Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
malgosia25 / 2007-05-12 18:16
wielkie dzieki, zycz mi powodzenia DO NASTEPNEGO RAZU :) POZDRAWIAM
Big Lebowski / 2007-05-12 18:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zycze Ci powodzenia..Pozdrawiam...
malgosia25 / 2007-05-12 18:11
mysle o kupnie tych spoleczek:
IDM
MSZ
HIGIENICA
STX
GANT
co sadzisz o tych spolkacyh?moze byc ;)?
Big Lebowski / 2007-05-12 18:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hm.. dobry wybor..
malgosia25 / 2007-05-12 17:57
WITAJ BIGU! jestem poczatkujaca graczka z przyjemnoscia sledze Twoje poczynania i sukcesy gieldowe.JESTES WIELKI.prosze Cie o drobna rade, wiem ze nie przepadasz za gantem, ale podpowiedz mi czy warto w niego zainwestowac?a moze w msz?co o tym sadzisz?
Big Lebowski / 2007-05-12 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
O Gancie pisalem ponizej..
Big Lebowski / 2007-05-12 18:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu .. ja jestem tylko "dude ".. Za slowa wielki juz mnie opluwano - tak wiec nie jest mi to potrzebne.. Ale do rzeczy powinnas utworzyc sobie portfel z firm ktore maja dobry - akcjonariat.. w mysl zasady idz za wielkimi a oni beda dbali o Twoje walory.. Pieniazki podziel sobie na rownych kilka czesci i etapami inwestoj.. portfel powinien sie skladac z wielu walorow.. Dobry akcjonariat mam na mysli fundusze , banki , instytucje finansowe zagraniczne..nie nazwiska .. sproboj sobie ulozyc portfel samodzielnie i podaj tu sklad..Pozdr...
draw / 2007-05-12 17:53
WitajBigu.co sadzisz gancie.Mam pare akcji tej spoleczki,ale jestem zaniepokojony.w ciagu dwoch tygodni warosc akcji spadla prawie 30%.wydawalo sie mi i dalej mam takie zdanie ze mam akcje dobrej firmy budowlanej.moim zdaniem jednej z lepszych ba gpw.a tu takie numery.Ostatnia emisja akcji w cenie 90 zl rozeszla sie na pniu z 93% redukcja.pelen koszyk zamowien.wiele firm zaleznych.dlaczego nie rozumiem.Moze ty mnie oswietlisz.Bo moze cos przeoczylem.
Big Lebowski / 2007-05-12 17:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Gant z tego co sie orientuje znajduje sie w rekach rodziny Antkowiakow - sprawiaja wrazenie dobrych biznesmenow, spadek moim zdaniem byl zrobiony pod ta nowa emisje .. tu zalecal bym cierpliwosc..
draw / 2007-05-12 18:10
a czy przypadkiem slaw nie ma ganta tak mi sie kiedy obilo o uszy.Moze i ty Slaw jak bedziesz u Biga cos mi powiesz dlaczego u licha to cholerstwo sie tak uwala
slaw / 2007-05-12 20:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj -- weszły pda i stad zamieszanie uważam ale w dluzszej perspektywie raczej na pewno w gore Gant ... zobaczymy na co wydadza peniadze emisji
draw / 2007-05-12 21:24
zapewne u jest przyczyna .ale zeby kupic na 10000papierow trzeba bylo wziac 150000tys kredytu
raffik / 2007-05-12 17:18 / Bywalec forum
Witaj Bigu.Klimacik to ty masz tutaj super i przyjemnie sie tutaj zaglada.Korzystajac z goscinnosci gospodarza chcialbym sie poradzic coz taki poczatkujacy "inwestor" moglby poczytac.Dodam ze zamowilem 2 pozycje J.Bernstejn "Inwestor jednosesyjny" oraz A.Elder "Zawod inwestor gieldowy".Ciekawy jest rowniez zielony dodatek "Rzeczypospolitej" aby miec jako taki przeglad wiadomosci,no i oczywiscie internet.Jak myslicie to dobra droga?
Big Lebowski / 2007-05-12 17:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Raffik - wiedzy nigdy za wiele .. Ja raczej polecal bym jakas ksiazke A. Kostolany . w jego ksiazkach jest malo szczegolow technicznych - ale sa tam tresci ktore pozwalaja zrozumiec mechanizm dzialania - rynkow kapitalowych i ich filozofie..ciesze sie ze Ci sie tu podoba .. Pozdr.
raffik / 2007-05-12 17:58 / Bywalec forum
Dzieki za podpowiedz.Musze jeszcze dodac ze jest jeszcze ten twoj kantorek i wasze komentarze.Chociaz jestem na gieldzie dopiero dwa tygodnie to widze ze patrzenie chlodnym okiem mi bardziej sluzylo i zakup stx zurawi drozapolu polcoloru mi wynagrodzil zyskiem a gdy zagraly emocje to kupilem mastersa i swarzedz i niestety na gorce.Ale co tam raz jest lepiej raz gorzej grunt to sie nie przejmowac ale z drugiej strony to gdy bede patrzec tylko chlodnym okiem to obrot na moim rachunku wyniesie okragle zero zloty.Teraz zastanawiam sie nad bytomiem i nad tym czy split przewaznie winduje cene akcji.
ślicznooka / 2007-05-12 19:45 / Uznany gracz giełdowy
wybacz Raffik, że się wetnę, ale nie za bardzo rozumiem kupowanie spółek "pod coś", split, nowe emisje itp. Jeżeli posiadasz Drozapol to widziałeś co się ostatnio działo, wielkie kupowanie "pod wyniki" a tuż po ich ogłoszeniu szybka sprzedaż, choć wyniki b. dobre były.... próbuję powiedzieć, że może warto inwestować w firmy z perspektywami i przyszłością, w te, w które wierzysz, a nie martwisz się co będzie po splicie itp....
Big Lebowski / 2007-05-12 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co dooglaszania wynikow to to bardz czesto bywa ze firma oglasza dobre wyniki - i nastepuje spadek kursu - co to oznacza ze rynek spodzwal sie takowych i jak to w zyciu bywa sell on good news.. czasem firma oglasza zle wyniki i kurs wzrasta gdyz rynek spodziewal sie gorszych wynikow- takze najlepsze interesy sie robi w mysl zasady na zle wiadomosci kupuj..ale sie rozgadalem..
Big Lebowski / 2007-05-12 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
klawiatura mi szwankuje - pozjadalo literki sorry..
Big Lebowski / 2007-05-12 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slicznosci hm. stesknilem sie...Pozdrowionka...
ślicznooka / 2007-05-12 19:58 / Uznany gracz giełdowy
Witaj, ja również:)
ślicznooka / 2007-05-12 19:48 / Uznany gracz giełdowy
a jeszcze co do Bytomia, to jeśli ktoś obiecuje do splitu 70 zl, to jest to bezczelne naganianie. Bo ten scenariusz jest równie prawdopodobny jak 30-40...
draw / 2007-05-12 20:03
slicznotko w pelni sie z toba zgadzam.ale sa firmy ktore przed wynikami i po wynikac sa w trendzie wzrostowym.przykladem jest moja kochana spoleczka procad.Martwie sie tylko gantem.Moze ty podtrzymasz mnie na duchu.Caluski
ślicznooka / 2007-05-12 20:18 / Uznany gracz giełdowy
no za te całuski to chętnie mogę podtrzymać Cię na duchu:)zgadza się, wiele jest takich firm, ja osobiście unikam tych z niepewnymi fundamentami, działalnością we wszystkich możliwych branżach, zwłaszcza deweloperskiej... Co do Ganta, nie wczytałam się więcej, jeżeli firma w ciągu ostatniego roku urosła ponad 1000% to ja mam swoje subiektywne obawy by wchodzić, co nie znaczy, że więcej nie urośnie. Pozdrowionka.
draw / 2007-05-12 20:27
to nie ta firma urosla to zupelnie inna .w tej chwili gant jest duza powazna firma budowlana z wieloma nie malymi sp zaleznymi.to tak jak kiedys moze powiemy o stx ktory gdy wszystko sie wyjasni nfos i zostanie przejety przez wlochow bedzie juz zupelnie innym stx.w tej chwili jest to jeszcze stalowka , z mazeniami byc wielka firma
ślicznooka / 2007-05-12 20:46 / Uznany gracz giełdowy
z 10 zł na 120... hmm to jest ponad 1000% i o Gancie mówiłam... a poza tym interesowałam się nią tylko w kontekście Budopolu i jak mówiłąm, nie wykluczam dalszych silnych wzrostów, zwłaszcza, że to budowlanka:)
Big Lebowski / 2007-05-12 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie z 10zl tylko z 2zl... o ile dobrze pamietam..
ślicznooka / 2007-05-12 20:57 / Uznany gracz giełdowy
to od debiutu, co daje ponad 5000%:-)
draw / 2007-05-12 21:12
tak macie racje.Duzo poszla w gore.Ale wchodzac na gielde miala tylko siec kantorow.A teraz.czwarty kwartal 32mil zysku,trzeci kwartal 8mln zysku.Czy to sie nie liczy.w 2001 roku spolka zarobila 1mln pln.Teraz tylko w czwartm kwartale zarobila 32mln
Big Lebowski / 2007-05-12 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie od debiutu startowal 2 zl na 110.. debiut byl przed wielu laty..ceny nie pamietam..
ślicznooka / 2007-05-12 21:07 / Uznany gracz giełdowy
hmm, no to można było się na nim nieźle dorobić......
"rowerek" / 83.5.244.* / 2007-05-12 13:19
Witam,Bigu mam dojscie do sieci tylko z doskoku i nie moge sie dokladnie przegryzc przez wszystko co sie wczoraj dzialo.Moge prosic o little skrot co do dalszych losow Stasia Twoim zdaniem.
"rowerek" / 83.5.244.* / 2007-05-12 13:37
Do poczytania pozniej.Musze spadac
Big Lebowski / 2007-05-12 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
STX - bedzie szedl swoja droga tak jak idzie karawana nie ogladajac sie na odglosy towarzyszace..Procesow ktore nastapily nie da sie zatrzymac pomimo warcholstwa - tzw. szacownych instytucji..Wlosi pokazali - moim zdaniem profesjonalizm ktory przyprawil - gosci NFOS moim zdaniem w oslupienie i obnazylo ich brak argumentow..Kurs moim zdaniem jest schlodzony wielu juz wyszlo 15tego oglaszanie wynikow kwartalnych- i tu wszyscy licza na kiepskie a moim zdaniem moze byc mala pozytywna niespodzianka..
"rowerek" / 83.5.244.* / 2007-05-12 13:39
Znam jednego laczka,ktory przy pomocy wiatru i elektrowni pozbyl sie 25% pakietu :-)
Dzieki za skrot-zdanie Twoje,ale jak zapewne wiesz cenie je wysoce.
Big Lebowski / 2007-05-12 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odrobi sie..:-)))
Big Lebowski / 2007-05-12 12:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W rzeczpospolitej oznajmiaja ze w kraju nastepuje boom na inwestycje hotelowe, tylko w tym roku przybedzie okolo 100 hoteli .. Zaprzecza to slowom wielu malkontentow - ktorzy zajmujac sie analiza rynku przytaczaja pseudo - naukowy belkot o wadze cegiel i cementu , o braku pracownikow - i tak mozna wyliczac bez konca - rynek radzi sobie doskonale ze wszystkim i nadal bedzie radzil sobie doskonale.. jezeli tylko w tym roku przybedzie 100 hoteli to nie jestem w stanie wyobrazic sobie ile przybedzie do 2012 r..- hm.. lepiej zebym nie liczyl..
marbo / 2007-05-12 12:44 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry!
Ciekawy wywód....
Tak sobie myślę...skoro hotelarstwo jest w fazie rozwoju to i przy okazji pewnie i gastronomia....
Jeśli tak to prawdopodobnie i dobry soft ktoś musi dostarczyć....
Czyż nie?
Big Lebowski / 2007-05-12 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Budownictwo - jest motorem napedowym gospodarki w tym dla wielu sektorow takze..
marbo / 2007-05-12 12:56 / Tysiącznik na forum
Fakt!
Budownicto napędza gospodarkę.
Jarg / 2007-05-12 12:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dude, ja nie mam nic przeciwko 100 czy nawet 200 hotelom w tym roku. Tylko dlaczego w związku z tym muszę czekać, diabli wiedzą ile, na kilkaset cegieł i kilkanaście worków cementu, których potrzebuję bo wszystkie poszły już na te hotele? Ja wiem, rynek zareaguje, powstaną nowe cementownie i cegielnie, a jak nie to sąsiedzi pomogą eksportem. Wolałbym jednak nie czekać do 2012 :-)
Big Lebowski / 2007-05-12 12:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak juz pisalem rynek nie znosi prozni - i wszystko wyreguluje..rozumie rozzalenie przecietnego Kowalskiego - swiadczo to o tym ze boom budowlany u nas trwa w najlepsze obejmujac wszystkie sektory..byc moze nawet przekroczy najsmielsze oczekiwania i stad te braki..
Jarg / 2007-05-12 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapewne tak będzie. Na pocieszenie pozostaje refleksja, że frustracja Kowalskiego z powodu niedostatku w hurtowniach zrekompensowana zostanie zapewne zadowoleniem z wymiernego wzrostu akcji firm budowlanych (oby). Tylko nie każdy przeciętny Kowalski ma akurat akcje w portfelu.
Big Lebowski / 2007-05-12 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszycy - nie moga byc szczesliwi - no chyba ze w raju..
slaw / 2007-05-12 11:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam ... chcialem sie zdaniem odniesc do ponizszych postów traktujacych o sprzedazy w celu odebrania poniżej .... ta zrobilem chyba z 1000 razy w historii swojego inwestowania i 950 razy sie pomyliłem ... ostatnio na Mostostalu Zabrze za co Big codziennie zmywa mi glowe i ma rację .... w tej sparwie Big ma prawo do chłosty slownej w stosunku do mnie aż do krańcow nasze jznajomosci - czyli zawsze ))))) tzreba mieć duzo samozaparcia żeby potem odebrac te akcje i zawsze sa potem za drogie .... wiec lepiej nie robic nic jak sie w spolke wierzy ... mam race Bigu ????

ps. nie chce sobie ktos dorobic obcinaniem zywopłotu??))))
needle / 2007-05-12 14:12 / Bez rangi
ja to dla zdrowia powinienem robić, nie dla pieniędzy
ale się dziwię, że tu poszukujesz...
...tu sami biznesmeni, poniekąd... uważasz...?
i każdy uważa, że jest mądry i ma rację...nawet jak przegra wszystko, to uważa, że układ lub szczęścia mu zabrakło i ...jeszcze jedno rozdanie, jeden obrót tarczą, jeden miesiąc lottowych numerów czy rok na GPW i by się wszystko ułożyło
za 5-6 lat to bedzie jak na zachodzie: Polak to TYLKO na kierownicze stanowisko, chyba, że taki o mentalności lumpa
pozdro dla waszystkich
IGła
"rowerek" / 83.5.244.* / 2007-05-12 13:21
Swieta racja Slaw,ale sam wiesz jak dziala pokusa wbrew zalozeniom i zdrowemu rozsadkowi.Musisz wiedziec skoro robiles to tysieczny raz majac juz 949 razy pudlo.pozdrawiam
Jarg / 2007-05-12 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he. A Ty drwiłeś ze mnie, że wynajmuję do mycia okien :-)))))
slaw / 2007-05-12 11:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg no może dworowałem sobie ale nie drwiłem no co Ty .....
Jarg / 2007-05-12 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, tak.... burżujem mnie nazwałeś .... mnie ubogiego ....... :-)))
Big Lebowski / 2007-05-12 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw - jak zwykle masz racje..obcinanie zywoplotu bedzie Cie hartowac.. he he..
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 10:55
Wczoraj ustawilem przy kursie 6.6 na Stachu zlecenie sprzedazy 25% pakietu za 7.05.Liczylem,ze odbiore nizej.Przed wyjazdem chcialem wycofac,bo nic nie wskazywalo na wachniecie.A tu wicher zawial,zabral prad i lipa panie.Musialem jechac.Stach sie sprzedal.Dobrze to,czy zle czas pokaze.Sadzic elektrownie,wiatr?Chcialem pokazac tylko,ze zywioly tez maja wplyw na nasze gieldowe poczynania
Big Lebowski / 2007-05-12 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a przestrzegalem - przed takim dzialaniem.. hm..
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 11:08
Ja chcialem to wycofac jak kurs byl po 6.9.Zalogowalem sie do BM,kliknelem-anuluj zlecenie.I w tym momencie Firefox zakomunikowal,ze nie mozna polaczyc sie z serwerem BZ WBK.Rozumisz pan,panie Bigu kwestia sekundy i pradu ni ma-opatrznosc,czy demony?
Big Lebowski / 2007-05-12 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to diabiel..- tak mysle...
Jarg / 2007-05-12 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No cóż, jak widać fortuna giełdowa nie zależy tylko od nas samych, lecz często również od czynników "obiektywnych" :-) Pamiętam jak kilka miesięcy temu w czasie gorącej sesji na Cesarzu ( w momencie ogłaszania orzeczeczenia sądu - korzystnego dla elka) wysiadł mi zasilacz w kompie :-) Tak bywa.
"rowerek / 83.5.217.* / 2007-05-12 11:12
Ja,absolutnie nie placze.Tylko chcialem pokazac jakie to czasami jaja potrafia sie zdazac w zyciu i na gieldzie.Kolega poszedl na rutynowe badania,cos bylo nie tak,zajzeli glebiej-a tam nowtwor to jest problem,tragedia.A to moje to takie male miki.Pozdrawiam jarg
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 11:17
Jarg-ten komp nie ma Polskich znakow,czasem duzych liter,dobrze ze wogole jest
Jarg-z duzej litery Jarg Jarg Jarg
Big Lebowski / 2007-05-12 11:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jest jedna zasada gieldowa - panikuj jako pierwszy , jezeli nie z panikowales na poczatku spadkow to zstan przy walorze i czekaj , gdyz akcje zachowuja sie czesto jak wachadlo odchylajac sie zbyt mocno w jedna strone wraca ..
Jarg / 2007-05-12 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jasne Dude, nie warto zwłaszcza dorzucać swoich akcji do pieca, kiedy już idą same PKCe, gdyż najczęściej nasze akcje spadną na sam dołek ( z praw Murphiego). Lepiej poczekać na chwilowe nawet odbicie. Ale mi chodziło właśnie o tę "fortunę" losu, lub jak kto woli opatrzność i demony :-) A swoją drogą tamto wydarzenie było akurat dość szczęśliwe. Spryciarze bowiem puścili fałszywą plotkę, że wyrok jest niekorzystny dla Elka i poszła masa PKCów, które grubaski skwapliwie wyłapali. A tak zakończyłem dobową inwestycję z ponad 50% zarobkiem :-)
Big Lebowski / 2007-05-12 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i oto chodzi . :-)))))
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 11:14
To byla lekcja nr 397.Jeszcze tylko 1603 lekcje i............. dalej bede glupi :-)
Big Lebowski / 2007-05-12 11:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
my wszyscy, my wszyscy..)))
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 11:21
Wazne,zeby w tej glupocie byc madrzejszym od innych glupich,A przynajmniej cwanszym.Pozdrawiam.Sprobuje odezwac sie pozniej.Over Stetin hier Warsaw panimajesz time is out The end w oka mziku.Da swidanija
"rowerek" / 83.5.217.* / 2007-05-12 10:40
Witam z Warszawy
Big Lebowski / 2007-05-12 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warszawa - da sie lubiec...Pozdr..
"rowerek / 83.5.217.* / 2007-05-12 10:57
Wole Szczecin-ta bryza znd morza,zurawie portowe.Nie przeszkadza nawet brak dzielnic
needle / 2007-05-12 14:16 / Bez rangi
Big, żebyś miał jasność...ale to nie ja ieżdzę na rowerze, niestety...
od 20 lat gnije w piwnicy :-(
kazelot / 2007-05-12 23:32 / Tysiącznik na forum
Igła,absolutnie nie chciałem sie pod Ciebie podszywać-podszywanie pod igłę:-)
Big Lebowski / 2007-05-12 09:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim...
modliszka / 2007-05-12 08:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięń dobry wszystkim - podrzucam, coś do poczytania, przy kawce ;-)
Faktycznie sytuacja zakończy się tak, że mniejszościowi udziałowcy, złożą pozwy do sądu przeciwko NFOS. Sprawa, o odskodowanie przy takim zachowaniu NFOS, nie będzie trudna do wygrania - warto sprawę przemyśleć...

Pozdrawiam

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?p=2007705#2007705
Big Lebowski / 2007-05-12 09:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magda ... Pozdrowionka..
Jarg / 2007-05-12 09:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magdo, Witaj Dude

Nie wiem, kto rozdaje karty NFOSie, ale jego dzialania dziwnie przypominają mi poczynania politykierów z PISu - namieszać, oskarżyć bez merytorycznych argumentów, bez przygotowania czy nawet przeczytania dokumentów dotyczących sprawy. Skócić wszystkich ze wszystkimi. A na końcu i tak będzie kompromitacja ( vide poseł Mularczyk kontra TK). Tylko nerwy człowiek traci, ponieważ o szmal tutaj chodzi.
modliszka / 2007-05-12 10:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg...NFOS, obsadzony jest przez sld-owskich kolesiów plus kilku z PO...wiec tak bym się nie rozpędzała, z tymi porównaniami ;-)
Jarg / 2007-05-12 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wcale mnie to nie dziwi. Cwaniaków i krętaczy pełno i na prawo i na lewo. Skojarzenia zaś nasuwają się najczęściej z najświeższymi wydarzeniami :))
Big Lebowski / 2007-05-12 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. o zagrywkach NFOS i intencjach tych ludzi sie nie wypowiadam- gdyz na tym sie nie znam, natomiast sa procesy ekonomiczne w firmie ktorych zadne zagrywki nie zatrzymaja,nasz kraj przystepujac do uni- musi przestrzegac prawa unijnego.. Polska nie jest pepkiem swiata i prowincjonalne zachowanie nie bedzie tolerowane..
modliszka / 2007-05-12 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BIg, nie zgodzę się z Tobą - wybacz...
Sprawa kraju, a sprawa Stalexportu, to dwa zupełnie inne tematy. Sytuacja STX jest bardzo napięta - ale nie tragiczna. Działanie NFOS jest natomiast, wrzodem który puchnie i zapewne niedługo pęknie. Pomimo, pozytywnego nastawienia, co do rozstrzygnięcia sprawy, nie można się zaślepiać i nie dostrzegać zagrożeń. Jeśli NFOS zbyt długo będzie sprawę przeciągał w czasie, utrudniał zarejestrowanie akcji Włochów, możę zdarzyć się tak, że Włosi się wycofają, gdyż jeden Stalexport im, życia nie uratuje - choć zarobić w obecnej sytuacji może dać nieźle. Staram się obiektywnie oceniać sytuację, dlatego wyliczając plusy, nie zapominam również, o minusach....

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-05-12 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Alez ja tu nie neguje kraju tylko - instytucje panstwowa jaka jest- nfos zachowanie tych ludzi swiadczy o nie kompetencji , zasciankowosci i cechuje tych ludzi zwykla - buta..przykre jest ze nfos jest utozsamiany z organami rzadawymi..Jadac na walne maja nieprawidlowo wypenione pelnomocnictwa- he he - toz to nie jest zjazd furmanek tylko sa tam miedzynarodowe instytucje finansowe z calego swiata- osmieszenie panstwowej instytucji tak bym to podsumowal .. wczorajsza rozprawa pokazala ze znowu NFOS - fundusz reprezentujacy instytucje rzadowe jedzie na rozprawe sadowa - myslac ze bedzie sie potykal z jakims prowincjonalnym adwokacina .. przykre to wszystko ale obnaza instytucje ktora powinna cos wiecej pokazac oprocz -warcholstwa..Pozdrowionka..
dominlex / 2007-05-12 00:33
Och jak ja dzisiaj ciąłem po koszta u uciąłem na największych spadkach, ale tak to jest jak traci się z podstawowego kapitału a nie z zysków, wtedy ciężko być twardym, - jestem jeszcze leszcz, no może już karaś bo bogatszy o jedną korektę, ale stratny o dwie pensje L
Nic nie pozostało na wiskacza nie już nie stać, ale dobre swojskie winko została na dzisiejszy wieczór, topie w nim me smutki.
Jak to mówią, kto ma szczęści w miłości ten nie ma szczęścia w kartach, to tak na pocieszenie dla mnie – u mnie to się sprawdza.
W każdym razie zamierzam się odkuć, może kiedyś mi się uda.
Pozostałym prawdziwym graczom gratuluje wytrwałości i nerwów, tylko pozazdrościć – ja niestety nie wytrzymałem jak co 20 minut traciłem miesięczną pensie.
Pozdrawiam – uczący się
Big Lebowski / 2007-05-12 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko na gieldzie trzeba przezyc..Pozdrawiam - uczacego sie..
dominlex / 2007-05-12 01:01
a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój i tego się trzymajmy - pocieszam się na maksa, niestety wino się kończy :(
needle / 2007-05-12 14:18 / Bez rangi
o, to dopiero tragedia jest
dominlex / 2007-05-12 01:01
a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój i tego się trzymajmy - pocieszam się na maksa, niestety wino się kończy :(
Big Lebowski / 2007-05-11 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim...
nasdaq999 / 2007-05-11 21:03 / portfel
OK- zamknięcie spoko na STX, ale co dokładnie odbyło się w sądzie, którego tak wszyscy się bali? Przełożyli rozprawę? Mr Big- wiesz cokolwiek pewnego?
Big Lebowski / 2007-05-11 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nasdaq .. z tego co wiem napewno toze dzisiaj piatek i jest 21:14.. he he.. zarcik ..z tego co sie zorientowalem to sad odrzucil roszczenia nfos.. a ci maja prawo kilka dni na odwolanie..Pozdr..
nasdaq999 / 2007-05-11 21:24 / portfel
Tylko problem tkwi w tym : do ilu brać??? To jest teraz kluczowe pytanie. Te które mam są po 6,44, ale próbniaczka zarzuciłem po 5, 60. A z ciekawostek historycznych, to był chyba 1999- czas internetu- miałem wtedy STX- kupowało sie ten papier pod sprzedaż części polkomtela... I Emil Wąsek był wtedy co drugi dzień w TV...
nasdaq999 / 2007-05-11 21:19 / portfel
Senkju, a jeśli tak to chyba dobiorę w poniedziałek...
Big Lebowski / 2007-05-11 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nasdaq .. z tego co wiem napewno toze dzisiaj piatek i jest 21:14.. he he.. zarcik ..z tego co sie zorientowalem to sad odrzucil roszczenia nfos.. a ci maja prawo kilka dni na odwolanie..Pozdr..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy