Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-06-03 13:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru ... Pozdrawiam..
marboru / 2007-06-03 13:31 / portfel / "Bankier giełdowy"
Pytanko mam....opuszczasz forum money, zaprzestaniesz pisać wogóle.........???
Nie tak dawno pisałeś o swoim debiucie na Parkiecie....tam sobie teraz zamieszkasz i tam będzie Cię można odnaleźć?
Big Lebowski / 2007-06-03 13:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszyscy wiedza ze brzydze sie badziewiem - w sumie przez portfel zaatakowaly mnie szumowiny...he he..swoje mam zamiar robic i na tym sie koncentrowac..
marboru / 2007-06-03 13:24 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj BL.
Szumowin dookoła nas wiele, mnie dzisiaj i wczoraj też ktoś tam zaczepiał nieładnie.
Cóż Szumowinom mówimy nie.

Mój portfel jest publiczny i dopóki będę pisał - będzie. A niech ludziska widzą co piszę i o czym i co mam.

Moją opinię o tym, czy jesteś na forum i gdzie chyba znasz?
....powtórzę. To źle, że nie ma Cię na głównym forum - nawet mnie to dziwi....
Ale szanuję Twoją decyzję. Każdą.

Dla Tych, którzy czują do Ciebie szacunek to smutna informacja o Twoich postanowieniach.

Cóż. Life....
Big Lebowski / 2007-06-03 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapomnialem dodac - Pozdrowionka Kilgore..
de havik / 2007-06-03 13:11 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Witaj Big,

Zawieszasz także, ten kącik?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-03 13:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Havik.. ano..Pozdrawiam..
de havik / 2007-06-03 14:01 / portfel / "Tysiącznik na forum"
szkoda,
w sumie, troche czasu to zabiera na pewno
tak naprawde, najlepszym wyjsciem bylby chyba jakis poscik na ogolnym od czasu do czasu, bez zoobowiazan ;). Kazdza inna forma wymaga zdecydowanie wiecej zaangazowania i czasu.

Pozdrawiam as alwayz, z odrobiną Mary Jane ))
Big Lebowski / 2007-06-03 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kilgore..gratuluje zyskow z Kolastyny - zyski trzeba realizowac - to podstawa..co do innych spolek to moge Ci tylko powiedziec ze nalezy brac pod uwage 15 czerwca - beda wachania w obie strony - nie wiem jaki masz horyzont inwestycyjny - osobiscie mysle ze rynki beda sie dobrze zachowywac do zakonczenia polrocza..Ja osobiscie w przyszlym tygodniu moj portfel robie niedostepny - tzn nie bedzie wiecej publiczny - planowalem we wrzesniu ale zrobie to jednak w przyszlym tygodniu - zajmuje sie tylko biznesem i tam idzie moja cala energia - he he.. komentarzy takze nie bede pisal...
warren buffet / 2007-06-03 12:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a kiedy czyścisz portfel ?
Big Lebowski / 2007-06-03 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie powiedzialem ze czyszcze - bedzie niedostepny..
Kilgore / 2007-06-03 13:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dude, pewnie wchodzisz w Fona, IBS, MST i ATS i wstydzisz się przyznać w protfelu publicznym ;)....
Co do czerwca to jeszcze chwila jest żeby wyżyłować rekordy, nie sądzisz że rynek może chcieć to wykorzystać?
needle / 2007-06-03 20:05 / Bez rangi
ja to podejrzewałem od dawna...
...ale tak głupio było pierwszemu pytać...
Kilgore / 2007-06-03 12:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cześć Dude,

Kopę lat ;) a raczej dni. Raport z frontu - Kolastyna mi się udała, kupiona za średnio 4 sprzedana za 6,92 :) a że przy zakupie stanowiła większość portfela to jest nieźle. Jak myślisz co z nią dalej będzie? Na moje oko się trochę na tych poziomach zatrzyma, ale ciekawym Twojej opinii.
Pozatym wszedłem w Kopex i Bakalland. W tej pierwszej duże ruchy na horyzonecie i długa konsolidacja za nią. Ta druga wydaje mi się odpowiednio zmęczona i jest poniżej ceny emisyjnej. Ostatnio też zbierana w regularnych odstępach po których popyt nagle wygasa, ale cena na coraz wyższych poziomach. Możesz po krótce skomentwoać te spółki?

pozdrawiam i zysków życzę
Big Lebowski / 2007-06-03 10:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim... W USA zaloba - w boksie w wadze ciezkiej nie ma juz zadnego amerykanina wszystkie tytuly sa w posiadaniu piesciarzy z bylego ZSRR, dzis rano ostatni tytul przegral - Briggs na rzecz kazacha..
Big Lebowski / 2007-06-03 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dodam jeszcze ze Don King - byl wsciekly , wychodzac z hali nie chcial udzielic wywiadu reporterowi RTL...
sylwii34 / 2007-06-02 20:06 / "Obserwatorka"
Witam gorąco wieczorową sobotnią porą... czy wszędzie pada?
Big Lebowski / 2007-06-02 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Sylwia - szczerze mowiac - tesknilem za Toba..
sylwii34 / 2007-06-02 20:09 / "Obserwatorka"
Witaj, ja też... :-)
Big Lebowski / 2007-06-02 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz przeciez ze jestem Twoim - cytrusem... hehe...
sylwii34 / 2007-06-02 20:14 / "Obserwatorka"
Powiedz mi moja cytrynko :-) jak myśliś czy banki będą w przyszłym tygodniu też tak kwitnąć jak w tym?
Big Lebowski / 2007-06-02 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Banki - trudno powiedziec - osobiscie radze wszelkie zakupy robic od 11 do 15 czerwca - slanial bym sie na 15 czerwca..
sylwii34 / 2007-06-02 20:21 / "Obserwatorka"
Pomyśle dziękuje, włącz TVP2 i chodź oglądać ze mną kabarety... pa :-)))))
Big Lebowski / 2007-06-02 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Sylwia - kiedys razem obejrzymy kabaret :-))) Pa .. Pozdrowionka...
Big Lebowski / 2007-06-02 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. Wykres STX - wszyscy widza dobrze ja takze - mysle ze mega wzrost jest przed nim - zycze tego stalowej Braci.. Pozdrawiam..
marboru / 2007-06-02 16:22 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Bigu Banito.
Mógłbyś zerknąć na wykres STXa......moim zdaniem dobrze to wyglada po ostatnich sesjach.
Jarg / 2007-06-02 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Znowu pracowity dla mnie dzień. Ciąg dalszy zmagań konceptualnych.
Czasem jednak coś wtrącę... jeśli pozwolisz :-)

Pozdrowionka
dhaetr_tech / 2007-06-02 10:44
Widzę że zakup BBI po 2,58. Aktualna cena też 2,58. Jak to możliwe że masz 0,1% zarobku? Powinna być strata wynosząca prowizję DM. Mi akurat dobrze wylicza, ciekawe skąd te rozbieżności u ciebie. a tak na marginesie, może ktoś polecić jakiś program, który ładnie liczy prowizje maklerskie i przy sprzedaży walorów uwzględnia podatek belki. Byłbym wdzięczny za odpowiedź
Big Lebowski / 2007-06-02 09:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mycio co do Twojego portfela -to walory masz dobre musisz sam zadecydowac czy trzymasz na dlugi termin czy realizujesz zyski i straty i robisz wakacje ..okolo 15 czerwca beda silne turbulencje na gieldzie - gdzie wiele walorow bedzie podlegac silnym wahaniom , na koniec czerwca mija polrocze po ktorym wiele instytucji po zaksiegowaniu korzystnym w ksiegach przystapi do realizacji zyskow..I tu moim zadaniem bedzie to dlugotrwaly okres gdzie rynki musza sie oczyscic.. Oczywiscie moge sie mylic w tych rozwazaniach.. Obecnie mamy ten okres hossy gdzie nastepuje calkowita kapitulacja niedzwiedzi - ktorzy kupuja walory - natomiast byki powolizaczynaja realizowac zyski - w tym przypadku takze ja realizuje powoli zyski..Pozdrawiam..
mycioo / 2007-06-02 11:17
dzieki za opdowiedz, czekam do koncowki czerwca i zobacze jak w czasie wahan okolo 15 zachowaja sie moje walory (mysle ze krk, kpx powinny byc dosyc stabile co do innych zobacze; a msz i stx to chyba bede trzymal moze do 2008, chyba ze pewniej poczuje sie na gieldzie i zaczne podejmowac szybkie decyzje)

macie moze do zaproponowania jakas ciekawa (polecaną przez Was) lekture zwiazana z gielda of course, cos o AT moze,

Pozdrawiam i Życze wszytkim slonecznego Weakendu
bert / 2007-06-02 10:49 / Bywalec forum
witaj Bigu,
to uważasz że CSG dalej będzie się powoli obsuwał ( do ilu ...) i jak długo to może potrwać ? trochę mnie to martwi bo mam już Zdzicha na dłuuuugi termin i nie bardzo chcę realizować stratę ale też zablokowana gotówka nie pracuje a może będzie jak z STX który trochę odrobił .
observer / 89.171.91.* / 2007-06-02 10:37
witam,trafilem tu przypadkiem.Mijaja kwartaly i polrocza a od roku wszyscy spodziewaja sie silnej korekty.jednak warunki otoczenia zamiast sie pogarszac,wciaz sie poprawiaja,wiec ja nie spodziewam sie silnych spadkow.
Widze tu u wielu prawdziwe zauroczenie gielda /i slusznie/ ale dzis przegladajac prase i wyniki funduszy,zauwazylem,ze juz kilka z nich po roku ma sporo ponad 100 %.
i to bez skarbowego na karku i bez wypelniania PIT'ow.
Wiec jaki ,poza przyzyczajeniem i dreszczykiem jest sens samodzielnego grania na gieldzie?
Bo obserwujac wpisy widze,ze wyniki wiekszosci sa "takie sobie"
Ponownie pozdrawiam,to mile,spokojne miejsce.Chyba zbyt pozbawione zycia.
Big Lebowski / 2007-06-02 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Obserwer - jezeli chodzi o mnie to prawie od roku - wieszcze wzrosty.. ale gdy bedzie zblizac sie korekta nie bede mydlil nikomu oczu - korekta wystepuje laem do jesieni rok rocznie bez wzgledu na koniunkture na gieldzie - jest to zjawisko stale i nie wiem dlaczego wiekszosci - blizej nieznane..
Big Lebowski / 2007-06-02 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim...Wim jedyna niekonsekwencja z mojej strony to ze od razu nie uciete straty na csg, we wszystkich innych walorach ciete od razu natomiast stx pisalem juz wielokrotnie 150 % zysku od konca wrzesnia..Jezeli ktokolwiek bedzie mial na stx 150 % zysku mysle ze wielu to zadowolito jest od ceny obecnej okolo 10zl ... Pozdrawiam..
mycioo / 2007-06-01 23:19
witam od poczatku mojej przygody z giełdą, czyli koniec kwietnia, przyglądam się komentarzom w Tym portfelu, Big niejednokrotnie wspominałeś o końcówce czerwca i okresie wakacyjnym, a że brak mi doświadczenia (nie ma go wcale) to prośiłbym o radę Ciebie i odwiedzających to miejsce, jeśli tylko możliwe; może przedstawie swój porfel i moje wątpliwości
1. msz po 13,6
2. msx po 13
3. stx po 7,4
4. kpx po 42
5. dpl po 15
6. krk po 290
7. bbid po 2,58
rozklad % to mniej wiecej po rowno
mimo malego plusika (+5%) ktory chyba pozostaje przez przypadek i szczescie poczatkujacego, (zarobilem pare% na elektrimie k po 7 i s po 9,5)
na walorach, ktore posiadam raczej jest kicha oprocz krk i kpx; prosilbym o rade ktore pozycje warto potrzymac, ktore skrocic i czy sa jakies warte trzymania przez okres wakacji (wiem ze na dlugi okres czasu - tak ale nie wiem czy jak z nich wyjde teraz to po wakacjach bede w stanie w odpowiednim momencie wskoczyc - he, )

a i jeszcze mam prosbe wiem ze od tego nalezaloby zaczac ale "co sie odwlecze to...", poleccie mi wartą uwagi lekture zw z gieldą oczywiście

ps. aha i jezeli takie podawanie do oceny portfela jest nie na miejscu w Twoim portfelu to daj znac i przepraszam za klopot pozdrawiam, aha bardzo ciekawie sie czyta wasze dyskusje, to najlepsze miejsce w sieci gdzie znajduje tyle WYWAżONYCH, informacji, itp pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-06-01 23:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim...
warren buffet / 2007-06-01 23:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
3m sie bracie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy