Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 20:20
Witaj Wielki, Ja sobie siedzę póki co na papierkach....na których ostre opory...fajnie że jesteś...powoli muszę wyjść...bo mam pewne plany i kasa potrzebna. Byłem dziś w Millennium....hehe nie tylko takie ładne panie w reklamach...ach ta pani doradca :) Noble mnie nie powalil, klimat jak w dobrym zakładzie pogrzebowym. A poza tym kazali się umówić i przyjść za tydzień i to przez recepcjonistkę. Zrobiłem sobie też kawał i ubrałem się w T-shirt. Usłyszałem na dzień dobry - Wie pan...że minimalną kwotą jest 200k...ech ten profesjonalizm...mogła mi chociaż na zegarek spojrzeć....a w Millennium...bardzo sympatycznie i fajne mają produkty...i mnie nie zlustrowali na dzień dobry i bardziej elastyczni...miło..A rynek...wakacje to atak na 4000 i duże wzrosty na małych.
marboru / 2007-06-28 22:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
miło to czytać.)
Pozdro.
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 22:51
A dlaczego miło...związany jesteś z Millennium?
warren buffet / 2007-06-28 22:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie wierze. te panie są szkolone. najbogatsi wlasnie nie bujają sie jaguarami, tylko chodzą czasem w poszarpanych dzinsach.... nie wierze ze cie tak potraktowała.... powinna z banku wyleciec, jesli to prawda.... nie strój mowi o zamożności czlowieka...
marboru / 2007-06-28 22:36 / portfel / "Bankier giełdowy"
warren proszę Cię.....jeszcze takiej ameryki to nie ma.)
warren buffet / 2007-06-28 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dodam iż kiedys koleś mlodszy ode mnie, w kasku i z plecakiem do getin banku zawitał. w lozy dla vip.... mial 2 melony prawie w wypchanym plecaku.... a co jakby mu pani powiedziala: wyjazd ??

pozdro
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 22:29
Warren, ja mam gdzie porozmawiać o p*********...o laskach przy piwie, o pogodzie z portierem....ale skoro mi nie wierzysz. Przecież się nie potnę z tego powodu....:) Zresztą ma do mnie zadzwonić, gość w poniedziałek to mu powiem co myślę...o Noble Banku...może to prestiż...ale przesdzili...to nie klient jest dla banku, tylko bank dla klienta...i jeśli w dość chłodny sposób jestem umawiany za tydzień...a umówieni się po 16 godzinie jest problemem...to nie jest bank dla mnie, bo ja czasem potrzebuję, zadzwonić i powiedzieć ....przyślę Ci maila zrób za mnie przelew...i nie usłyszeć...w przyszłym tygodniu , czy jest po 16 godzinie...
kazelot / 2007-06-28 22:50 / Tysiącznik na forum
Kolego,dlaczego się nie logujesz.Może wtedy Twoje posty byłyby bardziej wiarygodne :-)
Ja tam już widziałem różne panie bankowniczki i to o czym piszesz to jest jeszcze małe miki.Pozdrawiam
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 22:53
Mi starczy Risky...kolego...mi starczy Risky...a czy z logowaniem czy bez...może się kiedyś piwa napijemy...
kazelot / 2007-06-28 22:58 / Tysiącznik na forum
Mi też-uśmiech na koncu zdania.Szanuję Twoje zdanie.Może kiedyś się napijemy,niekoniecznie piwa.
marboru / 2007-06-28 22:37 / portfel / "Bankier giełdowy"
co racja to racja.
warren buffet / 2007-06-28 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no czy wierze czy nie wierze....... laska powinna poleciec na zgnity za przeproszeniem - twarz. Bo choćby śmierdzący dziad przyszedł do noble.... powinna sie rozeznac... ten za przeproszeniem śmierdzący dziad moze miec 10 mln na koncie. ale nie kupi perfumu za 300 zł bo mu szkoda... ale klient jest :)

bylem na wielu szkoleniach i dla mnie ta laska powinna poleciec..... a przeciez ja do Ciebie nic nie mam :) znow wypijem we wrzesniu razem.....

ps. znow trafisz i wygrasz mp3 :) ?
risky bez logowania... / 85.128.102.* / 2007-06-28 22:47
Warrenu ja też nie mam do Ciebie nic, może małe 2 żale :) Ale o tym nie będziemy rozmawiać na forum bo nie wypada...nie rzutują :) Przy piwku sobie wyjaśnimy :) Z jak wygram teraz mp3....to obiecuje że Ci oddam :) Bo ja już mam :)

Dodam tylko, że może lada z marmuru w Noble Banku jest ładna...ale mimo wszystko nawet jeśli umawia się za tydzień....to wypadałoby robić to na siedząco, a nie jak w hotelu...:)) Może się czepiam, ale to ma być prestiż, a ja jestem bardzo wyczulony na konwenanse...ech.. źle to wypadło...mógłbym wymienić wiele popełnionych nietaktów...ale po co....

Dodam, że p. w Millennium, też miała wady...bo jak na oddział prestiż..powinna być bardzie ubrana klasycznie...nie mieć różowej bluzki...i krótkich spodenek!!! Ale za to co za nogi...ale nie powinna...dużo się muszą uczyć...a może ja jestem niestej planety ??
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 22:57
Wybaczcie za błędy...bo robię ich co nie miara...i to takie debilne :) Zadziwiające jest to, że tylko pisząc na komputerze..
warren buffet / 2007-06-28 22:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest ok :) nie ma problemu. myslalem ze w noble... takich sytuacji nie bedzie :))

pozdro przyjacielu. do zobaczenia w warszawie pewnie :)
Big Lebowski / 2007-06-28 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky .. Moim zdaniem nalezy skracac pozycje i realizowac zyski.. Papiery ktore musza zostac niech zostana - natomiast trzeba miec gotowke.. Moim zdaniem czeka nas dluga plaska i meczaca korekta- ktora bedzie sie realizowala powolnym obsuwaniem indexow..Ps.. jaki masz zegarek ?he he..Pozdrawiam..
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 20:56
hehe....taki co wskazuje godziny...:) O zegarku wspomniałem, bo oni mają (Noble Bank) fanklub miłośników zegarków...więc powinni się na nich zać...:) skoro już lustrują ludzi...:)
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-06-28 20:58
Co do rynku...mam odmienne zdanie...ale...czas pokaże jak będzie i nie ma w tym bynajmniej hura-optymizmu
Big Lebowski / 2007-06-28 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bedzie moim zdaniem odwrotnie aniezeli bylo w zeszlym roku..i bez hurra pesymizmu..
Big Lebowski / 2007-06-28 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja dla mnie remisowa - PEP - jak zwykle nie zawodzi , IDM - wzrost,BBIC - wzrost , BBID - korekta,CSG prawie na zero i Jupiter takze prawie na zero.. Nieudany dt na MSX - niezawsze sie udaje..Generalnie rynki dzisiaj wzrastaly - pomimo posiedzenia FEDu - ktory zachowa stopy bez zmian , jutro przewiduje wzrosty i to na wybranych walorach - znaczne.. Polrocze bedzie zakonczone dla posiadaczy akcji nader korzystne - nastepne bedzie takze - korzystne...
WIT / 2007-06-28 20:25 / Bywalec forum
Bigu mam prosbe jak bedziesz mial chwile to zerknij na moj portfelik. Docelowo chce miec 6 spolek Mysle na advadis,bbc i lubawa Z gory dzieki za odp. pozdrawiam i powodzenia
Big Lebowski / 2007-06-28 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zajrzalem i skomentowalem..nie zapominaj o tym zeby miec gotowke..
Big Lebowski / 2007-06-28 16:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz wybywam - kregle.. pozniej udziele odpowiedzi..
raffik / 2007-06-28 16:54 / Bywalec forum
Witaj Bigu.Jak myslisz czy zaangazowanie sie BBID w IBS ruszy w koncu troche kursem?Z tego co sie orjentuje to IBS posiada troche terenow pod inwestycje ale czy to wystarczy...Tu chyba potrzeba puscic w ruch lopaty.Jak myslisz czy w poniedzialek zarzad moze nas czyms zaskoczyc?
Big Lebowski / 2007-06-28 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Raffik..BBID posiadam ten walor i wierze w niego .. natomiast IBS nie posiadm tego waloru gdyz nie wierze w ten walor.. Pozdr..
raffik / 2007-06-28 20:16 / Bywalec forum
Bigus moj drogi,mi nie chodzilo o ocene IBS ale niechybnie BBID powiazal sie z IBS kapitalowo a mnie ciekawi Twoje zdanie czy to pozytywnie wplynie na kurs.Dodam ze rowniez wierze i posiadam BBID aczkolwiek moim zdaniem jesli kurs bedzie rosl to raczej powoli i spokojnie.
Big Lebowski / 2007-06-28 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No to byc moze zle zrozumialem .. BBID raczej bedzie rosl dynamicznie gdyz taki ma ta firma styl .. akcjonariat w tej firmie daje podstawy do inwestowania w ten walor oraz udzial w nowym indexie .. nie mam takze nic przeciwko temu zeby rosl spokojnie..
raffik / 2007-06-28 20:27 / Bywalec forum
No i tego nam (i nie tylko nam) serdecznie zycze.
Indy / 2007-06-28 17:09 / Bywalec forum
hmm ja dziś odrobiłem wczorajszą ponad 2% stratę :)
trochę za wcześnie oddałem mni (na 9%) ... ale nie mogłem niestety siedzieć przy komputerze :(
za to PEMUG znów cieszy ,dziś oddałem go 30% plus małe dt :)
IDM niesamowity dziękuję Big :)
za to dokupiłem stx, csg i próchnika po prawie najniższych dziennych zobaczymy czy się opłaci :)
aha jutro monari...
pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2007-06-28 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Indy .. nalezy pomyslec oskracaniu pozycji a nie o poszerzaniu.. Pozdr..
Indy / 2007-06-28 21:14 / Bywalec forum
hmm Big dziękuję za radę :)) (na csg miał być dt ale nie zdążyłem sprzedać...no i złamałem zasady dt :( )
o skracaniu pomyślę jutro :)) tylko mi IDMa i Fasingu szkoda...
Big Lebowski / 2007-06-28 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja nie napisalem ze juz jutro nalezy wszystko sprzedac...
Indy / 2007-06-28 22:02 / Bywalec forum
a propos IDM http://gielda.onet.pl/141723,1562592,komunikaty.html?S=&sektor=0
Big Lebowski / 2007-06-28 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czytalem - moim zdaniem akcje przeszly z silnych rak do jeszcze silniejszych..
człowiek znikąd / 2007-06-28 18:48 / portfel / "Trillium"
Witaj Indy, co z Monnari, kilka dni temu ogladajac wykres kupilem go troche pod wybicie, wiesz cos wiecej?!
Pozdrawiam
Indy / 2007-06-28 18:55 / Bywalec forum
oj przeprszam o Monnari myślałem i tak się napisało ... niestety nie mam żadnych informacji ale wykres wygląda zachęcająco ...
a chodziło mi o zapisy na Makrum ;))
marboru / 2007-06-28 15:51 / portfel / "Bankier giełdowy"
Kubica wystartuje...
needle / 2007-06-28 15:24 / Bez rangi
No i tak...
moje czujne oko Cię odnalazło:-)
i fajnie, że otwarte...
a ja już relax mam...
...w akcje zapakowany...Fasing po spadkach już tylko w górę powinien iść czekam na mojego szczecińskiego przyjaciela...za 20 h...
a Wy sobie handlujcie i zarabiajcie:-))
człowiek znikąd / 2007-06-28 12:50 / portfel / "Trillium"
Witaj Dude, dobrze ze jestes, udanych transakcji zycze.
marboru / 2007-06-28 10:11 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj, witaj BIG L.
pozdro i udanego dnia.
michallewoc / 2007-06-28 09:37 / portfel / Bywalec forum
Witaj Bigu-odwiedz czasem mój portfelik na niepewne czasy-pozdrawiam-pomyslnej sesji
Big Lebowski / 2007-06-28 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze...
WIT / 2007-06-28 09:34 / Bywalec forum
wtam Bigu mam pytanie:idm i msx teraz zakupic czy odczekac jeszcze trohe jak lekko spadnie?jak radzisz?
Big Lebowski / 2007-06-28 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chyba dzisiaj nikt nie ma watpliwosci ze dzisiaj beda wzrosty- ja nigdy takowych nie mialem .. jutro beda jeszcze wieksze wzrosty..
kazelot / 2007-06-28 09:23 / Tysiącznik na forum
A pojutrze sobota,czas na podsumowanie zysków :-)
kazelot / 2007-06-28 08:04 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkiim
marbo / 2007-06-28 00:14 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór.
Wielki powrócił....Fantastycznie.
Mam nadzieję że pozostaniesz.....
Takich optymistycznych treści mi brakowało...
Jak pozwolisz - będę zagłądał.
Pozdrawiam.
TaS / 2007-06-28 02:13 / Tysiącznik na forum
Faktycznie miło, ze Big jest znów tutaj :)

zawsze będzie można coś poczytać ciekawego i nie polega na naganianiu :)

wracam do książek, bo późno już a egzamin - z ekonomii sam sie nie zda niestety :/
kazelot / 2007-06-27 23:19 / Tysiącznik na forum
Na głównym forum Kenobi niczym kasandra uparcie wieszczy załamanie rynku(Nie chce mi się z nim gadać),a ja w kąciku ze spokojem oczekuje wzrostów.Dobranoc
marboru / 2007-06-27 22:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj bigu
...o dziwo udało mi się dotrzeć do Ciebie ponownie. nie wiem w czym problem tkwił wcześniej.)
dzisiaj porobiłem nieco transakcji.
sprzedałem całe msx - dał zarobić nieźle - druga część poszła za 10,70.
dzisiaj zagrałem na dt na karenie - pierwszy raz +3% - za wczesnie oddałem.....mogło być grubo ponad 20%.
potem gdy zaczął spadać odkupiłem licząc na drugą falę a tu niestety dups.
więc tak jak w przypadku msx zostałem z papierem............papierem wokół którego dużo niepokojących info....
kalkuluję, że tu ktoś, coś miesza w jakimś celu.....
i jestem spokojny dziwnie.
w 40% jestem na gotówie....i na jutro coś będę robił z pewnością..ale ze względu na niepewność i nerwowość prawdopodobnie wejdę i wyjdę z czegoś.....kusi mnie gra na jakimś śmieciu:
advadis,
swarzędz pp
sanwil
może bytom.....

interesuje mnie Twoja opinia na temat debiutanta z którym zostałem.......myślę, że w razie czego będę bronił pozycji przez uśrednianie a w razie wzrostu oddam.
zależy mi na opinii.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam również na móje skromne portfelowe progi.
Big Lebowski / 2007-06-27 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. odradzam usrednianie w dol,kup jutro idm i msx na dwa dni..Pep na long ..bede Cie odwiedzal - tak jak do tej pory to robilem - jutro bede..Pozdrawiam serdecznie..
marboru / 2007-06-27 23:02 / portfel / "Bankier giełdowy"
....a co myślisz o moim dzisiejszym nieszczęśniku? jutro jak się wybije to oddam.
dzisiaj dwie lekcje znowu dostałem.....pierwsza lekcja - cierpliwości, druga lekcja złych emocji....
Big Lebowski / 2007-06-27 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kazdy popelnia bledy - i to jeszcze nie koniec nauki - musisz byc cool.. nie ogladaj sie na to ze mogles drozej sprzedac - ciesz sie zyskiem..i nie zapominaj dt - ma byc dt..
marboru / 2007-06-27 23:13 / portfel / "Bankier giełdowy"
jutro będzie ciekawy dzień.....myślę, że na karenie również i z pewnością go oddam.......a dzisiaj w dt przeszkodził mi wyjazd dosyć nagły z domu......ustawiłem zlecenie s, a stop losa już nie - no cóż - taki los.
jak do tej pory moje błędy powodowały tylko to, że zarobiłem mniej.....myśle, że i tym razem mi się upiecze.
jak na razie na gpw nie oddałem nic ze stratą więc zyski - i one cieszą....chodź gdyby mniej emocji było i cierpliwości mogło by być conajmniej 3 razy tyle.

pozdro serdeczne i do jutra
kazelot / 2007-06-27 22:27 / Tysiącznik na forum
Pep znakomity papier.Polecałeś jak był po 20 nabyłem i trzymam.Nie oddam przed 80 za żadne skarby.
bmr / 2007-06-27 22:20
milo Cie widziec z powrotem Big! Zycze samych wzrostow w portfelu (sobie zreszta tez, hihi)
Big Lebowski / 2007-06-27 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam.. takze zycze i Pozdrawiam..
kazelot / 2007-06-27 22:16 / Tysiącznik na forum
Witam,widzę że wielki guru wrócił.To super,bardzo się cieszę.Witaj Wielki Bracie.
kazelot / 2007-06-27 22:18 / Tysiącznik na forum
Mam trochę IDM,co myślisz o tym papirusie?
Big Lebowski / 2007-06-27 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazelot..Mysle bardzo dobrze o tym papierze..Pozdr..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy