Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
de havik / 2007-06-07 16:56 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Witaj Dude

Jesli napawde zamykasz ten kramik, proszę o możliwość kontaku.
Nie zamierzam go nadużywać, bo staram sie radzić sobie samemu,
ale w sytuacji specjalnej, która zawsze może sie zdarzyć,
warto zasięgnąć opinii osoby doświadczonej.
Jesli nie masz nic przeciwko, oczywiscie.

mail: mhawranek@poczta.fm

Z góry dzięki,
Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-06-07 17:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj De Havik .. w moich postach znajdziesz moj adres email - ktory podalem Sylwii..Pisz kiedy tylko chcesz..bedzie mi milo.. Pozdrawiam serdecznie..
de havik / 2007-06-07 17:10 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Dzięki :)

Mam nadzieje, że złamiesz sie od czasu do czasu popełniając tu jakis wpis ;)

Pozdrawiam
kazelot / 2007-06-07 16:51 / Tysiącznik na forum
Big a jak tam w Szczecinie nad morzem,bo jutro jadę z rodziną?
Big Lebowski / 2007-06-07 16:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pieknie , pieknie - co tu mowic - pieknie.. Milego wypoczynku - dbaj o coreczke.. Pozdr..
kazelot / 2007-06-07 16:55 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam i będzie Ciebie brakowało od poniedziałku jak wrócę..........
mayfly / 2007-06-07 16:02
Witam,
Zaglam na to forum od jakiegos czasu bo tez chce zaczac zmagania z GPW.
Ten zakatek wydaje sie być najciekawszy dla takich jak - świeżych. Nietylko ze wzgledu na porady ale i respekt do siebie i rzeczywistości. Pełne uznanie.
Przy okazji , dobrze zrozumiałem że przyszły tydzień jest właściwy do początku zabawy czyli zakupów?
Pozdrawiam Biga i pozostałych.
Big Lebowski / 2007-06-07 16:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. w przyszlym tygodniu okazja do zakupow ale dla doswiadczonych inwestorow - poczatujacy moga sobie palce poparzyc..jezeli chcesz zaczac przygode z gielda to zakupy polecam koniec wrzesnia.. Pozdr..
mayfly / 2007-06-07 16:59
Dzieki,
choc szkoda ze tyle musze czekac:)
W takim razie niech zawodowcy z funduszy sie mecza,
a ja moze za minimum sprawdzę tylko "swoje wyczucie" zeby nie wypasc z tematu:)
Czy to prawda ze chcesz juz nie wystepowac "publicznie"?
Jesli tak to szkoda, moze do wrzesnia sie zmieni:)
pozdrawiam i zycze udanych łowów, moze i mnie sie poszczesci!
Zresztą na pewno bede tu regularnie zagladał.
kazelot / 2007-06-07 15:17 / Tysiącznik na forum
Mam Skypa,ale jeszcze go nie kumam
Big Lebowski / 2007-06-07 15:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na skrzynce podaj haslo - pod ktorym mam Cie szukac..
kazelot / 2007-06-07 16:12 / Tysiącznik na forum
Nie,bo nie potrzebowałem do tej chwili.
Big Lebowski / 2007-06-07 16:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
haslo pod jakim jestes wrzuc na skrzynke ..
kazelot / 2007-06-07 14:07 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj powalczę z instalacją Skypa.Chwilowo szykuję się nad morze.Jak zainstaluję bydlaka to dam cynk ;)
raffik / 2007-06-07 12:25 / Bywalec forum
Sorry Bigu ze tak troche nie na temat ale dzisiaj jak wiemy na gieldzie luzik.Kazelot moj drogi Krzystyniaka to ja pamietam ale juz niestety z Stali Rzeszow no a Jaworka to juz z okresu powrotu z Niemiec.Huszcza wiadomo,kiedys bedzie mial pomnik jak Jancarz w Gorzowie.Jezdzilem za to na zuzel w roku1991 i pamietam nasze mistrzostwo i tak co sezon wypatruje kiedy znowu...Mysle ze jestesmy na dobrej drodze.
waldi42 / 2007-06-07 13:55
Witaj Bigu! Zakupilem wczoraj na zamknieciu pakiecik Staliexport po cenie 7,41,jak to widzisz czy nie zawczesnie?przeznaczylem na to spora czesc kapitalu i podzielilem na trzy czesci za 1/3 wlasnie kupilem i teraz czekam na dalsze ruchy co do zakupy nastepnego,mysle ze bardzo wazna sprawa została definytywnie zalatwiona przez sąd i to było głownym powodem blokowania kursu i spekulacji,nadszedł wlaśnie czas zeby Stalexport szedl swoim wytyczonym trendem wzrostowym bez nadmiernych skokow,pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-07 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - dobrze ze kupiles tylko za czesc kapitalu - reszte kapitalu nalezy przeznaczyc na inne walory..Kurs stx - bedzie jeszcze spadal..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-06-07 12:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapomniales o najwazniejszym gosciu - Jerzy Szczakiel..Pisz o czym chcesz - tylko religia i polityka - niemile widziane tematy..
kazelot / 2007-06-07 12:42 / Tysiącznik na forum
Mam tylko nadzieję,a własciwie jestem pewny,że Huszcza nie skończy w taki smutny sposób jak Jancarz.Szczakiel-szacuneczek.
Big Lebowski / 2007-06-07 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazelot ..zainstalowanie skype to 10min.. Wprawdzie lista kontaktowa u mnie obszerna ale wyczyszcze ja z kontaktow nieaktywnych - a Ty i Jarg macie byc na nowej liscie.. kontakty nieaktywne beda wyczyszczone bez mozliwosci aktywizacji.. Pozdrowionka..
raffik / 2007-06-07 12:47 / Bywalec forum
O nie,wystarczy spojrzec na sposob w jaki pan Andrzej "sie prowadzi" no i rodzina,wiec ma co po zakonczeniu kariery robic.Podpowiem,wypatrywac wnuka gdyz syna(nastepcy) sie nie dochowal.
raffik / 2007-06-07 12:39 / Bywalec forum
Oczywiscie Bigu Szczakiel to legenda ale nigdy niestety nie zwiazana z Falubazem,a wymienieni zawodnicy to jezdzili na Wroclawskiej.Swoja droga tyle lat minelo a ciagle mamy tylko jednego mistrza swiata i juz predzej zostanie nim Kubica w formule1 niz ktorys z Polakow w speedwayu.
kazelot / 2007-06-07 12:48 / Tysiącznik na forum
To wszystko psychika.zobacz ilu Australijczyków,czy Amerykanów uprawia ten sport,a mają mistrzów świata-wielokrotnie.A u nas trenuje najwięcej chłopaków na świecie i co?Raz Szczakiel i to też z pewną dozą farta.Oglądałem ten finał.
raffik / 2007-06-07 12:55 / Bywalec forum
Zgadzam sie ze to w pewnym sensie psychika,ale powiedz mi dlaczego nie brakuje tej psychiki naszym mlodziezowca ktorzy seryjnie zdobywaja IMSJ.
kazelot / 2007-06-07 13:14 / Tysiącznik na forum
Bo w juniorach to jest jeszcze na poły amatorska zabawa.Profi zaczyna się tak naprawdę w seniorach.Sprzęt,taktyka,psychologia itd.
kazelot / 2007-06-07 13:19 / Tysiącznik na forum
Hans Nielsen mówił o Gollobie,gdy ten był jeszcze juniorkiem-To będzie mistrz świata i zobacz co z nim zrobił papa.Facet sam dłubał przy silnikach,miotał się pod dechami-zero taktyki.Mógł dojechać drugi i mieć finał to się ciskał,żeby wygrać i spadał-zero taktyki.Nerwy w parkingu-zero psychologii.Zero profesjonalnego teamu.Zmarnowany diament.Mógł mieć wszystko na miarę Rickardsona,a tak na świecie jest średniakiem z przebłyskami.
raffik / 2007-06-07 13:47 / Bywalec forum
Co do Golloba to masz racje ale musze dodac ze byl juz bardzo blisko tytulu i gdyby nie kontuzja to kto wie.Mi sie wydaje ze to tez troche wina klubow ktore tworza cieplarniane warunki swoim mlodym gwiazdeczka i zanika w nich ta chec bycia najlepszym na swiecie i to za wszelka cene.Sam wiesz jak to bywa w takich miastach jak zielona leszno gdzie mlody czlowiek staje sie gwiazda i zbacza z toru ktory wiedzie do sukcesu.Sport na najwyzszym poziomie to wiele wyrzeczen a nie kazdy tego wlasnie chce.
kazelot / 2007-06-07 14:09 / Tysiącznik na forum
Tu zawarłeś odpowiedź na pytanie dlaczego nie mamy mistrzów świata.Polska mentalność i gwiazdorzenie pacjentów,którzy do gwiazdorstwa mają tak daleko jak do tytułu MŚ
Jarg / 2007-06-07 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Ech... piękny dzionek.. :-) Wstałem o 10, zjadłem śniadanko, przeczytałem projekt MSP o likwidacji NFI, a teraz zabiorę rodzinkę na przejażdżkę... :-))

Pozdrowionka
Big Lebowski / 2007-06-07 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. taki dzien jak dzisiaj nalezy poswiecic rodzinie..milej zabawy ... Pozdrowionka..
Indy / 2007-06-07 11:50 / Bywalec forum
dzień dobry :)
właśnie sobie wstałem ,czytam i wnioski wyciągam:
-piątek nie robię zakupów za to pewnie spróbuję dt mam już 3 kandydatów ale jak będzie ranek pokaże

pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2007-06-07 12:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. powodzenia i Pozdr..
Big Lebowski / 2007-06-07 09:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
anonim_03 / 2007-06-07 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bigu.
Patrze na swoje spółki ... i na szroki rynek. Wedłóg mnie na większe (albo trwalsze) spadki na DAX albo S&P500 nie ma miejsca. Zyski stabilnie rosną 20% od 5 lat, marginesy są rozsądne a zwroty na kapitale też bardzo dobre. Wiem że się zgadzasz ;-) ale jak człowiek co 4 kroki czyta o euforii w USA przy widmie recesji to musi czasem odreagować.

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-07 11:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Anonim.. To czy sa zyski to bardzo wazne - natomiast nie wolno lekcewazyc podstawowej zasady na gieldzie ktora mowi ze rynki obecnie sa w stanie wykupienia - a to oznacza spadki, jednak twierdze ze wysokie poziomy indexow beda dowiezione do zakonczenia polrocza - nastepnie wystapia korekty na rynkach - czy to beda gwaltowne i dotkliwe czy dlugotrwale i meczace - nie wiem - osobiscie sklaniam sie do drugiej wersji.. Dax moim zdaniem spadnie w tym roku ponizej 7tys pkt.. Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-06-07 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisze to wszystko jako byk - gdyz tylko jako byk dobrze sie czuje - ale takze jestem realista..
Big Lebowski / 2007-06-07 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki odreagowuja wczorajsze powazne spadki , niemiecki Dax - 0,56 na plusie..Londyn i inne rynki takze sa na plusie, amerykanskie futures wskazuja na wzrosty w dniu dzisiejszym..Piatek bedzie wiec na GPW dniem - czesciowego odrabiania strat- podkreslam czesciowego i nie na wszystkich walorach..
wuerka / 2007-06-07 09:17 / Tysiącznik na forum
dzień dobry Bigu
choćmy na dworek, na słoneczko
komputerki nie uciekną
pozdrawiam i życzę miłego dnia, hej
Big Lebowski / 2007-06-07 09:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wuerka - pierwszy wpis i od razu taka sympatyczna propozycja ... milego dnia..wybieram sie poplywac..
wuerka / 2007-06-07 09:26 / Tysiącznik na forum
o nie pierwszy, nie pierwszy
jak zaczęło być głośno z CSG, pisałem do Ciebie, czy czytałeś aby na pewno info na wp.pl- to było jakieś dwa tygodne temu
a co do "propozycji", to może zbyt duże słowo- jestem facetem a "wuerka " to od motoru WR
pozdrawiam, dużo słońca
Big Lebowski / 2007-06-07 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypominam sobie - faktycznie byles niezalogowany..Pozdrawiam..
wuerka / 2007-06-07 09:19 / Tysiącznik na forum
albo nawet chodźmy, hej
Big Lebowski / 2007-06-07 09:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze tylko jedna zagadka - chodzi o plec , jestes kobieta ?
raffik / 2007-06-07 09:32 / Bywalec forum
Dzien doberek.Gielda odpoczywa ale dla mnie wazny dzien-urodziny mojej zony.Pogoda dopisuje wiec i pieczona kielbaska bedzie i schlodzony browar tez bedzie.Jeszcze troche i goscie tez beda...
kazelot / 2007-06-07 09:57 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.Złoty kask dla Walasa
raffik / 2007-06-07 10:36 / Bywalec forum
Oj kazelot ja tu taki stary wyga zuzlowy a nie wieedzialem!!!Wiwat Walas wiwat falubaz.Oj troche mnie ponioslo.Pozdrawiam serdecznie.
kazelot / 2007-06-07 10:43 / Tysiącznik na forum
Ja zaczynałem kibicować w latach 70-tych.Wtedy zaczynali Huszcza potem Krzystyniak.....Jaworek to były czasy
kazelot / 2007-06-07 10:43 / Tysiącznik na forum
Protas piąty w ZK
Big Lebowski / 2007-06-07 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. urodziny zony to bardzo wazne swieto dla calej rodziny , tak wiec swietuj i baw sie dobrze.. Pozdr..
wuerka / 2007-06-07 09:30 / Tysiącznik na forum
dobrze, że moja Matka tego nie widzi, bo mogłaby kobieta zejść
hej
patii / 2007-06-07 06:32 / Bywalec forum
a teraz prawdziwe dzieńdoberek, ale jeszcze po cichutku na paluszkach, bo Biguś jeszcze śpi
Big Lebowski / 2007-06-07 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Patii.. Pozdrowionka..
kazelot / 2007-06-07 02:04 / Tysiącznik na forum
Teraz prawdziwe dobranoc.
Big Lebowski / 2007-06-06 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
człowiek znikąd / 2007-06-07 00:02 / portfel / "Trillium"
udanego wypoczynku wszystkim :-)
raffik / 2007-06-06 22:14 / Bywalec forum
Dobry wieczor.Ja to chyba lekko przespalem gdyz myslalem ze cos konkretnego zacznie sie dziac w przyszlym tygodniu.Tak to jest jak indyk mysli o niedzieli...Bigu czy to juz naprawde przesadzone ze opuszczasz wponiedzialek swoj kacik?
Big Lebowski / 2007-06-06 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Raffik - wielu przespalo.. Pozdr..
sylwii34 / 2007-06-06 23:06 / "Obserwatorka"
Pa pa, dobranoc i do zobaczenia dopiero wieczorem w niedziele...
tomtay / 2007-06-06 22:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to takie straszonko, jak te wiedzmy ;)
tomtay / 2007-06-06 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Big
objasnij mi prosze na czym polegaja
"trzy Wiedźmy", moze byc na maila
tomtay@wp.pl
Pozdr. jak zawsze
Big Lebowski / 2007-06-06 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nazwa trzech wiedzm bierze sie z tego ze co jakis czas wygaszaja kontrakty terminowe na indexy i opcje - wowczas dzieja sie tzw. cuda uczestnicy rynku staraja sie przewazyc rynek na swoja korzysc - nastepuje walka niedzwiedzi i bykow , wymiany akcji potezne i co z tym idzie silne wahania - w obie strony ... raj dla spekulantow..Pozdr..
kazelot / 2007-06-06 18:30 / Tysiącznik na forum
Niestety zaraz muszę spadać i wrócę b.późno w nocy.Big mam prośbę skreśl parę słów jak widzisz piątek i przyszły tydzień.Na razie maj i początek czerwca 10/10.Nie wiem jak Ty to robisz,jakieś konszachty z wiedźmami.....W piątek wyjeżdżam z rodzinką nad morze,a od poniedziałku kącik Biga bez Biga.Będę Cię dręczył mailami Pozdrawiam i Dobranoc Wielki Graczu
Big Lebowski / 2007-06-06 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazelot z tego co wiem - sprzedales troche walorow , czesc jesze proponuje sprzedac w piatek - bez sentymentow a w przyszlym tygodniu prawdziwe lowy .. jezeli tak zrobisz obecnej korekty nie odczujesz a do konca czerwca zarobisz. Przez caly tydzien bedzie mnostwo okazji - nalezy wykorzystac - piatek prawdziwy dzien czarownic - moim zdaniem bedzie juz pozamiatane i zakonczy sie wzrostami..
patii / 2007-06-06 18:04 / Bywalec forum
Big sorry dziś nie napiszę, bo właśnie idę na niespodziewaną imprezę...Pa pa i buziaczki wszystkim
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy