Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
wuerka / 2007-06-27 21:53 / Tysiącznik na forum
Cześć Bigu, raz tylko zaśmiecę...
Bardzo się cieszę, że jesteś, żyjesz i życzę Ci dużo sił na odpisywanie na maile, ale sam tego chciałeś i chyba to po prostu lubisz:-)
najlepszego, andrzej
Big Lebowski / 2007-06-27 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej - wszyscy sa tu mile widziani i o zasmiecaniu nie ma mowy.. Pozdrawiam serdecznie...
Myszacz / 2007-06-27 21:39 / Bywalec forum
Cześć Big. Bardzo się cieszę, że można do Ciebie pisać. patrzę zamieniłeś MSX.
Pozdrowienia.
waldi42 / 2007-06-27 21:57
Witaj BIG ,co sądzisz o INSTALU KRaKOW ponad 2 miesiace konsolidacjji chyba wystarczy?Do tego dobre info,Pozdrawiam


INSTALKRK:
Informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
(Emitent - PAP - wtorek, 26 czerwca 09:08)

Podstawa prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Raport bieżący nr 29/2007

Zarząd Instal Kraków S.A. na podstawie informacji otrzymanej w dniu 25.06.2007 roku podaje do wiadomości, iż Pan Mariusz Wojdon Członek Rady Nadzorczej Instal Kraków S.A., w dniach 17.05.2007 i 21.06.2007 roku nabył za pośrednictwem Biura Maklerskiego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. łącznie 1.500 akcji zwykłych na okaziciela Instal Kraków S.A. po średniej cenie 43,46 zł za 1 akcję.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2007-06-26 Jan Kobylak Członek Zarządu
2007-06-26 Stanisław Czekaj Członek Zarządu
Big Lebowski / 2007-06-27 22:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Waldi . nie wglebialem sie w ta spolke - jutro Ci odpowiem Pozdr..
waldi42 / 2007-06-27 22:13
BIGU a co powiesz na tą prognozę Prezesa przy kapitale akcyjnym nieco ponad 7mln,Pozdrawiam
Instal Kraków
DM BZ WBK - Biznes
22 Czerwca 2007 10:45


Prezes oczekuje, że zysk netto za 2007 rok wyniesie przynajmniej 36 mln zł. Spółka rozpoczyna właśnie budowę nowych apartamentów (15 ts. m2) w Krakowie.

(DM BZ WBK SA)
Big Lebowski / 2007-06-27 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. MSX - to moja ulubiona spolka na dt.. Pozdr..
Myszacz / 2007-06-27 21:43 / Bywalec forum
Jak myślisz mozna jeszcze zainwestować w pep?
Big Lebowski / 2007-06-27 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PEP - to bedzie firma na long .. i jezeli na long to jak najbardziej..
ale / 2007-06-27 21:53 / portfel
Big-przyłączam się to wszystkich tych,ktorzy cieszą się,ze wróciłeś.Milego wieczoru.
Big Lebowski / 2007-06-27 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ale.. milego wieczoru .. Pozdrowionka..
Big Lebowski / 2007-06-27 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PEP - to bedzie firma na long .. i jezeli na long to jak najbardziej..
Big Lebowski / 2007-06-27 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PEP - to bedzie firma na long .. i jezeli na long to jak najbardziej..
Big Lebowski / 2007-06-27 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich .. Sytuacja mnie dzisiaj zmusila zeby upublicznic portfel gdyz nie mialem mozliwosci innej zeby wchodzic w niego..Dzisiejsza sesja korekta - ktora wisiala w powietrzu, chonoru portfela bronil jak zwykle PEP i Jupiter- reszta w korekcie udany dt na MSX - moja ulubiona spolka na dt..Rynki koryguja sie zapobiegawczo - ma to zwiazek z jutrzejszym posiedzeniem FED- GPW musiala dodatkowo zareagowac na podwyzke stop u nas - reakcja jak najbardziej prawidlowa .. Jutro moim zdaniem i pojutrze wzrosty - zdania nie zmieniam i nadal twierdze ze czerwiec zakonczymy na wysokich poziomach..
Indy / 2007-06-27 20:32 / Bywalec forum
"Sytuacja mnie dzisiaj zmusila zeby upublicznic portfel gdyz nie
mialem mozliwosci innej zeby wchodzic w niego.."

hmm to już może zostań z nami z przeznaczeniem nie wygrasz :)))
Big Lebowski / 2007-06-27 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Indy.. szczerze mowiac jestem w kropce gdyz - jestem zasypywany e-mail - ami.. Pozdrawiam...
Indy / 2007-06-27 20:48 / Bywalec forum
może dlatego ,że za rzadko można Cię poczytać na forum ...

ps ja jeszcze nie pisałem ;)

pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2007-06-27 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdybys napisal - nie mial bym nic przeciwko.. odpisuje na kazda korespondencje..Pozdr..
Indy / 2007-06-27 22:41 / Bywalec forum
dziękuję :))
ale jeszcze śmiałości nie miałem zbyt świerzy jestem na gpw...
choć pochwalić się muszę ;))
ostatnie 2 tygodnie miałem 20% na plusik :)) dopiero dziś mi spadło ... ale nie sprzedałem nic i jeszcze dokupiłem ...
wzrosty głównie dzięki Twojemu IDM kupiony po 19 i KGHM, Kruk też poszedł ładnie ale już sprzedany no i za niego kupiłem w poniedziałek PEMUG no i już we wtorek mnie miło zaskoczył :))
mam jeszcze niewielkie ilości MOJa i Próchnika (też nieźle szły do dziś)

na razie idzie ładnie ale już nie szaleję ... jak zaczynałem przygodę (jakieś 2 miesiące temu) bez żadnych analiz zakupiłem Budopol i Masters i w 3 dni prawie 30% ,a za 2 następne tygodnie cały zysk oddałem... frycowe...
Pozdrawiam :)
kow@l / 2007-06-27 18:26 / Bywalec forum
Witaj Bigu,
miło, że otwarłeś kącik. Masz może jakieś refleksje dotyczące tego dnia? Chętnie poczytam:-)
Pozdrawiam
sylwii34 / 2007-06-27 18:03 / "Obserwatorka"
Witam gorąco, wjechałam na momencik do domu i co widze... Jak miło, że mogę do Ciebie wpaść na chwilke!
Siedzę na wsi-mam małe problemy zdrowotne... Wczoraj sprzedałam mex, kupiłam bbid (tak jak radziłeś)... kupiłam także ganta, ale na koniec dnia sprzedałam... Jestem bardzo zadowolona, bo pierwszy raz się zdecydowałam na dt i udało mi się... Pozdrowionka, jak samopoczucie? Co słychać?
Big Lebowski / 2007-06-26 16:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja jak dla mnie i mysle ze takze dla wszystkich posiadajacych akcje - byla udana..wszystkie moje spolki odnotowaly wzrosty z tym ze MSX sprzedalem realizujac zysk - byc moze jutro odkupie..wzrosty potrwaja jeszcze kilka dni i beda to znaczne wzrosty - zgodnie z moja zapowiedzia..powoli bede realizowal zyski i szykowal sie do drugiego polrocza..Indexy beda rosly do konca czerwca - pozniej nastapi korekta - moim zdaniem dluga i plaska - lecz moge sie mylic..jak by nie bylo trzeba na korekcie miec pieniadze..
WIT / 2007-06-27 18:34 / Bywalec forum
Witam Bigu Lebowski mam pytanie co do pep-a czy do konca czerwca warto potrzymac kupielm w piatek i mam juz 10% wiec zastanawiam sie czy nie zrealizowac zysku?patrze tez na wykres BBC i zastanawiam sie nad zakupem jutro tuz po otwarciu?z gory dziekuje za odp
Big Lebowski / 2007-06-27 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj WIT .. Kidy masz realizowac zyski opowiedzi ja Ci udzielic nie moge, sam musisz sobie udzielic odpowiedzi kiedy dosyc.. Pozdr..
WIT / 2007-06-27 20:27 / Bywalec forum
zgadzam sie a czy cena 40 zl. jest mozliwa do osiagniecia jesli te ostatnie dni czerwca beda na sporych wzrostach?dziekuje i pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-25 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja - byla dla mnie wzrostowa - IDM- dobrze idzie , PEP - jak zwykle nie zawodzi, dokupilem Jupiter- ktory takze wzrosl, CSG - wzrosl, BBID - spadl ale licze juz na stabilizacje kursu i wzrost, MSX - no tu ten walor mnie zawodzi - jutro pomysle nad nim.. Dzisiaj byl dzien na zakupy - gdyz przed nami wzrosty i to powazne..
Big Lebowski / 2007-06-21 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesje mozna okreslic - korekta..W portfelu tylko PEP dzisiaj na plusie,IDM - zabek na wykresie - w sumie az sie prosilo,BBID - delikatny minus ,CSG - tu moge powiedziec hehe,MSX - korekta , rynki jednak potrzebowaly tej korekty - oczyszczajacej, wczoraj komentujac - przewidywalem inny scenariusz na dzien dzisiejszy - tylko piszac wczoraj komentarz Dow byl w tym czasie -0,2 % - pozniej bylo juz inaczej.. Nadal jestem optymista do zakonczenia polrocza..
Big Lebowski / 2007-06-20 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj sesja dla mnie dobra - IDM - niczego nie musze tlumaczyc , BBID - maly wzrost - jutro spodziewam sie sporego wzrostu ,PEP - skorekcil sie , CSG - konsolidacja dalsza , kupilem MSX - mial byc dt - bedzie na dluzej..Indexy nasze zachowaly sie nerwowo - strach przed USA - jest ogromny - to dobrze .. Do zakonczenia polrocza przewiduje mocne wzrosty - na szerokim rynku...
kazelot / 2007-06-19 17:36 / Tysiącznik na forum
Żeby nikt tu nie zaglądał nie proszony poniżej instaluję firewalla
FIREWALL
yoka / 2007-06-20 12:33
kazelot widzę, że zablokowałeś wszystkich..Zdejmuj firewalla..
Big Lebowski / 2007-06-19 16:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja dla mnie byla super- IDM - co tu duzo mowic idzie jak burza - moim zdaniem to poczatek wzrostow ..Pep - jak zwykle nie zawodzi, BBID - tu spadek ale licze na powazne wzrosty, CSG - konsolidacja i to potrwa jeszcze..STX - wyszedlem - to jeszcze nie koniec spadkow - ale wroce..Do zakonczenia polrocza przewiduje na wybranych walorach - powazne wzrosty .. Indexy takze beda bily rekordy - co dla posiadajacych akcje i pochodne wzrostowe - przyniesie wymierne korzysci...
Jarg / 2007-06-19 17:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude, cieszę się, że teraz wspólnie możemy radować się wzrostami... i smucić spadkami (he, he) z racji "pewnych" podobieństw portfelowych.

PS. Teraz i ja potrafię ukradkiem wściubić nos do Twojego portfela :-))

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-06-19 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. ciesze sie ze razem zarabiamy - jezeli chodzi o portfel nie mam nic do ukrycia - chce tylko w spokoju wykorzystac czas do zarabiania - intensywnie.. Pozdrawiam serdecznie..
Jarg / 2007-06-19 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PS. "dane portfela" i "historia operacji" nie są widoczne.
kazelot / 2007-06-19 14:56 / Tysiącznik na forum
Można wejść,ale nie będę,jeśli pan gospodarz sobie nie życzy
kazelot / 2007-06-19 14:57 / Tysiącznik na forum
Aha i nie widać portfela,tylko komentarze.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-18 16:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dokupilem CSG sprzedany uprzednio ze strata - ale troche taniej takze jestem zadowolony,BBID takze troche dokupilem akcje sie konsoliduja - to dobrze, PEP sprawdza sie - to juz norma ,IDM - idzie jak burza - bez zastrzezen..STX - tu wiadomo bedzie sie kisil.. Sesja w sumie na lekkim plusie - ale indexy wypoczywaja - zalecany wypoczynek .. Na najblizsze tygodnie przewiduje wzrosty..
lechistan / 2007-06-19 08:59 / portfel / Bywalec forum
dzien dobry
mam pytanie Dude
czy to są Twoje inwestycje w realu czy wirtualne?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-18 16:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapomnialem dodac ze robilem dt na MSX - to moja ulubiona spolka do spekulacji..
lechistan / 2007-06-18 11:48 / portfel / Bywalec forum
witaj Dude
miło Cię znowu czytać. dobrz ze jestes.
pisz chociaz raz w tygodniu - please.
trochę jak we fraszce AM ... ten tylko się dowie kto Cię stracił...
pozdrawiam
patii / 2007-06-16 09:32 / Bywalec forum
Ooo!!!! Jak miło, że wróciłeś.Fajnie Cię czytać.Myślę, że Twój optymizm co do giełdy, dał ludziom zarobić trochę. Oby tak dalej...Twój powrót to dobry znak. Buziaczki
Big Lebowski / 2007-06-16 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Patii .. Przeciez wiesz ze jestem bykiem.. obecnie wig 20 kierunek 4000pkt.. Pozdrowionka..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy