Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-06-04 09:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazelot.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-06-04 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mila.. Pozdrowionka..
Big Lebowski / 2007-06-04 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Michallewoc - powini oglosic dzien asymilacji - majac pda nie nalezy sie obawiac - asymilacja nastapi automatycznie - Pozdr..
mila2 / 2007-06-04 09:06 / Tysiącznik na forum
Witam w ten pochmurny poranek,Twoja decyzja nie jest dla mnie zaskoczeniem,zbyt wiele wpisów.........,Twoje uwagi co do zachowania rynku pomagają w podejmowaniu trafnych decyzji,szkoda :((((
michallewoc / 2007-06-04 09:04 / portfel / Bywalec forum
witaj dude-jak to jest z asymilacją pda z akcjami-spółka ma obowiązek ogłosic jej termin czy tak poprostu znikają pda i zamieniaja sie w akcje-ps jestem raczej początkującym inwestorem mozesz napisac jakiś kontakt-czasem lubię się poradzic nie w stylu co kupic itd. ot tak po prostu
Big Lebowski / 2007-06-04 08:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejszy dzien bedzie dniem drugiej ligi- tzn. inne wigi beda w centrum uwagi.. Wig 20 - bedzie natomiast wypoczywal...
Big Lebowski / 2007-06-04 08:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mendes..Pozdrawiam...
Big Lebowski / 2007-06-04 08:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy korzystajacy z urokow hossy powinni pamietac ze drzewa nie rosna do samego nieba, nalezy pamietac ze w przyszlym tygodniu moga nastapic turbulencje na gieldach swiatowych w tym na GPW - nalezy pamietac o tym przy zakupie akcji jak i przy sprzedazy..Nie sprawdzily sie prognozy malkontentow o spadkach nawet do 2200pkt. i nie sprawdza sie, natomiast wzrost indexow do samego nieba - tez sie nie sprawdzi..Inwestor ktory inwestuje na bierzaco rozni sie od inwestora pasywnego tym ze pasywny inwestor - nie jest inwestorem tylko gawedziarzem - teoretykiem.. Inwestorzy z mniejszym doswiadczeniem powinni powoli skracac pozycje - myslac o urlopie..
mendes / 2007-06-04 08:30 / Bywalec forum
Witaj Dude.Chciałem Ci podziękowac za komentarze i pomoc w niektórych sprawach.Również dołączam sie do prośby o pozostanie.Skoro będziesz miał czas na pisanie w Parkiecie to może również tutaj zamieść krótki komentarz o sytuacji rynkowej.
A co z F1? :) Na parkiecie nie pogadasz z nikim:)Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-04 08:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim... udanych transakcji zycze...
Big Lebowski / 2007-06-03 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sylwia my bedziemy w kontakcie - obiecuje..w tygodniu podam Ci moj adres email - bedzie mi milo jak bedziemy pisac.. Warren ja pracuje caly rok - nie mam przerwy.. Pozdrawiam wszystkich i dobranoc..
kazelot / 2007-06-03 23:38 / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim
człowiek znikąd / 2007-06-03 23:24 / portfel / "Trillium"
Nie ukrywam Bigu że wielu odpowiada ton Twoich wyważonych odpowiedzi i jest grupa osób, które nie za bardzo lubią pisac tudzież czytac setki bezproduktywnych komentarzy co dzień i stąd też Twój kącik przyjęło za forum główne - na pewno Twoja decyzja ich zasmuci - chociaż wierzę, że w pełni ją uszanują. Pozdrowionka dla Oazy Spokoju i całej "reszty" braci.
warren buffet / 2007-06-03 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pozdrawiam serdecznie
warren buffet / 2007-06-03 22:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2007-06-03 13:00:43 | *.*.*.* | Big Lebowski [ właściciel portfela ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
nie powiedzialem ze czyszcze - bedzie niedostepny..

pytalem tylko , kiedy robisz przerwe na wakacje
sylwii34 / 2007-06-03 22:32 / "Obserwatorka"
Witam, jest mi bardzo smutno... wiesz dlaczego...
kazelot / 2007-06-03 22:06 / Tysiącznik na forum
Ponieważ rozumiem, że nieustanne popatrywanie w kantor jest kłopotliwe i
czasochłonne dla jednego li tylko autora proponuję następujące rozwiązanie: codziennie
godzinny dyżur na pytania i odpowiedzi o ustalonej przez Ciebie porze.

I tym oto apelem kończę i kreślę się z poważaniem :-)

Jarg
....................................................................................................................................
Przyłączam się do inicjatywy egzekutywy,czyli Jarga.Może chociaż ta godzinka dziennie.
20.03.2007.Poczyniłem pierwszy wpis w Twoim kantorku.Był to zarazem pierwszy "obcy" wpis pod Twoim portfolio-obecnie po niespełna trzech miechach masz prawie 4k wpisów.Byłoby mi bardzo przykro,gdybym 10.06.2007 miał popełnić wpis ostatni
needle / 2007-06-03 22:25 / Bez rangi
Big jest dorosły i ma klasę...
...ja go namawiać do niczego nie będę...
...ale może - gdy zechce - pokazać jeszcze większą

Prawdopodobnie tego nie wie, ale dowie się teraz, że zdecydowana większość go lubi, spora gruba szanuje, a lwia część zazdości (ja jestem w dwóch pierwszych podgrupach)
Powinien wrócić na forum i pisać kiedy chce, a przecież nie musi odpisywać tym, którym nie chce (tego nie ma w regulaminie)
A co, mnie to wszyscy lubią, albo mi odpowiadają?; wiadomo, że nie!!!
Nie obrażam się, choć nie zawsze jest miło...
...jak w życiu
Zazwyczaj jest, dlatego jestem i ja
i inni...
i Big...mam nadzieję, że tak niedługo napiszemy
może na jesieni?
sooper / 83.23.62.* / 2007-06-03 19:05
dzieki kochani za rady, rozwaze je w momencie podejmowania decyzji :) jak ja bym chcial miec jakiekolwiek doswiadczenie w tej kwestii. pozdrawiam!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy