Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
modliszka / 2007-05-11 10:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Szanowne Grono :-)
przewietrzyło rynek i to porządnie...Ja jak zwykle na przekór wszystkim, dostrzegam koniec spadków....To co wczoraj zobaczyliśmy w stanach, u nas działo się przez ostatnie dni. Sądzę, że dzisiaj popołudniu nastąpi wybicie...Tak sobie obserwuję kilka spółeczek i co się pojawi zlecenie na S, zaraz ktoś je skupuje....Czyżby odbieranie od masy, wartościowych walorków następowało ?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;-)
Big Lebowski / 2007-05-11 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magda.. Ciesze sie ze chlodno oceniasz rynek .. powodzenia .. Pozdrawiam..
ślicznooka / 2007-05-11 11:14 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Magda, jak zwykle pełna optymizmu, co mnie bardzo cieszy:) wczoraj w końcówce sesji ujawnił się popyt, zobaczymy jak będzie dzisiaj...
modliszka / 2007-05-11 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Śliczooka....wczoraj przeanalizowałam większość giełd i wychodzi mi, iż czekają nas wzrostu. Oczywiście mogę się mylić, ale coś mi podpowiada, że to było zagranie, specjalne...wykorzystując słabość rynku , maj ( źle kojarzony) ....zrobili małe przejęcie dobrych papierków...

Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-05-11 11:28 / Uznany gracz giełdowy
choć jestem giełdowym laikiem, to psychologia jest moją mocną stroną i na tej podstawie mam takie same wnioski jak Ty. Zobaczymy, póki co mniejszość nie ma racji:)
P.S. możesz mi mówić Gosia? wciąż nie mogę się oswoić z moim nickiem:)
Pozdrowienia.
modliszka / 2007-05-11 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miło mi Gosiu, oczywiście że mogę :-)
Wiesz, sądzę że mamy wiele cech wspólnych ;-)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-05-11 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a ja jestem pewien.. Pozdrawiam obie Panie..
ślicznooka / 2007-05-11 11:35 / Uznany gracz giełdowy
wiesz, też tak myślę:-)))
ślicznooka / 2007-05-11 10:41 / Uznany gracz giełdowy
No to już wiem co to korekta. pragnę pogratulować tym wszystkim, co się jej spodziewali... dzięki temu mają szansę wejść prawie po cenach, po których ja wchodziłam miesiąc temu (kiedy oni już siedzieli na kasie w oczekiwaniu na promocje). Mam mimo wszystko małą satysfakcję, że zdążyłam zrealizować zyski na Drozapolu i Budopolu, dzięki czemu mam więcej MSZ... mała rzecz, a cieszy:)
Big Lebowski / 2007-05-11 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Slicznosci - wiekszosc nie wykorzystuje szansy - strach jest ogromny..
kazelot / 2007-05-11 10:34 / Tysiącznik na forum
Wyruszam do Warszawy,odcinam się od notowań.Trzymajcie się i rynek.
Big Lebowski / 2007-05-11 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szerokiej drogi 3maj sie..
kazelot / 2007-05-11 10:15 / Tysiącznik na forum
Będę trwał przy moich papirusach jak Zbyszko przy Jagience,jak Bolek przy Lolku,jak Lepper
na blokadzie,jak sadza w kominie,jak czas we wszechświecie,jak pył na wietrze...........
Jarg / 2007-05-11 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... Gdyby tak Zbyszko naprawdę trwał przy Jagience, to Krzyżacy nie porwaliby nieszczęsnej na zatracenie :)) Pozdrawiam.
Jarg / 2007-05-11 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he. Ale strzeliłem buraka. Przecie Danusię Krzyżacy porwali, nie Jagienkę. Do szkoły Jargu, do szkoły ....
needle / 2007-05-11 09:48 / Bez rangi
Nie dla Górniak !!!

Jeszcze Polska nie umarła
Póki my tu gramy
Co nam spekuła juz wydarła
wkrótce odegramy

Marsz marsz na giełde ,
posłuchać dzwięku dzwonu
a za wigu wskazaniami
szczęscie będzie w domu

przejdziem hose przejdziem bese
będziem bogatymi
Da nam giełda duzo kiese
z dolcami i złotymi

Marsz ,marsz....

Juz tam makler do swej lali
mówi podniecony
słuchaj jeno ponoć nasdaq
będzie obniżony

marsz marsz na giełde.....

~courtier, 09.05.2007 21:15

inwewstorom - najlepszego
IGła
Big Lebowski / 2007-05-11 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Igla .. widze ze mamy tu kacik poetycki.. he he - podoba mi sie ... Pozdrawiam..
kazelot / 2007-05-11 09:46 / Tysiącznik na forum
Liczby Fibonacciego?
Teoria chaosu?
Analiza techniczna?
Fale Eliota?
Nie to tłumu psychologia,ależ ze mnie idiota
Jarg / 2007-05-11 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Modelowy przykład - Getin. Rewelacyjny raport kwartalny, a jednak spada. W euforii gracze ignorują złe informacje, w depresji odwrotnie.
kazelot / 2007-05-11 09:35 / Tysiącznik na forum
No to zaczęło się nie fajnie.
margoś / 83.29.61.* / 2007-05-11 09:23
mam ogromną prośbę do ciebie Big o wypowiedzenie się na temat mojego portfela .
według zaangażowania:
pko bp
stx
msz
idm
elektrotim
lubawa
eurofakto
kolastyna
simple

najbardziej proszę o komentarz do simple lubawa i eurofaktor na którym generuje procentowo największą stratę ,kupiłem ją ze względu na niski c/wk
Big Lebowski / 2007-05-11 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podsumowujac Twoj portfel to te trzy spoleczki o ktorych piszesz na dole wzbudzaja najwieksze kontrowersje,, Lubawa wielka milosc forumowa wszyscy ja wielbia - ja nie,Eurofactor - zwany Eurofackiem - wielkie plany devolporskie tez go lubia na forum - ja nie,Simple- mysle ze to dla wszystkich zagadka- byc moze da zarobic- nie wykluczam... pozostala czesc portfela moim zdaniem - nienaganna...
Big Lebowski / 2007-05-11 09:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wieczorem sie - wypowiem co do Twojego portfela..pozdr..
LBas / 2007-05-11 09:19 / Bywalec forum
Witam wszystkich a szczególnie gospodarza ! Fajnie tu u ciebie Big gratuluje stronki
Big Lebowski / 2007-05-11 09:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Pozdrowionka..
kazelot / 2007-05-11 09:14 / Tysiącznik na forum
Dz.ień dobry,wreszcie za oknem słoń...ce.Czas na nie i na giełdzie.Ja dodatkowo mam jeszcze do uregulowania kwestię rowerka
Big Lebowski / 2007-05-11 09:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazelot.. co do rowerka jezeli nie zarobisz a dziecko jest grzeczne - to ukradnij..he he..Pozdrawiam..
needle / 2007-05-11 10:07 / Bez rangi
tak to mógłbyś galernikowi doradzać...
kazelot / 2007-05-11 09:21 / Tysiącznik na forum
Jest najukochańsza na świecie,dla niej to chociaż nie mam brata bliźniaka to ukradłbym nawet księżyc
ślicznooka / 2007-05-11 09:26 / Uznany gracz giełdowy
dzień dobry Panom, Kazelot wzruszyłeś moje młode matczyne serce.... chcesz, to ja ten rowerek dla Ciebie ukradnę!:)
kazelot / 2007-05-11 09:29 / Tysiącznik na forum
Tylko ze sklepu.Nie z ulicy,bo skrzywdzisz inne dziecko one,nie pieniądze i papirusy są największym bogactwem tego świata :-)
ślicznooka / 2007-05-11 09:34 / Uznany gracz giełdowy
no dobra ukradnę ze sklepu i to taki z gwarancją:) a ile córcia ma lat?
kazelot / 2007-05-11 09:48 / Tysiącznik na forum
Trzy i pół,ale nie kradnij,dziękuję za chęć pomocy,ale przecież nasze papirusy w końcu urosną.
Big Lebowski / 2007-05-11 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Sliczna.. milo ze jestes..Pozdrowionka..
ślicznooka / 2007-05-11 09:36 / Uznany gracz giełdowy
Dzień dobry Big, ja to taki rzep, raz się podczepiłam pod napchany portfel i już się nie odczepię:-)) rety, dlaczego ja mam taki wyborny humor od rana?
Big Lebowski / 2007-05-11 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To ladnie, jest to jeden z lepszych tekstow jakie w zyciu przeczytalem- mowie prawde..wydrukuje sobie i powiesze przy monitorze..
kazelot / 2007-05-11 09:30 / Tysiącznik na forum
To miłe,że Ty tak myślisz,dobry z Ciebie człowiek:))))))))))))))))))
Big Lebowski / 2007-05-11 08:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wracajac do przeroznych teori na temat spadkow wybranych walorow... - od poczatku mojego pisania na money staralem sie pisac i zwracac uwage na firmy o niejasnej dzilalnosci i niejasnym akcjonariacie i wynikajacych - zagrozeniach..sa to firmy ktore moga dac zarobic ale moga takze wyzerowac portfel- dlatego nalezy w takowe przedsewziecia inwestowac niewielkie kwoty..oraz podchodzic nieufnie do wszelkigo rodzaju rekomendacji - czy to analitykow - czy na forum..
Jarg / 2007-05-11 08:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To prawda, ale tutaj zahaczamy już o psychologię: nie inwestowania, lecz raczej gry, hazardu. Wyobraźnię graczy stymuluje magia jednorazowego zysku, pomnożenia kapitału przez jeden farciarski ruch. To dlatego na wszelkich forach królują Masters, FON, 04 czy dawniej Skotan, a nie np. Stalprodukt czy Kruk, choć roczne stopy zwrotu tych walorów są oszałamiające. Gracze jednak zawsze marzą o pokerze, kolorze, karecie asów, które trafiają się niezmiernie rzedko, a nie o parze dziewiątek, dzięki której wygrać można niejedną partię :-)
Big Lebowski / 2007-05-11 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zobaczymy takze kiedys cos co nie chcemy ogladac tzn. dantejskie sceny..
zibi222 / 2007-05-11 08:00 / Bywalec forum
Witaj Big
No jak na poczatek mojej przygody z giełdą to nie zły prysznic, a wyglada na to że może byc jeszcze większy. Powoli myslę o cięciu strat- czy dobrze?
wczoraj sprzedał sie STX jedyne pocieszenie to ze włozyłem 1/3portfela
Co radzisz czekać z resztą ?
Big Lebowski / 2007-05-11 08:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Zibi 222 - trudno mi sie odniesc do Twoich pieniedzy - wczoraj Ci sie sprzedal walor na ktory ustaliles jakis limit- powinienes to samo zrobic z reszta walorow..Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-05-11 07:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Jarg / 2007-05-11 08:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude

Nie wiem czy będzie wesoło, ale na pewno będzie ciekawie :)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-05-11 08:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. Dzisiejszy tytul p. Daniela - Dzien Swira calkowicie pasuje do wczorajszego dnia.. w USA sektor ktory zaliczyl najwieksze spadki to byl sektor surowcowy - na GPW o ile pamietam index surowcow wzrosl..Dzisiejsza sesja bedzie nerwowa - gdyz odnosze wrazenie ze inwestorom lepiej spi sie bez akcji.. Pozdrawiam serdecznie..
Jarg / 2007-05-11 08:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Surowcówka ogólnie zaliczyła spadek. Odczyt indeksu paliw był w zasadzie niemiarodajny (MOL). Ludzie zaś od dawien dawna dobrze spali na pieniądzach ... w sienniku :)
Big Lebowski / 2007-05-11 08:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To fakt - materacyki wypchane - daja komfort..
Big Lebowski / 2007-05-11 00:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
ślicznooka / 2007-05-11 00:04 / Uznany gracz giełdowy
Dobranoc Kazelot, wytrwałości życze Tobie i sobie:) i ja też się pożegnam już nie w słupku:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy