Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-06-10 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Smutny to dzień... forumowych pożegnań. Chciałoby się rzec: to se ne vrati... :))

Z tej okazji zacząłem właśnie opróżniać zgrzewkę piwa ( Tyskie), a potem nastepną... i nastepną :) Moje dziewczyny pojechały właśnie na zakupy, więc ładnych parę godzin mam "luzu" i na fajeczkę pokoju czas będzie :)

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich Czytelników kącika.

PS. U mnie pięknie jest... :-)
waldi42 / 2007-06-10 15:27
Witaj Bigu!Wyczucie to Ty masz jak jasna cholera,przewidziałes na 100% kiedy wyjsc z akcji a teraz czekasz na okazje!!!,ja tez czekam na ten tydzien pełen zawirowań coś zawsze w atrakcyjnej cenie sie trafi,Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-10 17:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Tak w tym tygodniu wyruszam na lowy..zycze udanych zakupow..
Big Lebowski / 2007-06-10 10:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg - Pogoda jest, piwko jest- i tabaczek sie znajdzie.. Pozdrawiam serdecznie..
Big Lebowski / 2007-06-10 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
człowiek znikąd / 2007-06-10 10:10 / portfel / "Trillium"
Witaj,
Zdaję się, że moje wcześniejsze pytanie straciło na aktualności w świetle piątkowych wzrostów za "wielką wodą", ale może się do niego odniesiesz gdybyś mógł:
WIG20 dotknął 3600 z tego co piszesz zakładasz że spadnie niżej - skoro DAX ma byc tak
nisko; do ilu przewidujesz spadek Wig-u 20 jeżeli to nie tajemnica?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-10 10:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - trudno powiedziec, wszystko co pisze to sa przypuszczenia ,jezeli chodzi o Dax , mysle ze moze byc spadek jeszcze od 3% do 4 % - spadl przeciez 5 % juz.. wszystko zalezy od USA jezeli w piatek byl tylko zabek i spadnie nizej w tym tygodniu to wszystko sie sprawdzi .. co do wigu 20 mysle ze bedzie nasladowal dax..Pozdrawiam..
człowiek znikąd / 2007-06-10 12:51 / portfel / "Trillium"
dzieki
PS. Czy mozna bedzie uzurpowac sobie mozliwosc nie nachalnego kontaktu na Twojego maila od czasu do czasu?
Big Lebowski / 2007-06-10 13:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak - oczywiscie...
patii / 2007-06-10 09:55 / Bywalec forum
Witam Bigu i wszystkich sympatyków kącika!!!
dziś piękna pogoda.Idę zażywać kąpieli słonecznych.Wieczorkiem zaglądnę.
człowiek znikąd / 2007-06-10 10:06 / portfel / "Trillium"
Witaj :-)
gdzież taka wspaniała pogoda ze słońcem?!
W Lublinie leje i pioruny dają koncert już od 5-tej rano, ale już się wypogadza, chociaż słoneczka to tu nie będzie zdaje się jeszcze jakiś czas.
Temperatura spadła do 19-stu stopni i powietrze swieżutkie, aż chce się spaceru, właśnie się wybieram.
Pozdrawiam.
patii / 2007-06-10 10:10 / Bywalec forum
ja też czekam na deszczyk, a mieszkam w kujawsko-pomorskim..
człowiek znikąd / 2007-06-10 10:14 / portfel / "Trillium"
zdaję się, że burza "szła" z południowego zachodu i kujawsko-pomorskie chyba minęło bokiem :-)
Big Lebowski / 2007-06-10 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Patii - baw sie dobrze..:-)))
Big Lebowski / 2007-06-09 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do diabla Heidfeld trzeci Kubica osmy..- znowu go zalatwili tankowaniem - tak mysle..
Indy / 2007-06-09 20:37 / Bywalec forum
ja mam wrażenie ,że na Kubicy testują nowe rozwiązania... na swoim przecież nie będą
Big Lebowski / 2007-06-09 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Paliwo - zobaczysz jutro tankowania..
Indy / 2007-06-09 23:18 / Bywalec forum
to też prawdopodobne ... mam nadzieję ,że jutro pójdzie przynajmniej 2 oczka w górę

dzisiaj dzień sportu
siatkarze wygrali :)
a za chwilkę mamy boks :)
mendes / 2007-06-09 19:54 / Bywalec forum
Chciałem sie pożegnać z Wami.Kończe z inwestycjami bezpośrednio na giełdzie.Wszystko przerzucam do funduszy.Papiery sprzedam gdzięś pod koniec roku.Dziękuję Bigu za komentarze,możliwość śledzeniaTwoich poczynań giełdowych.Wszystkim pozostałym ,a w szczególności dziewczynom za miłą i przyjacielską atmosferę w kąciku Biga.25.12 będzie nas więcej w domu i musze wszystko zrobić by tym razem było ok.Pieniądze to nie wszystko:)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
patii / 2007-06-09 20:01 / Bywalec forum
smutno jak ktoś odchodzi....a zaglądnąć i pobajerować zawsze można.Tak to prawda pieniądze to nie wszystko: zdrowie, szczęście i dopiero kasa. Powodzenia mendes
Big Lebowski / 2007-06-09 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zycze Ci powodzenia i Pozdrawiam..
mendes / 2007-06-09 20:05 / Bywalec forum
Dziękuje.Nie mam czasu stale obserwować giełdy,ale zaglądac zawsze będę,trend trzeba śledzić.Może was znajde w innym kąciku:)
Big Lebowski / 2007-06-09 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zaskoczeniem jest japonczyk T. Sato.. 3ci czas ma - ta siermiega zawsze byl na koncu..
Big Lebowski / 2007-06-09 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pokazywali wlasnie kibica z polska flaga - wlasciwie z orlem..to mile...
mendes / 2007-06-09 19:32 / Bywalec forum
Elegancko sie prezentował.Człowiek czuje się dowartościowany.Teraz takie czasy,że można głośno powiedzieć ,że jestem z Polski.A kiedyś cichutko i z kompleksem
mendes / 2007-06-09 19:03 / Bywalec forum
Dzień dobry ślicznym Paniom i witaj Bigu.No to zaczęli.Myśle ,że Kubice już pech minął.
Patii-ja jestem juz po truskawkach ze smietaną.Mniam....
Force Kubica:)
Big Lebowski / 2007-06-09 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mendes .. moze bedzie dobrze Heidfeld ma problemy..
mendes / 2007-06-09 19:09 / Bywalec forum
Bigu.Co można zmieniac w bolidach?Chodzi mi np.o kąt ustawienia owiewek,czy jak to się nazywa:) Bo sa ściśle ustalone parametry bolidów-prawda?
Big Lebowski / 2007-06-09 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kubica jak na razie 5ty czas - wiec moze w drugiej rundzie poprawiac..co do zmian to chyba tylko owiewki - bo do kazdego toru auto jest inaczej przygotowywane..
patii / 2007-06-09 18:51 / Bywalec forum
kocham truskawki, a że są to owoce sezonowe idę robić deser z cukrem i dużo śmietany!!! Póżniej pomyślę o odchudzaniu.ćzęsto mam tak jak Skarlet z "Przeminęło z wiatrem"-problemy odkładam na nieokreślony termin!!!!
patii / 2007-06-09 18:43 / Bywalec forum
Ludzie ja mam pomysł- nie dajmy zamknąć tego kącika i to my będziemy Biga zapraszać !!!!!
ale / 2007-06-09 19:17 / portfel
popieram -tylko ,żeby dal się zaprosic....a raczej uprosic
patii / 2007-06-09 19:29 / Bywalec forum
no cóż trzeba wziąć i popracować nad tą sprawą!!!
patii / 2007-06-09 18:03 / Bywalec forum
czytam sobie forum Monej i wypowiedzi TaSa o kolekcjonerstwie..Stwierdzam,że wyrzucam duże pieniądze na śmietnik.Ja dostaję prospekty samochodów np.Toyota, gdyż jestem ich klientką, do domu i jakie jest moje zdziwienie, że na allegro za to płacą i to dużo!! Ostatnio jak robiłam w domu remont to również ksiązki rozdałam ludziom i to białe kruki typu "Grona gniewu" , "Szatańskie wersety" i dużo, dużo innych.A tu okazuję się, że na wszystkim można zarobić. Jeszcze mam skarbonkę i od wielu lat do niej nie zaglądam. Ale jak tak to już jej nie oddam!!! Ha ha
TaS / 2007-06-10 00:20 / Tysiącznik na forum
z tymi prospektami wielu ludzi to śmieszy - ale działając na większa skalę (znam gościa z Norwegii, który obraca tymi katalogami w tysiącach Euro) można nieźle zarobić :)

bycie chomikiem dobra rzecz, a oglądanie pięknych samochód to jak obcowanie ze sztuką - np właśnie patrze sobie w prospekcik Bentleya ;)
Big Lebowski / 2007-06-09 18:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Patii - Szatanskie Wersety - chcesz zeby Cie islamisci zaatakowali ?
patii / 2007-06-09 18:15 / Bywalec forum
ciii, zapomniała, że był wyrok śmierci..
patii / 2007-06-09 18:22 / Bywalec forum
ogólnie to jestem szczęśliwa,że burki nie muszę nosić, a nawet spodnie mi wolno ubrać.Byłam na gościnie u rodziny armeńkiej.Ja siedziałam przy stole i piłam nawet drinka/profanacja/ a wszystkie ich kobiety siedziały gdzieś tam z tyłu. Ale mi było głupio!!To było w Niemczech. A oni byli azylantami, ale takimi ustawionymi już
Big Lebowski / 2007-06-09 18:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No przyznam ze oni - klada duzy nacisk na dycypline...he he..
patii / 2007-06-09 18:32 / Bywalec forum
hmm jaka dyscyplina. Dla mnie to zacofanie i poniżanie kobiet. Ale widać, że są konsekwentni, bo nawet zmiana kraju ich nie powstrzymuje. Taka tradycja..O Turkach nie wspomnę.Jeden na ulicy w Niemczech centralnie chicał mnię kupić i nie przeszkadzało mu,że propozycję składał mojemu mężowi. Sorry, że nie o giełdzie, ale dziś luzik. A to może dlatego, że Turki ponoć lubią blondynki... Ha ha
Big Lebowski / 2007-06-09 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz Patii - ale nie moge sie powstrzymac od smiechu - a ile proponowal... he he.. odbierz to jako zart..sorry..
patii / 2007-06-09 18:41 / Bywalec forum
wiesz, aż mi wstyd, bo chyba jestem więcej warta jak jakieś tam 2000 marek/wtedy jeszcze były/ Proszę nie zadawać mi takich pytań , bo się kompromituje, a tu tylu mądrych ludzi i ja znowu wyjdę na głupią blondynkę. Ha ha
Big Lebowski / 2007-06-09 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przepraszam nie chcialem Cie urazic , dlatego pisalem odbierz to jako zart..pokusa taka byla ze nie moglem sie powstrzymac.. jeszcze raz sorry..
patii / 2007-06-09 18:46 / Bywalec forum
ha ha wcalę się nie gniewam!!! A na Ciebie to już nawet nie potrafię
Big Lebowski / 2007-06-09 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedno Ci moge powiedziec - to nie jest bialy kruk , to jest - czarne kruczysko...:-)))
patii / 2007-06-09 18:25 / Bywalec forum
no a teraz mam następne czarne kruczysko!!! 25.06 split
patii / 2007-06-09 14:50 / Bywalec forum
jak wchodził na GPW gadulec i trochę o nim czytałam.To oni dużo by zapłacili aby mieć społeczność internetową wokół swojego programu, a Ty masz nas nie płacąc złotóweczki i co??
Big Lebowski / 2007-06-09 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jednym slowem Patii mam Skarb..
Big Lebowski / 2007-06-09 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przygladalem sie dzisiaj wykresowi Dow Jones - moim zdaniem zeby dalej roslo powinien spasc ponizej 13250 pkt to jest minimum a najlepiej zeby ponizej 13000pkt to wowczas jest szansa na dluzszy wzrost - jezeli tego nie uczyni to wedlug mojej oceny wzrost bedzie do zakonczenia polrocza ..Sytuacje euro - dolar opisywalem wczoraj wiec nie bede sie powtarzal, rynki sa w stanie silnego wykupienia i do dalszych wzrostow jest potrzebna - albo silniejsza korekta lub dlugotrwala plaska korekta - osobiscie sklaniam sie do drugiego wariantu..Nadchodzacy tydzien bedzie sie charakteryzowal spora zmiennoscia nastrojow i powinny byc spore obroty .. Ciekawe moze byc zachowanie inwestorow zagranicznych - na ostatnim wygaszaniu kontraktow - przechytrzyli - moim zdaniem krajowych ( orlow ) czy tym razem tez tak bedzie i jezeli to w ktora strone ? Czerwiec moim zdaniem bedzie zakonczony na wysokim poziomie indexow..
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 13:50
nie da sie czytac kacika bez chusteczki.... lzy same sie cisna do oczu....

poobserwowalam wykresy i sadze, ze liderem wzorstow moze ponownie stac sie budowlanka. wyraznie widac, ze papiery sa zbierane, a konsolidacja dobiega konca. Nie zdziwie sie, jesli wzrosty w tym sektorze zobaczymy juz od poniedzialku.
Po szalonych wzrostach na gieldowej smieciarni widac, ze fundom cholernie sie spieszy, porocze musza zakonczyc dobrymi wynikami, a caly maj maja do odrobienia.
Nie ukrywam, ze wydaje mi sie iz liderem wsrod liderow bedzie jeden z bardziej zgnebionych i ukiszonych papierow budowlanki - MSZ.

Co do sytuacji na rynku: kiepskie mam przeczucia, oj kiepskie.....
warren buffet / 2007-06-09 15:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
korekty nie było od roku, jak rynek pojdzie w dół to zadna budowlanka sie nie ostanie
patii / 2007-06-09 15:45 / Bywalec forum
a budowlanka i tak już swoje frycowe zapłaciła, ale ja się nie znam a już Twojego słowa nie ośmielę się podważyć. Pozdro....
warren buffet / 2007-06-09 16:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oj coż moje słowo jest warte w zestawieniu z tą szulernią... chodzi mi tylko o to, ze jak będzie trzepanie to raczej szerokiego rynku - ale moge sie mylic.

a wracając do frycowego budowlanki - dostała za euforie. poprostu.
patii / 2007-06-09 15:42 / Bywalec forum
Warrenku powiem tak, często mówisz siedzieć na d....i gdybym tak robiła i nie ruszała akcji od początku swojego inwestowania to mogłaby się pochwalić dużo lepszymi wynikami inwestowania!!! A, że czytam Wasze fora to często wpadam w panikę i robię głupstwa..
warren buffet / 2007-06-09 17:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
przykro mi, zwłaszcza jesli to pod osłoną moich postów tak zdecydowałaś. ja czekałem na dupie w 2006. teraz jest za nerwowo i hulaszczo. ale ogolnie na giełdzie ( długodystansowce ) powinno sie siedzieć na 4 literach...
patii / 2007-06-09 17:08 / Bywalec forum
no coś Ty warren to absolutnie nie do Ciebie.Wiesz,że Ciebie lubię.to moje emocje!!!
warren buffet / 2007-06-09 21:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nawzajem, pozdrawiam ! =)
patii / 2007-06-09 14:18 / Bywalec forum
Witaj ślicznooka. Ja też bardzo żałuję, że Big postanowił zamknąć swój kącik...Też mówię jak wielu tu zaglądających, że pomagał swoim wypowiedziami bardzo. Tu mam śmiałośc nawet się odezwać, bo atmosfera kameralna. Nie ma awantur, obrażania,można czegoś się dowiedzieć, nie jak na głównym forum!!!! Inwestuję od niedawna i nie znam się jeszcze tak jak Wy, więc czytając Was też dużo korzystam....Co do budowlanki mam takie samo zdanie jak Ty. Mam Msz i wcale się nie martwię o ten papier..
Pozdrawiam
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 14:21
witaj Pati, gratuluje wytrwalosci na Msz, niewielu sie to udalo, czy udaje... oby zostalo nam wynagrodzone)))
a takiego miejsca jak to, juz nie bedzie. ogromnie mi szkoda((
pozdrowka
Big Lebowski / 2007-06-09 14:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu ... Pozdrowionka..
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 14:15
pozdrowionka Bigu, do poczytania, uslyszenia, zobaczenia :))))
juz czuje sie zagubiona.....
Big Lebowski / 2007-06-09 14:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kiedy wrocisz do internetu ?.. nie zginiemy - damy sobie rade Malgosiu..
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 14:24
Bigus, nie wiem. Serwisanci w mojej telefonii strajkuja, po licznych interwencjach powiedzieli, ze MOZE po 18 czerwca.. rece mi opadaja...((((
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 14:26
musze uciekac. nie wiem, czy dam rade byc jutro na Twoim benefisie, wiec juz dzis powiem DZIEKUJE.
Bardzo sie ciesze ze ten kacik funkcjonowal choc przez chwile.
Fajnych ludzi tu poznalam - wszystkich pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2007-06-09 14:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczerze mowiac - stesknilem sie..:-)))
slicznooka cafe / 91.9.173.* / 2007-06-09 14:27
szczerze - ja tez!!!!
TaS / 2007-06-09 13:44 / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu,
piszę do Ciebie drugi raz w życiu (za pierwszym objechałeś mnie, jak trzy dni po ogłoszeniu euro2012 pisałem, że to koniec wzrostów na MSXach, MSZtach itp). Mam takie pytanka (jestem raczej niewtajemniczony w Twoje mini forum):

1.wyczyszczenie Twojego portefle oznacza, że robisz sobie wakacje? Czy moze czekasz na korekte? ;)
2. dlaczego to wszystko robisz? Dlaczego dzielisz sie z innymi swoja wiedza? zmieniłeś (poprawiłeś) moje zdanie o ludziach zajmujących się rynkiem finansowym... nie muszą być zamknieci i niedostepni...

jestem człowiekiem z małym doświadczeniem giełdowym i dzieki Twoim niektorym postom wiele sie nauczylem, dziekuje :)

PS a z MSXami itp miałem racje - zaczely spadac wtedy :D
Big Lebowski / 2007-06-09 14:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj TaS.. nie przypominam sobie zebym Cie objechal - jezeli cos takiego sie zdazylo - to przepraszam - mysle ze musialem Cie wowczas zakwalifkowac do osob - ktore nagminnie zajmowaly sie wazeniem cegiel - z tego co pamietam podawano ze cegla wazy 2,5 kg- to tak dla przypomnienia..co do wyczyszczenia portfela podawalem wczesniej info - ze w przyszlym tygodniu beda wachania i ze to raj dla spekulacji..Swoja wiedza dzielilem sie od wrzesnia tak ze zadna nowosc..Obecnie skupiam sie na biznesie i moj portfel bedzie juz niedostepny - komentarzy tez wiecej nie bede pisal..Miales racje - gratuluje wyczucia.. Pozdrawiam..
TaS / 2007-06-09 14:19 / Tysiącznik na forum
pisałeś cos o GDRach jeśli dobrze pamiętam ;)

to nie było wyczucie od zdrowy rozsądek kogoś nowego - choć gratuluje wszystkim zarobku :)

no cóż, więc powodzenia w biznesie :)

a ja wracam do nauki, ale nie giełdy tylko prawa konstytucyjnego :D
patii / 2007-06-09 14:28 / Bywalec forum
prawo konstytucyjne to przedmiot najnudniejszy ze wszystkich jakie są na tym kierunku, chociaż studia ciekawe..niestety nie skończyłam. Tony książek do czytania, a ja miała inne sprawy w głowie. Ach głupia ty, głupia ty /to o sobie/
TaS / 2007-06-09 14:32 / Tysiącznik na forum
hmm. Konst - ciekawa sprawa ale nie wiem czy najciekawsza :) ja czekam na karne i cywilne. Najpraktyczniejsze jest wykroczneiowe (kazdy placi mandaty :D)
patii / 2007-06-09 14:38 / Bywalec forum
karne dla mnie było smutne,bo to poważne przestępstwa a cywilne to już bardzo fajne i ciekawe: na kolokwiach wykładowca dużo nam śmiesznych i ciekawych ludzkich spraw opowiadał. Historia prawa rzymskiego -dużo czytania i uczenia, ale ciekawa.Dla mnie to już przeszłość,jeszcze tylko skrypty zostały i gdzieś na strychu indeks
patii / 2007-06-09 14:46 / Bywalec forum
hej TaS-ja studiowałam w harmoszce. Mówi Ci to coś?
TaS / 2007-06-10 00:24 / Tysiącznik na forum
niestety nic mi toto nie mowi... przykro mi :/
raffik / 2007-06-09 12:41 / Bywalec forum
Dzien doberek Bigu i wszystkim obecnym.Jednak to co piekne musi sie zakonczyc i kacik powoli sie konczy ,szkoda.Money musi sie zastanowic czy nie zamknac wszystkich portfeli,tak tak ogromna wiekszosc wpisow miala miejsce TUTAJ.Popatrz Bigu ilu nie pisalo a czytalo,chyba sam jestes zaskoczony.Mam nadzieje ze znajde Ciebie od czsu do czasu na Parkiecie no ale to juz nie to samo.
Big Lebowski / 2007-06-09 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Raffik.. Pozdrawiam..
bmr / 2007-06-09 11:25
Witaj Big i Jego gieldowa "rodzinko"

od pewnego, krotkiego niestety czasu zajmuje sie inewstowaniem, na razie w fundusze. Przynosi mi to troche zyskow i duzo wiecej satysfakcji :) Przez przypadek, szukajac informacji o analizie technicznej natknalem sie na Twoj kacik i od tego dnia sledze wpisy kazdego dnia. Przyznam, ze Wasze fachowe rozmowy przyprawiaja mnie o bol glowy bo wiekszosci skrotow, rowniez myslowych nie rozumiem, ale inspiruje mnie to do szukania i jeszcze bardziej motywuje do inwestowania. Jestes fachowcem od tych spraw i ktoregos dnia chcialbym tak swobodnie jak Ty poruszac sie po gieldzie. Na razie planuje zaopatrzyc sie w "analize techniczna rynkow finansowych" pana Murphy'ego i postudiowac. Zaluje ze nie bedzie Ciebie juz tutaj na forum, zawsze mozna bylo podejrzec, podpytac... Zycze powodzenia

Pozdrawiam!!!
Big Lebowski / 2007-06-09 11:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bmr.. zycze powodzenia i Pozdrawiam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy