Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2007-07-02 17:13 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj to chyba nawet nie chce się grać w kręgle?
Big Lebowski / 2007-07-02 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mylisz sie - a teraz dude idzie pograc w kregle...
kazelot / 2007-07-02 17:17 / Tysiącznik na forum
Oby Ci się kule taczały po prostej :-)
Big Lebowski / 2007-07-02 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja - wszyscy wiemy .. z tym ze widze swiatelko w tunelu na wybranych spolkach tzn. BBID - mysle ze trze brzuchem po podlodze , BBIC -takze , CSG - tu jestem cierpliwy i long inwestycja ,IDMi PEP - nie zawodza..Jezeli mam byc szczery to slabe zakonczenie polrocza i obecne spadki - obarczam wina debiutanta - gdyz wielcy upatrzyli szanse taniego zakupu LCC - azeby to zrobic nalezy pociagnac takze caly rynek - trzepiac w ten sposob - male i slabe rybki..Potrwa ten scenariusz jeszcze pare dni - innego wyjscia nie widze - na miejscu wielkich zrobil bym taki sam scenariusz..
Jarg / 2007-07-02 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gospodarzu i wesoła kącikowa kompanio...

Dzień jednak niezbyt wesoły, więc jeszcze raz trafne okazało się narzekanie: "nie lubię poniedziałku"... Nie można przy tym oprzeć się wrazeniu, że minorowe nastroje zostały nam zafundowane (dosłownie) odgórnie... i to z dość odległego, mglistego miasta...

Pozdrawiam serdecznie

PS. Kochani, nie uśredniajcie w dół, to nie jest najlepsza praktyka... Posiadaną gotówkę lepiej przeznaczyć na inny tani papier.
Big Lebowski / 2007-07-02 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. no nie lubie poniedzialku.. Pozdr..
kazelot / 2007-07-02 17:12 / Tysiącznik na forum
Takie sesje też bywają i też są potrzebne,a to,że człowiek siedzący na akcjach ich nie trawi to normalne.Pozdrawiam.
h16v / 2007-07-02 15:47 / Bywalec forum
Szacunek. Powiedz mi tak szczerze, co myślisz o CSG? Mnie ta spólka juz nerwowo to grobu wpędza i zaczynam się martwić na serio. Już tak ładnie było :(
Big Lebowski / 2007-07-02 15:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - mam ta spolke z tym ze wiem ze do listopada nie zarobie na niej nawet zlotowki - kupuje te akcje na dlugi termin..i staram sie nie myslec o nich..
yoka / 2007-07-02 16:09
Witam!
listopad niebawem, a teraz jest okazja dokupować w dobrej cenie..ja tak robię.Jeżeli czynie błąd to mnie popraw??? Pozdro Biguś!!!
patii / 2007-07-02 16:24 / Bywalec forum
witam wszystkich bigomaniaków. Pozdro yoka ja też uśredniam csg ale w dół. Wierzę w tą spółkę, a teraz jest okazja tanio kupić.Dziś cieszy tylko 14 zach, ale niestety drogo kupiony...Buziaczki dla wszystkich, którzy tu zaglądają a dla Biga największy całus, bo to właściciel kącika!!! ha ha...
Big Lebowski / 2007-07-02 16:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Buziaczki Patii...
kazelot / 2007-07-02 12:33 / Tysiącznik na forum
Uszanowanko.Myślałem,że BBIDev zaczyna od dzisiaj,ale jeszcze nie koniec dnia.
Big Lebowski / 2007-07-02 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. - przy takim rynku bbid - nie pociagnie rynku do gory .. Pozdr...
kazelot / 2007-07-02 12:49 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj to rynek wygląda tak jak ten na stadionie dziesięciolecia.
warren buffet / 2007-07-02 14:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
spod lady shrek 3
marboru / 2007-07-02 12:03 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Bigu.
wydaje mi się, ze msx bardzo dobra cena.
szkoda, ze kaski nie ma by wejść.
Big Lebowski / 2007-07-02 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. Pozdr..
sosna / 2007-07-02 09:12 / Kupujący na górkach
Witam Bigu, mam dwa pytania do Ciebie:
1. odnośnie MSX - czy myślisz, że po ostatnim info o dobrym kontrakcie warto dzisiaj na dt zaryzykować?
2. odnośnie STX - czy myślisz, że spadek liczby głosów PKO BP, spowoduje skupowanie akcji STX przez PKO, aby znowu mieć te 5% udziałów, co pozytywnie wpłynełoby na kurs STX?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-07-02 09:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Sosna.. MSX - to moja ulubina spolka na dt - z tym ze nie zawsze sie udaje zarobic a czy dzisiaj sie uda to nie wiem.. co do stx - wielu inwestorow instytucjonalnych ma teraz progi zanizone - beda zmuszeni albo uzupelniac albo sprzedawac - jak zachowa sie kurs - moim zdaniem w obu przypadkach nastapi konsolidacja.. Pozdr..
sosna / 2007-07-02 09:27 / Kupujący na górkach
Ok dziękuje za odp.
Pozdr
Big Lebowski / 2007-07-02 08:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim .. udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2007-07-02 08:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Komentarz poranny - okreslil bym jako pozywka dla wszystkich - byki i niedzwiedzie znajda pokarm dla siebie..Swieto narodowe w USA w srodku tygodnia - wymusilo na wielu inwestorach - zredukowanie akcji juz w piatek bylo to widac po notowaniach w USA..niebezpieczenstwo ataku terrorystycznego wzrasta w takich dniach i bardziej zapobiegliwi - zajmuja pozycje niedzwiedzia , inwestorzy odwazniejsi i dlugoterminowi zostaja na akcjach - mysle ze w tym tygoniu turbulencje nas nie omina..
człowiek znikąd / 2007-07-02 08:33 / portfel / "Trillium"
Witam, (z rańca, he he)
GPW informuje, że z przyczyn technicznych wszystkie zlecenia przechodzące na dzień 02-07-2007 tracą ważność. Faza przed otwarciem rozpocznie się o godzinie 9.00, otwarcie dla rynku kasowego i istrumentów pochodnych nastąpi o godzinie 10.00, harmonogram dla notowań jednolitych pozostaje bez zmian.
kazelot / 2007-07-01 22:21 / Tysiącznik na forum
Witaj późną porą Bigu.Wczoraj Pati pytała o komunikat espi z IDM.Czy mógłbyś króciutko go skomentować?
Big Lebowski / 2007-07-02 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do pytania Patii - moim zdaniem w IDM potoczylo sie tak jak wszyscy oczekiwali tzn. caly zeszloroczny zysk zostal przeznaczony na rozwoj firmy - co zreszta pochwalam lepiej jezeli firma sie rozwija aniezeli - wyplata groszowej dywidendy.. Zyski z tegorocznych kwartalow beda pokazne gdyz firmy ktore IDM wprowadzilo na gielde i wprowadzi sa wlasnie gwarancja sowitych zyskow firmy a co za tym idzie - bedzie to mialo odbicie w kursie akcji..
kazelot / 2007-07-01 19:09 / Tysiącznik na forum
Bigu jak myślisz,czy pora na BBIDev to już teraz,moim zdaniem coś się musi zacząć po tej zagrywce z przełożeniem walnego materiał został już zebrany i czas chyba na górkę...
Big Lebowski / 2007-07-01 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazelt - chcialbym zeby to juz byla pora gdyz mam zakupione - ale czy bedzie ?.. w nadchodzacym tygodniu jest - walne i tu licze na pozytywne impulsy..Ja osobiscie nie preferuje debiutow - przyklad LCC - wybieram firmy zdolowane ktore dostaly sie pod kola samochodu hehe.. - taka firma jest BBID i dlatego ja wybralem.. Obecnie w USA inwestorzy zajmuja pozycje zachowawcza - gdyz 4 lipca to jest w srode - swieto narodowe - czytaj niebezpieczenstwo ataku terrorystycznego i ma to wplyw na inne rynki - tak jest co roku i jezeli do srody nic sie nie wydarzy to wszystko sie uspokoji..
Big Lebowski / 2007-07-01 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie mialo byc Kazelot- zjadlo mi litere..
kazelot / 2007-07-01 19:33 / Tysiącznik na forum
kazelt też dobrze.Pytam,bo ja też mam tego sporo i obserwuję zachowanie kursu i wychodzi mi,że to już w tym tygodniu coś się musi zacząć dziać pozytywnego.O to,że firma da zarobić jestem spokojny.Pytam czy masz podobne do mnie odczucia,że to już na dniach.oczywiście mogę się mylić.Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-07-01 15:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz dude wybywa na pare godzinek - bawcie sie dobrze..
Fidel Kwaśniewski / 87.105.29.* / 2007-07-01 15:39
Panowie.wyścig zakonńczony.Kubica super.Bigu jeli można to mam pytanie odnośnie BBIDEV.Przymierzam się do zakupu i nie wiem,czy teraz,czy jeszcze czekać
Big Lebowski / 2007-07-01 15:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Fidel.. nie moge Ci udzielic odpowiedzi kiedy masz kupowac BBID - ja w ta spolke wierze i mam juz zakupione - firma ma ciekawy akcjonariat oraz perspektywy - kupuje sie przyszlosc - czas zakupu samemu nalezy wyznaczyc - Ci co twierdza ze zakupili najnizej i sprzedali najwyzej - zazwyczaj klamia ...Pozdr..
kazelot / 2007-07-01 15:54 / Tysiącznik na forum
6% Ma zdaje się Opera.Oni już zrobili swoją krecią robotę.Teraz tak jak my będą chcieli zarobić
Fidel Kwaśniewski / 87.105.29.* / 2007-07-01 15:48
Dzięki,chyba jednasie skuszę.On może teraz odpalić
kazelot / 2007-07-01 15:51 / Tysiącznik na forum
Pod koniec sesji w piątek poszedł niezły pakiecik.Grubo ponad 100k,po kursie sporo wyższym niż cały dzionek.Sądzicie,że to może sygnał do ataku.
Big Lebowski / 2007-07-01 15:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Koniec wyscigu - Robert jest na czwartym miejscu- znakomitym miejscu , jednak roznica w klasie aut jest znaczna bylo to widac gdy Hamilton wyprzedzil Kubice i jak szybko odskoczyl...Z BMW - nie da sie wiecej wycisnac..
kazelot / 2007-07-01 15:42 / Tysiącznik na forum
Super sprawa.Brawo Robert.Oby tak dalej
Jarg / 2007-07-01 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kubica czwarty... po takim wypadku... niesamowite nerwy ma ten chłopak...
Jarg / 2007-07-01 15:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Albo mozna powiedzieć... jak były premier Marcinkiewicz... "nie ma nerwów..." :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy