Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
dsz12 / 2007-05-26 11:49 / Bywalec forum
Witam
Mam pytankko odnoścnie Kredyt Banku: w jednym dniu byly zwiekszone obroty na tym walorze ..., potem sytuacja jesli chodzi o obroty ustabilizowala sie i wrócila do normy, wczoraj niemal bezruch ... tak jak mówilem kupiłem ten ten walor, w tej chwili lekki przestój , czy to chwilowa konsolidacja ?? co sadzisz o tej spółce Bigu ??
A czy polecasz bbidev?ostatnio duoz sie korekcila wiec czy to czas na porzadne odbicie ?? pozdro
Big Lebowski / 2007-05-26 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolka bardzo dobra - z tym ze na bankach wielkich wzrostow obecnie nie przewiduje - jakies pojedncze wyskoki - spadkow takze nie przewiduje .. Banki szczegolnie polecam jesienia..co do bbid - mysle ze lada dzien nastapi asymilacja z pda - i wowczas sie zobaczy..jest to moja subiektywna ocena i oczywiscie moge sie mylic.. Pozdr..
dsz12 / 2007-05-26 16:27 / Bywalec forum
musze to przemyślec ....:) dzieki, pozdro,...
warren buffet / 2007-05-26 11:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bigu, dlaczego uważasz ze od lipca sie spadki zaczną ? nie bedzie kogo trzepac, bo wiekszosc inwestorków zredukuje pozycje na wakacje....
Big Lebowski / 2007-05-26 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawsze jest kogo trzepac to raz - dwa wyniki za pierwsze polrocze beda dowiezione.. Obecne wzrosty to nic innego jak - inwestorzy ktorzy byli usawieni na maj na krotkich pozycjach i po stwierdzeniu ze rynki nie chca spadkow - zmieniaja pozycje gdyz maja bardzo zle wyniki - czytaj instytucjonalni ...nastepuje powolna kapitulacja niedzwiedzi.. Pozdrawiam..
warren buffet / 2007-05-26 13:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki i pozdrawiam !
Big Lebowski / 2007-05-26 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W Monte Carlo - nawierzchnia jest mokra mysle ze dla Kubicy taka nawierzchnia okaze sie zbyt trudna - i racze j uzyskanie dobrego czasu uniemozliwi..
warren buffet / 2007-05-26 11:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oponki ubierze odpowiednie i będzie git =)
Big Lebowski / 2007-05-26 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oby , oby - gdyz juz wielokrotnie pokazal ze na sliskiej powierzchni - idzie mu kiepsko..
Big Lebowski / 2007-05-26 09:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim... Amerykanski Nasdaq przejmuje szwedzka gielde OMX - powoli amerykanie przejmuja europejskie gieldy - kiedy GPW ?
Jarg / 2007-05-26 09:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Naszej Kaczory przejąć nie pozwolą ...

Serdeczności :)
Big Lebowski / 2007-05-26 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. kto wie, kto wie.. Pozdrowionka..
Jarg / 2007-05-26 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W umysłach Kaczorów giełda jest siedliskiem postkomunistycznej kliki, która uwłaszczyła się spółkach nomenklaturowych na przelomie lat 80-tych i 90- tych... słowem, siedlisko zła :), nad którymi trzeba zachować kontrolę. Dlatego przeciągają prywatyzację giełdy.
Ale jak ... władzę obejmie Platforma, to już zupełnie możliwe...
Big Lebowski / 2007-05-26 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawsze sie ludzimy ze jak bedzie nastepna ekipa to bedzie lepiej , Platforma byla juz u wladzy - jako KLD.. nie bylo sie czym zachwycac..
Jarg / 2007-05-26 10:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powstrzymam się od polemiki z Tobą Dude, ponieważ byłem w tamtych czasach (KLD) znacznie bardziej zaangażowany politycznie... A poza tym irytują mnie te spory toczone raz po raz na głównym forum, gdzie pada dużo słów, a i tak nikt nikogo nie przekona...

Wczoraj przekroczyłem 300% zysku na podstawowym pakiecie buciora (inwestycja od listopada 2006). Mógłbyś pogratulować staremu kumplowi... :-))
człowiek znikąd / 2007-05-26 15:22 / portfel / "Trillium"
gratulacje taka stopa nie czesto sie zdarza
ile razy chciales juz te akcje popchnac?!
Jarg / 2007-05-26 15:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję, chociaż może nie powinienem chwalić się, ponieważ zysk jeszcze nie zrealizowany. Przyznam się, że od pierwszego zakupu raz wywalił mnie stop, a raz sam sprzedalem bojąc się, że zleci na dobre (bylem juz sporo w plecy). Jednak, jak mawia Dude: w swoją inwestycję trzeba mocno wierzyć i podpisuję sie pod stwierdzeniem obiema rękami. Dlatego za każdym razem odkupowałem, a potem już był tylko lot w górę.
Po analizie informacji i obrotu papierem doszedłem do wniosku (tak z miesiąc temu), że mój punkt G leży gdzieś tak między 12 a 15 zł :)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-05-26 10:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiscie ze pogratuluje , ciesze sie ze miales taka inwestycje.. co do polityki to omijam takie tematy - zawsze uwazalem ze swoje trzeba robic.. No to ladna wygrana - rodzynkow trzeba szukac.. :-)))
kazelot / 2007-05-26 00:33 / Tysiącznik na forum
Dzięki Bigu za rekomendację"Piasta".Pakiecik to już dzisiaj nabyłem,a w poniedziałek po takiej reko dokupię.
Późno już,otwiera się noc,sen podchodzi do drzwi na palcach jak kot.
Nadchodzi czas ucieczki na aut,gdy kolejny mój dzień wspomnieniem się stał.
Jaki był ten dzień?co darował,co wziął?Czy mnie wyniósł pod niebo,czy rzucił na dno?
Jaki był ten dzień?Czy coś zmienił,czy nie?Czy był tylko nadzieją na dobre i złe?
Dobranoc Bigu i Kącikowicze
Big Lebowski / 2007-05-25 22:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim.. milego wypoczynku zycze..
raffik / 2007-05-25 22:59 / Bywalec forum
Dzieki i oczywiscie-wzajemnie.
raffik / 2007-05-25 22:44 / Bywalec forum
Dobry wieczor.Raz z gorki raz pod ale przynajmniej sa emocje.Ladnie mi dzisiaj bytom przecenili stx tez prawie caly dzien zielony a na koniec czerwony.Bigu takie male pytanko,wchodzisz od czasu do czasu w pp no i jak moglbym skorzystac z twego doswiadczenia to plusy i minusy wejscia w pp.
Big Lebowski / 2007-05-25 22:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. nigdy nie gram pod pp i nie bede gral - takze odpowiedzi Ci nie moge udzielic.. Pozdr..
marboru / 2007-05-25 21:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Bigu Banito.
Myślę o Centrostalu w poniedziałek....dzisiaj troszkę się skorekcił......
Jeden z punktów walnego mnie niepokoi.........
I mam dylemat - dokupić STX pod rozprawkę, czy wziąć Centka?
Ot pomyślunek będzie przez weekendzik.
Big Lebowski / 2007-05-25 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. odpowiedz musisz znalezc sam - ja z STX na jakis czas sie rozstalem od wrzesnia - zrealizowalem 150 % zysku..wroce do niego gdy sytuacja sie wyklaruje.. w tej chwili szukam nowych wyzwan..Wszystkim stalowcom zycze powdzenia i cieszy mnie ze zarabiaja.. Pozdr..
marboru / 2007-05-25 21:55 / portfel / "Bankier giełdowy"
Ja również cieszę się z Twojej Kolastyny!!!
STX i MSZ to trudne walory i zmeczenie po jakimś czasie są normalną oznaką.)))
Coś mi się wydaje, że Centrostal też będzie trudny.....najbliższe dni moga być nerwowe......no ale cóż - uczymy się poszczególnych spółeczek.
MSZ kontrakcik na 19 milionów - w poniedziałek może się znowu troszkę wybije.
marbo / 2007-05-25 20:45 / Tysiącznik na forum
Chyba się muszę zwierzyć.
Normalnie jestem panikarz i pier.doła ( sorry)
Tak się wczoraj przejąśłem korektą ( po dyskusji o bessie ) że w nocy postanowiłem ustawić stopy na kolastynie na części akcji.
No i ustawiłem zamiast na poziomie 5.45 to nie wiem jak to zrobiłem ale wyszło 5,75 - no i poleciały.
Chyba zamiast inwestować na giełdzie zapiszę sie na kurs .... kroju i szycia!
Mało tego - na Lsi też mi pewna część poszła!
Chyba sie do tego nie nadaję....
Ale jestem na siebie wściekły....
MJK / 2007-05-25 21:34 / Tysiącznik na forum
Tak na początek to się uspokój. Wyjrzyj przez okno, jak pięknie jest. Giełdy przez chwilę nię będzie, a pięknie będzie dalej.
Na kolastynie WGPW się nie kończy
Big Lebowski / 2007-05-25 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... jeszcze nie jeden raz popelnisz blad - musisz sie nauczyc z tym zyc..Pozdr...
marbo / 2007-05-25 20:56 / Tysiącznik na forum
Pewnie tak - tylko że te pomyłki kosztują .
A dzień mam paskudny .
Wszystkie plany zakupowe - koszyczki za nisko ...
No i jeszcze dzisiaj wyszło że wspólnik mnie grubo skubie....
- Parszywy Dzień :(
Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-05-25 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
piszesz tak - jak by juz dzisiaj gielde zamkneli - a skad wiesz ze w nastepnym tygodniu koszyki sie nie napelnia..co do wspolnika sie nie wypowiadam..Pozdr..
marbo / 2007-05-25 21:13 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam.
Przepraszam - poprostu żal i złość przeze mnie przemawia.
Poprost nie mogę się pogodzić z faktem że mój " Przyjaciel dŁugoletni " potrafi być tak perfidny!
G.nojek prawie spółkę rozłożył finansowo ....brutalna rzeczywistość.
Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie - emocje.
ślicznooka / 2007-05-25 21:41 / Uznany gracz giełdowy
trudna sprawa, a ze wspólnikiem ciężko będzie się rozstać. trzymaj się i powodzenia, a błędy na giełdzie każdy popełnia. każdy.
marbo / 2007-05-25 20:46 / Tysiącznik na forum
Przepraszam:
Dzień dobry gospodarzowi i bywalcom!
mendes / 2007-05-25 19:34 / Bywalec forum
Proszę pamiętać! Polsat.godzina 20.oo Liga Światowa.Polska-Chiny.
Oj sie bedzie działo:)
marbo / 2007-05-25 22:14 / Tysiącznik na forum
Oj działo się....działo ...
Na inauguracje 3¤0
Big Lebowski / 2007-05-25 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przed chwila ogladalem na n-tv anlize techniczna dla DAX a - specjalista wypowiedzial sie ze index wybil sie zkanalu wzrostowego do gory i nastepny cel jest 8160 pkt co jest rekordem wszech czasow.. osobiscie twierdze ze GPW bedzie podazac taka sama droga i podrzymuje moja rekomendacje na wzrosty -inwestorzy majacy opcje typu put powinni jak juz wielokronie pisalem dokonac zamiany na opcje typu call..mowie to z cala powaga..
anonim_03 / 2007-05-25 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Biugu,
Czytałem właśniw w w "Focus Money" wycenę Daimlera na 100 euro, na okładce wielkimi literami. W środku rozsądny artykuł o nowym początku.
Gdzie ci specjaliści byli jak Dailmler był po 40 euro ?
Big Lebowski / 2007-05-25 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Anonim - bo Deimler to wysmienita firma i marka ktora liczy sie na calym swiecie w tej chwili przechodzi restrukteryzacje - pozbyli sie obciazen typu - Chrysler, EADS, Mitsubishi i teraz beda zarabiac prawdziwe pieniadze.. - jak wiadomo inwestorzy doceniaja to i wybiegaja w przyszlosc co jest odruchem prawidlowym..
anonim_03 / 2007-05-25 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja się tylko cieszę, dla mnie byli wyśmienitą firmą też w zeszłym roku. Pewnego dnia spadli o 5% w ciągu dnia, przecierałem oczy ze zdumienia i na drugi dzień udałem się na zakupy za całą wolną gotówke, 20% portfela, po 40 euro. Nie ma co ukrywać -- jest to moją najlepsza inwestycja.
Big Lebowski / 2007-05-25 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to tylko pogratulowac - Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-05-25 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Analitycy sa bardzo sceptyczni co do losow koniunktury to napawa mnie optymizmem - odnosze wrazenie ze wlasnie oni nie umia sie znalezc w obecnej sytuacji - nie jestem analitykiem ale podpowiem w czasie hossy analitycy powinni rekomendowac spolki do gory - zeby kurs podnosic - w czasie bessy analitycy powinni spolki rekomendowac w dol - zeby kurs zdusic ... tak ten system funkcjonuje od wiekow i nikt lepszego jeszcze nie wymyslil..Tak wiec Panowie - moje rekomendacje dla gpw i spolek notowany do konca czerwca - buy.. he he..
Zieleniutka / 87.205.234.* / 2007-05-25 18:58
Dzien dobry Big .Mam prośbe ,czy mógłbyś ocenic mój dzisiejszy zakup radpol pda -.dzieki -.pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-05-25 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zieloniutka inaczej zrobimy - ty napiszesz co sadzisz i co Cie zmotywowalo do zakupu tego waloru - a ja wowczas sie wypowiem..Pozdrawiam..
Zieleniutka / 87.205.234.* / 2007-05-25 19:34
Napisze szczerze,poprostu strzeliłam.Jak za dokładnie analizuje i np.typuje 5 społek kupuje jedna i własnie ta jedna spada a tamte rosna po 20 % wtydzień.dzis też tak było patrzyłam na actiona i energopol a wybrałam radpol.Pomóż prosze :):)
Big Lebowski / 2007-05-25 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak jak dlugo beda notowane pda - wzrostow nie bedzie moim zdaniem . mysle ze 12zl cena sie utrzyma - widze ze inwestorzy instytucjonalni wchodza w ten walor - to oznacza ze to dobry walor.. musisz uzbroic sie w cierpliwosc.. Pozdrawiam..
Zieleniutka / 87.205.234.* / 2007-05-25 19:46
Dzięki,własnie ci instytucjonalni mnie najbardziej zmotywowali dzieki,cierpliwość mam.pozdrawiam.
Indy / 2007-05-25 21:25 / Bywalec forum
dzień dobry :)
ja też zakupiłem sobie pda radka powody: właśnie ciekawy akcjionariat no i dobre perspektywy branżt (oczywiście wg mnie :)) no i korekta po wzrostach to niezły moment na zakup
Zieleniutka / 87.205.238.* / 2007-05-25 22:21
No to mi rażniej będziemy sie razem cieszyć albo razem smucić myśle że to pierwsze:):):)
Pozdrawiam
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-05-25 18:05
Witam Wszystkich! Cóż wróciłem, ze szkolenia nie co z obciążoną wątrobą...byłem powodem małej afery...dobrze że nie obyczajowej...Widzę, że GPW trzymaliście nawet... Centrostal coś skoczył hehe
Big Lebowski / 2007-05-25 18:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky ..co do afery to sie nie zawracaj sobie glowy - polska afera stoi... he he..
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-05-25 18:36
Też tak zamierzam...tak mnie korci, żeby komuś powiedzieć co o nim myślę..i co o nim wiem...choć z drugiej strony wplątałbym się w poważną "grę" i nie byłoby odwrotu....chyba dam sobie spokój...siła w spokoju..

A tym czasem szykuje się na impreze z rocznikiem 85...hehe...ach te dzieci :))

Miłego weekendu...w niedziele pogadamy....Bigu..ten BBIDev wygląda nieźle...a Centek..przesadził z korektą...ale będzie dobrze...
Big Lebowski / 2007-05-25 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
namawialem inne osoby na csg a sam zaspalem.. hehe..
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-05-25 18:51
To samo miałem z Naftą...kiedyś..tzn chyba przy 17 zł...:))) Cóż, może tak mamy :))
ślicznooka / 2007-05-25 18:21 / Uznany gracz giełdowy
witaj Risky, brakowało nam Twojego wosku:-)
Big Lebowski / 2007-05-25 16:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja dla mnie neutralna - zrobilem male zakupy dzisiaj - koszyk moglem nizej ustawic ale z tym nigdy nie trafi - cieszy mnie BBID widac kurs sie ustabilzowal mam nadzieje ze lada dzien asymilacji - a jak dalej zobaczymy. Gwiazda jest PEP ktory nie zawodzi..IDM widac ze korekte ma za soba - delikatna konsolidacja wskazana.. A teraz " dude " idzie poplywac hm . tzn pograc w kregle .. Bawcie sie dobrze...
ślicznooka / 2007-05-25 18:22 / Uznany gracz giełdowy
no ładnie, Big napisał i kurs wystartuje od poniedziałku, a ja nie zdążę się załapać....
Big Lebowski / 2007-05-25 18:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu zawsze sie zdazy,, Pozdrowionka...
kazelot / 2007-05-25 15:32 / Tysiącznik na forum
Dude,kiedy przestaniesz sypać tą taniochą na Zabrzu
Big Lebowski / 2007-05-25 15:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazelot - rekomenduje na przyszly tydzien zaopatrzyc sie w BBID pakiecik..koniecznie..
MJK / 2007-05-25 15:53 / Tysiącznik na forum
Ale za co BIGu, za co?
Wolna gotówka poszła gdzieś sobie i nie mogę jej znaleźć.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy