Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
marboru / 2007-07-12 22:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Bigu po długiej przerwie.
W portfelu czerwień a ja po powrocie do pracy nie mam czasu zadbać o swój portfelik - postanowiłem nic nie robić w tragicznej sytuacji. Kiedyś musi być lepiej.)
Zmartwił mnie IDM w dogrywce.......
A mogło być już 1 dla naszych - kibicuję młodym nożnym.
Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2007-07-12 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru ... o IDM - to nie powinienes sie martwic..co do czerwieni - bedzie lepiej.. Pozdrawiam..
marboru / 2007-07-12 23:25 / portfel / "Bankier giełdowy"
zawsze tak mam, że jak sukcesy w pracy to na giełdzie wtopa.) cóż - life.
pozdrawiam i zielonego jutro.
patii / 2007-07-12 22:07 / Bywalec forum
z moich obserwacji wnoszę, że pep ma dobrego opiekuna, bo cały czas był na minusie, a tuż przed fixingiem skoczył przeszło 3 oczka do góry.Może ktoś mi to wytłumaczy, bo jestem nowa na tym papierze?
patii / 2007-07-12 21:54 / Bywalec forum
"nie szkoda róż, gdy płonie las" a mi szkoda, bo sprzedałam kruka moją perełkę....och ta psychologia giełdowa, a jutro zapowiada się ładny dzień. Ale jestem w klubie idm-owców i pep-owców.Przyjmiecie mnie?.
Big Lebowski / 2007-07-12 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiscie ze przyjmiemy .. Witamy w klubie..
patii / 2007-07-12 21:58 / Bywalec forum
Buziaczki...............
Big Lebowski / 2007-07-12 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)) .. Buziaczki..
WIT / 2007-07-12 21:38 / Bywalec forum
Witam Bigu Lebowski.Stany dzis slicznie wygladaja.Mam do Ciebie prosbe.Jesli bedziesz mial chwilke czasu to zobacz moj portfel.Zastanawiam sie na ads i inf czy nie warto zamienc tych spolek jak myslisz Z gory dzieki za odp. pozd
Big Lebowski / 2007-07-12 22:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj WIT .. trudno powiedziec - mysle ze nalezalo by poczekac - tak czy owak masz straty byc moze teraz cos wzrosnie .. co do Adv. - spolka reprezentuje sektor spolek - ktore raczej omijam..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-07-12 22:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj WIT .. trudno powiedziec - mysle ze nalezalo by poczekac - tak czy owak masz straty byc moze teraz cos wzrosnie .. co do Adv. - spolka reprezentuje sektor spolek - ktore raczej omijam..Pozdr..
patii / 2007-07-12 21:20 / Bywalec forum
DJIA zasuwa do góry jak głupi.Już +1,64, więc jutro szczęśliwy piątek 13-tego!
zonka 19 / 83.12.84.* / 2007-07-13 14:07
tak sobie czytam posty m.in. odnosnie csg
juz raz zarobiłam na niej po 8 zł za akce wczoraj kupilam ponownie i za szybko , a miałam się wstrzymac ,ale ja juz taka jestem "w gorącej wodzie kąpana
Big Lebowski / 2007-07-12 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Patii - w USA sa wzrosty ale jeszcze wazniejsze sa nowe rekordy - jak wiadomo z at - bedzie generowany sygnal zakupu a to oznacza dalsze wzrosty ... Pozdrowka..
el pozero / 2007-07-12 21:15 / portfel
Witaj Bigu, piszę, bo chciałbym Cię zapytać o sytuację Mostostalu Zabrze, w którym siedzę znaczną częścią swojego portfela. Dziś na onecie przeczytałem, że belgijska firma Ateliers Vlassenroot złożyła wniosek o upadłość Mostostalu, przy czym zdaniem samego Mostostalu - wniosek jest całkowicie bezzasadny.

Niezależnie od faktycznych okoliczności towarzyszących sprawie (zasadności, tudzież bezzasadności wniosku) chciałbym Cię prosić o ocenę sytuacji, gdyż nie jestem zbyt doświadczonym inwestorem. Czy Twoim zdaniem kurs poleci w dół w niewielkim stopniu (czyli około 5-10%), czy też szykuje się obniżka o kilkadziesiąt %. I czy kurs wróci do obecnego poziomu w ciągu kilku, kilkunastu sesji, czy też będzie to najwcześniej kwestia np. półrocza.

Ja osobiście przypuszczam, że już na otwarciu będzie -10% (a w kolejnych dniach jeszcze gorzej), jestem też sceptycznie nastawiony co do możliwości powrotu kursu do ceny pow. 16 zł, szczególnie kiedy przypomnę sobie jak skutecznie potrafił dołować kurs Stalexportu NFOŚ.

Pozdrawiam
patii / 2007-07-12 21:36 / Bywalec forum
jeżeli można się wtrącić- to jest papier na którym najlepiej zarabiam.Ostatnio kupiłam go na widłach, trochę poczekałam i było oki, a historia lubi się.....powtarzać! Oczywiście sa rownież inne argumenty
Big Lebowski / 2007-07-12 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ... wedlug mnie nie nalezy sie tym przejmowac - MSZ to solidna firma a to sa zagrywki konkurencji, mysle ze nie bedzie zadnego - 10% , a powrot na 16 zl juz wkrotce..
mycioo / 2007-07-12 22:38
to co mial papier spasc, to na dzisiejszej sesji zrobił, w okolice 15, a potem powrócił do góry, szybka reakcja pana Opacha świadczy raczej sile spółki i pokazuje jaka walka się rozgrywa o podział zysków na naszym rynku. myślę że na dzień dzisiejszy trudno doszukiwać się powodów do spadku o 10 % to raczej na spekółach się zdarza, a msz juz dawno wyszedl na prostą i właśnie odbiera zyski vlasserotowi; moze przewrotnie powiem ze jutro spodziewam sie porzadnego pluskika jak poprowadzi to animator zobaczymy, ale jutro dokonczenie walnego.
no zobaczymy
mila2 / 2007-07-12 20:28 / Tysiącznik na forum
Witam w kąciku Biga,zalecam spokój,filtrację niektórych wypowiedzi,każdy ma swój rozum i wybiera to co mu odpowiada,kolor czerwony ma to do siebie że podnosi ciśnienie,może niektórym za bardzo,myślę że ten incydent nie będzie miał wpływu na dyskusje prowadzone w tym towarzystwie,pozdrowionka ;-)))
Senior / 2007-07-12 21:32
Witam zwolenników tego portfela!
Bigu, jesteś za Wielki aby przejmować się wypowiedziami na forum.
Tu jest Twoje gospdarstwo i tu masz grono ludzi, którzy chcą poznać Twoją opinię jak i przekazać swoją.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-07-12 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mila .. Nikt nie jest tu przyglupiastymi tekstami zepsuc dyskusji ani atmosfery.. Pozdrawiam serdecznie..
mendes / 2007-07-12 20:03 / Bywalec forum
Mam prośbe Bigu i bigomaniacy.Otóż mam mozliwość zakupu ziemi rolnej po 8000/ha.Jest tego 1,5ha,z tym ,że jest ziemia ujęta w planie zagospodarowania jako rolno-budowlana.Nie jest to jakieś atrakcyjne miejsce-wieś,droga z jednej strony,media w pobliżu.W tej chwili na niej jest uprawa.
Warto?Dzięki za pomoc
patii / 2007-07-12 21:13 / Bywalec forum
witam wszystkich i Ciebie Biguś!
mendes moim skromnym zdaniem cena ziemi o której piszesz jest tania jak barszcz. Ważne, że ma dostęp do drogi publicznej i spełnia inne bardzo ważne warunki np. budowlane.Pamiętaj, ziemi nie przybywa i tak jak pisze Big, jutro może być to miejsce bardzo atrakcyjne.Ja taką okazję zmarnowałam, bo nie wiedziałam tego, co dziś wiem.WARTO! A jak będziesz chciał, to możesz w KRUSIE zgłosić działalność i płacić składki kwartalne, coś około 250 zeta kwartalnie,Pozdro!
Big Lebowski / 2007-07-12 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W ziemie zawsze warto inwestowac - gdyz z gielda roznie bywa natomiast ziemia zawsze Ci zostanie.. Atrakcyjnosc hm.- dzisiaj moze jest niezbyt atrakcyjna - natomiast juro moze byc nader atrakcyjna...
ebi1 / 2007-07-12 21:27
Dziękuje serdecznie.Byłem zdecydowany ale opinia ludzi których darze zaufaniem też ważna.Gęba mi się śmieje,ale nie z wiśniówki tylko do tej ziemi.Pozdr....
patii / 2007-07-12 21:31 / Bywalec forum
nie kumam, ktoś inny pyta, ktoś inny odpowiada?Chyba mam rozdwojenie jażni :)))
mendes nielogo / 83.17.145.* / 2007-07-12 21:33
Bo ja od szwagra z kompa i nie wylogowałem))))) Degustacja wiśniówki
mendes nielogo / 83.17.145.* / 2007-07-12 21:35
Sorki za zamieszanie Patii.Dzięki za opinie.
patii / 2007-07-12 21:38 / Bywalec forum
smacznego! też do kawusi lubię swojską wiśniówkę
mendes nielogo / 83.17.145.* / 2007-07-12 21:50
A wiśni tego roku dostatek:)No i narobiło się tego.Mniam,mniam.Rzeczywiście jest wyborna do kawy,słodziudka
patii / 2007-07-12 22:00 / Bywalec forum
mendes,ale czytając poniższe posty wnoszę,że tą wiśniówkę degustujesz już od 14.00
kazelot / 2007-07-12 19:39 / Tysiącznik na forum
Wracając do tematu,o którym napisałeś
"pisze to gdyz miernoty ktore Bryluja na forum"
Poruszam ten temat,bo zgrzewa mnie,że jakiś ciul zagląda tu,czyta-jasne ma prawo,ale jak mu nie pasuje,to niech tu napisze co mu nie pasuje,a nie pier Doli bzdety na na forum.
Czuję sie tu dobrze,jak u siebie,więc piszę o tym bo mnie piepszenie takich paprochów wcurwia.
yoka / 2007-07-12 20:30
i tu się zgadzam w 100%.. Pozdro.. dla wszystkich bigomaniaków!!!!
Big Lebowski / 2007-07-12 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Indexy amerykanskie bija rekordy wszech czasow - jako argument korespondeci podaja wzrost exportu firm amerykanskich - pisalem o tym wielokrotnie - zwracalem uwage we wczorajszej analizie walutowej , nasze indexy jakby przygladaly sie z niedowierzaniem, dzisiejsze manewry na srednicj i malych spolkach - okreslil bym jako wylawianie stopow,na ULMIE - byl moment ze bylo -27 %, na CSG - widze ze nie zadawala instytucjonalnych - powolne obsuwanie waloru - obroty ich nie zadawalaja.., zaczynaja grac z grubej rury - wedlug mnie to juz dobry prognostyk..
Big Lebowski / 2007-07-12 17:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dz isiejsza sesja tak jak poprzednie nie daje powodow do zadowolenia, PEP i Jupiter tylko sa na zielono reszta wiadomo, CSG- tu gralem male dt - tylko w ten sposob mozna troche zamortyzowac spadki- wszystkie spolki ktore posiadam w portfelu - bede ocenial 31 grudnia jak i caly portfel- nikogo nie namawiam do zakupu firm z mojego portfela i napisze to co juz pisalem - jeszcze sporo wody uplynie do czasu gdy zarobi sie na csg chocby zlotowke..- pisze to gdyz miernoty ktore Bryluja na forum postawily mi zarzut ze naganiam na csg.. Ciesze sie ze kazda sesje komentuje na biezaco i mozna przeczytac w poprzednich sesjach to co pisalem powyzej.. Mirnoty maja to do siebie ze szczekaja a karawana idzie dalej..Wracajac do konkretow sesja dla malych i srednich spolek - nie byla korzystna i jak juz pisalem wczesniej- trudno bedzie obecnie o zarobek..
kazelot / 2007-07-12 19:03 / Tysiącznik na forum
Czy masz na mysli tą primadonnę co to się obraża od dnia swojego zalogowania,potem wraca zgrywa znawcę nagania,znowu się obraża i tak w kółko.Ta złośliwa,wiesz o kim myslę?
Big Lebowski / 2007-07-12 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moja dewiza Kazelot - nie ogladaj sie za siebie - bo ostanich gryza psy.. Pozdrawiam..
sosna / 2007-07-12 17:22 / Kupujący na górkach
...miernoty ktore Bryluja na
forum postawily mi zarzut ze naganiam na csg..

olej to, nie naganiasz tylko polecasz na ewidentne prośby forumowiczów. Nawet jeśli sam wyrażasz opinię na temat CSG, że warto mieć itp. to pamiętajmy, że jest to Twój portfel, a nie forum publiczne.
ale / 2007-07-12 17:14 / portfel
Milego popoludnia i ....uszy do góry! jutro będzie lepszy dzień-pa
wuerka / 2007-07-12 17:07 / Tysiącznik na forum
Dobrze będzie Bigu,
lepiej się z mądrym zgubić, niż z głupim odnaleźć- to tak do komentarza na forum( myślę, że mówimy o tym samym)
KAŻDY KUPUJE I SPRZEDAJE NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ- i to trzeba jeszcze raz podkreślić
pozdrowienia i najlepszego, andrzej
PS. idź już na te kręgle :-))))
kazelot / 2007-07-12 19:58 / Tysiącznik na forum
lepiej się z mądrym zgubić, niż z głupim odnaleźć.
Dobre Andrzej zapamiętam.I adekwatne.
Indy / 2007-07-12 19:19 / Bywalec forum
dokładnie, ja np bardzo lubię czytać komentarze ludzi bardziej doświadczonych (nie chodzi tylko o gpw ale w każdej dziedzinie);
czytać i analizować ale wnioski dla siebie wyciągam sam ,w końcu wrzucam moją kasę ;))

poza tym każdy ma inny styl inwestowania... zależący przede wszystkim od psychiki i zasobności portfela ...
co do csg to zyski będą ale ja nie mam cierpliwości do tego papieru... parę osób musi się obkupić...

Bigu pisz jak najwięcej a idiotami się nie przejmuj... :))
Big Lebowski / 2007-07-12 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i Pozdrawiam Andrzej.. no wlasnie teraz dude idzie pograc w kregle..
mendes / 2007-07-12 16:28 / Bywalec forum
Dzisiejszy "Parkiet" donosi, że prace nad nowa ustawą ograniczającą przywileje podatkowe NFI mogą potrwać do roku 2008.
Tym samym odsuwa się w czasie dzień, w którym spółki wyrosłe z NFI zaczną płacić CIT. Jest to z pewnością korzystna informacja dla BBI Development oraz innych tego typu firm.
Big Lebowski / 2007-07-12 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pomimo ze mamy rzad w ktorym zasiada takze kampania buraczana - to jestemy zobowiazani do przestrzegania prawa miedzynarodowego i unijnego - tzn. nie zmienia sie prawa podatkowego i nie zabiera sie ulg w trakcie roku rozrachunkowym.. jezeli juz to moga wprowadzic z poczatkiem przyszlego roku ...
Big Lebowski / 2007-07-12 15:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli ktos w 1954 r. zakupil fundusz Templeton Groeth to na dzien dzisiejszy ma 35000%zysku, to oznacza ze jezeli ktos zainwestowal w owym czasie 1000 dolarow na dzien dzisiejszy ma 3,5 miliona dolarow..Oczywiscie w tym czasie towarzyszylo kilka bess..
mendes / 2007-07-12 16:15 / Bywalec forum
To podobnie jak z CSG:))) ...będzie.
Cierpliwość popłaca,chciwość gubi.
Kubica najszybszy na testach w Spa przed Alonso
pio500 / 195.117.151.* / 2007-07-12 16:00
A dodatkowo, że przeżył do dzisiaj. :-))
sosna / 2007-07-12 15:40 / Kupujący na górkach
Stany wysoko otwarcie (DJ). Jednak wygląda mi na to, że szykuej się potrójny szczyt na poziomie 13687. Wątpie, że przebije, więc możliwe, że koretka jest tuż tuż.
Big Lebowski / 2007-07-12 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
My mamy korekte na biezaco..
arecki97 / 2007-07-12 15:34 / portfel / "Skurczy.byczek"
Witam wszystkich, alez nudy dzisiaj wspolczuje tylko zlapanym na elektrim u nich musi byc niezla adrenalina. Widze ze na IDMie chyba zalapiemy 23 zł w przyszlym tygodniu chociaz dzielnie sie broni...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy