Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
michallewoc / 2007-06-08 11:36 / portfel / Bywalec forum
bigu kupowalem IDM po 19,30 dosyc późno ale liczylem na utrzymanie trendu wzrostowego-dzisiejszy spadek uważam za dosc spory na poziomie 5 proc. czy widzuisz zagrożenie dla utrzy,mania ww. ttrendu-dzieki za odpowiedz.
Jarg / 2007-06-08 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Europa zachowuje się dzisiaj dość spokojnie. Wygląda na to, że nasza podłoga odrabia na razie "zaległości" z czwartku :-)
Big Lebowski / 2007-06-08 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg - nie daj sie uspic - to bedzie sie przewalac - falami .. europa cala wczoraj miala spore minusy - dzisiaj czesciowo odreagowuje - ale to nie koniec..
Jarg / 2007-06-08 09:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Dostałeś moją emalię?

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-06-08 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. otrzymalem - wieczorem bede dzwonil do Ciebie .. Pozdrawiam serdecznie..
Indy / 2007-06-08 10:20 / Bywalec forum
hmm Big wiem ,że jestem tu od niedawna... i moja wiedza jest na razie ...:(
ale to było jedyne miejsce gdzie się mogłem czegoś nauczyć...
mam takie nieśmiałe pytanie: może i ja mógłbym coś czasem do Ciebie napisać ?
michallewoc / 2007-06-08 09:09 / portfel / Bywalec forum
Witaj Dude-masz moze do polecenia jakies publikacje odnosnie iwestycji w papiery wartosciowe?
Big Lebowski / 2007-06-08 09:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - polecam przeczytanie jakiejkolwiek ksiazki Andre Kostolany..Pozdr..
bert / 2007-06-08 09:47 / Bywalec forum
witaj Bigu i witajcie kącikowicze,
Twoje wyjście z papierków we wtorek to poprostu mistrzostwo , ciekawe jak długo będę się uczył żeby mieć takie wyczucie ja Ty ... na razie zapowiada się loooooongterm mam Zdzicha, CSG i BBID, jak myślisz za 2,3 miesiące wrócą na wyższe poziomy czy wywalić jak trochę wzrosną? na razie liżę rany bo nie potrafiłem ciąć strat jak były jeszcze akceptowalne..
Big Lebowski / 2007-06-08 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bert .. akcje wroca na wyzsze poziomy - ale spadki beda kontynuowane takze..Pozdrawiam..
kazelot / 2007-06-08 08:34 / Tysiącznik na forum
No to jazda.Trzymajcie rynek,ja jadę się pławic w bałyckim mazucie:)Zlecenia powystawiane zobaczymy
Indy / 2007-06-08 09:15 / Bywalec forum
udanego wypoczynku :)
Big Lebowski / 2007-06-08 08:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy czytajacy dzisiejsz komentarz p. Marka - moga dostac zawalu serca czytajac tylko sam tytul..A jak wiadomo nic takiego sie nie dzieja - korekta byla oczekiwana i towarzyszy ona wzrostom i jest ona chlebem powszednim..Wiadomo nie od dzisiaj ze w przypadku wygaszania kontraktow ( wiedzmy ) wastepuja silne turbulencje na rynkach calego swiata, kontrakty wygasaja 15 czerwca - ale z powodu ciaglych wzrostow - czesc inwestorow realizuje zyski juz wczesniej- zabezpieczajac sie przed - stratami..w przyszlym tygodniu beda wymiany akcji przy silnych wachaniach i moim zdaniem wielkich obrotach na wybranych walorach - jest to normalne zjawisko znane wiekszoci inwestorow - lekcewazone przez wielu..
ABOR / 2007-06-08 08:00 / Tysiącznik na forum
Tak naprawdę to nie mam nic do powiedzenia ale przeczytałem parę postów wstecz i nostalgia mnie dopadła
kurde złapałem się na tym, że przestałem czytać artykuły analityków a dzień zaczynałem od forum.
a gospodarz Big (wyobrażam go sobie jako człowieka w wieku średnim ale z pazurem - znaczy chodzi w kowbojkach, je pizze, jak pije to do dna, jak się bawi to na całego, słucha panka, lubi się bić, na giełdzie ważniejsza jest adrenalina niż zarobki - ale to takie tylko wirtualne wyobrażenie i pewnie już z nim zostanę) mertytorycznie jest wielki.
Pytania odnośnie giełd (piszę w liczbie mnogiej bo nie chodzi przecież tylko o nasz grajdoł GPW) traktuje zawsze z odpowiedzialnością nie zbywa, nie szydzi z błądzących (jak na przykład ja), a jak komuś udało się zadać wyjątkowo infantylno-głupio-zabawne pytanie po prostu dyplomatycznie nie odpowiada.

taki pean zanim zamkniesz (odpublicznisz portfel)
Pozdrawiam i sukcesów życzę
Big Lebowski / 2007-06-08 08:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje i Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-06-08 07:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
kazelot / 2007-06-08 00:25 / Tysiącznik na forum
STALOWY DOMINATORZE
Tak jak kiedyś wspominałem mój post był całkiem przypadkowo pierwszym w komentarzem w Twoim portfelu-jeszcze nie było podforum.Jutro,a właściwie już dzisiaj jadę nad morze i nie będę pisać.To jest więc mój ostatni wpis tutaj(a może.....)Dziękuję Tobie za wiele dobrych rad(na razie nie ogłosiłem upadłości),a wszystkim podforumowiczom za miłe chwile tu spędzone wspólnie.Ok.12 będę przejeżdżał przez Szczecin od strony Gorzowa w stroną Międzyzdrojów.Jak będziesz stał gdzieś na trasie to miej ciemne okulary,moherowy czarny beret i machaj żółtą chusteczką:)))))))))))).
Dobranoc wszystkim
Big Lebowski / 2007-06-08 07:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazelot - na okulary i chusteczke - zgoda bede machal - co do nakrycia glowy hm.. nigdy nie nosze .. Pozdrawiam..
wuerka / 2007-06-08 00:34 / Tysiącznik na forum
kazelot, moherowy beret jest tylko dla wybrańców...
ale słyszałem , że to wszystko z wilgoci może się robić...
suszarka w ręku i jesteś gościu
hej
Big Lebowski / 2007-06-07 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
patii / 2007-06-07 22:56 / Bywalec forum
Biguś bo Cię oficjalnie na forum nawyzywam. Widzisz, że wielu Ciebie potrzebuje.Nie chcesz nas skazać na bankiera.He he!!!!
Big Lebowski / 2007-06-07 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Patii .. jezeli chodzio Ciebie to wiesz ze nie masz problemow - wszystkim innym zalecam wakacje do konca wrzesnia..
Big Lebowski / 2007-06-07 22:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spadki takie jak mamy obecnie wywoluja o czesci inwestorow - najnizsze instynkty - nikt juz dobrego slowa nie przeczyta na forum tylko katastroficzne komentarze , robia to inwestorzy ktorych okreslam mianem gawedziarzy - ktorzy i tak tych spadkow nie wykorzystaja - jak zwykle zreszta .. korekta ta byla przewidziana wielokrotnie pisalem ze wiedzmy zaprosza do tanca - i nie bylo to straszenie tylko -ostrzezenie.. Inwestorzy majacy akcje o solidnych fundamentach - maja ta przewage ze rynek zrobi weryfikacje walorow i badziewia - wyceni prawidlowo..na szczescie ja sie brzydze badziewiem co wielokrotnie dawalem to do zrozumienia - gdyz dobre walory zawsze sie obronia same..Korekty na gieldzie to chleb powszedni - i trzeba z tym zyc..tragedi nie widze i w przyszly piatek przewiduje juz wzrosty.. jednak do jesieni przewiduje spadki lub stagnacje - po zakonczeniu polrocza - nalezy zrobic wakacje lub urlop do inwestowania nalezy powrocic pod koniec wrzesnia..
wuerka / 2007-06-07 22:49 / Tysiącznik na forum
Bigu, spadki spadkami, ale dlaczego wyszedłeś z tych najlepszych spółek- wybacz mi pytanie, ale ja się na tym mało znam..., bo pewnie dobre walory zawsze się obronią same?
wybacz Bigu, ale jeżeli piszesz, że w przyszły piątek przewidujesz wzrosty, a do jesieni przewidujesz spadki lub stagnację, a najlepiej do inwestowanie wrócić pod koinec września
to gdzie tu są ręce a gdzie nogi
z nieustannym szacuniem, andrzej
Big Lebowski / 2007-06-07 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To oznacza ze przewiduje od przyszlego piatku dwa tygodnie wzrostow - z wszystkich walorow z ktorych wyszedlem , mam szanse tzn. jestem pewien ze odkupie te walory w przyszlym tygodniu taniej..i tu wlasnie sa rece i nogi - do konca czerwca cokolwiek zarobie i robie sobe przerwe..Pozdrawiam Andzej..
modliszka / 2007-06-07 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
"do konca czerwca
cokolwiek zarobie i robie sobe przerwe..Pozdrawiam Andzej.. skomentuj "

(0)(0) ...Big znasz mnie, wiesz czemu się dziwie....zbaraniałam...
Big Lebowski / 2007-06-08 08:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magda - mysle , mysle i nie wiem o co chodzi.. Pozdrowionka..
wuerka / 2007-06-07 23:24 / Tysiącznik na forum
Bigu : sam zauważ- "mam szansę, -jestem pewien", to jest różnica, którą masz w rękach słowa złego nie mogę powiedzieć..- Csg mam nadzieję, że zostawiamy z boku...
a jak hamburgery spadą trochę do dołu, to co niby, przestaniesz pisać...
BIGU, JEŻELI KTOŚ MYŚLAŁ, ŻE JESTEŚ SPRAWDZALNY W 100 %, TO NIECH SIĘ NA KASZTANY BUJA...
rozumiem, że czasem warto byc konsekwentnym, ale sam ani trochę bym się czuł odpowiedzialny za to, co nam na tych NaSDQAch sie dzieje
i takich spokojnych snów Ci życzę
hej, andrzej
Big Lebowski / 2007-06-07 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mialo byc Pozdrawiam Andrzeja..
wuerka / 2007-06-08 00:11 / Tysiącznik na forum
dziękuję Bigu
daj spokój Bigu z tym andrzejem
ważne, żebyśmy Bigu spróbowali przelać nasze skromne możliwośći na konkretnych ludzi- na dzieciaki najlepiej
a reszta to są już NASDAQui
a Nasdaqi niech połykają hamburgerów na maxa
cały jestem za., żeby coś z tym zrobić..
może to nie postępowe, ale zapraszam na 26.czerwca do Łodzi na Pogodno
i nie mam wiecej do powiedzenia
może to nie być popularne, ale i tak wiesz Bigu, co ja na to
spokojnej nocy i poranka życzę
hej
wuerka / 2007-06-07 23:29 / Tysiącznik na forum
no i tak najważniejsze, że jutro- mam nadzieję- słońce zaświeci
zapraszam na świeźe powietrze
hej, andrzej
wuerka / 2007-06-07 22:51 / Tysiącznik na forum
"szacunkiem" oczywiście, hej
raffik / 2007-06-07 20:42 / Bywalec forum
No i po urodzinach. Coby nie powiedziec to srodek tygodnia przynajmniej u nas to nie maja przelozenia na nasz portfel,ja nie zaluje i tak bylo milo..Bigu znowu zadaje pytanie czy moge w poniedzialek do ciebie zagladnac?
Big Lebowski / 2007-06-07 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W poniedzialek moj portfel - przestanie byc publiczny a co za tym idzie - podforum nieczynne..
wuerka / 2007-06-07 22:11 / Tysiącznik na forum
Bigu, szczerze, ale jak zwykle niesromnie, chciałbm Cię spytać, co Tobą powoduje:
CSG- na razie się nie udało- sam miałem- wyszedłem( wiem, że miałeś straty)- pewnie niedługo wejdę
mogę zrozumieć, że czujesz się za niektóre- napiszę wprost- "nasze decyzje" trochę odpowiedzialny- nikt nie jest nieomylny
ale chyba każdy takie ryzyko pejmował
Zrozum, że jesteś dla nas GURU i KROPKA!!!
i mam w nosie to, czy Stany pójdą 1,5 % w górę czy w dół 2 % : ja wiem, że jest Bigu, którego zawsze WARTO posłuchać i zdanie przemyśleć- wiem, że to nie jest dla Ciebie bez znaczenia, bo inaczej by Cię tutaj nie było...
wiem, że to może trochę infantylnie zabrzmieć
mam już parę latek(32) i wiem o czym mówię
i powiem szczerze: nie widzę tej strony bez Ciebie, choć wazelinarz za mnie jak z koziej dupu trąbka
a ,co myślę: choć Cię znam tylko odrobinę: sam nie widzisz konkretnego powodu żeby stąd odejść:
1.straty odrobisz- tego jestem pewien
2.pieniędzy Ci i tak nie pożyczę...
a na piwo do Łodzi i zawsze serdecznie zapraszam

no i na tyle
z wielkim szacunkiem , andrzej
Diesel_OK / 2007-06-07 22:10
ooo szkoda, Ty Big to spox koles jestes, takie wrazenie odnosze czytajac Twoje posty, szkoda ze portfel ukryjesz.... no nic zielonego zycze! :)))
malgosia25 / 2007-06-07 21:45
witaj Big! zmartwiles mnie swoim odejsciem :( juz nie bede mogla pytac sie Ciebie o rade, przegladac Twoich postów itd. w wielu sytuacjach pomogles mi w trudnych decycjach... za co Ci serdecznie dziekuje. zdodnie z Twoja rada wyjezdzam juz na wakacje, ale czy po powrocie moge pozwolic sobie na napisanie do Ciebie?
z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2007-06-07 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu .. ciesze sie ze posuchalas mojej rady i robisz sobie wakacje- jak juz wielokrotnie pisalem wszystkie Malgosie to bardzo madre dziewczyny.. - mowie powaznie..co do pisania w moich postach znajdziesz moj adres email - zawsze mozesz napisac - bedzie mi milo.. Udanego wypoczynku - bez myslenia o gieldzie zycze.. Pozdrawiam..
wuerka / 2007-06-07 19:52 / Tysiącznik na forum
czyżby obsuwa w Stanach- człowiek na jeden dzień na działkę pojedzie i już się bałągan robi
miłego wieczoru, hej
Big Lebowski / 2007-06-07 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ano - manewry rozpoczete.. milego wieczoru..
wuerka / 2007-06-07 20:36 / Tysiącznik na forum
Bigu, chciałem Cię spytać tak szczerze: jak sądzisz, czy Stany patrzą choć trochę na Europę- Dax, Anglia i cała reszta jako na wyznacznik własnych "chwilowych zachowań giełdowych"(czyt.dzisiejszy dzień). Myślę tu oczywiście o "spekulacyjnym" kontekście psychologicznym inwestorów amerykańskich.
Tak patrzę na to wszystko i czasami mam wrażenie, że my patrzymy na nich a oni patrzą na nas i w rzeczywistości tym wszystkim co się dzieje w "momentach konsternacji" czyt, niepewności, momentów po dużych wzrostach, przerw świątecznych etc. rządzi po prostu pogoda, drobny szczegół i przede wszystkim poczucie niepewności
hej
Big Lebowski / 2007-06-07 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Stany - nie patrza na Europe - dla amerykanow najwazniejsze jest USA- i jezeli ktos mysli ze w USA spadki gdyz jakims kraju europejskim podniesiono stopy - to jest w bledzie , obecnie rynki sa w silnym stanie wykupienia - i taka korekta wisiala w powietrzu..USA pokazuje kierunek - zawsze i jeszcze dlugo tak bedzie..Druga sprawa - srednio zorientowany inwestor wie ze w przyszlym tygodniu w piatek tancza wiedzmy , wiec przyspieszono tance - w piatek beda juz wzrosty..- moim zdaniem..
wuerka / 2007-06-07 20:58 / Tysiącznik na forum
o ile dobrze wiem, wiedźmy tańczą w Polsce, a co Stanom do tego wszystkiego
nie mówię o wczorajszych spadkach u nas, tylko o dzisiejszych spadkach w Stanach
czym one mogą być podyktowane?- chyba nie Chiny, które dzisiaj urosły
c/z w Stanach koło 14 chyba- z tego co pamiętam
cały czas wracam do wątku psychologicznego tej całej zabawy
czyżby pustka powodowała niepewność?
Big Lebowski / 2007-06-07 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiedzmy tancza na wszystkich rynkach - w stanach tez..
wuerka / 2007-06-07 21:13 / Tysiącznik na forum
Prądu w Stanach zabrakło czy jak, bo mnie S&P 500 na 0% wyskakuje
te hamburgery ich kiedyś zgubią...
hej
Jarg / 2007-06-07 17:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj popołudniową porą :)

Zainstalowałem Skype'a, ale muszę jeszcze dokupić słuchawki z mikrofonem...
... przespacerowałbym się nad morzem... ech... szkoda, ża tak daleko...
Ale i tak było pieknie :-)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-06-07 17:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg - w moich postach znajdziesz - adres email ktory pdawalem Sylwi to napisz mi haslo pod jakim jestes na skype - przed chwila mialem kontakt z Kazelotem.. on tez nie ma sluchawek.. Pozdrowionka..
kazelot / 2007-06-07 17:54 / Tysiącznik na forum
Ale kupi(jak starczy kasy)
kazelot / 2007-06-07 17:47 / Tysiącznik na forum
Jutro,tam jadę pospaceruję z Ciebie.Śmigaj na Ostrów Tumski tam jest chociaż trochę wody
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy