Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
serhio / 2007-06-08 17:53 / Bywalec forum
Drogi Bigu, jako że od poniedziałku ma nie być już tego kątka, ja zaś wyjeżdżam i nie będę mógł już popełnić tu wpisu, składam Ci dzięki serdeczne za stworzenie tego miejsca. Zagladałem tu codziennie - mam więc swoje 5 groszy w liczniku odwiedzin tego potfela :). Zawsze wynosiłem jakąś naukę, sam wniosłem niestety niewiele. Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich stałych bywalców, zdrowia winszuje.. i być może do zobaczenia w innym miejscu!

Z góralskim przytupem, Serhio.
Big Lebowski / 2007-06-08 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrowienia serdeczne .. baw sie dobrze..
Big Lebowski / 2007-06-08 17:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz - kregle , kregle... bawcie sie dobrze...
Big Lebowski / 2007-06-08 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja jak dla mnie nadal obserwacyjna - rozstrzygajace sesje w przyszlym tygodniu..Jak wiadomo gdy wiedzmy tancza towarzysza im wielkie obroty i kolory zmieniaja sie wielokrotnie czerwonego na zielony i na odwrot,widac ze na GPW nie wszyscy byli obecni tak wiec prawdziwe manewry odlozone na przyszly tydzien, to ze w USA i europie w tej chwili sa niewielkie wzrosty nalezy interpretowac jako - odreagowanie sporych spadkow w ktorych nasza gielda w pelni nie uczestniczyla..Wedlug przewidywan niemieckich specjalistow Dax spadnie jeszcze okolo 5 % - najbardziej niedzwiedziej analizy dla dax nie bede przytaczal..Nadal twierdze ze czerwiec zakonczymy na przyzwoitych poziomach..ale wiedzmy musza najpierw swoje wytanczyc.. ja zaczynam swoje lowy w polowie przyszlego tygodnia..
Indy / 2007-06-08 15:56 / Bywalec forum
hmm Big czy mój post o mailu został zignorowany celowo czy też niezauważony ... ;)
Big Lebowski / 2007-06-08 16:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie zostal zignorowany - w czasie sesji koncetruje sie na sesji - chcailem wieczorem odpisac - oczywiscie ze mozesz pisac..
Indy / 2007-06-08 16:15 / Bywalec forum
rozumiem i dziękuję :)
dsz12 / 2007-06-08 15:17 / Bywalec forum
witam!!
big a co myslisz o stx ??
dzisiaj go spieniężyłem na poziomie 7 zl , myslisz ze dobrze zrobiłem ??
pozdro
Indy / 2007-06-08 14:47 / Bywalec forum
poszło małe dt na msz ,na piwo będzie :)
warner / 2007-06-08 15:01 / portfel / "Wieczny optymista"
witaj Dude co myslisz o MSZ??
Big Lebowski / 2007-06-08 15:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - silny papier - mysle ze ta korekta mu krzywdy nie zrobi..
warner / 2007-06-08 15:10 / portfel / "Wieczny optymista"
dzieki, chcialem potwierdzenia swojej opinii, dzisiaj chyba zakonczy na plusie co mu sie nie zdazalo od dluzszego czasu, zawsze go ktos wyciagal pod koniec sesji, ale jakos za kazdym razem lekki minus, jeszcze raz dzieki pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-08 14:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg obroty beda w przyszlym tygodniu , teraz zo tylko przygrywka..
Jarg / 2007-06-08 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewno, Dude. Ale i tak jest całkiem, całkiem... oczywiście, jak na długi weekend.
Big Lebowski / 2007-06-08 14:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy bedziesz mial dzisiaj sluchawki.. ?
Jarg / 2007-06-08 13:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pomimo długiego weekendu, obrót jest dość zaskakujący. Widocznie grubaski, choć zapewne pojechali wypocząć, ale jednak laptopiki ze sobą zabrali he, he... :-)

PS. Mamy nowego księcia spekuły... Pcguard :-)
Jarg / 2007-06-08 13:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wykluczone! :-) Dlatego tylko książę :-)
Big Lebowski / 2007-06-08 12:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dax w najblizszych dniach powinien sie otrzec o 7300 pkt. to bylby spadek od szczytu okolo 10%.. wowczas niedzwiedzie zamienia sie w bykow..
człowiek znikąd / 2007-06-08 13:11 / portfel / "Trillium"
Witaj Bigu i pozostali
WIG20 dotknął 3600 z tego co piszesz zakładasz że spadnie niżej - skoro DAX ma byc tak nisko; do ilu przewidujesz spadek Wig-u 20 jeżeli to nie tajemnica?
Pozdrawiam
michallewoc / 2007-06-08 12:20 / portfel / Bywalec forum
bigu na BBidev ida duze pakiety na s -jak myslisz czyżby ktoś większy wysprzedawał akcje?
Big Lebowski / 2007-06-08 12:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w takie dni przewala sie zawsze duzo akcji - duzi sprzedaja i duzi kupuja - a drobnica patrzy z rozdziawonymi ustami..Tak zawsze bylo i bedzie..
Big Lebowski / 2007-06-08 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obroty na gieldzie niemieckiej sa znaczne - tzn. sa znacznie powyzej sredniej - to oznacza i potwierdza ze wiedzmy juz tancza..i bedzie to trwalo jeszcze kilka dni..Na GPW - to dopiero sie zaczyna - widze po chumorach inwestorow - nikt tego nie bierze na powaznie..hm..
Senior / 2007-06-08 12:40
Witaj Bigu,
Jestem czytelnikiem Twoich info od 8 miesięcy. Czytam w późno w nocy, więc siłą rzeczy nie uczestniczę w dyskusji. Teraz, gdy zamykasz swój kącik, chciałem Ci złożyć uznanie, za „uczty biznesowe” którymi raczyłeś innych, mniej doświadczonych. Mam nadzieję, że kiedyś znów będę mógł przeczytać Twoje spostrzeżenia. Pozdrawiam. Sukcesów nie życzę, gdyż zapewnisz je sobie sam.
Big Lebowski / 2007-06-08 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje i Pozdrawiam...
promyk / 2007-06-08 12:06 / portfel
Jeszcze jednego do końca nie rozumiem. Obserwując np: poprzedni rok widać, ze giełdy spadały praktycznie do końca (16.06.2006). Teraz piszesz ze "wiedzmy juz tancza" co logicznie wskazywało by na spadki do piatku (w tamtym roku również w piatek były spadki). Tymczasem w jednym z poniższych postów pisaleś że czas na wywalenie akcji był w środę, a w piatek bedzie juz troszkę za późno...może taniec wiedź powinienem rozumieć jako wachania...ale jesli nawet to wnioskuje, że beda to wachania spadajace...tak wiec dlaczego dzisiaj jest troszkę za późno ( chyba ze znów odnosimy to do cen ze wtorku a nie z piatku przyszłego tygodnia-:) Proszę o rozjaśnieninie:D
risky bez logowania / 83.27.159.* / 2007-06-08 11:56
Cześć Bigu...cóż...taki naród :) Zobacz co dziś rośnie...to trochę obala Twoją teorię o tym, że słabe spółki zostaną zweryfikowane :) Spójrz które spadają najmocniej...i wyszystko jasne to nie giełda to szulernia :))
Big Lebowski / 2007-06-08 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky .. gielda nie weyfikuje - podczas jednej sesji - w czasie takich sesji - dobre walory sa wyrywane - w kiepskie walory ubiera sie naiwnych..Pozdrawiam..
promyk / 2007-06-08 11:43 / portfel
Witaj Big. Czy kontrakty na każdej giełdzie, ew. każdej większej kończą się w tym samym czasie?
Big Lebowski / 2007-06-08 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tego waloru nie musisz sie obawiac - troche sie przemieli ale trend moim zdaniem nie jest zagrozony..
michallewoc / 2007-06-08 11:38 / portfel / Bywalec forum
bigu kupowalem IDM po 19,30 dosyc późno ale liczylem na utrzymanie trendu wzrostowego-dzisiejszy spadek uważam za dosc spory na poziomie 5 proc. czy widzuisz zagrożenie dla utrzy,mania ww. ttrendu-dzieki za odpowiedz.
michallewoc / 2007-06-08 11:37 / portfel / Bywalec forum
bigu kupowalem IDM po 19,30 dosyc późno ale liczylem na utrzymanie trendu wzrostowego-dzisiejszy spadek uważam za dosc spory na poziomie 5 proc. czy widzuisz zagrożenie dla utrzy,mania ww. ttrendu-dzieki za odpowiedz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy