Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-06-03 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Olka..- hehe..Pozdrowionka..
olka / 2007-06-03 19:00 / "Giełdowa blondynka"
Tak przyjacielu,no coz: tempus fugit ,tak to juz jest .Plynie nawet dla niebieskookich blondynek,... odpocznij,juz wieczor
Big Lebowski / 2007-06-03 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg - kiedys wypijemy mnostwo trunkow i wypalimy skreciki... he he.. Pomysle ale portfel zamkne..
Jarg / 2007-06-03 18:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewno Dude, na pewno :)

Ale szkoda.
Big Lebowski / 2007-06-03 18:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Olka - jeszcze wczoraj wszyscy wierzyli 2900 byl nawet osobnik co pisal 2200 obecnie sie nie pokazuje - teraz wszyscy sa przekonani o rekordach - czy to nie jest smieszne ? bedzie tak jak inne rynki zrobia a nie wig 20.. nadal jestem optymista..
olka / 2007-06-03 18:48 / "Giełdowa blondynka"
oczywiscie,ja tez czytalam te glupoty ! I tez jestem optymistka.Przynajmniej do wyborow wszyscy powinnismy duzo zarobic,a zwlaszcza klienci paru funduszy.
osiagniecia niektorych sa naprawde niezwykle.
W moim BPH makler powiedzial,ze zarabiaja na wszystkich nowych wejsciach,na Noble mieli 50 %:ustalaja cene i wychodza na szczycie.A jeszcze czeka chyba 80 spolek w kolejce,wiec bedzie bardzo super .
Jutro znow do pracy i juz nie bedzie czasu na pisanie. Podziwiam Twoj spokoj,ja bym tu kilku pogonila /tzn. na forum/ wiec na wszelki wypadek nie pisze.
Jarg / 2007-06-03 18:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dude, przyznam się, że nie napawa mnie optymizmem fakt, iż zamierzasz zamknąć kantorek na dobre. Przez ten w sumie krótki czas udało Ci się stworzyć rzecz naprawdę unikalną - autorski, kameralny kącik nazanaczony osobowością swojego patrona :-) Przypomnę, że podobne inicjatywy nawet w wykonaniu Zarządu Portalu kończyły się NIEPOWODZENIEM (vide "Forum uznanych graczy giełdowych"), nie mówiąc już o zupełnie marginalnej popularności blogów autorskich. Ty zaś po kilku tygodniach masz już niemal 4000 wpisów. NIEBYWAŁE :-)). Ponieważ rozumiem, że nieustanne popatrywanie w kantor jest kłopotliwe i czasochłonne dla jednego li tylko autora proponuję następujące rozwiązanie: codziennie godzinny dyżur na pytania i odpowiedzi o ustalonej przez Ciebie porze.

I tym oto apelem kończę i kreślę się z poważaniem :-)

Jarg
Big Lebowski / 2007-06-03 17:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Czeslaw - nie wiem co zrobie z CSG- mysle o sprzedazy .. Pozdrawiam...
Big Lebowski / 2007-06-03 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Olka .. normalnie to masz racje ale ten rok jest troche inny - dlugo trwajace wzrosty doprowadzily rynki do stanu wykupienia i jezeli nie bedzie gwaltownej przeceny to wowczas nastapi - dlugotrwala korekta ktora w efekcie przeniesie rynki ze stanow wykupienia do stanow wyprzedania..ps .. fajnie ze piszesz.. Pozdrawiam..
olka / 2007-06-03 18:20 / "Giełdowa blondynka"
Ktos pisal kiedys /chyba brydzia albo kropek/ ze najpierw postaraja sie wyciagnac indeksy jak najwyzej.Zeby w razie korekty nie spasc ponizej 3000 ,waznych psychol.
Wyglada na to,ze to wlasnie sie dzieje i ze niedlugo moze byc tez 4000 na WIG20.
A jak spadnie,to wroci jeszcze szybciej niz w maju.
Szkoda,ze sie zamykasz,ale rozumiem.To ciezka praca i blokuje normalne zycie.
I ja tez pisze b. rzadko.Powodzenia BIG. !
czeslaw60 / 2007-06-03 17:12 / portfel
Witaj Bigu . A co zamierzasz zrobić z centkeim w najblizszym czasie???Pozdrawiam
PS. szkoda ze "odchodzisz"
raffik / 2007-06-03 16:54 / Bywalec forum
Dzien dobry wsztstkim.Widze ze troszku sie nam tu pozmienia,a szkoda.Tak wiec panie Bigu zamierzasz opuscic "swoj kawalek podlogi" duzo wczesniej niz pierwotnie planowales,a szkoda.Tu nawet nie chodzi o to ze mozna bylo troche skorzystac z Twego(a w sumie waszego doswiadczenia) ale bylo tutaj tak jakos familijnie.Jednak to Twoja decyzja i trzeba ja uszanowac,no i za chwile sie pozegnac.
Big Lebowski / 2007-06-03 16:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sooper - osobiscie doradzal bym inwestowanie jesienia...
olka / 2007-06-03 17:21 / "Giełdowa blondynka"
jesien to troche pozno,ja zawsze zaczynam na poczatku sierpnia.
A najlepiej obejrzec np. wykresy funduszy,np. Arki czy BPH za zeszly rok.Wyraznie wlasnie widac,ze wzrosty zaczely sie w wakacje.
pozdrowienia chlopaki
sooper / 83.23.62.* / 2007-06-03 16:24
Ok, mam czas - poczekam... Kiedy w takim razie pozbyc sie funtow - tez zaczekac z tym do jesieni??
Big Lebowski / 2007-06-03 16:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazelot... jeszcze caly tydzien bede obecny ... Pozdrowionka..
kazelot / 2007-06-03 16:23 / Tysiącznik na forum
W tym kąciku czuję się jak w domu-szkoda,że za tydzień zniknie:-(
sooper / 83.23.62.* / 2007-06-03 16:07
Kochani, chcialbym zainwestowac troche kasy, okolo 120 - 130 tys w fundusze inwestycyjne jako ze nie mam czasu ani zielonego pojecia o gieldzie :( Okolo polowe srodkow mam w walucie (GBP). Doradzcie mi prosze kiedy sprzedac funty a kiedy zakupic fundusze??? Kiedy spodziewana jest korekta??
kazelot / 2007-06-03 15:26 / Tysiącznik na forum
Witaj Stalowy Dominatorze.Odchodzisz na dobre?Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-03 14:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg ... Pozdrowionka...
Jarg / 2007-06-03 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Serdeczności...
Big Lebowski / 2007-06-03 13:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bede pisal czasem na Parkiecie..
marboru / 2007-06-03 13:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
W takim bądż razie cześć z nas Cię tam odnajdzie pewnie.
Do nas czasami też wpadnij - będzie mi i kilkunastu osobą bardzo miło.

Pozdrawiam serdecznie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy