Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-07-21 14:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hamilton - zaliczyl kartofle..
kazelot / 2007-07-21 14:23 / Tysiącznik na forum
NO,no wracam do chaty patrzę a Kubica jak Alonso razem trzeci czas.Mówię wam to kozak.
Big Lebowski / 2007-07-21 14:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To fakt ale decydujace starcie dopiero nastapi...
Big Lebowski / 2007-07-21 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kubica jak do tej pory czwarty czas - nie jest zle...
Fidel Kwaśniewski / 87.105.29.* / 2007-07-21 12:51
Widzę,że panowie inwestorzy też interesują się sportem.Kubica jutro w trójce.Ale byłby szok dla Niemców.Tym bardziej,że Haitfeld 7.To tylko takie marzenia,ale może się spełnią.
Big Lebowski / 2007-07-21 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Fidel - jak do tej pory Kubica jest przed jednym z Ferrari - no ale to byl trening, zobaczymy eliminacje..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-07-21 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2007-07-21 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Okolo 30miliardow zl zainwestuja zagraniczni developerzy w polsce.. Pisalem juz wielokrotnie o tym ze nasi krajowi developerzy maja powazna konkurencje i slabeusze sobie nie poradza - pisza to majac akcje developera - z tym ze w akcjonariacie mojego dev..jest Pioner i BBIC - to oznacza posrednio zagranice..Wszystkie firmy niepowazne typu np Fon itp.nie maja racji bytu w tej branzy... Boom na mieszkania i domy w kraju bedzie trwal przez wiele lat i dlatego nasz rynek przyciaga developerow z krajow gdzie sie skonczyl np. Hiszpania..Wielka przyszlosc rysuje sie takze przed firmami budowlanymi..
Big Lebowski / 2007-07-21 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z innej branzy - F 1 Kubica dzisiaj bedzie mial dzisiaj za przeciwnika takze pogode i mokra nwierzchnie..
nowicjusz1982 / 2007-07-21 09:51 / Dzieciak *€* forum
a dzis wyscig nie jest w belgi ??
nowicjusz1982 / 2007-07-21 10:01 / Dzieciak *€* forum
faktycznie zakrecilem sie dzieki pewnie bedzie poze 3 ale w top 6 jutro sie dowiemy
kazelot / 2007-07-20 23:45 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj był taki cichutki dzień i kręgle sie przedłużyły....Dobrej nocy
ojejku / 2007-07-20 19:09
Może ktoś w tym kąciku mi pomoże.Mam BBIDev po 2,50.28 lipca jadę na wakację.Czy do tego czasu to ma realne szanse wzrosnąć,a jesli nie to czy przed wyjazdem sprzedawać?
needle / 2007-07-21 00:03 / Bez rangi
ojejku...raczej nie sprzedawaj
Big Lebowski / 2007-07-20 17:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz dude idzie pograc w kregle.. bawcie sie dobrze..
Big Lebowski / 2007-07-20 17:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja co by nie powiedziec - w plecy..Oprocz funduszu ochrony capitalu - BBIC - ktory wzrosl i wdlug mojej oceny jeszcze wzrosnie - wszystkie inne spolki spadly.. Widzac spadki na innych rynkach - to ten spadek mojego portfela - da sie strawic.. Moje spolki z portfela sa wedlug mojej oceny solidnie sponiewierane takze - przyszlosc widze dobrze.. To ze amerykanie tak latwo nie wezma 14 tys - inwestorzy powinni zdawac sobie sprawe , przypomne ze 12 tys dow probowal kilkakrotnie - i to przez kilka lat, jak czytam wypowiedzi ze 16 tys czy 21 tys jest w zasiegu to jedyne co mozna odpowiedziec na taka wypowiedz - naiwni oraz skwitowac to zwyklym .. hehe..
kazelot / 2007-07-20 17:03 / Tysiącznik na forum
A mnie coś plecy bolą,Dude pójdzie na kręgle,a ja do kręgarza.
kazelot / 2007-07-20 16:36 / Tysiącznik na forum
Na obu treningach BMW równo,ale Niemiec trochę szybciej od Kubicy.W drugiej sesji 9 i 10 miejsce beemek.Pewnie planują strategię na wyścig i wlali więcej zupy,albo kombinują z ustawieniami.
Co do sesji to wszystko lekko w dół tylko BBIcap do przodu
de havik / 2007-07-20 14:54 / portfel / "Tysiącznik na forum"
witam ciepłym popoludniem... pogoda taka, ze tylko wypoczywać :)
od pewnego czasu posiadam pronox, muł nieprzecietny ale ostatnio jakby ruch sie zwieksza, nie naganim ale polecam uwadze :), cena caly czas poiżej emisyjnej
Big Lebowski / 2007-07-20 14:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj De Havik.. nikt tu nie bedzie stawial zarzutow - naganiania .. Dobrze by bylo gdybys np. cos o firmie napisal - co Cie sklonilo do zakupu - czym firma sie zajmuje itp..Pozdr..
de havik / 2007-07-20 16:55 / portfel / "Tysiącznik na forum"
branża IT, wg niektórych w końcu sie obudzi (branża:). Pronox jest min. właścielem marki "easytouch" - całkiem popularnej (wedle moich obserwacji - kiedyś czytałem u Pana Komara, że zupełnie niezłą formą oceny spółki jest własna opinia/zdanie/przekonanie o dobrej/złej jakości oferowanych produktów - stą ta uwaga)

O ile wiem jesienią mają ruszyć nowe zakłady produkcyjne w Dąbrowie Górniczej co znacznie zwiększy moce przerobowe.

Ciekwaym apspektem jest zainteresowanie spółką pana Supłacza (tego od czarnego PR w MSZ), który wziął sie za oczernianie kolejnej. Wg jego wyceny akcje warto sa 16,8. Zaznaczam, że gośc nie należy do rzetelnych analityków ;))).

Szczerze przyznam, że do zakupu skłoniła mnie reko kuzyna, opoarte ponoc na solidnych podstawach :)

Na tą chwilę płynnośc żenująca, ale zachowanie w czasie obecnej pełzającej korekty zupełnie solidne. Trudno powiedzieć kiedy może drgnąć, ale jesień wydaje sie prawdopodobnym terminem.

U mnie to jakieś 10% portfela.

Poza Pronoxem... masz Bigu może jakieś wytłumaczenie dla zachowania GTC? Skupuje sobie od pewnego czasu, ale obecnego poziomu raczej sie nie spodziewałem.
Big Lebowski / 2007-07-20 17:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wina za zachowanie GTC - obarczam - utworzenie indexu ( developerskiego ) , gdyz fundusze musza uzupelnic portfele w firmy wchodzace do indexu - cierpi takze z tego powodu LCC i BBID oraz inne - ale ruszy i to pelna para..
needle / 2007-07-21 00:21 / Bez rangi
ciekawy pogląd...
...za rzadko tu zaglądam:-/
Big Lebowski / 2007-07-20 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak narazie Kubica ma trzeci czas..
pietroo / 2007-07-20 14:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu powiedz czy zakup BBICap to inwestycja na dłuższy czas? Co bardziej polecasz IDM czy BBICap?
Big Lebowski / 2007-07-20 14:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Polecam wakacje..Pozdr..
pietroo / 2007-07-20 14:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A dzięki. A Ty gdzie się wybierasz?
Big Lebowski / 2007-07-20 14:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wybieram sie do Hiszpani, Tobie radze takze zrobienie przerwy w inwestowaniu..
pietroo / 2007-07-20 15:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trochę dokupiłem BBID i PEP-a. Też miałem pojechać do Hiszpanii, a konkretnie na W.Kanaryjskie, ale nic z tego w sierpniu nie wyszło... Także urlop odkładam na później.
Pozdr
michallewoc / 2007-07-20 14:09 / portfel / Bywalec forum
już niedługo sprawdzimy czy moja prognoza odnośnie kursu IDm się sprawdzi-tylko tych pare raczej mało pomyslnych informacji trochę nabroiło ale zobaczymy jak będzie
michallewoc / 2007-07-20 14:13 / portfel / Bywalec forum
kto? piękny zarobek to ma ten kto trzyma rok czasu czasu-bez przesady
pietroo / 2007-07-20 14:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Ty będziesz go tak długo trzymał? przynajmniej PEP-a tyle trzeba potrzymać, aby coś zarobić
michallewoc / 2007-07-20 14:21 / portfel / Bywalec forum
jeśli nic sie nie zmieni planuje sprzedaż walory już w przyszłym roku-ale idm troche mnie niepokoi
pietroo / 2007-07-20 14:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na razie masz piękny zarobek na IDM-ie.
pietroo / 2007-07-20 13:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak tam Kazelot Twój portfel? Rośnie?
kazelot / 2007-07-20 13:41 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj akurat wszystko do tyłu,tylko BBIcap rośnie.Muszę spadać Pozdrawiam
pietroo / 2007-07-20 13:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miłego dnia. Ja też myślę o zakupie BBICap. Chyba warto?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy