Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-07-08 15:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niemcy w tym wyscigu nie maja sie czym pochwalic... hehe..
Big Lebowski / 2007-07-08 15:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szef BMW- stwierdzil ze Robert doskonale przez 13 okrazen bronil czwartego miejsca i ze Heidfeld zawsze u anglikow gorzej sie spisywal - gdyz nie lezy mu ten tor..
kazelot / 2007-07-08 15:33 / Tysiącznik na forum
Dawajta mu Ferrarkę lub McLarenka i walczy o tytul.Kto myśli inaczej niech mnie poprawi.
Big Lebowski / 2007-07-08 15:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No i 4 miejsce Kubicy - wysmienicie..
mendes / 2007-07-08 15:21 / Bywalec forum
Ładnie jedzie Robert-płynnie
kazelot / 2007-07-08 15:22 / Tysiącznik na forum
Bo to kozak jest...
Big Lebowski / 2007-07-08 15:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zeby tylko Kubica dowiozl czwarte miejsce - Massa go goni..
kazelot / 2007-07-08 15:16 / Tysiącznik na forum
Jakby mieli w miarę równe auta to luz,a tak...?
mendes / 2007-07-08 15:16 / Bywalec forum
Moim zdaniem najciekawszy wyścig w sezonie dotychczas
mendes / 2007-07-08 14:47 / Bywalec forum
Przy podobnych parametrach bolidów widać dzisiaj wyraźnie jak ważna jest taktyka np.tankowania.
mendes / 2007-07-08 15:13 / Bywalec forum
Trzymajmy kciuki za Roberta.Będzie ciężko utrzymać 4 miejsce.Massa jest dzisiaj w formie.
Big Lebowski / 2007-07-08 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejszy wyscig moze byc bardzo ciekawy.. Heidfeld na 5 miejscu tuz za Kubica..
mendes / 2007-07-08 14:27 / Bywalec forum
Ładna walka o pozycje lidera,dobra miejsce Roberto,Massa jak błyskawica:)
Ciekawy wyścig dzisiaj
mendes / 2007-07-08 14:36 / Bywalec forum
Dawno nie bylo takich przetasowań na 1 miejscu.ładnie,ładnie..
Big Lebowski / 2007-07-08 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
F-1 spektakl sie zaczyna.. w tej chwili parada kierowcow - ale jak dla mnie interesujace sa dziewczyny ktore towarzysza F1...
raffik / 2007-07-08 11:25 / Bywalec forum
Dzien dobry wszystkim.Widze ze wczoraj emocji zabraklo ale miejmy nadzieje ze dzisiejszy dzien nam to wynagrodzi.Dzisiaj nawet slonce zaswiecilo na troche dluzej,taki lipiec tego lata...Pozdrawiam.
mendes / 2007-07-08 10:21 / Bywalec forum
Dzień dobry w ten piękny poranek.Witaj Bigu.
Komentarz po i przed- W wadze ciężkiej brakuje gwiazd na miare Lewisa,Tysona,Bowe itp. To ci z czasów Kliczki.Powstała po nich luka,którą wypełnia Kliczko.Nie ujmuje nic z klasy tego boksera,ale gdyby miał przeciwnika na miarę wspominanych tuzów,to wtedy można by było oceniać jego klasę.Przyznać trzeba szczerze,że nie ma wielkiej klasy bokserów obecnie w wadze ciężkiej.Bo Brewster napewno do nich nie należy.
Kogo pokonał Kliczko z bokserów z górnej półki?
F1- to po kilku wyścigach widać ,że to wyścigi konstruktorów ,a nie kierowców.Bardzo ciężko będzie wskoczyć na podium komuś z poza 2 czołowych stajni.Jeśli tak się stanie będzie świadczyło o klasie kierowcy.
Gdyby nie Roberto to obecnie wyścigi byłyby nudne.Walka pomiędzy 2 teamami i tylko roszady na podium.A tak to kibicujemy Polakowi.Cieszy dobra pozycja przed wyścigiem i miejmy nadzieje ,że kłopoty z bolidem ma poza sobą.A tak nawiasem mówiąc,to Kubica ma chyba najwięcej tych problemów.Jakoś nie mam zaufania do Niemców.Ale może to uraz z przeszłości:))
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-07-08 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mendes .. co do boksu podzielam Twoje zdanie calkowicie- co do F1 - to nie zupelnie gdyz bardzo czesto dominuje - jeden zespol- byl czas ze tylko Ferrari, lub Renault lub Maclaren - teraz przynajmniej dwoch rownorzednych rywali mamy - a ze Kubica jest mistrzem klasy B - to nie jego wina tylko bolidu.. Pozdr..
mendes / 2007-07-08 10:23 / Bywalec forum
Myślałem,że Cię obudzę,bo jak pisałem to Cię nie było:)))))
Witam i uciekam na lekki rozruch rowerowy.
Big Lebowski / 2007-07-08 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim ... po nocnej gali bokserskiej kolej dzisiaj na gale - F1..
Big Lebowski / 2007-07-08 00:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
kazelot / 2007-07-08 00:41 / Tysiącznik na forum
Dobranoc.Dzisiaj to był kącik bokserski.Jutro samochodowy ;-)
fakt / 2007-07-08 10:19 / Bywalec forum
Witaj Big! Sory, że się wciskam jak zwykle z pytaniem, ale jeżeli możesz doradź mi czy korzystasz z opcji stop loss? Czy można ustawić stop loss na cenę wyższą niż jest aktualna? Jeżeli ustawiasz stop loss jakie kryteria stosujesz. Nie będzie mnie przez chwilę i chciałbym zabezpieczyć sprzedaż akcji w dobrych cenach, na wypadek korekty. Wybacz , że zawracam głowę, ale nie mam się kogo doradzić.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-07-08 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Fakt.. stop loss - mozesz cene wystawic jaka Ci sie podoba tzn. musisz pomyslec jaka strate akceptujesz i wowczas ponizej ustawiasz lub jaki zysk Cie zadawala i takze ustawiasz stopa na plusie..Kazdy powinien miec swoja indywidualna strategie i ja stosowac.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-07-08 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kliczko walczyl z kontuzja lewej reki ( podobno ma bardz spuchnieta )...
kazelot / 2007-07-08 00:35 / Tysiącznik na forum
To nie chciałbym się nazywać Brewster,gdyby miał zdrową witkę.
kazelot / 2007-07-08 00:40 / Tysiącznik na forum
A swoją drogą pare złociszy wpadło Brewsterowi za walkę.Był taki film:"Miliony Brewstera"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy