obserwuj je nadal.
Pozdro.
Big Lebowski / 2007-07-23 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru... wytlumacz mi dlaczego trzymasz Karen- czyzby imie bylo sexy ?... Pozdr..
marboru / 2007-07-23 21:02 / portfel / "Bankier giełdowy"
Obiecałem mojej Pani, że na giełdzie przez miesiąc nie będę robił nic. Więc na razie nie robię........
Może jakimś cudem się wybije?
Ostatnio mało czasu na giełdę mam.....już kiedyś Ci pisałem: dziwna zależność - jeśli w pracy sukcesy to na giełdzie wtopa.
Wyniki Mille mile zaskoczyły za II kwartał.......za III zapowiadają się również dobre.
We wrześniu rusza nowy fund jak również nowa kampania kredytu mieszkaniowego co powinno przełożyć się na niezłe zyski.
Big Lebowski / 2007-07-23 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Milenium nalezy kupic pod koniec sierpnia - pisalem to wielokrotnie i podtrzymuje..
marboru / 2007-07-23 21:11 / portfel / "Bankier giełdowy"
Gdybym nie obiecał My Bebe, żadnych ruchów.....w środę prawdopodobnie kupiłbym Dwory. Coś sprzedał ze stratą...........
cóż obietnice trzeba dochowywać.
Pozdro.
Big Lebowski / 2007-07-23 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z zakupami nalezy sie wstrzymac - tzn. tak mysle .. gotowke trzymac na lepsze czasy..
marboru / 2007-07-23 21:15 / portfel / "Bankier giełdowy"
Dwory pójdą sobie swoją drogą - zobaczysz.)
Obserwuj...
stempel_13 / 2007-07-23 22:15
witam kacikowiczow, a co sadzicie o noble banku??? wynki za drugi kwartal beda mieli bardzo dobre. w zeszlym tygodniu akcje kupil caly zarzad????
Big Lebowski / 2007-07-23 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bratnia gielda w Istanbule wzrosla o 5,1 % - poszlismy za przykladem - ale GPW nie dorownala - naszym bratankom..i mysle ze nie dorowna...
Big Lebowski / 2007-07-23 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja byla dla mnie niekorzystna - poza malymi wyjatkami same spadki - gwiazda spadkow byl IDM- obecnie mamy czas w ktorym bardzo ciezko o zarobek a bardzo latwo o strate - do zamiany korelacji przyjdzie nam jeszcze poczekac , gry pod wyniki jednak nie przewiduje bo gdyby miala byc to by juz byla , inwestorzy ktorzy obecnie przebywaja na krawedzi zyskow - zalecam przemyslenie czy lepiej nie chronic zyskow - gdyz spektakularne wzrosty sie nie zapowiadaja..Spolki beda poruszac w takt muzyczki ktora zagraja - wielcy to znaczy fundusze a oni nastawili sie na zakupy po nizszych cenach - i bedzie tak jak oni chca ..
pietroo / 2007-07-23 12:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co powiesz Bigu o MNI?
Renumious / 2007-07-23 17:26 / portfel / "GPW Kmiot"
Gospodarz uchyla sie od głosu to ja sie na temat mni krótko wypowiem.
Spólka z branzy medialnej wiec nie jest to operator telefonii, a na pewno nie tylko
Tworzą w tej chwili projekt MVNO z M.Wisniewskim i powodzenie tego projektu moze znacząco wpłynąc na przychody grupy kapitałowej w przyszłości które na razie szybka rosną...
2004 - 36 mln 2005- 83 2006 - 162 mln
W akcjonariacie min. ING tfi i pko/credit suisse.
Rekomendacja 'kupuj' Millenium DM na 8,10 PLN z poczatku drugiego półrocza.
Planowane przejecia firm z branzy telek. i medialnej
Trend wzrostowy krótkoterminowy w trakcie korekty lub przed konsolą w okolicach 6 pln, w tej chwili idzie z rynkiem sredniaków...
To tyle o pozytywach...
Negatywy przede wszystkim to duza konkurencja, wysokie c/z na poziomie 70.
Mam/miewam ją w portfelu i mysle ze na sredni/dłuzszy termin spółka z dużym potencjałem, pod warunkiem ze dynamika wzrostu przychodów bedzie utrzymana co nie jest przesadzone ale bardzo prawdopodobne :)

Pzdr
Big Lebowski / 2007-07-23 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MNI - dawniej Szeptel - zawsze wiele obiecywali z dotrzymaniem slowa bylo znacznie trudniej..dlatego nie jestem fanem tej spolki..
Renumious / 2007-07-23 18:35 / portfel / "GPW Kmiot"
Big, obiecywali czy nie pieniązki płyna do nich coraz szerszym strumieniem...chyba ze to kreatywna ksiegowośc ;)
Big Lebowski / 2007-07-23 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie neguje wielu spraw w tej firmie - tlumacze tylko dlaczego ja osobiscie nie jestem fanem tej spolki..
Renumious / 2007-07-23 19:08 / portfel / "GPW Kmiot"
juz mi sie coś o fanostwie chciało napisac ze w sumie o co chodzi, ale tak sobei mysle ze też mógłbym wskazać spółki których jednak fanem jestem czy nie jestem. Swoją droga ciekawe okreslenie...co sie kryje za nim, tak jakby to porozkładac na cześci pierwsze...
Big Lebowski / 2007-07-23 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powiem Ci dokladnie - np. Deutsche Telekom - takze spolka z branzy medialnej gdyz dzisiaj - telefonia to takze media debiut w 1998 r po cenie 14 euro i dzisiaj po tylu latach hossy - kosztuje w tych granicach przy obecnym rynku gdzie komunikatory sa bezplatne np. skype itp.. nie ma co liczyc na zbyt wiele , i np . inwestorzy ktorzy maja np. akcje DT . od czasu debiutu - inaczej nazwac nie moge jak fanami tej spolki - to tak dla przykladu .. Osobiscie nie wierze te wielkie mozliwosci spolek typu MNI - za wyjatkiem gdy zjawi sie jakas wielka firma i zaoferuje przejecie..jest to moja subiektywna ocena i tak powinna byc odbierana..
Big Lebowski / 2007-07-23 12:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie jestem fanem jaichkolwiek operatorow telefoni...
Big Lebowski / 2007-07-23 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczoraj pytano mnie o Toore czy oplaci sie kupic - ostrzegalem przed ta inwestycja i nadal ostrzegam ..
Small77 / 2007-07-23 17:52 / "Nowy i zielony"
Witam. A co , poza obniżeniem prognozy zysku (nadal jest to zysk i to dość spory ) powoduje ,że tak ostrzegasz przed tą spółką. Problemy "budowlane" zakładu ? Czy są jakieś dane które moge spowodować spadek o którym wspominałeś wczoraj? Szukałem i niczego bardziej niepokojącego nie znalazłem a aktualna cena jest najniższą od debiutu co ... no właśnie mam za mało wiedzy żeby pisać więcej. Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-07-23 18:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napisalem takze to co spadlo 30 % - moze spasc nastepne 30% - i wygada na to ze tak bedzie..
pietroo / 2007-07-23 11:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
MNI też spada...
kazelot / 2007-07-23 10:44 / Tysiącznik na forum
Ważny komunikat 10.42 stop.Na PEPie druga transakcja w dniu dzisiejszym stop.pozdrawiam akcjonariuszy stop
Renumious / 2007-07-23 11:38 / portfel / "GPW Kmiot"
Poszło pare ustawek...i wolumen juz przyzwoity ;)
Do wrzesnia to moze stac sie tradycją...nie tylko na Pepie
pietroo / 2007-07-23 10:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czyli "mocny ruch" :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy